Reklama

sobota 29. srpna 2020

Západ je portrétem degenerace

Paul Craig Roberts

29. 8. 2020   berlin-film-festival-gender
Kamkoli se dnes rozhlédneme, nemůžeme přehlédnout obraz rozpadávajícího se západního světa. Příklad nejčerstvější přináší Berlínský mezinárodní filmový festival, který, aby prokázal svoji „genderovou čili rodovou či pohlavní citlivost“ zavrhuje od letošního svého ročníku „genderová slova“ herec a herečka.

Jeden by měl za to, že být citlivý ke genderu čili rodu nebo pohlaví vyžaduje jejich uznání. Tzn. uznání genderu čili rodu nebo pohlaví. Ale jak dokazují organizátoři Berlínského mezinárodního filmového festivalu, pravý opak je pravdou. Nebo si snad myslíte, že citlivost k vám prokáží tím, že popřu samotnou vaši existenci?

Jak se mohlo stát, že takováto idiocie pronikla až na světově proslulý filmový festival, ptáte se a odpověď na vaši otázku nemůže být jiná než ta, že se tak děje proto, protože lidem chybí jak inteligence, tak charakter. A když zbytek světa dnes přehlíží činy Západu, nemůže vidět nic jiného než degeneraci.

Překlad: Lubomír Man

54 komentářů :

 1. Je bezesporu zajímavá zkušenost zažít zánik jedné kulturní epochy ale raději bych jinou fázi. (Pokud jde o event. posmrtnou existenci, pevně doufám v nulovou variantu).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tou nulovou variantou mi to připomíná závěrečnou scénu na Satanově bále z Bulgakovova románu Mistr a Markétka - Každá teorie má právo na svou existenci. Ale nechtěl bych proto dopadnout jako nešťastník Berlioz ...

   Smazat
  2. Nejde o teorii nýbrž o hypotézu. S nikým se nepřu. Ostatně kromě nevymahatelnosti práva na tomto světě peklo vzniklo z důvodného podezření, že by to na onom světě mohlo být ještě horší.

   Smazat
 2. TeĎ zase čtu o chvilprdech v Bělorusku. Stejní jako chvilprdi u nás. Je to zajímavé. Západ se podobá hladové šelmě s vykotlanými zuby, která ale pořád slintá po kořisti. Je až s podivem, jak zdejší chvilprdi lační po krvi. Stačí jim ukázat Madura, Lukašenka, Putina a už slintají, řvou chtíčem, někdo je svolá a už táhnou a řvou. Člověk skutečně přemýšlí, zda jsou to geny jakési odnože Západu, té odnože, která krade a loupí po celém světě už tisíc let. Jsou to šelmy, na sebe nevidí, neuvědomují si svou krvelačnost. Prostě odrůda, odnož Západu, která tu koexistuje s tou pokojnou částí. Někdo je svolá, ať na Letnou, ať do Minska, ať do Chabarovska, a už jdou, slintají po krvi, dav. Ať pan Roberts popřemýšlí, jak se této chátry, těchto škůdců zbavit. Nemyslím je fysicky zlikvidovat, ale zklidnit, zbavit je jejich téměř přirozenosti dravců, šelem. Jak píšu, mají vykotlané zuby, jsou vlastně tím pádem neškodní, ale smrdí tu, zasírají prostředí, jsou odporní a hnusní. Tady se jim říká chvilprdi, smradi a hnusi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí neplatit neziskovčíky, nedávat granty. Donutit je tak, aby se živili užitečnou prací, za kterou bude někdo ochoten dávat jim plat! Dokonce Akademie věd má odnož, která jezdí po světě a plácá nesmysly v genderové politice. Tyto feministky se dají léčit jedině stejně těžkou prací, jako dělají chlapi!

   Smazat
  2. Já myslím, že Lukašenko by měl odejít. Dokonce i ruská média nepochybují o tom, že volby nebyly v pořádku. Bělorusové si nezvolí magora, v tom jim věřím. Ale pokud opravdu pro odchod diktátora není celá země, tak ať si ho klidně nechají. Ono jde o to, že Bělorusko využívají firmy z EU jako překladiště zboží pro Rusko kvůli sankcím, takže podpora ze strany EU, hlavně Německa, bude spíše vlažná. Což se už potvrzuje.

   Smazat
  3. Co je to za parazity jasně ukázala historie. V době kdy byl v SŠA nedostatek materiálu na papír, dovážely z Egypta MUMIE, plátno používaly na výrobu papíru a těla pálily v kotlích lokomotiv. Z tohoto důvodu nahnědlý papír se používá do dnes. Těch příkladů je velmi mnoho a nejlépe to vystihuje LIMONÁDOVÝ JOE.

   Smazat
  4. Ten návrh na léčení se mi líbí. Ale není divu, že AV má své gendrové odnože. Akademie věd jsou přece především politbyry vědy. A věda, jako důležitá hnací síla dnešního světa, nesmí zůstávat mimo ideologické vedení a dohled mocných (nemocných mocí).

   Smazat
  5. Doplnil bych 8:01: Vypráskat zejména z vysokých škol různé pavědy, jako genderová studia, vyházel tyto bláboly z učebnic a osnov. Ať si to studují, ale za svoje a na svých školách. Ovšem diplom ať si pověsí pouze doma. Jako vzdělání bych to neuznal. Čím se může asi tak živit absolventka Karlovy univerzity, která obhájila diplomovou práci na téma "Genderové stereotypy v "Knize Ferdy mravence" (lze vygůglit)? A takovýchto "vzdělanců" vypouštějí naše vysoké školy stovky ročně. Ne-li tisíce. Končí v bistrech, u pokladen supermarketů a v neziskovkách. Jsou to vysloveně vyhozené peníze.

   Smazat
  6. 8:09
   Lavrov uznal výsledky voleb v Bělorusku.

   Smazat
  7. 10.53 Máte pravdu, ovščem mezi studované pavědy zahrňte i teologie všech náboženství a konfesí. Jejich absolveti nekončí u užitečné práce doplňováním zboží v marketech (česky prodejnách, že?) či supermarketech (česky velkoprodejnách...), ale na krmníku z církvím vyhazovbaných peněz (i z vašich) daní... Katolíci dokonce dovážejí parazity-škodnou ze své polské "filiálky"!

   Smazat
  8. Máte pravdu 10:53, ale nebuďme tak příkří a dejme těm genderově vzdělaným dámám, které se nehodí ani na post pomocné síly k mytí nádobí v místním nádražním bufetě, šanci. Vždyť se svým vzděláním jim nic nestojí v cestě, aby jej uplatnily třeba na E55, nebo dálničním pakovišti u Rudné a "točily tam kabelkama", vždyť o to podstatné k provozování prostituce je studia těch kravin nepřiprala a turečtí kamionisti si s nimi o gender-problémech Ferdy Mravence rádi popovídají a nechají se za 30 éček poučit...

   Smazat
 3. Jo západ se zničil sám liberální „demokracii" znemožnili vychovávat rodičům své děti tak se dějí takovéhle zhovadilosti. Pak si klekají před barevnými násilníky a zločinci. Tak ať si to nechají u nich my máme furt zdravý rozum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tuto nákazu šílenství předvídal svého času už Meyrink. Píše se o tom v příslušné stati knihy - Nevědět nic, moci vše. Tam odhaluje v čem tkví kořeny oné budoucí epidemie lidstva.
   Ta budoucnost nedala na sebe dlouho čekat.
   Bohužel mám tu knihu daleko od sebe, tak nemůžu přesně označit onen dokument.

   Smazat
  2. kolokol Přesně tak a jak to vypadá tak se u nich ještě budou dít strašné zhovadilosti.

   Smazat
 4. No už jen chybí začít naplno prosazovat dosud ne příliš nahlas užívané právní termíny jako z USA a Francie. Kdysi jsem si myslel, já naivka, že je to nějaká fiška a sranda. Není.
  Pak jsem to slyšel třeba i od satirika Michaila Zadornova v jeho Nu, tupYje! (no prostě o tupejch Američanech, no!) a smál se. Ještě pořád jsem si ale říkal no, tak sranda, ale pak jsem narazil na člověka, který mi to potvrdil a kterému já osobně věřím.

  Každá žena, která chce být rovnoprávná, by si měla uvědomit, že je nebeská kráva, když leze do feminismu. Máma a táta jsou CELEK.

  Jenom mi vrtá hlavou, jak si teď herci, což už bude vlastně nadávka, budou vlastně říkat?
  Role číslo jedna, role číslo dvě, atd, ale nebude v tom zase nějaká ta diskriminace? Nebo si budou říkat toaletní role jako celek v umělecké "díle" a budou se označovat jako útržky označené čísla nebo písmeny nebo každý z nich bude mít svůj herecký pin kód???


  A těším se, co feministky vymyslí U NÁS za právní termín pro ženu, když už je i tohle označení irituje, rozčiluje a nedá jim spát!
  V podobě jako u Američanů?
  - vaginačech (?)(to dává zajímavé možnosti pro pojmenování mužů, nemůžu se toho zbavit, ale já bych se být mužem, za to co mne logicky napadá, skoro urazil :))
  - rodič číslo jedna
  - rodič číslo dvě (omlouvám se ale rodiče nad dva neuznávám, ale možná i to bude, rodič číslo tři, ....)
  To je vlastně také urážlivé, co když (dnešní) žena bude druhým? A co strejda? Pokrevní příbuzný rodiče číslo...? Nebo potomek číslo tři rodičů jedna a dvě vaginočecha nebo ...čecha?

  Zcela určitě se v biblické Sodomě a Gomoře také hříšníkům zdál svět tak krásný a plný prožitků, když uráželi Boha vším na co si vzpomněli ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rodič č.3. je většinou soused, nebo inštalatér a strejda je vlastně jen teta s koulema a naopak teta není teta, ale strejda s dělohou a tím, co k ní patří...
   Jsou to všechno doslova a editor ať promine doslova "píčoviny" a všichni se zdravým rozumem to vědí, jen přeumělkovaná a přeštudovaná enteligence z velkých měst, plných zmogu a smradu to neví a po několika tisících let vývoje lidstva z nudy a vlastní zvrácenosti si ty hlouposti vymyslela a bude proto jakožto "suchá větev" kromě píčovin nerodícínic užitečného i začištěna svými vymodlenými a s nadšením vítanými mohamedány.
   Ti už jim to vysvětlí, co je strejda a co tetka...

   Smazat
  2. 11:38
   To jsou pouze právní pojmy, lidový jazyk je a bude mnohem výstižnější a rozhodně už dávno všichni koukají, jestli děcko nemá rysy souseda, strejdy či koho. Možná i proto část feministek se chce zbavit takovéhoto nerváku, jestli její dítě bude mít oči takové nebo makové, manželovy nebo ob sousedovy. Vždycky byli ve výhodě ženy, které měli různorodější příbuzenstvo. Některé "kořeny" se tradovaly, zřejmě pro jistotu, po celá staletí. A když k tomu přidáte mužovo příbuzenství, tak pokryjete skoro všechno. :)
   Ona je to občas švanda už dnes, ale potom bych teda už doopravdy nechtěl být právníkem.
   Možná i proto jsou "nedostatky či nepřesnosti" ve výkladu veřejnosti otázky následnosti genů.

   Ti už jim to vysvětlí, co je strejda a co tetka...

   Tak tady bych byl velice pesimistický. Tam to "kvete" taky. Zákon Šária ne zákon.

   Smazat
  3. Na ja, pane 22.33. Chovali se v té Sodomě a Gomoře jako dnešní Američané a multikulturalisté... čuňáci. A navíc začali jíst vepřové, které Bůh muslimům a Židům výslovně zakázal, když zakázal kanibalismus.

   Smazat
  4. Ceske 3 rody se zrusi, je to diskriminace. Budeme-li potrebovat pohlavi, musi si dotycny stahnout kalhoty. Ma to tu vyhodu, ze uvidime jestli je Zid nebo Muslim a usvedcime je i z nabozenstvi. U zenskych to asi nepujde ne vsechny jsou obrezane, ab mely neco ze zivota. Taky se zrusi mekke i a tvrde y, protoze slouzi pouze k tyrani deti pri diktatu.
   Vsimnete si, ze menstruace byla po staleti pravem tabu a dnes ji publikuji deniky, genderovi kreteni, uverejnuji zakrvacene pradlo na zenskych. Jsem chlap, brrrr!

   Smazat
 5. VIDEO Kennedy junior přijel do Berlína podpořit masové protikoronavirové protesty. Co tam prohlásil, mnohým vyrazí dech

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Kennedy-junior-prijel-do-Berlina-podporit-masove-protikoronavirove-protesty-Co-tam-prohlasil-mnohym-vyrazi-dech-635291

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Představují ho jako synovce zavražděného prezidenta, přičemž pomlčí, že je to syn zavražděného bratra toho prezidenta.

   Před pár dny debatoval s bývalým prezidentským kandidátem Dr. Ronem Paulem, kde prohlásil, že jeho otce i strýce zavraždila CIA...

   Smazat
 6. Bože, dej ať ten ,,západ" nikdy nedoženeme ! Neboť to není západ, ale záchod.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale česky je "západ" označen docela přesně - "západ" přece zapadá na západě.
   Záchod je taky dobrý, jen by měl být splachovací.

   Smazat
  2. Polština je v tomto směru pregnantní.

   Smazat
  3. Polský to je zachód ne záchod. Jen maličko jinak vyslovené slovo a úplně jiný význam.

   Smazat
 7. Už se těším na titulky filmů:

  Postavu Barunky hraje menstruující herec........

  Postavu hajného hraje nemenstruující herec........

  Postavu babičky hraje dříve menstruující, ale nyní již nemenstruující herec.......

  Postavu Černého myslivce hraje nemenstruující herec, který není členem hnutí BLM, proto není nutné před ním poklekávat..........

  Postavy Sultána a Tyrla hrají nehárající psi

  Postavu bláznivé Viktorky může hrát jakýkoliv menstruující člověk, který vymýšlí takové kraviny :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nakonec se všichni herci prohlásí za ne herce a budou prohlašovat, že když hráli, tak hráli, že nehrají, aby to vypadalo, že tam nejsou a nehrají. A vždycky hráli tak, aby to hrálo s tím, jak se dnes hraje!

   Smazat
  2. Metoo, BLM, LGBT, misto mamy a taty rodic 1. a 2., 60 pohlavi, Street Parade. atd. asi vymyslel puvodne Jara Cimrman jako srandu, ale dablove to prevzali a vnucuji nam ty ptakoviny jako nas vzor. Pitomci a politikove to prejimaji nekriticky, rozumny normalni clovek je posila nekam.

   Smazat
 8. strach pred tými čo ich živia - koho chleba....

  OdpovědětSmazat
 9. Navrhuji neutrální a výstižné HERKY. Pro ty co nevědí co je to, byl to kůň před zdechnutím, bez ohledu na pohlaví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Herky? Pravda. Každá dlouhověká jí jednou bude. Pohleďte na Lollobrigidu 2020...

   Smazat
 10. Probíhající kampaň „Covid-19“ je úplnou satanskou vzpourou proti tvůrci. Je tomu tak proto, že když vláda aktivně bojuje za potlačení pravdy, pak pracuje proti tvůrci pravdy, tj. Tvůrci vesmíru. Satanem ovládaná firemní média a jejich otrokářské vlády právě teď lhají o pandemii a aktivně vraždí ty, kteří se ji snaží odhalit. Historie ukazuje, že když se vlády bojí pravdy a zvyšují represi, jejich dny jsou omezené. To jsou závěry, kterých bylo dosaženo po opravdu okružní návštěvě rodiny a přátel v Kanadě. Tito lidé stále žijí uvnitř falešné podnikové zprávy a skutečně věří, že Covid-19 je skutečným nebezpečím navzdory všem důkazům o opaku.
  https://beforeitsnews.com/prophecy/2020/08/benjamin-fulford-full-satanic-rebellion-against-the-creator-from-covid-emissaries-2513412.html

  OdpovědětSmazat
 11. P.C.Roberts poskytl interview RT. Videl jsem, velmi odvazny American, byv. poradce nekolika prezidentu. Dnes na indexu v USA. Boji se vycestovat, nemusel by se smet zvratit.
  Doplnil bych, ze degenerace zapadu se projevuje prevzatym liberalismem z USA, LGBT, genderismem o kterem mluvi, zniceni tradicni rodiny a pojmu tata, mama a namisto jejich ocislovanim. Podpora uchylnych mensin buzerantu, ANTIFA, jejich financovanim. Zniceni narodu a jejich tradic, vlastenectvi. Pomaha jim rasismus i antirasismus, multikulti. Chteji vytvorit beztvarnou multikulti spolecnost plnou konfliktu nabozenskych, nasili skupin proti sobe, nenavisti a strachu. Bily muz je uz v USA odepsan, znevyhodnen, v defenzive. Cernosi budou vladnout. Chteji socialismus. Chaos to je jejich deviza. Zniceni hospodarstvi prave probiha inscenaci lockdownu na zakl. pandemie.
  Vse slouzi prechodu na NWO. Totalni chaos, strach a nejistota v celem svete. Pak prijdou, ze udelaji poradek NWO.

  OdpovědětSmazat
 12. Teď před volbami to chce chodit na diskuze nebo shromáždění těch stran, které se otevřeně nestaví proti LGTB a ptát se lídrů jestli by jím vadilo, kdyby jejich dítě bylo lezba nebo homosexuál. Získáte tak podle svého rozumu jasnou odpověď koho volit protože to je zásadní otázka státotvornosti. Vztah k normální rodině je základem normálního vztahu k ostatním lidem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politici by měli zásadně chodit osobně do rodin a pokládat vámi navrhované otázky. Měli by chodit bez ochrany. Možná, že by pak se provedla vnitřní samoočista státní politiky ... :)

   Smazat
 13. Krátký a výstižný příspěvek. Musíme se zbavit západních idejí:
  Všechno zlo pochází z lásky k penězům a majetku. Pokud se podaří zbavit lidí této nebezpečné vlastnosti, tedy lásky k penězům nebude na světě mír a bezpečno. Je nutné usilovat o respektování Charty OSN a nebudou problémy. Odpojit NATO od USA a podřídit OSN za účasti Číny a Ruska!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych neorganizoval celý svět, ale začal s hygienou u nás doma. Třeba by bylo vhodné opravdu začít referendem. Lidu vrátit moc a kontrolu sdíledné moci. Udělat pořádek v neziskobvkách.Nespoouštět smršť zákonů, potřebujeme je jen dodržovat. Není to můj obor, ale do soudní moci by slušelo přidat v porotě soudce z lidu. Po inventůře činnosti státních úředníků,by určitě došlo k jejich redukci. Po zpřehlednění jejich úkolů je nutné posílit jejich pravomoc a současně i odpovědnost. Stát se stane srozumitelným pro své občany a logicky se mu vrátí ztracená důvěra. Pak budeme vybavení imunitou proti degeneraci vnitřní i vnější. Kultura souvisí s vizí a nadějí, nikdy nebude fungovat na imperativ politické objednávky. Dokonce mám podezření, že např. genderismus je zbytečně vnucený problém, kterÿ má odpoutat pozornost a slouží ke "glajšaltování" lidstva. Vzpomínám s úctou na filmy italského neorealismu. Dnes aby se dobrý film hledal pod lupou ve stínu slámy.

   Smazat
  2. Já bych neorganizoval celý svět, ale začal s hygienou u nás doma. Třeba by bylo vhodné opravdu začít referendem. Lidu vrátit moc a kontrolu sdíledné moci. Udělat pořádek v neziskobvkách.Nespoouštět smršť zákonů, potřebujeme je jen dodržovat. Není to můj obor, ale do soudní moci by slušelo přidat v porotě soudce z lidu. Po inventůře činnosti státních úředníků,by určitě došlo k jejich redukci. Po zpřehlednění jejich úkolů je nutné posílit jejich pravomoc a současně i odpovědnost. Stát se stane srozumitelným pro své občany a logicky se mu vrátí ztracená důvěra. Pak budeme vybavení imunitou proti degeneraci vnitřní i vnější. Kultura souvisí s vizí a nadějí, nikdy nebude fungovat na imperativ politické objednávky. Dokonce mám podezření, že např. genderismus je zbytečně vnucený problém, kterÿ má odpoutat pozornost a slouží ke "glajšaltování" lidstva. Vzpomínám s úctou na filmy italského neorealismu. Dnes, aby se dobrý film hledal pod lupou ve stohu slámy, pusťte si televizi, uvidíte násilí, horory, krev, nebo sex prošpikované reklamou. S totáčem zmizela Hudba z respiria, Nedělní chvilka poezie a přímé přenosy z divadel.To by asi neunesl rozpočet (7mld) naší veřejné.
   Podobně dopadla literatura, navíc dnes se skoro nečte. Hudba taky zaplatila daň době, klasika je cenou dostupná jen high society a z neklasiky jsou vyjímeční jen písničkáři s triviálním doprovodem ale s netriviálními texty. Ostatní střední proud nic moc, ale určitě se dobře prodává. Tož tolik.

   Smazat
 14. Bohužel, to není jen feminismus, gendrismus a další ismy. Je to celková nákaza, rakovina pronikající do celého organismu. Prostě tato civilizace končí, tak jako skončili jiné. Taky to tušili, nebyli hloupí, ale v dějinách lidstva se to žádné civilizaci nepodařilo zastavit.

  OdpovědětSmazat
 15. Dobré příspěvky...kdyby realita nebyla k pláči nebo vzteku...tak by byly k smíchu !

  OdpovědětSmazat
 16. OT, aktualita:
  Navalnyj byl otráven vojenským jedem - organofosfátem, jsou úplně shodné symptomy. Okolo všech otrávených lidí (Gebrev, Skripal, Navalnyj) se pohyboval tentýž člověk. Jed mohl být podán i přez kůži. Jed už je určen, pracují na tom vojenští specialisté. Jedná se s největší pravděpodobností o některý ze skupiny tzv. Novičků.

  Источник: https://rusvesna.su/news/1598563996

  Симптомы отравления Гебрева, Скрипаля и Навального похожи, считают врачи
  Навальный был отравлен — это следует из заключения берлинской больницы “Шарите”. Аналогичный случай был и в апреле 2015 года, когда в клинику поступил болгар Эмилиан Гебрев. Он впал в кому. Даже его сыну и одному из его менеджеров внезапно стало плохо.

  Когда Гебрев услышал об отравлении Скрипалей, он увидел сходства со своим делом и снова обратился в прокуратуру. Оказалось, что один из подозреваемых в деле Скрипаля прибыл в Болгарию незадолго до покушения на Гебрева.

  Журналисты разоблачили дальнейшие связи между двумя попытками убийства и в общей сложности восемью агентами ГРУ, участвовавшими в операции. Только в начале этого года болгарские прокуроры выдвинули обвинения против трех из ответственных лиц Главного разведывательного управления Минобороны РФ.

  Немецкие медики связались со своими болгарскими коллегами по делу Навального. Они считают, что были использованы те же вещества. Согласно первому заявлению клиники «Шарите», Навальный подвергался воздействию активного вещества из группы ингибиторов холинэстеразы, которая включает органофосфаты.

  По информации специалисты предполагают, что Навальный подвергся воздействию вещества этой группы органофосфатов.


  Nezapomeňte to zablokovat, i když to je z vaší oblíbené rusvesny, která podle vás píše vždy pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trole, nerozumíš textu. Jinak bys nás neodkazoval na Rukou Vesnu. Ta totiž píše, že jde o fantazie známých lhářů a padělatelů z Belingcatu a jednoho redaktůrka z německého Spieglu. V textu se několikrát opakuje, že nejde o žádnou oficiální zprávu nemocnice či laboratoře, ale jen o výmysl známých manipulátorů.

   Mimochodem, „novičok“ jak jistě víš, je jed, na který se v mžiku umírá a to po kontaktu s nepatrným jeho množstvím (miligramy!).

   Bulhar Gabrev byl otráven dvakrát a přežil,
   Skripal s dcerou byli otráveni a přežili. Dnes je Britové schovávají na neznámém místě, aby nemohli mluvit.
   Navalný byl stále obklopen svými věrnými a otravu přežil, aniž byl někdo další v letadle postižen.

   Všechny tyto otravy podle symptomů vypadají na látku VX, kterou Britové vyrábějí blízko místa, kde byli otráveni Skripalové. Organofosfáty jsou ale také mnohé insekticidy, ale i známý Roundup.

   Takže trole, nech si svoje poučování a jestli tě redakce NR blokuje, tak se jí vůbec nedivím. Tenhle tvůj textový výtvor je totiž jen bohapustá lež.

   Smazat
  2. Bohapustá lež rusvesny?

   Takže "считают врачи (předpokládají lékaři) neznamená lékaři ale novináři?

   Навальный был отравлен — это следует из заключения берлинской больницы “Шарите”. Navalnyj byl ptraven..., závěry nemocnice Charité... to budou asi v té nemocnici popeláři ne lékaři, že?

   A ty musíš být určitě fantastický expert na vojenské jedy, když z těch velice kusých informací dokážeš narozdíl od lékařů v Omsku a lékařů v Berlíně odhadnout konkrétní jed - VX, že?

   Smazat
  3. Kdo vystudoval chemii a umí si dát 5+5 dohromady, tak mu z toho vyjde VX a nic z řady novičok. Zeptej se Kalouska, ten vystudoval orgánu.

   A už neotravuj. Rusvesna jasně psala o fantastech z Belingcotu a Spieglu. Ostatní, včetně té profláknuté berlínské nemocnice Charité, která se specializuje na "otrávené" z Východu, žádnou oficiální zprávu nevydali!

   Smazat
  4. 22:47 chemik a hádající ze a symptomů? To není chemik, to je žvanil a fabulant 22:47. Chemik používá analytické metody, symptomy pacienta jsou věcí lékařů.

   Otrava OF má společné znaky, ty Navalnyj měl, ale i tak nelze určit který inhibitor byl použit. To se musí až pomocí komplikovaných separací a analýz, přičemž silně pochybuju, že běžná biochem laborka bude mít na podobnou analýzu možnosti. Většinou se volají na pomoc vojenští chemici a to v Charité udělali. A na základě toho se vyjádřili.

   A hele, ani jednou jsem se nezmínil o Kremlu. O něm neustále žvaní Navalného nohsledi a jeho lejdy.

   Smazat
  5. 15:59

   Proč rusvesna zveřejnila PŘEKLAD:

   Один из известнейших еженедельных журналов Германии Der Spiegel, ссылаясь на скандально известную пропагандистов-«расследователей» из Bellingcat утверждает, что врачи клиники «Шарите» обнаружили сходство отравления Навального и болгарского гражданина Гебрева в 2015 г., а также Сергея Скрипаля в 2018 году.
   Источник: https://rusvesna.su/news/1598563996

   «Удивляет чрезвычайно, что диагноз и выводы делает группа журналистов из Нидерландов, не имеющая ни образования, ни лабораторий, ни специалистов для подобных выводов.

   Более того, результаты анализов в “Шарите” до сих пор держатся под секретом, но “Шпигель” спешит выдать домыслы Bellingcat за истину», — недоумевает редактор журнала World Economy.


   Источник: https://rusvesna.su/news/1598563996

   Vy jste prostě vytrhl souvislosti zveřejnění dané informace. Nemělo by vám to projít. Vy jste neuvedl proč to zveřejnili a nezveřejnil jste protiargumenty, dokonce ze "západních" zdrojů. Vybral jste si jen tu část, která je překladem posuzovaného textu Der Spiegel. To jste se nemusel namáhat a mohl jste to dát rovnou německy. Hodně lidí tento jazyk tady také umí.
   To co jste udělal je prostě hnus.
   Mohl byste aspoň udělat jednu čestnou věc v životě a napsat, jste-li čirý amatér, neziskovec, či bisák.
   A přestaňte vyhrožovat, že vám to nezveřejní. Zřejmě absolutní idiocie zablokovaných příspěvků je taková, že vám jen zachraňují "imidž".

   Smazat
 17. P.C.Roberts poskytl interview RT. Videl jsem, velmi odvazny American, byv. poradce nekolika prezidentu. Dnes na indexu v USA. Boji se vycestovat, nemusel by se smet zvratit.
  Doplnil bych, ze degenerace zapadu se projevuje prevzatym liberalismem z USA, LGBT, genderismem o kterem mluvi, zniceni tradicni rodiny a pojmu tata, mama a namisto jejich ocislovanim. Podpora uchylnych mensin buzerantu, ANTIFA, jejich financovanim. Zniceni narodu a jejich tradic, vlastenectvi. Pomaha jim rasismus i antirasismus, multikulti. Chteji vytvorit beztvarnou multikulti spolecnost plnou konfliktu nabozenskych, nasili skupin proti sobe, nenavisti a strachu. Bily muz je uz v USA odepsan, znevyhodnen, v defenzive. Cernosi budou vladnout. Chteji socialismus. Chaos to je jejich deviza. Zniceni hospodarstvi prave probiha inscenaci lockdownu na zakl. pandemie.
  Vse slouzi prechodu na NWO. Totalni chaos, strach a nejistota v celem svete. Pak prijdou, ze udelaji poradek NWO.

  OdpovědětSmazat
 18. Je to jakoby Jara Cimrman to vymyslel jako prcu a nekdo se toho chytil a rozviji tyhle kokotiny dal a mysli to vazne. Kdyz se nekdo tomu zacne smat, tak na neho poslou policii. Neni treba vymyslet absurdni hry, jsme uz ucastnici, herci teto hry. Ten, kdo to kolo neustale toci dal a prihazuje k tomu dalsi ptakoviny, ktere mame uctivat a respektovat je kdo? Odkud je puvod techhle veci? Kdo ma tu moc nam tyhle hovadiny neustale predkladat a nutit nas, podle nich zit? Problem je, ze ten tyjatr zahrnuje media, politiky, elity u moci, kteri ho kopiruji a napodobuji jako opice. Normalni cloek se pta, jestli se ti lide nepomatli a jde se projit do prirody.

  OdpovědětSmazat
 19. Nikdo nemůže za to, že se narodí s šesti prsty na levé noze a stejně je to se subjektivním vnímáním svého já. A když vidoucí nevidí, že má na noze o prst více, proč by měl zdatně vybavený hřebec vnímat své fyzické vybavení, které je v rozporu s jeho subjektivními pocity. Samozřejmě, že fyziologicky správné je stvoření muže a ženy Bohem proto, aby lidstvo se mohlo množit, ostatně je to u všeho živého takto normální, až na nepatrné výjimky. Samozřejmě, že nám není pro legraci člověk se 6 prsty a že také člověk s vnímáním své sexuální orientace na ruby by neměl být terčem ani vtipů, ani ústrků. Ale že by pro svou biologickou vadu měl být zase něco více než člověk? Podívejme se na Svět, dostatečně rozvrácený tím, že se lidé parcelují národnostně, politicky, finančně, vzděláním, domýšlivostí, křiváctvím....A ta parcelace podle rozporu mezi anatomií a subjektivními pocity, vedená jako válka o to, kdo je více (jen varianta nacismu), je zbytečnou a přímo vyjadřující idiocii aktérů.

  OdpovědětSmazat
 20. Stručně a výstižné je to napsáno v posledním odstavci článku. Je to dáno jak chybějící inteligencí ,tak charakterem. A já dodávám, nejhorší blbec je blbec studovany,tedy blbec chytrý a přesto nemoudrý ,protože mu chybí zkušenost.Za hodně problémů v tzv.Zapadnim světě může i" pseudokult mladí "!! To Asiaté dobře vědí, že starý vůl je lepsi nez mlady vůl,samosebou,že jsou i výjimky.

  OdpovědětSmazat
 21. Nemá každý výbavu vnitřní integrity a proto příklady táhnou. Promítněte si vduchu dnešní "příklady". Politici, obchodníci, pletcháři, šmelináři a to mezi kladné osobnosti beru fotbalisty, ale i mezi nimi najdeme prodejné osobnosti.

  OdpovědětSmazat
 22. Jedna závada spočívá v tom, že pro nedostatečné vzdělání a pozornost volíme do parlamentu, senátu a krajů volíme lidi tohoto typu.
  https://www.youtube.comwatch?v=03Ycmfb_UvE

  A už je jich tam nadkritický podíl. Děda.  OdpovědětSmazat
 23. Včera večer jsem se toulal po YT překvapilo mne, jak to vře v Německu, Polsku, Norsku i u nás. Želbohu boj o svobodu odnesou roušky. Opakuje se boj o práci, který kdysi vedl k rozbití perotinek (textilních strojů). Proč trochu nemyslíme, jinak se příčiny nedopátráme.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.