Reklama

pondělí 14. září 2020

Americká barevná revoluce

Paul Craig Roberts

14. 9. 2020  paulcraigroberts
Nasbíral jsem už dost důkazů o tom, že vojenskobezpečnostní komplex s využtím médií a Demokratů zamýšlí proměnit listopadové volby na barevnou revoluci. CIA je v organizování barevných revolucí velezkušená a v řadě zemí, jejichž vlády nebyly CIA po chuti, je už s úspěchem odvedla. Jak už jsme se z denunciací dřívějšího ředitele CIA Brennana na prezidenta Trumpa dozvěděli, ani Trump CIA nevyhovuje, a z jejího hlediska se prakticky v ničem neliší od Hugo Chavese, Nicolase Madura , Charlese de Gaulla, Evo Moralese Viktora Janukovyče a dalších.
Russiagate byl puč, který se nepovedl, stejně tak, jako se nepovedl následující impeachgate. A v očekávání znovuzvolení Trumpa prezidentem, které by Trumpovi umožnilo udeřit proti zrádcům větší silou než dosud, se Hluboký stát rozhodl odtrhnout ho od moci barevnou revolucí.

Důkazů o ní přinášejí média CNN. MSNBC, New York Times, NPR, Washington Post a početné internetové weby, skrze něž Hluboký stát své poslání uskutečňuje, nespočetné množství. A všechna se shodují v tom, že Trump po své porážce v listopadových volbách buď odmítne Oválnou pracovnu Bílého domu opustit, nebo ukradne volby a bude tedy muset být z obou těchto důvodů z úřadu vyhnán.

Od čtenářů v Británii a Evropě přichází řada mailů, oznamujících, že jak britská tak evropská média už teď dělají vše pro to, aby barevná revoluce proti Trumpovi byla jejich čtenáři a posluchači s pochopením přijata. Za hotovou věc se zde vydává to, že Trump nemůže své znovuzvolení vyhrát, protože je Putinův agent, zneužívá pravomoc svého úřadu, reprezentuje rasistické ubožáky (deplorables),  je na ženské (někam jim sahá), je zodpovědný za to, že v USA se Covidem nakazilo či zemřelo nejvíc lidí na světě, nepodporuje NATO, je outsider, není členem establishmentu a není prostě takový, jako jsme my. Má oranžové vlasy a oranžová barva je považovaná za barvu lidí nižší třídy.

Scénáře, které je k uskutečnění barevné revoluce a k vyhnání Trumpa z úřadu třeba naplnit, jsou dle amerických, britských a evropských médií tyto:

a) Trump prohraje volby, odmítne opustit úřad a musí být z něj vypuzen, nebo je s demokracií konec.

b) Trump vyhraje volby s využitím podvodu a musí být z úřadu vypuzen, jinak je s demokracií konec.

Takže: Trump může volby jedině prohrát, nebo je ukrást. Jiná možnost je předem vyloučena.

V momentu, kdy bude vyhlášeno Trumpovo volební vítězství, budou do ulic amerických měst vypuštěny už z dřívějších nepokojů vytrénované bandy Antify a hnutí Na životech černých záleží (BLM). Načež média lidem vysvětlí, že násilí je tentokrát k osvobození od tyrana skutečně zapotřebí.

Trump, izolován ve své vlastní vládě, která nedokázala vznést obžaloby proti Obamovu režimu, bude odříznut od twitteru, facebooku a od všech tištěných a televizních médií, a svět uslyší, že Trump volby prohrál a musí jít, nebo volby vyhrál podvodem a musí jít. A izolovaný Trump nebude mít možnost tyto lži vyvrátit.

Slabomyslní a vůle zbavení republikáni se zhroutí. Nejsou to lidé schopní boje..Věří totiž tomu, že znevažovat vojenskobezpečnostní komplex je nevlastenecké. Takže budou jen sedět a zírat.

CIA, Národní nadace pro demokracii, Rádio svoboda a další instituce využily až dosud barevné revoluce proti všem, kteří se postavili do cesty amerického národně bezpečnostního státu. A přežil jen Maduro. Zatím.

Tajná služba spolupracovala s CIA a Spojenými náčelníky štábů při zavraždění prezidenta Kennedyho. A co učiní znovuzvolený prezident Trump, až tato tajná služba odmítne zahnat Antifu a BLM, až tyto prolomí bezpečnostní mechanizmy Bílého domu? Není totiž žádná pochybnost o tom, že CIA do tajné služby už dávno vrostla. Jak jinak by mohl být prezident Kennedy zavražděn?

Americká demokracie stojí na hraně svého trvalého konce a média jsou připravena označit tento konec za úspěšné svržení tyrana.

Překlad: Lubomír Man

43 komentářů :

 1. Jen bych chtěl vědět na čí straně je armáda jestli to nastane tak to bude pro lidi v usa konec. A my se budeme muset jejich poskokům bránit u nás. Moc si přeji aby to vyhrál Trump a zatrhnul liberálním diktátorům tipec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo platí žold, odchodné,... důchody... TEN VELÍ, TO DÁ ROZUM. Tak je to odedávna. Nepřeplácí se vojcli, ale nejvyšší politické a armádní velení - které si k tomu účelu z našich peněz vojsko vydržuje. CO NA TOM, NEVOJÁKU, NECHÁPETE?

   Vymazat
  2. 15.01 Armáda se rozdělí , o to bude větší šrumec !

   Vymazat
  3. Taky bych rád aby Trump získal ve volbách mandát k dalšímu funkčnímu období. Z toho, jak nejen ČT podřezává žebřík vedoucí ke klidné budoucnosti mě napadla takováto fantasmagorie:
   Donald Trump by měl v nejzazším možném termínu odstoupit od své kandidatury a "vítězství" by tak připadlo tzv. demokratům. Jejich vítězství by ale bylo nelegitimní a nevím, co by tím získali.
   Rusko pokud vím už dalo na vědomí, že kromě Trumpa nemají s kým jednat.
   Samozřejmě, že jakýkoli výsledek ovlivní i zbytek světa. Jde o to, jak.

   Vymazat
  4. Zatímco většina světa si přeje aby tento prolhaný nevzdělaný debil zmizel. Jak otevře hubu tak lže, narcisistický sociopath ktery věří svym lžím.
   Nemá respekt mezi světovými politiky, právě naopak, dělaji si z něho srandu.
   Jeho vinou zemřely tisíce americanů viz Bob Woodford záznamy a knihu. Ale většina z vás anglicky nerozumí což je škoda.

   Vymazat
  5. 007, jsi hloupý troll a chybí ti rozhled.

   Vymazat
  6. Hlupák je ten co napadá autora a ignoruje fakty, hlupak bez rozhledu jsi ty!
   Právě čtu knihu Boba Woodforda "RAGE" kde jsou telefonni rozhovory s Trumpem a je to bomba! Ale hlupák tvého druhu by tomu nerozuměl

   Vymazat
  7. Je legrační a přitom běhá mráz po zádech, když si uvědomíte, že elita nejsilnější, největší, nejmocnější a nejbohatší supervelmoc světa není schopna ze svého středu vygenerovat jiné kandidáty na prezidenta než idioty jako Hitlery Clintonovou, Pomádu Trumpa či Dementa Bidena. On i ten Busch jnr. byl nadílka.

   Dále, od USA dále, než se stane neštěstí nenadálé!!!

   Vymazat
 2. USA je světový terorista č. 1

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (15:13):
   Jo jo, kdo s čím zachází ...
   S tím nepočítali. Bumerang, co vypustili na jiné, je sviňa. Vrací se totiž (i) na jejich hlavy.

   Vymazat
  2. Ještě je tu jedna varianta voleb v USA. Jeden čučkař povídal, že teď na každém rohu uslyšíme, jak jsou CIA a FBI úspěšné v zabavování drog a likvidace dealerů. S nedostatkem drog začne v městech vznikat panika a feťáci s depkou se začnou bouřit. Týden před volbami pustí do světa, že za to může Tramp, a že když budou volit demokraty, fet se zase levně objeví. A světe div se, ty sfetovaný hovada poletěji volit Bidena.

   Vymazat
 3. Ano, pokud by Trump vyhrál volby, existují signály, že by se část politické US reprezentace (opozice) pokusila vyprovokovat občanskou válku, za zdatné pomoci jejich hlavních médií. Tento scénář je naprosto reálný.

  A pak i v USA zavládnou novodobí "bolšáni", pardon levičáci, jako vždy kontrolovaní zpozadí opět bankéři a v pozadí důmyslně ukrytými skutečnými majiteli hl. korporací. Trump jim kazí global plány, a to se prostě neodpouští.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jací levičáci , pokud nedojde ke znárodnění , tak jsou to jenom poskoci kapitalistů !

   Vymazat
  2. znárodnění = 1. stupeň rabování, 2. stupeň vyhánění bílých z jejich majetku (prý odplata za otroctví a rasismus), 3. stupeň likvidace bílých (viz Jihoafrická republika, kam by toto šílenství, placené nejbohatšími "elitami" západu, mohlo dojít).

   Vymazat
  3. 19:36
   Pokud je toto podporováno bankéři (jak sám píšeš), korporace a deep statem za účelem svržení nepohodlného člověka a dosazení loutky, tak to nemůže být levice. Toto svinstvo v zájmu jednotlivců nemá s levicí nic společného a je šumafuk, jestli tobně rabování připadá jako nějaká forma znárodnění, což je samozřejmě nesmysl. Bankéřům je šumafuk, kolik bude podpáleno aut nebo kolik hloupých hesel o nápravě křivd a vyvlastnění bude řečeno. Cíl je úplně jiný.

   Vymazat
  4. Rudý škorpión - většina lidí nechápe, že levicové ideologie jsou většinou o přerozdělování a hlavně KONTROLE trhu. Je mýtus, že nadnárodní bankéři a korporáti touží po volné soutěži, odkjakživa naopak mají trend ke kontrole a monopolizaci trhu, což razil už Carnegie ve 30.letech - "úžasní skvělí bohatí" budou řídt vše, i politiku, dnes se používá slovo filantrop.

   Je to pouze o kontrole trhu a ta levičácká banda je skutečně levičácká, za podpory těchto nadnárodních kruhů, mají zlikvidovat konkurenci a zavést kontrolu všeho (třídíš, jíš moc maso, internet věcí tě napráská víc, než si umí lidi představit, atd.). Takže ano, levičáci za podpory bankéřů jdou cestou k několika ohromným nadnárodním korporacím, ovládajícím 80% trhu i politiku většiny států, samozřejmě ta levice netuší, že jsou v roli užitečných hlupáků.

   Vymazat
  5. 23:19 To jsou dva druhy pravice.Konzervativni nebo liberalni.S levici nemaji ani jeden nic spolecneho

   Vymazat
  6. 23:19
   Levice nemá nic společného s kontrolou trhu, to je nesmysl. Pokud pravice hlásá konkurenční boj, individualismus a volný trh bez omezení, tak právě toto zákonitě vede k různé formě monopolů, které většinou jako monopoly nevypadají, ale fakticky se ty firmy tak chovají a velmi hrubě prosazují zničení své konkurence různými způsoby. Jednoduše proto, že ti nejsilnější v konkurenčním boji si zajistí své zisky a výhody tak, aby následně v tomto boji nemohli prohrát. Ta původní idea dokonale čistého volného trhu je totiž naivita a nesmysl. Tedy naivita a hloupost je to asi ze strany pracicových podporovatelů tohoto nesmyslu, oni jsou v roli těch užitečných idiotů, zatímco ti nejsilnější banksteři a korporace to nedělají naivně, ale cíleně a promyšleně. Proto jsou stále v pohodě a klídku nahoře a nic s nimi nepohne, zatímco chudáci pod nima vše platí.

   Kromě toho jestli je cílem extrémní levice nějaká rovnost všech v majetku, tak už toto bije do očí, že to NIKDY nemůže být v souladu se zájmy banksterů a korporací. Protože na jejich majetky nikdo sahat nebude. Bude se krást majetek běžných lidí. Což je v rozporu se zájmy levice, která prosazuje právě zájmy širokých vrstev, zatímco pravice podporuje hlavně střední a větší firmy a bohatší vrstvy, takže těm to může být jedno a klidně mohou tu rabující lůzu podporovat, že?

   Vymazat
 4. Mně to přijde, že sir Roberts se ve svých letech už definitivně zbláznil. Volby rozhodne Florida a již tradičně Ohio. Pokud se Trumpovi skutečně podaří vyhrát, jeho protivníci jsou koncentrováni sice na lidnatém, ale vzhledem k rozloze Spojených států poměrně malém území. Takže jestli si chtějí rozmlátit Californii a New York, prosím. Celý pás od Idaha až po Georgii (možná Floridu) je republikánský. Ovšem samozřejmě, pozor, republikánští voliči prezidenta neznamenají automaticky republikánského guvernéra. Přesto je puč naprostý nesmysl. Po volbách se s nima přestane policie i armáda mazat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volby rozhodne 43 států, kde se nebude volit osobně, ale korespondenčně. Ta strana, která toto "zmákne", ta vyhraje.
   Jinak - dovede si někdo představit, že Deep state prostřednictvím Demokratické strany uzná porážku? Já tedy ne.

   Vymazat
  2. A to se musíš 15.44 navážet do autora? Zpochybňovat jeho duševní schopnosti vzhledem k věku? Napiš svoje lidový moudrosti a do nikoho se nenavážej. Konečně - jde jen o článek. Když si uvědomíme, že celý svět ničí houf dementních, starých, impotentních miliardářských strašidel, a nikdo s tím nic neudělá - co je proti tomu článek? Ten konec konců nemusíš číst.

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 6. ...ta v Americe, bude ze všech nejbarevnější. FUJ !

  OdpovědětVymazat
 7. USA nám kromě "svobody a demokracie" nedaly nic. Jakýkoli ekonomický kontakt skončil vybrakováním našich firem. Platíme za jejich okupace jiných států a nakupujeme vojenský šrot. Žijou na dluh a pro mě ať se třeba rozpadnou. Nebo ať se navzájem vyvraždí. Naprosto jejich problém. Celý svět si pak oddychne.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mosvku si klidně dobývejte, ale zkuste se přiblížit k Moskvě a dostanete na prdel vy. Pořádně.

   Vymazat
  2. 16:49!!

   Kterýže je to národ co dle vás nebyl sprasen u Moskvy? Váš strýček henlajn by na vás byl hrdý. Chyba, že jste se narodil až po válce. Mohl jste být hrdina a mít pomníček v řeporyjích.

   Vymazat
  3. Dám ti americkou četbu.
   https://ulozto.cz/file/5mvjVdo2CFHS/obchodnici-s-vesmirem-pdf
   Zajímavé je to že už tam měli thoriové reaktory a to by znamelo odpad 2% uranu na množství paliva ale válečníci musí plutónium na atomovky i když by bylo z bezpečných reaktorů laciné zelené energie do nekonečna protože thorium je všude. A greta by chytnul tanec svatého víta.

   Vymazat
  4. Ten starší pán z 16:49 to už má v hlavě celé převálené... Nedovedu si představit školku či školu, která by v 50. letech jakkoliv tolerovala hraní si na gestapo či SS ve formě hlavních kladných hrdinů a na RA či partyzány v podobě padouchů. To tedy opravdu ne a ani kdykoliv později. To jen pochopitelně ubylo her na téma Rudé armády, ze známého důvodu. Tucha již zmiňovaného staršího pána z 16:49 o významu moskevské operace je rovněž zcestná. Pokud dosud žije v domnění, že opačný výsledek války by pro něj byl pozitivnější než výsledek skutečný, nechme jej u toho, protože se zdá, že jakékoliv vysvětlování už nepomáhá. Tak ať klidně tento pán pod hlavičkou Bundeswehru vyrazí konečně to Moskvu dobýt...
   Nevím, jestli si pán ze 16:49 všiml, že žije poněkud v rozporu se svými tzv. "pochybovačnými" názory. Stojí-li za to zastávat, podle něj, opačné názory, než jsou oficiální, měl by podle mne spíše než bourat Moskvu bourat Brusel a spíše než okopávat ruská pozadí by měl podobnou pozornost věnovat pozadím americkým. Neboť to je přesně v souladu s jeho životními postoji, jak je v příspěvku podává. A pokud ne,jen prázdně kecá...
   V.

   Vymazat
  5. Omlouvám se za nepozornost, díky které sem pronikl ten trapný nácek - anonym 16:49.

   Vymazat
  6. Nechápu admina, proč sem toho kripla inspirovanýho Bořivojem Paukem a jemu podobných vší opět pouští zvracet.... Asi chyba v Matrixu

   Vymazat
 9. Co zaseli tak sklízí....

  OdpovědětVymazat
 10. Takových "Trumpů" je ve vládách Západu.

  OdpovědětVymazat
 11. v USA je to válka pouze mezi pravicí a pravicí - ultrapravicí - bankgstery - corporacemi atd... Levice zde nevystupuje, ani žádná politická síla, která by zastupovala levici a zájmy levice.... to jen pravice v rámci svého bratrovražedného boje používá slovo levice jako nálepku... je to zcela průhledné, a nevidí to jen nemyslící dav...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konečně někdo, kdo doopravdy přemýšlí! - 19:15

   Protože ať vyhraje ten či onen, změní se jenom příjemci zisků a státních dotací a zakázek. Nic jiného.
   Jaký je rozdíl mezi tím, jestli na někoho zaútočíte ze západu nebo v druhém případě z východu? To bude praktický důsledek vnější politiky.
   I kdyby vyhrál Trump, co dokáže změnit? Co? V podstatě nic. Za své volební období by mohl přijmout zákony a příkazy, vyhlášky, ale stačí, aby mu vypršel mandát a během dvou zasedání to Kongres USA změní na "postaru". Vždyť to udělali i po smrti Kennedyho! I po smrti Franklina Delano Roosevelta! Možná jen budeme mnohem víc nakupovat americký šmejdvýrobky za nekřesťanský peníze a ruský plyn v balení Made in USA s minimálně třemi "tranzitními mořskými příplatky" přes Polsko, Německo a USA.
   A pokud se USA mají rozdělit? Tak to buďme rádi. Jedině rádi. Ať si to tam klidně sami mezi sebou rozdají a vyřídí. Pokud se jejich systém dostal do stádia, kdy se musí porušovat všechno, vždy a všude lidského a i zákonného, pak si opravdu můžeme přát jen to, aby se rozsypali na hodně dlouho.
   My tady máme svoje vlastní starosti, ale většina spoluobčanů je buď nevidí a nebo raději dělá, že nejsou. Raději bychom měli řešit tyto problémy a ne nějaké cizí.

   Vymazat
 12. V Americe vidíme v přímém přenosu kapitalistický "demokratický" boj, a toto má být náš VZOR ???? Kam jsme se to dostali, mezi jakou verbež, které nezáleží s chamtivostí o hromadění kapitálu na lidských životech, a je jim jedno tisíc nebo stovky tisíc !!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Problem je v tomjak se divas na otazku a svet:

   Prvni otazka :

   Co je pravda a co je indoktrinace??
   Druha otazka:
   Jsem pochopit realitu?.

   Ja ti mohu rici na zaklade me zkusenosti ,ze jsi nepochopil realitu (a stovky ctenaru pocinaje dusevne scvrklym rudym dedeckem )co se kapitalismus a co je okolo nas .

   Kapitalismus a fasismus jsou dve ne uplne stejne veci.

   Dovoluji si tvrdit, ze Rusko stejne jako vetsina zemi Sveta jsou vice mene Fasisticke, a to podle definice.

   Clovek musi pochopit definice a systemy a ne se nechat emocionalne lakyrovat podvodniky, kteri za penize lzou Cechum a to cesky ve svem materskem jazyku.
   A taky dejiny ekonomickeho vyvoje. Ale kdyz chces emocionalne zvracet v Nove Republice ja tomu nemohu zabranit , ale neni to k nicemu dobre. Dobre je kdyz si vezmes do ruky solidni knihu o ekonomii a pocnes ji cist. Mnoho uspechu!!

   Brouk Pytlik

   Vymazat
 13. Nebude mlčet! Asistent Foldyny potrestán soudem za varovná slova k imigrantům. Jen na PL se dočtete, co bude dál

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Nebude-mlcet-Asistent-Foldyny-potrestan-soudem-za-varovna-slova-k-imigrantum-Jen-na-PL-se-doctete-co-bude-dal-637045

  Migranti si na Lesbu úmyslně zapálili tábor. Nadvakrát. Teď by mohly tisíce z nich do Německa, Merkelová jim dává zelenou

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migranti-si-na-Lesbu-umyslne-zapalili-tabor-Nadvakrat-Ted-by-mohly-tisice-z-nich-do-Nemecka-Merkelova-jim-dava-zelenou-637030

  OdpovědětVymazat
 14. Jsem zvědavý, koho NWO/FED dosadí za USA fuhrera, Bidet je mimo mísu, ten bordel je organizovaný.

  OdpovědětVymazat
 15. Ať zvítězí v USA Trump nebo Biden,poražený stejně obviní RF a prezidenta Putina z vměšování do amerických voleb. Holt svět se už v zádel obrátil a z některých lidí se pomalu stává stádo nemyslících.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.