Reklama

středa 9. září 2020

Impérium Bill Gates vrací Česku úder: Trest za roušky. Vraťte nám hranice! Co nám prcek Tchajwanec zamlčel. Jen další bublina? Budou se stát na vakcínu fronty? Facka lítá ve vzduchu. Ostatně soudím…

Petr Hájek
9. 9. 2020  ProtiProud

PETR HÁJEK připomíná, že ve své nové knize Úder současný stav na „koronavirové frontě“ předpokládal a nabízí několik rad, jak si na podzim a v zimě udržet (i duševní) zdraví


Světová zdravotnická organizace (WHO) je „znepokojena“ zvyšováním počtu nakažených v ČR. A hlavně nedoporučuje omezit „trasování“ nových zjištěných případů (jako by to někdo chystal). Vyjádření vypadá jako obyčejná drzost české pobočky této zločinecké instituce, kterou z významné části financuje Bill Gates. Je za tím však mnohem víc. WHO tím kromě jiného aktivně vstupuje do předvolební kampaně před říjnovými volbami do krajů a Senátu – právě tak, jako to činí ve Spojených státech. U nás proti premiéru Babišovi, v USA proti prezidentu Trumpovi.

Mobilizovaní globalisté jsou prostě strachy nepříčetní. Nebezpečí znovuzvolení Trumpa je samozřejmě pro ně to hlavní. Ale „pobočky“ se činí na všech místech planety. Jedna operace následuje druhou. Poté, co zkrachoval Majdan v Bělorusku, objevil se „otrávený“ Návalný. A protože tahle hra americké rozvědky nejspíš opět skončí krachem, přesouvá se mediální pozornost zpět ke „koroně“. Vždyť kvůli tomu byla vytvořena. Před Macronovou Francií či Španělskem socialisty Sancheze, kde jsou opravdu mocné přírůstky infikovaných, WHO kupodivu nevaruje. Jenže s námi má Gates nevyřízené účty.


Trest za roušky


Když bylo na jaře potřeba nákazu co nejrychleji rozšířit po celém planetě, aby mohla sehrát dramatickou politickou a hospodářskou roli v „přeformátování“ světa, WHO nás rovněž „pokárala“. Tehdy za bleskové rozšíření roušek. Současně pak dlouho nechávala epidemii „nízký profil“, a teprve, když už bylo jasné, že pronikla do všech částí světa – a nebude možné ji zastavit – dozvěděli jsme se, že jde o „pandemii“. A soudruh Gates současně spustil svou odrhovačku o vakcínách, kterou od té chvíle s ním pějí všichni globalisté (a jejich užiteční idioti zaměstnaní ve zdravotním a farmaceutickém hyperprůmyslu) v politice a médiích.

Taktéž u nás. Běsnění proti jediné jednoduché (sebe)obraně bylo leitmotivem jara. S přicházejícím létem nabralo na mediální intenzitě – navzdory pokračující korona-kampani strachu (v podstatě se v hlavních médiích nikdy nezeslabila, jen pokračuje). Vzbouřenci proti „rouškovému vězení“ dostávali prostor jako hrdinové a spravedliví bojovníci proti Babišovi (jen do brněnských šalin to proniklo s malinkým zpožděním, typicky po sezóně).

Vláda na jaře podlehla – a všechna restriktivní opatření – až na výjimečné případy – fakticky zrušila. Nyní ji titíž, kteří předtím nejvíc ječeli za „osvobození a uvolnění“ z Babišových totalitních drápů, zase stejně dramaticky obviňují a napadají, že současné narůstání počtu nakažených zavinila. Dvojitě slepá situace. Jedno je však jasné. Psal jsem o tom opakovaně nejen v Protiproudu. 


Hranice


Ve své knize Úder (vyšla v červenci, tři týdny byla bez jakékoli reklamy na prvním místě v celostátní prodejnosti – a stále je možné ji zakoupit také v našem nakladatelství) jsem napsal: „Ze všech uvolňujících opatření je samozřejmě nejspornější otevření hranic, na prvním místě průchodnost hranic zvenčí. Otevřené hranice jsou jako povel pro parazitické struktury: vstup volný! Přibližujeme se tím nebezpečí nového skokového nárůstu nakažených, které bude znamenat nutnost opět „utáhnout šrouby“. Ztratíme tak současně velmi draze vykoupenou komparativní výhodu, kterou vláda získala včasným razantním postupem.“ A je to tady.

Není divu, že Brusel nejvíce vřískal právě proti zavřeným hranicím, které opět občanům členských zemí připomněly, že to jde, že ještě hranice máme – navzdory „schengenskému zločinu“ – dosud nejtvrdšímu útoku na zničení historických států. Hranice jsou nejen základem vnitřní a vnější bezpečnosti občanů (pokud je umí stát bránit), ale především podstatným znakem suverenity: Jen my máme právo rozhodovat, koho k nám pustíme, koho ne (o migrantech je řeč v první řadě, ale nakažených se to týká právě tak).


Knihu si můžete objednat na www.ceskacitadela.cz
Zaregistrujte se na našich stránkách a sledujte naše další knižní novinky. 

Co náš Tchajwanec neřekl


Právě jsme se dozvěděli, že nejméně čtvrtinu otestovaných nakažených u nás tvoří právě cizinci. O tom, kolik infikovaných se – podobně jako v zimě – vrátilo roznášet dovezený Covid-19 z dovolených (bláznivá mánie vyjet za každou cenu k moři by měla být tématem dizertací pro psychology), ještě ani netušíme. V každém případě jsou volně propustné hranice hlavní příčinou problému, který s koncem prázdnin začíná dominovat. A nejvíce se „bouří“ ti, kteří mediálním a politickým tlakem (v kolaborantské spolupráci s Bruselem) vládu k razantnímu uvolnění na jaře donutili.

Blbská cesta pana Vystrčila (ODS) na Tchaj-wan by mohla být v tomto směru také poučná – ale kavárenská média toto zásadní poučení pochopitelně stopila až k bezvýznamnosti: Ostrov má přirozené hranice – a Tchajwanci (ti skuteční) prakticky nikoho k sobě zvenčí nepouští (nebo musí na dva týdny do karantény – s výjimkou Američany vypraveného prcka z Vysočiny). Důsledkem je NULA přírůstku nákazy. Je to prostě úplně jednoduché. Vysočinský Tchajwanec nás o nejpodstatnějším zjištění ze své primitivní provokace Číny neinformoval: hranice, jsou základním klíčem k bezpečnosti. Už jsme na to nějak pozapomněli.

Když jsme u toho, nelze si odpustit poznámku k dalšímu „pozapomenutí“. Máme se radovat, že prý u nás chystá vzbouřenecká čínská provincie investice – na rozdíl od své pevninské matky. Je to přece ale úplně naopak: vůbec nejde o to, kolik u nás investovat (a odvézt zisky zpátky). Jde především o to, kolik naše české firmy mohou vyvézt (a odvézt zisky zpět – a u nás je zdanit). V tomto smyslu je pro nás rovněž Tchaj-wan proti pevninské Číně jen velká NULA. Ostatně právě tak jako Vystrčil-Havel, který prý nám „narovnal páteř“ (pravila Bruselanka Jourová). Asi takové hrdinství, jako „za socíku“ bojovat proti americkému imperialismu návštěvou Kuby.


Jen další bublina?


Ve vzduchu se však stále vznáší základní otázka: Má to celé blbnutí kolem koronaviru nějaký smysl? Vždyť i vláda se brání mediálním útokům (těchže, kdo na ni na jaře útočili z opačných pozic) konstatováním, že navzdory vyšším číslům nakažených neroste (či jen mírně) počet hospitalizovaných s těžkým průběhem. Proč tedy všechna ta opětovná zpřísnění? Proč roušky zase skoro všude (mimochodem doporučuji si vzít příklad z profesora Prymuly, který za dostačující ochranu pokládá ty z nanovláken)? Proč ČT a spol. teď jedou opět koronu na plné pecky? Není už to samo dostatečným signálem k oprávněné pochybnosti?

Ti, kdo četli Úder, odpověď znají: Platí kupodivu obojí. Covid-19 není jen lehčí chřipka. Jednak má – a teprve bude mít – skutečné zdravotní následky. Až spolu s mizejícím sluníčkem (vitaminem D) a plískanicemi se zvětší dávky viru, který nově nakažení dostanou. Ale zdaleka nejen ty (krevní sraženiny, poškození vnitřních orgánů atd.), které se týkají především bezprostředně „ohrožených skupin“. Podstatná bude teprve kombinace se sezónními virózami, chřipkou na místě prvním.

Skoro se lze vsadit, že „shodou okolností“ se objeví nový kmen chřipky. A to může pak být už docela mela. „Devatenáctka“ bude fungovat jako ochotný vrátný pro invazi těch ostatních. Proto přiměřená ochrana (nanovláknové roušky jsou fakt dobré) a pokud možno jen minimální sledování mediálního strašení jsou hlavními prostředky na udržení zdraví (duševního na místě prvním). Už někdy před Vánocemi to totiž vůbec nemusí být jednoduché.


Facka lítá ve vzduchu


Teprve pak vrátí Gates direkt naplno: kombinace korona – chřipka začne plnit nemocnice i hřbitovy (o každoročních počtech obětí chřipky v řádech tisíců, ač byly, jsme se dosud nedozvídali, teď to bude předmětem dramatických zpráv po dvacet čtyři hodin v ČT a spol.). A z vakcíny, kterou zatím více než polovina lidí podle průzkumů odmítá, se stane nedostatkové zboží. Podpultovka. Celoroční vytváření atmosféry strachu se zhmotní právě v tom. Většina bude toužit po tom, aby jim kamarádi velkého Billa vpravili do těla látku, jejíž obsah a zničující účinky zaznamená široká populace nejspíš až s odstupem – a po přiměřené mediální masáži ji s vakcínou vůbec nebude spojovat.

A podle toho, kdo bude tou dobou v Bílém domě (ve Strakovce, na Pražském hradě) se budeme dozvídat, že buď „spojený svět“ koronakrizi zvládl, nebo naopak. Politickým nástrojem už korona (a její budoucí bratříčci a sestřičky z farma-laboratoří) zůstanou setrvale. To je hlavním smyslem celoročních poplašných mediálních bubnů.

Co z toho plyne? Nebát se a… za žádných okolností se nenechat očkovat. Přijdou (poměrně brzy) chvíle, kdy i tato věta se nebude smět objevit ani na Protiproudu, aniž by měla za následek trestní stíhání. Ta facka lítá ve vzduchu už dlouho, jen ji pořád nebereme dostatečně vážně.

Ostatně soudím, že jediný účinný prostředek ochrany před tím vším je obnovení hranic a státní suverenity – tedy czexit. Že je to úplně jiné téma? Právě naopak! Jen nám to naši „Tchajwanci“ usilovně zamlčují.

Vraťme jim úder.


37 komentářů :

 1. Taiwanský zázrak v Praze. Jen co se pražský primátor Hřib vrátil z Taiwanu, začal strmý růst počtu uzdravených s Covid-19. Zatímco za předchozího půl roku se v Praze uzdravilo 3985 lidí (k 7.9.2020, 18:00), tak za pouhý den a půl stoupl počet uzdravených o 581 lidí !!! (4566 k 9.9.2020, 18:00)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes měl tiskovou v ČT pan Hřib a jeho klan. Rozčiloval, se že stát během jeho výletu nezajistil v Praze dostatek odběrových míst. Kdyby se trochu snažil, tak na Strahově má obrstadion s přístupem jak z P5 tak z P6 a tam může postavit i 100 stanů pro odběr vzorků klientů z aut, což je v jeho kompetenci. Zbylým problémem by zůstala jen kapacita zdravotníků, tu si musí zajistit zdravotnictví spolu s armádou. Tak méně politických manifestací a trochu víc činů pane primátore.

   Vymazat
 2. Veřejná masmédia už jsou pouze pro "spící" lidi.
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3484-hrably-tchaj-wanec-milous-vystrcil-nas-uci-myslet-tygrim-asijskym-zpusobem-priveze-experty
  https://pravdive.eu/news/232740/sokujici-zprava-az-90-testu-na-koronavirus-je-lzivych-uvedl-denik-new-york-times-v-ceske-republice-tak-pocet-pozitivnich-pripadu-zrejme-neni-27-tisic-ale-jen-pouhych-2-7-tisice-opatreni-vlady-jsou-hrube-prestrelena

  OdpovědětVymazat
 3. V žádném případě nebrat ruskou vakcínu. Vakcína Evropské unie sice způsobuje mozkovou mrtvici, ale je to vakcína naše. Z Ruska bereme jen Navalného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:18 Člověče nešťastný, vždyť to zase bude brát spousta lidí vážně a začne vám nadávat. Uvidíte!

   Vymazat
  2. 20;18
   1.4.!!!!! 🤣🤣🤣🤣

   Vymazat
  3. Mluvčí ambasády USA Petříček prohlásil že běloruskou opozici vedenou Pavlem Latuškem podporují všichni občané ČR. On ten lokajíček snad upadl na kámen hlavičkou. Volit ještě jednou socany, tak to radši nepůjdu k volbám.

   Vymazat
  4. To by byla chyba.K volbám se musí,jinak ten hlas mohou dostat zrovna socani nebo jiná verbež.

   Vymazat
 4. Ano, asi tak platí obojí, jen nechápu proč neplatí karanténa a testy pro gastarbaitry dovážené agenturami. Na místě by byla i celková lékařská prohlídka, není tajemstvím že se tak sem importují i jiné choroby např. TBC.. Potom zbytečně jsme pro Evropu červenou zónou.

  OdpovědětVymazat
 5. Problém vakcinou Astra- Zeneca spočívá v tok, že základem konstruktu pro imunizaci je nevyzkoušený opičí adenovirus. Na rozdíl od tvrdě a politicky kritizované ruaké vakciny, kde jsou záklaem konstruktu lidské a vyzkoušené adenoviry. Velkým průserem je, že řada vakcin dalších firem je taky opičí adenovirus a že tím může být spousta práce kompletně znehodnocena. V lepším případě dojde ke zdržení, protože se příslušné konstrukty budou muset ověřit. Druhá výhoda ruského přístupu spočívá ve využití dvou různých konstruktů jako nosičů kousku genu, proti kterému vznikají protilátky. Tahle koncepce je opravdu mazaná a jiné vakciny ji nevyužívají. Omezuje to vznik nežádoucích protilátek proti částem konstruktů. Jenže uvedení do praxe bude záležet do značné míry na marketingu a zákulisním politickým vlivům. Bohužel to znamená, že nejlepší vakcina nemusí vyhrát. jogín

  OdpovědětVymazat
 6. Fronty se stát budou, blbců je vždycky dost.

  OdpovědětVymazat
 7. Ruský ministr obrany se nechal očkovat
  https://www.youtube.com/watch?v=-jb20RedKqk&feature=emb_logo

  OdpovědětVymazat
 8. Proč dělá taiwanský skútr předsedu senátu? Protože domorodci nechodí k volbám, že prý nechtějí senilát a tak skútrovi stačí příbuzní ke zvolení.!

  OdpovědětVymazat
 9. Czexit zastaví koronavirus? Tak to je ještě lepší než chemtrails. Pan Hájek vždy pobaví, mám jeho humor rád.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Czexit zastaví i podobné hlouposti, jaké šíříš ty, eurosojuzní hujere!

   Vymazat
 10. Nevím proč s rouškami otravují celé Česko mají to udělat kde jsou ohniska nákazy zavřít hranice. A Czexit je nejlepší řešení pro naši zemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,22
   Jsme ovčani a blbci,když ty NEsvéprávný vohony posloucháme a konáme s rouškou na hubě to,co NEMÁ ANI OPORU V ZÁKONĚ!!!!!.-////

   Vymazat
  2. Pro 11,31: Paragraf 152 trestního zákona - Šíření nakažlivé nemoci.

   Vymazat
  3. 11:31 Mluvíte za sebe, jste vskutku ovčan a blbec. Když vám stačí vaše svoboda neomezená rouškou, tak netřeba nic dodávat. Co se týká demokracie, tak ta bývá v mezních situacích i omezena. Stejný problém vyřesil i Churchill omezením pohybu před dnem D. Briti to pochopili.

   Vymazat
  4. 10:55
   Vy už nejste ani ti ovčani a blbci, jste projetej mlejnkem a znova zfomovanej do karbanátku. Gratuluji, dostal jste se do dalšího stádia poroby.

   Vymazat
  5. Šíření nakažlivé choroby? Tak proč nejsou stíhání všichni ti, co se přechodí chřipku? Ono totiž spáchání trestného čini je třeba nejdřív dokázat, víme?

   Vymazat
 11. Osobně, pokud se budu moci rozhodnout, bych se raději dal očkovat ruskou vakcínou vyvinutou státním ústavem než nějakou pochybnou z USA nebo Británie a podobným komerčním šmejdem. Tu milerád přenechám na testování na opicích. Vzhledem k tomu, že USA nebo Británie to vyvíjejí zásadně jen a jen s ohledem na zisk a po osobní zkušenosti se zázračnou německou vakcínou proti chřipce, kdy jsem pak ležel do týdne se skutečnou chřipkou 2 měsíce. Poslední dobou co sem přijde z toho skvělého západu jsou jen samé zmetky ať potraviny, průmyslové zboží, nářadí, obuv, ale dokonce i značkové hadry. Ta jejich vychvalovaná kvalita je násobně horší než to co přijde z Japonska nebo Jižní Koreje. Osobně si objednávám věci i z Číny a spolehlivě fungují na rozdíl od toho šitu co tady prodávají tzv. obchodníci a velkododavatelé údajně také z Číny. K tomu Covid 19 jsem četl, že má v sobě sekvenci DNA z HIV. To je velice zajímavé. Kdepak ji mohl získat od toho netopíra nebo luskouna na tržnici ve Wuchanu? Pokud je to pravda a má v sobě část DNA z HIV, tak teprve po delší době vyplavou na světlo "nečekané" zdravotní potíže a podlomená imunita stejně jako u HIV nebo stále zákeřnější boreliozy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná, že "všem radostem" nebude konec. Tak se vesele a uvědoměle promořujme.

   Vymazat
 12. Kdo by to byl řekl, jaký je ten pan Bill divoký. Ale to jsou ta léta budování socíku, kdy si český národ odvykl a zapomněl na zločinnost neoddělitelnou od kapiktalismu a teď chytřejší se diví a hloupí nechápou, v jakých spárech jsme se to octli. Oligarchové by chtěli řídit svět k podobě svých potřeb, bez ohledu na to jaké miliony hrobů za nimi rostou a když to nejde, tak prostřednictvím svých žoldáků kuciakují, novyčokují, bombardují, vypalují..... a vyhání lidí z domovů do emigrace jako stáda dobytka. A když se objeví lidé, kteří mají humánnější představy o Světě, ihned je likvidují šmirglovými, nabarvenými atd. kontrarevolucemi. Jistě jsou výjímky, ale v matematice zřejmě platí závislost: čím více peněz, tím větší zločinnost!

  OdpovědětVymazat
 13. Naprosto souhlasí s obsahem článku a nejvíce se závěrem. Pryč ze skurvené EU.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 14. 10:37 Dodávám i z NATA.

  OdpovědětVymazat
 15. Ostatně senát (výše správněji uvedeno senilát) by měl být zrušen.

  OdpovědětVymazat
 16. Jsem rozčílený, musím se s vámi o ten nesmysl podělit. Tentokrát to mám z naší Veřejnoprávní, docela mne překvapila, že zveřejnila tu reportáž. Byla o zoufalství firem, které vyrobily kvanta desinfekčního prostředku anticorvir a naše drahá EU jej od zítřka zakázala snad pod tím názvem prodávat. Odběratelé zrušily objednávky a výrobci budou asi muset vše přebalovat a tak se výrobek prodraží a dodávky zdrží. No uznejte, to je další perla pitomin od EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horší bude, jestli to vylejí do odpadu.

   Vymazat
 17. Kristepane, již i Hájek podlehl "testovací mánií?". Na síti teď běží nové video, kde moderátorka uvádí výsledky průzkumu, který provedli novináři z New Yourk Times ve třech státech USA. Výsledkem je, že až 90% pozitivně testovaných bylo falešných! Takže budeme-li aplikovat toto zjištění na naše poměry, tak celé to hrůzostrašné navýšení u nás, je jen další podvod. Video, pokud ho ještě nesmazali je na Youtube - https://youtu.be/f6deHoFD90M. Já jsem teď na svůj web vložil kompletní dokument celého průběhu této falešné pandemie ve třech částích - Obecná, ekonomické dopady a cesta k totalitě. Kdo má zájem, najde to na: http://desitka.org/pandemie/zdravotni-pandemie-pandemie-strachu-start-k-totalite-1-cast/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevěřte médiím, chodložte roušku a nezapomeňte olíznou kliky u obchodů. Chutná jdou i držadla v MHD.

   Vymazat
 18. Soudruh (miliardář) Gates?... Proboha, to jsou žvásty: typická hájkovina. Ztráta času.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dalibore, neztrácejte čas a raději hrajte na housle.

   Vymazat
 19. Můžeme se na všechno vykašlat, dokonce i na roušky a buďme pozitivní. Jen jedno je jisté díky úspěchu z promořování se nám zavře Evropa. Dopad a následky svého rozhodnutí pak nesvalujme na Babiše. Nebo máte pravdu a " víra tvá tě uzdraví "...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.