Reklama

pátek 14. srpna 2020

Pozvánka k poslechu debaty

Na obrázku může být: text, kde se píše Svobodné rádio pro svobodné lidi...
Dnes od 
19 do 21 hodin budu hostem internetového Svobodného rádia. Pan redaktor Vladimír Kapal mi předběžně řekl, že ptát se bude hlavně na moje působení v Zemědělském výboru Evropského parlamentu, na "Zelený úděl", potravinovou soběstačnost, kvalitu potravin a její kontrolu a samozřejmě i na aktuální mezinárodně politickou situaci a zejména Turecko a východní středomoří. V druhé polovině pořadu pak budu odpovídat na Vaše telefonické otázky.
http://svobodne-radio.cz/


12 komentářů :

 1. Tímto zdravím ty tragikomické a srandovní americké poskoky, chci říct čučkaře z BIS, kteří tyto stránky - a nejenom tyto - bedlivě a pozorně monitorují. Hej, čučkař, nasaď si roušku, i na konečník, a vše pečlivě monitoruj. Možná tě pozvou do USA a pochvalně tě podrbou, jako vrchního čučkaře Koudelku, čerstvě povýšeného podpraporčíka, za ušima a mezi nohama.

  OdpovědětSmazat
 2. Aha, tak to bude poté ,co skončí sedlčanský hermelín. A co koncert? Není to nějaká dichotomie?

  OdpovědětSmazat
 3. Rouška je symbol podvolení se a odevzdávání své moci (David Icke)
  https://www.youtube.com/watch?v=qoXVgziLpyE

  OdpovědětSmazat
 4. Svobodné rádio poslouchám pravidelně. Akorát mi často vadí způsob jakým se svými hosty komunikuje zřejmě majitel radia Kapel. V poslední době si umanul, že setkání v Příčovech nemůže být vlastenecké když na něj přijede Klaus jr. nebo Igor Němec. Obdivoval jsem poslance za SPD Kobzu, který skoro hodinu trpělivě Kapelovi vysvětloval, že nejde o akci Trikolóry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14. srpna 2020 23:35,
   nevím, kdo je Kapel, ale SR moderuje pan Kapal, a když tedy pravidelně posloucháte SR, tak to dobře víte, a jenom ze vzteku urážíte skutečného vlastence, k čemuž se uchylují jenom bezcenné nuly. A na setkání v Příčovech ať klidně zvou k vystoupení v plánovaných blocích lidi různého názorového spektra. Ale jestliže jsou do těch bloků pozváni i ti, kteří vlastenectvím neoplývají, potom název "Vlastenecké setkání 2020" je zavádějící, a poctivé by bylo ten název změnit. A pokud si tam pojedou čechrat peříčka i takoví, jako jste vy, potom to setkání, vlastenec ne-vlastenec, ztratí glanc nadobro.

   Smazat
 5. Nepovedlo se mi spustit Svobodné rádio. Poraďte.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak tohle mě vždy dojme - SVOBODNÉ RÁDIO - Několikrát jsem si poslechl ty rádoby, "lepší" názory, ale to se opravdu nedá!!! Jednostraně zaměřené žvásty, tak jako tady, proti všemu Západnímu a vychvalování rusa!! Jak přes kopírák s NR.
  A s tím strašením špatných potravin u nás, už jděte do háje.

  OdpovědětSmazat
 7. Taky si myslím, pan diskutující s doktorem Davidem má podivně servilní tón. Přesto dík a doufám, že budou z diskuze vlastenců v Příčovech dostupné záznamy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fandím doktorovi Davidovi, ale přehánění adorace od redaktora může být i kontraproduktivní.

   Smazat
 8. Tak to se omlouvám za zkomolení jména. Ať už ho pronese jeho nositel nebo host, zní mi jako Kapel. Na mém dojmu z některých vstupů tohoto moderátora to ale nic nemění. Pokud si pozvu do vysílání hosta (jako byl pan Kobza) a mám jiný názor, nemistruju ho dlouhé minuty, představím stručně svůj postoj a respektuji, že host má názor odlišný. Že ano, pane Kapale?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:56
   Tady jenom provokujete, protože pan Kapal diskuze na NR zřejmě nečte. Mluvit s panem Kapalem budete mít příležitost při jeho živém vysílání, ačkoliv je nepochopitelné, proč vůbec SR posloucháte, když přitom tolik trpíte, a s hosty SR si můžete popovídat i jinde, třeba na soc. sítích. V debatě, kterou kritizujete host obhajoval svůj postoj v nepřetržitém cca 20minutovém monologu, a mluvil by dál nejspíš asi do konce pořadu, kdyby do toho pan Kapal nevstoupil aby měl možnost vyjádřit taky svůj názor. Taktika hostu prostě nevyšla, a to je dobře, protože zbyl čas i na jiná témata.

   Smazat
  2. 23:56 Vztek, bezcenná nula, čechrání peříček...neztrácejte nervy pane..., který tak přesně ví, jak debata s poslancem Kobzou probíhala. Já jenom vyjádřil názor, zatímco vy útočíte a urážíte.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.