Reklama

pátek 18. září 2020

Česká televize je aktivní nenávistná propaganda, nikoliv jen cenzura.

Roman Hronek

18. 9. 2020

Vážený pane inženýre,
přečetl jsem si Váš otevřený dopis řediteli ČT. Je to krásně napsané a hlavně pravdivě. Jestli se tady někdo chová xenofobně, rasisticky a vybízí k násilí na skupině lidí tak je to Česká televize. Být Rus, vzdělaný Syřan, Libyjec či vlastenecký Čech je podle nich zločin samo o sobě. 

Pokud sekáte hlavy za odpadlictví od víry či cizoložství v Saúdské Arábii, nebo upalujete protestující v ukrajinské Oděse, bombardujete civilisty po celém světě jako USA, tak jste demokrat. 

To, co ČT za naše peníze předvádí, není cenzura. Cenzura jen škrtá pasáže, které se jí nelíbí. Toto je aktivní nenávistná propaganda, která je hlavní náplní všeho. 

Od filmů, kde jiný než americký krvák už ani neuvidíte, po zpravodajství či diskusní pořady. 

Na diskusní pořady jsou zváni přitroublí štváči, kteří danému tématu nerozumí, dokonce ani tu svoji zvrácenou propagandu neumí nějak logicky zdůvodnit. Romancov, Mitrofanov, Štětina.. ( vesměs lidé, kteří nám dříve oslavovali Stalina ). 

Za komunistů se sice v televizi také hlásaly nepravdy, ale ne tak nehorázné jak teď. Museli jsme být neustále vděčni SSSR za osvobození, ale v zásadě to byla pravda. Ne jako teď, kdy byla Evropa osvobozena americkou armádou ( přitom 3 roky byla sovětská fronta jedinou frontou v Evropě proti Německu a i po invazi v Normandii nadále vázala přes 65 procent všech sil nacistického Německa ). 

Na osvobození Osvětimi sovětskou armádou byli pozváni všichni, včetně lidí, jejichž rodiče dělali dozorce v koncentráku, jenom ne ti, kdo tu Osvětim osvobodili. 

Jako osvoboditel je oslavován americký generál Patton, nepřítel Židů. Mohu poskytnout výpisky z jeho válečného deníku, kde píše o Židech, že je to špinavá podřadná verbež, která si zaslouží v těch koncentrácích zůstat. Skvělý demokrat, určitě ne xenofobní. 

Za minulého režimu naše televize vysílala kromě mnoha krásných českých filmů, mnoho francouzských, italských a jiných kvalitních filmů. Teď nás krmí od rána do večera tím, že USA jsou zemí svobody a demokracie. Jaksi opomínají zmiňovat, že USA masově dovážely otroky z Afriky, že "zakládající otcové" USA jako Washington, Jefferson atd. vlastnili sami veliké množství otroků a existují jejich výroky kritizující "extremisty", kteří tvrdili, že černoch je člověk se stejnými právy jako běloch. 

Když jsem byl v USA v Alabamě v roce 1971 tak to bylo jen 6 let po tom, co tam policie a Národní garda doprovázela dva černošské studenty, kteří se chtěli zapsat na místní univerzitu. Jinak by je lidé lynčovali a v čele těchto rasistických lumpů byl guvernér Alabamy. Teprve v šedesátých letech 20. století byly postupně odstraňovány lavičky jen pro bílé, záchody jen pro bílé a restaurace jen pro bílé. Opravdu vrchol demokracie. 

A tito výtečníci nás budou obviňovat z xenofobie.U nás jsme zrušili otrokářství tisíc let před tím, než ho USA zavedly. Východní Evropa je obviňována z xenofobie a nedostatečných demokratických tradic. 

Česká televize to halasně roztrubuje. A kdo že jsou ty západní země s hlubokými a dlouhými demokratickými tradicemi?!? - Fašistické Německo, fašistická Itálie? Fašistické Španělsko, kde se sloužily státní mše za Hitlera ještě desítky let po válce? Fašisticko-diktátorské Salazarovo Portugalsko? Rakousko, rodiště Hitlera, kde Adolfa vítaly nadšené davy při anšlusu Rakouska nacisty? Kolonialistické země Británie, Francie, Belgie, Holandsko a další, které jednaly s domorodci, většinou černé pleti, jako s podlidmi? - 

Připomínám, že koncentráky nevymyslel Hitler, ale Britové v jižní Africe, kde tyto koncentrační tábory pro ženy a děti Búrských bojovníků měly za úkol tyto rodiny vyhladit hladověním. Což se jim do velké míry podařilo. To jsou ty vyspělé demokracie s dlouhými demokratickými tradicemi? 

Neustálým opakováním těchto žvástů tomu začínají lidé pomalu věřit. 

Kulturně vyspělé Německo vypálilo většinu evropské části SSSR, vyvraždilo jen v Bělorusku 660 vesnic, vypálilo a vykradlo paláce v Kyjevě, okolo Petrohradu, v Oděse, na Krymu atd. Zlikvidovali všechny průmyslové objekty v této části světa a zlikvidovali obživu pro desítky milionů lidí. A hlavním tématem ČT na výročí konce války bylo to, že se sovětští vojáci chovali v Německu necivilizovaně.

 Chovali se skvěle vzhledem k tomu jak se chovali Němci k nim. Mimochodem, byl jsem v Berlíně na výročí konce války a ke cti Němců budiž řečeno, že oni podobné lži jako ČT nešířili. Viděl jsem tam velké fotografie z roku 1945 jak ruští vojáci rozdávají obyvatelům Berlína jídlo, atd. 

Takže naše ČT je opravdu i na poměry EU a NATO nadprůměrně prolhaná. Je dobré si připomenout, že v minulosti to bylo mnohokrát tak, že rozumný myslící člověk byl označován za blbce, kacíře, lháře a extremistu. A říkali mu to "odborníci" tvrdící, že země je placatá. Takže vlastně když vám ČT nadává, tak je to důkaz, že jste slušný a myslící člověk. 

Ještě jednou Vám děkuji, 

Ing. Roman Hronek


79 komentářů :

 1. Jako osvoboditel je oslavován americký generál Patton, nepřítel Židů. Mohu poskytnout výpisky z jeho válečného deníku, kde píše o Židech, že je to špinavá podřadná verbež, která si zaslouží v těch koncentrácích zůstat. Skvělý demokrat, určitě ne xenofobní.

  Ze by??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mám "imunitu", z takové lahve jsem v ruském hotelu pil vodu. "Novičok" se mě vyhnul, asi věděl, že mě nedostane.
   "Novičok", to je ale pí..vina Západu.
   Pořád je to pokus něco zkazit.
   Nord stream-2

   Smazat
  2. Že by generálovi pomáhali?

   Smazat
 2. Západní kapitalizmus , jehož jsme teď kolonií , je zrůdný systém !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejenom zrůdný,ale přímo satanský. Ta ČT , ta česká telka je tak česká, jako Česká spořitelna. Nepřítele se nebojte a na množství nehleďte.

   Smazat
 3. (: je to marný :) Dopis plně odpovídá realitě. Zajímaly by mne opravdu náklady,nejen mzdové,ale i za další režii
  Např.za budovy, které byly projektovány na techniku náročnější na prostor. Taky by mne zajimalo, proč se zbytečně rozširuje počet kanálů, jako by současný počet byl nějak příliš kvalitně vyplněn. Např ČT3 je skoro zbytečné, nevyužívá čas a neznám sice sledovanost, ale jedná se o několikrát přehrané staré filmy. Chtělo by to opravdu hloubkovou kontrolu nákladů. Snad na to současná Rada pro ČT příjde a zjistí, že další navyšování koncesionářských poplatků je nesmysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:47 Přehrávání archivních věcí, které ČT vlastní (archiv je jediná hodnotná věc, která se v této instituci vyskytuje) je to NEJLACINĚJŠÍ, co může být. Nákladné je točit věci nové. (A odpudivé k tomu.) Kdyby se ČT zprivatizovala, a stala se placeným kanálem, musela by vysílat jenom z archivů. To, co vyrábí je naprosto strašlivé. To by si málokdo dobrovolně platil. Rozhodně je ideologickou hlásnou troubou EU a jako taková by se neuživila. Ale je nedotknutelná.

   Smazat
  2. To, co bylo natočeno před rokem 89 jsme už zaplatili x-krát. Na novou tvorbu se nedá dívat, i cestopisy jsou neobjektivní nasáklé politickou propagandou.

   Zakódovat - to je demokracie - ať platí, kdo se chce na to dívat. Miliardy věnovat na Klokánky a dětem, na rozvoj budoucnosti této země.
   Občanům umožnit demokratickou volbu: např. ČT nebo dětský domov?

   Smazat
  3. Jedině hloubková kontrola NKÚ a zveřejnění platů všech zaměstnanců ČT, které platíme z koncesionářských poplatků. Máme na to právo, jsme jejich zaměstnavatelé!
   Demokracii a svobodu!

   Smazat
 4. Nepochopil jsem, komu autor děkuje za otevřený dopis řediteli ČT. To jednak. Druhak i když souhlasím s názorem na neobjektivitu zpravodajství a publicistiky ČT, musím se pozastavit nad řadou nepřesností a chyb v textu. Mimo jiné ČT přece nevysílá jenom americké krváky, ale v poslední době právě řadu kvalitních českých filmů z doby před Plyšákem i po něm, francouzskou, italskou a občas, světě div se, i sovětskou či ruskou klasiku. Kritika ČT je na místě, ale musí být přesněji doložená a ne vycucaná z prstu.

  OdpovědětSmazat
 5. Pane Hronek naprosto skvělý a pravdivý článek a nejhorší jsou ti pro koho dělají tzv us demokraté.

  OdpovědětSmazat
 6. Blbce co nechodí k volbám a nebo volí KDU, TOP, ODS, Pyjráty a Starosty, je třeba kulturně obohatit a vymazat je a jejich potomky z povrchu Země, jsou zbyteční. Bakala na Hrad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:45 Co prosím? Mohl byste svojí myšlenku ještě rozvinout?

   Smazat
 7. Ano, věcný popis existující skutečnosti Přiboudlá drzost redaktorů České televize narůstá. Když už to nejde zastavit, bude vhodné to o nejvíc podpořit. Aby ta drzá hloupost byla ještě víc zjevná. Je stále snadnější blouznění ČTV vyvracet. Zvlášť, pokud ještě žijí pamětníci.

  OdpovědětSmazat
 8. Co tak dát TV k soudu za porušování povinosti pravdivě informovat a další a žádat vrácení všech koncesionářských poplatků za celé období od kdy to TV porušuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:53
   A kdo vàm v tom bràni,vy hrdino od klávesnice.

   Smazat
 9. Problem je velke snazeni,vnucovani a nic jineho.
  Prave uzitecnost Novotnych,Hribu ,Vystrcilu a Petricku a spol. spolecne s Ceskou Televizi spociva v tom ze hystericky odstrasi ,znechucuji,znehodnocuji a neutralizuji stale vice volicu do negativnich postoju a nazoru ,dale informuji o jejich protinarodnich,skodlivych a velmi poskozujicich nasi spolecnost a jejich protiobcanskym aktivitam a cinnosti i ty co nemaji zajem neco vubec vedet.
  Sjednocuji v tom co spolecnost ,obcan ,volici a narod nechce ,ale ani nemuze chtit aby vubec prezil...

  OdpovědětSmazat
 10. V dobe DVD , internetu a videa to bohuzel CT nikdy uplne nezvladne, mozna nadela skody.

  Ovsem Cesi musi vedet jak se pregenerovat na SVEJKY 21 stoleti, s pocitacem na stole vedle piva U KALICHA a byt ekonomicky schopny, a zjistit jak ukrast na internetu!!! vice psu Dashhound typu dustojnikum Bundesweru a prodat ho Britum za nejlepsi cenu na trhu.

  Budme pruzni a Budme Uspesny Narod SVEJKU_21_Stoleti!!

  OdpovědětSmazat
 11. Bžódajó a ščípajó, ale nás neuščípajó. Ovšem pozor na naše děti !!!

  OdpovědětSmazat
 12. „Migranti nemají práci, kradou a znásilňují ženy? Vypněte to!“ Petr Žantovský sleduje řev, který nastal po slovech Ivany Trumpové

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Migranti-nemaji-praci-kradou-a-znasilnuji-zeny-Vypnete-to-Petr-Zantovsky-sleduje-rev-ktery-nastal-po-slovech-Ivany-Trumpove-637559

  OdpovědětSmazat
 13. Dobře napsané a napsat všechno by vyžadovalo napsat knihu.
  Už jenom ten spratek Železný, který si dovolí ve veřejnoprávním, českém médiu osočovat legendárního gen. Ludvíka Svobodu, je příkladem katastrofálního stavu naprosto zvráceného vedení Čt. Nebo ty Lidice...
  Navíc vedení, které je krmeno penězy nás, poplatníků vptv, milionové odměny za bezvadnou práci v době, kdy začíná být tv na huntě. Ty jim evidentně nesmrdí.

  Nikdo neví, komu naše Čt patří, protože nevěřím, že většina našeho národa oslavuje němectví a utrpení Němců, kteří rozpoutali sami peklo na zemi.
  Podstata vybíraných pořadů je přitom ta, že zatímco obyčejní Němci za nic nemohli, protože museli poslouchat Hitlera a pár jeho nohsledů, tak Rusové mohou za všechno jako celý národ, tedy ne Stalin s pár bolševickými kreaturami, který vraždil statisíce vlastních lidí - ti totiž jsou také viníci, protože to přeci byli Rusové.
  Pak nám vzniká tento pohled:
  Katyň - viník Rusko, donekonečna opakovat a nezapomenout, dštít síru a oheň na celé Rusko.
  Osvětim - viník A. Hitler, bylo to už dávno, chudáci Němci, kteří toto museli dělat a pak byli ještě nespravedlivě vyhnáni.
  A kdy dávali nějaký současný film ze států EU? Všechno buď levný americký brak, nebo stupidní seriály s dětmi českých byznismenů a politických nýmandů. To pak už i dříve nedívatelnej Homolka a tobolka působí, jako filmový klenot. Co se uspoří, to jde zřejmě do vlastních kapes na odměny za perfektní a nezávislou práci - což ostatně potvrdí Rada Čt, kdykoliv se sejde a jedná.
  No a s ostatním je to jak píše autor, stejné.
  Věřím, že si ty nové soudruhy se starými způsoby ale jednou spravedlnost nakonec najde - když už vláda Čr nekoná.
  I když... ty staré si taky vlastně dodnes nenašla...

  OdpovědětSmazat
 14. Já bych podal podnět k Ústavnímu soudu, protože svým chováním ČT a celá řada "nejmenovaných" politiků přímo propagují zakázanou ideologii a navádějí občany této země, aby stále více vzpomínali na totalitní období. Jsou to zakuklení komunisté se vším všudy! :)

  OdpovědětSmazat
 15. Na konci videa se objeví sám nejvyšší - bohužel jde jen o přání zde skvělé americké kapely:

  https://youtu.be/8nW-IPrzM1g

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9 :15
   Hlupáci nemají u Ústavního soudu šanci, konkrétně ve vašem případě.

   Smazat
 16. O práci a současné praxi ve "veřejnoprávní televize a rozhlasu" bylo napsáno dost a myslím, že kritika , která se týkala zpravodajství a komentování politických událostí je více než pravdivá. Musím však dodat, že bohužel situace v ČT a nejen tam, má mnohem větší souvislosti. Pro pochopení tohoto stavu je nutno vidět počínání mnoha našich vrcholných politiků a ještě lépe spíše jejich mlčení a tím i souhlas na př.při překrucování dějinných událostí. Slyšeli jste jasné vyjádření Babiše, Petříčka, Hamáčka k odstranění sochy maršála Koněva ? Ne jen, že je to majetek městské části Prahy. Ale to myslím šlo jen o malou část onoho překrucování dějin. Jak se zachovali i naši europoslanci při memorandu EU o prohlášení vzniku 2.SV, kde je teze, že na vzniku se podílelo nacistické Německo a SSSR ? Je to poze část onoho širokého přepisování dějin. Pokuste si odpovědět komu to slouží a proč ? Nástupnická země SSSR je RF a tam je nutno hledat nepřítele, bude zřejmě jedna z možných odpovědí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babišova vláda s tímto musí nutně souhlasit, tedy také se na tom podílí a zcela vědomě. Základem politické propagandy ve prospěch Němců je totiž naše školství a ideologicky znetvořená historie naší země, nalévaná systematicky dětem do hlav. Jakýsi nový kult stalinismu.
   Zapojování dětí do politických protestů, socani, otřesná Valachová a spol. - co k tomu více?

   Smazat
  2. 9:20
   Rusko němá nepřátel,jen si je svoji arogantní politikou vytváří

   Smazat
  3. Jo, my jsme taky sami vytvořili v 38. Hitlera, že ano, ty trubko!

   Smazat
  4. 13:43
   Blahopřeji, právě jste vyhrál pobyt na Klinice dlouhodobě psychicky nemocných.

   Smazat
  5. K anonymu 13:43 - když nic tak si přečtěte názory generála Šándora. Rozhodně není žádný příznivec současného režimu v Rusku. Jeho názory jsou naprosto nezávislé a hlavně došel k nim zřejmě "kritickým myšlením". Nevím jakou máte představu o významu slova "arogantní", ale budiž. Zřejmě Vám nikdo není schopen ani pomocí pravdivých arumentů cokoli vysvětlit. Myslím, že podle Vašeho vyjáření zřejmě nejste schopen vůbec něco pochopit. Ale je to v pořádku Váš názor "beru".

   uhttps://www.parlamentnilisty.cz/…548

   Smazat
  6. Dva prorušti hlupáci chytli na první šlápnutí,gratuluji, jinak žàdny argument.co.

   Smazat
  7. 15:36
   Vy to tam bude znát velice dobře že.

   Smazat
  8. 21:33 a 21:35
   Typický protiruský ubožák. Ničemu nerozumí, nemyslí, za celou dobu žádné argumenty nemá, ale požaduje je po druhých.

   Smazat
  9. 21:33, když jsi idiot, nepotřebuješ žádný argument, stejně by jsi ho nepochopil, úplně zbytečné.

   Smazat
 17. Popravdě řečeno, Osvětim nikdo neosvobodil. Je to jen literární obrat. Ono totiž nebylo od koho Osvětim osvobozovat - žádný německý voják v době příjezdu Rudé armády tam dávno nebyl. Nebo snad někdo zná pojem Bitva či Boj o Osvětim?... (To samé samozřejmě platí pro tzv. Osvobození Plzně...)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:44 vy ovšem vládnete logikou blba. Nebýt postupu Rudé armády, německý voják a dozorce by Osvětim opustil? Hrůza pomyslet, že chodíte k volbám.

   Smazat
  2. AD 15:37: Čemu nerozumíš na banálním slově osvobození? Mimochodem, ta demagogie, kterou předvádíš, je nazývána sofistikou.

   Smazat
 18. Televize není Česká , ale EU . Program se snaží být až moc rozmanitý včetně pořadů pro děti ,aby angličtina lépe klouzala do jejich mozečků . Příprava na politické ovládnutí demokratického hnusu ve vyšším věku. Poplatky za hlásnou troubu EU demokracie jsou vysoce nemravné .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:14
   A výuka ruštiny před 30 lety vám nevadila?????

   Smazat
  2. 13:46
   Před 200lety byla světovým jazykem číslo jedna španělština.... A to tvojí praprabábě nevadilo????!!!!! 😂😂😂😂

   Smazat
  3. 13:46
   Nevadila. Tehdy mi byla skoro fuk. Pak jsem se ji naučil ale o to rychleji.

   Smazat
  4. 13:46 nevadila mi ruština a nevadí mi ani vyučování angličtině, když už jsme podřízeni té anglosaské straně. Já byl vyučován i němčině. Vadí mi angličtina, která je zneužívána jako módní složka, vadí mi nesmyslné anglicizmy všude tam, kde má čeština své místo i význam. To, jak nás svého času válcovala němčina není daleko od toho, jak působí ona angličtina. Ruštině se to nestalo. Uveďte, krom chozrasčotu, jediný rusismus, který se do češtiny, potažmo slovenštiny prosadil nebo byl prosazován. Nejste vy ten logik co přišel s myšlenkou, že Rudá armáda neosvobodila Osvětim?

   Smazat
  5. 15:35
   A k čemu je vám ta odporná řeč dnes dobrà??

   Smazat
  6. 14:30
   Mà smysl na amiookupant reagovat?? Nemáš těch smajlíků nějak màlo.

   Smazat
  7. Vždycky platilo - kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem 13.46. Ruština je velice krásná řeč, protože je měkká, slovanská, zejména pak ruské písničky jsou úžasné!!! Najděte si ruské písně na internetu - například Alexandrovův soubor (Kaťuša, Katalinka moja atd.) na tu obrovskou sledovanost. Nebo Podmoskevské večery - úžasné!Stenka Razin - zpěvák úchvatný, píseň jedinečná. Nebo oblíbená Stalinova píseň Sulika. Podobnou sledovanost má snad jenom Leonard Cohen a jeho Aleluja. Nikdy bych se nestrefoval do Ameriky jen proto, že takovou tvorbu vůbec nezná - nikdo tam nesložil operu nebo operetu, jen muzikály. Pro ně je charakteristická country,téměř lidová tvorba, a je také půvabná, vystihuje společnost bývalé Ameriky, než zblbla. V každém případě se nehustila ruština do dětí v mateřských školkách, jako se do nich dnes hustí angličtina, a NIKDY - jsem v TV neviděl tolik ruských filmů za celý život, jako vidím dnes amerických za jeden rok - samý americký zabijácký bezduchý brak, bez děje a bez pointy. Hodnotné americké filmy už bychom prý nezaplatili. Rusky mluvím velmi dobře, a ohromně krásná řeč je francouzština, učil jsem se jí,ale je těžká, má náročnou gramatiku, i když ne tak náročnou, jako je německá. Nejjednodušší řeč je angličtina, ta má gramatiku jednoduchou, umím ji stejně jako ruštinu. Čtu v originále, a nikdo nemá na Tolstého, Puškina, Někrasova,Gogola - to jsou skvosty! Takže - ty vaše pošklebky kvůli tomu, že někdo umí rusky, jsou tak pitomé, že nemám slov. A - následně - žádné rusizmy do našeho jazyka nepřešly. Od středověku je čeština plná německých výrazů, i zblblé elity devatenáctého století prznily češtinu němčinou, ale jak je dnes przněna angličtinou, to nemá obdoby! Sales manager - co je to? Třeba jen ty nabídky práce pro manažery - to je jenom anglicky! A říkat oblečení "outfit"??? -a mohl bych pokračovat - ale proč? Pro zfanatizované tupce je to úplně zbytečné.

   Smazat
  8. Vraťme se k latině.

   Smazat
 19. Od června do srpna nás ČT bombardovala množstvím rozsáhlých informací k vpádu vojsk Varšavské smlouvy (SSSR, NDR, PLR, BLR, MLR) do ČSSR v srpnu 1968. V rámci informací správně zaznívalo odsouzení tohoto aktu. V září 1938 obdobný hanebný akt proti ČSR (s vyšším počtem obětí a materiálních škod) spáchaly Francie a Británie v Mnichově. ČT zarytě mlčí!

  OdpovědětSmazat
 20. Pro zkvalitnění činnosti ČT, zejména zpravodajské, je nutné najít další finanční zdroje. Nabízí se řešení, aby poplatek 135 Kč nebyl za domácnost, ale na každého jejího člena. Od čtyřčlenné rodiny by tak ČT získala měsíčně 540Kč. V celostátním měřítku by na podporu ČT přicházelo 10 000 000 x 135 x 12 = 16 200 000 000 Kč. A s poplatky od institucí by měla ČT jistě i na tvorbu nových pořadů a nemusela by neustále sahat do archivu pro pořady, které mnohdy propagují předlistopadovou dobu bezpráví a násilí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výborný nápad 😂😂😂😂😂😂😂😂😂, ale dneska není apríl 🤓

   Smazat
  2. Omyl. Pro zkvalitnění ČT, zejména její zpravodajské redakce je potřeba všechny vedoucí redaktory, zahraniční dopisovatele, šéfredaktora Mrzenu a ředitele Šámala na hodinu propustit. Řemeslo neumějí, opisují z CNN, Bloomberga a dalších, vlastní myšlenky nejsou schopni, své řemeslné nedostatky nahrazují aktivistickým snažením, a to je v příkrém rozporu s Chartou ČT.

   Na nás koncesionářích je, abychom volili ty strany, které tuhle situaci chtějí řešit, a ty jsou jen dvě - Trikolóra a SPD!

   Smazat
  3. 12:28
   Máte pravdu, všechny vyházet a dàt tam někoho z SPD nejraději s ruským přízvukem, nàaáásr.... ČT je dnes jediná stanice kde se dozvím pravdu!
   Vy se zde předhánejte kdo načmárà větší hloupost, ČT si budou svoji pravdu vysílat dál.

   Smazat
  4. 11:11
   Proč se snižujete psát takovou hloupost.Sám víte, že je tohle nesmyi.

   Smazat
  5. Nepochopil´s hlupáčku. Redaktoři ČT nesmí být aktivističtí na žádnou stranu, musí být objektivní a ne zaslepení propagandou. Což ty, také postižen stejnou chorobou jsi příkladem, jak to nemá vypadat.

   Ostatně, jak má probíhat jejich práce je zakotveno v Chartě ČT, kterou ale sami nedodržují.

   Ale vykládej to volovi...

   Smazat
  6. 13:36
   Sakra, to je blbý i jako vtip na apríla!!!! 😂😂😂😂

   Smazat
  7. 12:28
   Jediná tv kde se dozvím objektivní pravdu je Russia Today .

   Smazat
  8. Tak to se vám 13:31 povedlo. ČTV si tu svoji pravdu skutečně hodlá produkovat dál a dál.
   Já jako za komunistů soustavný posluchač "štvavých vysílačů" jsem postupně začal opovrhovat Svobodnou Evropou a až k přecenění si vážil BBC. Víte proč? Je to otázka uměřenosti. ČTV to už až do trapnosti přehání, podobně jak ona snaživá, na cizích penězích závislá "Svobodná Evropa".
   Rozumím, jste z těch, kterým to nedochází.

   Smazat
  9. Nová zkušenost, se zdejšími méně bystrými korespondenty, nabízí označit každou ironií, nebo žert smluveným se symbolem třeba # . Zamezíme tak zoufalství a infarktům u našich spoluobčanů.Na druhé straně,vysvětlovat ironií se skoro nedá a napsat "pane vy jste blb a nerozumíte srandě", je normálním lidem trapné.

   Smazat
  10. 14:28
   Trochu ubohé s těma žlutejma držkama. Nemáš jich nějak málo??

   Smazat
  11. 14:53
   Proč děláte ze sebe hlupáka???

   Smazat
 21. Nezklamal jsi vyčpělý Dvořáku, pokud není USA, EU, NATO, pan Havel,tak je ČT, není ta neustálá masáž nějaká hloupá??? Normálnímu člověku to je u prddele,a co vy, žumpa žump,co jste vy za odporný hnůj,jen na všechny házet špínu, hlavně, že vy jste na 100%, něco tak ubohého jako NR se jen tak nečte. Jděte už s těma
  Pomluvama do hanjzlu, stejně nikoho.mimo několika místních idiotu tohle nezajímá

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:29
   To čumím,asi čekàte mnoho ohlasů proti, jinak by to tady nebylo,jak je zde zvykem.

   Smazat
  2. 13:53
   Ono se na pravdu špatně reaguje.12:29 napsal jen fakt,jak to tady chodí.

   Smazat
 22. Vláda ČR není bohužel schopná a možná ani ochotná zajistit svým vlastním občanům nezávislost Čt. To je prostě fakt a důvody neznáme. Možná se až příliš soustředí hned druhý den po volbách na volby další, tedy nechce si pošramotit další vítězství, nebo je v tom korupce a úplatkářství odpovědných politiků - kdo ví.
  Proto asi vše funguje tak nějak napůl.

  Vemte si třebas skylink. Mám zaplacený balíček na rok, v půlce mi oznámí, že ruší eurosporty s tím že se můžu dívat třebas na žraloky v nové nabídce dokumentů. Naštvu se a chci přejít na freesat - ale ouha, se souhlasem Antimonopolního úřadu jej právě koupila firma M7 Group - vlastnící právě skylink...
  Balíček samozřejmě už platit skylinku nebudu, protože jsem už všechny dokumenty viděl již několikrát. Nové jsou zde už pouze tuny reklamy.
  A oficiální odůvodnění:
  Úřad své rozhodnutí vysvětlil tím, že tržní podíly spojujících se firem v oblasti placených televizních služeb mají klesající tendenci. „Dochází k relativně malému nárůstu tržních podílů, spojující se soutěžitelé nejsou blízkými konkurenty, nadále budou vystaveni silné konkurenci,“

  OdpovědětSmazat
 23. Ani nevím, že Trump v USA vyhlásil vyjímečný stav kvůli demonstracím zejména černé rasy, a že je tam od 19 hod. zákaz vycházení ve všech státech. Prý povolal národní gardu a když to nepomůže tak pomůže vojsko. Žádná naše média mně o tomto neinformovala. Vás jo? Je to fejk, nebo pravda? Třeba dělám drby...Takto to vypadá, když není občan řádně informován a zprávy hledá v cizích médiích.

  OdpovědětSmazat
 24. Hmmm, v roce 1971 v Alabamě? Slušnej komouš. Mne jste nepustili ani do Itálie, natož do USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13;25
   Škoda, bylo by o jednoho BEZmozka míň!

   Smazat
  2. 13:25 zprávy o nepokojích v USA, Francii nebo i Španělsku jsou nepochybně tlumeny, zatímco a například, událostem v Bělorusku je dopřávána značná váha. Abych to vnímal, nemusím být komunista. O vašich cestách do Itálie či USA jsem samozřejmě nerozhodoval a pokud vím, tak kdo nebyl kopyto, tak si to v mezích tehdejších předpisů zařídil. Šlo jen o to, získat potřebné devizy v množství daném na den a dopravu předpisy. Nebo prokázat pozvání se zárukou úhrady pobytu. Moje máti takhle cestovala za nevlastním bratrem (který nelegálně opustil ČSSR) do tehdejší NSR celkem pravidelně. A to zdaleka, zdaleka žádná socialistka, natož komunistka nebyla. Jen a pouze na své cestě, v mezích tehdejších předpisů a zákonů trvala. Mou nevýhodou bylo, že jsem to měl psát, z titulu zaměstnání, do nějakých těch dotazníků. Prostě jsem to nikam nepsal a ejhle, nic se nedělo. A kdyby, jak jsem to měl vědět, že, když se mi to neřeklo?
   Vy chcete tvrdit, že dnes má každý jeden život jak peříčko, bez mnohem větších až existenčních obtíží? I vy pitomo.

   Smazat
  3. Souhlas 16.34 -a s Čedokem mohl každý úplně všude, po celém světě, když na to měl peníze. Tak nevím, o čem ten dotyčný brebtá.

   Smazat
 25. Vazte si Televize ktera jiz od zacatku uci kazdeho jak snadno a rychle rozeznat pravdu od lzi.
  Nejakej cas sem tam delal.Vostudu a dluhy nejvic.

  OdpovědětSmazat
 26. Totáč dovolí a současnost promine, jsem pamětník vývoje ČT a v dlouhé časové řadě a tudíž si dovolím napsat svůj názor. Nebylo všechno OK, ale když vynecháme politický zatížené programy, tak na dvou programech bylo víc zábavy, přenosů z kultury, sportu a dokumentů vlastní výroby, než teď. Dokonce i ty politický cenzurované zprávy, nám aspoň krásnou češtinou s profidikcí předávaly takové osobnosti, jako Kamila Moučková a Heda Čechová. Pořady byly jen černobílé, ale obsahem překonávaly dnešní barevné. Nás koncesionáře to vše stálo 40 Kč měsíčně (snad se nepletu). Dnes děkuji, všem co pracovali tenkrát v ČT, krom cenzorů s tehdejších aktivistů typu Jambora a Brože.

  OdpovědětSmazat
 27. Je to pořád dokola, my si tu prskáme, pan Dvořák pobírá odměny a celá léta vysílá To je vražda, napsala. Na druhou stranu jednodušší povahy už určitě pochopily koho mají milovat a koho nenávidět. Zkrátka taková UčíTelka pro dospělé, jenom ty platy asi nebudou učitelské.

  OdpovědětSmazat
 28. Musíte se naučit číst mezi řádky a u ČT si vybírat nedopatřením zachycené pravdy. To platilo dřív a platí i dnes. Např. dnes byl záběr ze Stodolní, kde po 24.hodině se uzavřely bary, leč mileniálové (naše budoucnost) kontaktně bez roušek slavili coroňáka dál na ulici. Určitě se v pondělí dozvíme o chaotickém chování vlády, která sama zavinila desorirntaci neviňátek. Určitě bude premiér hnán k zodpovědnosti, že nemá pevný plán. Je mi ho líto,potřeboval by státní věštkyni, Prognosťák je dávno zrušen. Je to jedno, ať premiér vymyslí co vymyslí, stejně ho nebudou poslouchat. Já nemám a nepěstují osobně strach před velkými zvířaty, ale trocha slušnosti v jednání s premiérem, či prezidentem by neškodila ani v ČT. Asi záleží na tom jak jsme byli v dětsví vychováni.

  OdpovědětSmazat
 29. Už nám nezbývá nic jiného než v každých volbách volit komunisty, neboť v té době takový bordel a svinčík v mezilidských vztazích nebyl. To co dnes zažíváme je neuvěřitelné, zničující a nebezpečné. Nevolte Piráty či ODS a už vůbec ne TOP!!!!

  OdpovědětSmazat
 30. Dnes opět " nestranná a veřejnoprávní " ČT perlí. Investigativci pracují na plné kolo, až se od nich kouří. Téma = premiér všechno zvoral a předhodil místo sebe Vojtěcha. Oba aktéři ale zklamali, protože si navzájem nevjeli do drdolu. Tak byli alespoň požádáni vybraní komentátoři, ale i ti zklamali, byli celkem milosrdní. Nic naplat, bude třeba najít jakoukoliv špínu na Prymulu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:26
   Na toho vyhozenýho rouškomila Primulose nikdo nic hledat nemusí, v čem jede on i dceruška víme dávno!!!!!

   Smazat
  2. Jen houšť milá televize, tím jen přihráváš další voliče pro ANO. Stejně do nás kdysi cpali lásku k SSSR a jak to dopadlo. Nepomůže vám ani na objednávku zpracovaný vÿzkum veřejného mínění. Jste vedle jako jedle.

   Smazat
 31. 16:48
  Nosit roušku je projev slušnosti k mému bližnímu.
  Ale to vám asi nic neříká.....

  OdpovědětSmazat
 32. 14:26
  Pán ráčí být veřejné mínění, nebo reinkarnace Urválka ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.