Reklama

sobota 29. srpna 2020

Smrt Francie je realitou: Obrácená kolonizace pokračuje. Násilí každých pár sekund. Původ pachatelů je tabu. Le Penová: Kam až musí barbarství dojít? Kostely shořely. Podvolení: Vše, co nás ničí, je vychvalováno

Guy Milliere

29. 8. 2020 GatestoneInstitut, překlad ProtiProud
Guy Milliere popisuje děsivou situaci země galského kohouta, kde se nyní potkává stále větší agresivita imigrantů se sebevražednou ideologií multikulturalismu a podvolení původní společnosti. Lyon, třetí největší město ve Francii, 20. července 2020, tři hodiny ráno, středostavovská čtvrť.
Mladá dívka venčí na klidné ulici svého psa. Najednou se přiřítí vysokou rychlostí auto a jejího psa přejede. Následně řidič zastaví, zařadí zpátečku a přejede také mladou ženu. Potom se vyřítí vpřed plnou rychlostí a vláčí její mrtvé tělo asi půl míle za sebou. Lidé v ulici jsou probuzeni rámusem a zapíší si SPZ automobilu. Policisté, kteří přijedou na místo tohoto hororu, jsou zděšení.

Tělo mladé ženy je roztrháno na kusy. Na jedné straně ulice je nalezena její noha; zbytek jejího těla je rozdrcen. Jedna její ruka leží blízko těla jejího psa. V druhé ruce stále drží psí vodítko. Jmenovala se Axelle Dorier. Pracovala jako zdravotní sestra a bylo jí 23 let.

Utajovaní vrazi 

Francouzské ministerstvo spravedlnosti požádalo místní policii, aby jméno vraha nezveřejnila. Jeden policista jej ale přesto anonymně zveřejnil na sociální síti. Vrah se jmenuje Youssef T. Řídil pod vlivem a bez řidičského průkazu. Státní zástupce ho obvinil z "bezohledné vraždy" a nyní čeká na soud ve vazbě. Hrozí mu nanejvýš deset let za mřížemi. Obyvatelé Lyonu chtěli uspořádat pietní pochod, aby vzdali hold mladé zdravotní sestře a požádali vládu, aby tvrději bojovala proti zločinu. Rodiče mladé ženy si ale pietní akci nepřáli a řekli, že k vrahovi "necítí nenávist".

V červenci 2020 nebyl tento barbarský čin ojedinělý. Na vedlejší silnici v departementu Lot-et-Garonne v jihozápadní Francii se mladá četnice Mélanie Lemée (25 let) pokusila 4. července zastavit řidiče, který překročil nejvyšší povolenou rychlost. Řidič šlápl na plyn a úmyslně ji přejel. Byla na místě mrtvá. Místní četníci řidiče vzápětí dopadli. Jméno řidiče sdělil médiím jeden policista. Řidič se jmenuje Yacine E., a také on řídil pod vlivem a bez řidičského průkazu. Rodiče Mélanie Lemée souhlasili s pietní akcí, ale také řekli, že k vrahovi "necítí nenávist". A dokonce dodali, že s ním mají soucit, protože "jeho život je v troskách."

Třetí barbarský čin se stal 5. července v baskickém městě Bayonne. Řidič autobusu Philippe Monguillot (59 let) odmítl dovolit dvěma mladíkům nastoupit bez lístků a bez roušek. Oba mladí muži ho přinutili vystoupit z autobusu a začali ho okamžitě surově bít. K šarvátce se připojili další dva mladíci a řidiče rovněž bezohledně napadli. A pak ho nechali na chodníku, umírajícího, zalitého krví. V nemocnici mu bylo diagnostikováno kóma. Příbuzní, kteří ho přišli navštívit, řekli, že měl úplně rozmlácenou tvář. O dva dny později řidič autobusu zemřel. Čtyři zabijáci byli dopadeni a jsou ve vazbě. Novináři se jejich jména dozvěděli, ale rozhodli se je nezveřejnit. Policisté však jména pachatelů i v tomto případě zveřejnili: byli to Mohamed C., Mohammed A., Moussa B. a Selim Z. Ve městě se konal tichý pietní pochod. Manželka Philippe Monguillota řekla, že její život je v troskách a že pochybuje o tom, zda bude spravedlnosti učiněno zadost.

Podvolení

Podobné děsivé činy se ve Francii dějí každý den již léta. A jejich počet se stále zvyšuje. Pachateli jsou obvykle mladí dospělí. Všichni jsou imigranty z muslimského světa. Nejsou však islamisté a nemají žádné politické ani náboženské motivy. Obvykle nemají žádné výčitky svědomí.

Psychiatři popisují jejich činy jako "praktikování bezdůvodného násilí", násilí, jehož cílem není nic jiného než mít potěšení z násilí. Zdá se, že tito lidé nemají úctu ani k lidskému životu ani respekt k zákonům.

Psychiatr Maurice Berger, který tyto mladé lidi léčil, nedávno vydal knihu "Sur la violence gratuite en France" ("O bezdůvodném násilí ve Francii"). "Bezdůvodné násilí", píše Berger, se nyní může stát kdykoliv a kdekoliv a jeho obětí může být kdokoliv. "Ve Francii dochází k bezdůvodnému násilí každých 46 sekund...," poznamenává. "A může to potkat každého z nás. Pokud nechcete ohrozit vaše šance na přežití, měli byste se podrobit, sklopit oči a přijmout ponížení."

Někdy, jako v případě Axelle Dorier, není podrobení možné: Až do chvíle, kdy přejel jejího psa, neměla se svým vrahem žádný kontakt. A jiní, řekněme řidiči autobusů a policisté, nemají "podvolení" v popisu práce.

Rodiny obětí se však podřídit mohou a často to i dělají. Bývají potom zahrnuti pochvalami politiků a oslavováni médii. Krátce po teroristickém útoku v divadle Bataclan v Paříži v roce 2015 napsal Antoine Leiris, manžel ženy, která byla v divadle strašně mučena a nakonec zavražděna, teroristům na Facebooku dopis. Napsal, že rozumí jejich motivům a že vůči nim necítí žádnou nenávist. Dodal, že se na ně nezlobí a že bude dál žít svůj život. Dopis byl v sociálních médiích okamžitě sdílen stovkami tisíc lidí. Jedno nakladatelství jej požádalo, aby námět svého dopisu rozvinul a napsal na toto téma knihu. Kniha nazvaná "Vous n'aurez pas ma haine" ("Neposkytnu vám svoji nenávist") se okamžitě stala bestsellerem.

Obrácená kolonizace

Také soudy "klopí oči" a podvolují se - mají to v dnešní době v popisu práce. Výzvy policii a médiím k nezveřejňování jmen vrahů, jsou snahou utajit pravdu a zabránit veřejnosti v tom, aby se dozvěděla, kdo ve Francii tyto činy páchá. Utajování jmen vrahů odhaluje touhu po appeasementu. Když má vrah křesťanské jméno, je jeho jméno okamžitě vytištěno na titulních stranách novin. Utajování jmen ukazuje strach z komunit, do nichž vrahové patří, a strach z hněvu obyčejných Francouzů.

Politici dělají totéž. Vědí, že hlasy muslimů jsou pro ně teď důležitější, než kdy jindy. Prezident Emmanuel Macron hovořil o vraždách Axelle Dorier, Mélanie Lemée a Philippa Monguillota jako o "neštěstích" a "politováníhodných činech" a potom okamžitě změnil téma a začal řečnit o něčem jiném. Nový ministr spravedlnosti - právník Eric Dupond-Moretti - na otázku novináře, co si myslí o lidech, kteří žádají vládu, aby proti zločinům tvrdě zakročila, řekl: "Spravedlnost musí být garantem sociálního smíru." Nejdůležitějším momentálním úkolem ministerstva spravedlnosti je zajistit repatriaci francouzských džihádistů uvězněných v Sýrii a Iráku do Francie, "protože jsou francouzskými občany a povinností Francie je zajistit, aby se vyhnuli trestu smrti."

Přísněji promluvila pouze lídryně Národního sdružení Marine Le Pen:
"Jakou úroveň barbarství musíme dosáhnout, aby Francouzi řekli tomuto rostoucímu zdivočelému násilí v naší společnosti NE? Kolik policistů, četníků, řidičů autobusů, mladých dívek a chlapců bude muset ještě zemřít?" Mainstreamová média ji ale ihned obvinila z přilévání oleje do ohně a z toho, že se chová jako nezodpovědná extremistka.

"Francie právě zažívá obrácenou kolonizaci," řekl již 3. listopadu 2016 novinář Éric Zemmour: "Lidé přicházející hlavně ze zemí, které byly dříve kolonizovány Francií, se ve Francii usadili bez toho, že by měli v úmyslu se integrovat. Většina z nich žije ve čtvrtích, kde nyní vládnou islámské zákony a kde imámové šíří nenávist vůči Francii. Všechny předchozí vlády umožnily těmto čtvrtím se rozrůstat a přitom doufaly, že se nenávist k Francii a Francouzům z těchto čtvrtí nerozšíří ven. Ale tato nenávist k Francii a Francouzům se z těchto čtvrtí rozšířila v podobě nepokojů, výtržností a terorismu. Dnes má pro změnu podobu individuálních útoků a vražd, které jsou důsledkem všeobecné nenávisti vůči Francii a Francouzům. A na potvrzení své kapitulace úřady tvrdí, že nenávist nepochází od těch, kteří vraždí, ale od těch, kteří na to chtějí reagovat a říkají, že těmto útokům a vraždám musíme učinit přítrž. Toto je naprosto sebevražedný postoj."

"Francie je v kómatu a její smrt se blíží," řekl v diskusní talk show ThinkerView spisovatel a filozof Michel Onfray. A dodal, že hlavní příčinou je mizející křesťanství, na kterém jsou založeny hodnoty a etika, kterými se Francie po staletí inspirovala. Poznamenal, že kostely jsou prázdné, katedrály shořely a že tváří v tvář obecné lhostejnosti dochází k stále častějšímu znesvěcování křesťanských svatostánků. "Křesťanství se rychle vytrácí," dodal. "Naše civilizace je vyčerpaná. Milujeme jen to, co nás nenávidí, všechno, co nás ničí, je považováno za skvělé. Toužíme zničit pravdu a naše dějiny." A poukázal na to, co především tuto zkázu způsobuje: "Nevyučujeme ve školách dějiny Francie a nejsme hrdí na to, čeho naše civilizace dosáhla. Pokud o naší civilizaci mluvíme, tak jenom proto, abychom ji znevažovali a bagatelizovali." Závěrem řekl, že v žádnou renesanci nevěří, ale že bude bojovat až do konce: "Musíme se tomu postavit, musíme proti tomu bojovat."

Boj proti fašismu

Ve Francii se v posledních letech prudce zvýšil také počet protižidovských činů. Desítky tisíc Židů se vystěhovaly ze země a tato vlna emigrace židovskou populaci ve Francii postupně decimuje. Mnoho Židů, kteří v zemi stále žijí, opustilo města a čtvrti, kde dosud bydleli a přestěhovali se do (dočasně) bezpečnějších oblastí. Křesťané jsou ve Francii imámy v no-go zónách považováni za nevěřící. A pak jsou snadnou kořistí pro mladé muže, kteří Francii a Francouze nenávidí a které submisivní postoj soudů a úřadů od páchání zločinů rozhodně neodradí.

30. května 2020 se v Paříži konala demonstrace ilegálních imigrantů, kteří do Francie přišli většinou ze severní a subsaharské Afriky. Ačkoliv byla demonstrace vládou zakázána, měla policie nařízeno, aby nezasahovala. Přestože všichni protestující porušili zákon, bylo zadrženo pouze 92 demonstrujících, kteří byli ovšem brzy propuštěni. O dva týdny později proběhla v Paříži další demonstrace, tentokrát na podporu rodiny Adama Traoré, afrického kriminálníka, který zemřel, když se násilně bránil zatčení. Také tato demonstrace byla vládou zakázána a policie měla opět nařízeno nezasahovat. "Smrt Francii," křičeli protestující a někdy také "Špinaví Židé". Vláda a média hlavního proudu ani nepípla. Mladí Francouzi z Génération Identitaire (Generace Identity) - hnutí za obranu Francie a západní civilizace - stáli na střeše nedalekého domu a spustili ze střechy dolů transparent s nápisem "Spravedlnost pro oběti anti-bělošského rasismu". Jeden muž vyšplhal na střechu budovy a snažil se transparent zničit. Tento muž byl médii celé dny popisován jako hrdina "boje proti fašismu" a televizní stanice se předháněly, aby s ním udělaly rozhovor. Mladí Francouzi, kteří tento transparent drželi, byli mezitím zatčeni a obviněni z "podněcování k nenávisti".

Dijon, 156.000 obyvatel, hlavní město Burgundska: od 16. do 18. června 2020 proti sobě v ulicích města bojovaly dva gangy obchodníků s drogami - čečenský a arabský. V zuřivých pouličních bojích byly použity vojenské zbraně - v zemi, kde ústava nepovoluje občanům držet zbraň. Francouzská vláda v tomto případě opět požádala místní policii, aby nezasahovala. Konflikt byl nakonec vyřešen v místní mešitě díky imámům a pod jejich dohledem. V průběhu tohoto krvavého konfliktu policie doporučila obyvatelům, aby zbytečně neopouštěli své domovy a aby byli velmi opatrní, dokud přestřelky neskončí. Policie několik členů gangů zatkla, ale až poté, co zuřivý souboj gangů skončil.

26. července 2020 se konal ve vesničce Saint-Étienne-du-Rouvray v Normandii vzpomínkový obřad. Před čtyřmi lety zde byl při celebrování mše zavražděn dvěma mladými islamisty šestaosmdesátiletý kněz Jacques Hamel. Ministr vnitra Gerard Darmanin při této příležitosti přednesl projev odsuzující "islámské barbarství". "Zavraždění kněze v kostele," řekl, "je pokusem zardousit kus naší národní duše." Neřekl ovšem, že kostel byl během oné osudné mše téměř prázdný, a bezmocnými svědky této strašné vraždy byli jen čtyři postarší věřící. Darmanin nicméně dodal, že je rád, že se Francouzi neoddali hněvu, a že si místo něj vybrali "mír".

* * *
Poznámka redakce Nové republiky: svádět pasivitu a toleranci státní administrativy, médií hlavního proudu a politiků k agresi islamistů v evropských zemích na odpadávání lidí od křesťanství je nedostatečné a mylné. Vinen je systém, který generuje do vládnoucích elit lidi odtržené od života společnosti, často propadlé ideologiím odporujícím zdravému selskému rozumu, lidi s pokroucenou představou o toleranci a spravedlnosti, lidi sledující jen svůj osobní prospěch. Tyto politické elity jsou vynášeny do svých funkcí výtahy ovlivňovanými manipulacemi médií, vlastněných finančně silnými, často nadnárodními skupinami, jejichž zájmy jsou úplně jiné, než jaký mají vynášení politici v rámci své země zastávat.

Bývalý europoslnec Jan Keller či dnešní europoslanec Ivan David přinášejí z nejvyšších rozhodovacích pater Evropské unie svědectví o úpadku, sebevražedných proudech, korupci a nerozumu, které opanovaly současnou Evropskou unii.

Mimochodem, proč evropští katolíci mlčky strpěli, když v Bosně džihádisté vraždili a terorizovali místní pravoslavné Srby a katolické Chorvaty? Proč tolerovali své vlády, které se spolu s dalšími v NATO podíleli na islámské agresi v Kosovu, a následně v Libyi, Sýrii a dalších zemích?

V. D.

48 komentářů :

 1. Vítáme vás drazí mohamedáni. Dělali jste pro nás revoluci na Blízkém východě, sponzorovali jsme vás. A když teď prohráváte, přijďte k nám i s rodinami. My se o vás postaráme.

  OdpovědětSmazat
 2. Jak to, že jste zveřejnili jakási jména tzv. vrahů, když to je ve Francii zakázáno? Jak si dovolujete tvrdit, že se jedná o vrahy?
  Další nenávistný článek na adresu islámu a uprchlíků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:15
   Heim ins Afrika jak pro muslimoODPAD, tak pro jeho podporovate, vertehen???!!!!!

   Smazat
  2. 13:15
   Islám je zločinná ideologie, protože Muslim musí žít podle obrazu života proroka Muhammada a ten vraždil, válčil, podváděl, zotročoval a to vše ve jménu Alláha Boha jediného.
   Extrémista jste vy.
   Islám je zločinná ideologie, protože je to celkový souhrn pravidel, která pro jejich dokonalost (Alláh přece prohlásil, že vše v Islámu je dokonalé a nelze to změnit) pro státní doktrínu. Náboženství je to nazváno jen ze zvyku a "omylem".

   Smazat
  3. 17:00 Doporučoval bych nepoužívat jazyky, o kterých nemáte páru.

   Smazat
  4. 22:52
   Někdo se tě na něco ptal???

   Smazat
  5. Nebudu kecat do islámu, nekecám do víry katolíkům ani Židům. Jen vím, že posledně jmenovaná náboženství patří do Evropy a islám ne. Francie je na tom hůř, stejně jako všechny státy, které vlastnily kolonie. Jim taky radit nebudu, jen jim přeju cestu bez násilí.

   Smazat
 3. Dobrý, leč hrůzný článek o realitě, kterou si nechceme ani přiznat natož něco dělat pro její odvrácení...

  OdpovědětSmazat
 4. Ministr vnitra Gerard Darmanin při této příležitosti přednesl projev odsuzující "islámské barbarství".
  Tuhle větu odvolal a několikrát se omluvil. Přirovnávat Islám k barbarství je urážka. Ale pravdou je to, že v tom kostele nikdo nebyl. Proč jsou takové stavby ve Francii? Proč stát živí nějaké kněze? Muslimové platící daně dané ne právem můžou cítit dotčeni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že platí daně tak jako jedna menšina u nás...

   Smazat
 5. Tahámí politiky do kostelů, nabádání lidí, aby volili lidovce, výpravy na bavorácké žranice pořádané tvrdým jádrem nikdy nesmířených sudetských Němců.
  Prahnutí po světské a politické moci, po ministerských křeslech - bez ohledu na to, zda jde o koalici s levicí, nebo pravicí.
  Takhle totiž vypadá KDU-ČSL, která si vzala Ježíše Krista za svého rukojmího a zneužívá jeho velikost pro svůj vlastní, vykutálený způsob života a nahlížení na křesťanství.
  Přitom jedno hlásají a jiné konají, což je staví na pozice obyčejných farizejů, kteří díky oběti Ježíše a jeho fyzické absenci na tomto světě, dovedli jeho učení dnes k dokonalosti podle svého.
  Majetky, odmítání jakékoliv kritiky, rozeklané hadí jazyky, politická moc a kariéra pomazaných - toto je pravá příčina, proč kostely dnes zejí prázdnotou, stejně jako celé evropské evropské křesťanství.

  Obroda křesťanské víry v českých zemích může začít pouze tvrdým distancování se věřících od politiky a světských záležitostí.

  OdpovědětSmazat
 6. Ten článek je úplně mimo. Francie je krásná a bohatá země často tam jezdím za dcerou. Mám dojem, že úmyslně lžete, migrace přinesla Francii prosperitu. Česko a celá východní Evropa jsou v propadu, proto musíte vymýšlet hlouposti, jak zabránit vstupu nových obyvatel. Jenže máte smůlu, tohle je už nezastavitelné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jezdíte do jiné Francie, než ostatní...
   To jste nikdy nepotkal/a migranta?
   Ano, Francie byla a je krásná, ale má i problémy...

   Smazat
  2. Jde o to, jakou izolovanou (!) enklávu ve Francii navštěvujete. I u nás jsou vesnice radost pohledět a jinde se musíte dekovat. Frau Merkel dovolila Saudům postavit v SRN tisíc mešit a má doma klid. Divím se Makronovi, že neudělal totéž. zachránilo by to spoustu památek před jinak zcela zbytečnými žhářskými útoky.

   Smazat
  3. 13:27 Situace zejména v Paříži se díky imigraci "zlepšuje" s narůstajícím tempem. Mohu dnešek porovnat se čtvrtstoletím zpátky. Dodnes mám schovanou mapu centra Paříže, kde jsem v r. 1994 prožil několik týdnů. Když jsem se ale u francouzského zaměstnavatele pochlubil, kudy se procházím po večerech, v noci a o víkendech, tak se šéfové zděsili a do té mapy vyšrafovali celé čtvrti, do kterých nesmím chodit, protože je to životu nebezpečné. Již tehdy standardní policejní hlídka čítala čtyři policisty se samopaly (dva by se již tehdy neubránili). Dnes je ta šrafovaná plocha v Paříži několikanásobně větší! První bomba v pařížském metru (na stanici, kde jsem byl denně) tehdy bouchla asi měsíc po mém návratu do Prahy :-)

   Smazat
  4. 13:27 Ale šlo by to zastavit pochytat plaváčky vysadit je na břeh Afriky lodě zničit pašeráky zavřít. Vyhlásit veřejně že Evropa už nepřijímá ale to by tam nesměli sedět sorosovi poskoci. A Češi žádnou demožumpu a pyjáty většinově volit nebudou aby jste je tahali sem. Ta tvoje Francie je zadlužená až na půdu prosperito.

   Smazat
  5. 13"27-je to trol a trotl v jednom, když tam má dceru a přitom nic nevidí a nevnímá tu cestu do muslimských pekel, kterou Francie i s jeho dcerou kráčí...
   A výrokem, že díky přísunu migrantů Francie bohatne jen potvrzuje svůj akutní kretenismus.

   Tahat do EU miliony neadaptabilních a naprosto civilizačně a nábožensky nekompatibilních nekvalifikovaných a nekvalifikovatelných primitivů v situaci, kdy má sama okolo 25 milionů svých nezaměstnaných, pro které není schopna zajistit uplatnění, přestože jsou plně integrovaní sociálně, kulturně, nábožensky, jsou kvalifikovaní a znalí řeči, je hrdelní zločin. To není omyl, to je záměr zničit evropskou civilizaci...
   A ti, kteří o to usilují si zaslouží ten absolutní trest a ti voli, co tomu napomáhají, nebo tomu nečinně přihlížejí si zaslouží s těmi invazivními barbary žít v jednom domě.
   A to platí i o tom "expertovi" výše zmíněném...
   Možná je ze skupiny těch pitomců z přesvědčení, jako ten fotr té mladé studentky z Freiburgu, kterou před dvěma lety přepadl, znásilnil, rdousil a pak, jako chcíplou kočku hodil ještě dýchající do řeky ten Afghánec a on namísto toho, aby mu šel uřezat palici, jak je u těch mohamrdánů zvykem, vyzval kondolující veřejnost, aby neposílala květiny na hrob jeho dceři, ale peníze na konto uprchlického centra, aby se tací, jako vrah jeho dcery měli ještě líp, než se už mají a dostalo se jim ještě lepšího zacházení za to vraždění auty, sekerami, noži a házením pod vlaky...
   Politici a aktivisti obhajující, prosazující a organizující imigraci patří na el. křeslo a do těch nejtužších kriminálů a idioti z řad občanstva to podporující patří zavřít do blázinců!!!

   Smazat
 7. Nová zábava zdegenerovaných zvrhlých parazitů. Připravte se, bude se to stupňovat až do nějaké katastrofy.

  OdpovědětSmazat
 8. A takovou demokracii nám sem cpou ty západní odpadi????!!!!!
  Díky Tuberovi už máme Muslice, Pha. je toho odpadu taky plná, Brněnští havlokokoti by rádi mešitu ve středu města..... ale Rus je ten nejhorší na světě????!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Proč tomu tak podle mého názoru je: 1) Hromadění peněz (nepodložených zlatem), to jest i koncetrace moci, v rukách hrstky lidí. 2) Převažující osobnostní rysy těchto lidí ( 21minut - https://www.youtube.com/watch?v=03Ycmfb_UvE --- 1h41min - https://www.youtube.com/watch?v=PpMJkaf117g )
  3) Netečnost veřejnosti ke svému ohrožení způsobená blahobytem (https://cz.sputniknews.com/videoklub/2020061312071501-video-nejznamejsi-a-nejstrasnejsi-experiment-vesmir-25-jak-se-mysi-raj-stal-peklem/ )
  A nic podstatného se nemůže změnit, dokud se něco podstatného nezmění v uvedených třech oblastech. Děda.

  OdpovědětSmazat
 10. Zlatá totalita za Husáka ! Klid , pohoda !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro obyčejné lidi určitě

   Smazat
  2. A upřesněme: ... za katolíka Husáka :-)

   Smazat
 11. Ano, z vlastní zkušenosti vím, že kostely ve Francii jsou zamčeny. V den , kdy je mše, se kostel otevře, ale jen po tuto dobu.
  V Itálii, v Toríně, když se jdete podívat ke kostelu, kde je uloženo Turínské plátno, tak všude kolem i na protějších schodech sedí muslimové a hlasitě si pouští jejich hudbu...
  Dekadence Evropy
  Kde je víra?
  Kde je pud sebezáchovy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plivali jste špínu na katolíky ani oni vám nevyhovovali tak si užijte muslimy.

   Smazat
  2. Plivali jsme na zloděje, kteří si hrají na křesťany, a přitom lhali když kradli majetek, který jim nikdy nepatřil.

   Islamisty si užijeme s kalachem v ruce na korbě tanku.

   Smazat
  3. 19:50 debilní žvásty. Ty se budeš bát zavolat i policajta, když ti černej muslim bude znásilňovat desetiletou dceru. Ještě sám mu nastavíš prdel a poníženě poděkuješ. Jako kdybych tě neznal.

   Smazat
 12. MYSLÍM ,ŽE SE BUDU TĚŠIT DO HROBU ....NEMOHLA JSEM TEN ČLÁNEK ANI DOČÍST DO KONCE...JAKÁ NESPRAVEDLNOST A ZBABĚLOST ,NEDOVEDU SI PŘEDSTAVIT ,ŽE BY MI NĚKDO TAK ZABIL DÍTĚ A JÁ MU NEVYŠKÁBALA OČI ....NECHCE SE MI ŽÍT ,VA TAKOVÉMTO OBRÁCENÁM SVĚTĚ....CHUDÁCI MOJE DĚTI A VNOUČATA....MARIEZA....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máte pravdu.
   Dobře uý bylo..
   Jenže naše děti a vnoučata už mají vymyté mozky a lezou do té strašné oprátky sami a dobrovolně

   Smazat
 13. Do Berlína vstupujú kolóny obrnenej techniky z jednotky SHAEF. https://mobile.twitter.com/i/status/1299421165329559559

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak to je opravdu fór, domníval jsem se, že Německo je doposud okupováno kvůli obraně skvělých vymožeností tábora kapitalizmu před zlými Rusy, ale spojenci (USA, Francie a Kanada) tam jsou jenom na ochranu Frau Merkel před zlými Němci :-)

   Smazat
  2. 17:18 ty těžké tanky jsou asi opravdu potřeba, když nebudou stačit, mohou Američané vyrukovat i s jadernými minami, na skladech v Německu je jich velký dostatek :-)

   Smazat
 14. MaP 541 EU - ECRI - Brutální vraždy žen ve Francii. Vláda zakazuje zveřejnit identitu vrahů.Proč asi.. https://www.youtube.com/watch?v=UWA3ohuFdcQ
  Toto je řada - Macron to nemohl vydržet a rozhodl se stáhnout Francii z EU!
  https://www.youtube.com/watch?v=oqrYXl_2bOw

  OdpovědětSmazat
 15. Nezlobte se, ale ja osobne NIC PROTI TOMU NEMAM, NAOPAK. Francie treba kolonizovala sev. Afriku tak, ze tam nezustal kamen na kameni, a to delali Britove jeste hur, bezohledne zabijeli domorodce jako muchy. Neskodilo by, aby se jim to vratilo, treba ted. Bojim se jen, ze muslimove a hindove budou tisickrat milosrdnejsi nez byly krestansti belosi. Prectete si treba Pilatovou: DOBYVATELE, PROROCI, PATRIOTI. Takovych zverstev jsou schopni jen Evropane; belosska elita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:35 vy se tedy domníváte, že by by si současné generace měly vzájemně a násilně vypořádávat křivdy, ke kterým došlo mezi jejich předky a prapředky, to podle dnešního vidění a dnešních měřítek? Bez toho, že by vůbec byly uvažovány civilizační přínosy nebo i "východní", třeba mongolské nebo osmanské násilí vůči bílé populaci? Ne, primitivismus je nepřípustný, ať je hájen s jakýmkoli zdůvodněním. Kdo ho jakkoli omlouvá a zamlčuje, chová se zločinně. Vy, svou omezeností, patříte mezi ně.

   Smazat
 16. Marine Le Pen řekla jen pravdu a to se liberálním hlupákům nehodí. Je to také varování pro Čechy aby nepodporovali liberály.

  OdpovědětSmazat
 17. Přistěhovalci mají politická práva. Budou volit. A koho? No "své" politiky. Starosta Londýna je jakýsi "Chán". Muslim, nemýlím-li se. Ale to je výjimka. Muslimové nepotřebují v křeslech starostů, radních, poslanců, ministrů, premiérů, ba dokonce ani králů muslimy. Proč? Špinavou práci za ně udělají "křesťané" (ďauři) a rádi. Za mizerný groš, který navíc ještě vymámí z vlastních poddaných! Nikoliv muslimové, přivandrovalci všeho druhu, ale "naši" politici zločiny umožňují, tají a když už to nejde jinak tak kryjí! To italští politici doslova podporují masový dovoz migrantů a platí je z daní obyvatelstva! To němečtí politici, nikoliv migranti, zařídili, že milión německých důchodců po čtyřiceti letech práce má menší příjmy než právě dorazivší migrant, který pro Německo nehnul prstem a hnout ani nehodlá! To české soudy, ne migranti, odsoudili zločince a migranta za znásilnění nezletilé na dva roky. Po měsících "vyšetřování", kde se psychiatrické "kapacity" snažily jak mohly nějak dokázat momentální nepříčetnost pachatele (byl příčetný, v momentě kdy znásilňoval příčetný nebyl a teď už zase příčetný je). A s mnoha omluvami, a zjevně nerady ho posílají do zdravotnického zařízení. Pak pochopily, že je to přece jen trochu okaté, tak dostal roky čtyři. Skoro jako ten bezďák, co ukradl šest housek za dvacku. Ten dostal tři na tvrdo! Troufnu si tvrdit, že ani jeden migrant není členem aktivistických spolků na pomoc migrantům, menšinám, LGBT... Mezi ordnery Antify (jak z oka vypadlé oddílům SA) jsem neviděl jediného barevného! Vše běloši, řekl bych dokonce Árijci. Vše organizují a platí z našich peněz naši politici! VŠICHNI to vidí, VŠICHNI to slyší, VŠICHNI vědí, co je to za sebranku a stejně se najde 20% - 25% voličů, kteří stejně volí ODS, TOP09, KDU-ŠL, nově Piráty. Stejně tato sebranka dokáže na Letnou přivést stádo 250 tis. ovcí, které ještě radostně bučí! Tak na co si stěžujeme? Jestliže chceme zabránit těmto zločinům, musíme si zvolit jiné politiky. Jsou tu. Jenže my raději posloucháme silácké kecy o tom, jak nás ti "naši" vedou do Evropy, jak jsme světoví, jak si nás v Bruselu (Berlíně, Washingtonu, Tai-Pej,...) váží. Jak to natíráme Rusku a momentálně Číně! Je to jen a pouze naše vina a my to budeme potrestáni. I přes naše skučení, že "to ne my, to oni...".

  OdpovědětSmazat
 18. Pane Dvořáku, k Vaší "Poznámce Nové republiky" pod článkem: Vy si opravdu myslíte, že všichni katolíci nebo že všichni pravoslavní jsou pravověrní křesťané ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro pana Dvořáka a všechny jeho blízké: Pravověrné křesťanství praví: "Nevedeme svůj boj proti lidským nepřátelům, ale proti mocnostem, silám a všemu, co ovládá tento věk tmy, proti nadzemským duchům zla." (Písmo svaté, Efezským 6,12)

   Smazat
  2. Anonymní30. srpna 2020 7:31
   Díky za citát. Bylo to zajímavé vědět, kde se domníváte, že se to pravověrné křesťanství nachází. Ve Vatikánu asi nikoliv. P.K.

   Smazat
  3. Vy vedete hovno a ne boj, vy křesťani. Jste uprdění, bolestínští a jdete i s celou církví tomu imigrantskému cirkusu na ruku...
   A mohamedáni z vás mají jen srandu a protože o vás ví, jací jste zbabělci a že si necháte všechno líbit, pálí vám kostely a panenku Marii pomazávají svými hovny a papež jim za to všechno ještě líbá špinavý haxny a vy je živíte a po kostelích se jim skládáte na lodě...

   S krucifixem a kadidlem je nezaženete...
   Ten váš boj je jako v té básni:
   "abatyše prdí tiše,
   každý prd si hned zapíše
   a sto prdů do roka
   osvobodí otroka..."

   Smazat
  4. 7:31 jak asi je přesvědčivé dovolávat se výroků, které snad zazněly v cizím jazyku, slovy té doby, kdesi úplně jinde, v nám neznámých souvislostech, řečených někým s úmyslem, který znal pouze on sám, k některým, kteří to měli slyšet a chápat tak, jak autor očekával?

   Smazat
  5. 11:07 Nevím co je zázrak, ale díky vám už vím co je ta "předsudečná nenávist". I když jsem nevěřící, tak s vámi nemám nic společného.

   Smazat
 19. noviczech
  ...poznámka k poznámce! Ten úpadek západní společnosti trvá vlastně už od......., jenže, dokud byl západ, východ hranice, nemohly žádné masy do západních zemí docházet! Už je to více jak 10 let, jsem četl článek, jak každý týden přistane v Londýně vrtulník s diamanty z africké země!
  Komunistická strana vykořisťování jiných zemí docela veřejně odsuzovala. My třicet let mlčíme, nikdo u nás nebouchne do stolu a neřekne dost. Ta "NEMOC", mám se dobře a za jakou "CENU" se přenesla ze západu i do jiných zemí, i k nám! Kdysi řekl jeden německý věřící vědec větu: nikdo neopustí tento svět, aby mu jeho skutky i před smrtí nebyly vráceny! A tak se vrací západu(zatim) to co léta rozséval. Naše vojsko nemá v zahraničí co dělat, ani v Mali, ani jinde!

  OdpovědětSmazat
 20. Popisy násilností ve Francii jsou již mlácením prázdné slámy. Dnes je snad jasné, že multikulturalismus je pouze nástrojem, k nastolení islamizace evropských zemí.
  Zajímavý je pouze dodatek reakce, který se snaží o analýzu situace. Souhlasím s pohledem, že tragédie liberalistických zemí je v tom, že strpěly odtržení politiků od většinové společnosti. Lobbing, tedy legalizování korupce politiků (jistě, teoreticky to je opatření k seznamování politiků s potřebami korporací) a korupční odměny politiků způsobují, že je trápí jiné starosti, než tu společnost. Takže s tou společností již necítí a považují ji za pouhý objekt svých aktivit, v zájmu korporací. To, že často mají dvojí občanství a většinou uložené peníze v zahraničí, již jenom dokresluje jejich odnárodnění.
  Nejčastějším argumentem pro toto uspořádání je, že na Západě to tak mají. Je na čase říci, že nejsme Západ a nechceme ho následovat v jeho sebelikvidaci. P.K.

  OdpovědětSmazat
 21. http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3407-rwandan-obohatil-francii-a-zapalil-katedralu-v-nantes-vitaci-jasaji-v-bruselu-je-veseli
  https://ceskoaktualne.cz/2020/07/uprchlici-zpravy/video-do-hazlu-migranti-cesky-kamionak-ve-francii-unikl-z-lecky-a-natocil-policejni-zatah/
  https://www.czechfreepress.cz/evropa/francie-se-rozhodla-zatocit-se-svobodou-projevu.html

  OdpovědětSmazat
 22. Je mi líto Francie, chybí jí osobnost, hodil by se Charles de Gaulle.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.