Reklama

pátek 21. srpna 2020

Vlastenecké setkání 2020 v Příčovech - diskuzní panel "Civilizační perspektivy"

21. 8. 2020 videoštáb Nové republiky z.s. a Nezávislých médií z.s.

Ve druhé diskuzním panelu Vlasteneckého setkání 2020 v Příčovech u Sedlčan na téma "CIVILIZAČNÍ PERSPEKTIVY" vystoupili: Tomio Okamura - předseda strany Svoboda přímá demokracie, Josef Skála - KSČM, Petr Hájek - šéfredaktor a vydavatel (Protiproud.cz a časopis MY) a Vladimíra Vítová - předsedkyně Aliance národních sil. Moderoval sociolog Petr Hampl.


17 komentářů :

 1. Evropskou unii jsem začal považovat za nepřítele poté, co se k nám opakovaně snažila nacpat migrující muslimy a v okamžiku našeho odmítnutí nám začala vyhrožovat. Ostatně ani teď tomu není konec, resp. je to jenom několik týdnů, co německý ministr zahraničí Heiko Maas veřejně prohlásil, že Českou republiku k přijetí muslimů "přinutí." Zrovna Skopčák si něco takového dovoluje …!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16;36
   Chce to je vítat kalichem a ostrejma hned na čáře u Fricka, aby se neopakovalo to, co podělanej Kubera udělal z Teplic..... MUSLICE!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤮

   Smazat
  2. OK já také africké obohacení... https://www.email.cz/download/k/98-uKnVB0PiBW7Hq04D_Ta5jhUiSdXOnizAXvatsfbEBYxGh4HmU00tezaDXalmsUnbluMc/VID-20200721-WA0001.mp4
   http://www.antimeloun.cz/?p=8929 KDO A PROČ ZABIJE EVROPSKÉ HOSPODÁŘSTVÍ?
   Současná Evropská unie je už definitivně chcíplou kobylou. http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=255307

   Smazat
  3. A jako - werwolfe 16.36 - tenhle blábol má něco společného s vlasteneckým setkáním a kdo tam vystoupil? Ono se tam blábolilo o migrantech a o podobném, neustále stejném bla bla - lidí, kteří se potřebují vykecat, a od PC se prakticky nehnou? Kdy už se tito diskutující naučí respektovat námět článku, a přestanou články zneužívat - prostřednictvím článku se vyblábolí ze svých frustrací, a vymalováno? Strašný, tohleto. Články o voze,názory k tomu o koze - u nás v ČR se zvrhne vždycky úplně všechno. Který politik asi za to může?

   Smazat
  4. Drazi přatelé,pokud mate program bod po bodu co maji občane dělat,

   když neni koho volit jak o tom káže GŘ TV tak ho tady prosim zkuste dát
   Někteři občané ho prý už prý začali dokonce sami tvořit.

   Smazat
  5. ...až tak pozdě ?!
   No to nesvědčí, že jsi příliš bystrý....

   Smazat
  6. Werwolf A co, si myslíte skopčáci jsou neustále stejní považují se za nadřazené. Teď jsou připraveni páchat zvěrstva pod rouškou dobroserství. Ten nick si změňte jestli jste Čech a vlastenec.

   Smazat
  7. Tento typ "představeni"jako to vidime je totalně zastaralý a k ničemu

   Nejlepe by bylo,kdyby se pan Skala distancoval od NEOMARXISMU ideologie majitelů velkých peněz,kteři ho jako marxistu tahaji za nos,že má nejprve rozflakat na sračku celou ČR a v te anarchii a neostatku SVOBODY a PRIMÉ DEMOKRACIE pak budou porobeni otroci domorodci chtit zpět toho Marxe,kterého on pomahal vycinkat.
   Ten Skala prý jako agitator pracoval tak blbě,že mu jeho odděleni zrušili pro neschopnost a poslali ho na tramp.
   Dodnes nevi co je to neomarxismus,ani se o něm nezminil a keca teplou páru z doby Zapotockeho,kterého obdivuje dodnes!

   Je to pravda nebo bluff?

   Smazat
 2. vynikající paní Vítová...!!! díky za její mimořádný příspěvek!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vynikajici by byla,kdyby dokazala na svoji stranu zmobilizovat voliče.

   Co tak misto lateřeni nad úspěchy podvodnicke ideologie neomarxistů(otazka je zda ona vi co to je) začit diskusi nad prozatim Navrhem Programových članků Voličů a integrovat si je do vlastniho programu,který prý přinesl jen ubohých 1500 dušiček.
   Neni divu,že ona volice rada nemá.
   Vystoupeni typu jak tu vidime (bez možnosti interakce) už zastaraly a jak vidite je tu par odpovědi vedoucich od ničeho k ničemuuu!

   Smazat
 3. Pane werwolf,souhlasím s Vámi. V roce 2015 jsem se vracel z Řecka autem. Čekali jsme na maďarských hranicích celý den a viděli jsme jak žluté taxíky přivážejí mladé migranty, ve značkovém oblečení,se značkovými batohy a lvalitními mobily. Okamžitě mi bylo jasné o co se jedná. Budějčák.

  OdpovědětSmazat
 4. Díky za možnost slyšet názory se kterými se můžu ztotožnit. Z maistreamu je neuslyším..osobně mě nejvíc zaujal p.Skála.

  OdpovědětSmazat
 5. Samozřejmě ti druzí buzíci s tou oirovlajkou jsou lautr to samý jen v bledě modrým! Podlidé všech směrů, řekl bych. Zkus Hoffsteine srovnat se skutečnými Velkými muži tu - https://www.extrastory.cz/ikonicka-fotka-tri-americti-naciste-na-narodnim-islamskem-summitu.html

  Uprostřed negerské masy zachovávajíce pýchu a dávajíce tak na odiv svou nadřazenost nad nimi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krmí je na úkor tvořivých, sami budulínky. Odtrhli si vlastní ale ukradený přebytek mamonizace a jsou "svatí jako makrela"na outsorsizaci evropy slz, potu a krvavých mozolů hadrů korporátních masomlýnků €arabofrice. muther, bliju

   Smazat
 6. Všimli jste si skutečnost ? Ani jeden z diskutérů se nezmínil o tom,že v bakalově stáji ASPEN jsou jména Michal Žantovský-chce k senátorskému korytu,Krvavá Madla ta to řídí,je tam např.Pavel Kysilka nový člen rady ČT Lenka Bradáčová,Zahradil,Roithgová,Středula,Vladimír Dlouhý,Adam Vojtěch,Plaga Karel Havlíček,Farský,Charanzová a také Kundra a našlo by se spousta dalších jmen figurek např.Špidla a to jsou ty figurky,které jsou dosazovány do míst,aby sloužili nadnárodním hajzlům.

  OdpovědětSmazat
 7. https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=EAIaIQobChMI7rCquciu6wIVTO7tCh0FAQyZEAAYASABEgJXQPD_BwE
  tady je máte:jsou Romancevová,Gabal,senátor Pavel Fischer.,Mikuláš Dzurinda,Petr Pavel,Petr Pithart,Petr Zahradník finančník,Roman Joch,Tomáš Holub z církevní mafie,Tomáš Klvaň,Tomáš Etzler,Václav Bartuška,Vít Rakušan,Štefan Fule-slovák

  OdpovědětSmazat
 8. Mezi bezbřehou až naivní tolerancí a krutým kádrováním určitě existuje mantinel. To jsem si uvědomil, když jsem uviděl u panelového stolu řečnit Igora Němce. Podle některých ohlasů soudím, že nejsem sám.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.