Reklama

sobota 29. srpna 2020

Nemáte vědět: Ve Švédsku propukly násilné multikulturní nepokoje!

-bj- 
29.8.2020 

Že to ve slavném Švédsku s imigrací neomarxisti přepálii, je už nad slunce jasné. A lidem teď už s imigrací a islamizací a s tím spojenou násilnou kriminalitou, kterou policie nezvládá dochází trpělivost.


Po včerejší protestní akci s pálením Koránu, následně vypukly masové švédsko-imigrantské násilné nepokoje a řádění v ulicích, vandalizace, pálení pneumatik. Policie byla jako obvykle zasypána kameny, lahvemi, pyrotechnikou… Mrkněte!

zdroj+video:


https://www.rt.com/news/499381-malmo-riots-koran-burning/

https://www.svt.se/nyheter/lokalt/skane/ordningsstorning-i-malmo-300-personer-delaktiga

https://www.en24news.com/2020/08/riots-in-malmo-after-the-burning-of-the-koran-events.html

https://barenakedislam.com/2020/08/28/sweden-the-savages-are-rioting-again-in-malmo-one-of-the-countrys-most-violent-and-dangerous-no-go-zones/

https://twitter.com/ferozwala/status/1299454218126974984?ref_src=twsrc%5Etfw
 


83 komentářů :

 1. Nějak se to v té EU dlouhodobě se-re, ale Brusel zajímá jen Putin,Lukašenko a Navalnij. Aby nebylo pozdě !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je přece zcela logické, když má vaše prase třeba červenku, tak se o ni rád podělíte i se sousedem, chcípla vám koza, ať chcípne i sousedovi atd. :-)

   Vymazat
  2. Jde všechno dle plánu!

   https://www.facebook.com/jan.rasputin.7/videos/772826523499136/

   Vymazat
  3. Na Anonymní29. srpna 2020 19:35

   Niečo z toho som sama vytušila, nejaké útržky sa už ku mne dostali, ale nie takto ucelene. Je to dokonalý plán a nieto z neho úniku. Naša vláda (čo sme si zvolili, to máme, tak si to užijme) ho plní úplne úderníckym spôsobom.
   (Pivonka)

   Vymazat
  4. Jupíííííí

   Vymazat
 2. neomarxisti?????

  nicméně provokace byly opětovány, proto snad k pálení koránu došlo,, aby byl opětován násilím. nebo jaký smysl to mělo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mělo to smysl. Je vidět jak je západ prohnilý a jde to s ním s kopce. Tu verbež si tam pustili sami, tak ať si teď užívaji.

   Vymazat
  2. pálit jakékoliv knihy nikdy nemá smysl, pálení koránu byla jen ubožácká provokace a předvídatelným koncem.je vidět, jak jsou mnozí odpůrci migrantů praštění a bezohlední ke všem, i ke svým spoluobčanům.

   se Západem to jde s kopce nikoliv vinou migrace a migrantů, ale vinou přesvědčení o vlastní výjimečnosti a vůdčí úloze ve světě spojené s neochotou pracovat rukama a pohrdáním takovou prací.

   Vymazat
 3. Už bylo na čase!!! Čekal jsem na to dlouho a konečně jsem se dočkal a potvrzuje to mé odhady...
  Nadešla konečně doba věci řešit!!!
  Teď už je na řadě Francie a Německo, doba konečně uzrává i přes to brždění koronou...Alelujáááá...

  OdpovědětVymazat
 4. Potomci Varjagů by tu svoloč měli zahnat do moře a po prdeli!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Vzhledem k tomu, že Švédové nedali Evropě ani světu nic dobrého, tak si nezaslouží nic jiného, než zničení vlastního národa barbarskými hordami.
  Po celá staletí ještě jako Vikingové drancovali celou Evropu. Totéž prováděli už jako Švédové pod vládou svých králů, zejména zločinné královny Christiny, která u nás nechala cíleně ukrást předměty nedozírné umělecké i historické hodnoty, jimiž se Švédové dodnes nestydatě chlubí ve svých muzeích. Třeba Codex gigas, neboli známá "Ďáblova bible". Nebo rozsáhlá Březanova kronika rodu Rožmberků, která nemá se Švédy vůbec žádnou spojitost. Prostě ji jen ukradli, protože se jim líbila a dodnes se s ní chlubí v Uppsale.

  Po celou druhou světovou válku Švédové bezostyšně dodávali Hitlerovi ocel a železnou rudu na zbraně, čímž válku prodloužili o několik let. A ohromně na tom též vydělali.

  Jinak Švédové neumí ani nic dělat a celá jejich ekonomika je postavena na vývozu přírodních zdrojů. Takže vlastně pořád jen "drancují", protože na nic jiného nemají geny. Nebo snad někdo znáte nějaké švédské výrobky, kromě Volva, SAABu a nábytku IKEA? Znáte nějakého švédského vědce, který by světu dal něco významného, kromě dynamitu Alfréda Nobela. Jehož rodina v minulosti v carském Rusku drancovala (jak jinak?) přírodní zdroje.

  Nově Švédové dali světu debilní fanatickou Grétu a šíleného profesora Magnuse Soderlunda, který jako řešení "ekologické krize" navrhuje kanibalismus.
  Celá švédská populace je geneticky zatížena příbuzenským křížením a proto je také Švédsko zemí s největším plošným výskytem Downova syndromu na světě.
  Takže se dá říci, že Švéd je buď hajzl a nebo debil. Často obojí dohromady, neboli debilní hajzl.
  Ostatně, současný nevzdělaný socialistický švédský premiér Stefan Löfven vypadá jako debil už na první pohled.
  Takže milé Švédy teď holt dohání jejich vlastní karma za to, co v minulosti sami páchali na druhých.
  Sbohem, Švédové, opravdu se mi po vás stýskat nebude. Ač muslimákům rozhodně nijak nefandím, tak tentokrát jim fakt držím palce. ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kubrte, skvělé shrnutí...

   Vymazat
  2. Jak to že Švédové nedali světu nic dobrého? A co je porážka od Rakouska v roce 1947 na MS v ledním hokeji? Nám dali titul a Rakušanům 3. místo a bohatou výslužku od našich fanoušků!!! To byl dobrý úmysl!!

   :)

   Vymazat
  3. 14:25 My máme minulost zcela jinou a dopadneme časem stejně. Nic si nenamlouvejme. Nebo si snad myslíte, že budeme schopni se bránit?

   Vymazat
  4. Hlavně ať nám ti přivandrovalí pracanti nerozkradou Rudolfovy sbírky, co nám Švédi ukradli.

   Vymazat
  5. Švédové nic jen tak neukradli, české země měly být zničené, měla být ukradená celá česká historie.
   My máme odevzdávat majetky západním šlechtickým rodům, ale nám nikdo nic nevrátí. Dokonce jednu dobu měla zůstat v zahraničí i Slovanská epopej, akorát by to lidi už jen tak nenechali. Nějakej blb Putna tehdy obhajoval, že by jsme Slovanskou epopej měli odevzdat, že nám škodí.
   Neustále útoky na Husitství jasně ukazují, že máme jako národ zmizet z povrchu zemského.
   Proto hned při nástupu Hitlera k moci, byli Slováci donuceni vyhlásit Slovenský stát, protože Poláci stáli na severu a na jihu zase Maďaři.
   Proto hned po revoluci Havel zavřel na Slovensku zbrojovky a způsobil vysokou nezaměstnanost. Rozdělení republiky bylo na oko vyvolané Slováky, dnes Matica slovenská je už prakticky mrtvá, ale tehdy byli vyprovokováni a Václav Klaus už měl dopředu tajně připravenou novou měnu. Kdo stál za nové rozdělení je jasné. Jsou to ti co nechtějí ani Československo, ani Rusko a ani nechtěli Jugoslávii. Jsou to ti co vytáhli Napoleona do sedla válečného koně, Hitlera a dnes vytahují další.

   Vymazat
  6. Anonym 19:42 Ano, nepochybně tak dopadne celá euroatlantická kultura, která už dosáhla svého vrcholu a na základě přírodních zákonů ji čeká zánik. Jenže ten zánik bude postupný a geograficky nerovnoměrný. Západ a sever Evropy už má ten zánik prakticky za dveřmi, zatímco východní Evropa bude tomu zániku odolávat o něco déle. Třetina desetimilionové populace Švédska už nejsou etničtí Švédové, ale nesourodá a neadaptibilní směs asijských a afrických etnik, které jinak nespojuje vůbec nic, kromě schopnosti bohatě čerpat ze švédského sociálního systému, který ovšem nejpozději za jednu generaci musí zákonitě zkrachovat.
   Takže Gréta, profesor Soderlund i ostatní švédští debilové klidně mohou odložit své starosti o ekologii, protože za dvacet let budou mít úplně jiné existenční starosti. Amen ;-)

   Vymazat
  7. Kubrte 14:25, vy si rozmyslete, co píšete. Švédů je tuším necelých 10 milionů a to že nic neumějí vyvrací tradice např, firmy SAAB odkud vzešli i námi pronajaté Grippeny, auta, která vyhrávala rallye Monte Carlo, Volvo a mnohé další, třeba dosud produkovaná zbrojní technika a vámi zmiňované ocelářství ... Jistěže tomu prospěla poloha Švédska, jeho rozlehlé území i přijatelné klima, čím jsou dány i možnosti a meze národní politiky.

   Vymazat
  8. 16:54 to nejen Kubrt, tady je spousta podobných expertů. Vystudovalo to žurnalistiku za socialismu a mele to o vojenské technice, o IT, medicíně, chemii...

   Vymazat
 6. Sejde se dnes v Berlíně 7 miliónů manifestantů? Minule jich byl "jenom" jeden milión, ale masmédia informovali o 50.000 účastníků. Zvítězí "pravda a láska" i v evropských masmédiích? :-)

  https://www.youtube.com/watch?v=8IXtVcG1Bto

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:41
   Demonstraci proti Mer-Kheli rozpustili za dohledu policie.... serou v síni z vlastních lidí, vítači posraný!!!!!

   Vymazat
 7. Připravte se, jsem napsal níže a jen dodám, je to docela evidentně řízené viz trest pro Salviniho. Zákony jsou vytvořeny zdegenerovanými parazity a jak to změnit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale... chceš mi tvrdit, že máš legislativní pravomoc ?

   Vymazat
 8. Pěkně to kapitalisti ve Švédsku podělali !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až 300 příšerných islamistů? Dovolte, abych se zasmál. To je jako těch 300 Sparťanů proti milionové armádě Persie. Koukněte na ty jejich linky.

   Vymazat
 9. Copak jenom Švédsko, ale my si můžeme přímo na víkend zajet podívat na to, jak se to má dělat demokraticky přímo v centru demonkracie v Německu.
  A proč vadí jen Bělorusko?
  Video o Americe ani nemá smysl vystavovat. Najdete je všude.
  A proč vadí jen Bělorusko?

  http://новости-беларуси.ru-an.info/новости/это-сейчас-в-германии-а-не-в-белоруссии-вы-ничего-не-понимаете-это-другое/

  OdpovědětVymazat
 10. Nějak to soudruhům z EU přerůstá přes hlavu, zítra Berlín!

  OdpovědětVymazat
 11. Ti ,,slušní, tolerantní a ušlechtilí" politici, kteří toto způsobili, měli už dávno sedět v kriminále. Takto to pak dopadá, když se žije na úkor budoucích generací. Nic nejde stlačovat do nekonečna, jednou to prostě musí pořádně bouchnout. A přejme si, aby ten výbuch byl co nejdříve, protože, čím dříve bude, tím menší bude ! Ovšem obávám se, že i kdyby byl zítra, tak bude stejně ,,atomový".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ti "slušní, tolerantní a ušlechtilí" politici totiž poslouchají ty nesprávné loutkovodiče, podepsat to musel i chudák Babiš :-)

   Vymazat
 12. Proč se stále píše neomarxisti, levice,... Vždyť to žádní marxisté nejsou, jen se tak úmyslně zvou, aby to mátlo lidi.
  Vzniklo to v USA a pokračuje to v USA.A tam přeci žádný komunismus, komunisté, levice, marxisté nesjou. To musí slušné lidi s levicovým cítěním přímo urážet. Sluníčkáři jen zneužívají úsilí poctivých pracovitých občanů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Levicová Skandinávie, ještě před 10 lety nedostižný vzor všech levičáků všude po světě. I Zeman Skandinávii dával za vzor.
   A tak to dopadá když se levičáci utrhnou ze řetězu.
   V USA se ti levicoví agresivní pomatenci nazývají SJW - social justice wariors - bojovníci za sociální spravedlnost.
   Takže nedělejte ze sebe hloupého.

   Vymazat
  2. Jo, termín blbců pro blbce. Osobně to vůbec nepoužívám. Schová se pod to kdejaká debilita. Přijde mi to podobné jako černochismus. Nebo bejkárna či hradysmus.

   orinoko

   Vymazat
  3. Levicová Skandinávie, ještě před 10 lety nedostižný vzor všech levičáků všude po světě


   To je omyl. Ve Švédsku sice slovně bylo něco cosi sociálně, ale ve skutečnosti to bylo spíše naopak. Všechno tam fungovalo i díky neobyčejně vysokým daním. Je to složité to nějak jednoduše popsat, zvláště po dlouhodobé kampani, jaké je to tam skvělé, ale prostě zase je to jinak, než se nám má zdát. Částečně se vývoj dá pochopit i z cyklu deseti románů švédských autorů detektivek Wahlöö Sjöwalová (a když už vám to z tohoto hlediska nic nedá, pak se aspoň budete pěkně "bát"). Ne náhodou Švédsko spolupracovalo s Německem během II.sv. války.

   Vymazat
  4. 18.27 Ve Švédsku došlo ke znárodnění , výrobní prostředky a zisky patří státu ? Naopak pořád tam vládnou kapitalisti , kteří na migrantech slušně vydělávají ! !

   Vymazat
  5. 18:27 račte vzít v úvahu, že pod pojem "levice", stejně jako pod pojem "pravice" jsou větším nebo menším právem řazeny značně rozdílné politické směry i ideové orientace.
   Zaregistroval jste třeba, tuším Leninův výrok, "Levičáctví, dětská nemoc komunismu ..."? Vnímáte rozdíl mezi slovy "levičátství" a "levice"?
   Otázečka, je Římskokatolická církev institucí pravicovou nebo levicovou? Křesťanství obecně, jako ideologie, je levicové nebo pravicové? Nebyl Ježíš Kristus levičák? A co Mohamed?
   Když už se v tom tak vyznáte, tak já, já s tím mám problém.

   Vymazat
 13. Až 300 islamistů pálících pneumatiky! Ach bože zachraň se kdo můžeš! :-D

  OdpovědětVymazat
 14. Nemáte vědět.... To by mě zajímalo, jestli média v civilizovaném světě informují také o každé hospodské rvačce v Česku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trolle ...ole

   Vymazat
  2. Tento typ médií používá “nemáte vědět”, protože tím má cílovka pocit, že se dozvěděla něco úžasného. Asi jako úžasné zlevněné hrnce nebo čínské šunty v Teleshoppingu.

   Vymazat
  3. 22:16
   Záleží, jakým způsobem se to pokládá. A pak co vám vadí na diskusi ke článku?

   Vymazat
 15. Že by se v Německu začal konečně "lámat chléb"...?
  MaP 562 Kennedy Junior vystoupí 29.8.2020 na milionové demonstraci proti plánům Angely Merklové a EU

  https://www.youtube.com/watch?v=0Rq7EusSNO8  A takhle koluje výzva po letu v ČR...
  Probuď se a zůstaň vědomým

  Rafael Palacios, známý španělský novinář a spisovatel ohledně „zakázané“ berlínské demonstrace tuto sobotu:

  Dobrý den, píšu vám z Německa. Už si nemusíte dělat starosti. 29. 8. to bude v Berlíně historický. Právě jsem obdržel zprávu a chci vás povzbudit: Demonstrace počítá asi s 5 miliony lidmi. Účelem je zůstat až do pádu vlády. Máme jídlo a pití tak na 5 dní. Letecká společnost, která prozatím zůstává v utajení, přiveze demonstranty z mnoha částí světa. Pokud vláda padne, všem pasažérům vrátí peníze! Několik autobusových společností udělá totéž, 1200 autobusů přiveze demonstranty z mnoha měst Evropy. Nevrátí se, dokud nepadne vláda. Generál německé armády tam veřejně odstoupí. Lodě budou blokovat řeku Sprévu. Dokonce i vrtulníky se účastní této demonstrace. Policie je na naší straně. Nebudou zasahovat do nikoho bez náhubku ani do nedodržení vzdálenosti. Chceme paralyzovat celý Berlín. V celém Berlíně budou zřízeny tábory. Brzy toto šílenství skončí !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jste poněkud naivní, američtí, kanadští a francouzští spojenci se o vás postarají, věděli proč musejí zůstat i po odchodu Sovětů. někdo ten německý kapitalizmus musí ubránit i před nevděčnými a nepovedenými Němci, že? :-)

   Vymazat
  2. Anonymní29. srpna 2020 18:21
   To je pěkné, také jsme si toho užili v 1989. Ale kardinální otázka zní: Co potom, kdyby náhodou ta vláda opravdu padla?
   Kdo by měl vést zemi k demokracii? Je někdo takový znám? Jakou má popularitu? Ten Kennedy to nejspíš nebude. To platí všude, ale u nás máme naštěstí připravenou SPD. Proto se ji také snaží všemožně oslabovat a likvidovat. Volme SPD. P.K.

   Vymazat
 16. Neomarxismus je jen nálepka, nexistuje ani v teorii, všiměte si, kdo tento termín používá a proč. Jde o to diskreditovat marxismus. Kdyby z Marxe nezbylo nic, tak podstata kapitálu zůstává stejná. Ale nejvíce se vždy pobavím, když slyším, že v EU , zejména na těch nejvyšších postech sedí zakuklení euromarxisti. To je největší blábol a také obrovský rozpor. Pokud vím (samozřejmě zjedodušuji), tak právě unie nejvíce prosazuje zájmy korporací a finančního kapitálu. Jednoduchá otázka proč EU stále bojuje s "daňovými ráji", podotýkám evropskými a ony "společnosti" stále a vesele optimalizují daně a "privatizují" zisky ? To je "marxismus" jako vyšitý, nemyslíte ?

  OdpovědětVymazat
 17. Nebo multikulturí karneval. Doma jim sekali ruce a a.j.

  OdpovědětVymazat
 18. Brusel potřebuje nepřítele. A to takového, který sjednotí. A ten Putin stále nechce vytáhnout na západ. A čas běží. Dřív, než vypukne válka západu proti Rusku, západ již nebude existovat. Rozklad západu započal a nabírá na rychlosti.
  Kdyby se mne to netýkalo, se zájmem a pobavením bych rozklad sledoval. V lepším případě se dočkáme cesty časem o nějakých sto let nazpět. V horším nebudeme. Na výběr už máme pouze špatná řešení.

  OdpovědětVymazat
 19. Dnes jsem v Praze na jednom nejmenovaném nádraží potkal početnou skupinu individuí, která jakoby z oka vypadla migrantům, kteří se vyloďují ve středomoří.
  Chtěl jsem se jich zeptat, odkud jsou, ale nenašel jsem odvahu.
  Asi by to skončilo jako můj poslední pokus, kdy jsem se takto ptal chlápků černých jako bota a ti mi tvrdili, že jsou z Litvy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20;02
   Je třeba zavést """loveckou sezónu """, naším vzorem budiž Vlad II. a Targoviště... tomuhle zacházení by rozhodně rozuměli na první dobrou!!!!!!

   Vymazat
  2. Prostě se byli na dovolené troško opálit. Co je na tom? :)

   Vymazat
 20. Švédsku už není pomoci...
  https://megazpravy.cz/nejvyssi-soud-pripusti-zakony-sarije-ve-svedsku/
  https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-svedsko-bude-prvnim-evropskym-chalifatem/

  OdpovědětVymazat
 21. Něco se v Evropě děje, třeba to souvisí:
  Valeriji Viktoroviči, okomentujte prosím pokus Lichtenštejnska dostat zpět pozemky,
  které mu byly zkonfiskovány v Československu
  v roce 1945 na základě výsledků 2. světové války.
  Také se mi zdá být zvláštní zvolit si pro řešení územních sporů jako nástroj Evropský soud pro lidská práva.
  - Asi to není náhoda? – Samozřejmě, že to není náhoda, ale všechno je to trochu jinak.
  A opět se vracíme k té otázce, co je to stát?
  Proč je Lichtenštejnsko, které má 37, nebo třeba i 39 tisíc obyvatel státem? Se svými 160 km2?
  A řekněme například ruská Ťumeň,
  Ťumeňská oblast v Rusku státem není.Je to v knize O světě křivých zrcadel II. o státu, kde se mluví o státech konstruktérech a státech projektově zkonstruovaných.
  Ano, o státech historicky zformovaných
  a státech projektově zkonstruovaných.
  Ale existují ještě státy konstruktéři, které tyto projektově zkonstruované státy vytvářejí.
  Takže co se to děje?
  Zdálo by se, že ta kauza je směšná.

  OdpovědětVymazat
 22. Ale nic směšného v tom není. Takže, co se to v té Evropě děje?
  V Evropě dochází k formování mezinárodního subjektu pod názvem Intermarium/Mezimoří.
  Mělo by jít o polský projekt od moře k moři, od Baltského moře k tomu Černému se začleněním řady území.
  Někteří předpovídají rozpad Polska. Pánové,
  a jak byste ho přerozdělili, mezi jaké subjekty?
  Vždy bylo rozdělováno mezi Německo,
  Rakousko-Uhersko a Rusko.
  Tak jak ho chcete dělit dnes? Polsko samo se stává postupně subjektem globální politiky.
  Jen se podívejte na tu Lublinskou unii,
  která byla znovu podepsána v červenci
  a má za cíl zmocnit se právě běloruského území,
  k čemuž se připravují vojska NATO, tedy k čemuž se připravovala, dokud Rusko neřeklo výhružně:
  „Ne! Opovažte se vstoupit s armádou!“
  Máte-li cíl řízení,
  tak můžete využívat různé cesty k jeho dosažení, a ty jsou realizovány v závislosti na tom, v jakém stavu jsou nástroje.
  Jednoduše řečeno, když jdete na zahradu a chcete překopat záhon, tak si na to vezmete nějaké nástroje.
  Vyberete si vhodný rýč, nebo ho musíte napřed spravit, nebo to uděláte jinak,
  vezmete si nějaký jiný nástroj ke zkypření půdy.
  Takže v plánu vybudování Mezimoří,
  což fakticky není nic jiného než vybudování nového Rakouska-Uherska, které bude zahrnovat celé jeho území…
  To si jen Polsko myslí, že buduje impérium od moře k moři.
  Ve skutečnosti dochází k obnově Rakouska-Uherska,
  kde jsou dvěma klíčovými body Vídeň a Praha.
  V roce 1955 se Chruščov velmi snadno vzdal Vídně, ale v roce 1968 jim došlo, že když přijdou i o Prahu, tak už nebude SSSR brát nikdo vážně, že klíčové body je třeba si udržet.
  Opakuji, že z hlediska globálního řízení je Vídeň centrem koncentrace řízení na základě Habsburské knihovny
  a Praha je zase světovým okultním židovským centrem.
  Heydricha stál pokus získat nad ním kontrolu život.

  OdpovědětVymazat
 23. Další pokračování: Máte-li cíl řízení, tak můžete využívat různé cesty k jeho dosažení, a ty jsou realizovány v závislosti
  na tom, v jakém stavu jsou nástroje.
  Jednoduše řečeno, když jdete na zahradu a chcete překopat záhon, tak si na to vezmete nějaké nástroje.
  Vyberete si vhodný rýč, nebo ho musíte napřed spravit, nebo to uděláte jinak,
  vezmete si nějaký jiný nástroj ke zkypření půdy.
  Takže v plánu vybudování Mezimoří, což fakticky není nic jiného než vybudování nového Rakouska-Uherska, které bude zahrnovat celé jeho území…
  To si jen Polsko myslí, že buduje impérium od moře k moři.
  Ve skutečnosti dochází k obnově Rakouska-Uherska,
  kde jsou dvěma klíčovými body Vídeň a Praha.
  V roce 1955 se Chruščov
  velmi snadno vzdal Vídně, ale v roce 1968 jim došlo, že když přijdou i o Prahu, tak už nebude SSSR brát nikdo vážně, že klíčové body je třeba si udržet.
  Opakuji, že z hlediska globálního řízení je Vídeň centrem koncentrace řízení na základě Habsburské knihovny a Praha je zase světovým okultním židovským centrem.
  Heydricha stál pokus získat nad ním kontrolu život.Máte-li cíl řízení, tak můžete využívat různé cesty k jeho dosažení, a ty jsou realizovány v závislosti na tom, v jakém stavu jsou nástroje.
  Jednoduše řečeno, když jdete na zahradu a chcete překopat záhon, tak si na to vezmete nějaké nástroje.
  Vyberete si vhodný rýč, nebo ho musíte napřed spravit, nebo to uděláte jinak, vezmete si nějaký jiný nástroj ke zkypření půdy.
  Takže v plánu vybudování Mezimoří, což fakticky není nic jiného než vybudování nového Rakouska-Uherska, které bude zahrnovat celé jeho území…To si jen Polsko myslí, že buduje impérium od moře k moři.
  Ve skutečnosti dochází k obnově Rakouska-Uherska,
  kde jsou dvěma klíčovými body Vídeň a Praha.
  V roce 1955 se Chruščov velmi snadno vzdal Vídně, ale v roce 1968 jim došlo, že když přijdou i o Prahu, tak už nebude SSSR brát nikdo vážně, že klíčové body je třeba si udržet.
  Opakuji, že z hlediska globálního řízení je Vídeň centrem koncentrace řízení na základě Habsburské knihovny a Praha je zase světovým okultním židovským centrem.
  Heydricha stál pokus získat nad ním kontrolu život.
  Z Londýna speciálně vyslali vrahy, kteří ho zabili.
  A potom následovala zastrašovací akce,
  při které, světe div se, zlikvidovali všechny,
  kteří se nějak podíleli při Heydrichově pokusu získat přístup ke znalostem toho okultního pražského centra.
  A oč usilovali Češi v tom roce 1968?
  Přesně o to, aby byly zlikvidovány podmínky tvrdě vybojované v husitských válkách,
  kdy si díky těmto husitským válkám Češi vybojovali právo zachovat se jako národ. V důsledku těch válek byly všechny nejbližší subjekty oslabeny.
  Česko se nedokázalo stát národním státem, ale ani subjekty, které ho obklopovaly, nedokázaly zcela potlačit českou národní suverenitu.
  Proto se také Česko, jako jeden ze subjektů, stalo
  součástí Rakouska-Uherska, se svými právy a tak dále.Zbořili památník maršálu Koněvovi
  a postavili jiný vlasovcům. Tak co čekají?
  Co čekáte? Takže když u vás došlo na tyto kroky,
  tak jste se posunuli k tomu, aby jakési Lichtenštejnsko vzneslo svá práva
  na vlastnictví části českého území, na kterém se nachází unikátní historické objekty.
  Ale ty věci přece neprobíhaly najednou. Tak proč to spojuji? Je to jednoduché.

  OdpovědětVymazat
 24. A konec: Kdy bylo oznámeno, že Koněvovův památník bude zbořen?
  V září minulého roku, v roce 2019.
  A co se tenkrát hned projevilo? A hned tu máme Lichtenštejnsko s jeho žalobou o navrácení majetku.
  V únoru ta žaloba byla zamítnuta a nyní se fakticky
  jedná o odvolání proti únorovému rozhodnutí soudu.A o jaký jde proces? Nedokáže-li český stát řídit vlastní objekt, tak se do toho zapojí nadnárodní subjekt v podobě Lichtenštejnska. Vždyť co je to těch 160 km2 mezi Švýcarskem a Rakouskem?
  Stejně se stane součástí území Mezimoří.
  Ale díky tomuto vnějšímu korektorovi, bude možné Česko dostat do toho stavu, ve kterém se bude jako subjekt podílet na formování Mezimoří.
  Visegrádská čtyřka musí pracovat správně.
  Těmito kroky, tím zbořením Koněvova památníku
  a postavením památníku vlasovcům bylo dáno najevo,
  že státní řízení není schopné kvalitně pracovat
  na vytvoření skupiny na obnovu Mezimoří,
  to je Visegrádská čtyřka a Lublinská unie, že to nedokáže.Napřed ticho po pěšině, a potom najednou bác a vše se rozběhlo. Okamžitě to jde strmě vzhůru.
  Pokračování:
  Takže za co bojovali, na to i doplatili.
  Chtěli se osvobodit od Ruska, tak se osvobodili.
  Teď už Čechům zbývá jen osvobodit se od české kultury, protože to je přesně to, oč začali usilovat už v roce 1968.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Pjakin by si měl uvědomit kde je počátek . SSSR prodal východní evropu . Nedal nám svobodu , předal řízení jinam . Zřejmě to nedopadlo jak si v Moskvě představovali , ale to není vina Čechů . Nemáme ani Putina ani jaderný arzenál SSSR , tak si holt musí zvyknout že na ně budeme hýkat z jiný prdele .

   Vymazat
 25. “Nemáme vědět”, ale píše o tom řada zahraničních periodik a dokonce i český mainstream. Ale někteří lidi asi potřebujou mít pocit, že se dozvěděli něco extra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste tak hloupý nebo placený?

   Vymazat
  2. 23:38 ne, on jen konstatuje fakta, která vy nějak nejste schopen pobrat.

   Vymazat
  3. 9:31
   Právě to jsem měkl na mysli, že je to sice "všude", ale ne naplno u nás a jakým způsobem se to předkládá. Pokud jste si všiml.

   Vymazat
  4. 14:13 poslyšte, těch 300 výtržníků fakt nestojí za to. Jedinou zajímavostí tam je ten spálený Korán a ani ten nevypudil švédské muslimy do ulic. RT o tom informuje jako o jednom z mnoha banálních incidentů, tady z toho udělají div že ne islámský převrat. Ale ani to by nevadilo, že informují, ať informují - jen ta hlavička "nemáme vědět". Vědět co? Že se porvalo 300 pitomců v Malmö a hořelo pár pneumatik? V Paříži byl mnohem větší bordel a nic. Ale ani tohle by nevadilo. Mnohem horší je, že redakce při upozornění na to, že 300 výtržníků není žádné povstání, zablokuje příspěvek. Vsadím se, že tuhle mojí odpověď číst nebudete.

   Vymazat
 26. Vše probíhá, jak má. Islám přebírá kontrolu a státní moc tomu asistuje. Ty průvodní jevy jsou očekávané. Jestli si někdo myslí, že se nějaký politik „chytí za nos“, tak je tupý jeliman. Vytváření evropského chalifátu pokračuje. Volme SPD. P.K.

  OdpovědětVymazat
 27. Tak jen doufat že mlčící většině dojde trpělivost a pravdoláskaře vykope od vesel.

  OdpovědětVymazat
 28. EU není elitním klubem ale sektou! Lipovská se obula do Bruselu a rozškatulkovala své důvody

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020082912446251-eu-neni-elitnim-klubem-ale-sektou-lipovska-se-obula-do-bruselu-a-rozskatulkovala-sve-duvody/

  OdpovědětVymazat
 29. To je stará švédská tradice, spolupracovat se zločinci. Až do podzimu 1943 zásobovali Hitlera železnou rudou. Dnes spolupravuji s USA, jehož je Švédsko vazalem. Švédové pomáhali USA rozbombardovat Libye, (tehdejší statsministr F.Reinfeldt pracuje od té doby jako "poradce" Bank of America, a užívá si života, jak sám tvrdí). Švédsko na přikaz USA zfalšovalo obvinění proti J. Assange, švédský "nezávislý" soud ve Stockholm uložil Rusku pokutu několika miliard Dollaru, protože toto přerušilo dodávky plynu na Ukrajinu, která po dobu jednoho roku neplatila. Bývalá ministrině zahraničí M. Wallström byla častým hostem u nácků v Kyjev a nazývala je našimi přáteli (dnes prauje jako "poradce" v OSN). .... Pokud dojde k obžalobě Ruska v kauze Navalnyj, možná "nezávislý" soud ve Stockholmu dostane znovu šanci. Dnes chápu proč byl Olof Palme zavražděn. Zahraniční politika Socialnich demokratů se po jeho vraždě otočila o 180°.
  Kdysi jsem na webu narazil na charakteristiku Švédska. Cituji:
  Švédsko zdegenerovalo natolik, že si své mentalní poškození ani neuvědomuje, naopak, považuje se za pokrokové. Ve skutečnosti je směs dekadence, primitivizmu a neomarxisticke bigotnosti. Některé ìdee jsou tak idiotské, že jim snad můze věřit jen intelektuál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pamatuji Svedy kteri jezdili do Prahy za sexem vseho druhu sami byli dekadentni perverti a hovada
   Ono s tou Prahou je to i dnes verejne zname -raj buzerantu z celeho sveta .O lesteni sasku jsem si dopisoval s teplousem toho casu redactorem v Blicich listech jistym GOGOLOU ci tak nejak z Brazilie Rozklad spolecnosti celosvetove je dnes ohromny jak z moralniho hlediska (disnealand toci pohadky chlapecek v sukni)tak v negro radeni .A to se nemluvi o tom ze ta cerna pakaz je z 60 % tepla a infikovana AIDS proti niz nejsou zaplat Panbuh zadne vakciny .Smrt verbezi

   Vymazat
  2. Měl bych dotaz na p.Korovjeva, 29. srpna 2020 23:35
   - Co je to "neomarxistická bigotnost"? Význam slova bigotní, pochopitelně znám. Nemohl by tento termín vysvětlit blíže ? V této diskuzi, 18:44, jsem o "neomarxismu" svůj názor napsal.

   Vymazat
  3. 1:10 a to v jiné diskusi nějaký magor píše, jak je Západ zahnívající.

   Vymazat
  4. 23:35 to my jsme Hitlera zásobovali přímo hotovými zbraněmi do roku 1945 a jako vazalové jsme sloužili Němcům, Rakušanům, pak zas Němcům, pak Rusům a teď jako děvka na požádání komukoliv od západních hranic přez Atlantik.

   Vymazat
  5. K anonymu 15:24 - že je kapitalismus zahnívající myslím poprvé použil V.I.Lenin. Již v té době , počátek 20.stl., co kapitalismus způsobil a zavinil, bylo minimálně na jeho odsouzení. Již v druhé polovině 19.stol.v době velkém rozvoje kapitalismu,belgický král Leopold II., při "jeho" podnikání v Kongu zahynulo dle odhadů 15 mil.lidí. Stal se nejbohatším mužem v Belgii. Myslíte, že na vzniku 1.SV a 2.SV nemá kapitalismus žádnou vinu? A po roce 1945 je to výčet válek, které vedl kapitál, a pro co ? Takže onen dle pisatele "magor", byl blízko od pravdivého výroku a to, že "kapitalismus" zahnívá. Dle mě , ale spíše myslel kapitalismus. Nejdříve by bylo nutné vysvětlit co je myšleno oním "západem". Zdali zahnívá i tak zv. "Západ" nebudu hodnotit, to je trochu širší otázka, záleží na tom z jakého pohledu na to budeme koukat. Třeba pohledem na LGBT, gendorového nebo
   mutikuturního atd.

   Vymazat
  6. 20:49 ale my jsme se nebavili o válkách, my jsme se bavili o "zahnívajícím" kapitalismu. Ten zahnívající kapitalismus z nás každoročně vysaje 400 mld. a sám spotřebuje. Podívejte na města a obce na zahnívajícím Západě a u nás, srovnejte platy a možnosti obyvatel, atd. To nevypadá na zahnívání, právě naopak.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  8. georg 08.57
   Nevim co autor tohoto citatu myslel výrazem "neomarxista". Neznám ho. Pravděpodobně autor článku žije ve Švédsku a vyypadá to, že má špatné zkušenosti se švédskými intelektuály a akademiky. Universita v Upssale je známá jako líheň feminismu a marxismu. Ale podobných Universit je v západmích zemích spousta.
   Myslím že pojem "neomarxista" si spousta lidí vykládá po svém. Např. politici v Bruselu a vedení EU jsou často označováni jako neomarxiste, což je mylné. Řídící struktury EU se podobají strukturám CCCP za Brežněva, ale to neznamená ve EU řídí marxisti. Jistě se mezi Bruselskou "elitou" takový najdou, ale většina Bruselslých politiků jsou lidé zkorumpovaní penězi. EU je stvořena Globalisty, s cílem zničemí Evropských národů a jejich kultur. Proto ty hordy Afričanů a Arabů.
   Zdraví K

   Vymazat
 30. O této hrůze nás ČT neinformuje, tam slyšíme jen o Bělorusku.

  OdpovědětVymazat
 31. Mnoho lidí podléhá představě, že kdyby nebylo přistěhovalců, nebyl by zločin a problémy. Ptát se samozřejmě můžeme, kdo páchá zločiny v ČR, když tady prakticky žádné přistěhovalce nemáme.

  Úplná integrace do společnosti je dvoustranná záležitost: domácí musí mít zájem migranta přijmout a migrant mít o přijetí zájem.

  Základní problém je ale v přístupu k chudým. Být chudý v bohaté zemi není jednoduché. V USA kdysi Bush jr slavnostně podepsal zákon nazvaný (na to jsou tam machři) "No child left behind," (školy) se postarají o každé dítě. Dopadlo to tak, že byla ustavena kriteria pro hodnocení škol. Ty lépe hodnocené dostaly víc peněz na úkor těch slabších. Takže to negativně dopadlo na školy a potažmo na vzdělání Hispánců a jiných menšin.

  Do hry vstupuje "rozesrávání" společnosti nejen kvůli náboženství ale i rase. Není lepší příklad než konflikt mezi irskými katolíky a protestanty. Ti se hojně zabíjeli ve jménu stejného boha. Dokonce tak hojně, že počet obětí teroristických útoků daleko překračuje teroristické útoky současných migrantů.

  Charlie Hebdo urážel muslimy zcela zbytečně. No oni totiž mají zákaz zobrazovat boha a Mohameda. Tento zákaz býval v Desateru, ale církevní šejdíři 2. přikázání boha před koncem 8. století zrušili, protože zobrazování boha a zejména Krista na kříži bylo dobré pro PR.

  Proč musí nějaký Dán přijet do Švédska spálit Korán?

  Dovolím si poukázat ještě na jednu věc, které si nevšímají ochránci čistoty národa. Je to zamoření českého veřejného prostoru cizojazyčnými nápisy.

  Následující tabulka uvádí demografické složení Německa v roce 2012. Tehdy bylo ticho po pěšině. Fascinující, řekla by Tereza Spencerová blahé paměti.

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Obyvatelstvo_Německa
  Turci 3,7% celkové populace 2 998 000
  Arabové 0,6 500 000
  Ostatní (hlavně Írán) 0,2 220 000
  Subsaharská Afrika (hlavně Nigerijci a Ghaňané)
  1,0 817 000

  Nabízím ještě jednu věc k úvaze: Co se stane, když rozvrátíme Čínu a nějakých 10% populace se rozhodne vydat se svými penězi za "demokracii." To je 150 milionů lidí, kteří by svými penězi rozvrátili každou společnost.
  Jiří Jírovec

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stále se jedná o necelých 6% populace Německa. To je ještě daleko v normě, zvlášť, když Němci mají přebytek 400 mld.eur a všechno to jde na tyto lidi. Až tam bude 15% lidí čerstvě migračního původu, z nichž minimálně polovina nebude mluvit německy a bude požadovat zázemí pro specifika svého etnika a kultury, potom by se měli začít plašit.

   Problém s 6ti procenty migrantů může nastat u nás, protože tady je už 8-12% rychle rostoucích obyvatel romského původu, s nimiž jsou jisté problémy navzdory tomu, že se jedná o domácí obyvatelstvo. Šest % čerstvých migrantů, kdy by se musela zabezpečit stejná sociální podpora jako na Západě, by nás ekonomicky položilo.

   Jediným východiskem by bylo přesměrování značné části důchodů většinového obyvatelstva na tyto nové lidi. Ovšem zároveň by se muselo totéž udělat pro romské obyvatelstvo, jelikož by to právem považovali za diskriminaci.

   Vymazat
  2. 14:14 Nvím kdejste se učil počítat a s třetinou generačních turků to vypadá jina a v roce 22. migranti přečíslí lidi do 35. let v německu. Protože tam jsou 10:1 skopčáčka v matečských. S těmi vašimi iluzemi se běžte bodnout.

   Vymazat
  3. 14:04 Omlouvám se za "češtini, houkala mi voda na kafe. A k té statistice tady při jimi přiznaných 17 000 etnických čechů sami tvrdí že jsou jich 3. mega. :-))))

   Vymazat
  4. 19:44 synu, vycházel jsem z údajů přispěvatele 10:47. A nemluvil jsem o době budoucí ale současné. Navíc jste psal tak zmateně, že vůbec nevím, co jste vlastně myslel. Zato jsem si všiml,bude jste se mě pokusil urazit a zmínil jste nějaké skopčáky. Já se sudetskými Němci vůbec nepočítal, to bychom byli na úplně jiných číslech.

   Vymazat
  5. Chytnul jste to za špatný konec. Skopec je historické označení němců jako francouzů galští kohouti. A samozřejmě je mi malých němců líto protože v kardinální menšině je to o iluzi domova a vlastně všech němců a s vaším pojetím či představami servírovanými z kabinetu?, i vás.

   Vymazat
 32. https://megazpravy.cz/nejvyssi-soud-pripusti-zakony-sarije-ve-svedsku/
  https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-svedsko-bude-prvnim-evropskym-chalifatem/
  https://www.email.cz/web-

  OdpovědětVymazat
 33. Dávám do uvozovek // husy už nejdou sami na dračku?! :-))))

  OdpovědětVymazat
 34. Tedy někdo vytvořil důvody pro migraci - stěhování národů č.2 ?. Také někdo zjistil, že opomenul vytvořit ve vlastním státě a národě potřebnou náladu k tomu, aby lidé šli a množili se a že je potřebný dovoz gastarbeitrů, kteří by ekonomice i populaci pomohli na nohy. A ne v poslední řadě se ukázal pro kapitál kšeft s migranty jako výnosný, stejně jako dnes pro mnohé kapitalisty přišla vhod pandemie Covid 19. A tak dění nejen ve Švédsku je toho důsledkem. Evropané budou vyhlazeni a ten ráj na pohled budou opěvovat za pár století černí. Byli jsme postaveni před volbu socialismus:kapitalismus. Jako rozumnější považujeme kapitalismus a tak si nestěžujme, vše jde podle plánu kapitalismu, války, migrace, terorismus, blahobyt, bezdomovectví, nezaměstnanost, samoživitelství, bezpohlavnost... covid... Budoucnost ještě na pár roků je zajištěna?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.