Reklama

neděle 16. srpna 2020

OMLUVA našim diskutujícím:

16. 8. 2020 
Redakce Nové republiky se omlouvá za včerejší výpadek v uveřejňování diskuzních příspěvků. 15.8.2020 byla většina našich redaktorů na Vlasteneckém setkání v Příčovech u Sedlčan. Redakce tam pořizovala audio-video záznam všech vystoupení. Jednotlivá vystoupení panelistů či celé diskuzní panely budeme postupně uveřejňovat na našem webu.

Děkujeme za pochopení


MUDr. Ivan David, CSc.                          Mgr. Václav Dvořák

14 komentářů :

 1. Tak ""vlastenecké síly"" si představuji uplně jinak, třeba tak jako pana Havla a jeho tehdejší spolupracovníky!!
  Velice rád si poslechnu projevy chytráku, zvláště těch z SPD a nebudu daleko od pravdy, pokud řeknu, že budou podobné těm z Německa 30 let min. st.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trolíku-blbečku 9:06, marná tvá ubohá snaha pošpinit vlastní zem a její vlastence. Havel - bezdětný alkoholik s nepatrným vzděláním, grafoman a sebestředný egoista nemohl být nikdy vlastenec, altruists myslící na zájmy národního celku. Havel se svou kamarilou spolu s krůtou Klausem přivedli naši zem k bankrotu a do koloniálního područí neokoloniálních entit -USA a EU.

   Trole-blbečku, vím, že ve své omezenosti to nejsi s to pochopit, ale v Příčovech se sešli opravdoví vlastenci. Žádné pomluvy a trapné srovnávání s Německem nezaberou. Lidi mají rozum a znají z historie víc než ty, negramoto.

   Já si vlastence představuji právě takhle. Opravdoví s plnou zodpovědností za vývoj naší země, ze její směřování a s odpovědností k vlastním dětem - nastupujícím generacím.

   Smazat
  2. 9:06- Máte pravdu, "Výmarskou republiku" vedli lidé typu Havla a spol. Podobné bude i zákonité pokračování likvidace škod!

   Smazat
  3. 9:06 Jistě milánku to říká podporovatel bruselské totality která chce zase převychovávat lidi. Ti tvoji skopčáci si nedají pokoj Rudí Khmerové v Kambodži nebo kulturní revoluce v Číně VŽDY TO DOPADLO STRAŠNĚ.

   Smazat
  4. Udavač a věčně Zlíně vlastizrádce měl jedinou představu.... ukrást si prolomením Benešových dekretů PRÁVEM ZABAVENÉ MAJETKY kolaborantka Miloše Havla a zavrtat se co nejhlouběji do amianálu ty arcihňupe!!!!!

   Smazat
  5. Než člověk začne definovat vlastence, musí definovat, co je podle jeho názoru pro zemi nejlepší. Pokud prestiž v západním světě, svoboda pohybu a možnost udělat si život takový, jaký chci, souhlasím s vaší definicí. Pokud si myslím, že nejlepší je se uzavřít, udržovat vztahy jen s asijskými impérii, cizincům všechno sebrat, zadrátovat hranice a nepustit do ČR konkurenci, pak souhlasím s ANS. Mně osobně je bližší to první, ale určitě jsou příznivci i druhé definice. Takže i já se cítím jako vlastenec, pomáhám rozvíjet jeden velký český podnik, ale naprosto odmítám izolaci ČR.

   Smazat
  6. 9:06 Co zlého vám pane vlastenci uďělali, proč jste naplněn žlučí ?

   Smazat
  7. Nebojte se, EU zajistí kulturní obohacení a bude to podle představ.

   Smazat
 2. Sledoval jsem přímý přenos z Příčov.V nabízeném záznamu ze setkání však byly zřejmě záměrně vystřiženy některé pasáže:
  např odpověď T. Okamury na dotaz pana Hampla, vyjádření solidarity se stíhaným M. Salvinim. Považuji to za nehoráznost. Věřím, že redakce zjedná nápravu a chybějísí sekvence zveřejní.Děkuji přededem RV

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. V záznamu Raptor TV je střih mezi 1h 39min a 1h 40min. Je to jedna z jeho metod jak si přizpůsobit skutečnost po vzoru mainstreamu.

   Smazat
  2. Nejme Reptor TV. Štáb redakce Nové republiky natočil celý záznam panelů z Příčov 2020. Postupně budeme uveřejňovat jednotlivá zajímavá vystoupení i celé tématické panely.

   Smazat
 3. Děkuji, poprvé mám možnost jakoby se účastnit a poznat trochu blíž názory s širokým záběrem. Doporučuji všem celých 6 hodin záznamu. Pro mne je težko někoho z panelů vyzvednout. Podle mne na špici je Kuras, provedl seriózní analýzu doplněnou humorem. Na druhém konci je Igor Němec, Podle mne jde o recyklovaného politika, který sice uvedl několik prohřešků páchaných s osobními údaji občanů, ale tajemstvím je, že právě on měl kompetencí zneužívání zabránit. Podle mne si zde připravuje 3.politický život založený na vlastenectví. Stačí si vyhledat jeho CV ve Wikipedii. Kde chybí jen totáčová kariéra na MZVž.

  OdpovědětSmazat
 4. Já si pamatuju I.Němce jen, jak coby primátor kráčí s Grossem po Staroměstském náměstí a ubezpečují, že Praha je před povodní zabezpečena. Přitom další den se utopilo metro až po víko. Je to takový vševěd a všeuměl. Že to bude okrasa Vlastenců docela pochybuju.

  OdpovědětSmazat
 5. Už je to jasné, proč se I.N. tulí k Vlastencům, vypadá tona to, že mu končí dobře placená státní živnost.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.