Reklama

sobota 8. srpna 2020

Ministr Heiko Maas pokládá EU za nástroj německé dominance


Ivan David
8. 8. 2020

Ministr zahraničních věcí Heiko Maas na jednání Bundestagu prohlásil, že si chce v rámci německého předsednictví Evropské unie „vynutit solidaritu“ s tím, že středo- a východoevropské země musejí přijmout část migrantů. Poslanec AfD Petr Bystroň ministra vyzval, aby z Berlína nediktoval podmínky jiným zemím. Ministr mu odpověděl: „Nedělejte si naděje, já si to nerozmyslím, protože jsem přesvědčen, že členství v Evropské unii s sebou přináší jak práva, tak i povinnosti, mnozí profitují z EU finančně, ale nejen finančně. Jsou ale i jiné hodnoty, ke kterým jsme se členstvím v EU zavázali, a proto nelze jen využívat práv, ale je nutné plnit i povinnosti, které jsou s tím spojené, a to bude téma německého předsednictví.“

Pan ministr není idiot, jen je neskutečně arogantní, a Evropskou unii pokládá za nástroj německé dominance, které se musejí všichni podřídit, a to zejména menší státy. Je to další válka tentokrát nevojenskými prostředky. A nemáme daleko od konečné porážky.

Takže nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu ještě větším než v období Protektorátu Čechy a Morava, nestačí, že k nám ve velkém německé firmy dovážely odpadky, nejenže trvale z naší země vyvážejí kapitál, ještě nám chtějí vnutit migranty, které si sami pozvali. To je ten profit a to jsou ta práva? Předseda vlády Babiš má v Německu podniky a proto je vydíratelný, zase tak trochu něco někde prohlásí a jinde zase něco jiného. Víme, že nakonec podepíše.

Jsem přesvědčen, že si nový německý protektorát nemůžeme nechat líbit. Budeme velmi důsledně sledovat současné německé předsednictví a referovat o něm, tak aby naši občané pochopili, že není na co dál čekat…

 

40 komentářů :

 1. Dopracovali jsme se ke zbožňované vládě práva, tak dopadají idioti, kteří se nechali podvést líbivými kecy o "právním státě" a přijali si i takto zprzněnou ústavu .. Vládne nám debilní právo místo nás samotných ..
  Dá se to ale napravit postupem, jaký nám předvedlo Rusko, které se toho svistva, zvaného "právní stát" zbavilo novelizací jejich Ústavy z 90.let min.století ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:16
   To co vládne není ani to debilní právo, ale anarchie ve prospěch barevných a některých menšin!!!!!

   Smazat
  2. Co můžete čekat od teplouše.

   Smazat
  3. Tomu německému panáčkovi je třeba říct, že německého poručníkování a přikazování jsme si užili až dost před několika desítkami let. Ať laskavě zklidní hormony a zaplatí válečné reparace. A protože tak neučinil ani za 70 roků od jejich platnosti, připočteme mu poctivé úroky. Úroky z prodlení !! A ať si chlapeček nemyslí, že to myslíme jenom jako ze srandy !! A pokud se mu bude zdát o krvelačných českých šelmách, tak mu rád připomenu, že ať tak nebo onak, jsme Slované a slovanský národ na východ od nás již někomu z jejich "říše" dal přes držku !! Chce to zopakovat ??

   Smazat
  4. nedělám si naděje že se u nás ve vládě objeví někdo kdo by směřoval touto cestou

   Smazat
  5. Tomu německému navoněnému panáčkovi není třeba nic vysvětlovat, ale je ho třeba s řádným rozběhem kopnout do jeho scvrklých koulí.
   Ale napřed je potřeba udělat si pořádek mezi sebou. Po tom, co šla od válu havloidní klika prosazující za budoucího p-residenta Albrightovou, se objevují vážně míněné názory, že by to po Zemanovi měla vzít Merklová, která údajně už nebude stát o další volební období o kancléřský post.
   Tenhle vskutku názor hodný idiota přednesl nějaká Tabery z Respektu...
   Mám obavy, že tu už pomalu všem jebe...

   Smazat
  6. Dnes jsem sledoval asi půl hodiny OVM na ČT24. Je mě z toho ... Moravec má vystupovat co by redaktor neutrálně a on si VŽDY pozve machry z demo opozice a plivali na ministryni Dostálovou. Jsem zvědavý, kdy někdo dostane sílu a uprostřed pořadu "kopne do vrtule". Co ČT předvádí je ubohost a ještě na to musíme přispívat. Podívejte se jak se rychle "umravnila" Borhyová při změně majitele TV. Pořád platí, koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Jen u ČT to neplatí, premiéru Babišovi ta idiocie vyhovuje,

   Smazat
  7. Ty borče, s velikostí límečku 37cm si na nás nemasíruj svaly. Vás máme prokouknuté v průběhu staletí, a nic férového z vás nikdy nevypadlo. Jen si tam to etnické obohacení nechejte a vstřebejte, když to máte Befehlem; nepruďte ale nás, nic od vás nechceme, ani nepotřebujeme; vystačíme si sami. A.Š.

   Smazat
  8. ČR do Německa více dává než z EU dostává. Pokud jde o jiné hodnoty? To má na mysli německý nacismus svou nadřazenost?
   bv

   Smazat
 2. Rozpad SSSR byl pro nás větší tragedií než Bílá hora , stát je zničený , rozkradený , zadlužený , jsme jen bruselská a německá kolonie !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22.30 Jako po Bílé hoře, včetně roztahování se a vysávání Českého národa a jeho Otčiny Katolickou cizáckou církví (Čert si ji konečně vem)...

   Zbývá ještě ekvivalent Třicetileté války, ovšem po jaderných úderech tu přežijí jenom "náboženské obce" ve speciálních krytech a i ty budou mít ztráty z těch "obyčenjných"...

   Jak se cituje ze staletých proroctví: "ŽIVÍ BUDOU ZÁVIDĚT MRTVÝM" a proklejí viníky a jejich rod...

   Smazat
  2. Pane David, Němci platily dluhy do nedávna. Náboženské obce nepotřebují kryty, ochrání je všemohoucí. Z této pasti do které nás zavedly naši parazitečci není úniku. Slovanský národ se zmenšuje už 2 000 let. St.Ne.Blbec.

   Smazat
 3. Největší hodnota Evropy bude rozpad 4. říše a začít by to mohl CZEXIT. My jsme nikoho na oběd nezvali, tak si své hosty nechejte. Volím Okamuru.

  OdpovědětSmazat
 4. Proč se o imigranty nestarají ti, co jim humanitárně rozbombardovali země? Jinak Maas je celkem roztomilý Chazar.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že není potomkem prvoválečného hrdiny KDM Leberechta MAASSE... Takové zneuctění jeho hrdinné památky by bylo tristní...

   Smazat
 5. .....paráda, pozvat si hosty a pak je poslat k sousedům....Když nás do toho spolku lákali, tak nám mazali med kolem huby a teď nám chtějí diktovat....Německo rozložilo svět již 1. a 2. světovou válkou, teď se o to pokouší znovu pomocí migrace. Co nedokázaly zbraně, chtějí dokázat falešnou humanitou....Touha po světovládě je neopouští.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:20 já osobně si myslím, že si Němci pod sebou taky podřezávají větev. A emigranti k nám? Ptal se jich už vůbec někdo zda k nám budou chtít? Byli tu imigranti z Arabska, křesťané. Vše tu vychvalovali, sluníčkáři kolem nich poskakovali jako tajtrdlíci, snášeli jim modré z nebe a najednou šup, byli v Německu. Sprostě tajně utekli. Všichni chtějí do Německa, Anglie, Francie. To jsou pro ně země zaslíbené. A do Česka? Vždyť ani neví, že nějaké Česko existuje. Maximálně nám, což je asi horší, sem budou lifrovat od nich vyhoštěné tmavé zločince a gaunery. A to se již děje, vis znásilněná dívka. M.R.

   Smazat
  2. Plácáte nesmysly. Migrantů tu přibývá, jako hub po dešti a vidět už jsou i v menších, okresních městech. Minulý víkend jich např. parta zevlovala a benzině pod dálnicí u sjezdu na Pelhřimov...
   Oni si to omrknou a další se tu budou za chvíli rozlejzat, jako švábi, všude to takhle šlo a pokračuje to i u nás a lidi, jako Vy je nezastavíte, na ty oni serou a Vy je živíte a Vaše děcka od nich kupují kebab a fet...
   Za 600 let jsme si nebyli schopni ke slušnosti vychovat cigány a tak nečekejte, že se podřídí mohamedáni, kteří se nesnesou ani sami mezi sebou navzájem...
   Pokud to lidi nechápou a kašlou na to, jsou ztraceni a zaplatí to svými životy!!!

   Smazat
  3. 10.01 ne že bych s vámi nesouhlasil. Ale např. Teplice. Jsou tam bohatí Mohamedáni tak jako v Karlových Varech Rusové. Co aktivního proti nim dělají městské úřady a magistráty? I obyčejní občané? Vždyť v Teplicích se to vše dělo pod záštitou primátora Kubery. Muslimové si tam koupili pozemky, kdo jim to povolil? A ty co vidíte u benzinových pump atd. ti míří do Německa za ,,lepším" ti tady nezůstanou.

   Smazat
 6. Maas je obyčejná zakomplexovaná německá buzna a už brzy mu jeho vlastní soukmenovci natrhnou tu jeho navoněnou prdel a když ne oni, tak někdo z těch jejich "národních hostů" z Afriky...

  OdpovědětSmazat
 7. Inu, když už jsme to tady všechno, co mělo nějakou cenu, prodali, většinou Němcům, tak holt si většina tady řekla, co naděláme, když už tu nic nemáme, přece nepůjdeme po žebrotě. A tak jsme se rozhodli v roce 2003 alespoň sloužit novým pánům, když už nám to velkoryse nabídli. 45% voličů bylo všechno jedno, jako obvykle. Tak služte a nebrblejte, ať se páni nerozlobí a nezavřou tu krám. Co bysme pak dělali? Žádné úspory a samý dluh? Vyskakovat si moc nemá cenu. S 2-3% hlasů toho moc nezmůžeme ani v demokracii, natož po lisabonské smlouvě.

  OdpovědětSmazat
 8. německá hovada zapomněla,kdo to byl Adolf Hitler

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapoměla. 80% Němců podle ilegálního průzkumu považuje Hitlera za největšího Němce všech dob. Oficiálně(Hitler nebyl připuštěn, proč asi?) vyhrál soudruh Marx!

   Smazat
  2. 8.41 Až na to, že Marx NEBYL NĚMEC! Byl 100% židovské národnosti, jeho otec "konvertoval" ke křesťanství jenom proto, aby mohl nadále provozovat advokacii.

   Prostě život tropí hlouposti, a asi bychom se i my divili, kdo všechno se za nás vydává... Třeba Dientsbier...

   Smazat
 9. Opět přichází doba, kdy bude třeba projevit odvahu. A ne malou. Kdysi nás nepřítel strašil vojskem, dnes nás bude finančně vydírat. Naskýtá se ,,šance" hlavně pro politiky. Zvednou tuto ,,hozenou rukavici" ? Národ už to potřebuje jako sůl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná sem tam některý tu rukavici bezvýsledně zvedne a doplatí na to jako za Protektorátu. Tedy ne životem jako za té vojenské okupace, jen ekonomicky neb teď máme okupaci ekonomickou. Do obojí jsme se ovšem dostali bez odporu.

   Smazat
 10. Němci se ostře ohradili proti americké kritice plynovodu z Ruska. Naše reakce proti nestoudnému vnucování imigrantů od Haase, které si do vlastní země natahali Němci byla všelijaká, že. Dělá to dojem, že si Němci ty své imigranty připravují pro nás.

  OdpovědětSmazat
 11. Minulý týden v Německu narazil do ulic masivní dav lidí na protest proti blokádám, které zabíjejí podniky, ničí rodiny a způsobují nevýslovný stres, osamělost a depresi, a to vše ve jménu zabránění šíření viru. "Masky nás dělají otroky," přečetl jeden prapor.
  Torsten Schulte je hlavním organizátorem a ideologem shromáždění v Berlíně. Jednalo se o anti-globalizační shromáždění. Je mu 47 let, byl členem vládnoucí strany, pracoval v největších bankách v Německu. Napsali čtyři knihy, třetí knihu Ztráta kontroly, která kritizovala Merkelovu hospodářskou politiku. V roce 2019 vyšla silná kniha „Pod vnějším vlivem“. Z této knihy: „Spojené státy a Británie vedly klín mezi Ruskem a Německem. Musíme být přátelé s Ruskem. ““ Odsuzuje globalizmus a navrhuje svůj vlastní model, jak vymanit Německo z krize. Rakušané a Němci chtějí být přáteli s Ruskem. Třetina populace Německa jsou Slované. Projekt GIARussia se stává skutečností. Síly zastoupené Thorstenem Schulte chtějí osvobodit Německo od britského jha. https://www.youtube.com/watch?v=EUd5NQb52sM

  OdpovědětSmazat
 12. 5 najrychlejsich kolonialnych statov EU by rado presunuli
  svoje problemy z minulosti na ostatnych 21 statov, pod ruskom
  brania vyhod z clenstva v EU ! Ale toto si staty akosi nedohodli !

  OdpovědětSmazat
 13. No a právě na tyto případy byla dobrá Varšavská smlouva, v té době mohli Germáni tak akorát výt na měsíc a ne opět plánovat osidlovací politiku ve stylu Alfreda Rosenberga. Rád se vzdám svých "práv" občana EU, výměnou za skutečnou svobodu a suverénní ČR. Jsem zvědav, kdy konečně někomu dojde, že se prostřednicvím EU plní dávný německý sen o ovládnutí Evropy. Zatím to docvaklo jenom Anglánům, oni jsou na německou hegemonii krapet alergičtí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bylo jasné každému trochu myslícímu člověku, že nejde o nic dobročinného. Jen si vzpomeňme, jak zákeřně nás dostali do EU i NATO. A ta šílená demagogie a manipulace! Při referendu by neměli šanci. Dnes je jedinou skutečnou zárukou naší existence, stejně jako řady dalších států, jen existence nezávislého Ruska. Jinak by se to tady už dávno zmydlilo a "překopalo". Právě proto se u nás pohůnci a veškerá ta chamraď snaží neustále zhoršovat vztahy mezi Ruskem a námi.
   Dojčlandi stejně nakonec dostanou přes držku, protože tohle není žádný vyvolený národ. Oni nechápou, že jediná šance na jejich velikost je přátelská, vzájemně výhodná spolupráce nejen s okolními státy. Jinak tihle "vyvolenci" zase budou živit, tak jako to dělají dosud, touhu po pomstě. Z podobných nálad přišel na světlo světa Hitler a u nás K.H. Frank a Henlein. Je to národ bez skutečné naděje a pozitivního cíle.

   Smazat
 14. Pan ministr zahraničí plynule navázal na jeden z předválečných mnichovských projevů Adolfa Hitlera. Ještě, že v našem pohraničí zatím nemá kdo povstat, takže bude muset odmakat zdejší pátá kolona řečmi o závazcích a povinnostech, které si v Berlíně teprve vycucají z prstu.

  OdpovědětSmazat
 15. Mám několik otázek na pana ministra a všechny ty, kdo tuto politiku podporují. Předpokládejme, že jejich nátlak zvítězí a kvóty projdou. Modelová situace: na Lampeduse přistane loď s 600 lidmi. Muži, ženy děti. Nikdo nemá doklady, ale všichni mají poslední modely chytrých telefonů. Všichni chtějí do Británie neb do Švédska, Do ČR nikdo. Ani nevědí, že takový stát existuje. Na ČR vyjde dejme tomu 60 osob. 1) Kdo a jak vybere těch 60 osob. Podle jakého klíče? 2) Jak je dopraví do ČR, aniž by se mu cestou rozutekli? 3) Kde je ubytuje tak, aby mu ihned neutekli? 4) Jak dlouho je chce v ČR držet? 5) Co s nimi chce dělat po dobu, co v ČR budou? Když se podíváme do historie, zkušenosti by tu už byly. To, co nám pan ministr navrhuje a k čemu nás nutí není nic menšího, než budování koncentračních táborů. Tento vynález Britů z dob 2. Búrské války měl za cíl soustředit obyvatelstvo do tábora a zabránit mu podporovat Búrské oddíly bojující proti britským kolonialistům. Po vítězství měli být propuštěni. Za několik měsíců v nich zemřelo 20 tis. převážně žen, dětí a starých lidí. britský tisk rozcupoval vládu na cucky a musel je zrušit. Němci tento vynález přivedli k dokonalosti. Doslova na průmyslovou bázi. Zadržené do lágrů dopravili v dobytčácích. DB za vězně účtovaly turistickou cenu, za doprovod plnou. Inu německá pečlivost. Ale měli také vymyšlené co s vězni. Osazenstvo mělo být pracovně využito a následně zlikvidováno. A co my? Vybereme nějak těch 60, do ČR je dopravíme letadlem (odtud se blbě utíká), pak je zavřeme do nějakých třeba starých kasáren a budeme je hlídat? Likvidovat je nemůžeme a tak je budeme učit česky (čeština patří mezi nejtěžší jazyky!)? Ale proč, když zde být nechtějí. Jak dlouho je budeme držet? A jen tak na okraj - co na takové zacházení říkají zákony? Naše i EU? Prosil bych odpovědi konkrétní. Ne že vše zařídí jakýsi pan/paní "se" (to se pak nějak zařídí, to se bude řešit až k tomu dojde, to se vyřeší samo...).

  OdpovědětSmazat
 16. Tak tak furt stejné svině po staletí nám nebude ten nýmand nic nařizovat my jsme nikoho nezvali.

  OdpovědětSmazat
 17. Pan ministr zapomněl na Heydricha. Vsadím boty!

  OdpovědětSmazat
 18. Ministrovi by měl někdo připomenout, co prohlásila Merkelová nedávno, že pokud se nepletu v množství, tak naše území prý podle ní pohodlně uživí přes sedmdesát milionů "obyvatel", a když "odstraní" nás, tak přes sedmdesát milionů imigrantů. Mám otázku, PROČ SI NEJDŘÍVE NEZAPLNÍ ÚZEMÍ odhadem cca DVĚ STĚ DESETI MILIÓNY IMIGRANTY A "KOŘENNÝMI" OBYVATELI? Pokud je mi známo, tak mají rezervu ještě minimálně na pár desetiletí pohodlného uživení podle názoru samotné Merkelové.
  Tak vo co gou?
  Rádi jim budeme dodávat a prodávat potraviny za patřičnou cenu, i jiné zboží, když nás v rámci EU nechají pracovat.

  OdpovědětSmazat
 19. Jo to budou ceny jako za mléko, proto jsme většinu krav zlikvidovaly. Ceny přece určuje trh a ten je nezkorumpovatelný ale koho zachvátí zahyne. Banány z Brazílie jsou levnější než brambory z polabí. Běžte do pr..le s neviditelnou pařátou.

  OdpovědětSmazat
 20. V politice nejen Německa působí takových hajzlů jako je Heiko Maas více,plní jen příkazy nadnárodních hajzlů-sebranky banksterů a válečných štváčů jako Soros a další z celého.Asi je mu smutno a chtěl by vidět Berlín v troskách.Tito hajzlové jsou nepoučitelní a nebo se blíží nějaké volby a chce se zviditelnit.Prostě hajzl 1 třídy. Možná chce někoho vyprovokovat k násilnému činu těžko posoudit.Patří se na tyto pacholky vysrat.

  OdpovědětSmazat
 21. Chcete zapadni Evropske hodnoty? Pak musite platit za imperialismus, otrokarstvi, genocidy, rabovani, kolonialismus, valky ktere jste nezacaly....
  Budete platit za nase hrichy, jestli chcete bejt v nasi parte.

  OdpovědětSmazat
 22. Pepa a Adolf by měli ze štěkání toho hajzla radost,kež by ten hajzl brzy pošel.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.