Reklama

čtvrtek 6. srpna 2020

Rusožrouti odstartovali prezidentskou kampaň v Litomyšli


Jiří Kobza

6. 8. 2020    VašeVěc

Bývalý náčelník Generálního štábu Petr Pavel se společně se svým týmem vydal na turné po České republice, v jehož rámci diskutuje v krajích o koronaviru a opatřeních proti jeho šíření se zdravotníky i zástupci soukromého a veřejného sektoru. Můžeme jen spekulovat nakolik tato aktivita souvisí s budováním pozitivního obrazu armádního generála ve výslužbě a pravděpodobně budoucího prezidentského kandidáta a kým je turné financováno, když není tajemstvím, že Pavel vyjádřil podporu navyšování výdajů na obranu a je znám svými protiruskými a protičínskými názory.


Osobně si myslím, že generál Pavel odstartoval prezidentskou kampaň již v listopadu 2019 v Litomyšli, kde se při příležitosti oslav třiceti let od sametové revoluce sjely známé protiruské tváře. Přednášet a debatovat s veřejností přijeli na pozvání od místního spolku Generace 89 herečka a politička Magda Vašáryová, diplomat Petr Kolář a armádní generál ve výslužbě Petr Pavel. Diskusi moderovala známá tvář České televize Světlana Witovská.

Starostu Brýdla jsem v této souvislosti nepochopil, protože město si velice zakládá na boji proti komunismu. Staví lavičky Václava Havla, v Zámeckém sklepení vystavuje voskové Srdce pro Václava Havla, podařilo se mu pojmenovat po Václavu Havlovi dokonce i náměstí. Na druhé straně víme, že jeden z diskutujících – generál Petr Pavel, podal již v roce 1983 přihlášku do KSČ a v roce 1988 začal studovat obor vojenské zpravodajství. Zajímavé tedy je, že vedoucím funkcionářům města Litomyšle a většině publika v sále jeho komunistická minulost nikterak nevadila.

Naopak hlasitým potleskem byl odměňován potenciální prezidentský kandidát, který před rokem 89 přísahal na boj proti západním imperialistům. Byl cvičený a připravený na seskoky v týlu nepřítele, tedy NATO. Jako rodák z Litomyšle jsem měl možnost se diskuze také zúčastnit. Akci pořádala Generace 89, uskupení mladých idealisticky uvažujících lidí pořádajících např. bleší trhy a podobné bohulibé aktivity, které zvítězilo v posledních komunálních volbách. Debata však pro mě znamenala nemilé překvapení nevyvážené a neobjektivní diskuse, kdy se v hledišti sešli pouze známí vzájemně si notující rusožrouti.

Z mého pohledu mezi hosty nebyl zastoupen žádný diskutující odlišného názoru. Něco podobného posluchač mnohdy zažíval v debatách v Českém rozhlasu, nebo bohužel také České televizi. Je vidět jak si pánové i moderátorka představují svobodu a demokracii v praxi. Zaujalo mě pouze vystoupení bývalého zastupitele Radka Pulkrábka, který jako jediný v sále položil několik otázek na tělo. Pan Pulkrábek se tázal toto: „V roce 89 jsem chtěl, aby tady vznikl svobodný a spravedlivý stát. Vás bych se chtěl zeptat, jak jsme na tom teď s tou spravedlností. Jestli si myslíte, že police, soudci a zákonodárci fungují, jak mají? Jak vnímáte úroveň svobody ve vztahu k ekonomické otázce. Hodně věcí není pro běžného občana dostupných, je velká zadluženost lidí, exekuce, špatná dostupnost bydlení. Jestli to není tak, že pomalu ztrácíme jednu generaci za to, že vymění svobodu za slíbenou střechu nad hlavou.“

Bývalý velvyslanec Kolář odpověděl toto: „Víte, já nevím, jestli je to tak, že se někdo dostane do dluhové pasti a můžou za to vždy exekutoři.“ Vysvětluje, že už vlastní syny učí odpovědnosti. „Když si peníze půjčím, tak si musím spočítat, zda je budu moci vracet.“ Paní Vašáyrovou nemá cenu v zásadě ani komentovat. Pan Pavel řekl posluchačům toto: „Já si nemyslím, že by to u nás bylo tak špatný, samozřejmě ideální to není. To, co není ideální, je v našich rukou, abychom změnili.“ Dále Pavel varoval českou společnost, aby byla obezřetná hlavně u objektivity v médiích.

Tady vidíme, že řečníci žijí ve vlastním světě iluzí. Pravděpodobně nikdy nezažili žádnou nouzi, a tak možná ani netuší, že Česká republika má až 800 tisíc lidí v exekuci. Je tu řada lidí, kteří žijí od výplaty k výplatě a nečekaný výdaj v domácnosti je může srazit na kolena.

Z celé debaty jsem si odnesl několik závěrů. Petr Pavel by v pozici prezidenta republiky zastupoval pouze zájmy vyšších příjmových vrstev společnosti, nebo lidi, kteří si o sobě myslí, že mezi ni patří. Potenciální prezidentský kandidát se odhalil také v oblasti zahraniční politiky, kde nemůžeme čekat politiku všech azimutů. Naopak budeme poslouchat strašení Ruskem a Čínou, což poškodí firmy, které v současnosti na východní trhy vyvážejí, nebo zde hledají obchodní příležitosti. Na programu budou vyšší výdaje na zbrojení a potřebné prostředky tak budou chybět jinde. Ve zdravotnictví, v sociální oblasti, ve školství či kultuře. A o vyvážené a objektivní diskusi si můžeme nechat také jen zdát.

55 komentářů :

 1. Není udivující, že vlastizrádci, kolaboranti, záškodníci, agenti cizích mocností a potomci gestapáků prosazují a hájí cizí zájmy na úkor našeho státu a jeho občanů. Udivující, nebo minimálně zarážející a smutné, je to, že po třiceti letech zlodějen, ekonomického úpadku, zadlužování, dramatického ohrožování míru, stability a spolupráce mezi zeměmi, fašizace společnosti, rozbití státu, útoků na naši státnost, národnost, suverenitu, kulturu, historii a neradostné vyhlídky, je tolik lidí schopno takovým panákům, jako je jenerál Pavel nebo záškodník a zločinec Kolář. To je smutné. Nicméně, na tom je "úspěch" těchto nastrčených panáků postaven.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víte. Zvrhlost dnešní doby nezná hranic.
   A jak zpíval Karel Kryl: "...na rohu ulice vrah o morálce káže..."
   "Oblečou" se do krásných slov, přes své ohavné zjevení přehodí ovčí rouno a před sebe povalí obrovský sud s medem. A pak už jen..., voliči ! nastav svou mordu...
   A po volbách?
   Chytnou matici, do té vás napěchují, pak vezmou dva šrouby a do proti je utahují...
   Jednou to ale prasknout musí! Věřte tomu. A ten hadr, který nazvali sametem, bude proti tomu co nastane, hodně voňavé hedvábí...

   Vymazat
  2. Bude mě skoro 80 let a za Protektorátu jsem byl dítě,ale vím,že těch kolaborantů bude úplně stejně, je to vždy prostitující část národa s tím se nic dělat nedá.

   Vymazat
 2. Tak to ani náhodou slouhu a válečného štváče pavla ani za nic. Byl by to president 20% liberální menšiny a rádoby západních příslušníků. Proti Ruských štváčů máme dost a nepotřebujeme dalšího na hradě.

  OdpovědětVymazat
 3. Západní kapitalizmus je zrůdný systém , bohužel u nás je plno ubožáků , kteří lezou za 30 stříbrných západu do zadku ! Nejhorší je , že kapitalisti za 30 let stát rozkradli , zadlužili , zničili český průmysl , školství , zemědělství , jsme jen nesvéprávná nesoběstačná bruselská a německá kolonie , poslední ránu nám dají muslimové , které nám sem EU cpe !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud se dáme, tak ano. Ale dáme se?

   Vymazat
  2. Jakou má váhu slovo gen Pavla, když přísahal věrnost ČSSR a pak systému NATO.

   Je to člověk bez morálních zásad a proč mohl být velitelem v NATO? Kdo hledá, určitě najde.

   Vymazat
  3. 13:17
   Kolik těch muslimanu mate vašnosto doma, jen když plácám co
   Kapitalisti nic nerozkradli, jen to tady po 40 let hruzovlády neschopných komoušu dali do pořádku!!! Hlavně ten váš zaostalý prumysl, 50 let za Západem!! Jen ta auta, ze kterých měl Západ srandu, dnes je Škoda jedna z nejlepších na světě, jen díky těm "" odporným "" Němcum co.

   Vymazat
  4. 18:37 Bez podílu cizího kapitálu, jen z domácích zdrojů a s omezenou zahraniční pomocí,
   při úplném vypořádání se znárodněnými zahraničními majiteli po Únoru´48, při
   spuštěné Železné oponě a mezinárodní blokádě, bez vrácení celého zlatého pokladu
   a nesplacených válečných reparacích se československým dělníkům, zemědělcům,
   vědcům, inženýrům, zaměstnancům i intelektuálům podařilo při udržení slušné
   životní úrovně a životních jistot naprosté většiny občanů vybudovat: 4 atomové, 23
   tepelných a 26 vodních elektráren, téměř 400 km dálnic, elektrifikovat železniční
   tratě, postavit hutní, strojírenské, chemické, potravinářské a jiné podniky a továrny,
   zmodernizovat zemědělská družstva a dosáhnou téměř 100% soběstačnosti v
   základních komoditách, provozovat flotilu námořních lodí, položit stovky a tisíce
   kilometrů energovodů, plynovodů a ropovodů, zavést zcela nové výroby niklu, hliníku
   a umělých hmot, postavit a provozovat jesle, školky, školy, odborná učiliště,
   polikliniky, nemocnice, kulturní a společenské domy, sportovní stadiony, rekreační
   střediska. Od základu bylo území republiky pokryto TV signálem, ne sice ideálně, ale
   přesto se udržovaly kulturní a historické památky, podporovaly se divadelní a
   umělecké soubory a soubory lidové tvořivosti. Vybudovala se podstatná část
   pražského metra s 38 stanicemi, obrovské prostředky se vynakládaly na
   industrializaci zaostalého Slovenska. Postavily se stovky obytných sídlišť s 200.000
   panelových domů a 1.200.000 byty, což představuje 55% všech bytů a 30%
   veškerého bytového fondu. Dekrety na tyto byty se předávaly rodinám bezplatně. Ve
   zbrani byla udržována 200 tisícová armáda v mnoha desítkách vojenských útvarů, 16
   výcvikových prostorech s 407 bojovými letadly, 101 vrtulníkem, 4.585 tanky, 4.900
   obrněnými transportéry a BVP, 3.445 děly a raketomety a 77 zařízeními odpalovaní
   raket. Pro případ války a v rámci Civilní obrany byly vybudovány objekty, které by
   dnes bylo naprosto nemožné postavit. A ještě zbylo dost prostředků pro zahraniční
   pomoc rozvojovým zemím. Nízké platy byly vyváženy dotovanými cenami potravin,
   bydlení, hromadné dopravy, lékařské péče, kultury, umění, sportu a mnoha jiného. V
   roce 1989 měla SBČs k dispozici 105 tun měnového zlata v hodnotě 15 - 17 miliard
   Kčs, hotovost ve výši 85 mld. Kčs a žádné vnitřní dluhy. Státní dluh činil pouhých
   24,2 mld. Kčs, v roce 1993 již 158,8 miliard a letos astronomických
   1.412.900.000.000 Kč! Ani za tisíc let se nepodaří ho splatit. Ne vše se dařilo, ne
   všechno se dělalo správně, ne všeho bylo vždycky dost, také jsme nebyli se vším
   spokojeni a také jsme si zanadávali.

   Vymazat
  5. 18:37 Co tady lžete my jsme byly za socialismu soběstačná zem my to pamatujeme. A ty odporní skopčáci tu vysávají místní obyvatelstvo které na ně maká za čtvrtinové platy. Žádné slimáky si vnutit nedáme a jejich rádoby superstát také ne.

   Vymazat
  6. 18:37 "...zaostalý průmysl 50 let za západem...", píšete. Kolik let tedy byl průmysl ČSR za západem v roce 1938, když neuměl ani elektronky, zatímco Německo mělo celý televizní řetězec, stíhačku Me 109 s vlastním motorem 800 PS a Československo dvouplošník Avia B534 se zastaralým licenčním motorem 600 PS a pevným podvozkem?
   Pak si laskavé porovnejte tehdejší současníky co do modernosti a technologie - Čs. Aero 30 a německé DKW 700. A víte vy, co uměl průmysl ČSSR před rokem 1989 a už ani neumí dnes (radiolokační pátrač Ramona, světově poptávané elektronově mikroskopy, proudová letadla Albatros plně vlastní konstrukce a výroby, z automobilů Favorita nesporně na světové úrovni, dieselelektrické a elektrické lokomotivy do nejtěžších podmínek, jaderné reaktory atd, atd.)?
   Při tom berte na vědomí, že věda, technický a technologický rozvoj, nikoli jen lineárně, zrychluje. Jste neznalý, nevzdělaný omezenec a navíc se tady takhle hloupě a vytrvale opakujete. Nebýt hlupák, tak byste také věděl, jaké zcela objektivní historické okolnosti daly onomu "západu" kulturní, technický a technologický předstih. Já vím, ve své natvrdlosti se ani stydět, natož omluvit nebo rozumně odpovědět, nedokážete.

   Vymazat
 4. Pevně věřím že tato země neoplývá takovým množstvím imbecilů, kteří by tuto všehoschopnou kreatůru podpořili.
  Katastrofa, která se odehrála v Řeporyjích snad již otevřela oči i těm posledním zoufalcům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rad bych sdilel tvuj optimismus, ale nesdilim. Mnoho lidi volby ani nepromysli, nechapou, co je dotycny
   zac. Zenskym se muze libit, nekdo si rekne, ze kdyz
   byl takovy vysoky funkcionar v NATO,... A ne vsem
   se zosklivi, kdyz na ne bude koukat z TV, z plakatu,
   z billboardu, z deniku, tydeniku, kdyz za neho budou
   orodovat "umelci" v divadlech, na koncertech, kdyz
   se o nem budou pochvalne zminovat v blizkem i dalekem
   zahranici. To muze mnohe vahajici nahlodat.

   Vymazat
 5. Slyšel jsem vyprávět Pavla o jeho působení ve vedení NATO. Na půl huby se zmínil, že jsme se za WWII nechovali nejlépe podle jeho kolegů z NATO. Nevím to jistě, ale generálové NATO nám snad mají za zlé, že jsme se nepřipojili k útoku na Rusko jako třeba Slováci. Je to závažná neurčitost, kterou by měl Pavel vysvětlit, aby zde nezůstalo žádné podezření. Německé generály mohli cvičit generálové wehrmachtu a ti jim vtloukali do hlavy kdoví co.

  OdpovědětVymazat
 6. ...mohlo se dotázat, zda si za tu dluhy mohou také nezletilé děti,které jsou v exekuci,jedná se o téměř 4000 dětí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14.04 - to je ta vysněná svoboda a demokracie

   Vymazat
 7. Pan Kolář to řekl dobře. Jedna věc je, když objektivně nemohu najít zaměstnání, které mi pokryje základní náklady. Ale druhá věc je, když si půjčím víc, než na co stačím. Banky na to mají docela slušné mechanismy, kdy lidem, co prachy nepotřebují, je doslova nutí. Mně pravidelně volají dvě instituce, jestli bych si fakt, ale fakt nechtěl půjčit. Ale běda, když prachy potřebujete a jdete do banky vy. Pro mne má smysl půjčka tehdy, kdy vlastní peníze umím investovat s lepším výnosem, než kolik dostanu od banky. Úrokový diferenciál pak strčím do kapsy. Lidi nepůjčujte si, pokud nemáte plán pro nejhorší variantu - totální výpadek příjmů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No Vy 14:17 jste skutečně finanční odborník. Jak je potom možné, že zkrachují i banky? Asi jsou tam samý blbci a pokud by jste byl ministrem financí tak jsme za vodou všichni. Co jsou peníze z machinací na burze. To samé co uloupené. Peníze z ničeho.

   Vymazat
 8. Bývalý komouš. Takovéto bezpáteřní hovada mají amíci nejraději. Pohuňci s kterými se dá dobře manipulovat.

  OdpovědětVymazat
 9. "Kdo zradil jednou, zradí pokaždé...". Sice už nevím, který klasik to vyslovil, ale platí to v každém případě. "Zdůvodnění" zrady nějakými vyššími ideály nehraje roli.
  Je to takový malý modernizovaný (ale náš) generál Vlasov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No..., náš generál Vlasov..., snad jen tou hodností. Jinak bych spíše použil něco bližšího. Třeba: plukovník Emanuel Moravec.

   Vymazat
 10. že by witovská již tehdy podlehla pod kolářem - asi měl argument...

  OdpovědětVymazat
 11. Jsem zvědav, co na to hlídací psi demokracie. Mohli se pominout z Ondráčka, který byl řadovým policajtem a komunistou, ale adorovali a adorují Pitharta, komunistického papaláše z nejvyšších postů, který se činil už na začátku 50. let. Pořádali štvanici na ministryni spravedlnosti Marii Benešovou, která v KSČ nikdy nebyla a úplně jim uniklo, že po ní z tribuny plival soudruh Svěrák, který v KSČ byl a podepsal Antichartu. Nemohou přijít na jméno Andreji Babišovi, ale do nebes vynášejí A. Dubčeka, který nejen komunistou byl, ale dokonce jim všem i velel. Jiní urážejí L. Svobodu, ale právě Dubčeka milují, i když "pendrekový" zákon navrhovali jeho parťáci a on ho nechal schválit tehdejším parlamentem. Prezidentův podpis byl už pouhou formalitou". Soudruh Pavel musel prokazovat oddanost straně a lidu, a souhlasit s "bratrskou pomocí" států Varšavské smlouvy, když to za komunistů dotáhl tak vysoko. Toto musel prokázat každý od velitele roty a výše. A za kapitalistů to dotáhl ještě výše. nejvýše, kam to voják může dotáhnout. Ale asi je to trend. Soudruh Vladimír Dlouhý míří na post předsedy evropské hospodářské rady, nebo jak se ten nejvyšší ekonomický orgán EU jmenuje. Inu s rudou knížkou, byť zahozenou to soudruzi to soudruzi mohou dotáhnout daleko dále a výše, než za vlády jejich rodné strany. O takových postech se jim za Husáka nemohlo zdát ani v těch nejdivočejších snech! tak uvidíme na Letné. Co na to to zrzavé netáhlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě ti poturčenci jsou horší turka. Jsou to stále stejné rodiny už 200 let nazpět to byly parazitečci a tak se snaží aby z nich byly pořádní paraziti.

   Vymazat
 12. Měl jsem rád Litomyšl jako krásné, historické město. Pokud má v čele takovýho hňupa, tak se mu budu nyní stejně jako Řeporyjím nebo Praze 6 vyhýbat obloukem, neboť vím, že tam nejsou občané, volící si do čela takové kreatury, normální myslící bytosti. A pokud by si zbytek občanstva této země zvolil megahňupa Pavla jako prezidenta, je čas tuto zemi nadobro opustit, protože to již není země normálních a slušných lidí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sledujte nezávislé blogy. Bouře vše mění a změní.
   https://www.email.cz/web-office/abRmKGzXPWoH2vAeVAE9TxDlx0pF-xrhIW9MkvKYK427d3r1JuECEAXYD6KR5JuuLPAnlrg/P%C5%99edm%C4%9Bt.docx
   Konec jedné éry ?! velmi poučné čtení

   Vymazat
  2. No vidíte, vy napíšete, že Pavel je megahňup a zveřejní vás. Udělají to i tehdy, kdybyste napsal, že to je pedofilní vyjebanec co souložil s vlastními dětmi. Ale když je někdo s jeho osobou spokojen, to nezverejní. Ani tuhle mojí odpověď neuveřejní.

   Vymazat
  3. Víte vy 20:28 vůbec o kom a o čem mluvíte? Nejste na mainstreamu, popletenče.

   Vymazat
  4. Pánové 20:28 a 11:16 , nepřipadáte si směšní ?

   Vymazat
 13. Nedávno byl natočen film o Dubčekovi. Mimo jiné v něm bylo, jak doslova nesnášel Brežněvové polibky...
  Všimněte si, z jakým odporem je musel "chudák" snášet:
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-novaja-gazeta-sssr-1968-prazske-jaro-dubcek-breznev.A180403_131927_zahranicni_aha/foto/JB7078a9_poutani2_.jpg

  OdpovědětVymazat
 14. Voják slouží vlasti, neurčuje politiku. Při změně režimu slouží dál (Jinak policisté), převleče uniformu, v pořádku.
  Jenže prezident nesmí převléct kabát. Víceméně ani prezidenti H, K, Z nepřevlékli. Z byl členem KSČ, šlo o léta 60. Tuším sám brzo skončil, při změně jejího směru.
  Takže vhodnost P. na prezidenta...?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:47 voják přísahá určitému režimu, voják z povolání zcela dobrovolně. Vojáci První republiky emigrovali, aby přísahu dodrželi. Osoba Petr Pavel dosáhl hvězdné kariéry díky tomu, že byl jedním z vyšších důstojníků který přeorientováním své snaživosti překonal další, stejně snaživé konkurenty z "důstojnictva" Československé lidové armády. Bohužel, jak to tak vypadá, nebude mít důvod se zastřelit stejně, jako svého času stejně snaživý, plukovník Emanuel Moravec.

   Vymazat
 15. Generál Pavel je je nebezpečný kolaborantský blb

  OdpovědětVymazat
 16. Pan Pavel je nedůvěryhodný poskok mocenských zájmů ze zámoří.

  OdpovědětVymazat
 17. Tak současný prezident je taky bývalým členem KSČ a jeho voličům to evidentně nevadí.
  A jestli pan generál chce do těch voleb jít, za mě v pořádku. Od toho to jsou volby, aby rozhodly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 20:39 V jistém slovenském filmu říkal hrdina "prisahal som len raz" a "také generál" přísahal kdekomu jako prodejná děva (nejméně 4x). Je to typ který je ochoten pro svůj prospěch udělat cokoli a je již jistě "na seznamu STB" v jeho obnovené podobě. Takže u mne nedobré! A je s podivem, že by se zde nenašel nikdo, kdo není vlez pr dílek a kariérista? Sice nikoho takového zatím neznám, ale kdoví? Třeba nám ho jenom zatajují. Post převratoví prezidenti nic moc, jeden byl humanitární bombardér a nebráníl rozdělení státu na který přísahal, druhý nechal rozkrást ekonomiku ale alespoň dokázal nazvat některé věci pravými jmény (EU a Lisabonský protokol, agresi Gruzie- ano nemýlím se, agresi kdy si Gruzíni mysleli, jako užiteční idioti, že je stráček Sam ochrání proti vatnikům nazval pravým jménem). A tenhle poslední i když jsem ho volil docela lavíruje, je mstivý a rád něco vykřikne a pak se bojí do konfrontace. Pořád ale o řád až dva lepší než ten, jak se jmenuje ...Pavel?

   Vymazat
 18. Co vlastně ten Dubček chtěl? Komunizmus s lidskou tváří, nebo kapitalizmus s lidskou tváří. Obojí je blbost. Jedině parlamentní demokracie je to pravé ořechové pro parazity.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:00 vy se tedy vyznáte. S tím "komunizmem s lidskou tváří". Vy netušíte o čem mluvíte!

   Vymazat
 19. Byl jsem také vojákem z povalování, avšak po celou dobu aktivní služby jsem nebyl členem KSČ. Nebyl jsem ani spolupracovníkem StB a ani CIA. Přesto si toho období mého života vážím, neboť mne nikdo nešikanoval tak, jako bývalí soudruzi po převratu. A v místě kde žiji a bydlím odešla drtivá většina grázlů z KSČ k ODS jsem vstoupil do KSČM. Bohužel v dnešní "demokracii" je nebezpečné hlásit se ke komunistům, neboť jste diskriminování a poškozování ve svých právech což bych mohl dokázat. Ale domoci se dnes svých práv kdy prakticky neexistuje nezávislá justice, je iluzorní o čemž mohu opět přidat příběhy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:22
   LŽETE, každý voják s vyšší funkcí byl v KSČ!!!!!

   Vymazat
  2. 10;07
   Kecale, kolik ti platí?

   Vymazat
 20. Nevolme Rusožrouty, jednou by sežrali i nás !

  OdpovědětVymazat
 21. To bude poprask,až se časem zjistí,že i general v zaloze byl před listopadem 1989 pověřen stranickým ukolem: přeběhnout na druhou stranu,dostat se do nejvyšších struktur NATO ,"štvát -pouze naoko" proti RF,Číně, a pak ve vhodnou chvili demaskovat agresivnost NATO a odhalit predevsim záměry glabalistu na ovládnutí a zotročení zbytku nepodajnych států atd.atd.A nebo ,že nedostal stranický úkol,ale jiz před r.1989 byl dvojity agent,a nebo ze je to jen karierista ,zrádce co pro své EGO dal jen podpis Faustovi? No nevím, nevím zda ten"drzi chlápek uspěje "

  OdpovědětVymazat
 22. Dle mého názoru válečný štváč a protinárodní hajzl Petr Pavel pokud bude kandidovat na prezidenta ČR nemá šanci projít do 2 kola.Pokud by prošel to by tato skupina voličů musela být úplně zblblá a to dle méhoh názoru není reálné.

  OdpovědětVymazat
 23. Dle mého názoru válečný štváč a protičeský hajzl Petr Pavel pokud bude kandidovat na prezidenta ČR nemá šanci projít do 2 kola.Pokud by prošel to by tato skupina voličů musela být úplně zblblá a to dle méhoh názoru není reálné.

  OdpovědětVymazat
 24. jednou zelenej - vždycky zelenej, guma je guma, blbej nápad z něho mít p-rezidenta

  OdpovědětVymazat
 25. I vlastizrádce Emanuel Moravec v počátcích své vojenské kariéry udělal pro republiku víc,než kdy udělá tenhle ksidl za celý život!!!!!

  OdpovědětVymazat
 26. Bizarní bolševický lampasák, který vždy slouží tomu, kdo mu více nasype koryto. Nejprve přísahal věrnost komančům, pak zase USákům. Typická falešná a prospěchářská krysa, to je takzvaný generál Pavel.

  OdpovědětVymazat
 27. Je naprosto za koho by tento zelenej magor kopal. V zájmu občanů ČR by to ale na 1000% nebylo.

  OdpovědětVymazat
 28. Toz to opravdo prdel tento sódroh Pavel je ve skotecnosti kandidátem hlobokého státo a nemá v nasich lozich a hájich sanci toz predseda vojenské správe v Létomysli ...toz situace tohoto léta zdá se bét ponekod komická.......toz slonce na výlozkách....p.s.

  OdpovědětVymazat
 29. Toz je to zelene trpaslík......naprofilovnnne za obra Kolodeje....hezké den ü.s.

  OdpovědětVymazat
 30. Sic i já nejsem sympatizant pana generála a za prezidenta ho volit nebudu, z prostého důvodu, že dvakrát přísahal a různÿm stranám. Přesto zdejší sprosťárny na jeho adresu mi připadají velmi ubohé. Kolik z vás vy hrdinové by jste byli ochotni mu to říci face to face. To si opravdu myslíte, že máte odvahu ? Chlap se takhle nechová, bábě na pavlavlači bych se nedivil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. samozřejmě se najdou a už se i našli,kteří se nebojí veřejně mluvit o minulosti Pavla,který se v SSSR učil,jak zakroutit krk imperialistům,jenže,dnešní Rusko není SSSR a každý snad chápe,že to,oč tu jde,jsou suroviny,jak řekla krvavá Madla Olbrajt,že je nespravedlivé,aby jedna zem,měla tak obrovské množství surovin.Vše je zamlženo kecama,ale o nic víc nejde,než o zničení Ruska,což chtěl už Hitler a jak dopadl.

   Vymazat
  2. 22:24
   Místo IQ leda ÍÁ!!!!!

   Vymazat
  3. To jste vedle, nemířím proti veřejnÿm vystoupením, ale proti zdejším sprosťárnám. Vám se to líbí ? Asi ano, když argumentujete ÍÁ.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.