Reklama

pondělí 17. srpna 2020

Očkováni socialismem

Václav Umlauf
17. 8. 2020 e-Republika

Jestliže "farmy" vydělávají více na korupci celých států, aby jimi uplacení lékaři dávali lidem opiáty místo léků, pak se nelze divit, že vývoj očkovacích látek ustoupil do pozadí. Lidé tomuto systému lží a nikým nekontrolovaných podvodů přestávají věřit.Václav Umlauf


Korporátky do nekonečna opakují mantru nakažených covidem, kterou zpestřují mediální kampaní proti Číně. Tento mediální růženec už lidi otravuje, ale hlavně neříká vůbec nic o zajímavých okolnostech spojených se šířením této nemoci. Nesleduji presstituty zcela pravidelně, protože život je přece jen i o jiných věcech než o lžích fakturovaných a fabrikovaných na mocenskou objednávku. Ale asi před dvěma měsíci jsem si dal práci a podle statistik jsem zjišťoval, zda se u nás vůbec kdy plošně testovalo na covid-19. Vyrábíme polotovary pro Říši míru, takže je jasné, že jsme si museli dovést testovací kity ze zemí jako komunistická Čína, oligarchické Rusko či perská teokracie Írán. Tyto kapitalismem nakažené země prodávají humanitární produkty za nelidskou cenu podobnou Západu. Takže bylo čím testovat, ale podle mezinárodních statistik k tomu v Česku nedošlo. Pokud vím, náš mainstream k tomu nic nenapsal, tak proč? Podívejte se na graf testování v kritickém období šíření nemoci.

V plošném testování ve stejném období podle zemí je uvedena i Bangladéš, ale Česko nikoliv (graf ZDE). Takže co se stalo s těmi nakoupenými testovacími kity? Testovalo se plošně, nebo ne? Leží ty krámy ve skladech až do znehodnocení, nebo se mezitím někomu prodaly? Kdybych byl presstitutem, tak bych věděl, co mám dělat. Ale je jasné, že bych nedělal nic. Brát peníze za prefabrikované lhaní je mnohem jednodušší než hýbat zadkem.

Další velmi zajímavá věc je ne/šíření covidu v zemích bývalého socialistického tábora. To je tak markantní jev, že se o něm musí mlčet. Klikněte si na mapu EU v Daily Mail a hned vidíte rozdíl v počtu výskytu na milión obyvatel. Britové celou věc vysvětlují tím, že zaostalejší a autoritativnější východ EU nařídil karanténu okamžitě a zavřel hranice, zatímco civilizovaný a demokratický Západ nemůže své občany jen tak omezovat. Tato lež praskne v momentu, kdy se podíváte na statistiku sjednoceného Německa.
Jedna země, jeden zákon a dvě různé oblasti výskytu covidu na 100 tis. obyvatel pro "Ossies" a "Wessies". Takže je jasné, že příčiny rozdílu mezi Východem a Západem je třeba hledat jinde. Zejména ve zdravotnickém systému socialismu, který nás naočkoval do zdraví skrze kvalitní systém lékařské péče a prevence. A tento systém byl a je tak robustní, že není zcela zničen ani za 30 let zlodějen a tunelovávaní českého mafiánského kapitalismu. Podle článku v časopisu Science (ZDE) se ukazuje, že klasická a sto let stará vakcína proti TBC má ochranný účinek i proti Covidu. Takže my všichni ze staré generace, máme za sebou očkování ve státem kontrolovaných podmínkách výroby, skladování a distribuce vakcín. A také nás očkovali klasičtí socialističtí doktoři podle racionálně prováděného a státem kontrolovaného systému prevence. Takže nám bude 60-70 let a mnohem hůře dostáváme zápal plic, na který se při covidu umírá. Mluvili jsme s obvodními lékaři, kteří pod rouškou anonymity tvrdí, že nové očkování kupované na neoliberální a nekřesťanské peníze (sorrry, katoličtí biskupové) od farmaceutických společností není spolehlivé. Podle nich se vyskytly případy infekčních nemocí i v oblastech s vysokou proočkovaností proti nim, tj. okolo 98-99%. Takže staří socialističtí doktoři se vůbec nediví hysterii kapitalisticky deformovaných rodičů. Ti byli sice byli očkováni za socialismu, ale dnešnímu mafiánsky spravovanému očkování pro jejich děti věří asi tolik, jako mafiánské politice a ekonomice. A to je bohužel oprávněný závěr, protože jde o stejné agenty stejného systému.

Další paradox je dán postavením USA a Kuby, ano, toho totalitního státu vedeného komunisty. Čísla nakažených covidem v USA už naši presstituti raději ani neuvádějí, protože to je stejná katastrofa, jako roztavení atomovky ve Fukušimě. A už vůbec to nelze publikovat v situaci, kdy americký ministr zahraničí přijel na inspekci zdejší kolonie. Spojené státy dávají na zdravotnictví z rozpočtu absolutně i procentově nejvíce ze všech zemí. Takže podle peněz vražených do zdejšího zdravotnictví by tam ani žádná epidemie neměla vypuknout. Leč známý výsledek ukazuje, že první vakcínu proti covidu jménem Sputnik V od tohoto týdne začali průmyslově vyrábět Rusové, nikoliv Západ. Takže Spojené státy správně a zcela podle neoliberální logiky otevřely masová pohřebiště pro New York a další velkoměsta, která byla naposledy využívána na začátku 20. století během epidemie tzv. "španělské chřipky" (1918-20). Co tě nezabije, to tě posílí, což bohužel neplatí úplně. A určitě to neplatí pro zaměstnance otrokářských US-firem, kde došlo k úplné vlně masových nákaz. Korporace tyto nákazy ve svých pobočkách nejprve tajily a když to už nešlo, tak čísla nemocných manipulovaly pro tisk.

A nyní pojďme k té komunistické Kubě. Na rozdíl od USA platí v jižní Americe staré známé heslo, že když už se má člověk narodit chudý, tak ať je to alespoň na Kubě. Socialistická Kuba si vytvořila doslova průmysl tím, že vyváží své lékaře a personál do celého světa na požádání států, které bojují s nějakou epidemií. Kubánští lékaři letos aspirují na Nobelovu cenu míru, protože bojovali proti covidu v desítkách zemí. Itálie jim při jejich odjezdu ze severu země uspořádala ovace ve stoje. Fašistický evangelikál a spolupracovník CIA, nějaký Bolsonaro v Brazílii, kubánské týmy pracující v nejchudších oblastech země nejprve vyhostil jako "komunistické agenty". Pak je marně lákal zpět, když mu teklo do bot. Inu, jiná země, jiný mrav. Kubánské lékařské expedice musí odevzdávat polovinu výdělku vládě (VŠ studium, organizace zdravotnictví, léky..). Ale tento výdělek je za prvé v US-dolarech a za druhé se druhou polovinou platí socialistické, ergo bezplatné zdravotnictví na Kubě, včetně vývoje a výroby léků. Proto bude Kuba vyrábět ruskou vakcínu Sputnik V jako jedna z prvních zemí. A kubánský lék proti virové chřipce byl používaný v Číně jako jeden z prvních, které vykazovaly nějakou účinnost proti covidu.

Četl jsem v případě covidu různou pseudomystiku o tom, jak matičce Zemi lezeme někam a rušíme její hranice. Jestli lezeme někomu do zadku, tak jednomu procentu oligarchů, kteří si ze Země udělali vlastní dojnou krávu. Tito covidoví zločinci u nás zničili socialistický systém racionální a funkční prevence tím, že zdravotnictví rozkradli a zprivatizovali. Pak začali manipulovat průběh nemoci v jimi vlastněném a manipulovaném tisku, takže pomohli vytvořit neskutečný bordel různých spikleneckých teorií. A protože lidé už přestali věřit mainstreamovým žvástům, tak nenechávají očkovat děcka vakcínami, které vyrábí farmaceutické koncerny. Ty korumpují celé vlády a státy, viz příklad USA a šíření legálně vyráběných opiátů typu OxyContin (výrobce Purdue Pharma). Tím je začarovaný kruh uzavřen. Jestliže "farmy" vydělávají více na korupci celých států, aby jimi uplacení lékaři dávali lidem opiáty místo léků, pak se nelze divit, že vývoj očkovacích látek ustoupil do pozadí. A také se nelze divit, že lidé přestávají věřit tomuto systému lží a nekontrolovaných podvodů. My, očkovaní socialismem, jsme na tom o mnoho lépe, než dnešní pohrobci neoliberalismu.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!


22 komentářů :

 1. Moc pěkně napsané tak to je západu nikdy nešlo o lidi. Ale jen o peníze a kecy o demokracii,svobodě a lidských právech si můžou strčit někam. Pokrokový systém byl zničen a tvůrci NWO chtějí lidstvo vrátit do středověku.

  OdpovědětSmazat
 2. Pomalu se formuje skupina lidí co to mají v hlavě srovnané, umí své povídání smysluplně doložit a pan Umlauf je mezi nimi. Je potřeba aby se jako chartisté dokázaly účelově spojit za účelem prosazení záchrany státu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně jim to bude hovno platný! U voleb pohořej, jejich "idejím" nakope prdel i ten, koho s takovým nadšením dnes volej - jejich Andrejko Babiško! Ten si pojede svou po linii Brusel - dotace - Agrofert a když bude třeba spojí se s Fialou či Pirátama. Okamůra pude do prdele se svejma pár procentíkama bez schopnosti získat jedinýho parťáka do případný koalice a komouši vymřou - už se projevuje konec jejich voličský základny na jednociferných volebních výsledcích.

   Smazat
 3. Odpovědi
  1. Jeden z nejlepších zdejších článků. Důležité jsou i odkazy čísla mezinárodní statistiky na téma covidu hovoří za vše. Navíc děkuji za odhalení pravé příčiny proč musel Dr Rath za katr a souvislost se "ochráncem" zákona Langrem je jasná. Možná toto téma snad mohlo vysvětlit roli Dr Maďara, není-li to předčasné. Také je zajímavá likvidace počtu a organizace hygieniků. Ještě jednou dík.

   Smazat
 4. I my máme přece levný lék na covid, ale zkorumpovaný Primula prohlásil, že tomu nevěří ...
  Třeba tady: https://www.pokec24.cz/nezarazene/lek-na-koronavirus-uz-mozna-existuje-50-let-uspech-z-hradce-ale-zpochybnuje-prymula/
  Někde jsem četl, že průměrný věk obětí viru činí u nás (k datu zveřejnění onoho článku) cca 83 let. To by šlo. To mi zbývá ještě hodně času. Tedy dokud tu bude tenhle virus.

  Fakta o Covid-19 (Česky) - Swiss Policy Research
  https://swprs.org/fakta-o-covid-19/
  Průměrný věk zesnulého je 81,2 let. 78% zemřelých bylo starších 75 let; 93% bylo starších 65 let. 2,4% zemřelých bylo mladších 65 let a nemělo (identifikovanou) předchozí onemocnění. Průměrný věk pacientů s intenzivní péčí je 65 let. 26% pacientů s intenzivní péčí je starších 75 let; 67% má předchozí ...
  Zde je to česky do 25.5. pak aktualizace v angličtině nebo němčině. Ale to, co je i tak česky stojí za to. V podstatě se totiž zatím nic nezměnilo. Je tam hodně informací na které se v průběhu "dlouhé doby pandemie" pozapomnělo. A stojí za to si je připomenout.

  A covid se nevyhnul ani našemu podniku, kde pracuji. A bylo to docela srandovní.
  Když to všechno začalo v republice, přijel den poté jeden zaměstnanec z Itálie, ano z nakažených oblastí. DVA DNY NORMÁLNĚ CHODIL DO PRÁCE A CHODIL VŠUDE PO PODNIKU, protože jako jeden z vedoucích pracovníků musel. Tedy v období, kdy měl být nejvíce nakažlivý. A ptáte se na výsledek? Počet onemocněných NULOVÝ.
  Podnik jen využil tuto "vlnu onemocněná" (na mysli v republice, ne u nás) k velkému omezení výroby, ale je důležité dodat, že až po dvou týdnech!! Autobus už dávno jezdily zadarmo!! Stejně touto dobou nebývá až tak moc zakázek. A to i díky programu vlády na kompenzace náhrad za výdělky. V takovém provozu, jako panuje u nás, není možné dodržovat patřičné odstupy a takový dotykový "desinfekční" režim, aby nedošlo k virovému nakažení. Asi před třemi týdny se prý objevila u nás "druhá vlna". Ze čtyř směn jednoho oddělení tři zůstaly doma v karanténě. Tentokrát nosili roušky už doslova a do písmene jen a pouze nadšenci. Výsledek? Opět velká NULA!

  Jo, málem bych zapomněl. Děkuji soudruhům doktorům, tehdy jsme jim tak říkali, a to zřejmě proto, že tehdy léčili a ne jen udržovali při životě pro větší zisky, jako dnešní páni doktoři. Upřímně a s láskou děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:05
   Taky s vámi děkuji všem starším doktorům, kteří pracovali pro nás a ne pro farmafjrmy a navíc jen za pár peněz. Kde se trochu od vás liším je jednoznačný závěr. Kdyby jste si pořádně přečetl článek včetně odkazů, tak zjistíte, že faktorů infekce i imunity je víc, než jen kontakty. Např my starší, co jsme byli očkování na TBC máme nižší pravděpodobnost nákazy nebo drastických následků. Mezi pravděpodobností a jistotou je rozdíl.

   Smazat
  2. 23,05
   Primulos LŽE,až se mu od huby práší....kdyby zveřejnil kolik mu hodí za to lhaní bakšiš od nadnárodních farmaceutických firem,to by bylo na vyhazov....z okna a na použitou haldu roušek!!!!.-///

   Smazat
 5. Vedlejším důsledkem jsou jsou akce namířené proti očkování vůbec. Proč zavádět účinnou prevenci? Je samozřejmě mnohem výhodnější léčit než zabráni onemocnění nebo vyléčit definitivně. Nemusí jít jen o očkování, jako příklad může posloužit i zastavení velmi úspěšných klinických testů proteinu Milano, který likvidoval i pokročilou arteriosklerozu. Místo toho firma začala vyrábět poněkud účinnější statin, který chorobu jen zpomalí. Samozřejmě se proti očkování objevila mohutná propaganda šarlatánů.

  OdpovědětSmazat
 6. 23:05 rád bych znal nějaký váš argument k tvrzení, že pan Prymula je zkorumpovaný. Jistěže může být. Nebo taky může někde či někomu vadit. On např. Paroubek prznil přátelům základní školou povinnou dcerku, Saddám Husain vlastnil zbraně hromadného ničení, srbský exprezident Miloševič měl poschovávané miliardy, padli ... a nic. Nestačí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od vás dost ubohý argumentační materiál vašeho mozku. Evidentně směšujete, ve snaze se "ujmout". Díky, odepsal jste se sám už jen postavami a příklady, které jste uvedl. Vám ve skutečnosti vadí ten poslední odstavec.

   Smazat
  2. Ne, naopak, anonym 0:44 uvedl příklady lží, vytažených na poslední chvíli proti nesehnutým politikům, aby zvrátily politickou situaci ve prospěch "sil temna".

   Smazat
  3. 6:13 lituji, ale usvědčujete se. Znectil jste autora příspěvku z 0:44 a žádný věcný argument ke svému tvrzení z 23:05 jste neuvedl. Reagoval jste na úrovni osočování a pomluv. Tak svůj příspěvek z 23:05 znehodnocujete. Dojde vám to?

   Smazat
  4. Přiznám se, že některé polemiky jsou tak polemické, že by měli obsahovat vysvětlivky. A prosím ironie zabalte do uvozovek, text bude srozumitelnější. Jinak se tu odehrávají souboje my o koze a vy o voze.

   Smazat
 7. Skvělý článek. Díky za něj.

  OdpovědětSmazat
 8. Dokud tu bude Prymulovi dopřáváno velení, bude zle. To není síla tohoto zmetka odstřihnout? Babiš ve vleku zaprodanců?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bubáku 11:07, můžete prozradit proč máte zrovna pro pana Prymulu toho "zmetka" či jednoho ze "zaprodanců"? Zaprodanců komu čemu, prosím? Jestli to nevíte, kušujte! Nebo jste z těch bezohledných, kterým ta rouška, či komplikace s cestou do Řecka či jinam natolik vadí?

   Smazat
  2. Já Prymulu rád.

   Smazat
  3. 0:10 Já taky a je jasné, že řada profizávistivců vytáhne řadu pomluv.

   Smazat
 9. 0:44..absolutní souhlas !

  OdpovědětSmazat
 10. Bible: Všechno zlo pochází z lásky k penězům!

  OdpovědětSmazat
 11. Človíčku Tatrane, nemám nic proti Bibli,ale tady nejsou Katolické noviny

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.