Reklama

středa 19. srpna 2020

Rychle pryč z Evropské unie! Rychle pryč z NATO! Obě organizace jsou pro náš národ záhubou. Shoda na diskuzním panelu Vlasteneckého setkání 2020 (VIDEO)

Videoštáb Nové republiky
19. 8. 2020  YouTube

V diskuzním panelu o zahraniční politice, bezpečnosti a armádě vystoupili Ing. Jiří Kobza, místopředseda poslaneckého Výboru pro evropské záležitosti za stranu Svoboda a přímá demokracie, Ing. Jaromír Novotný, bývalý diplomat a 1. náměstek ministra obrany, plk. v.v. Ing. Ladislav Petráš, bývalý velitel prvosledové divize ČSLA a AČR, dlouholetý pedagog Vysoké vojenské školy pozemního vojska a pplk. MUDr. Marek Obrtel, velící vojenský lékař na několika zahraničních misích AČR (Kosovo, Afghánistán a Bosně a Hercegovině) . Debatující vyjmenovali několik důvodů, proč by Česká republika měla vystoupit jak z Evropské unie tak i z NATO. Moderuje Tomáš Doležal. (Video dlouhé 1 hod 13 minut)


64 komentářů :

 1. Je nasnadě, že nás naši drazí spojenci a partneři ani z jednoho zmíněného spolku nepustí. Na to je to příliš dobře ošéfované. Zdejší strany nepřipustí nic, co by umožnilo vlastní iniciativu tohoto národa, tudíž tu nikdy nebude referendum o těchto otázkách. Na rovinu nám dokonce říkají, že jsme, na to, na rozdíl od nich, příliš hloupí. Na vstup do EU jsme ovšem byli chytří dost a na vstup do NATO už se nás ani neptali. Takže máme obsazené vagóny ve vlaku, který se řítí do pekel, tedy tam, kam jsme údajně měli dojet se Sovětským svazem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. VEĽKÝ RESET - Davos a sprisahanie na zničenie Trumpa
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=38&v=l7RxG4cD7IE&feature=emb_logo

   Vymazat
  2. Tenkrat to jenom rikali o SSSR, ted s USA je to realita.

   Vymazat
 2. Z EU a z NATO by bylo nejlepší rychle vypadnout, než nás to doslova sežere. Všimněte si, jak Merkelová a Macron hlasitě cvakají zuby.

  OdpovědětVymazat
 3. Odporné. Šarapatka pokračuje projevy předsudečné nenávisti:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020081812395286--kauza-snimku-xavera-s-vandasem-ma-dohru-sarapatka-vytasil-dalsi-foto-moderatora-z-vlasteneckeho/

  Ale jestli pan Xaver opravdu řekl toto: „S panem Vandasem já nemám společného vůbec nic. Naopak, to, co on dělá a jak se prezentuje, z toho se mi vždycky zvedal kufr, vždycky jsem tím opovrhoval a jak jsem řekl, i v tu chvíli to nebylo příjemné...", měl by blíže specifikovat z čeho konkrétně, jinak to vypadá, že se už bohužel taky podělal a přizpůsobil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:45
   Každý z nás je trochu jiný, já rozumím panu X, protože je slušňák. Připusťte, že nejsme všichni radikálové. Jestli se X nechal nakazit "tákáním" k službě naší "veřejně právní" uvidíme. Na pana Šarapatku máme asi stejný názor, já bych jen použil slušná slova. U pana Vandase, respektují jeho názor, ale taky ho nesdílím, nepatřím k radikálům.

   Vymazat
  2. 8:41
   Tady někdo používá slova která se poslední dobou hojně používají a často těm co je zdurazňují vubec nerozumí, tak jako neomarxisti a dnes časté PŘEDSUDEČNÉ. Nic není předsudečné, je to pouze názor,který někdo vysloví, potom by bylo vše bez dukazu předsudečné!!! A tady na těchto stránkách by bylo z 99% vše předsudečné!!
   Tady někdo podporuje fašouna Vandase, hmm , policie bude brzo větřit, jak jinak. Fašouni a komunisti do naší demokracie nepatří!!!

   Vymazat
  3. 10:49
   Uvidíme časem. Je víc názorů Xavera, které překvapily respektuji, ale nesdílím je. Zavání přizpůsobením, nebo se teprve postupně dostávají na povrch.
   Např. tady, kde by paní Lipovskou nepodržel:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rada-CT-Chytit-za-fligr-Xaver-po-konci-schuze-vynesl-dalsi-perly-631414
   Nebo tady, kde EU, a ČT je fajn:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Xaver-se-odhalil-CT-EU-Pravda-o-jeho-nazorech-budete-prekvapeni-613215

   Vymazat
  4. 13:39
   To si tedy X naběhl, když má podle vás pana Vandase za fašouna, a přesto se s ním vyfotil, a teď se musí obhajovat tím, že přece neodmítne foto s nikým, že? A jestli někdo o někom tvrdí, že je fašoun, potom by měl vysvětlit a doložit, v čem je chování pana Vandase fašounské. Z programu DSSS totiž nic fašounského nevyplývá. Tak jestli jste ho odsoudil, a nedodáte důkazy, tak právě i na vás dobře sedne ta vymyšlená nálepka "předsudečná nenávist".

   Vymazat
 4. Sakra, ze vam to ale trvalo, nez jste na to prisli vystoupit z fasistickych organizaci USA, NATO a EU, ktere jsou dilem globalistu. Jsou namirene proti statum, narodum a jejich zajmum. Musime vycistit hlavne media od poskoku globalistu, Deep Statu. Zadny postup nemate. Musime nejdriv uzakonit Referendum a zavaznost jeho vysledku. A pak to pojede - Czexit, ven z NATO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To možná tak leda v příštím životě ... nespi a nesni:-)

   Vymazat
  2. 09:12 Vy postup sice máte, ale je vám stejně tak platný, jako nám co ho nemáme.

   Vymazat
  3. Víte, kde by jsme jako vlastenci měli začít a mně by to zatím(!)stačilo? Na významná výročí našeho státu si vyvěsit na domě nebo dát alespoň za okno naší Československou vlajku. Tím myslím třeba ukončení II.svět. války 8.5. a osvobození naší vlasti 9.května(i když toto není zrovna státem uznaný svátek). Pak vznik republiky, 1.máj svátek práce, Jan Hus, Cyril a Metoděj...Američany zrovna nemusím ale jejich úcta k vlajce je až chorobná. Vezměme si v tomto něco malinko od nich, když už nám jsou vnucováni jako vzor. Někde se s tím vlastenectvím, hrdostí začít musí. Začněme od píky. Neklaďme si hned velké cíle. A hlavně všichni k volbám a volit jednoznačně tak, že nám ty volby EU ani neuzná... Osobně ještě nevím koho budu volit, ale vím, koho volit nebudu. Všechny ty poskoky EU, USA a NATO: ODS,TOP,Stan, KDU, Piráty, ČSSD, no moc jich už nezbývá, třeba zkusit něco nového, vlasteneckého...Z článku je patrné, že lidi by byli a další stateční vlastenci se k nim třeba přidají! M.R.

   Vymazat
  4. Já jsem z generace, které symbol vlajky znehodnotily povinné májové pochody a výzdoby oken. Symbol přežil jen díky sportovním fandům. Takže ergo kladívko, zákon na účtu k vlajce je, ale osobní naladění nemění. Dokonce povinné vymáhání bude jen kontraproduktivní.

   Vymazat
  5. 11.04 Nikdo vás samozřejmě nenutí aby jste vlajku věšel. Oslovil jsem vlastence, ale ani ti nemusí. Žijeme přeci v demogracii. A do tibetské, ukrajinské, běloruské...vlajky mi nic není. Vás třeba osloví.

   Vymazat
  6. 11.04 Němci si znehodnotili svoji vlajku pod kterou bylo spácháno tolik svinstev a přesto ji vyvěšují a nevzdali se jí. Je to na tobě.Máš svobodnou volbu.

   Vymazat
 5. „Ostuda vedení Libereckého kraje. Vlajka spojená s fašisty v Bělorusku v letech 1941 až 1944 vlaje na budově krajského úřadu v Liberci. Musel se stát hejtmanem M. Půta - aby se fašismus dočkal takové podpory... Hrajete si na demokraty - bez Nácků Vám to nejde... Něco je špatně,“ nebral si servítky člen KSČM.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020081812395040-vlajka-spojena-s-fasisty-vlaje-na-krajskem-uradu-kscm-se-pustila-do-hejtmana-kvuli-podpore

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toz zrejme se tam vrácil dochcát henleina.....a toz to víte takove poltergajst se stem ne.... stestí, ze tam nevesí ten hákenkrajc toz patrebojó tam teho vemetace Holika z Prahe co vepadá jako certí brko.......hezké den p.s.

   Vymazat
 6. Do NATO i fašoEU jsme byli LŽÍ vstoupeni a tudíž tam zůstaneme na VĚČNÉ ČASY!!!!.-///////

  OdpovědětVymazat
 7. Pedofily civilizovaný svět trestá ... a co muslimové, kteří souloží 8 leté dívky a mají s nimi děti. Přeje si někdo z Vás, aby za dvě desítky..!!!! let souložil nějaký muslimský stařec Vaše vnučky a pravnučky, aby je kamenovali, zabíjeli, polévali kyselinou, prováděli ženskou obřízku..?!!!! A konečně: každý, kdo pochybuje, že se jedná o závažnou záležitost.

  https://cz24.news/negro-proc-je-pravda-o-cernych-zakazana-pravda-neni-rasismus-jsou-to-fakta-bili-a-cerni-100-faktu-a-jedna-lez/?fbclid=IwAR1pwicPmyz2Nswp-t2leqMTECpjNEfr8FF7V7hJSmuYTigSz7izILUgGaU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ale blbá kravina - tenhle blábol (nenávistnej) anonyme 10.22 - kde jste takový blbiny četl? Aha - na novinkách?! Téměř v celém arabském světě ( ale i Indové a další podobné národy) jsou obvyklé sňatky mladých děvčat se staršími muži - ale jde jen a jen o finanční zajištění rodin! Rodiny tam mají hodně dětí, a když je to dcera, snaží se ji rodina nějakým způsobem "vyvdat" a zajistit - tam totiž není obvyklé, aby ženy chodily do práce, respektive, tam ženy do práce nechodí vůbec. Zajišťují se sňatky s bohatými muži, z vůle svých vlastních rodičů, ti bohatí muži pak živí celé ty chudé rodiny odkud děvče pochází. Když někde zemře otec, živí rodinu nejstarší syn. Své sestry živí bratři - prostě děvčata do práce nechodí! Proto také v Indii existovalo upalování vdov - kdo by byl vdovu po bohatým muži živil? A ti muži umírali, protože byli mnohem starší než jejich manželky. Takhle to tam funguje celá staletí a nikdy to nikdo neřešil!!! To až současná, sprostá a bulvární media otravují svými hovadskými články lidem život, a serou se do všeho, i do věcí, do kterých je jim prdlajs( chtěl jsem napsat hovno) V dřívějších dobách - za času šlechty - si nebrali urození padesátníci sedmnáctiletá děvčata? A později - za buržoazie - profesoři své žačky ( které do nich byly zamilované?) Už jste někdy přečetl ženský román ( červená nebo modrá knihovna??) A za doby monarchie a králů - nebrali si bratři své sestry? Sestřenice? Ano!!! Spojovaly se majetky a rodila se řada degenerátů! A ty vaše další verbální sračky ( polévání kyselinou,kamenování...) kdo denně dřepí u PC a čte všechny tyhle mediální kraviny a zhovadilosti -dopadne časem jako vy - totálně vymaštěné mozky! Přečtěte si někdy Ferdu mravence, nebo Malého Bobše -zkuste to! A cosi jako "pedofil" je mužská zvrhlost - víme? Muži už jsou tak přežraní "porno" a různými prasárnami z filmů, že už vůbec nejsou schopni normálního sexu s normální ženou. Potřebujou zvrhlá divadla a prznění dětí. Jsou to bezcenní prasáci, měli by být zavřeni na nějaký pustý ostrov, ať tam przní jeden zvrhlý magor druhého. To je v podstatě bez diskuze. A že je takových zvrhlých magorů hodně - a většinou pracháči - jak je to možné? Chudý člověk, co dře od rána do večera, aby se uživil, na hovadiny nemá čas ani náladu. Hovada a zhovadilce dělají z lidí prachy. Tak nepište podobné kraviny!

   Vymazat
  2. 16;06
   Zamilovanost staršího muže k mladší ženy a pedofilie je rozdíl ty malej Blbeši!

   Vymazat
  3. Ad 16:16 - vám chybí logický vhled do pedofilie. Asi jste absolventem nějakého ´humanitního´ oboru, že. Třeba mezidruhové komunikace. Nebo výsledek inkluzního školství? Takhle obhajovat pedofilii, chorobný svazek Mohameda a nezletilé, ba dětské osoby předškolního věku, na to musí být silný žaludek nebo silně zdeformovaná mysl.Každopádně děti by měli před vámi chránit a vás před nimi izolovat.

   Vymazat
  4. 1400 let slovy tisic ctyrista let jsme pro ne pohani ,neverici psi ,vhodny na zabiti a zotroceni /deti a zen/a najednou nas prej samou laskou chteji jeste navic i sezrat. Mne to hlava nebere ,to jsou kotrmelce ,salta mortale a cartwheels. a najednou.Ja to ale neumim.
   A diky za pripominku ty humanisti sou s nima a ty nejhorsi.Co se to uci denne z knih a pak to pacha ty lidsky prava na nas. Nebot antisemitismus je tez islamofobie./arbove jsou taky semiti/.
   Ze jsme v tech organizacich a vladacch organizovanyho zlocinu neni tak uplne na nas. Slibovali hory a zlaty doly ze zrusej NATO pac SSSR a vych.blok zmizel,dale pisteli ze EU bude slouzit demokraticky svym statu ,ale EU je najednou Moloch , kterej nas chce sezrat i botama..Pak jsou tu ty Feinsteinove kterych se kazdej boji aby nebyl antisemita a voni przni may holcicky a jeste na tom vydelavaji 500 milionu. Vsadim se ze ako ty ostatni ze tenhle je schovanej taky Izrealu.

   Vymazat
  5. 16:06 plácá o hovadech a bezcenných prasácích a nechtěně tím popsal sám sebe. Kdo jiný by tak trapně zaměňoval pedofilii za něco úplně jiného, montoval do toho stupidně monarchii a ještě připojil agitku na zvrhlé chlapy...

   Vymazat
 8. Co plánuje Rockefellerova Nadace pro náš svět – detaily

  http://svobodnenoviny.eu/co-planuje-rockefellerova-nadace-pro-nas-svet-detaily/

  OdpovědětVymazat
 9. Aby nám někdo - Evropská unie - stanovoval, na jak velké ploše smíme pěstovat vinnou révu, jak má být teplá voda ve veřejných bazénech a jaká pravidla u nás mohou fungovat při držení zbraní soukromými osobami, tak to už je fakt za hranou. Z EU se stal obyčejný žalář národů založený na permanentní buzeraci. Jinak zdravím podpraporčíka Koudelku a nadstrážmistr Hnátkovou z BIS, kteří tyto stránky pravidelně monitorují. Nezapomeňte si při tom nasadit roušky, čučkouni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano -stačí, když z nás naši vládní zaprodaní dementi dělají strašidla a nutí nás nosit na hubě hadry! To tady nebylo od dob lovců mamutů snad! Aby si někdo dovolil lidem nařizovat že si musí zabalovat huby, v kině sedět tak a ne tak, zavírat obchody, ( hospody zlikvidovali svým hovadským zákazem kouření) a pořád se to stupňuje!!! Tohle si k lidem zatím nikdo nedovolil v dobách míru, takové sprosté omezování osobní svobody a přitom mají plné držky demokracie. Ano - za války byli lidé sváženi do plynových komor - kdy to zase zavedou tihle šmejdi? S odůvodněním, že musí být utraceni z důvodů "pandemie" jako ti pobíjení ptáci v časech "ptačího moru?. Kdy nám nařídí, abychom si dávali špunty do zadku a budou to kontrolovat?

   Vymazat
 10. NATO je nutné podřídit OSN za vojenské účasti Číny a Ruska. Pokud Trumf neuposlechne uvalit na něj sankce až se po.ere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sankce na Trumpa? A to z jakého titulu a kým? Z tohoto serveru se stává humoristický deník. :o)

   Vymazat
  2. Což jednou změnit cíle a místo sankcí přemýšlet o pomoci opravdu potřebným. Třeba Bejrůtu postavit aspoň provizorní přístav, budou tam potřebovat dovážet potraviny, nebo do Číny dodat čerpadla pro likvidaci povodní atp. Bělorusko promine, ale hlady neumírá, je to jen falešný politický konstrukt. Když už chcete někoho trestat, tak navrhují postih všech co chtějí jen vydělávat a se ziskem na neštěstí zvaném pandemie.

   Vymazat
 11. Co je to, podle Tichanoské by EU neměla uznat výsledky voleb v Bělorusku. Premiér Babiš uznává výsledky voleb v USA nebo Japonsku?
  To co běží v médiích je takový blábol, že už horší to být nemůže. A ještě horší je ten fakt, jak lidi poslouchají a tuto "hrůzu" berou za svou.
  Pro Západ je důležité, rozeštvat Slovany a pak je ovládat.

  OdpovědětVymazat
 12. Vydlabanti, na konci diskuze.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ukrajina-jak-dopadla-USA-s-nami-maji-plan-soptil-Lukasenko-Rusko-EU-Vazny-projev-A-mel-dohru-634129/diskuse

  OdpovědětVymazat
 13. Pan Hampl píše, že "některé paragrafy českého trestního zákona nesmějí být aplikovány na muslimy"! Oni si nejsou před zákonem všichni bez rozdílu vyznání, i nevyznání rovni? Jestli je to pravda, tak co je to sakra za bordel?!

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020081912397947-hampl-rozdrtil-soudy-a-zakony-nasi-voleni-zastupci-ale-maji-dulezitejsi-starosti-treba-svobodu/

  OdpovědětVymazat
 14. Referendum , referendum . Podruhé neprojdou !

  OdpovědětVymazat
 15. CENZORE DVOŘÁKU PROČ TADY NENÍ ZASE MUJ NÁZOR Z RÁNA ZASE SE JEN BOJÍŠ O SVUJ PROLHANÝ KEJHÁK CO TY STARÝ RUDÝ POTKANE.JEN MĚ UTVRZUJEŠ V TOM KÝM JSEŠ PLACEN RUSKOU KGBÁCKOU PARTIČKOU Z AMBASÁDY TEN TVUJ PANICKÝ STRACH Z MÝCH PŘÍSPĚVKU JEN DOKAZUJE CO JSEŠ ZA TOTÁLNÍHO KOMOUŠSKORUSKÉHO BLBA!!! A JAKO BLB ZDURAZNÍŠ BEZ DALŠÍCH ARGUMENTU MUJ PŘEKLEP oPRAVDU VELKÝ EEEENTEEELIGENT NEJSEŠ JEN PROKREMELSKÝ SLOUHA KTERÝ SE OBKLOPUJE STEJNÝM ODPADEM STBÁCKÝM POVLEM JAKO JSEŠ SÁM KOLLER, SÝS, KREJČÍ CO TY STAREJ STBÁKU!!! POKUD JE BUH, TAK TY RUDÁ KURVO KONČÍŠ ŠPATNĚ.TAKOVÉ HOVADA NEMÁ BUH RÁD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Indický běžče, měl by sis už konečně zvyknout, že tvoje choré sprostoty otiskovat nebudeme.

   Vymazat
  2. Očekávám sprostou a neurvalou reakci na kačera. To je tu folklór, že jen on není primitiv. Snad si to píše sám.

   Vymazat
  3. Dobře ti tak, indický běžče 😛

   Vymazat
  4. Ty si vážně myslíš, anonyme 13.48 - že bude někdo tvoje dementní sprostoty uveřejňovat? Patříš do blázince, zavřít do klece a prudkou sprchu studenou vodou třikrát denně, aby ti vychladla ta zasviněná, sprostá palice! Co si vůbec myslíš? Kdo že se obklopuje "póvlem" ty neřáde? My jsme pro tebe póvl? Napiš mi adresu -setkáme se - a já ti rozmydlím tvoji sprostou hubu, a zlámu hnáty -už nikdy do kláves nebudeš moci mlátit.Tebe by měli přepadnout v tvém zasmraděném pelechu a odvléknout tě v klepetech do blázince, ty mezi normální lidi vůbec nepatříš -ať jsi kdokoli! Kde bereš tu drzost zde někoho oslovovat?

   Vymazat
  5. Jsou dva druhy provokatérů "I.B." patří mezi ty hloupější, asi bude mít i nižší šarží a plat.

   Vymazat
 16. Sledoval jsem celé Příčovy v přímém přenosu a tenhle panel byl nejpřínosnější...

  Základem jakékoli budoucího našeho rozhodnutí je stanovit si své, čili své osobní, národní a státní zájmy a teprve potom v závislosti na nich činit další rozhodnutí a ne jen se slepě podřizovat EU a ostatním státům, jejichž zájmy nejsou nic jiného, než zájmy nějakých jednotlivců a skupin ovládajících tu danou zemi, nebo spolek !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My cesi mame ty zajmy jednoduchy. Jednou jsme vlezli do nasi zeme ,za to ma Praotec Cech nejmin Petku z mravu od elit dodnes , protoze se nechceme odsud hnout a Prekazime.. Za zadnou cenu. Radsi se nechame rozkrajet nez by jsme odesli jinam. Nebo se nejak vyzmizikovali.Aspon do polepsovny.Misto toho sme nastrcili dopredu uplne potouchlyho /sly/Babise. A delej s nim neco kdyz se na kazdyho kouka a zadnej stejnak nevi vo co de.
   Kolikrat jsme ztezi prezili a sme tu furt.
   Dalsi Petku z mravu od elity /bylo jich vic/,jsme nakoupili tim ze nejakej cech ,mozna jich vic udelali v Praze prevrat 28.rijna 1918 a tak rozbourali celou germanskou risi. S tim se nepocitalo a pomohli jsme tak neprimo rusum prezit.
   Za to se nam aspon pomstili ,kdyz nam prikazali multikulturni, diversni, lidskopravni stat slozeny z Rusinu,Ukrajincu,zidu,polaku,madaru,slovaku,germanu a fanatiku a zradcu atd. Ktery si nestezovali ani trochu, kdyz cesi a nase vlada vytvorili s nadsenim ze jsme svobodny, obrovsky prosperujici stat. Hlavne germani se pakovali..Az prisla krize z USA. Rozsireni krize a velmi rychle /mimo SSSR/ po celem svete potvrzuje vladu Elity. Plany v Protokolech /ktery jsou podvrh/ se presto furt vyplnuji.
   Museli vytvorit risi jinou. Pomoci ty krize.Taky celogermanskou a ovladnout Evropu ale dalo to moc prace. Museli nas horko tezko okupovat a to uz byl zacatek jejich konce..
   To nam nikdy, nikdy neodpusti !
   Vylitneme,taky z niceho nic , kdyz to nejmin cekaji a delame hrobovy prusery na vsecky strany !!
   Na vychod i na zapad.
   Daleko hure dopadavali frantici, ktery vymysleli tu revoluci chudych /na rozdil od ty americky a spravny kde vladla vzdy elita bohacu/a porad komuny atd. a infikovali ostatni obyvatele Evropy a sveta a poburovali neustale a tak ne germani museli poradat vyhlazovaci masakry az do 2.sv.valky..

   Vymazat
 17. Zajímá vás integrace ČR do EU a AKTUÁLNÍ stanovisko našeho premiéra k tomu? Zadejte si do vyhledávače YouTube "map 550" a víte je ve dvou minutách. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dědo, měl byste to říci. Já nemám YOU TUBE.

   Vymazat
 18. https://cz24.news/negro-proc-je-pravda-o-cernych-zakazana-pravda-neni-rasismus-jsou-to-fakta-bili-a-cerni-100-faktu-a-jedna-lez/?fbclid=IwAR1pwicPmyz2Nswp-t2leqMTECpjNEfr8FF7V7hJSmuYTigSz7izILUgGaU

  Východoevropané mají platit životní standard západoevropanů": https://www.youtube.com/watch?v=PTz2-sLmNTk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gdybi ste dali na NWO tohle se Vám s dohledem 5G big brother nestane.

   https://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2020/08/117643623_3275246942699465_5721555222345304689_n.jpg

   Vymazat
 19. A kam prosím budeme směřovat, pokud pryč z NATO, EU???Tohle se nikde nedočtu, jen ubohý výkřik ničím nepodložený.
  To vám nebude vadit pokud opustíme EU, že bude nezaměstnanost 20-25%, že už tak nízké duchody jako dnes, padnou na polovinu,že se zase zadrátují hranice, že v podstatě tady zavládne na mnoho let bída.
  Tohle nemohou říct lidé s rozumem, ale pouze zoufalci ovládaní nějakou jinou stranou, nějakým jiným režimem, dosaďe si o koho jde!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TYs to nedokoukal a hned kladeš otázky, které jsou již dávno .zodpovězené!
   Tak ještě jednou - vystoupení z EU a NATO je předpoklad státní suverenity a zachování našeho národa.
   Je před námi vybudování nového bezpečnostního útvaru, a to s našimi nejbližšími sousedy a možná rozšíření na jihovýchod (Srbska, Makedonie, Slovinsko, Chorvatsko(?).
   Žádná nezaměstnanost nestoupne, snad jen v neziskovkách, kterým se stejně musí šlápnout na krk jako cizím agentům a parazitům.
   okud tu na politické scéně budou chroničtí mopslíci cizícg zájmů - ODS. Piráti, STAN, TOP a média v rukou kolaborujících lhářů a demagogů, tak se nikam k suverenitě nepohneme.
   Výsledkem pak jsou vymyté hlavy neslyšící na fakta a argumenty. Jednu z nich vlastníte i vy - anonyme 15:08.

   Vymazat
  2. 15:08
   Kdybys měl alespoň základní vzdělání, tak bys ty utřinos pochopil,ze fašoEU i NATO jsou nám k 💩, jen rozkazují a my jim děláme blbce a sponzora!!!!!

   Vymazat
  3. Anonymní19. srpna 2020 15:08
   To Vaše dosazování, není vůbec složité. Jediná politická strana v parlamentu, která má v programu vystoupení (referendum o vystoupení) z EU, je SPD. Souhlasím s Vámi, že režim bude muset být jiný. Ten současný liberalismus, který razí praxi „Všechna moc bankám a korporacím“, nemůžeme dále snášet.
   Máte starost, kam budeme směřovat, když vystoupíme. Já mám starost, kam směřujeme nyní, v rámci EU. Ty naše vlády nejsou schopné vytvořit alespoň vyrovnaný rozpočet. Každoročně nás stále více a více zadlužují. Že tak získávají body u bank, je jisté. Ten blahobyt, při kterém naši politici navrhují přijímat Afričany a živit je, živit tisíce neproduktivních neziskovek, které pouze vysávají peníze, platit solární barony, platit Vatikánu, to vše děláme za cenu zadlužování sebe a dalších generací.
   Do té tragédie „nezaměstnanost 20-25%, že už tak nízké duchody jako dnes, padnou na polovinu,že se zase zadrátují hranice, že v podstatě tady zavládne na mnoho let bída.“ se řítíme v rámci EU, proto je třeba ji co nejdříve opustit. Již včera bylo pozdě. P.K.

   Vymazat
  4. 16:01 Neblázněte, Chorvati se vám vysmějou. Jediné, na co by slyšeli, je R-U monarchie. No a o Slovincích ani nemluvím. Od Postojné dolu se považují za Italy, sever je zase rakouský. Tyhle státy jsou v EU a NATO náramně spokojené. Zejména Chorvati si nedávno užili slovanské vzájemnosti až běda. Navíc jsou věrným americkým spojencem (zejména strana HDZ) pokud do toho trochu vidíte.

   Vymazat
  5. Anonymní19. srpna 2020 23:25
   Ono všechno souvisí se vším. Pokud by se zde objevilo nějaké přesvědčivé jádro, nějakého středoevropského společenství, potom by mohlo působit a nabízet se jako varianta k současné, státy a národy likvidující, EU.
   Ono asi i v tom Slovinsku se všichni necítí Rakušany, nebo Italy. Zvláště až půjde v Itálii z tlustých do tenkých. Není to jenom o vlasteneckém fangličkování, je to též o ekonomice a mezinárodních vztazích a obranyschopnosti. Je to o rozhodnutí vymanit se z podřízenosti nesmyslné EU, je to o rozhodnutí být suverénní a pracovat na tom. P.K.

   Vymazat
  6. Anonymní19. srpna 2020 23:25
   „16:01 Neblázněte, Chorvati se vám vysmějou. Jediné, na co by slyšeli, je R-U monarchie.“
   Zde se nejspíš také mýlíte. Pochybuji, že by Chorvati toužili opět po uherské nadvládě. Stejně jako my netoužíme po té rakouské. To středoevropské společenství by muselo být na demokratickém základě.
   Už bych do něho nevztahoval Polsko, to má své severské zájmy. P.K.

   Vymazat
  7. 16:01
   On snad chce náš národ někdo vyvraždit??, že píšete "" zachování národa "", tak první nesmysl, druhý suverenita, vy pochybujete o naší suverenitě??? nesmíte si plést dodržování zákonu EU s vaší suverenitou, třetí nesmysl, no,tak s těmy státy co jste vyjmenoval mužeme tak akorát se vrátit o 20 let nazpátek, mimo Slovinska, za čtvrté, to si pište, že by nezaměstnanost vzrostla na min 20%, většina firem ze Západu by odešla!!
   A ten váš poslední odstavec je tak známej nesmysl,ke kterému se uchylují jen zoufalci, kteří hltají to co řekne jejich vudce Okamura, a hlupák jako vy papouškuje!! Podle vás by měla být jen jedny strana, nebo snad dokonce dvě???

   Vymazat
  8. Nepodsouvej a nauč se rozumět psanému. Píšeš hlouposti bez rozmyslu.

   1/ český stát je ochranou českého národa. Už jednou v naší historii se stalo, že jsme svou státnost ztratili, mnoho lidí muselo prchnout ze země a náš jazyk přetrval v zakrnělé formě jen na vsích. Města se germanizovala. Bez suverénního státu nás to čeká znovu. A EU je zaměřená na potírání národních států. Právě zákony, předpisy a směřování EU by ti mělo napovědět, co nás čeká, pokud včas nevystoupíme. Praktické vystupy z orgánů EU přímo s fakticky omezují a níčí naši suverenitu. Měl/a bys víc číst, studovat, porovnávat, přemýšlet a ne se jako neinformovaný pytlík/pinda přechytrale vytahovat v diskuzích.

   Většina firem ze Západu je tu proto, že jsme pro ně dobrý krmelec. Každoročně vyvážejí velké zisky. Proč by od nás odcházeli? To přece nemá logiku. Naopak mnoho dalších firem sem přijde a především pro nás se otevřou nové trhy, které nám EU zakazuje nebo nás nadnárodní koncerny prostřednictví EU nepustí jako levnější konkurenci.

   A konec tvého textíku je srovnatelný s „logikou“ svazáků z 50. let. Žádná fakta, jen zášť a podsouvání. Já se směji spíš těm tvým „vůdcům“ - Nečasům, Kalouskům, Klausům, Havlům, Schwarzenbergům, Vystrčilů a celé té plejádě politických hochštaplerů, kteří si z naší země udělali pískoviště svých nepovedených báboviček. Ti všichni omezovali a oklešťovali naši demokracii. Proto také skoro 30 let čekáme na zákon u lidovém hlasování, který nám slibuje nenaplněná Ústava.

   Vymazat
 20. Už teď je pozdě! Co všechno už jsme "museli" implementovat! Myslí si ještě někdo, že s touto příšernou a ubohou vládou toho dosáhneme? Já ztratil iluze už dávno.
  Vlastenci se musí do voleb dohodnout, pod jakou firmou do toho půjdeme! Jsem pro SPD.

  OdpovědětVymazat
 21. to jsou moc pěkné plány alehlavní otázka zní KDO TO UŽ KONEČNĚ ZAČNE???????????????????????

  OdpovědětVymazat
 22. Toz opet skosené sódroh a pan mistr toz a gde je Nela Lísková abe nám k temo neco rekla a nebo mají tito matchoové strach, ze be jim narosila pasticko Trommorí, kterou jem panicek predlozel .....toz neverte prorokom, ktere´so hloché a slepé......slonce v pozadí....p.s.

  OdpovědětVymazat
 23. Nevím na co se dívali někteří (většina) diskutujících. Skutené vyjádření o nutnosti odchodu z NATO a EU vyjádřil jen pan Kobza (SPD) i pan Obrtel byl poněkud opatrný. Ostatní mne připomínali rádoby opatrné diplomaty kteří si chrání zadek.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 24. Bakšiš prosazuje eu cenzuru.

  Česko si chce došlápnout na YouTube. Budou se ztrácet „nevhodná“ videa?

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020081912399155-cesko-si-chce-doslapnout-na-youtube-budou-se-ztracet-nevhodna-videa/

  OdpovědětVymazat
 25. Je-li to jen trochu možné, tak z kola ven. Ale tím to teprve začne, musíme si doma uklidit, jinak vlezeme z louže pod okap. Ve frontě na moc stojí mraky požerných a úžerných, tak bacha na ně, řada z nich se rekrutuje z recyklovaných politiků. Už jednou jsme na chvilku zhasli a co všechno se stačilo rozkrást.

  OdpovědětVymazat
 26. Nikoliv z NATa pryč. NATO podřídit OSN a odříznout od USA. Do NATO zařadit moderní ruské a čínské ozbrojené síly a za politiku nepřátelství, vydírání a omezování obchodu a rozvoje technologií u jiných zemí udělit takové sankce, že se už z toho nevzpamatuje a zařadí se do "řady" ostatních států, žádná "First America"!!!! A to je také cesta jak se dostat z EU.

  OdpovědětVymazat
 27. Zapad se snazi Slovany odjakziva rozestvavat. Cesi podlehli vabnicce US zidaku a mysleli si, ze na tom budou lepe jak s Rusy. Bohuzel, Breznev s geronty z politbyra vygumoval v 1968 nase nadseni pro Rusy z 1945. A ted vidime, ze jsme na Titaniku, rizenem sankcemi USA, ktery se potapi, orchestr hraje dal a na ruske hranici se masiruje technika a zoldneri NATO a USA zase brousi noze na Rusa. Aniz bychom k tomu mohli neco rict, jako treba bezte uz s tema provokacema do p.dele! Media rovnez mlci, aby nas zbytecne u piva nebo pri obcovani nerusila. Jak ohleduplne! Ani o tom ani muk, ze kolonizator jde taky do rite, aniz by to nekdo v Evrope vedel, co se tam deje. Diky svobodnym a demogratickym mediim zvanym zumpa.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.