Reklama

pondělí 10. srpna 2020

"Nikdo ho už nepotřebuje": USA nebudou zachraňovat Zelenského, názor experta

Vladimír Gladkov 
10. 8. 2020  PolitNavigator
Zanedlouho se na Ukrajině uskuteční nový státní převrat a přerozdělení moci, protože Vladimíra Zelenského už nikdo na postu prezidenta nepotřebuje, ani lid, ani establishment a ani zahraniční "partneři". 

(Originální grafika ProtiProudu: Zelenskij a tanec smrti)
Ve vysílání kanálu YouTube "Hlas pravdy" to konstatoval politolog Rostislav Iščenko, informuje korespondent PolitNavigatora.

"Pod Zelenským rozhoupávají situaci, protože již pradávno přestal být užitečný alespoň pro někoho. Dokonce lidé, kteří s ním spolupracují, jako je Achmetov nebo Pinčuk, jsou schopni spolupracovat i s někým jiným.

Předtím, ostatně, spolupracovali i s Porošenkem, spolupracovali i s Janukovičem, s Juščenkem, s Kučmou. Budou spolupracovat i s někým po Zelenském, nic strašného se pro ně nestane.

Pro ně je důležité, aby prezident vykonával svou funkci – aby byl dost silný na protlačování potřebných zákonů a aby stahoval na sebe veřejný negativ.

Zelenský je natolik přeplněn veřejným negativem, že už dávno na sebe nic stahovat nemusí. Mimo to je dostatečně hloupý a neprofesionální na to, aby v poslední době vystupoval s absolutně nesmyslnými idejemi.

Začal projevovat absolutní neadekvátnost, nespokojených je hodně, situace je úplně rozkolísaná. Kritická masa těch, kteří chtějí Zelenského srazit, už je vytvořena, a dříve nebo později jej srazí", řekl Isčenko a dodal, že na Ukrajině je slibováno uspořádání státního převratu na podzim letošního roku.

Rostislav Iščenko zdůraznil, že v případě jakéhokoliv převratu se však USA nebudou dokonce ani pokoušet zachránit Vladimíra Zelenského, protože Washingtonu je jedno, kdo řídí Ukrajinu.

"A v USA otázka zní: Vyměníme Zelenského. nebo nevyměníme, a čeho tím dosáhneme?". Protože na Ukrajině se nic nemění nejen pro národ Ukrajiny, ale ani pro Spojené státy. Tak proč se namáhat, lézt tam, utrácet zdroje, když se bez toho nic nemění.

37 komentářů :

 1. Zas další "převrat"? A kolik bude mrtvých -dozvíme se to? Budou se dělat bilance mrtvých a upálených? Současné zpravodajství už není o ničem jiném, než o bilancích mrtvých - války,převraty,silniční tragedie, utopenci, osobní tragedie, vyšinutí šílenci, zdrogovaní šílenci ....covid... atd. Je vůbec ještě něco lidsky normálního, o čem by se dalo psát? Anebo už je všechno jiné, než zabíjení, mrtvoly a tragedie natolik čtenářsky nezajímavé, že by to nikoho neupoutalo a nezajímalo? Lidstvo se postupně mění na vypatlané duševní ubožáky - anebo je to nějaké mediální zadání - záměr?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to záměr, protože jsme podle různých aktivistů přemnožení a musíme snížit stav lidí na zemi. Nejhustší populace je v Evropě (550 mil. obyvatel bez migrantů).

   Smazat
 2. Ad 11:32 lidi rádi čtou horory a bulvár jim je srdnatě poskytuje. Ale musíš odlišit horor od varování!!!

  Na Ukrajině se díky sviním z USA a NATO dostali k moci náckové, které si tam USA pěstovaly za 5 Mld. USD několik let. Teď musí provést další revitalizaci Banderostanu a opět chudobu, zadlužení a válku na někoho svést. Inu, loutka "Z" se okoukala jako před tím loutka "P", tak bude další převrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrá rada nad zlato kámo 11.37 - a ještě k tomu gratis. Dík. Ale jak rozeznat "varování" od "strašení"? Aha! To je otázka. Media totiž mají za úkol své stále hloupější a závislejší čtenáře duševně deptat ( výroba narkomanů, alkoholiků a ustrašenců s antidepresivama), strašit, a manipulovat s nimi - dostat je tam, kde je "ONI" ( ani už nevím kdo to je) chtějí mít. A pokud vím, tak "horor" je výraz pro románový text s nepřirozenou tematikou, to určitě může někoho pobavit, protože ví, že jsou to románové srajdy - ale denně číst, kolik je "obětí" ....... atd. jak jsem zmínil? To vzniká v každém pocit, že normální, pozitivní život už vůbec neexistuje. Protože - když se mám bát ... vlézt do vlaku ...vlézt do autobusu....vlézt do auta.... vykoupat se v rybníce..... stoupnout si k oknu..... vylézt ven z baráku.... tak co teda? Mám se zavřít doma, a chodit od žvance k PC a zase k žvanci, občas na WC a pak do pelechu? Hmmmm - skvělej život! Úžasný vyhlídky. Nebyla by lepší rovnou plynová komora a pak hrobka? A dost možná, že nás na to pomaloučku, polehoučku media připravujou. Totiž - jak jsem zjistil - zbohatlíci, pracháči, VIP šmejdi, celebrity, nadlidi obecně - z nich nikdo u PC nevysedává a mediální bláboly nesledujou. Mají dost prostředků na různé druhy aktivit a zábavy, kterou si užívají, pro ně je život rájem uprostřed radovánek - smrtící pastí je život pro lidi dřepící u PC a čtoucí mediální hnus a hrůzy, čemuž se přezdívá "publicistika a zpravodajství". No a to je kdo? Správně! jsou to socky, dávkaři, důchodci, atd. zkrátka lidi, které stojí "stát" - potažmo ty pracháče - prachy. Proto je třeba se jich postupně zbavit. Strašit, a krmit každý den obvyklými dávkami hnusu, aby se jim postupně zhnusil život - aby jim z toho hráblo. Jak prorokovala Sybila - ... svět se změní tak, že živí budou závidět mrtvým.... no a media už plní tohle zadání. A nakonec bych dodal - žádného z VIP šašků, užvaněnců, managerů apod. nezajímá ani Ukrajina, ani Zielensky, a kdo to byl Porošenko už zapomněli. Hlavně aby sem lezli Ukrajinci po stovkách na práci, ale zase aby moc neotravovali... atd. Všichni by řekli.. jo, Ukrajina? Jo - zas převrat? No, tak asi jo.... Šílíme nad tím jen my u PC. Tak to je kámo. S tím nic neuděláš.

   Smazat
  2. Nejsem kámoš žvandy.

   Smazat
  3. Nějaký Zelenský nikoho nezajímá, hlavně že se "demo" Západ dostal k nerostným surovinám až na Donbas.

   Smazat
  4. 14:49
   Jak se projevuje, že se Západ dostal k surovinám, že je od Ukrajiny kupují??? Rusák snad neprodává suroviny??? Ách jo.

   Smazat
  5. 11:37
   Co máte neustále s těma náckama na Ukrajině, podívejte se dnes do Ruska, jak fašounsky se dnes provádí Putinova politika, tam je dnes fašismus, ne na Ukrajině.Neustále omílaná lež! o Ukrajině.
   Pochybuji, že tuhle pravdu cenzor pustí!

   Smazat
  6. Vy snad nechápete, co to je demokracie.
   „Demokracie“ – klamavý termín, který už neoznačuje vládu lidu skrze lid a pro lid, nýbrž pouze podřízení voličů a jejich vlád politicky korektním zájmům velkých firem a finančních institucí.

   Smazat
  7. Tak ČR je namočeno na organizování protestů v Bělorusku. Ministerstvo přímo určitě ne, ale ....

   Smazat
  8. 16:41 - proč chodíš do diskuzí, když ničemu nerozumíš.

   Je přece rozdíl mezi vlastnit a pakovat se a mezi nakupovat za řádnou cenu.

   Smazat
  9. Ad 16:44 - píšeš kraviny a proto tě redakce nepouští do diskuzí, pologramotný trolíku.

   Jen pro zasmání: sděl nám laskavě, v čem je Putinova politika "fašounská". Tou "nefašounskou" Ukrajinou jsi mne opravdu rozesmál.

   Smazat
  10. 18:18
   Dvořáku vygeneruj si definici FAŠOUNSTVÍ a přesná def. dnes sedí na Putina jak vyšitá!!!!!
   Máš pravdu, perly sviním, jako tobě, je zbytečné házet!!

   Smazat
  11. Indický Běžče 18:55, nadávky místo argumentů, definice nikde, příklad Putinova "fašounství" opět nikde.

   Měl by ses léčit. Otravuješ stále přesto, že tě do diskuze nepouštějí. Musíš stále psychopaticky vyšilovat a kalit vodu. Dost smutné.

   Smazat
  12. 19:05
   Dvořáku, tobě psát argumenty je zbytečné, tak jako jsem je psal o vrazích ze Srbska, buť si mé př. sem nedal, nebo vycucanejma nesmyslama zpochybnil a tak by to bylo i s tímto.
   Že v Rusku dnes kvete FAŠISMUS a že ho podporuje Putin ví každý mimo hlupáku. Putin se chová naprosto stejně jak Hitler ve 30 letech!!!! Příkladu mnoho, jen myslet Dvořáku, myslet, ale to tobě zabedněnci tak nějak nejde . Čus, mrtvolo!!

   Smazat
  13. Divíte se, milí přátelé, proč Indického Běžce nepouštím do diskuze?!

   Smazat
  14. 19:40
   On někdo natočil hajlujícího Putina nebo fašistickou vlajku na schodech obchodního domu ty Štetinovo tiskovej mluvčí????!!!! Povídej, přeháněj, čekám na """" fundovaně odpověď """""!!!!!! 🤣🤣🤣🤣

   Smazat
  15. Ani se vám p. Dvořáku nedivím a je jen dobře, že tohoto idiota držíte jakž-takž zkrátka. Jinak je po diskuzi. Zřejmě na netu sleduje jen porno a mainstream, jinak by takové hovadiny nevyplodil.

   Smazat
  16. Ano i já souhlasím anonyme 10.18. Ten člověk nejspíš o diskuze ani nestojí, jen o jednorázovou možnost nadávat komusi a urážet. Mně kdyby někdo tykal, nazýval mně mrtvolou, a podobně mně oslovoval, přičemž ví, že mám vliv na schvalování příspěvků, ten už by si na diskuzích na NR ani neškrtl. Tady nejde o názor, který - pravda - může být odlišný od mého vidění problémů - ale jen a jen o osobní útoky a sprostoty, což na diskuze nepatří. Ten duševně postižený člověk si jistě najde svoji platformu pro nadávky jinde, i když..... tito lidé jsou nebezpeční. Když je chytne přetlak emocí, a nemají kde vypustit páru, jsou schopni zapálit nějaký ten panelák? Magorů v ČR nebezpečně přibývá, a možná na to mají vliv třeba i diskuze na PC.

   Smazat
 3. Nám dosadila CIA kulisáka, Ukrajincům rovnou šaška!

  OdpovědětSmazat
 4. Pryč s náckama a banderovci jsou velkým nebezpečím pro celou Evropu a komediant zůstane komediantem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12,07
   Přesně!!!!!A trotl Al-Hamajda ten banderoodpad ve velkém do Čech cpe....gretén jeden ministerskej!!!.-/

   Smazat
  2. No a nebylo by jednodušší a produktivnější "unknowne 12.07" - rovnou "pryč se všemi"? S každým? Názorovým nebezpečím pro celou Evropu jsme všichni,(na diskuzích) a komediant je dnes už každý. Tak nač ta selekce?

   Smazat
  3. 13:21 Fašisté u Ruských hranic jsou tikající bombou jsou nevyzpytatelní udělají vše aby se páníčkům z usa zavděčili. A já komediant nejsem ale jejich president jo. Žádná selekce ale nazývání všeho pravými jmény. Čím jsme my nebezpeční že bychom chtěli suverénní stát bez nějakých diktátorů.

   Smazat
 5. Tak že demokraticky zvolený Zelenskýj bude opět demokraticky odstraněn nějakou revolucí na nějakém Kyjevském náměstí? P.S. Nemusí být Majdan, menší zřejmě postačí.

  OdpovědětSmazat
 6. A podobně to dopadne s Matovičom na Slovensku. Bezvýznamný a politicky neschopný ukričaný psychopat, ktorý sa so svojou "koaličnou vládou" predviedol ako plagiátor diplomoviek, za ktoré sa dnes prsí titulami absolventa VŠ. Kto bude Matoviča zachraňovať? Snaď nie tetka Eremiášová a podvodníci Kollár so Siskoum?

  OdpovědětSmazat
 7. Je to boj Kolomojského s ostatními. Potřeboval prosadit prodej půdy zahraničním zájemcům a to se mu povedlo. Takže už krasavec nebude potřeba. Teď tam bude super držka ale už není o co bojovat. To co za něco stálo je fuč a vyvážet se bude bordel, tak jak ho umí jen oni. Starý negramotný blbec.

  OdpovědětSmazat
 8. Nálepkovani,zda je někdo větší či menší dramatik,šašek nebo něco jiného dost odlišného od tuctově vnimaneho politika ,není tak rozhodující,jako to co se od koho v prezidentské pozici očekáválo.Havel na rozdíl od Zelenskeho to měl jednodušší, navíc svým založením byl "klikař" a s většími životními zkušenostmi a na pozici prezidenta byl přece jen lepe pripraven. Zelenskyj zadání nezvládá,je to teprve "čtyřicátník" narozen 1978,ono plánovat v politice bude asi těžší než plánovat v ekonomice.A otazka na závěr, funguje "neviditelna ruka" lepe v politice nebo v té ekonomice?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím si že Havel a Zelenski měli jedno společné, byli předem vybrání.

   Smazat
  2. 21:36
   ...měli společné dvě...
   oba byli a jsou šašci

   Smazat
 9. Zelenskému se nedaří. Přes Bělorusko chtěl dostat na Ukrajinu 33 bojovníků, aby se jim pomstil. Bohužel podvod se nepodařil. Nepodařilo se mu také rozeštvat proti sobě Bělorusko a Rusko. Slizká svině Gordon z Ukrajiny selhal.

  OdpovědětSmazat
 10. Hlupák autor se ptá prostřednistvím USA - vyměníme Zelenského, nebo nevyměníme - to si představuje prasklou žárovku, že ji jednoduše vyšroubuje a dá další, opravdu hloupost nejsou čáry!!

  OdpovědětSmazat
 11. Proč to všechno,je potřeba makat,tvořit a to nemá kdo.Co se dalo rozkrást zpeněžit,to je v zahraničí.Občanům naslibovali pečené holuby a skutek utek.Zelenský je jen loutka s kterou hraje kdo chce,už není ani vtipný ani přítažlivý pro diváky.Tak rychlý pád Ukrajiny,snad nikdo nečekal.

  OdpovědětSmazat
 12. CÍL BYL SPLNĚN.
  Majetek Ukrajiny rozebrán, dluhy Ukrajincům zůstávají a budou splácet!
  Teď nastane problém! Kdo zaplatí za sestřelený letoun - let MH 17 z roku 2014? A to bude " koštovat" 10 miliard- Kaddafi zaplatil 8 miliard USD za pád letadla na Lockerbei.
  Pak už jen maličkost.
  Kdo ponese odpovědnost za 12 tisíc zabitých civilistů za Dombasem, na které střílela vláda Ukrajiny prostřednictvím své útočné armády? Kdo za mrtvé zaplatí jejich pozůstalým?

  OdpovědětSmazat
 13. Toz prinde den Pravdy a opet CCCP 1,2 a konec teho národného hrdiny a hitlerovce Sigfrieda Bandere a priznivci podó do kopro .....a kro sa ozavre a tím i rakóskooherské projekt Okrajina....bode neotralita a otazené opaske ...slonce v srdci p.s.

  OdpovědětSmazat
 14. Škoda příležitosti, Zelenský měl velký počáteční kredit a šanci něco změnit. Bohužel čůrat proti větru se prostě bez sebepoškození nedá. A navíc se ukázal jako velký zbabělec.

  OdpovědětSmazat
 15. Výborná definice : Havel nám dosazenej kulisák a Zelenský je Ukrajincům dosazenej šašek...a oba dva, ve výsledku škůdci vlastního národa.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.