Reklama

pátek 21. srpna 2020

Nevycházejte z domu, nejste-li těžce ozbrojeni

Paul Craig Roberts

21. 8. 2020 renegadetribune
Toto vás čeká, budete-li volit demokraty. Lidé jsou biti, okrádáni a posílání do nemocnic – a policisté nikde v dohledu. K dokreslení situace přikládám text Chrise Menahana z webu Regenade Tribune i doprovodná videa poznámky svědků události, která se před pár dny odehrála v centru města Portland.

Video zobrazuje členy hnutí Na životech černých záleží (Black lives Matter – BLM), kteří právě trestají 
jistého bělocha a jeho manželku za to, že zastavili auto a chtěli pomoci muži, výtržníky právě šacovaného 
s úmyslem ho okrást. Zatímco řidiči auta se za tento jeho čin dostává nakládačky, vykrádají další členové 
hnutí BLM řidičovo auto. Video zachycuje i moment, kdy jeden z útočníků kope napadeného a na zemi 
ležícího muže zezadu do hlavy, kterýžto čin je policejně kategorizován jako pokus o vraždu. Po svém 
výprasku se řidiči auta podařilo dostat se zpět do auta, rozjel ho a narazil do stromu, nažež byl výtržníky z 
auta vytažen, zbit znovu a zakrvácen a v bezvědomí zanechán na ulici.

Překlad: Lubomír Man

28 komentářů :

 1. Jo, už jsem to viděl před čtyřmi dny a jsa tím poučen a vida impotence EU a ostatních "našich" státních orgánů místních jsem si požádal žádost o nákupní povolení na krátkou kulovou zbraň...
  Tak, jako každé šejze Západu, dorazí i tohle k nám a co nevidět a zahypotékovaní policajti dnes srdnatě dávající pokuty za parkování budou připosraně před tím utíkat a budou se nechat pálit ve svých služebních autech stejně, jako ti sráči ve Francii a to vše za naše peníze...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nákupní povolení na "krátkou kulovou zbraň" je nesmysl, tuto formulaci zákon už pár let nezná a pokud máte ZP, tak to zcela určitě víte... Ale jiní lidé to nemusí vědět, tak jim nepleťte hlavu. Ono pořídit si legálně zbraň zase tak jednoduché není.

   Vymazat
  2. Samozřejmě, že musí být ZP odpovídající skupiny, ale na krátkou musí být i "nákupní povolení" a 200,-Kč kolek, jinak ji registrovanou legálně nikdo neprodá, ani majitel, ani ve kšeftě!!!
   Tak nemel hlouposti a brzo se budou muset registrovat i vzduchovky a flobertky.

   Vymazat
 2. Americká společnost je nemocná - už dávno! Tam není normálního nic. Je to změť společenství, slepená do jakéhosi státního celku pod vlajkou z pruhů a hvězd, vzniklá z hrubého, až neskutečného násilí, založená na potocích krve, bezpráví a ponižování, praktikované potomky kurev a zmetků - vězňů a darebáků, vypovězených do těchto končin kdysi za trest. Americká společnost nikdy normální nebude, všechno zvrácené, úchylné a špatné se valí na ostatní svět odtamtud, a svět se tomu nedokáže bránit. Americká společnost musí skončit - a taky skončí! Ošklivě -a není nikdo, kdo by jim pomohl. "Svět" který oni celá desetiletí drze przní "ku obrazu svému," od nich dá ruce pryč. Ten článek je jenom začátek smrtící story, která se bude stupňovat. Jestli jsou tomu na vině "demokraté" těžko říci, určitě jsou to impotentní staří pracháči, jichž je Amerika plná, ti právě vzešli z těch desperátských, zabijáckých časů. Nechce se jim umřít -a snaží se "vzít sebou" co nejvíce živých. Ameriku ovládají jen duševně nemocní, psychicky zmrzačení staří dementi, mocí mermo držící se "mládí" - jsou z nich už jen imitace lidí. Skutečně šťastni a spokojeni nebyli ani jediný den ve svém životě - nevědí vůbec, co to je. To je vlastní možná devadesáti procentům Američanů. Už kdysi dávno náš básník J.V.Sládek, který v Americe také žil, napsal...."zem svobodná, a přec tu bezpráví, jak děsnějšího neviděly světy! Zmar každý krok, a zločin krvavý, a každý hles vítězné oslavy, skřek divoký, jejž neznal barbar ani, na zříceninách Říma před sta lety".... Ta báseň je mnohem delší - výstižná! Do písmene! Nechápu jenom důvod, proč se celý svět začal americké senkrůvně přizpůsobovat, proč ji napodobuje, proč byla kdysi dokonce obdivována. Snad kvůli westernům a country music?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas, perfektně napsané.

   Vymazat
  2. To bylo ale už hodně dávno, že? Od té doby se hodně změnilo, u nás jen něco. V té době byla Amerika možná divoká, ale obyčejný sedlák, který se snažil, mohl prožít pěkný život a měl možnost se stát významnou osobností, která ovlivní státní politiku.
   V té samé době v Evropě, především střední a to nemluvím o východě, tohle možné nebylo. Pokud jste se narodil jako kmán, zůstal jste jím celý život, bez ohledu na vaše schopnosti. Vrchnosti nebylo možné odporovat, každý soud by byl předem prohraný, pokud by se vůbec konal. Ti nejvyšší měli právo vás rovnou ztrestat, měli na to svá rodová práva. Tito suoerboháči, v podstatě téměř všichni se šlechtickým titulem, vlastnili podstatnou část půdy a nemovitého majetku už celé generace a měli rozsáhlé výsady.
   Tohle v Americe nebylo, tam si byli všichni rovni (až na Indiany a později černochy). Takže i ten obyčejný kmán se dostal vysoko, pokud měl schopnosti a kousek štěstí. Proto Amerika tolik lákala odvážné a schopné lidi, především ty "nízkého rodu".

   Jenže tohle vy nikdy nepochopite a můj příspěvek, jako vždy, nebude editován.

   Vymazat
  3. Když je ta demokracie v USA tak úžasná, tak vysvětlené proč se tam děje to bezbřehé násilí.

   Vymazat
  4. USA teď jako nikdy potřebují obětního beránka, kterého za sebe obětují.Mám obavy, že to bude právě Evropa a jejich poslušní lokajové!

   Vymazat
 3. Demikracie v USA byla vždy demokracií silnějších a bezohlednějších. Kdyby ti dva z auta zahájili palbu, měli ve předu "berany" a místo do stromu do verbeže... a kdyby NG (KKK) potom zatáhla prostor napadení a vyčistila jej... Po kapitulaci 8. 4. 1865 to přeci bylo horší! Jenom tehdy BLM znamenalo, že BÍLÍ LIDÉ MYSLELI!

  OdpovědětVymazat
 4. Bohužel, vidím spoustu Hitlerů. Na životech Hitlerů nezáleží!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ostatně to na konci tohoto článku napsal sám velký JFK! - https://www.extrastory.cz/kennedy-navstivil-v-roce-1939-okupovanou-prahu-a-obhajoval-mnichovskou-dohodu.html

   Vymazat
 5. Dají se v USA volně koupit granáty a samopaly?
  Předpokládám, že již brzy bude lidu USA nabídnut fuhrer, který vyřeší situaci, proto to dělají.

  OdpovědětVymazat
 6. Co sejí USA jinde, urodilo se jim i doma. Tentokrát vydatně.

  OdpovědětVymazat
 7. Greetings Paul, don't worry about the future of our great country.
  We are ready for them, we need just permission for action from our leaders.
  Your fellow countryman.

  OdpovědětVymazat
 8. Ano, parazité zcela ovládli prostor navíc ozbrojené složky zločinci vlastní.

  OdpovědětVymazat
 9. https://www.youtube.com/watch?v=Z2KqV4sE7QA&feature=share&fbclid=IwAR13pHJlNIUYBZ1ZId-FS7jaq8DjpyC6207onW2MnNREmab017gDkwcfFWg

  OdpovědětVymazat
 10. Tříletá měl povolat hned v počátku Národní gardu a rozstřílet BLM na mraky, odpad😡😡😡😡😡

  OdpovědětVymazat
 11. To je článek z Ruska?

  OdpovědětVymazat
 12. Tady se ukazuje proč bylo a je třeba likvidovat a utlumit činnost policie v USA.

  Žádné množství zbraní, jak je dobře vidět na tomto příkladě, které mají doma občané, vám nikdy jen tak nezajistí bezpečnost!!

  1. Právě zločinci si tyto zbraně opatří, teď už naprosto legálně, rychle a přitom jim ani dosud toto nečinilo žádné velké potíže, a využijí své schopnosti se "sdružovat". Budou přepadat ve skupinách, pokud bude vyzbrojená domobrana "puštěná ze řetězu", sami zločinci vytvoří až neuvěřitelně rychle takové formace a situace, které jim umožní dále krást, a teď už naprosto nezbytně i zabíjet.
  2. Pokud máte zbraně doma, musíte se starat nejen o jejich údržbu, ale především o to, aby jste je měly neustále připraveny a po ruce. Jinak je vám to na nic. A případná následná msta jako podle amerického filmu nic nevyřeší, protože hlavní škoda, smrt, se prostě stala!
  3. Hrozí v podobných případech, jako právě teď v USA, že se začne střílet doslova a do písmene od boku. Jako to bývalo v dobách "Divokého západu". Málokdo si vzpomene, že podobná situace panovala i v Rusku během, pro "západ" tak výhodných, devadesátých let. A dá se říci, že až příchod Putina a "jeho" vlád, spojený i s opětovnou aspoň částečnou konsolidací milice, alespoň zastavil "veřejné" přestřelky. Kde bude ta čára, jejíž překročení to "způsobí"? Pokaždé někde jinde, ale vždy to bude při oslabení role bezpečnostních sil a funkcí státu!
  4. Organizace místní bezpečnosti je nebezpečná, pokud se tam do řad ochránců dostanou lidé zbabělí s lehkým prstem na spoušti nebo příliš rozhodní bouchači. Flegmatiky a podobné lidi neuvažuji, ti se do toho hrnout nebudou.

  Oslabení policie vždy znamená velké problémy a volnou cestu k rozkrádání, okrádání, loupežím a podvodům všeho druhu. Bez ohledu na stupeň ozbrojení celé veřejnosti. Toho využili i "naši" zločinci VŠEHO druhu bezezbytku.
  Bezpečnost občanů nelze zajistit v dnešních dobách plošným povolením zbraní. Slušní a odpovědní lidé budou vždy váhat použít zbraň, kdežto zločinci nikdy, pokud jim to přinese okamžitý přínos jako momentální "svobodu", zisk.

  Stát, který není schopen zajistit bezpečnost svých občanů, ztrácí své oprávnění. Musí vzniknout pak nová formace, byť jakoby logickým přechodem a změny systému. Ti, kteří oslabují obranné mechanismy států (myšleno v jednotlivých státech) zaslouží vždy, pokud nevytvářejí ihned současně nové a "nezkorumpované" či "neprovalené" struktury se stejnými cíly ochrany životů občanů, majetků všeho druhu, postavit ke stěně a popravit. Takoví jsou horší než všichni špióni, zrádci a zločinci. Tito likvidují vše.

  Situace mi připomněla stav v naší společnosti krátce po "listopadu", kdy přívrženci tvrdili, že teď se máme mít všichni rádi a že naše společnost teď bude už jen spravedlivá, k sobě vždy přívětivá s úsměvem. Ostatně, co to heslo V. Havla o tom, že panuje "jen" blbá nálada? A to v okamžicích, jak se ukázalo později po vyplutí na povrch, kdy probíhaly u nás ty největší "veřejné" krádeže a podvody!
  Dnes není problém vlastnit zbraň ani u nás, ale skutečně vzrostla bezpečnost na našich ulicích a v našich domovech?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslim ze ze moc myslite:-) zbrane v rukou bezne populace zpusobi ze blm brzo dojdou vytrznici. To video zpusobi ze priste zastavi na miste incidentu uz pripraveni redneci kteri pana kopu do hlavy s klidem zastreli. Apropo ja ji ted koupil vnitrni pouzdro a dalsi dva zasobniky. Jiste nejsem jediny. Pekny den

   Vymazat
 13. Jo bohužel to je i náš problém u skopčáků pošahaný zelení by též rádi zrušili policii. Jak to udělají u nich tak to budou chtít vnutit i nám. Kdo volí rádoby demokraty demožumpu a pyjáty tak si o to koleduje.

  OdpovědětVymazat
 14. Rád bych žil v zemi, beze zbraně pod polštářem a byl bych rád kdybych jednou nemusel zamykat svůj dům. Přeji všem hezký weekend.

  OdpovědětVymazat
 15. Bylo to za komunistů, kdy se na vesnici ani na noc nezamykalo, v létě dveře do domu zeli dokořán a když jsem tam pobýval na dovolené, auto stálo 14 dní u domu nezamčené s klíčky jen nastartovat. Udělejte takový pokus dnes.

  OdpovědětVymazat
 16. Máte naprostou pravdu, dříve jsem zastavoval každému stopaři. Dnes už ani jednomu.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.