Reklama

čtvrtek 17. září 2020

„Jedna lež každých 30 vteřin.“ Hampl upozornil na video popisující likvidační praktiky redaktorů České televize

17. 9. 2020   Sputnik a blog Petra Hampla

Sociolog Petr Hampl na svých sociálních sítích upozornil na video Františka Kubáska pojednávající o praktikách redaktorů České televize. ČT se prý chová jako mafiánská organizace.„Lucie Groene Odkolek kandidovala do senátu v roce 2018 i do Rady České televize. Na jaře roku 2020 o ní Reportéři ČT natočili reportáž plnou lží,“ stojí v popisu k videu Františka Kubáska, které bylo na jeho kanálu publikované pod názvem: Reportéři ČT? Fake news i dvakrát za minutu! - Skutečně nekorektně 37.

Ve videu delším než 13 minut následně autor podrobně rozebírá praktiky České televize. „Máme tady tak neuvěřitelný průměr – jedna lež za každých 30 vteřin,“ říká Kubásek ve videu o práci České televize a dodává: 
„Lucie Groene se stala v podstatě obětí kampaně s množstvím lží, polopravd a nesmyslů. Proč? Lucie Groene totiž kandidovala na pozici v Radě České televize, a tak byla pro Českou televizi, jakožto známá kritička některých jejich kroků, trnem v oku.“

Petr Hampl o videu o praktikách ČT prohlásil, že se jedná o materiál pro silné žaludky. O on sám prý byl šokován.

„Tohle video Franty Kubáska vřele doporučuju. Ale je to pro silné nervy. Mapuje případ, kdy se Česká televize zaměří na „nežádoucí“ osobu a odvysílání o ní informace, o kterých redaktoři nutně museli vědět, že jsou nepravdivé. Napadená Lucie Groene Odkolek to bude řešit soudně, nakonec vyhraje… a co. Televize zaplatí nějaké odškodné z peněz koncesionářů. Redaktorům je to úplně jedno. A musím říct, že i já jsem byl šokován, jak bezostyšně dokážou lhát. Stejně dobře se tam může o komkoliv z nás objevit, třeba že osahává malé chlapečky,”
uvedl na svých sociálních sítích Petr Hampl.

Sociolog naznačuje, že Česká televize je „mafiánská organizace, kde je možné si objednat pořad proti konkrétní osobě, kterou je třeba zlikvidovat.

„Zajímavé je i to, proč se Lucie stala terčem. Jsme zvyklí, že Česká televize likviduje politickou opozici (k čemu jinému by byla, že?), ale tentokrát jde o to, že zkřížila cestu zahraniční korporaci zneužívající značku Odkolek (aniž by si jí koupila). Vypadá to, že ČT je prostě mafiánská organizace, kde si koupíte pořad proti někomu, a je to,”
uzavřel Hampl svůj komentář k videu Kubáska.


28 komentářů :

 1. Tak to je jsou to poskoci globalistů a snaží se zničit náš stát a národ prolhané čt nevěřím nic.

  OdpovědětVymazat
 2. Proč je takové hulvátství trpěno?

  Musí někomu vyhovovat, to je také třeba pranýřovat.

  OdpovědětVymazat
 3. Mediální zákony - tiskový, o Ro a TV vysílání atd., stanovují právo poškozeného na zveřejnění opravy chybných a lživých informací ..., jsou ale bezzubé, protože se debilně dovolávají potvrzení "jediné správné pravdy" pravomocným rozhodnutím soudu ..

  V případě ČT by Rada ČT neměla mít problém v rámci svojí pravomoci v oblasti vyváženosti informací rozhodovat ve sporných případech, aby vedení ČT zajistilo uvedení vyjádření a "obhajobu" domnělého poškozeného ...
  Ten debilní požadavek nesmyslného soudního rozhodování "o jediné správné pravdě" se dá ignorovat zásadním požadavkem vyváženosti informací stanoveným zákonem, jehož naplnění může být zajištěno pouze zveřejněním obhajujícího se stanoviska dotčeného poškozeného ..
  O jediné správné pravdě místo soudu si mohou rozhodnou sami koncesionářští diváci ..

  Všechno je jenom o výkladu práva, zatím ho v Radě ČT vykládá po svém jenom debil Šarapatka ..
  Už je načase aby si i ostatní členové rady začali správně vykládat práva rady a začali s čistkou v ČT v zájmu koncesionářů ..

  OdpovědětVymazat
 4. Franta Kubásek je MACHR!

  OdpovědětVymazat
 5. Nepřipadá Vám, že v té možná mafiánské organizaci už dlouho také nedávaji nové kvalitní filmy s nějakým slušným psychologickým nábojem?

  Dávají pořád dokola filmy staré 30 - 60 let, nebo stupidní krváky z USA (jakoby pro dementy). To už nejsou schopni nakoupit ani v Německu či Francii, nebo už ani tam neexistuje uspokojivější filmová tvorba?

  Za co vlastně od poplatníků ta organizace vybírá 7 mld. Kč ročně??!!! Milan J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za totéž, za co nás odírají církve a náboženské společnosti. Za lehkověrnost a za poddajnost plátců... platících konkrétními hodnotami za kecy a za lži.

   Vymazat
 6. Ale tohle nedělá jen televize! Podívejte se na bulvár, co je to za sprostou žumpu. Stačí jenom každý den hnus toho novinářského odpadu, který provozuje server Super.cz - hned pod Novinkami.cz ( americká společnost Seznam.cz) Ten do ČR zavlékl západní sprosté způsoby, jimiž beztrestně zlikvidují kohokoliv! A ty přiblblé články o bužírování odporných hvězd a modelek - jak si žerou, hýří, dopřávají, utrácejí! Proč to lidem strkají denně pod nos? Ještě vedle rozkroků, zadků, vypadlých ňader, a reklam na prášky na zvětšení "penisu"? Od kdy je normální sázet mezi články o lidských tragediích a umírání reklamy na potenci, články o orgazmu, sexu - apod! Myslí si tihle zmrdi, že jsme všichni v ČR debilové? Snaží se lidi ponižovat a nasrat za každou cenu - nebo jaký to má mít smysl? Také byl před několika roky v TV pořad o bulváru s tím prasetem Novotným, a ten zcela cynicky přiznával, že je prase, a používá metody jako prase - a je dnes z bulvárního hajzla politikem! Dokonce starostou! Jak je toto vůbec možné? Kdy bude starostou nějaký vrah? Přece ten zmetek klidně přiznává, že bulvár měl značný vliv na sebevraždu Ivety Bartošové, na kterou uspořádal přímo štvanici "protože to lidi chtěli"...! A beztrestně! Takové svině! Nikdy to nepochopím! Vždycky jsem myslel, že na podobných pozicích mohou být jen lidé bezvýhradně solidní, s dobrou pověstí a ne takový sajrajt! Nalezlo to všude - do ČT, do medií tištěných i internetových - kdo to dovolil? Polistopadová ČR dopadla zase nejhůř! Tady je to úplně zvrácené! ...."Té loutně struny chybí, a stvůra bez tváře, spár dravce, tlama rybí, tu hýká z oltáře"... (K.Kryl) - Takové články o jednotlivých případech nemají smysl - byly by jich tisíce! A už s tím nikdo nic neudělá, jeden hajzl brání druhého - musela by přijít apokalypsa, aby zlikvidovala ten hnojník!

  OdpovědětVymazat
 7. Nepodcenil autor časový údaj? Já jsem dnes chvíli poslouchal z Valdštejna inteprdace na premiéra a moc bych se bavil, kdybych nebyl Čechem a se zděšením neviděl na vlastní oči a neslyšel na vlastní uši nehorázné žvásty.
  Prázdné lavice poslanců, mimo interpelující, předsedajícího a premiera tam nikdo nebyl. Proč čété vysilá pro českou veřejnost cosi, co poslance totálně nezajímá, mimo hrstku evidentně podplacených, plácajících hovadiny čtením z papíru něčeho, co jimn napsal jiný "inteligent". Samozřejmě nejvíce bylo útočeno na důchodce a příspěvek za inflaci, která rozčílila kapitál, nejvíce zřejmě hospodské sněmovny! A za to tito exhibicionisté stupidity dostávají celkem ročně se všemi příplatky přes půdruha milionu Kč. Stojíme před volbami a občané by si měli uvědomit, že i do krajů nekandidují jen slušní, vzdělaní a myslící lidé, ale spíše naopak. Neb ti s vyjmenovanými vlastnostmi by byli na obtíž kapitálu, ten potřebuje jako loutky, se kterými si pohrává, soubory stupidity. A zatím se to zločinnému kapitálu daří a tak by se mohli občané jednou pokusit si zvolit inteligentní a k lidství vychované občany! Pamatujte na to, až půjdete k urnám, i vy, jako volič jste odpovědný za budoucnost státu a měl byste si uvědomit, že s partami politických blbců nikam nedojdeme. Nějak jsme se málo popučili ze socíku, kdy právě podobní blbci vše tehdy zvorali pro nesmylnou představu, že jsou povoláni Prozřetelností, jako kdysi fýrer a nacisté, k vládnutí v této zemi. A zase to zde máme zpátky. A tak jako každý jen lehce a bezbolestně myslící, volím ANO. Zatím nikdo lepší není.
  A na okraj: Útočí - zejména ti největší tupci na ministra Vojtěcha: samozřejmě proto, že je z dosavadního asi tuctu ministrů zdravotnictví ten nejlepší. Už proto, že nedělá přemoudřelého a nechá si poradit od odborníků. S těmi je to ovšem někdy jako s politiky: čím více potřebují zviditelnit svoji blbost a medicínskou nevzdělanost, tím více jsou slyšet v nejprolhanějších mediích, třeba na čété.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Vojtěch - ten zpěvák - že je nejlepším ministrem anonyme 17.44? To myslíte jako vtip? Snad proto, že v té covid stoce se zoufale brodí, vymýšlí to a ono, plácá se v tom aby si nikoho nepohněval a nepostavil proti sobě, a udržel si "flek" celé volební období? Kdyby měl nakázáno demonstrovat vážnost "pandemie", chodil by možná i řečnit celý zabalený v atombordelu, jako potápěč! Nevzepřel by se! A sám paradoxně radíte, abychom volili jen ty nejzodpovědnější... atd. To je fakt směšné! V politice nikdy nemohou obstát lékaři, učitelé, zpěváci, herci - ale skutečně lidé s předpokladem pro vážnou, nesnadnou a zodpovědnou práci, kteří nejsou ničím "profláknutí"! V takovém USA ( i jinde) se vraždí třeba jen proto, že o určitých kandidátech na senátory a guvernéry kdosi ví cosi lechtivého, co by před občany určitě neobstálo. A v ČR? Stovky kozlů jsou zahradníky! Bezostyšný, primitivní,bulvární šmejd může být dokonce starostou, a co je to ten Hřib? Odkud to sem připlavalo, a od začátku to zneužívá pravomoci státního úředníka - u nás všechno beztrestně, protože ta verbež je propojena vzájemnými sympatiemi, příbuzenskými vztahy apod. tady ani nelze volit, a pak třeba vítěz voleb musí i do opozice, protože ho součtem hlasů převálcuje nějaké spolčení pidistran, které nevolil skoro nikdo - tak je to tady nastaveno. Přelézají z funkce do funkce, z trafiky do trafiky - a uvolí se jak potřebují.Pak se čtyři roky hádají a skáčou si po krku, řeší se jejich naschvály, výroky, a omluvy - ale pro občany zase nic. "lidé" už pro ně neexistují. Jak se stane z člověka "politik", za pár měsíců už o "občanech" neví vůbec nic, zvlášť když je ze zazobaného hnízda. Jediné,co bych k panu Vojtěchovi mohl napsat, je - proč do toho politického hnoje vůbec vlezl? Asi měl na víc se svojí slušností a bezelstností, a když mu spadl na hrb ten "covid" ?? To já bych vzal nohy na ramena, hodil bych jim prachy pod nohy, a pryč! Pryč z té prolhané stoky, ne že bych ustrašeně poskakoval, a pustil ke slovu ty příšerné prymuly a maďary a další lemply. - No - nic ve zlém. Roušky jsou náhodou slušivé, a když v nacpaném trolejbusu každý funí do roušky, to nemá chybu. Je mazaný ten covid. Otravoval nás celé jaro, zničil co se dalo, pak najednou z medií "zmizel" aby se zas v mediích objevil v srpnu. Kdy zas na chvíli zaleze - nemáte nějaké info v tom směru?

   Vymazat
  2. Mýlíte se. A nebo jste naivní. I když se nakrásně občas podaří zvolit někoho slušného, tak jakmile se dostane mezi vlky, musí s nimi výti. Silnější povahy odejdou, ale většina se naučí docela slušně výt. Hlavně v Euro parlamentu. Prostě rozhodují kluci co spolu mluví a jedinec nemá šanci to prolomit.

   Vymazat
  3. Vaše argumenty jsou tím nejpádnějším důvodem volit ANO a BABIŠE, KDYŽ LEPŠÍ NEMÁME. MNĚ SE NEZDÁ, ŽE BY PRÁVĚ ONI A TAKÉ PAN VOJTĚCH VYL S VLKY.Právě naopak se tomu velice brání, přes snahy největších rozkradačů republiky - dříve min. financí a premiérů a dnes opozičníků za každou cenu. Víte jaké je nejsměšnější sousloví v českém jazyce:"konstruktivní opozice". A pokud toto občané nevymažou a nebudou volit osobností místo gaunerů a nebo blbců, lépe v Česku nebude. Proto tito "konstruktivisté pod taktovkou dikktatury kapitálu" napadají vše i pozitivní, co český národ v minulosti měl - a nejvce jim vadí pravda, hlásal ji Hus, převzal štafetu Masaryk a Beneš a dnes ji opozice trhá, cupuje pošlapává a na ní kálí - a beztretně, neb soudy i další mocenské struktutry jsou v područí kapitálu stejně, jako opozice.
   Jmenujte mi jednoho jediného min. zdrav., který by byl lepší než Vojtěch? Střídali se na tom ouřadě jako trpaslíci ducha na pomyslném orloji. Možná vám uniklo, že to hry o covid a jeho krocení vstupuje více jak půl tuctů různých oborů mediciny a také toho, že často i dva "popřední" čeští odborníci na totéž mají protichůdné názory - také i to je tím, že stejným názorem by se nezviditelnili a kdoví kdo koho za co platí, neb je mnoho kapitalistů, kteří mají zájem o zisky a otevřené ožralovny či bordely a podobné podniky, kde se může "národ všeználků" dostatečně vyskotačit a vytřvat, že za covid 19 může vlastně Vojtěch... Ach ty prostoto ducha!

   Vymazat
  4. Jen malé podotknutí k té chvále ANO:

   Ano je slepenec bez názoru. Jen si vzpomeňte na toho sudetoněmeckého kolaboranta, co stálv čele brněnské radnice? To bylo ono ANO v Brně.

   A co ta protinárodní vystoupení jakési Charanzové Dity v evropském parlamentu? To je také ANO.

   A co to lavírování Babiše ohledně koronaviru před lobisty a médii? Kdo odvolal přísní hygienická opatření předčasně? Babiš. Kdo uklidil Prymulu? Babiš. Kvůli komu odešel z postu Maďar? Kvůli Babišově suitě posluhující zájmovým skupinám.

   A co Jourová. Komisařka přes cenzuru a potlačování svobody projevu? No to je přece také ANO.

   Vymazat
 8. Česká televize je už mnoho let terčem zdrcující, ale oprávněné kritiky, zejména za doslova skandální úroveň publicistiky a zpravodajství. Prakticky bez sebemenší nápravy. Situace se spíše ještě dále zhoršuje. Stále častěji jsme očitými svědky toho, že se redaktoři neštítí bezostyšně lhát, organizovat politické a propagandistické kampaně, zamlčovat "nevhodné" informace, otevřeně projevovat vlastní politické preference atd. apod. Prostě profesionální výkon v této oblasti ve veřejnoprávní televizi neočekávejte (soukromé televize na tom nejsou samozřejmě o mnoho lépe). Je tudíž doslova nemravné nutit občany, aby podobné sračky (omlouvám se, ale jiný výraz se opravdu nehodí) platil z vlastní kapsy. Najde se politická strana, která se otevřeně postaví za občany a této nehorázné povinnosti je zbaví? Nepochybuji, že by získala statisíce hlasů!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nenajde. Před časem měl Babiš při schvalování Výročních zpráv ČT prst na spoušti, ale podělal se. Jeho poslanci pak ve sněmovně až na pár výjimek zvedli ruku pro zprávu. Zachránili tak Dvořákovi a jeho poskokům Šámalovi a Mrzenovi kůži.

   Vymazat
 9. Česká televize, krom toho, že "vychovává" podle jakési své, či čísi ideologie namísto toho, aby zcela nezaujatě prezentovala podstatné informace, ignoruje přirozenou potřebu péče o čistotu, tedy jednotu a zdravý vývoj českého jazyka.
  Jazykový projev některých, zejména místních zpravodajek je na úrovni adolescentů a dobrou, těžko skrývanou ukázkou takového projevu je i frekventovaná, čelná "moderátorka" Marcela Augustová. Bývaly časy, že kdo nebyl hlasem, čistotou jazyka, slovním projevem, ale i zjevem k takové činnosti dost disponován, tak ji vykonávat nemohl. Stejně tak, jako profesionálním zpěvákem ani třeba sboristou nemůže být nikdo, kdo neumí zpívat.
  Pro Českou televizi, kterou jsme nuceni si platit, pro tu to neplatí. Rozhoduje zřejmě to, jak je kdo ochoten "vychovávat" diváky v tom jedině správném směru. Čeština sem, Čeština tam, že, paní Augustová? Doufám, že se takto nedopouštím předsudečné nenávisti či dokonce, ač nějak nepřímo, podpory terorismu. JiH

  OdpovědětVymazat
 10. Komuniste udelali nejvetsi chybu, ze se ucili ve VUMLu, tam se lhat nemohli naucit. Meli se ucit v soucasnych sdelovacich prostredcich, co 30 sec. LEZ, to se jeste o hodne zkrati.

  OdpovědětVymazat
 11. Nevím, nevím, je mi trochu záhadný pan Šarapatka z Rady pro ČT. Proto jsem se podíval do Wikiny a jeho CV jsem si přečetl. Vystudoval na pedagoga speciální výuky. Potom dělal poradce hlavám v ČSSD, do Rady byl zvolen místo Cílka. Nemám už trpělivost zjišťovat kdo je volí. Totiž jaká je Rada taková je ČT. Proto tam musíme hledat příčinu úrovně ČT.

  OdpovědětVymazat
 12. Přátelé, kdo ovládá televizi, ovládá vše. V listopadu 89 se to projevilo vcelku jasně a trvá to dodnes. ČT "udělala" Václava Havla, kdyby jí tehdy někdo vypnul, tak jsme si mohli ušetřit celou řadu současných problémů, neboť tato TV mohla být nadále státní. Nikoliv skrytě soukromá, ovládaná poněkud jednostranně orientovanými zaměstnanci, avšak financovaná z peněz daňových poplatníků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovládá jen ty co jí konzumují, a možná z nich jen ty s mozkovou cementózou.

   Vymazat
 13. Krz ČT k nám mluví náš vlastník, USA!

  OdpovědětVymazat
 14. Referendum a zakódovat ČT. To je demokracie a svoboda. Ať ji platí ten, kdo chce. Ostatní mohou tu částku věnovat na opuštěné děti.

  OdpovědětVymazat
 15. Představte si, že by dostaly opuštěné děti třeba 3 miliardy.

  OdpovědětVymazat
 16. 11/00
  Co je prosím KRZ. Vás vlastní USA, tak to máte dobré, já si pamatuji jak nás KRZ KSČ vlastnilo a to do písmene SSSR.

  OdpovědětVymazat
 17. Díky ČT,tam je ještě svět v pořádku.
  A vy zpovykovani zoufalci, si svůj osud vyžerte do dna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:47 Váš ošetřující lékař zcela evidentně selhal.

   Vymazat
  2. 17:56 Klídek, je to jasný 15:47 bude příbuzný VM.

   Vymazat
 18. Včera (20.9) při OVM dosáhl pan V.M. extáze.

  OdpovědětVymazat
 19. To zase přihraje voliče ANO, on snad za to bude placen.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.