Reklama

pondělí 17. srpna 2020

Rusko varuje země východní Evropy před nasazením vojáků USA

-kou-
17. 8. 2020   RIA.ru, a PrvníZprávy

Moskva naléhá na partnery ve východní Evropě, aby zvážili rizika a přemýšleli o důsledcích rozmístění americké armády na rotačním základě na svém území.
Vystoupila s tím mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová.

„V tuto chvíli mluvíme o umístění téměř trvale významných kontingentů Spojených států a jejich spojenců ve východní Evropě - to znamená, že tam, kde nikdy předtím nebyly. Skutečnost, že taková přítomnost je označována jako druh neustálé rotace, nemění podstatu věci. Tyto kroky, pokud budou provedeny, by ohrozily ustanovení stanovené v Zakládajícím aktu NATO-Rusko z roku 1997, zejména pokud jde o nevysílání „významných vojenských sil do nových členských zemích aliance“," uvedla Zacharová.

Podle ní to všechno svědčí o úmyslu Spojených států a jejich spojenců v NATO pokračovat v utváření určitého napětí v linii kontaktu s Ruskem na úkor zájmů evropské bezpečnosti.

„Je zřejmé, že takové provokativní sklony nezůstanou bez řádné reakce Ruska. Tuto skutečnost je třeba vzít v úvahu v hlavních městech východoevropských zemí, které ve dne v noci přemýšlejí o tom, s čím dalším přijít ve směru rusofobie, a zvát americké vojáky. Vyzýváme je, aby zvážily všechna rizika a vážně přemýšlet o důsledcích," řekla zástupkyně ruského ministerstva zahraničí.

Contra Magazin: NATO mění Evropu na cíl jaderného úderu!

Dříve americký ministr obrany Mark Esper uvedl, že z Německa bude staženo celkem téměř 12 tisíc amerických vojáků, z nichž většina (6,4 tisíc) půjde domů, a zbytek bude přesunut do zemí NATO v Evropě, včetně Itálie a Belgie. Velitelství amerických sil v Evropě se plánuje přestěhovat z Německa do belgického Monsu, informoval generál Tod Walters, velitel amerických sil v Evropě a nejvyšší velitel kombinovaných sil NATO v Evropě. Mons je nyní sídlem Nejvyššího velitele spojeneckých sil NATO v Evropě.

Po oznámení stažení vojsk z Německa Spojené státy ohlásily odeslání dalších 1 000 vojáků do Polska k posílení 4 500, kteří tam již byli.

Iniciativa vojenského zadržování Ruska je financována Kongresem USA v posledních pěti letech. Ta předpokládá zvýšení přítomnosti amerických vojáků ve východní Evropě na tzv. rotačním základě.


41 komentářů :

 1. Pentagon pomalu začíná stahovat vojska i se zbrojí do USA. Maskují to tak že z Německa odejde v tichosti dvanáct tisíc vojáků a tisícovka se objeví v Polsku. A takto se to děje po celém světě. USA stahují domu posily na pomoc národní gardě. V listopadu vypukne v USA občanská válka. Ne nějaké demonstrace jako v Bělorusku. Tady po sobě budou pálit těžkými zbraněmi všech možných kalibrů. Amerika se horečně vyzbrojuje a vznikají tisíce skupin ochranky, pro ty kteří na to budou mít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...už aby to bylo, spíš si myslím, že ten spolek NATO-trotlů zaútočí na Rusko přes krizí zkoušené Bělorusko a Ukrajinu dřív, než se USA úplně zhroutí...netahali tu drahou válečnou veteš 30 let k ruské hranici a neudržovali ji tam jen proto, aby ji nakonec nechali zrezavět a opustili ji...

   Smazat
  2. Jsou na pokraji občanské války,za chvíli bude mít ten amiokupantskej ksindl jiný starosti!!!!

   Smazat
  3. Anonymní 22:52
   Pokud by Trump zjistil,že nebude zvolen,pak v USA může dojít k vyvolání ještě větších nepokojů,represím.Jestli dojde k válce v Evropě,záleží,jestli se USA podaří ovládnout Rusko pátou kolonou zevnitř,pokud ne,je problém na světě.

   Smazat
  4. 0:47 Jsem téhož názoru. Profesor Staněk to říká jasně. Podobný účel měl nahradit korona virus, ale jak vidno to se nestalo. Jak přivést lidi k nižší spotřebě. Jestli si někdo myslí , že 1% při tom přijde k nějaké újmě, tak je při nejmenším bláhový. Nepřijdou o nic, vlastní skoro všechno a ostatní jím to jenom užírají a ničí.

   Smazat
  5. Dnes už to víme! - https://zoommagazin.iprima.cz/vesmir/naciste-prvni-ve-vesmiru?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=406111&dop_req_id=7rviSWYnqpO-202008191440&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

   Pan Hitler první dosál vesmíru a ne žádní zasraní ruští židobolševíci!

   Smazat
 2. No jo těch pár tisíc us žoldáku zatím nic udělat nemůže ale jde o princip. Jestli tam budou cpát jejich rakety tak to bude špatné. No a kecy o zadržování si můžou vylepit na záchodě nýmandi fašistický.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:05
   Pokud nic armáda z USA neudělá, tak proč pořád ten křik?? To zadržování nebude na záchodě, ale třeba tak jako dnes v praxi, kdy nevypočitatelný Rus si brousí zuby na Bělorusko!!

   Smazat
  2. On si nebrousí zuby, ale má stejnou smlouvu s Běloruskem o případné vojenské pomoci jako má NATO, v případě smlouvy ODKB je to článek č. 4, v případě NATO článek č.5. nechápu proč se čertíte, nebo neznáte fakta ? Navíc je tam další smlouva mezi RF a Běloruskem která umožňuje třeba zítra vojenky pomoci nynější vládě, a závazky se mají plnit, RF nehází bezlítostě své spojence přes palubu jako jiná nejmenovaná "velmoc". Dnes není rok 1938 a RF nemusí nikomu lézt do zádele je to jeden z mála suverenních států na světě.

   Smazat
  3. Snad nemusi bejt hned nejhur. A tak mne tak nenapadne napadlo KDYBY LUKASENKO svolal schuzi vlady a protestoval proti volbam a nevolbam jinde ve svete.
   A je co protestovat !!!? JO!!
   V Usa napr. kdy vetsina zvolila nedavno jinyho presidenta s daleko mensim poctem hlasu. Coz se deje uz dlouho a skoro vsude na zapade.Bush v 2000 a 2004 ostuda nekonecnych podvodu a nebo se presidenti a kendidati nezvoli zastrelenim ze zalohy, tez velmi popularni volebni system v USA. A basta.
   Maji veliky starosti o ostatni staty jak kde voli.
   EU se demokraticky s volama pardon s volbama neobtezuji ale to jim nevadi hlucne a verejne NADAVAT JINEJM. To se nazyva KRIVDA a nemam to rad.
   Jednoducha zalezitost zvolit vedeni naroda a statu se stala nepricetnym besnenim a nemoznych komplikaci az se podvodnici podvadeji navzajem a sebe sami svymi nekalymi pletichami podvodneho druhu.
   Casto to vypada ,ze jde o okupaci naroda pouzivanim zaplavv neurvalych teroristu-v pripade Beloruska prej demokratickych aktivistu co kriceji tak ze kazdyho Prehlusi.To uz zname z pripadu toho Guido.Z Venezuely taky musel bejt zvolenej navzdory lidu Venezuely.
   Dobra povest demokratickych poctivych voleb , ktere jsou peclive uzakoneny pak trpi. A nejen to.
   Kdyz Euristi zakazujou volby lidu vyskytnou se nepratelsky Brexiti a zacnou volit nepricetne a jinak a delj schvalnosti a to taky neni zdravy a nikdy nebude..
   Vratte poctive a jednoduche volby volicum , jeden clovek jeden hlas ,coz to vyzkouset ,to uz tady dlouho nebylo.
   Ze by to mozna pomohlo i dnes.

   Smazat
 3. Muž s lepící páskou přes ústaFiala o nové sluníčkářské totalitě: O mnoha problémech již vůbec nesmíte hovořit, jinak jste hned „fašista“ a „rasista“

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020081712385544-fiala-o-nove-slunickarske-totalite-o-mnoha-problemech-jiz-vubec-nesmite-hovorit-jinak-jste-hned/

  OdpovědětSmazat
 4. Je to prosté. Německo odsouvá nebezpečí jaderného úderu od sebe. Myslím si, že kdyby ale k tomu došlo, že by Rusové Německo nevynechali v žádném případě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:35
   Myslíte, že pokud bouchne atom v Polsku, že Němci nepocítí následky, naivo. Rusové by nevynechali, ano, stejně tak jako NATO by nevynechalo Rusko, vime.

   Smazat
 5. Toto je kapitalizmus,drahí súdruhovia.Tak nekecať a tešiť sa z výdobytkov milovanéhp kapitalizmu

  OdpovědětSmazat
 6. Já zase varuji Rusko před intervencí v Bělorusku!!!Pamatuji se moc dobře na 68 r. co zde ruská soldatecka a dalších více jak 20 let předvedla!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty vlé, pamatuješ h...o. Vojáci zalezli do lesů a skoro nebyli vidět. Občas šmelili s nářadím, benzínem a naftou, paničky nakupovali ve speciálních obchodech. Na veřejnost nelezli ani při různých svátcích, nevnucovali se. Na českou kulturu ani státnost nesáhli. Tak mi řekni, co máš na mysli. Zažil´s okupaci německou a jejich soldatesku?!

   Smazat
  2. 8;30
   Podle neznalosti českého jazyka tě tipuji na zakomplexovaného trotla, který se nepřijetím do Pionýra a SSM stal antikomunistou 🤣🤣🤣🤣

   Smazat
  3. 12:42 souhlas 8:30 vi h...o a pokud byl v te dobe na vojne pak skutecne pamatuje jen h...o!
   ale von nam urcite vysvetli kde byl v 68 a co pamatuje?😀dik 8:30

   Smazat
 7. Tak mne napadlo, že Babiš se může v přímém přenosu dívat na to, co ho čeká, když nepodpoří fašisty v Bělorusku. A možná i tak stejně po případně vítězných volbách. Můj hlas ale už má naprosto "barvu" proti němu. Ale má i barvu proti Sluníčkářům a jejich přilepencům.

  Rusko prostě udělá to, co říká delší dobu. Když by nemělo být ono, ať není raději nic. Američané to dělají jen jinou metodou a ve větším rozsahu a výsledek bude stejný.

  OdpovědětSmazat
 8. V sobotu v hlavních správách na ČT1 byl srdceryvný příspěvek z Polska, kde US ambasador sděloval, že jim pošle další tisícovku udatných boys, a děkoval hrdinným Polákům, že se před sto lety stali v Polsko - bolševické válce hrází proti komunismu v Evropě. Jedna strana mince je, že Trockisté se opravdu snažili a vývoz svého pojetí revoluce do sociálně rozvrácené poválečné Evropy jež se zmítala na pokraji hospodářské krize a občanských válek.
  Druhou stranou mince je však zamlčovaný fakt, že Polsko - bolševická válka byla jen přímým důsledkem Versailské smlouvy. Po skončení I.sv.války, byla Radou Dohody (dnes OSN) vytyčena v prosinci 1919 hranice mezi Polskem a SSSR tzv. Curzonovou linii. To znamená, že území, které bylo východně této linie, patřilo Sovětskému Rusku, území na západ Polsku. Polsko ovšem odmítlo plnit tento mezinárodní dokument a fakticky okupovalo území, které de jure patřilo SSSR. V tomto nerespektování je podporovala Francie a VB. Jde právě o to území, na které vstoupila Rudá armáda 17 dní po tom, co Hitler napadl Polsko. V té době, však již žádná Polská státnost neexistovala, jelikož Polská vláda, šlechta a velitelský sbor zbaběle utekl do Rumunska a Bulharska a předali tak území Hitlerovi. SSSR pak vstoupil na území, které mu de jure patřilo, ještě od roku 1919. Vstoupil na SVÉ území. Proto ani dnes západ tuto skutečnost moc neakcentuje, protože dobře ví, že SSSR na toto území vstoupilo zákonně. Toto však nebyl ojedinělý akt pohrdání mezinárodním právem ze strany Polska, protože stejným způsobem se v r.1918 zachovalo i obsazením Těšínska, které bylo Versailskou dohodou přiřknuto ČSR jako historické území Českých zemí. Důsledkem velkopolské rozpínavosti byla tzv. 7.denní válka vypuklá 23.1.1919, kdy byla Polská armáda vytlačena mladou ČS armádou z území ČR až k Visle. Stejnou avantýru si však Polsko zopakovalo o 19 let později, kdy si nárok na Těšínsko a jeho uhlí předem smluvně ošetřilo s Hitlerem podepsáním paktu o neútočení, stejně jako intenzivní snahou o zatažení Hortiovského Maďarska do nároků na jižní Slovensko.
  Celá mediální masírka svědčí o záměrném zamlčování faktů a vytrvalém vytváření informačního pole k veřejnému souhlasu s útokem na RF, který mocenské kruhy západních demokracií potřebují k legitimizaci svých kroků a rozmělnění své viny v případě neúspěchu.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,06
   Pšonek,bandrovec,pobaltští náckové…….ODPAD EVROPY!!!!!

   Smazat
  2. 1O:06-13:O7
   ABSOLUTNÍ SOUHLAS...neni víc co dodat !

   Smazat
  3. USA vojska nestahuje jenom premistuje. Jasani kolem Polska je z duvodu ,ze si kupujou plyn /a naftu??/ daleko drazsi nez napr. Germani. Z USA.
   Novy potrubi z Ruska do Nemecka pak zasluhuje trest pro germany /kupujou levne od Putina/,ovsem okupace Nemecka USA se tim nijak nezmeni..
   Diskuse Putina a Merkel o Belorusku ukazuje ,ze Putin povazuje Merkel za neomezenou vladkymni cele Evropy.
   Udalosti na Ukrajine a na Slovensku 1939-45/ pripominaji zradu Dubceka ,ktery studoval dlouho v SSSR /jako napr. Admiral Yammamoto v USA a ktery pak naplanoval P.Harbour/, v pravem svetle ,kdyz prave ukrajinci Chruscev a Breznev vedli SSSR. /Od ,Madarska,Vietnamu,Ceska !! az do Afganistanu/
   Cena Idiota stoleti mela byt udelena Gorbacevovi Minulost a vlada pres.Reagana mela Gorbaceva varovat a vydesit patricne ,ze jednani s Reaganem bylo uplne stejne jako vyjednavat s Hitlerem. Mozna horsi.

   Smazat
  4. Díky 10:06, takových příspěvků by mělo být víc.

   Smazat
  5. Díky za velmi dobrý příspěvek pane Straka, jsem rád že ještě žijí vzdělaní lidé, nezkur.... "evropskými hodnotami".

   Smazat
 9. Stále narůstá počet nebezpečných ložisek možných střetů. Vůbec nemám radost, že je ve hře i Evropa. Se zvyšováním počtu lokalit logicky roste i pravděpodobnost tragédie. Nemám radost, když slyším, že Lukašenkova armáda má manévry u polských hranic i když proti nim určitě stojí armáda Polska a US s kytičkami v ruce a totéž v Pobaltí, tam jsou dokonce i naši. Vše bylo záměrně iniciováno labilitou režimu. Je to stále stejná režie. Zrovna tak mne netěší, zmatky v USA, jejich důsledek poznáme brzy v mezinárodní politice a nezapomeňme že jde o atomovou velmoc. Nejde snad ani vyjmenovat všechna současná rizika - Turecko, migranti, Afrika, Asie, covirus a i EU... Přitom chybí dobrá vůle a vítězí hrozba násilí. Myslíte si, že varování z Ruska něco změní ?

  OdpovědětSmazat
 10. už změnilo. Běloruska Cichauská v černém bez jakýchkoliv "státních" symbolů Běloruska z exilového studia v americkém hotelu Marriot ve Vilniusu nebo kde skromně prohlásila že je připravena vést běloruské demonstranty k novým volbám. Nic víc. Tím zdá se pořádně šlápla na brzdu. Očekávalo se že se prohlásí za exilovou prezidentku, což se nestalo. Kdo je jejím řídícím orgánem je nasnadě...

  OdpovědětSmazat
 11. Užívejte života. Nejsme schopni rozbít držky štváčům, tak tady nebude nikdo! Až to začne, není síla, která to zastaví! Rusové jsou napadáni staletí, jednou musí říct DOST! Amík je kripl, namistrovaný blbec z jejich blbých filmů. Rusko je vymaže ze světa za 20 min. Bohužel, chcípneme všichni. Otrávená planeta, jídlo, voda, konec! Živí budou závidět mrtvým. Amík si chce pořád měřit ptáka, nemá na to, zdegeneroval a s ním celý vazalský západ! Tečka.

  OdpovědětSmazat
 12. Držím palce obyčejným Bělorusům, aby si dokázali udělat pořádek sami mezi sebou. Přimknutí k EU by ale bohužel velice pravděpodobně (viz. Pobaltí) přineslo podružný efekt v podobě nové základny USA, které jsou mezi EU a Běloruskem další, zcela neevropský subjekt s výhradně vlastními ekonomickými i vojenskými zájmy.
  Pochopitelně by si je určití běloruští politikové ve vhodný čas nakonec pozvali sami.
  USA takhle vlastně samy blokují snahy o jakékoliv urovnání válečného napětí v Evropě stylem - přejdete k EU? Tu ale máme v rukou MY!
  Pokud Putin použije armádu na potlačení demonstrací v Bělorusku, bude to svinstvo. Stejné svinstvo ale bude napakovat Rusku armádu Nato přímo do Běloruska po barevné revoluci organizované západem.
  V tomto pohledu je dnes jednání Merkelové naprosto zbytečné, protože EU zde dělá pouze bezmocného kašpara, doslova mušku na udičce.

  OdpovědětSmazat
 13. Doufám, že v této zemi už nikdy žádná cizí vojska nebudou. Jestli nás někdo, někdy, chtěl vyvraždit tak to byli Němci. Kupodivu jsme neustále přesvědčováni, že hlavním nebezpečím pro nás jsou Rusové. Jak se zdá vynálezci plynových komor a průmyslového zabíjení jsou už naprosto neškodní a jakákoliv ostražitost není na místě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro mne je nejnebezpečnější naše domácí pátá kolona. Češi dokáží škodit Čechům víc než invazní vojska.

   Smazat
 14. Američani ničí druhou stranu planety! Ještě to nikdo nepochopil, že chtějí abychom se tady vyvraždili a oni žili dál v plýtvání a blahobytu na úkor jiných národů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:10
   Kamaráde, všeho dočasu. USA má doma zaděláno na velký problém, když to skončí jen hospodářskou krizí, tak to bude ještě klika. Obávám se, že je zaděláno na občanskou válku. Obé není dobře pro zbytek světa.

   Smazat
 15. https://beforeitsnews.com/prophecy/2020/08/trump-announces-middle-east-peace-deal-plus-death-rates-lower-this-year-than-in-a-decade-2513388.html 17. srpna 2020. Spousta skvělých zpráv v tomto videu! POTUS oznamuje novou mírovou dohodu na Blízkém východě. Doktor uvádí, že celkový počet úmrtí v tomto roce patří mezi nejnižší za posledních 20 let? To nám říkají čísla CDC.

  https://megazpravy.cz/cnn-rekordni-pocty-americanu-se-v-roce-2020-vzdaly-obcanstvi/

  OdpovědětSmazat
 16. Ruská federace nemá na území Běloruska žádné vojenské základny s tisíci vojáky, pouze dva uzavřené radarové objekty s ochranou.

  OdpovědětSmazat
 17. USA čeká občanská válka,problémy s měnou,mají vracet zlato spoustě zemí /geniální mat od Putina/,ve Fort Knoxu akorát pískají myši a vítr,protože zlato česnekáři prošmelili...proto se snaží vyvolat válku s Ruskem,Evropa v roli užitečného idiota bude obětována pro blaho emeričanů...bude mazec.Snad stihnou svou občanskou válku dříve doma.

  OdpovědětSmazat
 18. Presne tak. Vetsi duvod agresivniho besneni. Titanic potapi neni hudby ani tance. .Za malo penez malo muziky, jen polaci tanci s chuti ,jako si uz dlouho nezatancovali.
  Bohuzel pro ne vzdycky na hrobech a svych vlastnich .
  Je to zajimava zahada, ze to kazdej vidi, mimo polaku samotnych....
  Napr. Proc si kupovat neco levne ,kdyz si to polak chce a muze koupit velmi draho. A nema na to.
  Cina uz dokonce zahazuje triliony co dostavaji od USA kazdej rok a asi 400 miliard obchodni problem.Dovazi teda USA daleko vic nez vyvazi.. Usa pocita se schodkem 1.5trilionu /ale hodnota Wall St. dolaru je uz moc a moc pochybna /v rozpoctu rocne a i kdyz jsou hospodarska velmoc a to je privadi do stale horsi zurivosti.vuci Cine.Byrokraticke valky se zostruji,nevi se poradne kdo vlastne vladne ,jeden ustaranej duchodce asi vymeni dalsiho, ,zbrojni prumysl zaostava vyrabi zmetky a 24 hodin denne prikazane nenavisti taky nikomu klidu neprida.. Cina jeste navic ukradne i co je pribity a kamaradi se s Putinem..
  I po vejprasku v Iraku, Afganistanu a Vietnamu strasne tezko hledaji nejakyho kloudnyho nepritele , bez valky je zivot imperialisty pro kocku. Ale ani Kim vylozenej surovec , pamatujte jak jim Korea ukradla nejtajnejsi lod Pueblo a jiny spatnosti,v 1968, se nechce dat lacine a hloupe vyprovokovat a jeste vyhrozuje..
  V Tramtarii se objevily nahle dve ministryne toho druhu , co prej v kriminalech znasilnuji zeny a divky nasadou od kostete a vyhrozujou Cine. Tedko Cina odrekla dovoz masa ,tak se aspon nazeru a obe odjely za velkeho jasotu velvyslance do Usa na poradu.
  Mezitim vlada rychle pridala 270 tisic milionu na zbrojeni.
  Ale zivot na svete bez Ciny ani s Cinou neni moznej..
  A ani valka ani mir. A zatancovat si na hrobe aspon na svym na to zatim neni patricna nalada...Aspon si vyhrozujou.

  OdpovědětSmazat
 19. noviczech
  ...paní Zacharová, vy toto mé sdělení asi číst nebudete, ale napíší zde můj názor! Český ksindl, který si říkal komunisté, zradili sebe a své rodiny a ukázaly českému národu, že lhát a podvádět se dá a vyplácí! Ale...., ono vše není tak jednoduché jak se zdálo, ne všichni se dali na jejich cestu, holt neměli na to žaludek. A teď, když jsme nalhali svým dětem blbosti o dobrém západě, tak nevíme jak z toho ven. A děti a křiváci jedou na této šikmé koleji a ta se stává šikmější a šikmější až ...no až to vše může špatně dopadnout. Protože HLAVA nedokáže to, co dokázal pan Putin. Uvidíme co bude dál....

  OdpovědětSmazat
 20. Pro uplnost bych chtel pridat ze celkovej dluh sveta /s virusem/ je okolo 380 trilionu.To je 380 milionu milionu./To uz je tretina Quadrilionu/.Narodni duchod sveta je pak okolo 50 trilionu./50 milionu milionu/.Rusko ani Cina dluhy nemaj ,coz povazuju za nechytry pac sou nizky uroky aby si jeste nekdo vubec pucil,ale kazdej je zadluzenej.
  Usa se utesujou,ze az to krachne nic jinyho neni mozny ,ze jako velmoc dopadnou lepsi nez jiny...
  Rad bych poukazal na taktiku vlady Wall Streetu a USA ,jak ven z posledni krize 2008. Ze jsou banky a financni organizace prilis velky nez aby se nechali padnout. Kdyby zbankrotovali lide ,kteri si zoufale pujcovali aby meli s rodinama kde bydlet by se mohli sjednotit a zacit povykovat, zadnej veritel zadnej dluh a meli by normalni bydleni a bez dluhu . To by zadnej kapitalista nemohl prezit !!!

  OdpovědětSmazat
 21. Tak jak po válce expandoval SSSR až do převratu, tak dnes expanduje "First America" a staví celou EU, Jižní Ameriku a další zejména postsovětské republiky do područí USA a proti Číně a Rusku. A nyní kdy USA vidí nebezpečí, které jim hrozí z Východu, nikoliv vojenské, ale ekonomické začíná USA prostřednictvím diktátora Trumfa kopat a situace se opět obrací! a stav, v jakém se nyní USA nachází, hrozí jim zhroucení, tedy ekonomické.....

  OdpovědětSmazat
 22. Dnes máme neslavné výročí je 21.8., které ovlivnilo naší naší republikua osud každého z nás na desítky let. Už zase mají chuť cizí mocnosti a jejich tanky k promenádě po našem území. Dnes je ale situace jiná, pokročili jsme v obraně našeho území, máme padací mosty, ucpané dálnice a nepoužitelnou železnici. Doufám, že tato fakta nejsou utajena pro rozvědky cizích mocností a ty pochopily, že naše prostory jsou pro ně nepoužitelné. Proto se nezlobím na naše ministry dopravy a naopak je chválím.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.