Reklama

středa 12. srpna 2020

Rady jako od přechytřelých chlapců z amerických odpoledních seriálů

-ps-

12. 8. 2020  PrvníZprávy

Záludný nápad v televizním studiu, odkud jsou vysílány zpravodajské pořady ČT, zazněl před několika v diskusi o dostavbě elektrárny v Dukovanech od ženy, která svým kukučem hodně připomíná přechytřelé chlapce z amerických odpoledních seriálů. Jde o předsedkyni Pekarovou Adamovou.


(Na snímku: Markéta Pekarová Adamová hostem v ČT)

S jakým záludným nápadem přišla ona žena, která šéfuje straně ocítající se při každém volebním odhadu na hraně volitelnosti do Poslanecké sněmovny?

Jednak požadovala na místopředsedovi vlády Karlovi Havlíčkovi vyřazení z fronty firem, které budou chtít provádět dostavbu dukovanské elektrárny ty, které jsou ze zemí, ze kterých hrozí pro Česko údajné bezpečnostní riziko.

Aby divák věděl, že diskutující žena nemá na mysli aktuálně Spojené státy americké, kde se v současné době neví alespoň podle televizních zpráv, která v některých státech USA barva zrovna vládne, zda černá nebo bílá, oznámila, že má na mysli konkrétně rizikové Rusko a Čínu, aniž by se obtěžovala upřesnit, co je z pohledu bezpečnosti na ruských a čínských firmách budujících elektrárny, ohroženo.

Své angažovaní za neruské a nečínské firmy Pekarová Adamová potvrdila předstíranou laskavostí vysvětlenou jednáním ve smyslu údajného fair play, neboť, když ty firmy z rizikových zemí budou o vyřazení vědět dopředu, tak nebudou připravovat nabídky, které by je jinak připravily o mnoho peněz a času.

„No řekněte, jaký to je skvělý nápad pro ty, kteří se obávají, že by ruská nabídka nebo nedej bože čínská nabídka byly jako na potvoru nejlepší a ještě k tomu nejlevnější," položil si řečnickou otázku student politologie, který nechce být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu.

„Není podezřelé, že politická strana, ve které se soustředili mimo jiných i vlivní politici, kteří získali svůj majetek z restitucí, či působili dlouho v diplomatických službách v zahraničí nebo u tamějších firem, vytváří už několik let nepřátelskou atmosféru směrem k Rusku a k Číně a k jejich firmám," dodal student.

„Co se může stát vyřazením dvou či tří firem ze soutěže o dostavbu elektrárny? Ubyde konkurence a v soutěži zůstanou třeba jen ty firmy, které jsou dražší a hlavně ani nebudou mít zájem být levnější, když ty při stejné srovnatelné kvalitě levnější firmy vyřadíme. Nezdá se vám, že si to děvče v televizi v přímém přenosu řeklo o nějakou odměnu pro svoji stranu od neruských a nečínských budovatelů elektráren? Nakonec není důležité, jak kdo vypadá a komu koho připomíná, ale co a pro koho požadaje. Přátelé, politika je jedna velká hra o prosazování osobních zájmů zakrývající je pomocí klamů," má jasno student politologie s kukučem chlapců a chlapů ze seriálu natočeném v hlubokém rozvinutém socialismu tehdy Československou televizi.


55 komentářů :

 1. Pekarová ? Úplně a naprosto bez přehánění ji lze nazvat vlastizrádnou eurobolševičkou kolaborující s Bruselem. Probruselský vlastizrádce jak vyšitý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Domnívám se, že kolaborant nemůže být tak hloupý jako tato dáma, alespoň doma v Česku musí předstírat před svými voliči špetku selského rozumu. Je ale možné, že byla nasazena do TOP09, aby pohřbila toto dítko Schwarzenberga a Kalouska von Tulamore :-)

   Smazat
  2. Werwolfe, Pekarová přeci kandiduje za procizáckou deklasovanou část obyvatel střední Evropy... nevynikající prozíravostí, zodpovědností, ani ryzí inteligencí... Za příslib svobodného přístupu k laciné "trávě" jednají jako býložravci...

   Smazat
  3. oprava: z lednice, sorry ...

   Smazat
  4. 12:53 ... Tullamore

   Smazat
 2. Je třeba si uvědomit, že jsme tu od toho abychom našim spojencům dali za všech okolností vydělat. To už tak v koloniích bývá. Dřív poskytovaly některé dámy Američanům své služby za najlonky a cigarety, doufám, že paní Pekarová Adamová alespoň zvedla cenu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tomto směru je profesionálně vybavená. Najděte si přes google arabské nápisy, vytetované na ruce.

   Smazat
  2. 12.12 Minimálně o čokoládu požadovanou už Francouzskami ve 1944, ale i o portréty mrtvých presidentů USA v ruličkovém balení a na tučných kontech.

   13.32 Předpokládáte, že před a během tetování věděla co ty klikyháky znamenají? Po převratu tu české slepice nakupovaly i trika s čínskými znaky... Text znamenal doslovně: "JÁ KRÁVA NEVÍM, CO ZNAMENÁ CO NOSÍM"...

   Smazat
 3. Ta Pekarová je sice blbá, jako všichni v té TOP09, ale může vykonávat jakoukoliv státní službu. Vypatlaná....

  OdpovědětSmazat
 4. Kdo bere vážně tuto blbku po volbách si tak bude moci hledat zaměstnání. Bohužel to tak asi dopadne protektor to určitě vyjednal s bakšišem.

  OdpovědětSmazat
 5. Stejna krava jako: kdo si dnes vzpomene na Peake nebo “ biomasu.... a neustale jsou volici kteri se nepouci ....Pirati a podobny xindl...

  OdpovědětSmazat
 6. Kdovi jestli je dobra aspon v posteli....?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby ji slyšel, byl by z ní buzerant i Casanova.

   Smazat
 7. Kdyby blbost kvetla,tak je celá TROPička jednou velkou botanickou!!!.-D

  OdpovědětSmazat
 8. Klasika, frigidní politická baba. Nevíte, kam schovali Mirunu ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:14
   Má školení v Řeporyjích... jen aby u vlasovce nepropadla u ústních 🤣🤣🤣🤣

   Smazat
  2. 16:22
   Někdo v Řeporyjích a někdo jako ty permanentně v BLÁZINCI, F-333

   Smazat
 9. Zatímco Američani vyslali do Prahy těžkou váhu, rusáci se spoléhají, že to Nejedlý přes Zemana nějak zařídí. Ostrouhají, to už je dle zářícího Babiše jasné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pompeo přináší do Prahy noty, jak budovat americké Pompeje i v Česku. To je přece jasné, má přece informace přímo od zdroje, ze CIA :-)

   Smazat
  2. u Babiše ostrouhají, ale v Senilátu už toužebně lubrikují.

   Smazat
  3. Tleskám.
   Senilát!!! to nemá chybu. Něco na způsob Tři zlaté chlupy dědy Všešuka.

   orinoko

   Smazat
 10. Správně uvědomělá soudružka s jasným názorem jakým směrem se má dívat a bedlivě naslouchat instrukce...
  Kdo může pí.u tak gigantických rozměrů volit !!??

  OdpovědětSmazat
 11. Pekarová nebo Adamová ? Vlastizrádná svině eurobolševička kolaborující s eurounijními buzeranty v Bruselu určitě.Potřebovala by protáhnout komín asi neměla dlouho orgasmus.

  OdpovědětSmazat
 12. Není ta Pekáčová agentkou CIA. Anebo ztratila rozum a má v hlavě pořádnou dutinu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dutinu tu má určitě, ale někde jinde. Myšlenkovými výstupy by zvrla jistě nezaukala.

   Smazat
 13. Kdyby blbost nadnášela, vznášela by se jako holubička....
  Celá topka ( demo blok ) do tepláků za vlastizradu.

  OdpovědětSmazat
 14. Pekarová -Adamová se honosí titulem Ing z ČVUT - na wikipedii ani jinde neuvádí na které z osmi fakult ho získala.

  Přitom Bakalářský titul absolvovala na UK - obor Andragogika a personální řízení. Tam není ani jedna zkouška z matematiky, fyziky či pružnosti a pevnosti.
  Jak je možné z takového oboru UK přestoupit na Magisterský obor ČVUT který absolvovala v letech 2009-2011 ???

  Cožpak se opravdu dnes dá získat diplom na ČVUT takovýmto způsobem ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí zaplatit. A Pekarová ví, jak se k penězům dostat.

   Smazat
 15. Trochu nepodařený článek jak dehonestovat pani Pekarovou, potažmo TOP09.
  Ono nehrozí UDAJNĚ, ono hrozí FAKTICKY ze strany Ruska!!Dnes to jasně řekl Pompeo!!
  A co mazale nějaký podpis???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi podařený článek o velmi nepodařené TOPce a její předsedkyni. Kdo se ohání citacemi či autoritoou pana Pompea, tak toho lituji. Pompeo je řezník diplomacie, vyděrač a raketýr, který chce americkou brutalitou sehnat stádo vazalů k větší poslušnosti. Budete nakupovat od nás zbraně, postavíte základy pro naše čacké pluky, dostavíte jaderné elektrárny s tím, koho vám vybereme a když ne... tak si nás nepřejte.

   Je blbé být nepřítele USA ale přímo smrtící je být jejich přítelem.

   Smazat
  2. 16:03 neznám hloupějšího předsedu jakékoliv jiné partaje v Česku, Pekarová je skutečná jednička :-)

   Smazat
  3. 16:03 to, co řekne Pompeo, který bude za tři měsíce definitivně spláchnut ze scény, tak to je svatá pravda, k této americké modle ze CIA se musí bezpodmínečně modlit každý obyvatel jakékoliv americké kolonie ve světě, je to jeho povinnost :-)

   Smazat
  4. Paní předsedkyně to ve volebních preferencích aktuálně dotáhla na skvělých 3,5%! Vivat!! Kam přesídlí? Komu půjde píchnout po prohraných volbách? Že by zkusila nejlépe placený domov důchodců v ČR Senát?

   Smazat
  5. Kdo to říkal? Pompidue? A Pekari také?

   orinoko

   Smazat
 16. O jakém bezpečnostním riziku ten Pekar-Adam hovoří. Ty elektrárny byly postaveny podle sovětské technologie, vyvinuté na území ruského území tehdejšího SSSR a stojí tady desítky let bez jakýchkoli problémů, žádné bezpečnostní problémy neměly. Mezinárodní organizací pro kontrolu JE jsou obě naše JE řazeny k těm nejbezpečnějším na světě. Za bezpečnostní problém by se dal považovat případ, že by dostavbu dělal Westinghouse, který je dnes vlastněn kanadskou společností, měl a má velké problémy, aby přežil hrozící krach. Navíc palivo do obou elektráren bereme za příznivou cenu z Ruska a je uzpůsobeno na naše JE. Myslím si, že dostavbu by měla udělat společnost ze stejné země, která dodala původní schemata a technologie, které se tehdy zčásti vyráběly u nás ve Škodě Plzeň. Aby tam nebyl mišmaš. Vlezdozádelista Babiš řekl M.Pompeovi, že Westinghouse by měl být zařazen na přední místo uchazečů o dostavbu. Babiš se také začíná odkrývat jako velký rusofob a vměšuje se v zájmu EU a USA do záležitostí Běloruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. americkým soudruhům se nedaří, proto každá loutka a příznivec USA ve světě musí právě v této době zabrat ze všech sil na záchranu dolaru, každý nákup jinak neprodejného amerického zboží může dolárek zachránit, každičká lafetka, každičký tančík, každičký vrtulníček, každičké letadélko, každičká palivová tyčka do jaderné elektrárny se dnes počítá, korunka ke korunce a dolárek přežije o pár dní déle :-)

   Smazat
  2. 17:35 Smiřte se s tím, že v Česku již dávno žádná logika nefunguje, protože jsme kolonií třetího řádu (Washingtonu, Berlína a Bruselu). No a ty palivové tyče Made in USA si již dávno posichrovali zatažením Dany Drábové do politiky. Ta už dávno zapomněla na svá dávná slova, že v jedné lokalitě vedle sebe nemohou být reaktory od dvou naprosto rozdílných dodavatelů, s odlišnými parametry a s odlišnými řídícími systémy. Odborník a specialista byl transformován na odporného politika :-)

   Smazat
  3. co by asi tak měl neobyčejně prohnaný Babiš říkat, když Nečasovi jenom za to, že Putinovi v Kremlu slíbil účast Rosatomu v tendru na dostavbu, prakticky totálně zničili život

   Smazat
  4. 17:35 Babiš je přece vydíratelný jak ze strany Washingtonu, tak ze strany Berlína i Bruselu. Takoví politici na dálkové ovládání jsou pro nadřízené zcela nezbytní a žádoucí. Babiš řekne na povel obratem to svoje ANO. Nepochopili to jenom europoslanci Peksa a Zdechovský, když na něho v Bruselu nasazovali parohy. Těm hlupákům nedošlo, že právě k těm Babišovým parohům může Brusel nejsnadněji uvázat ty svoje provázky, kterými ho budou ovládat :-)

   Smazat
 17. Maďarsko si nenechalo diktovat kdo mu bude stavět JE. Dali to Rusku protože měli dobrou cenu, a to i přesto, že Rusko moc v oblibě nemají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevíte náhodou,kdo dostaví polský Zarnowiec? (pouze u nás Dukovany ani Temelín nepotřebujeme)

   Smazat
  2. 14:20 Poláci přecházejí na "jádro". Nikoliv to v jaderném reaktoru, ale na to jádro, které obsahují americké bomby, které si chtějí k sobě přestěhovat z Německa. Z Polska se rázem stane jaderná evropská velmoc číslo jedna. Velmi jim to přeji, kdo chce kam, pomozme mu tam :-)

   Smazat
 18. Problém je v tom, že USA se snaží zbavit nás suverenity a nikoliv Rusko či Čína. Za 3 měsíce po volbách bude puchýř zapomenut a on chce ještě před zapomenutím dělat nepřátelé z těch, kteří jsou jediní zárukou naší suverenity a bezpečnosti. Slovanské Rusko, které nikdo dosud nedokázal porazit je jedinou naší zárukou.

  OdpovědětSmazat
 19. K návštěvě toho slintaly z USA. Přijel ministr nebo vyděrač?
  Soudě podle zpravodajství přijel asi z číny nebo ruska,protože debilní novináří skloňovali jen tyto země. Přijel i s nějakou nabídkou nebo jen s pohrůžkami sankcí? A co konkrétně nabízí, třikrát dražší plyn nebo elektrárnu, případně zastaralou vojenskou techniku pro naše občany nebo jen US základny a okupací našeho ůzemí. To jsem se z těch žvástů nedověděl.Od toho blba ani od ještě debilnějších novinářů.

  OdpovědětSmazat
 20. Kdo má dostavovat Dukovany? Ten, kdo má rozum a není rovnou velezrádce státu a národa vybere firmu 1. která má největší zkušenosti, 2. která postaví elektrárnu kompatibilní s těmi dožívajícími, 3. ji postaví za nejméně peněz, 4. která předá výrobu komponentů, které umí české firmy, těmto firmám! Nebezpečnými pro náš stát jsou všechny země, které žijí válkami, terorismem a rabováním cizích zemí, která se zrodily z vyvrhelů vyhoštěných z Evropy, kteří mají na svědomí životy mnoha desítek milionů indiánských národů a černých otroků. Země s takovou anamnézou a setrvalým rasismem je pro existenci malého národa a země, tedy i nás velenebezpečná.

  OdpovědětSmazat
 21. Gogoti jo, z PL.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kalousek-predvedl-show-s-lahvi-A-pak-si-rekl-ze-zvedne-tlak-nackum-a-bolsevikum-Pridala-se-i-Mirka-Nemcova-633494

  Mňjiel bi přejýt na koňák, eš, 13.08.2020 2:53:52
  vajiečný sladkí abi mu nechcýpl mozec.

  OdpovědětSmazat
 22. Článek podnětny,trefný a tak i diskuse je "výživná" a jdoucí do hloubky.Na svět a jeho problémy se lze divat okem orlík,vše reálně vidicim nebo se lze také dívat z myší diry. Takže Pekarova je pro mne " myš řve a brzo bude myš co řvala"

  OdpovědětSmazat
 23. Ekonomika USA jede zdárně z kopce, proto i do Česka zavítal obchodní cestující Pompeo, aby zaktivizoval svoji místní agenturu, kterou v minulosti budoval a řídil coby ředitel CIA. Jako pravá ruka Trumpa, který dělá pro spasení dolaru možné i nemožné, i za cenu likvidace standardního obchodu v rámci WTO. Selektivní sankce, ani povinné nákupy vojenského šrotu už nestačí, proto ten ubohý jaderný reaktor i opožděné technologické sítě budou v Česku z Ameriky. Pompeo není žádný státní tajemník, je to prachobyčejný obchodní cestující, který se současně loučí se svými koloniemi na konci své kariérní dráhy. Kupodivu sami Britové nedávno prohlásili, že Pompeo pro ně představuje daleko větší nebezpečí než Rusko s Čínou dohromady (článek byl tuším na "Nová republika").

  OdpovědětSmazat
 24. Citát, krásně jednoduchý a výstižný: "Návštěva amerického ministra zahraničí Mike Pompea byla opravdu jen pro silné žaludky. Ta atmosféra hromadného klanění připomínala vítání Leonida Iljiče, až na ty francouzáky, ale kdoví, možná i na ty dojde, píše Jan Schneider v komentáři pro Prvnizpravy.cz."

  OdpovědětSmazat
 25. Proč se neradovat? Vždyť vidět naše elitní papaláše, jak předou jako kocouři, radostně vrtí ocásky a očičkama si říkají o pohlazení. To nemá chybu.

  OdpovědětSmazat
 26. Pekarova-Adamova: řimokatolicka vira
  Schweinzenberg: řimokatolicka vira
  Bezpocet krizovych vyprav na čechy a slovanske narody, nasilna germanizace, nasilne katolizace, inkvizice, upalovani, genocidy napric vsemy kontinenty, rabovani jinych civilizaci, zakazovani čteni a vzdelani, niceni narodnich jazyku a historie pred prichodem katolicismu, kolonialismus, obchod s otrokama, pomoc hitleru, pomoc turkum pri dobyvani Balkanu a jinych slovanskych teritorii, podpora rozpadu Jugoslavie a ČSR....
  Jejich vira neni krestanska a vsechny cisaře, krale, knižete atd., titulovaly na zaklade falsifikatu "Donatio Konstantini", v kterem cisař Konstantin dava pravo Vatikanu udelovat tituly ve jmenu Boha.
  Tyto lide neznaji pojem narod, nacie, vlast, pravo, jinej pohled na svet.
  Uznavaji jen Papu jako Boha na Zemi.
  Zil jsem v Chorvatsku kde vladnou tyto lide a je to klasickej fasisticko-katolibanskej stat.
  Porad mluvite o rusech, americanech a eu, ale pritom cirkev nenapadne taha nitky z pozadi.

  OdpovědětSmazat
 27. Říkal děda, pamětník 50.let minuleho stoleti,že Pekarova mu připomíná fanatickou svazačku nebo Odvážnou školačku a pak,ze se prý dějiny neopakují..Opakují,
  jednou je to tragédie,podruhé fraška !

  OdpovědětSmazat
 28. Poprvé s paní Pekarovou-Adamovou zcela a úplně souhlasím. A protože největším bezpečnostním nebezpečím pro ČR, ale i pro zbytek světa, jsou USA, tak předpokládám, že z veřejné soutěže na dostavbu Dukovan budou předem a preventivně vyřazeny veškeré US firmy...!!!
  Paní Pekarová-Adamová, díky za konečně první užitečný nápad z dílny TOP09!!!
  Viki L.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.