Reklama

neděle 9. srpna 2020

SCMP: Čínské letectvo se připravuje na válečný střet s USA !


-kou-

9. 8. 2020 SCMP.com a PrvníZprávy

Ve třech z pěti čínských vojenských okruhů se konala výstražná cvičení leteckých sil za rostoucího napětí se Spojenými státy v Jihočínském moři, informoval SCMP.


Současně, jak zdůraznila čínská státní média, účel cvičení nebyl projevem síly, ale přípravou na reálnou válečnou situaci.

Výstražná cvičení letectva se konala ve třech z pěti hlavních čínských vojenských obvodů, protože v Jihočínském moři stoupá napětí v USA, uvádí SCMP s odvoláním na státní čínská média. Jedno letadlo bylo také údajně odesláno, aby upozornilo další letadla v této oblasti.

V úterý zveřejnila státní aplikace Haike News video ukazující několik letadel, včetně stíhacího letounu Su-30 a tankovacího letounu, které byly poslány do Subi Reef v Jihočínském moři, který se Čína změnila na umělý ostrov. Zpráva také uvedla, že cvičení trvalo 10 hodin a zahrnovalo letecké tankování, ale nezmínilo datum cvičení. „Naším cílem není posunout hranice nebo překonat rekordy. Všechna naše cvičení jsou zaměřena na přípravu na reálné válečné dějství,“ uvedla zpráva. Jak publikace připomíná, útes Subi na ostrovech Spratly je pod kontrolou Číny, ale nároky na ně si činí také Vietnam, Filipíny a Tchaj-wan.

V Jihočínském moři bude dusno: USA tam posílají letadlové lodě!

Ve druhém videu zveřejněném v úterý Haike News čínský vojenský pilot varuje letadlo před vstupem do „čínského teritoriálního vzdušného prostoru“. „Okamžitě odleťte! V opačném případě budete zachyceni,“ citovalo video pilota. Přičemž pojem "zachycení" se rovná "sestřelení".

Dalším příznakem přípravy k válečné situaci bylo Velením jižního okruhu vojenských operací vyslání dvou bombardérů do nejmenovaného prostoru k bojovému výcviku během dne i v noci, uvedla publikace s odkazem na China National Radio.

Jak noviny připomínají, na konci minulého měsíce čínské ministerstvo obrany uvedlo, že několik bombardérů vypracovalo noční vzlety a nálety na dálkové cíle, aby se zvýšila připravenost na boj.
Čínská stíhačka J-11

Jiný státem provozovaný mediální výstup, deník People's Daily, také uvedl, že příkazy Východního a Severního dokruhu také „nedávno“ uvedly letectvo do pohotovosti. Podle videozáznamu se cvičení týkalo bitevniků, bombardérů, námořních průzkumných letadel a letadel včasného varování, s alespoň jedním cvičením nočních stíhaček J-10.

Navíc čínský stíhací letoun J-15 poprvé dokončil tankování v noci, uvedla Lidová osvobozenecká armáda minulý týden na svém účtu na sociálních médií.

Jak uvádí noviny, tento „vichr“ cvičení leteckých sil přichází na pozadí zvýšené americké aktivity v Jihočínském moři minulý měsíc. V červenci například Spojené státy poslaly do Jihočínského moře 67 velkých průzkumných letadel.61 komentářů :

 1. Kdyby nedej Bože,aby k tomu došlo,tak potom,pokud by Čína nezachytila první vlnu bombardování,raket,tak má válku prohranou.Proto USA soustředí co nejblíže Číny,jak lodě s letadly,raketami,aby prorazily obranu Číny.Podobně to provádějí u Ruských hranic.Pokud by si USA troufly na Čínu,tak musí třeba i na Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6.14 - a Vy si myslíte, že Rusko a Čína budou čekat? Na co budou čekat?
   Čína je tak silná i vojensky, že si to SS rozmyslí, a jsem přesvědčený, že by je v tom Rusové nechali.

   Smazat
  2. Roztočit smrtící kolo, kdy veškeré blaho západní civilizace musí jít stranou..., to by byla pro ně samé sebevražda.

   Smazat
  3. Žádná letadla příští válku nerozhodnou. Válka již v podstatě začala útokem bakteriologickou zbraní na Čínu. A teď se ukázalo, že se nákaza rozlezla po celé planetě. Válku vyhraje ten kdo použije vysoce selektivní bakteriologickou zbraň, která se může dovézt v aktovce. Stíhačky netřeba ..

   Smazat
 2. Z tohohle mraku pršet nebude. Američané nikdy nejdou do rizika. Čína není Panama, nebo Grenada. A navíc, Číňané mají jaderné zbraně. Obě strany budou chvíli harašit zbraněmi, ale až jim ekonomové přinesou účet, začnou hledat cestu, jak se domluvit.
  Osobně nemám obavu z nárazových krizí, ale z těch vleklých. Ani ne tak proto, že by někdo plánoval třeba válku s Ruskem na konkrétní datum, ale ze selhání techniky, nebo lidského faktoru. Spoustu činností dnes dělají počítače a počítač je stroj sestrojený člověkem. Tak že stejně jako může selhat člověk, může selhat jím sestrojený stroj. A když se tenhle cirkus spustí, už půjde velmi těžko zastavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stroj také může mít i úmyslně (a drtivá většina má minimálně "zadní vrátka") naprogramovanou "chybičku". Stačí si uvědomit, jak se "občas" chová jeden z nejrozšířenějších programů na PC - Windows. A zvláště v podobě verze 10, kdy po každém update je to "nový" systém chyb, otravností, hlouposti, šmírování a debility. A pokud si zvyknete na verzi starší, přívětivější, snadněji ovladatelnou, tak ji odepíšou do koše.
   Bohužel, "nehlasný" protizákonný kartel s výrobci programů běžnému uživateli neumožňuje snadno přejít na jiné systémy. Alternativy nemívají intuitivní ovládání, instalaci a vybavení, které by umožňovalo "pouhému počítačovému laikovi" "převalit se" jednoduše jinam.
   Takže máte správnou obavu, počítačové programy jsou jeden nepřetržitý sled vnitřních chyb podle současné logiky a ta, jak je známo, silně pokulhává za zdravým rozumem již hezkou řádku desetiletí, ba století.

   Smazat
  2. Napadený stát se napřed musí zavázat, že nebude útočit na americkou armádu. Podívejte se na příklad KLDR, pohrozili SS a letadlové lodě se obrátili. Jak funguje Írán? Pohrozil vymazáním Izraele a funguje to.
   Není doba daleko a RF bude mít základny v celém světě a pak se už nedá bránit, je to celý azimut ...

   Smazat
  3. Začatek jiny než konec, nejprve nebude prset a potom na konci, pry se to nedá zastaviť, nu už po prvnim sestreleni amerického letadla bude odveta a muze jit i o omyl a nikdo to již možná nezastavi

   Smazat
  4. Od nástupu kapitalizmu probíhá permanentní válka, jenom se mění intenzita. Situace se ovšem dostala do zvrhlé degenetace a pokud někomu prdnou nervy bude průser.

   Smazat
 3. Dolárek už je jen cár papíru.USA spějí ke krachu ,Rusko jim na dluhopisy sere a zbavilo se jich,Čína má s Ruskem smlouvu,takže rusům je jasné že by byli další v řadě a naopak.Strejda Sam potřebuje po čuni jako soli.

  OdpovědětSmazat
 4. To už je jedno, začala by 3.světová. Amík má holou prdel a zbývá mu napadnout věřitele a tím eliminovat dluhy. A jak známe ty debilní kovboje, atomovky jim nedělají problém, konečná!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za asistence evropských lokajů, přesměrovat palbu na Evropu, aby SS zůstaly mimo zásah.Co by lokaj pro svého pána neudělal.Proč se Pompeo vypravil na lobbing do svých koloni?

   Smazat
 5. Tady už opravdu někomu hrabe, není dne aby se nepsalo že zítra bude válka. Stejné jak v případě Turecka s Řeky, Rus montuje do stihaček nová skla díky atom výbuchu a dnes zase Čína bude válčit s USA.
  Kdo má neustále zájem lidi hecovat aby se žilo ve strachu, neustále hledat nějakého nepřítele??
  Proč se nepíše něco pozitivního , třeba o spolupráci Ruských kosmonautu s Amíkem na ISS, jistě se najdou další dobré věci a ne jen štengrovat jak zítra vypukne válka!! Dnes stačí číst o coronaviru a po několika měsících toho má člověk plné kecky!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Představte si tu hrůzu, kdyby se "naši milovaní proanglosaští" politici jednou ráno probudili a nikde žádný nepřítel! Všude jen jejich vlastní blbost, tupost, hloupost, idiocie a neschopnost na ně "trčí" ze stránek novin, internetu, plive z obrazovky televize a prská z rádia.
   Tohle nemůžete "našim" politikům udělat, vždyť by museli začít skutečně pracovat nejméně osm hodin denně! A to mnozí rovnou u krumpáče a lopaty.
   Představte si, že se lidé nebudou bát chodit mezi sebe, povídat si, začnou si říkat pravdu jen tak mimochodem, a nakonec si zvolí skutečné své vlastní zástupce a ti budou, na rozdíl od prakticky všech dnešních zástupců, od první minuty do poslední pořád a pořád něco dělat pro lidi. Prostě hnus.
   A nakonec to nemůžete udělat ani těm "jejich ženám", které si berou protějšky jen podle výšky jejich konta. Vždyť jak by pak mohly, takové ženy, uplatňovat svou převahu nad těma "špinavejma důrama dole"? Nikdo nedokáže tak nenávidět, jako podle vlastního mínění a názoru ponížené ženy. Nezapomeňte, že i to je jeden z důvodů "rozbujení" feminismu!
   Bůh s Vámi a se Mnou! :)

   Smazat
  2. 8:27 Třeba o tom jak je celo světově prospěšné obchodovat v dolarech, poslouchat toho nejúspěšnějšího atd atd. Když budem všichni úspěšně parazitovat CO VZNIKNE, CO BUDEM ŽRÁT, jak to dopadne? SNB.

   Smazat
  3. Co vám, milej zlatej 8:27, brání v tom naslouchat jen a jen chvalozpěvům z mainstreamu nebo v tom, zřídit www stránky a tam všechna ta pozitiva tohoto světa shromažďovat a řádně, pro tu masu škarohlídů, ventilovat?

   Smazat
  4. 17:19
   S tím SNB se jako vytahujete, to má být vaše plus?? Podle vašich názoru se nedivím, že jste dělal to co jste dělal!
   On vám někdo snad nutí dolary, vy s něčím obchodujete, na vás někdo parazituje, vy nemáte co jíst??? Napište, nějaký zbytek z popelnice se najde!! Ty SNB. VB

   Smazat
  5. 19:53
   Podle vás tedy bude lepší, pokud budu každý den v napětí, čekat a číst, jak zítra vypukne někde válka??? A s tím mainstremem dejte pokoj, určitě lepší jak nekorektní, prolhaný aronet, sputnik a pod. bláboly!!

   Smazat
  6. 10,01
   Nač ty mů žeš čekat?Na nový vydání Fuckingtown post nebo na Blicí lišty???!!!!.-DDD

   Smazat
 6. Jen klid, Čína disponuje raketami DF-41, které nesou 10 jaderných hlavic, zvládají úhybné manévry a mají dolet 15 000 km, 6ti ponrokami s balistickými raketami s doletem 7400 km, a dále raketami DF-21 a DF-26 ( ty dokáží zasáhnout i letadlové lodě). Čína disponuje rozsáhlou flotilou torpédoborců a má druhé největší stíhací letadlo na světě. Navíc podstatná část zbraní Číny je dosti nová, zatímco ty z USA ( loďstvo, ponorky, letectvo) už mají dost odslouženo. Čína disponuje i letadly typu stealth ( J-20) -slouží jich více než 50 kusů.
  Je úplně něco jiného napadnout Srbsko, Irák, Libyi, Sýrii, atd a napadnout Čínu , která má už dnes nevětší armádu světa s více než 2 milióny vojáků. To si USA nedovolí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:28
   Proč by dnes USA napadly Čínu, nevidím duvod!! To jen Čína se dnes roztahuje v okolním moři na ukor Vietnamu a dalších zemí,kde staví nové ostrovy.
   Vždy se musím zase smát,že je Čína a Rusko jak se zde píše, na hony vzdálené lepšími zbraněmi než USA, ale usa je ten největší světový agresor a chce s tím svým " šrotem " vyvolat války, vy si nevidíte do těch vašich rudých ust.

   Smazat
  2. A zase tady čtu jak je USA v háji, jak jejich dolar je jen cár toaleťáku, jak má zaostalou armádu, jak je zadlužena. A zase napíšu už po několikáté, USA nikdo ekonomicky zatím nepřekonal, po dolaru jak Rusko tak jiné státy doslova šílí, ta jejich armáda také není k zahození s 20 ti letadlovejma loděma, které mají takovou ochranu o které se ani Rusku, ani Číně nezdá. Tak jen dál pište ty své nesmysly a bláboly, je to tady sranda!!
   No a k vaší poslední větě, máte v tom nějaký maglajz. USA nenapadly ani Libyji ani Sýrii, v Srbsku udělali pořádek a tím zkrátily nesmyslnou válku vyvolanou právě Srby!!

   Smazat
  3. 10;43
   Krytý je zlatem kočičím, neb od konce osmdesátých let je ve Fort Knoxu leda 💩!!!!
   A na okraj:doučování dějin a samostatné myšlení z říše snů.... v tvým případě určitě!!!! 👎

   Smazat
  4. Pro Anonymní 9. srpna 2020 10:43
   Trolíku jdi do hajzlu se svou émerikou a dolarem.Zaplať pán bůh už to nebude trvat dlouho a kobyla která zdechá a ještě kope, dokope.....

   Smazat
  5. Chorobné bláboly emerických debilů typu liberal shark.
   Emerika má 20 letadlových lodí. Jasně. A na té nejnovější mají problémy s nějakými HYDRAvýtahy. A také, když tam jde mužstvo a ženstvo sr@t najednou, tak to you tube neberou a h@vna jim plavou po palubě. Tak to prostě je. Dále: I kdyby 20, tak jich nikdy není tolik v provozu. Polovička jich má SERvíce a ze zbytku je polovička nefunkčních. Letadlovou loď není nutné potopit. Stačí jedna dobře mířená raketa , která udělá bordel na palubě a letadlová loď už není letadlová, nýbrž potopitelný průs@r. PochoPITELNĚ.
   Letadlové lodě jsou evidentní relikty minulosti, ale emerický trubec je musí stavět, protože jinou práci pro ty svoje dementní prosťáčky nemá. Nemůžou fsichni prodávat kýble s kukuruzou a mávat přitom brčkem.
   Když emerický flusstrát vyhodí mrmla , tak to opravdu nikdy není perla.

   orinoko

   Smazat
  6. Možná NĚKDO potřebuje ty staré krámy sešrotovat aby měl důvod vyrábět nové. LIDÍ JE VÍC NEŽ MUCH.

   Smazat
  7. 16:42
   Opět výborně👍

   Smazat
  8. 11:20
   15:43
   Argumenty na bodu mrazu, stále omílané nepodstatné nesmyly staré 60 let. Naučte se jiné bláboly, tohle je nějaké ohrané!Pokud vám to vaše hloupost dovolí.

   Smazat
  9. 9,47
   Ovšem ty tvoje bláboly,jak je na tom amiokupant dobře,všechno mu funguje a má všechno Best off Best je debilita,která se Mléčné dráhy dotýká!!!!
   Vyměň si notičky,už DÁVNO NEJSOU PLATNÝ!

   Smazat
 7. Těžký odborník hovoří. OK, je to názor.

  OdpovědětSmazat
 8. To si USA nedovolí? A co jim zbývá? Hop nebo Trop. Jinak skončí v občanské válce, rozbitá na malé státy, banánové slumy. Válka jim pomůže zase vydělat, ale soupeř už není blbej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:12
   Občanská válka tam bude stejně, takže žádný hop nebo trop amiokupantům nepomůže! 👎

   Smazat
  2. Anonymní 9:47
   Aby se jim USA nerozpadla,nebyla občanská válka a dolar přežil,jedině když někoho napadnou,nebo je někdo napadne sjednotí občany a mnohé nažene do armády,tím i pod dohled,popřípadě tvrdí trest.

   Smazat
 9. Největší nebezpečí pro svět přichází z USA. Dokument o tom, že USA více jak 200 let terorizují svět má tedy pokračování a tak naplňuje další stránky války chtivých Trumpů, Pomejů a další krvelačné šelmy. Co pohledávají tito agresoři ve vzdálených oblastech, kde nic nepatří USA! Nikdo neohrožuje břehy USA a oni jsou neustále. drzejší a agresívnější podle hesla "chcípající kobyla nejvíc kope". A do toho přichází do ČR a EU nejnebezpečnější jestřáb, Pomeje a bude zastrašovat, vyhrožovat, nařizovat přesně v duchu americké "demokracie" v zájmu "First Amerika". Pomeje go home!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Jestli mají Číňané šanci? Jenom pokud jejich vojáci a lidé budou bojovat se stejným hrdinstvím jako to bylo za Velké vlastenecké války v Sovětském svazu, jako to bylo za bojů ve Vietnamu proti - jaký div a náhodná shoda - Američanům, nebo jako bojovali různě po světě ti, kteří dokázali svou zemi skutečně osvobodit.
  Technika je více méně vyvážená, rozhodovat bude správné velení a zvolená taktika. Obě strany to vědí, takže pokud k něčemu dojde, pak to bude "zástupný" problém a konflikt. A tady sebemenší chyba jednoho nebo druhého velení bude znamenat velké problémy.
  Jinak na "držku" by nepotřebovala jenom Amerika, ale celá řada dalších kandidátů, kteří chtějí svoje problémy řešit na úkor jiných. Minimálně dva máme za sousedy! Aniž chápou, že tím se problém jen odsune v časové linii o kousek dopředu. Právě chování Ameriky je toho nejviditelnějším důkazem.
  Ovšem ten, kdo by si zasloužil nejvíce přes hubu, tak to je Velká Británie, která po dlouhá staletí hájila své "zájmy" (ve skutečnosti zájmy jen a pouze několika desítek lidí) politickými vraždami, válkami cizíma rukama, nelítostným vysáváním kolonií i odsáváním financí "legálně" pomocí akcií. Velká Británie se ani ke svému vlastními obyvatelstvu nikdy nechovala v rukavičkách, pokud jej "momentálně" nepotřebovala.
  Velká Británie má na svědomí ve své historii mnohem více mrtvých, mnohem více zničených států, životů, hladových a nemocných, než kdokoliv jiný. Ba i USA se ještě sotva přiblížily na vzdálený dohled!
  Započítávají se do počtu obětí Druhé světové války také zemřelí za krutého a jednoznačně úmyslného hladomoru v Bengálsku v 1943-44? Počet obětí až čtyři miliony ... A to je jen slaboučká čárka na tlusté linii zločinů Velké Británie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyvolení se nemusí bát. BAKALA má ve Švícarsku úkryt hodně hluboko a pár robotů to také přežije.

   Smazat
 11. Trump stále ještě nemá SSA pod kontrolou ...
  https://www.casopis-sifra.cz/kdo-nelze-s-nami-je-proti-nam-americka-korporatni-media-se-zbavuji-novinaru-kteri-nechteji-informovat-jednostranne/
  https://beforeitsnews.com/blogging-citizen-journalism/2020/07/q-power-outage-before-election-2648050.html Q Výpadek napájení a sítě před volbami.

  OdpovědětSmazat
 12. Myslíte, že chtějí Amici poznat Hirošimu a Nagasaki???

  OdpovědětSmazat
 13. Fandím Číně. USáci potřebují konkurenci a protiváhu jako prase drbání.

  OdpovědětSmazat
 14. Nevěřím že us fašisté napadnou Čínu na to jsou moc zbabělí ti umí zabíjet jen civilisty bez letectva a těžkých zbraní. Je to jako pěst na oko co se mají co vměšovat v Jihočínském moři.

  OdpovědětSmazat
 15. To jsou pouze politické tanečky, válka USA - Čína a USA - RF není možná pro veliké množství jaderných a dalších zbraní na všech stranách!! Kdo je takový šílenec a dovolí si rozpoutat světovou apokalypsu , kdy ani útočník se nikam neschová a bude též zasažen!! A kdo by měl "zisk" , když bude území USA a Číny jaderná poušť!! Úplně blbé výkřiky některých generálů z Pentagonu, že lze "vyhrát" jaderný konflikt, už naštěstí utichly a nikdo si dnes nedovolí "jaderný" konflikt spustit, na to se mají dostatečně rádi!!

  OdpovědětSmazat
 16. Pentagon vysvětlil přesun vojsk z Německa k ruským hranicím

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020080912328882-pentagon-vysvetlil-presun-vojsk-z-nemecka-k-ruskym-hranicim/

  Je to nevyhnutelné? V USA vytvořili scénáře nové války na Korejském poloostrově

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020080812327403-je-to-nevyhnutelne-v-usa-vytvorili-scenare-nove-valky-na-korejskem-poloostrove/

  OdpovědětSmazat
 17. Nefandím žádné válce, ale pouhou úvahou lze dojít k závěru, že USA prostě postrádá logické myšlení a reálný pohled na svět. Stále se domnívají, jako kdysi Anglie, že jejich splendid isolation na jejich ostrově je výhodou. Dnes už není a poměr sil je takový, že Čína samotná může postavit armádu téměř v počtu amerických obyvatel. Ono stát proti někomu, kdo má trojnásobnou přesilu, a za zády ruskou podporu, je přinejmenším riskatní a to používám slušné výrazy. A dodávám, že samotným američanům se do války nebude chtít. S podporou obyvatel, zvláště za podobné situace, která tam je teď, asi počítat nemohou. Do války by šel jen magor, nikdy nikomu nic nepřinesla. Jen ničení, ztráty na životech, které se časem podaří zacelit a zase budou válečníci, i s politiky, kteří je války vyhnali,tam co byli.

  OdpovědětSmazat
 18. Amíků už má každý plné zuby!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co já? ... zeptal se kolozubý.

   orinoko

   Smazat
  2. Kdysi se říkalo, že nás Číňani utlučou čepicemi. Doba se však změnila a pokročila.
   Stačí, aby Čína přestala vyvážet do emeriky svoje šprcky a Slovensko mobilizovalo: Celý svet sa tresjéé,

   orinoko

   Smazat
 19. Ve středu budeme vědět kde Babiš Amikum až Vlezl? Nevěřím Babišovi ani slovo, natož když navýšil zadlužení státu o 500 miliard. Teď slychame zvýšení důchodu a jednorázového příspěvků 5000 korun, neříkám že duchodci nezaslouží ale další navýšení nám po volbách pěkně osladi! Jen tu vládnoucí kojící a sebranku posledních 30 let volte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:19
   Proč by lezl Babiš Amíkum do zadku, tohle je přece návštěva jako každá druhá, Amík není Rus, který nám přikazuje jak se máme vuči nim chovat, viz. Koněv.
   Jsem duchodce a nesouhlasím s tak vysokým navýšením duchodu, to je cesta do pekel, jinak koho podle vás volit?? Předem vylučuji populisty z SPD a naprosto vylučuji KSČM, tyto pohrobky stalinistické doby před 30 lety.

   Smazat
  2. 9,22
   Tak brzy a už našrot?!.-DDD

   Smazat
 20. Američané sází na lokální války připravované jejich tajnými službami. V tom jsou mistry a daří se jim. I mistr tesař...., potom bude mela.

  Pochybuji, že východ je pustí do předpokoje a změna režimů v Rusku a Číně je v nedohlednu. Japonsko také nevypadá na sebevraha. Výbušná je Korea, asi je na řadě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vezmu to odzadu. Japonsko vymírá úžasným tempem na svojí ješitnost. Rusko válčit nechce protože má všeho pro svůj rozvoj dostatek. Čína vyhrává ve světě investicemi a nevměšováním. Problémem jsou zvrhlé, zdegenerované a zdivočelé elity USA. Překrývají čím dál rychleji svá zvěrstva jinými /od Kennedyho až Pizza gate/ a může dojít ke zkratu. Nebo jak zlikvidovat ten dluh. Přestává platit morálka a úcta. Jak tomu zabránit nevím. Starý negramotný blbec.

   Smazat
 21. Někde jsem četl že Australský premiér prohlásil že do třech měsíců to mezi USA a Čínou řachne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Urcite nie. V blizkosti Ciny americani bojovat nemozu, pretoze by ich Cinani umlatili capicami. Techniku maju (skoro) zrovnatelnu ale mnozstvo techniky a ludi, ktore mozu do pripadneho konfliktu v Juhocinskom mori poslat by s Americanmi urobilo rychly proces. A v atomovej vojne by to asi dopadlo 'remizou' (teda obaja zniceni).
   V Amerike su sice idioti, ale tuto zakladnu matematiku este zvladaju.

   Smazat
 22. Emerika má teď jiné problémy. Vybudovat na všech svých vojenských zařízeních všechna sociální zařízení pro 30 nebo kolik pohlaví. To je při počtu emerických mírových misí a potřebě ihned pořádný problém. Starý negramotný blbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:09
   A BLM za bílé emeričany umírat nebude.... teď díky NEschopnosti Trumpety razantně zasáhnout budou bílý v emerické umírat rukou BLM!!!!

   Smazat
 23. Bože chraň planetu, před pitomci co si lezou na nervy a mají chuť si vlítnout do drdolu.

  OdpovědětSmazat
 24. Tak a teď si naštvali protivníka který nedělá ústupky když něco sdělí, tak jim mohou zvednout adrenalin ale už ne bez trestu a oni se na vrata nepříteli nevěší.

  OdpovědětSmazat
 25. „Piráti si poslali milion korun z veřejných peněz na svoji kampaň.” Nepotěšitelný závěr od Štěpánka pro české voliče

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020080912329939-pirati-si-poslali-milion-korun-z-verejnych-penez-na-svoji-kampan-nepotesitelny-zaver-od-stepanka/

  OdpovědětSmazat
 26. Pokud by Čína uspěla a dokázala samozvaného četníka světa poodehnat od svých břehů, potom nevím, jestli bych z toho měl mít vůbec radost, protože na řadu zájmů válečné politiky USA by přišla logicky naše totálně bezbranná Evropa, která se dnes doslova sama nabízí k dokonalému vyrabování.
  Nemám obavy z obyčejných Američanů, ale z těch, co vládnou válečným průmyslem a kupují si k tomu i politiky i s jejich generály. Trump je v tomto ohledu naděje, to ale zřejmě nebude trvat věčně.

  OdpovědětSmazat
 27. Facebook smazal Trumpův příspěvek o COVIDu, přestože vědci říkají téměř totéž

  http://svobodnenoviny.eu/facebook-smazal-trumpuv-prispevek-o-covidu-prestoze-vedci-rikaji-temer-totez/

  Bojím se dne, kdy se to stane

  http://svobodnenoviny.eu/bojim-se-dne-kdy-se-to-stane/

  Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

  http://svobodnenoviny.eu/jsi-pro-fair-play-pak-nemuzes-fandit-liberodemobloku/

  Severoafričtí Youtubeři radí, jak se dostat nelegálně do Evropy a Ameriky

  http://svobodnenoviny.eu/severoafricti-youtuberi-radi-jak-se-dostat-nelegalne-do-evropy-a-ameriky/

  Průzkum: 80% černých Američanů nesouhlasí s agendou „Zrušit policii“

  http://svobodnenoviny.eu/pruzkum-80-cernych-americanu-nesouhlasi-s-agendou-zrusit-policii/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.