Reklama

pondělí 7. září 2020

Dnes od 19. hodiny budu hostem internetového Svobodného rádia

 

Ivan David

7. 9. 2020

Budu hovořit o posledním vývoji v Evropském parlamentu, zejména pak o "Zeleném údělu a rozpočtu. Jistě dojde také na dění v domácím i zahraničním prostoru, například na Josefa Prokeše odmítající řídit autobus se sloganem SPD nebo na osvobození Mariana Kočnera na Slovensku. V druhé polovině pořadu pak budu odpovídat na otázky posluchačů.
 
 
 

 

9 komentářů :

 1. Ano, to všechno jsou hezké řeči, ovšem skutky jsou jiné: Klausovy srč.y smrdí v ČR pořád a sále víc. Co to ten haj.l u nás rozpoutal: přijdu k počítači a čtu: "Veolia kupuje Pražskou teplárenskou." Co už bylo řečí o francouzské zlodějně české vody. Co už bylo řečí! A kradou dál. Kradou dál. Zcela podle představ starýho Klause, toho haj.la, starýho ha.zla. Teď vydal zase jakési slinty: Sebevražda Západu. To není sebevražda. To není sebevražda. To je vražda. A starý Klaus je jedním z vrahů. Na věčnou památku. Starý h.jzl. Rozkrádač národa. Starý zloděj a advokát zlodějů. Proti tomu jen řeči a řeči. To nemůže stačit. Nemůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi mentálně retardovanej ubožák anonyme 14.38 - jak můžeš psát jako diskuzní příspěvek k článku takový ubohý, bezduchý kokotiny? O čem to píšeš? Urážíš sprostě Klause, dokonce ho obviňuješ z vraždy, - no a co dál? Stejní duševní mrzáci sprostě nadávají na americkým kanále (řádícím v ČR) Seznam.cz - Novinky.cz našemu prezidentovi - ale tak sprostě, že se z toho normálnímu člověku zvedá žaludek. Proč tihle duševní mrzáci mají tak naléhavou potřebu denně dřepět u počítačů, a protože se naučili klepat do klávesnice, umožňuje jim to tyhle sprosté nadávky? To se ani trochu nestydí za svoji sprostotu? A ta americká stoka Seznam.cz se svým mediálním kompostem je ukázková- když je článek o cikánech, diskuze je zablokována, protože se cikánům nadávat nesmí. To samé je s teploušema - ale prezidentovi se nadávat smí, když ani tak neuvěřitelně sprostý nadávky nesmažou? Na co si tady hrajeme? Na pokryteckej ksindl? A z čeho jsem nejvíc překvapen - že k diskuzím už se slézají jen potrefení dementi, slušný příspěvek už je vzácnost. Takové veřejné sprosté nadávky prezidentovi a premiérovi fungují jen v ČR - v jiné zemi si to lidi nedovolí. Morálka v ČR je totálně v hajzlu. Proč ty tady nadáváš Klausovi? Proč žvaníš o vraždách a obviňuješ Klause z vraždy? Jsi vůbec normální? Potřeboval bys, aby tě sebrali od počítače, a odvedli tě v klepetech do blázince,případně rovnou zavřít. Veřejně obviňovat z vraždy!!! A doufám, že konečně se v ČR k takové občanské selekci přikročí. Jak mají být slušní a vychovaní mladí lidi v zemi, kde smějí staří šmejdi veřejně sprostě nadávat a urážet? Svým příspěvkem nikoho neurážím -konstatuji fakt - ať je vyvrácen jen tím, kdo si ty sprosté nadávky na novinkách přečte, a pak napíše, čím lze něco takového zdůvodnit.

   Smazat
  2. Moment, Veolia zaplatí. To není Petrimex.

   Smazat
  3. My odběratelé to Veolii zacálujeme i s úroky.

   Smazat
 2. Biden - muž, který se dočista zbláznil
  Žárovku podle demokratického kandidáta na amerického prezidenta Joea Bidena nevynalezl běloch Thomas Alva Edison, nýbrž černoch. Prohlásil to při čtvrteční návštěvě Wisconsinu a zároveň zkritizoval výuku historie na školách. Rasová rovnováha není podle něj dostatečná.

  www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/joe-biden-usa-zarovka-thomas-edison-lewis-howard-latimer.A200907_092845_zahranicni_wass

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:15
   Toho senilního volotrka by měli v rámci humanity udusit sametovým polštářem !!!!!🤣🤣🤣🤣

   Smazat
 3. 17:49 Ono už se není čemu divit. Podívejte se co se děje kolem ČT, prezidenta, v severočeském a západočeském kraji. Lidé kteří boxují o bití a nebití nemají nervy ze železa. Pokud chcete kultivované debaty musíte asi jinam. Tady má právo své názory napsat i takový blbec jako já.

  OdpovědětSmazat
 4. https://www.arfa.cz/bojkot-do-ceske-televize-nejdu-protoze-lze-premier-babis-odmita-vystoupit-ve-verejnopravni-televizi-pridal-se-tak-k-prezidentovi-svetovy-unikat-a-obrovska-ostuda-moravec-zverejnil-sokujici-f/#.X1aR01Uza70

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.