Reklama

neděle 16. srpna 2020

V pátek 14. srpna byl Ivan David opět hostem Svobodného rádia

Tentokrát s redaktorem Vladimírem Kapalem  hovořil o podmínkách v zemědělství v zemích Evropské unie včetně "Zeleného údělu", možných důsledcích vystoupení z Evropské unie, o aktivitách Turecka ve východním Středomoří a reakcích Evropy. Došlo také na otázky posluchačů. Záznam rozhovoru  můžete nalézt a pustit si z Archívu Svobodného rádia

http://svobodne-radio.cz/category/archiv/

26 komentářů :

 1. Nechci nikomu kazit radost, ale pátek byl 14.srpna.

  OdpovědětSmazat
 2. Dočetl jsem znepokojivou zprávu na Novinkách. Putin přislíbil vojenskou pomoc Lukašenkovi. Tak to muže vést k celkem velkému konfliktu. Pokud začnou ruš. vojáci střílet tak jako u nás v 68 r. do civilistu, neměl by Západ váhat a jít demokracii a lidem na pomoc!!
  To je tady pro ty, kteří se neustále zastávají Putina, jaký že to je mírotvorce, není,zabral Krym a dnes touží zabrat Bělorusko, je to obyčejný fašoun, stejně jak Hitler, který zabral Sudety.Rusko se za 100 let nezměnilo, ať vládne Stalin, nebo Putin, všichni jen touží upevnit svoje postavení a zabrat co nejvíce uzemí. Situaci vidím černě!!!
  Tak dál tady mužetě pět ody na vaše "" mírotvorné "" Rusko!!
  Tak jak cenzore, projde pravda????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trole 14:26, nejen že tu tiskneme a fandíme pravdě, ale občas, když je slušně napsaná, otiskneme i lež. Jako v tvém případě.

   Putin je prezident s pravomocemi jako prezident USA nebo Francie. Je to politik, který ví co chce a co jeho země potřebuje. Hájí zájmy své země. Pokud to nechápeš, budeš stále papouškovat cizí nenávistnou propagandu.

   Srovnání Krymu s českým pohraničím (nesprávně Sudet) kulhá na obě nohy. Dostuduj historii než začneš psát hlouposti. Potom pochopíš, že Gruzínec Stalin vnutil Rusům rozdělení na Ukrajinu, Rusko a Bělorusko, protože potřeboval víc hlasů v OSN. Nic víc v tom není. Jsou to všechno Rusové a odlišují se od sebe jen nářečím. Je to stejný případ, jako kdyby nás Stalin nebo Kléma Ukrutný rozdělili na Chody, Hanáky Valchy... atd. atd atd.Přemýšlej o tom a nezkoušej na nás "předsudečnou nenávist", kterou učí gániové z Člověka v tísni.

   Smazat
  2. Dá se ríci, ze jste zil marne, ze ste se vubec sle vubec v nicem nepoucil a takové ceká smutny osud si to v dalsi reinkarnaci zopakovat....to je na prásky Fanfa

   Smazat
  3. Fandíte pravdě, ovšem jen té ruské a hlavně protiamerické. A to tykání předešlému diskutérovi je taky síla. Tohle by si admin slušného webu neměl nikdy dovolit. A mimochodem, s cenzurou předvádíte to samé, co FB. Vlastně hůř. Vy dokonce rozhodujete předem, co zveřejnit. Proto nikdy vaše pseudovlastenecká platforma nebude zajímavá pro víc než 10 diskutérů.

   Smazat
  4. Aaaa,náš NEmilovaný Carda retarda z Reichenbergu 🤓🤓🤓

   Smazat
  5. Průser je v tom, že za demokracii se schovává obsah ovládat ostatní. Boj za demokracii je v podstatě jen výměna panovníků.

   Smazat
  6. Vsecko normalni je dneska uplne nenormalni. Normalnost se pronasleduje .Muze si dovolit bejt normalni jenom Putin a Cinan.
   Cili pro normalniho Putina je Ukrajina a Belorusko /spolecny jmenovatel Holy Prdele/ jen zatez a povinost a starosti udrzet bezpecnost Ruska ,podobne jako Krym,,pac se NATO porad roztahuje a jinak zadnej vejvar.

   Smazat
 3. „Největší agresor všech dob USA chce o někom říkat, že nás chce zničit? Dobrý vtip. Zatím ten, kdo nás ničí, je EU, která soustavně likviduje suverenitu členských států a chová se jako diktátor: bude to jak to nařídíme nebo přijdou sankce. Rusku a Putinovi můžeme poděkovat, že stále není válka,“ napsala Maříková.

  Co k tomu dodat, kdo je větší diktátor Putin a nebo Trump?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Větší je páníšek Merkelové, v Deep State hlubině skromě schovaný...

   Smazat
 4. Poslouchal jsem a co dodat? Jako vždy skvělé a doporučuji a zvlášť když pan David se dostavil přímo do studia SR. To má hned jinou atmosféru než po telefonu či skypu!

  OdpovědětSmazat
 5. Děkuji Vám, pane Davide. Slyšet Vaše analýzy je něco podobného, jako poslouchat Hlas Ameriky v dobách normalizace.

  OdpovědětSmazat
 6. Dotaz: co je to za blbce ten komentator,ktery si tam pozve hosta a neustale ho prerusuje a sdeluje sva blba moudra.... myslel jsem si ze se to dele jen v CT a CR..” chyba, take neposlouchatelne dokud ten vul tam bude sedet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jmenuje se Kapal a to rádio zřejmě založil, možná mu patří, nejsem si jistý. Mě taky nevyhovuje jeho styl moderování, ale snažím se to nevnímat. Když chci slyšet Konvičku, Kollera, Hampla, Okamuru, Skálu a další, kteří jsou na černé listině Kavčích Hor.

   Smazat
  2. 20:18, 21:16
   Vypadá to, že jste to vy, komu pan Kapal automaticky hází vaše sprosté maily do spamu. Jste ubožáci, když se neustále nechutně a beznadějně vnucujete. Jestli to dokážete, přijměte dobrou radu: pochlapte se, vynechte z poslechu SR, a své oblíbence si kontaktujte na sociálních sítích, nebo v článcích které publikují. Jinak si tou nenávistí zkazíte i zbytek života.

   Smazat
  3. 21:16 To víte odkud, že pan Kapal hází automaticky sprosté maily do spamu? Non est magnus pumilio licet in monte constiterit.

   Smazat
  4. Slyšel jsem tu stanici poprvé a jen díky ID. Souhlasím s názorem, že moderátor je divně přesladký.

   Smazat
 7. Babiš :(
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020081612377959-eu-musi-povzbudit-belorusy-k-revoluci-babis-prozradil-proc-se-vmesuje-do-vnitrnich-zalezitosti/

  Petříček uvolnil 45 milionů na podporu „vzbouřenců“ v Bělorusku :(
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020081612377211-stefec-jak-petricek-hodla-vysvetlit-ze-uvolnil-45-milionu-na-podporu-vzbourencu-v-belorusku/

  OdpovědětSmazat
 8. Pane Dvořáku, díky za vaše moderování !..a že blbečkové nebo naopak us-eu kolaboranti trollí..tak na ně my házíme bobky !

  OdpovědětSmazat
 9. Toz pane dochtore mloviti stribro mlceti zlato....situace je velmi podobná té v roce 1938 neni dlohého premyslení cská vládo do izolace spolopracvniky s certem rovnó do kopro a vetvoreni národné jednote obnovení Ceskoslovenska a Zeme moravskoslezké vse v hestorickéch hranicích , lhota 24 hodin pro vycestovaní vsech nepráteskéch zastopitelskéch óradó aj s óradama, obsazení hranic cetnictvem a vojskem.....rozdat obabóm zbrane a petle s piskem vehlásit kopletnó mobilizaci!!!!!! toz pane dochtore je to jako se slepákem není na co cekat.....slonce v srdci....p.s.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hanáku kde vidíš vojsko ? Vždyť o pomoci armády hygienikům v počtu 63 vojáků jednal parlament. Tož to by belo lepši se na Hosténě pomodleť k naši Panence Marii. Is not true ?

   Smazat
 10. 20:18
  jednoduchá rada .."poslouchej mainstream rádio a čt"..!

  OdpovědětSmazat
 11. Zajímalo by mě, kdo obžaluje toho Pocheho milence z defraudace? Ono vzít z našich peněz 45 milionů a poslat je svejm kamarádům je snad pořád ještě zločin, ne?

  OdpovědětSmazat
 12. Zjistili už "demokratické síly" v Bělorusku chemické zbraně, nebo mají podezření?
  Pokud ne, tak je to v pohodě,

  OdpovědětSmazat
 13. 17:45
  Není nic v pohodě, právě zemřel jeden civilista, neúčastnil se žádné manifestace, jen normální chodec, který byl zastřelen ze zálohy. Dámy a pánové asi právě začíná majdan.

  OdpovědětSmazat
 14. V Moskvě taky začne dusno, otrávili Alexeje Navalného. Přece šachysta není tak hloupý, ale stejně všichni budou ukazovat na něho. Držím palce, aby Navalný přežil, ale stejně to na průseru nic nezmění. Netypuji zahraničí, spíš čuchám zlo nejde v autonomních složkách st. bezpečnosti.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.