Reklama

sobota 5. září 2020

Clintonová tlumočila povel globalistů: Za žádných okolností nesmíme uznat Trumpovo vítězství ve volbách. Zbývá už jen otevřené násilí proti voličské většině. Tak dlouho se z USA vyváží "demokracie", až se ucho utrhne

Vladimír Malyšev

5. 9. 2020 StoletieRu a ProtiProud

Vladimír Malyšev k omentuje okolnosti předvolebního boje o prezidentské křeslo v USA, který hrozí přerůst ve skutečný

Dlouho jsme byli zvyklí na obraz amerického plutokrata jako dobře živeného magnáta v cylindru rozvaleného v křesle, s doutníkem a svazkem dolarů v tlusté portmonce poseté briliantovými ornamenty. Ale jak říkávali už naši předci, časy se mění – tempora mutantur, a my se měníme s nimi. Vše spěje k tomu, že tito američtí plutokrati si brzy namísto cylindrů nasadí přilby, vyjdou do ulic, začnou stavět barikády a házet lahve s Molotovovými koktejly na policii s výkřiky: „Neuznáváme!“, „Padejte!“ atd.


Cirkus Demokratické strany


Bývalá americká prezidentská kandidátka paní Hillary Clintonová je jedním z nejhorlivějších plutokratů v politice – pouze nosí sukni. Právě vyzvala k zorganizování Majdanu v údajně demokratických USA na způsob Kyjeva. Čili fakticky zavelela k barikádám a pogromům. Pravda, přímo tak to neřekla, ale smysl je právě takový. V rozhovoru pro pořad „Cirkus“ na kanále „Showtime“ Clintonová požadovala, aby současný prezidentský kandidát Demokratů Joe Biden „za žádných okolností“ neuznal vlastní porážku v budoucích volbách:

„Joe Biden by za žádných okolností neměl uznat porážku,“ řekla Clintonová. „Protože si myslím, že se celý proces bude protahovat. A já opravdu věřím, že nakonec [Biden] zvítězí, pokud neustoupíme ani o píď a budeme stejně soustředění a nezlomní jako druhá strana.“

Co však znamená „za žádných okolností“? To znamená, že Biden kašle na ústavu, a pokud v nadcházejících amerických prezidentských volbách v listopadu zvítězí Trump, kategoricky ho odmítne uznat. A to i v případě, že zvítězí za zcela legálních podmínek, při nichž nebude co zpochybňovat. Všechno jedno – prostě ho neuzná. Což samozřejmě nemůže znamenat nic jiného než výzvu k organizování masových protestů, barikád, pogromů – jedním slovem Majdanu s cílem protiústavního uchvácení moci - právě takové, jaké Američané zosnovali v roce 2014 v Kyjevě.

Americký Majdan: Žádné spontánní hnutí. Protesty v USA se shodují se scénářem barevných revolucí. Jasný cíl: násilně svrhnout Trumpa. USA však nejsou Ukrajina. A Trump není Janukovyč. Zkusí to i u nás?


Nevídaná věc


„Sázky před americkými volbami jsou velmi vysoké,“ říká docent filozofické fakulty Moskevské státní univerzity Boris Mežujev. „Už pouhé použití tak prazvláštních metod ze strany Demokratů, jako je mediální podpora 'černého protestu', je samo o sobě mimo mísu. Ale výzva Hillary Clintonové je zjevně mimořádná a do nebe volající událost. Něco takového se nestalo minimálně od šedesátých let minulého století, aby establishment jedné ze stran podněcoval radikály proti oponentům, a dokonce na rasovém základě. Prohlášení Clintonové odráží ideje globalistického populismu, který zároveň vede k barevným revolucím.“

Zde budeme muset přehodnotit některé tradiční postuláty. Nejen obraz plutokrata v cylindru, který se nyní může dobře proměnit v násilníka s Molotovovým koktejlem v ruce, ale také známou sentenci, že „barevné revoluce“ jsou možné všude mimo samotných USA, a to z toho důvodu, že tam není americké velvyslanectví. Americké velvyslanectví tam sice není, ale podle všeho se skutečná „barevná revoluce“ na území údajně „svobodných a demokratických“ Spojených států amerických již připravuje.

A nejen to – zkušební předpremiéra je již v plném proudu. Po zabití zločinného recidivisty a drogově závislého George Floyda v Minneapolisu policií se po celé zemi odehrávají pogromy a protesty. Přičemž v Demokratické straně – té, kterou paní Clintonová zastupuje – demonstranty nejen povzbuzují, ale také všestranně podporují.


Všichni proti Trumpovi


Demokratičtí starostové některých měst se otevřeně postavili na stranu pogromistů: Vždyť to lid protestuje proti špatnému Trumpovi, který musí být bez meškání odstraněn.

Leč kdyby jen starostové! BlackLivesMatter a Antifu běsnící v ulicích podporují největší americké korporace a banky: Amazon, American Express, Cadillac, Adidas, Levis, Citigroup, General Motors, Microsoft, Pepsi Co, Coca-Cola, Bank of America, Procter & Gamble a mnoho dalších. Paradoxně se plutokraté – pravděpodobně poprvé v historii kapitalismu – ocitli na druhé straně barikády! Což vyvolává jistá opodstatněná podezření, zdali Demokraté sami nezorganizovali všechny ty protesty, a nevyužili tak incidentu s Floydem. Po celých Spojených státech začaly být z podstavců svrhávány sochy bývalých národních hrdinů, ale svrhnout Trumpa se dosud nepodařilo. Pokud tedy nenáviděný Donald vyhraje volby, rozhodli se uspořádat pravý a nefalšovaný Majdan.

O této situaci a záměrné organizaci pouličních protestů s cílem protiústavního uchvácení moci v USA navzdory výsledkům voleb již otevřeně píše evropský tisk. „Od státního převratu na Ukrajině až po státní převrat v Bolívii,“ poznamenávají italské noviny Giornale, „vše začalo předvolební kampaní a pouličními protesty proti předpokládaným volebním podvodům. V USA začíná eskalovat stále tvrdší přetahovaná za účelem vyprovokovat rezignaci stávajícího údajného diktátora. Vzhledem k tomu, že všechna hlavní média vystupují proti Trumpovi, stejně jako významná část amerického bezpečnostního aparátu s rozsáhlými zkušenostmi v tomto odvětví, budou mít pouliční protesty nezbytnou mediální podporu, která je v takovýchto revolucích rozhodující. Ulice jsou navíc již připraveny, vzhledem k protitrumpovským protestům, které se střídají po dobu několika měsíců od smrti George Floyda.“


Na barikády!


Je jasné, že Clintonová ani další američtí plutokrati do ulic nevyjdou, ani Molotovovy koktejly do svých rukou nevezmou. Najatá agentura je připravena, role přiděleny, zkoušky se konaly, největší korporace se praštily přes kapsu, téměř všechna média byla už dávno ovládnuta a přísně dodržují dané pokyny. Čekalo se pouze na rozkaz.

A ten zní: "Neuznat výsledek voleb za žádných okolností“.

A pochopitelně, že povel „Na barikády!“ nevydá sama Clintonová, která ho pouze tlumočila. A dokonce ani samotný stařík Biden, který už dlouho všechno jen čte z papíru připraveného někým jiným. Vydají ho zákulisní vládci USA, kteří nevzdali své globalistické plány na ovládnutí světa. Trump, jak předpokládají, jejich pokyny plnit nehodlá, proto musí být svržen. Za každou cenu. K tomu vše směřuje.

Listopad není daleko, budeme tudíž brzy svědky velkolepého shakespearovského dramatu rozehrávajícího v USA ty nejdivočejší vášně. Až „barevná revoluce“, s jejíž pomocí svrhávali vlády mnoha zemí, přijde nyní k nim domů.

Fakticky už dorazila.


37 komentářů :

 1. USA tak dlouho vyvazely demokracii, az jim tam zadna nezustala. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ty woe, přesně podle kopíráku scénář z Běloruska. To USA řídí snad Marťani.

  OdpovědětVymazat
 3. Leta letoucí se traduje, že převrat nemůže být pouze ve Spojených státech fašistických, poněvadž tam nemají USA ambasádu. A ejhle... zmýlená neplatí :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proto hodili tu porazku Killary na Rusko, ale nic nenasli. Rusama strasit uz nefunguje. A tak si lamaji hlavu, jak vyhrat. Clintoni jsou zlo, patri do kriminalu. Az se zacnou vysetrovat vrazdy lidi, ktere proti nim meli svedcit, skonci ve vezeni. Na to ale USA nejsou jeste zrale. Zlocin Bidena na Ukrajine - nic, ani muk.
   Ten kdo ovlada media a politiky chce zvitezit, ale nema to jiste.
   Lide nemaji penize, ale kdyz se spoji, nic je nepremuze. USA jdou po sto letech po VRSR k preformatovani. Bude stejne bolestne jako v Rusku. Nejvic vahraji vazalove, USA je prestanou vysavat a skrtit.

   Vymazat
  2. 10:27 Poslyšte, nechci být hnidopych, ale ten vámi citovaný fórek je už v článku uvedený... a jak se říká - opakovaný vtip už není vtipem.

   Vymazat
 4. Zajímalo by mne, jestli si do USA "pozvou" již zkušené pracovníky, kteří se rozehřáli za úplně stejných požadavků v Bělorusku, tedy z Polska, Litvy, Ukrajiny a České republiky? Pojedou Minářovic, Kolářovic a další "naše" svoloč posílit "zdravé" jádro "demokratů"? Vždyť se může také hrát o jejich "dobře placené poradní posty".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tajne sluzby vazalu a USA by musely konspirovat proti US establishmentu. Jinak se to nepodari. Majdany jsou operace tajnych sluzeb disponujicich ohromnymi peneznimi prostredky. Ukrajina stala USA 5 miliard. Nedavni uvolnil Trump 3.8.miliard $ na destabilizaci Ruska. FSB ma plne ruce prace, aby ty koupene kreteny zastavila ve vrazdeni.

   Vymazat
  2. 10:37 Ať nečekají na pozvání a jedou! Víte, jak si vorazíme? Každý den se počítá!

   Vymazat
 5. Dnešní vůdci jsou v zásadě sebestřední nedemokratičtí sobci. Řídí se jen po nás potopa a zapomínají na staré pořekadla: Každá mince má dvě strany , jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá , kdo jinémuá jámu kopá ... , zlé slovo ani párem volů do hzuby nevrátíš a že hozený bumerang se vrací .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejen dnešní vůdci, ale odjakživa všichni vůdci jsou sebestřední sobci, jinak by se nemohli stát těmi vůdci.;-)
   Ale zase na druhou stranu lidstvo vůdce potřebuje, protože bez vůdců by už dávno zaniklo v anarchii. Respektive by vůbec nevzniklo. I ten prvotní pravěký kmen potřeboval svého vůdce, který rozhodnul, že se půjde na nová loviště, protože na těch starých už není co žrát. Čímž zachránil kmen, ale jako "odměnu" za to si přidělil více žen, více stravy a více pohodlí. ;-)
   Kmeny, které takového vůdce neměly, ty pochcípaly a jejich genetické linie zanikly.
   Takže i vy tady teď můžete psát jen díky těmto vůdcům, protože jste pokračovatelem genetické linie lidí, které tito vůdcové vedli. ;-)

   Vymazat
 6. Jen k tomu označení "Clintnovců" jako globalistů. Souhlasíte s tím, vážení i nevážení čtenáři NR? Nebo globalisty vidíte naopak právě za Trumpem? To je přece podstatný politický moment, není-liž pravda? Já sdílím Pjakinův náhled na věc. Za Trumpem stojí globalisti usilující o transformaci USA a Clintnovci představují ty, kteří chtějí mermomocí udržet současné neudržitelné postavení světového četníka. Ale přiznejme si, ani Pjakin není neomylný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pjakin jistě není neomylný, ale v tomto mu věřím. Clintonka zastupuje světovou elitu-bankéře atd. Trump pracuje pro globalisty. V podstatě je to stejná svoloč, ale s tou globální si dokáže Putin poradit.

   Vymazat
  2. Já se jen divím, že po těch letech ještě někdo věří na ty Pjakinovy bláboly o prediktorech. To už je skoro na úrovni pohádek o Aštaru šeranovi a Vesmírných lidech. Jen tam jsou místo Plejáďanů prediktoři. :-D
   Pjakin je jak kafemlejnek, kterej pořád mele dokola a nějak mu uniklo, že už ho skoro nikdo neposlouchá.
   Asi naštěstí pro něj, protože kdyby ty jeho teorie mohl brát někdo vůbec vážně, tak už by dávno nežil.
   To je pro změnu zase můj názor na Pjakina. ;-)

   Vymazat
  3. Unknown 14:24
   A mohl bych se prosím dozvědět, jaký je rozdíl mezi světovou (globální) bankéřskou elitou a mezi globalisty? :-DDDDDD

   Vymazat
  4. Kubrte, máte větší rozhled o politické situaci ve světě než Pjakin. Ten svoje názory představil v knihách Amerika křivých zrcadel 1-4. Co kdyby ste nás nevědomé odkázal na své vlastní publikace. Třeba si poopravíme мирoвoззрение.

   Vymazat
  5. Vy rusáci těžko. Držíte se hesla nějakého Tjutčeva, že Rusku nelze rozumět, v něj je možné toliko věřit. No a to děláte. Netuším, kdo je Pjakin, ale asi to bude nějaký ruský Petr “Chemtrails” Hájek.

   Vymazat
 7. Ti američtí dovedové nakonec žádného prezidenta ani potřebovat nebudou, protože si tam bude od města k městu vládnout kdo chce. Vrací se jim tam starý divoký západ, takže nejdůležitější bude najít kvalitního šerifa, ovšem hnutí BML nic takového nepřipustí. S USA se ještě hodně nasmějeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jestli v Praze zůstane primátorem Hřiblboun, tak to tu bude to samé.

   Vymazat
  2. 11:54 Nezasmějeme! Zapomínáte na jaderný potenciál, mohou jej použít ve vyhrocené situaci v chystaném a již vlastně prováděném střetu navzájem proti sobě. To by byl konec našeho i jejich světa. Může to vše nastat. Dav je neřízená střela a policie pokleká. Apokalypsa.

   Vymazat
  3. 11:54
   Osobně si myslím, že VÁLKA SEVERU PROTI JIHU byla jen taková sranda. Ale pravdou je, že obrovské sklady atomové munice a pravděpodobně i chemických a bakteriologických zbraní mne děsí!!!! To asi nedopadne tak jako se to stalo za kreténa Gorbačeva v SSSR a ostatních zemích Varšavské smlouvy. Ale Řídím se tím co prohlásil
   pan PUTIN. Než svět podle Ameriky tak raději nic.
   On to řekl jinak ale tohle je můj překlad a můj názor.
   Václav

   Vymazat
 8. S pobavením sleduji, jak se USáků týká to, co sami vůči ostatním tak rádi praktikují. Tak dlouho u jiných vyvolávali převraty, nepokoje a revoluce, až se barevná občanská válka začala týkat i jich samotných. Jen tak dál, USáčci, klidně se navzájem požerte.

  OdpovědětVymazat
 9. v USA panuje skrytý rasismus jak u policie, tak u soudů,bílí pachatelé bývají obvykle trestáni mírněji než barevní a ani policii u nich hned nepředpokládá útok a nezabíjí tolik, je správné proti tomu veřejně protestovat. že se k protestům přidají takové zrůdy jako je Clintonová a spol. na tom nic nemění, ony sledují své zájmy, nikoliv rasovou rovnost v USA

  a připomínám, že falešný šek nebývá odměněn trestem smrti, střelba do muže, který přesně podle zákona řekl silniční kontrole, že má v autě zbraň, nebo do toho, který nastupoval k dětem v autě je prostě neodpustitelná.

  OdpovědětVymazat
 10. Tak to si jenom myslí většina se v usa nedá a je ozbrojena tak s nimi zametou a ta ježibaba bude v lochu. To samé u nás jejich poskoků je 20% většina nebude ustupovat menšině. Je vidět „pravda a láska" fašistických bestii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uz aby to bylo, ten zlocinny a podly blazinec a Babylon musi skoncit k blahu americkych obcanu a celeho sveta.

   Vymazat
  2. Uz aby to bylo, ten zlocinny a podly blazinec a Babylon musi skoncit k blahu americkych obcanu a celeho sveta.

   Vymazat
 11. U nás to rozhodně nemusí USA zkoušet, mají podporu vlády i v obou komorách parlamentu a Zeman mele z posledního.

  OdpovědětVymazat
 12. HRC po prohraných volbách 2016 utrpěla šok, protože si myslela, že má všechny stupně voleb pod kontrolou a vítězství jasné; přitom na některé její předvolební setkání přišlo jen několik desítek voličů. Ani to ji nevarovalo. Ostatně poslední přepočítávání hlasů podle volitelů bylo velmi těsné. Od té doby žije zřejmě myšlenkou na odvetu. Má vlivné kamarády ve všech strategických odvětvích a finance, ani chuť si přerozdělit Ameriku, případně svět jim taky nechybí.
  A proti nim Don, který má Ameriku rád a chce, aby byla zase nejlepší; a dělá to zadarmo. Všichni myslící Amíci to vědí. Komu budou přát bohové?
  My za plotem jsme jen diváci. A.Š.

  OdpovědětVymazat
 13. O súdy pracujú v prospech občianskej vojny. Zakázali policii zasahovať proti anarchistom.
  https://www.reuters.com/article/us-global-race-detroit-idUSKBN25W09S?taid=5f533c379ce3010001299fca&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter

  OdpovědětVymazat
 14. Kdysi tady kdosi psal symbolicky, že AURORA teď stojí na Misisipy. Obětí bude asi mnohem víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není Aurora, ale africká piroga z Jordánu...

   Vymazat
  2. 19:31 To je moc krkolomná kombinace, piroga je Ruská loď a Jordán u Izraele. Kde tam máte Afriku. To spíš osazení té symbolické Aurory bude z Afriky.

   Vymazat
 15. Co mi ta situace v USA jen připomíná...? Dopředu vědět, že volby budou neplatné, to si nedovolila dopředu avizovat ani opozice v Bělorusku. Zemana nemám rád, přesto jsem ho volil proti Drahoušovi.Trumpa nenávidím ale přeju mu drtivé vítězství. Bude sranda, i když Amerika, náš vzor, zmírá. Divná to doba. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Americe probíhá Majdan proti Trumpovi. Světlo vítězí a zvítězí nad zkomírající Cabalou!
   Seznam prvních 81 osobností, které byly zatčeny nebo popraveny. 4.6.2020.
   https://www.sfagi.gr/…ys/
   Obama řekl: „Jen jsem plnil rozkazy . “ Ano, to z něj udělalo zrádce. Uzavřel dohodu a na chvíli zůstal, aby pomohl Trumpovi, ale mezitím porušil rezignační dohodu a znovu se objevil, aby mohl být popraven střelou do týla.

   Manželka velkého Mika byla krátce nato popravena. Dozvíme se to příští rok, kdy to vše vyjde. Obama samozřejmě zradil Velkého Mika, aby uzavřel dohodu.

   Všichni zatčení udělali video přiznání k jednání, i když šlo o prostou smrt smrtící injekcí, místo aby byli zastřeleni skupinou nebo oběšeni. Smrtící injekce je upřednostňovaným způsobem, jak zemřít. Jen spíte a neprobudíte se. Je to bezbolestné a klidné. Velký Mike si vybral smrtící injekci.

   Vymazat
 16. Nechápu, proč hlídací psi demokracie, neprotestují proti podobným výrokům, které demokracii popírají?!

  OdpovědětVymazat
 17. M.R. Amerika náš vzor v 21 století může být jen pro parazita. Nenávidíte Trumpa a to jako proč. Je to výkvět Ameriky. Ovšem i on je jen představitel jedné skupiny parazitů. I rakovina zahyne s hostitelem.

  OdpovědětVymazat
 18. Vše se po volbách svede na Rusko, ovlivnilo volby, Putin vyvolal americký Majdan, v zemi vypukne všeobecný chaos, občané jsou vyzbrojení velmi dobře,liknavá policie a gardy nezasahují.Kobyla USA jede z posledního.Jen mám obavu, aby vnitřní konflikt nezpůsobil killarovské zavelení k využití lokajských evropských zdrojů na tažení "Drang nach Osten!.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.