Reklama

pondělí 3. srpna 2020

Výzva policie v Minneapolis: Kriminálníkům se raději poddejte!

J. B. Pollak
4. 8. 2020   paulcraigroberts
Vedení policie amerického města Minneapolis se k obyvatelům obrátilo s touto výzvou: „Buďte připraveni vzdát se svých mobilních telefonů a peněženek, jestliže je na vás budou lupiči vyžadovat. Nehádejte se s nimi a v klidu se jejich požadavkům poddejte“.

Tuto“preventivní radu“ rozšiřuje minneapoliská policie prostřednictvím místní televizní sítě ABC a své výzvě dodává, že město čelí zvýšené vlně loupeží všeho druhu, včetně loupeží aut. A to zvláště ve třetím okrsku, což je oblast, ve které byl George Floyd zabit policejní hlídkou, a kde protestanti vyplenili sídlo policie.

Pollakovu zprávu nám s titulkem: „Demokraté spláchli osobní bezpečnost, zákon a pořádek do záchodové mísy“ poslal P.C.Roberts.

Překlad: Lubomír Man

28 komentářů :

 1. je to zákonitý koniec každej zločinnej spoločnosti

  OdpovědětVymazat
 2. Místní policejní práci převzala Armáda spásy? A vyrazila do ulic s hesly: "Vezme-li ti někdo kabát, dej mu i svoji košili" a "Udeří-li tě někdo do tváře nastav druhou" apod.? Takový přístup propagoval náš lidumil Havel. Do Leopoldova (III: nápravná skupina) psal vrahům dopis začínající "Milí přátelé". Zločince považoval za pejsky, kteří se zaběhli v lese od páníčka, ale sami zjistí, že pochybili a poslušně se vrátí. Toto bylo opravdu v tisku v r. 1990 (internet ještě nefungoval). Bylo to v době, kdy vyhlásil tu svoji amnestii a spustil tak vlnu loupeží a vražd. A dlužno dodat, že řada jeho stoupenců v talárech se řídí jeho přístupem dodnes. Viz rozsudky nad násilníky a vrahy jen z posledních dnů a týdnů. Pak ovšem nezbude, než vzít nikoliv právo, ale obranu do vlastních rukou. Politici mají ochranky i za vlastní blbost (tři pražští starostové), bohatí soukromé (a drahé) ochránce a no a ti ostatní holt musí vydat i to poslední nebo zemřít.

  OdpovědětVymazat
 3. Luza to bere postupne over 81 let babice Pelosi jim drzi palce 2 nejvyssi funkce v USA sefova kongresu ,vypada jako 12 tileta z rakve z roku 1850

  OdpovědětVymazat
 4. To je Amerika, to je standard. Měl jsem v USA příbuznou a již v šedesátých letech psala, že když jde ven, že si nemůže brát více peněz, protože je feťáci přepadávají. Ale také si nemůže brát příliš málo peněz, protože potom jsou agresivní a můžou ji zranit. Už tehdy to policie nejspíš příliš neřešila. Nejspíš zastávali teorii štíhlého státu (jako u nás např. Trikolora), ať si lidé poradí sami. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kazda kacka v USA je pokryta krvi samozrejme kdyz je namichnete a mate jen $5 tak to do vas napali bez slitovani ,my co nejsme na doupu tak nepochopime co je to pro ty hovada nemit drogu v tele ,proste musi sehnat prachy za kazdou cenu to je ten problem .Jinak o te cerne luze nema cenu se rozepisovat je to menecenna verbez s IQ kolem 80 ,ale hazeji vsichni nejake micky nekam a to je zivi
   Prave vcera byla cerna party v pronajate vile v Bewerly Hills ,jako mouchy na hovne videl jsem to nz news z helikoptery ,pozdeji strilecka nevim kolik mrtvych ci zranenych ,v Chicagu je standart 10-20 mrtvych negru kazdou nedeli Nazdar, hlavne se brante vcas, jak to naleze k vam do Ceska uz se jich nezbavite a jeste za cas vas budou soudit za vse co pro ne udelate

   Vymazat
  2. Chcete to vidět dnes, tak si pusťte - Michal Sopor 4.8. 2020

   Vymazat
 5. https://www.youtube.com/watch?v=LiGxH9hfzes&feature=youtu.be

  Film v ceskem zneni ,kazdy by mel videt stoji za to

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Běloruského Lukašenka naprosto totéž čeká již po této volební neděli. Slouží Americe, dopadne jako Saddám!

   Vymazat
 6. Ať s podobnou hovadinou zkusí přijít v Rusku.....:-DDDD

  OdpovědětVymazat
 7. To je ta vysněně Amerika, symbol svobody a demokracie. Nezačínalo to podob ně v SSSR za velikého Gorbačova. Když jsem se na Gorbačova zeptal, tak si jen odplivl.
  A když slyším většinu českých politiků, tak k tomu nemáme daleko. Před 30 léty jsme to už zažili.

  OdpovědětVymazat
 8. Podle našich vrcholných politiků jsou americké vymoženosti hodny povinného následování i v naší české kotlině. Proto je třeba urychleně zvýšit procentní podíl barevného obyvatelstva a podpořit soudruhy z Bruselu, kteří nám s tím rádi pomohou :-)

  OdpovědětVymazat
 9. A není takové konání Policie a vedení města protiprávní? Co dělá FBI ?

  OdpovědětVymazat
 10. Tak to je ten vysněný Západ, na který patříme, Fialo a spol. ? S chutí bych vás tam všechny přívržence nastálo odeslal.

  OdpovědětVymazat
 11. Nemá ten koronavirus podobné devastující účinky na mozek, jako toxoplazmóza? Jestli nevymění nemocnou policii za zdravou, je to jejich konec.

  OdpovědětVymazat
 12. To je fakt šílené co se u nich děje potřebují aby se lidé báli a volali po vládě pevné ruky a globalisté to rádi udělají.

  OdpovědětVymazat
 13. Doplnil bych radu pro řádné občany: Místo toho co vám verbež chce uloupit nost ostře nabité zbraně a palte bez váhání. Nechoďte sami, ale ve volném šiku, abysxte se mohli navzájem chránit a krýt palbou. Podrobnosti v manuálech US ARMY a Námořní pěchoty pro pohyb na nepřátelském území a v manuálech Izraelských obraných sil pro pohyb na okupovaných územích. Jakékoliv zaváhání při zahájení boje o přežití je pro vás a pro ty, kteří se spoléhají na vaši ochranu, smrtící. Střílejte abyste zabili, i raněný nepřátelský bojovník vás v posledním tažení střelí do zad, nebo odpálí výbušninu, když se přiblížíte, abyste mu pomohli. Pohyb po vaší ulici přestal být srandou, je to bojiště - tak se podle toho v zájmu vlastního přežití řiďte. Nechcete li být zabiti, udělejte to nepříteli dřív, než to udělá on vám. Kdo zaváhá, umírá. Ať Štěstěna stojí při vás a při vašich dětech. Pamatujte, že za dob divokého západu děti přesně a inteligentně střílely dříve, než se mohly naučit slabikovat z Bible. Dnešním cílem již nejsou tlupy Indiánům, loupí, rabují a vraždí vás jiné jinotlupy.

  OdpovědětVymazat
 14. Fašisté zažívají svůj ,,americký sen" !

  OdpovědětVymazat
 15. Myslím, že se to zbytečně nafukuje. To násilí probíhá ve třetím okrsku, který je zřejmě černý. A černochovi ,,demonstrujícímu" proti násilí je úplně jedno, koho okrade a nebo komu, pro něj potřebné auto, patří. On ten výkvět černošské společnosti píchne klidně kudlu jak do černého tak do bílého. Vsjo rovno. A ty ostatní, převážně bílé okrsky budou určitě policií jištěny. Prostě nemohu věřit tomu, že by Mineapolisané tak rezignovali a nechávali se jen tak dobrovolně okrást. Tak to by byl opravdu konec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sorry jako, ale Minneapolis je mně poněkud ukradený. Poslední dobou pozoruji v naší visce na okraji Prahy pěší jednosměrné přesuny (z východu na západ) opálenějších lidiček s igelitkama v ruce. P.S.: romové to nejsou, ti se procházejí bez igelitek, příp. jezdí auty :-)

   Vymazat
  2. Měl byste jim uvolnit dům.

   Vymazat
  3. 15.04 Ženský nejsou zahaleny? To budou asi Rumuni.

   Vymazat
  4. Vajda Mižigar s rodinou...

   Vymazat
  5. Opsáno z tweetů Trumpa :„V posledních dnech byla naše země uchvácena profesionálními anarchisty, pouliční lůzou, žháři, vykrádači, zloději, kriminálníky a podobnými živly. Obyvatelé byli divošsky mláceni. Například jeden mladý muž v Texasu byl ubit na ulici..."

   Vymazat
  6. Stejně se nakonec dozvíme, že ten bordel tam je po celých USA řízen ruskými agenty-černochy přímo z Moskvy.

   Vymazat
 16. Prvně platí:
  strach z policajta..... to je základ republiky- státu!
  Z toho plyne, za druhé:
  USA, jako stát, unie států... to vzdává?

  OdpovědětVymazat
 17. Utáhněte si opasky a ode dna se nejlépe odráží, koneckonců klausují. Fanynky kvůli němu poslali aktuální děti v 83?letech do důchodu. :-)))))

  OdpovědětVymazat
 18. JEDINÉ ŘEŠENÍ - pokud vás úřady nechají okrádat, spojte se a běžte si ty ukradené věci nakrást u těchto úřadů!!

  Ještě jednou - jestliže policie a místní zastupitelstvo rezignuje na svou práci, za kterou bere velké prachy, a nechává lidi okrádat, pak jsou zodpovědni za tyto zločiny a měli by lidem platit kompenzace. A lidé by se měli spojit a jít tyto kompenzace žádat a pokud neuspějí, mají si zjistit, kde dotyční papaláši bydlí, vtrhnout tam a nakrást si to, o co přišli v důsledku neřešených krádeží.

  To je jediné řešení. Proč by měli lidi platit ze svých daní tyto darmožrouty, kteří nic nedělají a ještě se jim smějí. Ať se lidi spojí a vyberou si kompenzace v domovech místních zastupitelů a šéfů policie.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.