Reklama

sobota 1. srpna 2020

Stop FakeRado Miko
1. 8. 2020  Outsidermedia

19 komentářů :

 1. Je to jen další důkaz, kam až sahá vliv Ukrajinské mafie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na pražském magistrátu hodně vysoko.

   Vymazat
 2. OT
  Erik best se pozastavuje nad tím, že velvyslanec americké velvyslanectví neřídí:

  http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2020-07-31

  A kdo tedy? Minimálně ve východní Evropě starý známý ču*ák:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020080112295294-novinar-kritizoval-sorose-a-skoncil-nova-totalita-dal-vystrkuje-sve-draci-drapy-reaguje-ovcacek/

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to už je skoro jako Pavel Gubarev, Ukrajinec, který pomáhal rusákům přepadnout Kramatorsk a Slavjansk. Ten se rovnou nechal vyfotit v uniformě Ruské národní jednoty, která jakoby z oka vypadla uniformě SS. Tam v Donbasu si na obou stranách dali dostaveníčko snad všichni ultras a fašouni světa. Brazilská Unité continentale, italské Millenium na straně rusáků, Azov a Ajdar na straně Ukrajinců. Doufám, že se navzájem pobijou.

  OdpovědětVymazat
 4. Jo známe to prozápadní lži a název si můžou dát jaký chtějí. Třeba čeští elfové nebo milion úchylek překládá to neziskovka tak hned člověk ví na čem je.

  OdpovědětVymazat
 5. Na to lze rici jen:NA HRUBY PITEL HRUBA ZAPLATA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:49
   Piš česky nebo vůbec, banderoksindl by měl Rus smazat z povrchu Země!!!!

   Vymazat
 6. Pro mě každej, kdo spolupracoval s Hitlerem, kterej měl v plánu naší fyzickou likvidaci jako národa ve střední Evropě...je NEPŘÍTEL !

  OdpovědětVymazat
 7. Došel jsem názoru, kdyby se premiér Babiš po..al, tak opozice bude tvrdit, že to neumí, že mu to říkali před třemi měsíci, jak to má dělat.
  Pane premiére, opozici nech "vládnout", nic neumí jen dělat humbuk.
  Všichni si pamatujeme exmistra financí Kalouska, jak tvrdil, jak je to lepší se superhrubou, jen okradl 10 miliónů lidí.
  A tomu se říká svoboda a demokracie.

  OdpovědětVymazat
 8. První velefejk, který se jim povedl, byl mrtvý student na Národní. Od toho okamžiku jsem přestal důvěřovat novému režimu. Vyplácí se to, máme tu přefejkováno. Je mi líto, vracím se ke švejkování (k jedinému léty osvědčenému postoji za totáče). Howgh.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdybyste něco užitečného uměl a taky to dělal, neměl jste důvod za komunistů švejkovat. Dobrou práci, mám odzkoušeno, přiměřeně platili. K volbám ani do prvomájového průvodu, jak tvrdí všichni ti poseroutkové a šplhouni, jsem mohl, ale nemusel. Jakejpak totáč, ne?

   Vymazat
  2. 19:34
   Pane nevyskakujte a nesuďte. Já, ač nerad se musím bránit, třebže obvodní doktor i s občasnými nočními pohotovostní bral 2400 Kčs a za to, poctivě pracující sousedův kluk pracoval u lisu v Aritmě. Oba jsme pracovali poctivě. To znám horší případ dobře pracujícího soudruha dělníka z ČKD, který víc schůzoval než pracoval a ještě stačil být v LM, jeho plat neznám, ale chlapi z dílny s ním na pivo nikdy nešli. To švejkování se netÿkalo práce, ale tyjátrů okolo jako schůze ROH, májové pochody s mávátky, různá neodborná školení, kádrování, posudky a vrchol všeho byly prověrky ve vztahu k okupaci po srpnu. Nebyl jsem v KSČ, ale těch pár slušných co u nich byli, to pořádně odskákali. Dnes už se tomu jen směji. Nevím ke které části obyvatel patříte, ale když se vám totáč líbil, tak nepatříme do stejné party.

   Vymazat
  3. 1:27 vidíte, sám to píšete. O schůzích ROH jsem pravda slyšel, ale na ně nechodil, o průvodech s mávátky už jsem psal. Prověřován jako dělňas jsem k ničemu nebyl, na žádná školení, krom bezpečnosti práce a požární ochrany, kurzů před zkouškou na vyšší osobní pracovní třídu mě netahali. Takoví nějací „snaživci“ jak píšete okolo sice byli, většinou ale neškodili, snad i proti nějaké blbosti pomohli.
   Že by v pracovní době chodili po schůzích, možná, já to nezaregistroval. Kdo byl v milici hlavou mi nevrtalo, když jako oni já na brigády budovat třeba pionýrák nemusel. O jaký flek jste se musel klepat, že vás kádrovali a psali na vás posudky, tahali vás po školeních a do průvodů s mávátky, to netuším. Já měl dobrou a zajímavou práci, parta byla fajn, výdělek slušný, postavili jsme si a pořídili všechno, co bylo tenkrát normální. Málem a žijeme z toho dodnes.
   Na ty posudky co píšete jsem se svého tehdejšího šéfa v hospodě ptal. Že to bylo pracovně politické hodnocení vedoucích jednou za dva roky, jak plní pracovní úkoly a jaké poměry zajišťují na pracovišti. To na ně psal jejich nadřízený, musel to s nimi souhlasně projednat a dohodnout další úkoly, co zlepšit a jak. Povídal, že měl úkol jít studovat, aby měl maturitu a zařizovat, aby byly nějaké nástěnky nebo co… Po privatizaci, firma že je německá, to už jsem byl v důchodu, povídal, že hodnocení měli každý rok, za úkol uspořit mzdové prostředky a tak, a taky chodit i s manželkou na nějaké rauty nebo co. To jim přišlo draho kvůli tomu se parádně obléknout a dělat hogo fogo.
   Jsem docela rád, že toho jsem se v práci nedožil. Přeju vám, že si libujete. Já tedy ne, svinstva vidím moc.

   Vymazat
 9. https://www.email.cz/download/k/ZzuAEzowS5nEmzTLdtdAtCXKUlFueMAM78Buj6Py_HH2jD8Zm1h6N9AHmonck6YV2R-yocU/mkalouseknfpkobsahla.pdf 20 let Kalouskova rozkrádání
  https://www.arfa.cz/docent-mudr-balik-tady-zadna-pandemie-nikdy-nebyla-media-siri-paniku-lide-umiraji-na-jine-zavaznejsi-nemoci-nyni-mame-na-celou-republiku-pouhych-25-vazne-nemocnych-pacientu/#.XyHTj1Uza70

  OdpovědětVymazat
 10. 17:08
  Pokud pan Kalousek něco ukradl, tak je vaší povinností nahlásit toto na policii ČR. Pokud se jedná o lež, tak budete stíhán soudy , ta druhá varianta je pravda.
  Tohle je zase výblitek!!! 17:08.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaprvé ano, Kalousek je největší zloděj v ČR po listopadu 89. Zadruhé ne, nebude dotyčný stíhán policí, to je pouze tvoje lež. Kdyby se tady stíhalo za každý výrok, tak by to bylo porušení ústavy ČR, ty nemyslící elfí blbečku. Což je ostatně tvé štěstí, protože jinak bys byl za své vlastní lži už dávno za mřížemi.

   Vymazat
 11. 17:08
  Tohle co píšete, ten odkaz, je pravá tvář fejku, gratuluji.

  OdpovědětVymazat
 12. Čím dál hůř se v tom smetišti hledají pod lupou zrnka pravdy a to už mám zkušenosti z totáče, proto se nemůžu zlobit na dnešní dorost. Oni se už v tom smetišti narodili a je to pro ně normální. Co s tím nevím. snad to může zachránit rodina. Na druhé straně se valí lavina, která rodinu vytěsňuje a stejně vytěsňuje i vlast. Proto můžete-li, dejte svůj čas dětem.

  OdpovědětVymazat
 13. Fake ?
  Při pohledu na dlouho očekávanou mapu signalizující průběh coronviru na principu semaforu u nás, jsem nevěřil svým očím. Ještě navíc dokonce pro nechápavé slepce následovalo ve veřejné ČT "vysvětlení". Tak jsem začal pochybovat o vlastním duševním zdraví. Je to opravdu kumšt dvakrát za den dělat sběr informací a zhmotnit ho do slepé nic neříkající mapy, navíc týden staré. Tak děkuji za snahu, budu se raději informovat u ostatních států, zdá nás pokládají za bezpečné či ne.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.