Reklama

pondělí 3. srpna 2020

Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký trest.

Ivan David
3. 8. 2020
Matteo Salvini je hrozbou pro současné držitele moci v Itálii. Vyhrál by totiž volby. A zřejmě je také vyhraje. Proto se ho italský senát snaží diskreditovat a strčit do vězení. Hodila by se nějaká defraudace nebo zneužití veřejných prostředků, nebo tak něco, ale není kde brát. Proto po prozkoumání všech možností přišlo obvinění pro "nezákonné zbavení svobody lidí". Hrozí mu 15 let odnětí svobody.


20. června znásilnil v Dortmundu jedenáctiletou dívku afgánský migrant Zubyr S., známý policii coby dealer drog zásobující školáky. Z vazby byl záhy propuštěn, dle vyjádření prokuratury a soudu proto, že má v Dortmundu trvalé bydliště, nehrozí nebezpečí útěku a vždy se dostavuje k projednávání svých deliktů. 24. července znásilnil další, tentokrát třináctiletou dívku. (K nalezení na stránce "Macekvbotách".) Idioti v taláru nerozpoznali jeho nebezpečnost, nebo se jim další znásilnění nezletilé jevilo jako přijatelnější než vazba, dodávám.

Vloni 18. června znásilnil na Litoměřicku nezletilou dívku imigrant z Mali, který svobodně přicestoval z Německa. Údajně trpěl schizofrenií. Ta mu nijak nebránila ve složité několik tisíc kilometrů dlouhé cestě do Německa. Byl odsouzen na dva roky nepodmíněně. Ve vězení bude léčen, aby napříště rozpoznal, že znásilňuje, pak bude živen v rámci ochranné léčby.

Matteo Salvini jako ministr vnitra bránil ve vylodění 80 ilegálních imigrantů v Itálii, a tím v jejich volném cestování po EU a získání sociální podpory. Rozhodnutí ministra bylo známo premiérovi, který rozhodnutí nepřekážel a premiérem je dosud. Ilegální imigranti zřejmě mají být vítáni.
Pokud by Matteo Salvini nebyl pravděpodobným vítězem příštích voleb, ale ilegální imigrant, který by se navíc dopustil znásilnění a nebo byl drogový dealer, nehrozil by mu tak vysoký trest.

31 komentářů :

 1. Tohle nevydrží dlouho! Každý režim, který se dopouští takových protiprávních zločinů dříve nebo později skončí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu mimo.
   https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/video-jako-varovani-izrael-zverejnil-zabery-z-chladnokrevne/r~ee548292d57211ea95caac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=IwGCCHQvA2p-202008031308&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box.
   ty blbci nemeli ani pusku,ale byli u plotu nejlepšího státu světa

   Smazat
  2. 19;24
   Ve Švédsku tenhle Armageddon trvá už od 70.let 20.stoleti....a Rady díky podpoře Sörösparty a fašoEU začala před 20lety...konce nevidět 😡😡😡😡

   Smazat
  3. Nebuďte naivní.
   Otroctví coby institut a ekonomická kategorie existovalo tisíce let. A existuje stále, byť ne oficiálně.
   Právo je vůle vládnoucí třídy, povýšená na zákon. Slouží tomu, kdo vládne.

   Smazat
 2. Vím, že občané EU se mohou volně pohybovat po Evropě. Smí to i příslušníci afrických států? Co např. víza apod. Já jen vím, když chci jet do nějakého afrického státu, musím být vybaven příslušnými doklady. A to ještě na vás úředníci požadují zcela legálně nelegální ,,bakšiš". Kdo zkoumá jak jsou uprchlíci ve své zemi pronásledováni? Drtivá většina jsou chlapi, kteří doma nechají celé rodiny, Pravda, neustále jim volají. No komu jinému by pořád volali? Navíc se jim doma o dědi atd. starají Lékaři bez hranic a jiné ,,bílé" neziskové organizace. Kvůli černým flákačům se Italové budou mastit mezi sebou...

  OdpovědětSmazat
 3. Nadnárodní hajzlové mají velkou moc a italská justiční a vládní mafie je toho důkazem.

  OdpovědětSmazat
 4. Minimálně státy V4, by se měly za Salviniho postavit. Podle vznešených státnických proslovů a společných fotografií soudím, že takové uskupení ještě existuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V jednotě je síla!

   Smazat
  2. Hmmmm, už vidím Blbiše a Al-Hamajdu, jak drží slovo jako Orbán, který se o svůj NÁROD STARÁ.....!!!!

   Smazat
  3. 21:07
   Orbán se stará o národ??? Trochu mimo. Orbán je ve své funkci něco jako u nás Babiš, jen dojí stát, dohazuje příbuzným kšefty za stovky milionu
   K nám posla vojáky kteří budou společně cvičit s USA, pokud je tak zásadový, proč tohle neodmítne?? Ale že se " STARÁ O NÁROD " co.

   Smazat
  4. 20:23
   Proč se má V4 stavět za případného kriminálníka??

   Smazat
  5. 9;37 9;39
   Je lepší mlčet a být považován za hlupáka, než promluvit a odstranit všechny pochybosti!!!!!
   Viď Peťulánku lulánku?! 🤓

   Smazat
  6. Neexistuje. Je to směs nekompatibilních zájmů a mentalit. Evropská hranice se táhne od Varšavy přes Náchod dolů obloukem k Vídni a pak přes Graz do Zadaru. :)

   Smazat
  7. 9:37 kde jste sebral, že Orbán, jako Babiš, dojí stát a dohazuje příbuzným kšefty? Jak víte, že nejde o pomluvy? Držte se fakt a fakty, za použití logiky, argumentujte. Jinak jste pavlačovou drbnou a mezi slušnými mlčte!

   Smazat
 5. Někde v systému je chyba. Všichni to víme, jen pár statečných hubu nedrží. A to je velice smutné. Takhle nám jednou naše autocenzura nařídí jít se hromadně utopit. Jako to dělají ti přemnožení lumíci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není chyba systému, ale jeho vlastnost. Musíme si uvědomit, že Germáni skutečně chtějí namixovat evropské národy s černochy a Araby a tím je zlikvidovat. To je prostě základní idea, základní kámen EU stejně, jako byla základní myšlenkou komunismu diktatura proletariátu. Pokud si někdo myslí něco jiného, tak je hlupák.

   Smazat
  2. 21:08
   Ale vy jste zajisé ten největší chytrák, všichni ostatní co mají jiný názor jsou hlupáci. Pro hlupáka, každý hlupák!

   Smazat
  3. 21:08
   Tohle jen tak někdo nevymyslí.
   GERMÁNI CTĚJÍ NAMIXOVAT EVROPSKÉ NÁRODY S ČERNOCHY A ARABY.Proboha proč by to někdo dělal??? To jste vymyslel sám, nebo někde opsal. Větší hovadinu jsem už dlouho nečetl. Jen se divím, že takový nesmysl sem cenzor pustí!

   Smazat
  4. 21:08 plácáte, základní myšlenkou komunistické ideologie nebyla diktatura proletariátu, ale beztřídní společnost, tedy stav, kde žádný proletariát neexistuje! Zdá se, že jste z těch, co nevědouc valně proč, zvonili klíči, že?

   Smazat
 6. Salvini si to udělal sám. Uvěřil v možnost racionálního jednání s drogově závislými lidskými šelmami, které až na věčnosti pochopí, že jediné možné jednání s nimi byl jejich odstřel. Nechť se tak vede každému, kdo stále nerozumí podstatě Západu.

  OdpovědětSmazat
 7. Snad jen doufat, že veritas vincit.

  OdpovědětSmazat
 8. Překážel likvidaci eura.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:35
   Pokud přijdeš ráno z putyky, tak raději nic nepiš!! Slušný nesmysl.

   Smazat
  2. Nesmysl, nic o tom nevíš.

   Smazat
 9. Pokud se provinil, tak ať ho trest nemine, pokud ne, tak ho jistě osvobodí. Jinak vy co se tady zastáváte Salviniho, co vám brání mu nabídnout exil u sebe doma.
  Je sranda jak pisálek hned ví, že nic neudělal a mele něco o jeho nevině.Pokud někdo není jak Salvíny, tak je zločinec od pohledu co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od pohledu hned prvního jsi neinformovaný duševně nedozrálý elf - škodolibé to stvořeníčko.

   Salvini je viněn, že coby ministr vnitra odmítl nevpouštět migranty na italskou půdu. Za to má být potrestán jako odstrašující příklad. Jde zjevně o politický proces (abys tomu lépe porozuměl, pokud je to vůbec možné - proces a la Dimitrov, Horáková, Kalandra, Slánský a pod.) Příště piš, až budeš něco vědět.

   Smazat
  2. Vždyť má Salvini pravdu a ty idiote si domů vem nějakou rodinku z Afriky a potom mudruj. To že jsi sluníčkář-troll nikoho nepřekvapuje. Zločince ty podporuješ jenom ty kriple 9:29.

   Smazat
  3. 11:59
   Poserplína že Šlafendreka zrestituoval jednu nemovitost u Písku, tak je může přivítat, ovšem nejdříve udělat okolo pozemku 10 metrový plot a do něj 220 voltů!
   Díky za publikaci mého názoru redakce

   Smazat
  4. 9:29 v článku se dočtete, z čeho je Salvini viněn. Pokud soudíte, že ono obvinění je spravedlivé, že Salvini nepostupoval v zájmu a ve prospěch Italů, jste buď tupec nebo zaprodanec a každého, kdo bude bránit přívalu podobných migrantů do ČR odsoudíte. Pak, jako takový, jste i můj osobní nepřítel.

   Smazat
 10. Tak to dnes funguje nadnárodní zmetci si dělají co chtějí zločinci dostávají směšné tresty. A pro národní politici se trestají a dehonestují. Čím dřív je lidi kopnou do zardele tím líp.

  OdpovědětSmazat
 11. Salvini se haji v italskem parlamentu a odhaluje absurditu jeho obvineni
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vy-jste-vojaci-Vy-tady-nejste-pro-to-abyste-delali-taxikare-chlapeckum-s-psiky-a-mobily-v-ruce-Matteo-Salvini-o-lodich-s-migranty-Pouze-PL-nasly-odvahu-632668

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.