Reklama

pátek 14. srpna 2020

Svět ruskýma očima 571

Zajoch
14. 8. 2020  Outsidermedia

Budování světového elektronického koncentráku trvá *** V Apeninách se objevil italský Nigel Farage *** Biden nemá charisma, je to naprosto bezbarvá figura. Jenže v podmínkách celkové mobilizace americké elity proti Trumpovi na něho vsadili jako na jediného alespoň trochu přijatelného

Bill Gates v čele budovatelů bezhotovostního ráje*

Valentin Katasonov
1. srpna 2020


Takzvaná pandemie Covid-19 učinila z Billa Gatese člověka roku. Na povrch vyplavaly jeho úspěchy a plány ohledně všeobecné vakcinace a digitální identifikace lidstva.

Fond Billa a Melindy Gatesových založený v roce 2000 je považován za největší charitativní fond v USA s aktivy 50,7 miliard USD. V posledních dvaceti letech fond vydal 54 miliard USD. Většinou na budování „zvláštního nového světa“. Použitím vakcín vyvinutých za účasti Fondu Gatesových by měl v budoucnu počet obyvatel radikálně klesnout. Přeživší budou žít v elektronickém koncentráku.

Fond Billa Gatese se zabývá řešením digitální identifikace lidí. V roce 2017 stvořil Gates partnerství ID 2020, jehož se účastní OSN se svými speciálními orgány, nevládní organizace, obchodní společnosti (Microsift, Accenture, Cisci Systems, Pricewaterhouse Coopers). Úkolem je do roku 2030 zařídit úplnou digitální identifikaci obyvatel planety. Z dokumentů partnerství je vidět, že program dává zvláštní důraz na digitální fixaci osoby při narození (v porodnicích) a při masové vakcinaci v době pandemií.

Ještě někde se Fond Billa Gatese činí a o tom se nemluví. Účinkuje v akcích na rušení hotovostních plateb. Dokud existují hotovostní peníze, jsou v konstrukci elektronického koncentráku díry, jimiž mohou „vězni“ unikat, unikat očím Velkého bratra. Teprve při všech bezhotovostních převodech budou lidé kontrolováni stoprocentně. Potom ty, kteří ve svých koncentrácích nebudou plnit vůli Velkého bratra, budou odříznuti od bezhotovostních peněz se všemi důsledky.

V roce 2012 inicioval Fond Billa Gatese zřízení partnerství BTCA – Better Than Cash Alliance. Má „na celém světě urychlovat přechod od hotovostních plateb na platby digitální“. Sídlí v sekretariátu OSN v New Yorku. Výkonnou ředitelkou je Australanka Ruth Goodwin-Groenová. V současnosti má aliance 75 partnerů.

Za prvé to jsou mezinárodní mezivládní organizace: Fond pro rozvoj kapitálu OSN (UNCDF), Program rozvoje OSN (UNDP), Populační fond OSN (UNFPA), sekretariát OSN, Světový potravinový program a řada dalších.

Za druhé se jedná o mezinárodní finanční instituce: Evropská banka pro obnovu a rozvoj a Mezinárodní rozvojová banka. Do této skupiny je možno zařadit Světový institut spoření a různých bankovních služeb, což je mezinárodní bankovní asociace. Sdružení 109 členů v 92 zemích světa a 7 tisíc spořitelen retailových bank se sítí 209 tisíc oddělení a filiálek po celém světě.

Za třetí to jsou mezinárodní nevládní organizace. Většina z nich sídlí v USA ve Washingtonu nebo v New Yorku: Clintonova rozvojová iniciativa, Světová ženská banka, Katolická služba pomoci atd.

Za čtvrté soukromé společnosti: Gap inc. (USA), Grupo Bimbo (Mexiko), H&M (Švédsko), Visa (USA), Marx & Spencer (Británie), Mastercard (USA), Coca-Cola (USA) a Unilever (Británie). Tady je i Světová nadace kakao – aliance přibližně sta společenství, příkladně Nestlé a Mars, Ing.

Za páté vlády: Afghánistán, Bangladéš, Benin, Kolumbie, Dominikánská republika, Etiopie, Ghana, Fidži, Jordánsko, Keňa, Indie, Libérie, Malawi, Mexiko, Moldavsko, Nepál, Pákistán, Papua Nová Guinea, Peru, Filipíny, Rwanda, Senegal, Sierra Leone, Uruguay, Vietnam. V seznamu jsou všechny rozvíjející se země, ale v BTCA jsou neviditelně přítomny USA, zastoupené Agenturou mezinárodního rozvoje (USAID).

V roce 2018 vyšla kniha ekonoma Norberta Heringa „Úžasné nové peníze“. Odhaluje úlohu aliance BTCA v organizování kampaní proti hotovosti na úrovni OSN, dalších mezinárodních organizací a jednotlivých států. Hlavním motorem kampaně je Fond Billa Gatese. Aliance svým úsilím míří do zemí třetího světa. Tam se bezhotovostní ráj organizuje lehčeji než na bohatém severu. V hospodářsky vyspělých zemích se bankovní infrastruktura tvoří dlouho, desetiletí až staletí a je orientovaná na práci s hotovostí. V mnoha rozvíjejících se zemích, hlavně těch chudých, taková infrastruktura není. Tam je možné lacino a rychle zřídit systém bezhotovostních plateb, jestliže se domorodcům rozdají mobily a naučí je s nimi provádět finanční úkony. Západ je spíše konzervativní. Příkladně Němci si potrpí na hotovostní platby. Ale právě v Německu musejí být platby občanů správním institucím i daně prováděny bezhotovostně.

Aliance BTCA buduje společnost v duchu Orwelovy knihy 1984. Skupina vlivných bankéřů na tajné schůzce projednala plány na vytvoření centrální banky v USA. Přibližně za tři roky se objevil Fed. Šlo o skutečný převrat, který udělal z amerického lidu otroky malé skupiny bankéřů – akcionářů Fedu, rezervního systému USA. To co udělal Gates se svými společníky, kteří založili BTCA, bude mít právě takové tragické následky. A dokonce pro celý svět: „Jejich skutečným plánem je finanční nátlak a vládní kontrola … Řada finančních organizací, včetně City bank, Visa a Mastercard vehementně podporují BTCA z jasných důvodů. V bezhotovostním světě budou tyto organizace dosahovat zisk jak prodejem elektronických platebních zařízení, účtováním poplatků za každou transakci a nakonec i tím, že své mzdy a finanční prostředky budou dávat do svých sýpek.

Španělský novinář a spisovatel Quijones publikoval článek nazvaný Proč miliardář a „filantrop“ Bill Gates radostí šílí ze zrušení hotovostí v Indii. Popisuje indickou měnovou reformu v roce 2016. Jedním z jejích iniciátorů byl Bill Gates. Reforma spočívala v tom, že premiér Módí nechal stáhnout z oběhu bankovky o hodnotách 500 a 1000 rupií, což bylo téměř 90 % peněz v hotovosti. Dělalo se to tajně a během několika hodin. Módí měl v úmyslu zastavit stínovou ekonomiku a donutit všechny občany přejít na bezhotovostní kalkulace. Následkem toho vznikl v zemi finanční a hospodářský chaos. Klesla spotřeba. V provincii s převládajícími malými a středními podniky pracujícími hlavně s hotovostí se zastavilo hospodářství. Jakoby náhodou se v předvečer reformy ukázal v Indii Gates a setkal se s vysokými úředníky. Zřejmě je učil reformovat. Když byla blesková operace u konce, dal Gates najevo svoji spokojenost: „Celý svět odmítne hotovosti, ale předvídat přesnou dobu pro kteroukoliv zemi je těžké. …Všechny kousky se spojí. … Myslím, že se do několika let stane Indie digitálním hospodářstvím.“ Po reformě 2016 začala centrální banka a komerční banky v Indii aktivně „digitalizovat“ mnoho svých operací a k tomu potřebovaly pomoc Microsoftu (původně to byl výhradně Bill Gates).

Quijones o alianci BTCA říká: „Seznam členů BTCA se čte jako „kdo je kdo“ z nejvlivnějších korporací a institucí ve světě. Patří tam Coca-cola a další (již shora vyjmenované). Největší význam mají v BTCA členské státy, protože nakonec budou formovat, či dokonce obcházet zákony a tradiční praktiky ve svých zemích, aby urychlily přechod od hotovostních k elektronickým platbám. Nyní je těchto členů 18, hlavně rozvojové země, a to je nejdůležitější laboratoř pro testování bezhotovostní ekonomiky.“

Gates a ostatní borci „světlé bezhotovostní budoucnosti“ pohlížejí na země třetího světa jako na zkušební polygon, na němž vypracují patřičné technologie a potom se vrhnou na země „bohatého severu“.

Aliance BTCA těsně spolupracuje s G20 na finanční integraci (The G20 Global Partnership for Financial Inclusion, GPFI). Je to platforma, na níž se setkávají zástupci dvacítky k posouzení finančních otázek. Na podzim letošního roku bude další schůzka v Rijádu. Jednou z klíčových otázek bude digitální měna. Aliance BTCA ovlivňuje přípravu programu a rozhodnutí schůzky. Pokračuje budování světového elektronického koncentráku.

Převzato z Fondsk.ru

***


K čemu v Itálii povedou direktivy EU

Vladimir Malyšev
4. srpna 2020


Italská média bijí na poplach. Migranti ze Severní Afriky a Blízkého východu na ni neustále útočí a nyní je mezi nimi stále více potenciálně nakažených koronavirem. V červenci se jejich příliv zvýšil o 400 %. Noví utíkají ze středisek dočasného umístění a roznášejí epidemii. Je jimi přeplněn ostrov Lampedusa a krom něho přijímací centra, která jsou po celé zemi. Obyvatelé protestují nejrůznějšími formami. V Kalábrii se místní pokládají na silnice, aby blokovali auta s migranty. V Trevisu byli běženci izolováni v bývalých kasárnách, kde při nepokojích demolovali vybavení.

Zločiny spáchané běženci rostou. Opozice má záminku k útokům na vládu, kterou obviňuje z rozdmychávání demagogie kolem „nešťastných běženců, zachraňujících se před válkou“, ačkoliv mezi nimi v podstatě nejsou uprchlíci ze zemí, kde válka zuří. Italská média píší, že „se souhlasem EU se má přeměnit Itálie na gigantický přístav všech zoufalců třetího světa … už jsme za to draze zaplatili“.

Šéfka strany Fratelli d’Italia z koalice pravicového středu Meloniová uvedla, že vláda provádí „nemilosrdnou imigrační politiku a dělá oběti Italů v boji s epidemií zbytečné“. Ptá se „jak je možné, že ti, kteří přicházejí do Itálie nezákonně, mohou dělat všechno co chtějí a ohrožovat zdraví i životy občanů?“

Silvio Berlusconi, vůdce strany Forza Italia říká, že dnes je jako nikdy potřebná pohraniční kontrola, aby se předešlo tomu, že nová vlna koronaviru přijde do Itálie s migranty. Úřady to odmítají. Ministr pro regionální záležitosti Boccia tvrdí, že „75 % infikovaných jsou samotní Italové, kteří infikují další Italy“ ač je zřejmé, že minimálně čtvrtina infikovaných jsou migranti.

Jsou snahy postavit před soud vůdce opoziční Ligy severu Matea Salviniho za to, že jakožto dřívější ministr vnitra zabránil lodím s migranty vplout do italských přístavů. Prý tak porušil směrnice EU. Ozvaly se hlasy politiků o potřebě odchodu Itálie z EU a z eurozóny. Senátor Gianluigi Paragone informoval o svém úmyslu spojit všechny, kteří jsou nespokojeni s členství Itálie v EU, v nové straně. Setkal se s vůdcem strany Brexit Nigelem Faragem a řekl: „Nemůžeme více podléhat vydírání zemí, které podrývají prestiž Itálie.“ Pokračoval tím, že jen svrchovaný stát se může vypořádat s hospodářskou krizí vyvolanou Covidem-19.

Dále uvádí: „EU a euro byly Itálii vnuceny. Poškodily reálnou ekonomiku, rodiny, pracující a malé a střední podnikatele. Euro bylo stvořeno speciálně pro Německo. Dnes vyjadřujeme svoji politickou vůli ve volbách. Naše zvolená vláda však musí dělat politiku, která je diktovaná z EU. Musíme mít nad naší vládou úplnou kontrolu.“

Britský Expres píše, že Italexit je blíže než kdy jindy. Jenže ve svém nadšení přehání možnosti Itálie opustit EU. Peníze, které jsou Itálii slíbeny z takzvaného fondu pro hospodářskou obnovu, o němž se informovalo na summitu v Bruselu 17. až 21. července a který neznámo kdy se realizuje, může silně zbrzdit snahu o vystoupení z EU. Paragone býval populárním moderátorem politických představení v televizi, ale nepatří mezi nejuznávanější italské politiky.

Převzato z Fondsk.ru


***


Vášně kolem Bidena: Nikomu se nelíbí, nikomu nevadí

Inna Novikova, Michail Zakurdajev
5. srpna 2020


Proč proti Trumpovi staví Demokratická strana USA „nezajímavého“ Bidena posuzuje profesor Univerzity státu Tennessee a odborník Ruské rady pro mezinárodní záležitosti doktor Andrej Korobkov.

Trump navrhl nejdříve zrušit kvůli koronaviru volby, protože korespondenční hlasování se dá snadno zfalšovat a vzápětí řekl, že to nenavrhoval. Co se děje s jeho iniciativou a obecně s přípravou voleb?

Všechno, co říká Tump, je vždy přebíráno takzvaným elitním tiskem. Ve skutečnosti nemluvil o zrušení, či o odložení voleb, ale poukázal na řadu problémů. USA nemají společný federální dokument o registraci lidí, jako je tomu v Rusku. V různých státech mají přístupy různé. Je nebezpečí, že při padesáti milionech emigrantů, z nichž je asi tak jedenáct milionů nelegálních, se může dělat kolotoč s těmi, kteří nemají právo hlasovat.

Je navrhováno i hromadné korespondenční hlasování, ale je otázka délky jeho trvání. Demokraté by chtěli zrušit debatu v září až říjnu kvůli fyzickému i duševnímu stavu Bidena. Kdyby se hlasovalo korespondenčně jeden měsíc, bylo by možno hlasovat ještě před debatou, jenže pro Trumpa je důležité, aby lidé věděli, pro koho budou hlasovat. Jestliže řekl z žertu o možném zrušení, začal to elitní tisk rozviřovat, i když zrušení nebylo myšleno vážně. Prezident volby zrušit nemůže.

Demokraté chápou, že Biden není schopen mluvit spatra. Může číst texty, odpovídat na předem „svými“ novináři připravené otázky , ale nemůže diskutovat.

V Americe se věnuje pozornost debatám, výmluvnosti kandidáta, jak dobře se drží a zda mluví bez papíru. Přesto voliči nevolí řečníka, ale koordinátora země. Možná ten přístup není dobrý.

Ano, je to špatný přístup, ale je to americká realita. Od začátku debaty hrají stále větší roli, vnější skutečnosti mají největší podíl. Obama přišel do Bílého domu bez zkušenosti s vedením, ale velmi dobře hovořil a je to člověk doslova z ulice.

Jediný prezident přišedší se zkušenostmi z reálné politické práce byl Bush starší, byl zcela bez charismatu a schopnosti uplatnit se u voličů. Odsloužil jedno volební období, byl vážený, ale prohrál s Clintonem, který se vyšvihl z ničeho.

Biden nemá charisma. Dvakrát prohrál primárky. Je to naprosto bezbarvá figura. Jenže v podmínkách celkové mobilizace americké elity proti Trumpovi na něho vsadili jako na jediného alespoň trochu přijatelného.

Proč je tak potřebný? Je divné, že staví toho bezbarvého šedého člověka, neschopného dát před lidmi dohromady dvě slova. Nejsou žádní živější lidé?

Demokraté se vyznačují tím, že nepředstavují stranu s nějakou ideologií. Je to konglomerát skupin zájmů, balancují mezi zájmy feministek, LGBT, Afroameričanů a současně některých elitních skupin (finanční kapitál, šou byznys, hi-tech) – všech kteří stojí proti politice Trumpa.

Ve výsledku pro ně bylo těžké domluvit se na kandidátovi. Ukázalo se, že Biden je kompromisní figura, která se nikomu nijak zvlášť nelíbí, ale nevyvolává takové odmítnutí jako druzí. Dohodli se, i když přiznali, že to není nejlepší varianta.

Proč neuvažovali o Clintonové? Ztratila celkem málo. …Nenávist k Trumpovi za čtyři roky zesílila.

Ona je hodně slabý kandidát. Byla nominována jen proto, že Clintonovi ovládají Demokratickou stranu téměř 30 let. Oni doslova vytlačili jiné kandidáty pomocí jakýchsi temných dohod a hrozeb. Asi jedna třetina voličů zastávala levicové názory, ale odsunutí Sanderse, člověka změn, silně rozzlobilo a urazilo levicový elektorát.

Clintonová zvítězila v primárkách 2016 stalinskými metodami. Ten zvítězil nejprve nad Trockým, potom nad Kameněvem a Zinověvem, poté nad Bucharinem, Rykovem a Tomským. Clintonová využila aparát strany, partajní peníze, vnitřní informaci i obecně zákulisní machinace a dosáhla svého. Asi 10 % elektorátu Sanderse nehlasovalo a asi 12 % jich dalo hlas Tumpovi.

Dnes se ti, co byli proti Trumpovi, obrátili proti Sandersovi. Drtili jej centristé, ale výsledek byl pro ně katastrofální. Mladí a radikálové se odmítli nechat vysmívat.

To co bylo v posledních dvou měsících vidět, není konflikt mezi levicí a pravicí. Je to konflikt levého mládežnického křídla se starými korumpovanými a někde i s úpadkovým vedením Demokratické strany. Demonstrace, ale i pogromy, masové mítinky – to je nátlak levicových radikálů na stranický aparát.

Biden oznámil, že kandidátem na viceprezidenta bude žena. Poté přišla dlouhá pauza. Všichni pochopili, že v takovém případě buď brzy odstoupí, anebo se stane čistě formální figurou. Všeobecně se míní, že vládnout bude viceprezidentka, o jejíž místo nastala krutá bitva.

Veškerá snaha nominovat bělošku způsobila okamžitě vzpouru všech černošských skupin. Chtějí černošku. Všichni kandidáti mají ve skříni kostlivce, a proto tak dlouhá tahanice.

Rozhodnutí se stále odkládá, protože se ukazuje možnost dostat k moci osobu, která by nikdy nemohla být zvolena. Žádná z těch žen se neúčastnila primárek. Účastnila se Kamala Harrisová a řada dalších, Elisabeth Warrenová, jenže jejich rating byl velice slabý. Proto se očekává takové kšeftování.

Převzato z Pravda.ru

34 komentářů :

 1. Ne Marx, ale Marks & Spencer. Dětské oblečení.

  OdpovědětVymazat
 2. Rozbor poměrů v DS je poměrně fundovaný, dokonce i s těmi stalinsko-mafianskymi praktikami rodiny Clinton.

  OdpovědětVymazat
 3. Ta bezhotost je pěkný chytrý podvod, oni už asi chybí reálné peníze, nebo jsou v Číně, a takto by se s tím pěkně vyjebalo. Šikovný program a jedeme dál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reálné peníze jsou už v podstatě mýtus, který nám prozatím nuceně ponechávají. Čím jsou vlastně kryté? Pomalu ničím než hodnotou dolaru a tak trochu eura. A ty jsou kryty čím?
   Protože na celkový přechod na totální bezhotovostní platby je poměrně složitý postup a vyžaduje i z jejich hlediska důkladnou přípravu. Nepopírám, že jsou v podstatě technicky připraveni, ale zbavit se hotových peněz není tak jednoduché, jak se nakonec zdá. Musí vyřešit ještě spoustu pro ně nepříjemných otázek a jednou z nich, pro ně, je praní špinavých peněz. Jak by v případě totálního bezhotovostního placení zdůvodnili policisté a tajné služby, že nedokáží vysledovat zdroje původu takových peněz? Nebo vysledovat korupční schéma v tak rozšířených praktikách i na komunální politické úrovni? Rozhodně nevěřím tomu, že by se rázem přestalo obchodovat třeba s drogami a tak podobně! Nebo právě proto tak chtějí legalizovat "prozatím" "jen" lehké drogy? Nebo je převedou na lékařský předpis, aby farmaceutické firmy měly další doplňkový příjem?
   Jen si vzpomeňte na omezení platbou v hotovosti, které bylo zavedeno i u nás. A nakolik to ve skutečnosti omezilo trestnou činnost? Můžu se zasmát nebo se mám rovnou chechtat?

   Výňatek ze zákona č. 254/2004 Sb.:
   Poskytovatel platby, jejíž výše překračuje částku 270000 Kč (dále jen „limit“) je povinen provést platbu bezhotovostně.
   Za přestupek podle odstavců 1 a 2 lze uložit fyzické osobě pokutu do 500000 Kč a právnické a podnikající fyzické osobě pokutu do 5000000 Kč.

   Vymazat
  2. Bezhotovostní platba má spoustu milých výhod. Kromě toho, že vás banka může špiclovat i v tom, kolikrát denně šoustáte nebo zda máte hemeroidy, stačí vypnout proud a náhle žádné peníze nemáte. A jak se říká, bez peněz do hospody neleží, nemluvě o tom, když dlužíte lichváři a jde po vás exekutor. Když vám takhle bouchne do rozvodny raketa, jako se děje každou chvíli na Donbase nebo v Sýrii, teplé pivo vydržíte, ale nekoupíte chleba, i kdybyste měli doma plné šuplíky platných dolarů. Stejně tak je velice snadné posunout na vašem účtu desetinnou čárku nebo prostě prohlásit, že vaše banka je jaksi v nesnázích a žádné vaše peníze už neexistují. Řekové by mohli vyprávět.

   Vymazat
  3. Kdo nebyl v současném Rusku neuvěří a kdo nebyl v USA 100m od hlavní třídy také neuvěří.
   Národ, který si nevybojuje sám svobodu, nemá šanci si jí užívat.

   Vymazat
  4. 10:31
   V Rusku jsem byl a mimo velká města, vesnice, je opravdu žalostný pohled. Pro místní dobré duše ne, ti jsou zvyklí na chudé poměry už pomalu 100 let. Tak jak píšete, mimo velká města, opravdu neuvěřím tu chudobu, pokud srovnám se Západem, ale i s náma!!

   Vymazat
  5. 10;21
   Ty západní pidivesničky, který občas vidím v propagačních filmech o hrdinných amiokupantech viz, Rambo, jsou skutečně výkladní skříni... Kostel, putyka a čerpací stanice 🤓

   Vymazat
  6. Bezte se podivat do USA a pak tady kazte. Materialni bohatstvi nema pro Rusa tu vahu jako pro Amika. Rus je zbozny a miluje tradice. Amik udela pro $ vsechno.

   Vymazat
  7. Rus na venkove je samozasobitel, pestuje plodiny i zvirata. I kdyz ma malo penez tak prezije. Vezmete Amikovi dolar, penize tak umre hlady.

   Vymazat
 4. Bill Gates v čele budovatelů bezhotovostního ráje ..

  Dnešní budovatelé šťastných zítřků a ráje na Zemi jsou retardovanou generací, která se stala obětí "Revoluce digitálních technologií", jejich duševní a duchovní úroveň se dá označit jako "digitální dvoustavová demence".
  Filosofie života této generace budovatelů s vizí "informační společnosti" je založená na primitivismu 0 nebo 1, + nebo -, černé nebo bílé, dobro versus zlo, jejich "genialita" versus blbost ostatních ..

  Jsou to ubozí hlupáci, kteří žijí v přesvědčení že všechny oblbnou a zkoncentrují veškerou moc jenom vytvořením mocenské struktury založené na globálních právních normách a na globální kontrole a emisi bezhotovostních pěněz ..

  Až lidem dojde trpělivost, tak nebudou potřebovat žádné peníze a nějaké právní normy je nebudou zajímat, hlavní roli bude hrát násilí většiny jako tomu bylo vždy a bude tomu tak až do skonání světa ..

  Megalomani, resp. blázni, snažící se ovládnout Svět neměli v minulosti a ani v budoucnu nebudou mít žádnou šanci ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Megalomanům nejde už ani tak o peníze, jde jim o moc a ta moc musí být absolutní. Megalomané chtějí řídit vaše myšlenky i vyměšování, chtějí vás trestat a chtějí, abyste je za to uctívali. Chtějí aby zástupy padali na kolena, kdykoliv se někde objeví a zároveň chtějí žít inkognito. Chtějí obojí. Uctívání a anonymitu. To bude ten paradox. Oni si budou moct dovolit ten luxus anonymity, zatímco vy, obyčejný červíček zemský, ne.

   Vymazat
  2. 7.07
   Megalomanům jde hlavně o velikost jejich "díla" a s tím spojenou publicitu, bez toho nemohou být, anonymita je zařazuje mezi bezvýznamné červíčky ..
   Luxus v anonymitě po ztrátě publicity tato individua, která se už nemohou předvádět, nečiní šťastnými, jsou to v podstatě duševní chudáci ..

   Ti co si dovolují luxus anonymity a jde jim o absolutní moc, to jsou ještě horší a zuboženější psychiatrické případy ..

   Obyčejný zemský červíček žijící v anonymitě, kterému může být všechno u pr*dele, je ten nejšťastnější zemský tvor ..

   Vymazat
  3. 20:29
   20 let používám kartu, v podstatě bez jediného problému, mě nikdo neoblbuje a jako vy hlupákem se necítím, asi máte problémy sám se sebou, tam hledejte duvod vaších problému
   Jak píšete, že megalomani, blázni nemají šanci ovládnout svět, tak potom nechápu celej váš příspěvek!!

   Vymazat
  4. 10.26
   B.Gates o kterém je článek je typ megalomana, jsou ale ještě jiní o mnoho horší psychopatičtí úchylové nenávidějící lidský svět, prznitelé dětí, sadističtí zmrdi a další zrůdy, které stojí za tím plánem bezhotovostního ráje jimi ovládaných lidských otroků ..

   Asi máte sám problém se sebou, když nerozumíte obsahu zmíněného článku o záměru zotročení lidí odstraněním pěněžní hotovosti, a kvůli tomu nazýváte druhé hlupáky ..
   S platební kartou si bez "služeb" a "schválení" bankovního systému můžete tak akorát vytřít pr*el, a bez použití peněžní hotovosti vám nikdo nic neprodá ..

   Vymazat
 5. Celkem dobré, ale v části o Americe mi "něco" nesedí.
  Jednak Clintonová sice nepatrně ztratila, jak se zdálo, ale znemožnila se na funkci prezidentky prakticky dokonale! Její chování se stalo více psychicky nevyrovnaným. Je dokonale napadnutelná a "ukřičitelná" v případných kandidátských debatách.
  Jednak mi nesedí ty "Stalinské metody". Tam se například v případě vypořádání s Trockým jednalo o celostranickou diskusi v první polovině dvacátých let minulého století. Když se stalo jasné, že se "křídla" strany nedohodnou, co dál, a to v podstatě bylo to, jestli se soustředit na budování silného státu, či vůbec jej začít dávat dohromady po válce, revolucích, Občanské válce a v neposlední řadě i po Intervencích "západních" zemí, nebo prosazovat nekompromisně model "požáru" světové revoluce bez ohledu na cokoliv jiného. Samozřejmě byly i další body střetu, ale toto bylo zásadní, s dodatkem, že Trocký se snažil dostat - prý podle závěti Lenina (která vlastně žádná nebyla) - do čela strany a také vlády. Pak "stalinovci" tehdy vynesli tyto otázky k posouzení jednotlivým stranickým organizacím. Skončilo to naprosto drtivou porážkou Trockého a jejich příznivců. Nejprve byl Trocký odeslán do vyhnanství, kde si mohl napravit reputaci a i dokonce zdraví, ale on dával přednost dalším politickým krokům proti jednání ÚV Vks(b), protože se mu zdálo, že vítězství má na dosah. Nakonec neměl, jak se ukázalo.
  Ostatní byli veřejně souzeni (nevzpomenu si jestli někdo z nich předčasně nezemřel), ale předtím dostali svou poslední šanci, politické varování. Nevyužili ho a stejně jako Trocký pokračovali nadále ve své činnosti proti straně.
  Otázka likvidace Trockého není na krátké shrnutí, těch souvislostí je mnohem více, ale pokusím se. V podstatě se jednalo o to, že Trocký začal před válkou spolupracovat i s Německem Adolfa Hitlera. Do jeho posledního sídla v Mexiku přijížděli pravidelně zástupci Třetí říše (takže Němci mohli reálně znát "utajované" Trockého příznivce a vhodně to mohli využít). Bylo reálné nebezpečí pro Sovětský svaz, že se během napadení území SSSR stane Trocký oficiální tváří uznávanou sice třeba ne "doma", ale mezinárodním společenstvím, či jednotlivými "silnými" státy, ochoten dát "všem" "co zachtějí" nebo si vybojují. Takto vytvořený "stát", by mohl reálně přispět ke změně bojující strany u "dosud ukrytých" trockistů i v Rudé armádě, kteří nebyli vyhmátnuti během let 1936 až 38. Právě zrady některých vysokých, především vojenských, činitelů jsou podle názorů některých historiků jednou z příčin úspěchů Wehrmachtu a vojsk SS na počátku napadení Sovětského svazu.
  Takže, pokud by to připomínalo "Stalinské" metody, bylo by to veřejně propíráno mnohem více.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Tuchačevskij podle vás byl Trockista anebo jel po vlastní ose?

   Vymazat
  2. Nejak to nesedi pane. Lenin a Trockij byli agenti zapadu. Meli rozlozit Rusko, aby se zapad mohl zmocnit jeho uzemi a surovin. Lenina financovali Nemci, ten jejich ocekavani zradil a tak museli uplacat a financovat Hitlera, aby ten to zaridil. Trockij byl vyslan a financovan Americany a mel cele snahy bolseviku vybudovat silny stat zmarit, vyvolat nepokoje zabijenim obyvatel a vrazdami bolsevickych vudcu. Mel nasledovnika v Chruscovovi, Breznevovi, Gorbacevovi a Jelcinovi. Trockismus zije dal, je financovan jako 5. kolona v Rusku proti Putinovi. Trump nedavno schvalil 3.8 milard $ n 'zadrzovani' Ruska. (Ten obdivovany Trump (!) je stejny hadr jako Obama). Za ty prachy si vsechny koupite. Ruskou vladu, vypestujete a udrzujete 5. kolonu, vselijake zradce Ruska jako Cubajse, Navalneho, Nemcova, Gajdara, nechate pohadkove zbohatnout rozkradenim za Perestrojky mlade ruske zidy jako Chodorkovskeho, Abramovice aj. Ti pak pomahaji financne proti Rusku a kdyz ne, tak jim vezmou cast jejich miliard jako Deripaskovi 4 miliard $ jen to fikne. Prisli na to, ze jsou moc bohati a to je nemoralni a kradou jim ted penize, rikaji ze je tam perou ty penize a berou jim je. Puti jim to rikal, oni mu neverili.

   Vymazat
  3. Nejak to nesedi pane. Lenin a Trockij byli agenti zapadu. Meli rozlozit Rusko, aby se zapad mohl zmocnit jeho uzemi a surovin. Lenina financovali Nemci, ten jejich ocekavani zradil a tak museli uplacat a financovat Hitlera, aby ten to zaridil. Trockij byl vyslan a financovan Americany a mel cele snahy bolseviku vybudovat silny stat zmarit, vyvolat nepokoje zabijenim obyvatel a vrazdami bolsevickych vudcu. Mel nasledovnika v Chruscovovi, Breznevovi, Gorbacevovi a Jelcinovi. Trockismus zije dal, je financovan jako 5. kolona v Rusku proti Putinovi. Trump nedavno schvalil 3.8 milard $ n 'zadrzovani' Ruska. (Ten obdivovany Trump (!) je stejny hadr jako Obama). Za ty prachy si vsechny koupite. Ruskou vladu, vypestujete a udrzujete 5. kolonu, vselijake zradce Ruska jako Cubajse, Navalneho, Nemcova, Gajdara, nechate pohadkove zbohatnout rozkradenim za Perestrojky mlade ruske zidy jako Chodorkovskeho, Abramovice aj. Ti pak pomahaji financne proti Rusku a kdyz ne, tak jim vezmou cast jejich miliard jako Deripaskovi 4 miliard $ jen to fikne. Prisli na to, ze jsou moc bohati a to je nemoralni a kradou jim ted penize, rikaji ze je tam perou ty penize a berou jim je. Puti jim to rikal, oni mu neverili.

   Vymazat
 6. Začalo se provádět nejméně 10 ze 16 opatření GESARA / NESARA Jubilee Debt odpustení dluhu. Prezident Trump řekl bankám, aby začaly vynulovat hypotéku, kreditní kartu a další formy osobního dluhu od příštího pondělí. 17. srpna. S americkým státním dluhem, který byl již postarán přechodem na QFS, by všechny ostatní dluhy – individuální i národní – začaly být plně splaceny do konce srpna – stejný termín, jaký bychom viděli v Tier 4b ukončení výměny / zpětného odkupu za smluvní sazby. Další den úterý. 1. září MMF zahájí směnné kurzy měn třídy 5 za nové mezinárodní směnné kurzy.
  Nový svět zrozený z krize..Základní příjem, daňový a sociální systém, který odmění aktivní https://vk.com/wall500490649
  vyslechni alespoň něco od 35 min.......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neverte tomu. To jsou pozitivne receno zbozna prani blouznivcu. Negativne receno naproste hovadiny dezinformatoru z dilny CIA, ktera stale funguje ve starem rezimu zabijaku a zlocincu.
   FED pry Trumpeta znarodnil, vsechny dluhy se skrtnou, prijde novy system bankovni Kvantovni, asi abychom to hovno co mame jako vklady uz vubec nevideli, vsichni z kralovskych rodin jsou popraveni, stejne to byli pedofilove.
   Kdo neveri, at tam bezi...
   Lidi, co je jeste horsi, pletou na nas dalsi habadouru a bic a vydavaji to stale za vitezstvi nase. Ackoliv neni nic videt, pry vyhravame. Neustale lzou jako na tedesco.cz kde velka komunita veri uz na jinotaje a UFOs prepadeni zemekoule. Protoze COVID-19 zruinoval jenom hospodarstvi a lide ani odbornici nechteji ty lzi uz poslouchat, prijde na radu invaze pozemstanu a vsichni vazalove USA i tedy Cesko budou muset tuhle 'hru' hrat jako realu. Ja nevim co bude dal. Asi vsechno vypnout a prestat chodit do prace a zacit pestovat plodiny, ktere zabrani smrti hladem.

   Vymazat
 7. Svět polskýma očima: „Poláci před sto lety zachránili nejen svou vlast, ale i celý kontinent. Bez jejich statečnosti a odvahy by nebylo nejen nás, ale ani Evropy,“ prohlásil polský premiér Mateusz Morawiecki. Bylo to krvavé střetnutí dvou Bohorodiček: ruské a polské. Polská Matka Boží rozdrtila ruskou Matku Boží. Jinak by se ruská vojska zastavila až v Mexiku, kde by je rozdrtila ještě mocnější Matka Boží Guadalupská.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tahle demagogie nebude uz mit dlouheho trvani. Morawiecki, Tusk a Duda jsou polsti zradcove, kteri budou muset zodpovidat svou cinnost v cizim zajmu a proti Polsku.

   Vymazat
 8. Postreh z TV levice MSNBC
  Cerna kongresmanka se vyjadrila zcela primo : Biden je pristupny vsemu co se mu naznaci a poradi.
  Cernosi jsou pry spokojeni s volbou .Zide jsou spokojeni neb manzel one zenstiny Harris je zid .Indove jsou spokojeni neb matka je z Indie (cikanka ) Otec je cernoch z Haiti (nejvetsi democracie na svete kde si neumi pestovat po 200 letech "svobody ani slepice -vse se musi dovazet.Navic onen Biden je asi mentalne vyrizen a ocekava se ze cerna zenstina bude plnit funkci vicepresidenta jako za Blba Bushe cinil Cheney .
  A nejvic jsou asi spokojeni perverti vseho druhu cili LGBTQ+++ zde jeho projev k zidum na jejich sjezdu,tato skupin aje velice dulezita v politice USA neb sem patri nejvlivnejsi perverti v politice a rozhodovani v USA:

  https://zemavek.sk/joe-biden-zidovski-lidri-pomohli-k-uspechu-homosexualnych-manzelstiev/

  OdpovědětVymazat
 9. Svět ukrajinskýma očima. My na Ukrajině plyn o Ruska zásadně nebereme. Bereme ho výhradně od Evropské unie. (Která ho bere z Ruska.) Nepřipadá v úvahu, že bychom koupili od Ruska tu jejich vakcinu proti koronaviru. Vakcinu proti koronaviru si koupíme od Izraele. (Izrael koupí od Ruska vakcinu Sputnik V proti koronaviru.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ukrajina kupuje americký a slovenský plyn. Americký zkapalněný a slovenský reversem. Slovensko tak zásobuje svým plynem celičkou Ukrajinu. To považte!

   Vymazat
  2. Stejne jako Rakusaci nechteji proud z Ceska, kupuji ho z Polska, kam ho dodava CEZ. Tyhle idiotske veci delaji politici, oblbujici verejnost. Proud nema vizitku ani oznaceni odkud pochazi.

   Vymazat
 10. Nechci aby rušili peníze je to, moc nebezpečné. Též mě zajímá co udělají Italové když odejdou tak se to hnusné impérium zhroutí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neverte, Italove jsou vykuci, za penize udelaji vsechno. Uvidite, jak budou Salviniho stvat, ako u nas Babise.

   Vymazat
 11. Kdysi novináři psali:"Generální tajemník ÚV KSČ a Prezident ČSSR..."
  Brzy budou psát něco jako: "Čarodějnice WOODOO, velekněžka BLM a (vice)prezidentka USA"? Že ne? Tak volte Trumpa, jinak nejspíše ANO. Ale noty bude dodávat a plnění kontrolovat, někdo jiný... proti němuž se Trump bouří.

  OdpovědětVymazat
 12. Dělá to každému čtenáři? Občas se to zde opakuje:
  Chci-li se dostat z 1. řádku odkazem přímo na Outsidermedia, pak ale nesprávně naskočí https://www.blogger.com/about/?bpli=1#

  OdpovědětVymazat
 13. Gates a Seres patri k Deep Statu jako Fauci, WHO. Jenom ti jsou videt, skodi Trumpovi kde jenom mohou a protlacuji NWO. Zlo v nekolika osobach a zlo z tech, ktere nevidime, ale kteri to financuji a organizuji. Maji prakticky neomezene finance a bohatnou na kazde krizi a konfliktu. Tuto hydru je treba zabit, jinak se z toho ohrozeni civilizace nedostaneme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Seres prý omezil investice do neziskovek, nepřinesly očekávaný úspěch. To bude tóčo, doufám že se mezi sebou o drobky poperou. To bude čekat i novináře, protože odběratelů novin ubývá. Následkem bude i omezení reklam v nich. Smutná to živnost, protože místa ve "veřejné" jsou již obsažena. Nabízí se Nerudovské - Kam s ním ? -

   Vymazat
 14. sugu mají to pojištěné ze všech stran a je jedno koho volíme. Komedie se zvrhla ve frašku. Svět se řítí do řiti.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.