Reklama

středa 9. září 2020

Ivan David
9. 9. 2020 videozáznam Europarlamentu

V krátkém vystoupení evroposlanec MUDr. Ivan David za Svobodu a přímou demokracii seznámil členy Zemědělského výboru (AGRI) Evropského parlamentu s problémy odbytu českých potravin ve vlastní zemi. Jmenuje dvě hlavní překážky: dovoz dumpingovaných potravin a zneužívání monopolního postavení zahraničních obchodních řetězců.


Omluvte, prosím, sníženou kvalitu záznamu, který byl pořízen pomocí videomostu. S komentářem můžete tento příspěvek také shlédnout na facebookovém profilu europoslance MUDr. Ivana Davida, SCc.

12 komentářů :

 1. Předmět: Masna v EU německá kvalita za solidní ceny!
  https://www.email.cz/download/k/i5KvDY101v0PoRinujv6smtACC_j3KQnNC7S1ytj_mJI4EZzXahfaA59UIcaCVwTF5Vonxo/ZDRAVI--ZAPADNI_SUPERMARKETY+MASO-02ze02-majjan.mp4
  https://www.email.cz/web-office/hE1P8q3N5p8cDqcR8gvHFWarTTD3GLoCHbt0qb6G9vLVrxkx2EBlrxMmlWifMiF0Gj6tgKY/ZDRAVI--ZAPADNI_SUPERMARKETY%2BMASO-01ze02-2x-majjan.doc

  OdpovědětVymazat
 2. Známky degradace moderní společnosti:
  1. Infantilizace adolescentů. 2. Výchova dívek a chlapců podle společných standardů. 3. Vytváření egocentrického obrazu světa. 4. Formování obrazu „úspěšné“ osoby. 5. Sex a násilí místo lásky. 6. Moje vlast je celé lidstvo. 7. Tabu o šlechtě. 8. Ničení rodinných hodnot. 9. Spotřeba jako „antidepresivum“. 10. Alkohol, tabák, drogy. -------------------------------------------------- -------------- Západ se snaží vnutit všechny tyto vředy západní rozpadající se společnosti do celého světa, což se odráží v nízké kvalitě moderních filmů, v nekvalitní literatuře a v hudbě zombie, bití mozku člověka a schopnosti racionálního a logického myšlení
  Bohužel , žijeme v době, kdy se Západ snaží zombifikovat člověka a přeměnit ho na poslušného robota, který se nebude množit, ale bude fungovat pouze k uspokojení rostoucích potřeb Západu
  Zdá se, že se lidstvo vrací k otrokářskému systému.

  OdpovědětVymazat
 3. Pan MUDr. Ivan David se velmi přesně vyjadřoval k situaci v Bělorusku v české bruselské televizi. V čase cca 17:15, v průběhu jeho odpovědi na dotaz ho "moderátorka" prostě začala ignorovat, a začala mluvit s vondrou. Je to jedna z ukázek, jak trpaslíci z té štvavé vysílačky nenávidí pravdu, a všechny s odlišnými názory:

  https://bit.ly/3lYjAMp

  Zrušit konečně koncesionářské výpalné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je nutné podotknout, kde se objeví Mike Pompeo /americký ministr/ tam se najednou nedaří ničemu. Vystrčil je ukázkou, odměňme Tajwance v příštích volbách červeným semaforem.

   Vymazat
 4. Dr. David vysvětlil, proč z velkého vývozce potravin jsme se přeměnou v kapitalistiký stát stali jejich velkými dovozci. Je ovšem i nutné připomenout, že EU české zemědělce "odměňovala" za návrat do 18. století a trojpolnímu systému s ponecháním půdy ladem, že zlikvidovala pěstování dobytka a zejména vepřů a že podporovala nejvíce zemědělce, kteří dřeli na počítačích při vyhledávání dotací za nic nedělání. Své sehrály i renty vyplácené takto sedřeným zemědělcům od 55 r. ve výši 16500 Kč (možná, že dnes již daleko více) . Chytřejší si takto "našetřili" z peněz pracujících na slušné statky (získali do vlastrniství za 30 roků té dříny i více jak 50 ha orné půdy, což dříve bylo dílo desítek generací - mimo šlechtu) . No a stali se z nich světoturisté, neb na počítači pro zisk dotací lze pracovat i z Austrálie, USA, Braztilíe a většiny i Afrických států. No a když Covid-19 udělal tipec cestování po Světě, tak si cestují nyní po lázních a do Prahy a zase za dotace (vouchery) na výživné majitelů hotelů . A tito dobrodinci společně s kapitálem pak řvou bolestí, když by měli dostat přidáno duchodci. Jo, pro ty by si tak přáli akorát k Vánocům dávku Novyčoku ze zásob NATOčto. Jakpak je ten špás drahý? Prý by kapitalistům za zasmání stál!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,29
   Kdybychom alespoň dováželi potraviny,ale my ve valné většině dovážíme protektorátní vládou schválené Otraviny!!!!!.-/

   Vymazat
  2. Neštvěte proti zemědělcům, jsem sice už z druhé generace Pražák, ale část příbuzenstva se ještě koncem minulého století živila v zemědělství a dobře vím, že kecáte o rentě 16 500. Kdyby to byla pravda, tak by se nekonal úprk mladých z vesnic do měst. Strčte si své bláboly za klobouk a nerozeštvávejte zdejší lidi. Už se podařilo poštvat mládež na důchodce, teď mi připadá, že na objednávku se poštve město proti venkovu a pak taky zbytek republiky proti Praze. Kdo vám to platí ?

   Vymazat
  3. Ad 10:34. No právě úprk do měst. Protrože tam je intenetové spojení nejlepší a vyhledávání dotací nejsnadnější. Zemědělství, to je dnes hlavně práce pro počítačového mága, stejně jako dotace na ušlé zisky kapitálu dnes za covid 19. A těchech 16.500, to dostávají sedření tatíci od počítačů od 55 když předasjí hospodářství i s počítačem svému nástupci ve výrobě dotaqí. K tomu pak důchod, který se ukládá na účet, neb souběh obého není možný. A tak takový 70letý dříč má už na kontě i třeba našetřený milionový důchod. A k domu dnes na vouchery si děká leho v Mariánkách nebo Luhačkách zase za peníze daňových poplatníků. I já pocházím ze zemědělszví, vidím, slyším a Alzheimra a demencci nemám. Pane, pro těch 16.500 renty se nevtekejte, pravda za to nestojí a zdraví máte jen jedno! Jinak v dědině, odkud pocházím, vyrostla vilová čtvrť těch chuďasů, myslím, že bto bude kolem 50 domů a roste další "předevsí, tam staví domy v novém slohu "stodola" s francouzskými okny, nechoďte se ale dívat, pukl byste smíchem a doktor je tam daleko.

   Vymazat
 5. Nejsem diplomat, ale slušně řečeno jsme v EU jen do počtu a jako páté kolo u vozu neovlivníme její směr. Jde jen o ztrátu času a rozvoje našeho hospodářství. Že nás koza netrkla, kdybych to býval věděl, tak bych tam nechodil.
  ps Na FB mi u některých vašich videí nejde zvuk.

  OdpovědětVymazat
 6. Říká se tomu "tržní hospodářství". Silnější požírá slabšího a prvořadým cílem je vlastní profit. Postupným vytlačením "malých" z trhu, politiky zvýhodněné podmínky řetězců bez přihlédnutí k potřebám a požadavkům občanů s ohledem na kvalitu potravin a potravinovou soběstačnost státu. Došli jsme a nyní si čím dál lidí začíná uvědomovat, že politická orientace na západ nás dovedla do stavu, který je pro nás nevýhodný. A to ještě není konec ...... ještě ne. Stále máme co ztratit.
  ABC

  OdpovědětVymazat
 7. Teď už máme co jsme chtěli ... Aneb, demokratický kapitalismus
  v praxi.

  OdpovědětVymazat
 8. Slyšel jsem krásnou definici diplomacie od W.Churchilla - je to umění poslat někoho do zadku, tak míle, že se sám zeptá kudy se tam dostane.-Omluvte, jestli jsem nepřesný. Jen mě to napadlo ve vztahu k EU.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.