Reklama

pátek 28. srpna 2020

Otevřený dopis Olze Richterové a také ostatním členům Pirátské strany

Leo K.

28. 8. 2020  KostaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Paní poslankyně,

na svém blogu na Aktuálně píšete: „Proč pořád nejsme fér? Chci rovné podmínky pro všechny páry v téhle zemi“ a dodáváte …„Jsem ráda, že jsme napříč stranou zajedno, že lidi nemají mít život těžší zbytečně. On to totiž pořád není žádný med, nemít většinovou orientaci. A ty byrokratické potíže zmíněné výše jsou to nejmenší, co můžeme snadno změnit.“

Chtěl bych vás přesvědčit, že váš postoj (a také názor napříč vaší stranou) vychází z mylné interpretace institutu manželství stejně jako formalit a bonusů s tím institutem spojených. Nechci se uchylovat k omleté citaci §655 zákona 89/2012 Sb. Manželství je trvalý svazek muže a ženy vzniklý způsobem, který stanoví tento zákon… Chci poukázat na smysl onoho ustanovení, na důvod proč vůbec ten zákon existuje.

Svatba a manželství je smlouvou mezi párem a státem, že pár vytvoří optimální prostředí pro výchovu dětí, které z toho manželství vzniknou. Stát se tou smlouvou zavazuje, že manželům vhodnou formou ulehčí ekonomickou stránku vzniklého údělu.

Poukazování na to, že nesezdaných párů a dětí narozených mimo manželství je velké množství (údajně téměř 40 %) a jaké výchovné problémy z toho plynou, je naopak ukazatelem jak je rodinné prostředí cenné a že tedy instituty společného jmění, výživného od faktického rodiče, vdovecký důchod a další, nejsou bonusem manželství, ale zaslouženým počinkem, protože po ryze ekonomické stránce jsou děti vždy prodělečným faktorem. O tom snad není třeba ani diskutovat.

Jestliže chcete rovné podmínky pro všechny páry – tedy i páry komunity LGBT – žádáte pro členy této komunity privilegium, nezasloužený bonus. Píšete, že … není žádný med, nemít většinovou orientaci. A ty byrokratické potíže zmíněné výše jsou to nejmenší, co můžeme snadno změnit… Souhlasím s vámi, že strhávat nežádoucí pozornost svou odlišnou orientací je nepříjemné a obtěžující, ale není to důvodem k ekonomické pomoci státu. Zvláště, když nejde o službu státu, ale o uspokojení svých osobních preferencí. A zahrnout oprávněné nároky rodiny do sousloví byrokratické potíže – to bych snad od lingvistky ani nečekal.

Proč to píšu formou otevřeného dopisu? Šířeji jsem tuhle problematiku zmínil na tomto blogu už 17. srpna,


Proč pořád nejsme fér?

kde jsem hned v druhé větě vyzval k diskusi, ale přicházely mi jenom maily diskusi odmítající s dogmatickým tvrzením, že požadavky komunity LGBT jsou legitimní. Odmítání diskuse, netolerance k jinému názoru je – podle mého názoru – přinejmenším pomýlené. Problém mám už se samotnou zkratkou LGBT (vysvětlil jsem v onom článku) a za druhé požadavek nezaslouženého bonusu může být legální, ale nikdy nemůže být legitimní. Smlouvu uzavírají vždy dvě strany. K legitimitě schází právě ten smluvní výtěžek státu.

Leopold KyslingerVlkův dodatek

Pan Leo poslal tenhle otevřený dopis poslankyni Richterové už včera (25.8. - pozn.red.N.R.) na její parlamentní mail. Politička mu briskně odpověděla. Takto:

Mno.. Ano politik se nemusí s občanem na všem shodnout. Ovšem tragedií, ba doslova bídou nejen české politiky je, že občan, respektive stále více občanů, získává neobytný dojem, že mu/ jim politici nerozumí, či spíše nechtějí rozumět.

Paní poslankyně se ptá, proč pořád nejsme fér a chce rovné podmínky…. Zvláštní! Údajnou neférovost a křivdu na menšině,hodlá vyřešit neférovostí a křivdou na většině!!! Moc se osobně těším na nějakou příští debatu sněmovny například kolem důchodové reformy, kde nepochybně mnozí,včetně pirátských poslanců jistě zašermují demografií…Kterou lze, jak známo, ovlivnit pouze a jedině společnou interakcí muže a ženy! A normální dítě má právo na to, aby vyrůstalo v v prostředí, kde funguje jak matka, tak otec. Nikoli dvě matky či dva otcové. Má li samo splnit základní poslání své existence – totiž zplození další generace a její následnou co nejlepší a nejkomplexnější přípravu na život. Tak ,jak tomu je od pradávna věků.
Rád bych paní poslankyni za sebe připomenul ještě jednu podstatnou věc – její partaj i ona sama se do sněmovny dostali nikoli kvůli svému skvělému programu, či snad dokonce kvůli nepřehlédnutelným osobním kvalitám, nýbrž pouze a jedině díky zklamání části voličů z praktické činnosti tzv. zavedených politických stran.

Jakýsi pel novosti a tím i tolerance vůči úletům pirátských politiků vydrží ještě nějakou chvíli. Ale nebude trvat zas až tak dlouho /zejména v Praze/ a Piráti a tím i paní poslankyně Richterová pak už budou vnímáni stejně jako ti staří politici, které oni hodlali nahradit s tím, že budou, kromě jiného, více naslouchat lidem. A pak jim bude vystaven účet.

Pan Leo ve své vrozené noblese s paní poslankyní diskutoval. Ona diskusi nepřijala a utla. Se striktní poznámkou, že se nemusí na všem shodnout….. Ne, opravdu nemusí. Jenže ona neví cosi, co je známo mojí osobě - pan Leo je/byl velkým sympatizantem právě Pirátské strany…. Nebudu zkoumat zda jím zůstal a už vůbec ne po té odpovědi paní poslankyně Richterové. Nicméně udělala by dobře, kdyby se seznámila s jemnou polemikou doyena Kosy. Možná, že tam najde ledacos k zamyšlení. A nejen to. Přidám, pro případ, že by ji někdo a dnešní článek Kosy upozornil, ještě jeden odkaz na text, jenž na tomto blogu v minulém týdnu vyšel. Který by, dle mého soudu, měl získat status povinné četby pro každého českého politika v exekutivě, či v parlamentním tělese. A také pro veškeré příslušníky mocenského sloupu justice. Ne proto, že vyšel na Kose, ta ho jen převzala, ale kvůli svému jasnému sdělení:

Studie Nespokojenost s demokracií dosáhla vrcholu.

Paní poslankyně Richterová rozhodně nepochybí, když si jej velmi pečlivě prostuduje. Pak může podumat nad tím, zda rostoucí celosvětová nedůvěra v demokracii a její schopnost řešit problémy lidí není náhodou spojena například

– s odpovědí zákonodárce voliči typu - nemusíme se na všem shodout 

– se skutečností, že zákonodárci mají neskonalou tendenci řešit nesprávné problémy či spíše pseudoproblémy, zejména jede li o ty módní, místo těch, které trápí naprostou většinu obyvatelstva45 komentářů :

 1. Pochodovat s holými zadky s pštrosími péry,ocucávat chlap chlapa,baba babu,to přijde paní poslankyni normální.Tito úchylní lidé,u nichž není absolutně žádná záruka,že cizí,adoptované dítě nebude pohlavně zneužíváno,jsou pod ochranou Pirátské strany,mj.i paní Richterové.V manželství,které plodí děti,nestrká muž muži penis do konečníku,aby se pánům narodilo děťátko.Leda,že by zamilovanou paní Richterovou,oplodnila její milenka robertkem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Richterová je patrně přeoperovaná lesba. Chápejte,nemůže jinak.

   Smazat
  2. Piráti jsou jako králíci. Soudružka Richterová má proto u mě přezdívku "králice".

   Smazat
 2. Vždycky jsem si za svého života myslel, že demokracie je vláda většiny. Dnes vím, že slovo demokracie znamená úplně něco jiného.
  Děkuji posledním 31 letům, plus započítám tzv. oblbovací "přestavbu", že vím, že je to nadvláda menšiny. A že demokracie je tím lepší, čím je menšina menší a drzejší.

  Citát: zákonodárci mají neskonalou tendenci řešit nesprávné problémy či spíše pseudoproblémy, zejména jede li o ty módní, místo těch, které trápí naprostou většinu obyvatelstva

  Když budou řešit skutečné problémy, pak minimálně 95% dnešních "úspěšných" politiků ukáže neschopnost cokoliv konstruktivního vyřešit a vůbec tvořit. Proto se přece dali do politiky, aby měli mnohem jednodušší život. A vy jim to chcete brát nějakou tou špinavou, odpornou, nedůstojnou a zbytečnou odpovědností!? A navíc ta odpovědnost před chátrou, lůzou, chamradí, spodinou, darmojedy, lenochy, ... ... a jak se vyjádřil (ne)jeden takový "bývalý politik" i před smrdícími a prdícími Slovany!

  To o řešení problémů trápících občany platí i o právě podobnou "PÉČI" o tak řečené menšiny. Přece jen je jednodušší mlátit hubou nadarmo a kolem dokola naprosté hovadiny, než namáhat mozek a to jim v takovém případě ještě hrozí, že přijdou o podporu všelijakých těch "strýčků". Přijdou tak o možnost koupit si vlastní vakcínu proti viru! Či co.
  Jen tak mimochodem. Je už dost dlouho známo, že výkon lidského mozku ovlivňují i viry. Je to celkem logické. Jednak jsou viry příčinou nemocí a pak se tělo soustředí i s "duchem" na boj s nimi a nebo mohou viry situaci ovlivňovat i "příměji" na místě činu, podobně jako "lokální" jed.
  Co kdyby všichni politici měli a museli povinně, a třeba násilím, absolovat nejprve protivirovou terapii, než je pustíme k "lizu" do funkcí? A každé rozhodnutí mohou udělat jen po kontrolním testu, že nejsou ovlivnění "větší virovou blbostí".
  Jak by dopadli někteří tak zvaní politici? Jako Hřib, Kolářovic, Novotný, a různí ti jejich místní napodobitelé? A dost možná i to je jedním z tajemství Sorosových a Gatesových a ..dalších "fondů boje za svobodu" (ale jen pro ty "majitele").
  Jestli si myslíte, že si dělám srandu s těmi viry hlouposti blbosti, pak vězte že tentokrát vůbec ne.
  Jen položím ryze spekulativní a provokativní otázku. Když je úmrtnost současného viru menší než u obvyklých chřipek a když je takový humbuk, ač loni na VIROVÉ nemoci zemřelo více lidí (!), není pak onen "slavný" COVID19 jen virem mající za úkol postarat se o snížení IQ populace rychleji a efektivněji než degradující školství, degradující "umění", degradující životní styl a podobné fišky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale no tak,v česku je denně,podotýkám,denně,do truhly uloženo 300 lidí,kteří zemřou na něco zcela jiného,než v souvislosti s covidem.
   Doposud na kovid,resp.v souvislosti s covidem,zemřelo celkem cca 420 osob.
   Tak kdo nás tu vodí za nos.

   Smazat
  2. 8:03 Razantní úsudky pokládám za předčasné, dočkejme času jako husa klasu. Uvidíme která bije.

   Smazat
 3. Myslím, že abych vychoval z dětí slušné občany, nemusím být nutně sezdán. Dětem platím školy, snažím se jít jim příkladem, až půjdou za pár let do práce, zkusím je při shánění prvního zaměstnání (kluci studují IT a já dělám na vysoké pozici v technologické firmě) podpořit. Od státu nepotřebuju nic, hlavně ať mi sníží daně a dá mi pokoj. V tomto roce už mám politiků a jejich orgií plný zuby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7.58 Vy od státu nechcete nic ? Co policie , hasiči , silnice , zdravotnictví , školství , atd. .

   Smazat
  2. 7:05 tak vy na vysoké pozici, že v technologické firmě? Ale ani tak jste nic nepochopil. Pokud zrovna vy bonus a statut manželství, jako podporu bezpečného kruhu s co možno nejlepšími podmínkami pro plození pardon i odchování a výchovu dětí nepotřebujete, je potřebný pro společnost jako celek. Dokonce v podobě "komplexní" rodiny, tedy dětí, rodičů a prarodičů, jako prvotního vzoru lidské společnosti. Pokud vám to tedy uniká, připomínám - nejste na světě jenom vy se svou vysokou pozicí.

   Smazat
 4. Základní problém je v tom, že existuje určitá skupina lesbických párů, které žijí v partnerství, tedy ve společné domácnosti a jedna má vlastní dítě. To mohlo být počato uměle. Partnerka matky dítěte nemá a nebo neměla možnost dítě adoptovat, což je důležité v případě, že matka dítěte zemře.

  Proto se hledala cesta, jak z toho ven. Logickým řešením bylo povolit uzavření manželství takovým párům.

  Zde se objevil další problém, totiž jak rozlišit manželství od tak či onak registrovaného svazku homosexuálů. Setření rozdílu považují někteří za degradaci manželství. Proto trvají na tradiční definici, manželství jako svazku muže a ženy.

  Háček je v tom, že vzhledem k poměrně malému počtu homosexuálů ve společnosti (řádově procenta) lze degradaci tradičního manželství připsat na vrub heterosexuálům, kteří se uchylují k partneství a pokud do manželství vstoupí, z poloviny se rozvádějí.

  Celá věc je obrovsky pokrytecká, protože je zneužívána politiky. Přeceňuje se úloha rodiny (jen málokterá je úplná), nedoceňují se ekonomické tlaky, které vedou k tomu, že manželství je složitější past než pouhé partnerství. Z křestních listů zmizela rubrika "Lože manželské - nemanželské", zmizel církevní zákaz předmanželských pohlavních styků, kategorie svobodných matek byla nahrazena samoživitelkami.

  Z žen a mužů se stali osoby, které mohou svoje sexuální potřeby upokojovat, jak se jim zachce. Ve společnosti je povoleno vše, na čem se dá vydělat.

  Jinak řečeno, jde o bouři ve sklenici vody. Piráti se rychle naučili žvanit, preference jim stouply do hlavy a podle toho vypadá reakce Richterové.

  Jiří Jírovec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem racionalista, proto chápu, že v každé společnosti můžeme z různých hledisek nalézt menšiny. Jde o Gaussovo rozdělení. V toto konkrétním případě mi vadí, že se problém zneužívá politicky. V kulturní společnosti je normální, že vládne většina, ale měla by citlivě chápat a dát prostor menšině. Z druhé strany to neznamená, že se menšina začne chovat agresivně a začne si přisvojovat práva většiny. Nejsem odborník na práva, ale myslím si, že je jen málo neřešených práv zdejšího třetího pohlaví. Že existuje limita, za kterou je zdejší většina nepustí je logické, už teď je normální rodina ponížená i bez nich a návrat její zdravé funkce je v nenávratnu. O jiných otazkách
   třeba majetkových, daňovÿch, právních, lze diskutovat a najít řešení, nebo alespoň kompromis. Dnešní společnost je určitě otevřená, ale nesmí se stát všem proudům průtočná. Pro prosím členy LGBT o vstřícnost i z jejich strany, méně manifestování (Prag přírodě) a více konstruktivního jednáni.

   Smazat
  2. Pane Jírovče 8:06, úloha rodiny není přeceňována a není pravdou, že málokterá je úplná. A i kdyby, těžko zpochybníte, že ty úplné, se vší pravděpodobností a většinou, mohou být vzorem toho, co děti ke svému zdravému vývoji potřebují. Jako vyrostlý v komplexní rodině (rodiče, prarodiče, sourozenci) a jako pra prarodič o tom cosi vím. Vám se natolik nepoštěstilo, abyste věděl?

   Smazat
 5. Souhlasím s definicí manželství uvedeného v zákoně. A také s tím, že kompletní rodina je základ pro výchovu dětí (do nedávna bych si myslel, že toto zpochybňují jenom magoři a že objevuji Ameriku (kontinent pro méně vzdělané, ne to co si říká Amerika)), vzor pro samotné děti a pokud tyto vyrůstají v neúplné a nebo narušené rodině a nebo v "rodině dle paní poslynkyně" tak výsledek je, že si neustále snaží něco dokazovat, jak jsou jiní, pepší jako oni až lepšolidi. Mezi námi, kdysi jsem si myslel, že poslanci by měli být ti nejlepší, vyzdálí lidé kteří mohou ukázat směr, mají děti a vedou spořádaný život.
  A řeči o demokracii jsou jenom chyméra, zaklínadlo které používají především ti, co o ni nemají ani ánung. Technicky, demokracie vznikla v otrokářské společnosti a platila jenom pro otrokáře, pro otroky byl bič. A transponováno na dnešek, já se neustále ptám kdo jsou otrokáři a kdo otroci (tuším to, ale odpovězte si sami)? Ví to někdo? Jakou má demokracii ten, komu jsou zkrouceny ruce, protože nechále tu naši demokracii, nedělá to co mu řekneme a myslí si že strpíme cochcárnu. To ne! Jak mi řekl jeden obyvatel US of A, "my zde máme demokracii podpořenou silnou policejní přítomností" a i u nás mám podobný pocit. A teď babo raď(není baba již zakázaný termín?) ! A také se mi zdá, že čím mladší, tím má jasněji. Naučili se ve škole několik pouček, radši méně aby na to stačili, a teď je tvrdě prosazují a vnucují. Inu, naděje umírá poslední, i ty květinové děti, rebelové ze šedesátých let se nakonec stali, ve své většině, svědomití budovatelé rozvinuté kapitalistické společnosti. Takže, mádeži, vpřed! Plaťte si ty své půjčky a hypotéky a buďte poslušní! Jinak máte na očích jako výstrahu armádu bezdomovců. Inu teď vím, že tohle mi za mého mládí chybělo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Užívejte si právně neškodných pojmů ohledně pohlaví ženského, dokud to jde. Za chvíli budeme svobodně mluvit o vaginočeškách, pardon správně vaginočeších. Feminizmus vpřed s modrozelenou vlajkou!

   Smazat
 6. Myslím, že tito úchylní lidé žili v naší zemi celkem v poklidu. U nás nebyla homosexualita trestným činem daleko dříve než třeba v Německu. Ale pak najednou vyšli do ulic ukazovat svoji hrdost a důstojnost. Vzal jsem podívat se na tu slávu svoje vnoučata, No to jsem s nima vbrzku utíkal pryč.Zmalovaní snad i přihulení idioti, chlapi s náhubky na hubách, ženský neustále se olozující, Otvory v kalhotách aby byla vidět prdel. Tohle by mělo vychovávat děti??? Na tohle jsou hrdí? Tyto pochody důstojnosti mi otevřely oči a sebraly veškerou toleranci k těmto lidem. Patří zcela zaslouženě do kategorie mezi pedofily, nekrofily, zoofily a dalšími fily.Nemám pámbičkáře rád ale až půjdou důstojně horovat za normální rodinu, přidám se!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To slavné a dnes opěvované buzeranství a celá ta problematika LGBTQ je jen součást taktiky, jak v Evropě vytvořit podmínky pro její devastaci "samovzplanutím" a její vržení zpět o několik set let, kdy mezi lid padlý v dekadenci a totálním morálním rozkladu za pomoci úchylných politiků typu té hloupé Pyjátky Richterové, bude nacpáno i do těch nejzazších koutů všech členských zemí EU tolik militantních mohamedánů, že nastane boj na život a na smrt, neb způsob života a hodnoty obou skupin jsou naprosto protichůdné.
   Proto se právě tyto zcela odporující si pseudohodnoty vyhání do extrému a ženou do střetu a to v EU, neb protivenství musí být co nejostřejší a Evropská civilizace konsumismu ta musí být z té své dnešní "evropské podoby" přeformátovaná do barbarské všehoschopnosti a poslušnosti pro jakéhosi Alláha a jeho majitelů, kteří si ho patentovali...
   O nic jiného tu nejde a ti tupci okolo Richterové budou již brzy obětmi svého vlastního politicko-uchylácko-menšinového běsnění, už teď se to stává i když ještě zatím pouze v nemnoha případech v zemích, kde tito/tyto Richtrové měli víc času a prostoru k aplikaci těch svých uchyláren...

   Smazat
  2. Jen si dejte bacha na skandály v samotné církvi po celém světě. Takže já jim nevěřím, že rodinu budou hájit. Ostatně přece papež prohlásil, že křesťanský svět více neexistuje.

   Smazat
  3. Když někdo tak moc fandí sexuální jinakosti, tak proč se taky nezastává sado-maso a ještě dalších horších jinakostí (Lolitování,víceženství..). Když to všechno povolíme, tak to nikdy nemůže fungovat jako rodina a představa, že by v těch "jinakostech" vyrůstaly děti je příšerná.
   Nezlobte se na mne, nejsem katolík, jsem jen Evropan.

   Smazat
 7. Jsem zvědavá, kdy se např. nevidomí začnou domáhat práva na řidičák! Zdravím rudá babička

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už je pasé. Vždyť se podívejte na silniční provoz! Copak takhle mohou jezdit lidé vidící?

   Smazat
 8. Ve velké Británii uskutečnil svou první cestu "vlak hrdosti". Společnost Avanti West Coast, která jej vyslala na trase Londýn – Manchester, ne jen vyzdobila vozidlo v souladu s uvedeným tématem. Cestujícím nabízejí také příslušnou literaturu, a během cesty občany nejen informují o průběhu cesty, ale i předkládají příběh o historii a životě sexuálních menšin.
  Co je nejdůležitější: posádka vlaku je tvořena ze zástupců komunity LGBT+.

  http://новости-россии.ru-an.info/новости/сегрегация-привилегии-травля-и-извращения-стали-символом-равноправия-и-прогресса/

  OdpovědětSmazat
 9. Něco z jiné mísy:
  PETŘÍČEK: MYSLÍM, ŽE LUKAŠENKO NA SEZNAM PATŘÍ   
  http://infokuryr.cz/news.php?item.29641

  A já si myslím, že ministr Petříček do vlády nepatří.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:01 a já si zase myslím, že soudruh Poche-Petříček sám od sebe vůbec nemyslí :-)

   Smazat
 10. Ať jdou někam to by to vypadalo kdyby vládli pyjáti strana bez programu která má hlavní cíl sloužit eu. A těch jiných jsem se kdysi zastával ale po tom co se děje tak ani náhodou. A žádná demokracie v tom tzv západním světě neexistuje. To nenáviděné Rusko má demokracii a Švýcarsko západ má korporátní fašismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem je volil, naivně jsem myslel, že přinesou inovací do vládního systému. Např digitalizace státního aparátu, ale ten chaos co s nimi přišel stav ještě zhoršil (legitimizace drog,imperativy v oblasti LGBT) kdybych to býval věděl, tak bych je nevolil.

   Smazat
  2. 12.17 Chybovat je lidské... ale tragické je ty samé chyby opakovat - třeba volit strany "demokratické" opozice Piráty/TOP 09 nevyjímaje.

   Smazat
 11. Paní Richterová je lesba?Pokud ano,pak chápu,že by chtěla být tatínkem.

  OdpovědětSmazat
 12. Paní Richterová chce být tatínek.
  A vo tom to je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, ona chce být buď rodič číslo jedna nebo rodič číslo dva. Jako podle právních norem v USA. Nebo možná vaginočeškou. taky podle právních norem. :)

   Smazat
  2. ještě by si měla změnit jméno na richter jako soudružka smetana,která se stydí za to,že je žena....

   Smazat
 13. Česká média manipuluji s fakty v případě teroru antirasistů v americkém Wisconsinu

  http://svobodnenoviny.eu/ceska-media-manipuluji-s-fakty-v-pripade-teroru-antirasistu-v-americkem-wisconsinu/

  OdpovědětSmazat
 14. Richterová je celkově nepovedený trpaslík z kliniky! Tohle se dostane k moci a zdrhám, třeba do antarktidy. Vyšinutá parta fetek!

  OdpovědětSmazat
 15. Podle virválu nevím, kdo je menšina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

   :)

   Smazat
 16. Nanismus,jinými slovy trpaslictví,by nemělo být předmětem zesměšnění zmíněné ženy,ale jak obecně známo,malí lidé mají tendence i hloupostmi se zviditelňovat za každou cenu a nechápou,že především právě tím se zesměšňují.
  Je mi té malé ženy opravdu líto.

  OdpovědětSmazat
 17. Paní Richterové vyrobili štokrle,aby ji za kecpultem bylo vůbec vidět.Měla by se ale kontrolovat ve svých prohlášeních,
  její návrh,aby důchodci neměli volební právo,aby lidem od 70ti let,byl odebrán řidičák,aby bylo legální kouřit trávu,legalizace adopce dětí homosexuály,to je jen střípek z programu Pirátů a věřte,že tam mají ještě větší perly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souvisí to se snahou zbavit se "zbytečných" zátěží. Navíc ti starší ledasco pamatují a mohou nakazit i mladší, tak nevinné" ročníky!

   Smazat
 18. Paní Richterová, populizmus z vás i z vaší strany přímo prýští, společnost těmto barevným šaškům nic nedluží. A hrdí můžou být snad jen na to, že žijí ve státě, který za tyto mravy netrestá. V řadě případů, ale, bohužel.

  OdpovědětSmazat
 19. Aktuálně z USA - NAŠE BUDOUCNOST díky i nevzdělaným pirátům.
  https://www.email.cz/download/k/59n8Vcl6N9K_Rr6Hb5RC-qMIUJe8nVH9HVW4_xs3p4V2WU1IFXCRQVbFmM9iUaRbX92w51I/Tohle%20je%20va%C5%A1e%20budoucnost.mp4

  OdpovědětSmazat
 20. Pověst o vzniku demokracie
  http://medium.mysteria.cz/text_scr/2006_1_povest.htm

  OdpovědětSmazat
 21. Na paní Rychterové mi vadí hodně jejích názorů, ale vzrůst a sexuální orientace to není. Je vidět jak různá hodnotová kritéria mají zdejší korespondenti.

  OdpovědětSmazat
 22. Jak si to ti Sluníčkáři + Piráti vlastně představují? Kdosi na západě protěžuje dekadentní úpadek společnosti se všemi těmi úchylnostmi a zároveň sem propouští islámský svět se šariou. A jak to ve finále asi dopadne? Ti muslimové si na svém teritoriu už umí udělat pořádek. V praxi to předvádí asi Nogo zóny nebo tvrději Islámský stát. Co tím ty naše tzv. elity asi sledují? Umravnění nebo likvidaci?

  OdpovědětSmazat
 23. Islám se nebude s LGBT párat, oni to zatím netuší.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.