Reklama

neděle 27. září 2020

Je libo migranta inženýra za 10 tisíc eur? EU nepokrytě obchoduje s lidmi. To neva?

Tomáš Vyoral

27.  9.  2020  blog autora

Vůdci EU začali fušovat do obchodu s „bílým“ masem. Inženýr, jaderný fyzik či „nezletilé dítě“ z Afriky či Blízkého východu jsou v nabídce za 10 tisíc eur. Samozřejmě plus, protože o překvalifikované není příliš zájem.
„Pokud přijmou běžence z přetížených zemí či lidi zachráněné na moři, dostanou na každého člověka příspěvek 10 tisíc eur (270 tisíc korun),“ informoval iDnes v článku: Přijetí uprchlíků bude možné nařídit. Musíte být solidární, říká šéfka EK.

Takže nepokrytý obchod s lidmi. Cena jednoho migranta, ať už jde o inženýra, jaderného fyzika či „nezletilé dítě" v hodnotě 10 tisíc eur (tedy asi 270 tisíc korun). Jen se nenechte zmást. Navzdory tomu, jak nám většina uvědomělých a slunečně pseudohumanitních médií či novinářů (typu Palaty, Peheho, Fendrycha, Navary a dalších...) i politiků léta vnucovala představu multikulturního ráje, obohacení demografického i ekonomického, pravda a láska o ní zvítězila. Nebo jsou snad oni výše zmínění jen natolik překvalifikovaní, že o ně není zájem, a za každého přijatého země dostane ještě zaplaceno?


Nárůst útoků psychicky nevyrovnaných nožů a vzpour osamělých náklaďáků

Nebo si spíš Evropané všimli jistého nárůstu nepřizpůsobivosti, útoků nožem a vzpour osamělých náklaďáků, které nesouvisí, nemají nic s ničím a už vůbec ne s náboženstvím lásky? Ostatně už i nás, kde prý žádní nejsou, si jeden Afričan, samozřejmě psychicky nemocný, jak jinak, vyšlápl na nezletilou holčičku, za což dostal směšné čtyři roky all inclusive v našem vězení.

„V případě výjimečného přetížení některé země, které ostatní státy nezvládnou vyřešit na základě dobrovolnosti, by přišla na řadu ‚povinná solidarita‘. V jejím rámci by EK mohla připsat členské zemi část z počtu běženců určeného na základě výkonu ekonomiky a velikosti populace. Stát by pak je pak musel přijmout nebo zařídit jejich návrat domů,“ píše se dále v článku.

Orwellův newspeak jak vyšitý. Diktát jako povinná solidarita. Kde je teď hrdinný Tchajwanec Vystrčil (a jeho obdivovatelé), který chce Čechům narovnat páteř a ČR jako svobodnou a nezávislou zemi?

Pro všechny případy vám všem doporučuji si přečíst tyhle zásadní rady, které se nám budou hodit, až náboženství míru pohltí celou Evropu: 

100 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Populační růst v Africe je 50 milionů černochů ročně.
   To znamená že černošky jsou schopné naplodit celou roční migrační vlnu do EU 2,4 milionů migrantů za dvacet dní.
   Pokud se do toho započítá Afghánistán, Pákistán, Irán, Sýrie, atd. to číslo bude v řádu jednotek dní.
   Tady z toho je vidět nesmyslnost celé věci s migrací.
   Smysl to samozřejmě dává Sorošovi a jeho poskokům, kteří chtějí zlikvidovat evropské národy.

   https://www.epshark.cz/clanek/715/africky-populacni-boom-hrozba-pro-budoucnost-evropy

   Proto je třeba urychleně začít pracovat na protiváze EU.

   Smazat
  2. 7:48
   Zajímavé, já dostanu ročně od státu důchod 60 tisíc korun?

   Smazat
  3. Drzost Komise EU te Uršuly,která dokázala porazit sama svůj Wehrmacht se bude zvěšovat.

   Proč nenažrani bohati,kteři vymyslelli svoji doktrinu neomarxismu vyanucené brzy "humanitarni diktatury"nechtěji být opatřeni tzv 50% "davkou" ze svých naahrabaných miliard a ty peanize nedaruji přimo do Afriky!
   Ma li Gates 106 miliard zaplatil by dávku 50 miliard a to by mohlo uživit spořivé afričany doma.
   Kdovi zda to neni rasista a dělá se hloupy,že ho to nenapadá a raději chce vybit nebohý svět a asi i ukrast penize určene na social.
   C19 se mu libi,zabil prý už skoro 200 000 amiků.
   Proč nepoprosi strejdu Putina o vakcinu,namisto,aby uvalil na vědce,kteři vakcinu vynalézaji EMBARGO!!aaa

   Smazat
 2. EU kšeftuje s bílým masem?! Hyenysmus, není co komentovat!!! Ven z EU a NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volím SPD, jediná možnost. Ostatní "demokrati" nás zaprodají.

   Smazat
  2. SPD by mohla zkusit inicializovat posilu na př.tim, ze by doporucila postavit ohrozenym krestanum HKSH

   tj husitske krestanske socialni hnuti,ktere by mohlo mit podobny lidovy Program jako SPD a angazovalo by ty nestastne,mirne holubicky verici,ktere ceka masakr nebot ka ka ram v sure 4-89 prikazuje zabijet "neverici"tj vsechny jine nez muslimy,kdykoli a kdekoli budou tzv "vericimi"nalezeni a obrati se zady,aby mohli byt zezadu lstive podrezani!
   Tuto suru nikdy nelze zmenit,kdo z muslimu by se o to pokusil musi byt ostatnimi zabit!
   Soucasna KDU je relikt minulosti,ktery je zvolen jen,aby slouzil pry landsmansaftu k ziskani naseho uzemi,jehoz hranice nejsou nikym zarucovany.
   HKSH by mohlo propagovat opravdovou svobodu a primou demokracii,nebot i Jezis rozumel pod pojmem SVOBODA system bez dluhu a vadnych exekucnich zakonu.
   Pry se na internetu objevila zena, ANNA,ktera inicializuje nejen vznik nove antineomarxisticke ideologiie,ale je pry i verici a tedy prisla s myslenkou pomoci SPD dosahnout v Parlamentu vznikem nove sjednocene koalice pokud mozno VETSINY!

   Smazat
 3. Je zajímavé, že pokud migrant spáchá v EU nějaký zločin, tak je automaticky magor, nebo měl v době činu sníženou schopnost se ovládat. Nikdy jsem nezaznamenal, že by byl některý z nich exemplárně potrestán. To odpůrci migrace jsou na tom přesně obráceně, ti jsou příčetní vždy i když migrační politika EU může bezpochyby někoho k nepříčetnosti přivést. A tak zatímco jedni mohou atentáty slavit výkřikem Alláhu akbar, my v obdobném případe zvolat Chvála pánu Bohu nemůžeme. Je na to paragraf.

  OdpovědětSmazat
 4. Pane Vyorale, nebuďte takový pesimista. Doba jde šíleně rychle dopředu. Podívejte, zrovna nedávno z Afriky připlaval do Francie migrující chirurg i s nástroji a jak je zvykem migrantů, hned se pustil do práce. Pravda operace srdce se mu napoprvé ještě tak nezdařila, ale párkrát toho kněze píchnul velmi pěkně. A považte, ještě před pár lety by mu to srdce i sežral. No a dnes už né. Jen vyjádřil uspokojení, jak hezky začal. Evidentní pokrok. Pak že to nezvládneme. Dokonce nechce za operaci ani honorář, protože prý vyznává ty naše hodnoty a je mu tam nahoře za takové dobrodiní slíbeno 77 panen. Evidentní pokrok. Pak že to nezvládneme. Pro začátek bych z takových lékařských kapacit udělal osobní lékaře, třeba pro chlapce a děvčata z Evropské komise. Prostě, pane Vyorale, nebuďme úzkoprsí a dopřejte migrantům trochu času. Dvě stě, tři sta let bude stačit. Oni se zařadí, začnou vyznávat ty evropské hodnoty a vesele přejdou na to naše humanitární bombardování. A to už, jak jistě uznáte, je jinačí psina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropani skončí jako neandrtálci. Už to tady jednou bylo.

   Smazat
 5. Před chvílí jste tady dali článek s nějakými štětkami, co chodí večer bez doprovodu v šortkách po ulicích a teď se rozčilujete, že na to muži reagují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 08:41 Možná jednu takovou štětky máte doma, pokud tedy nemáte na hlavě turban. Jiní muži by mohli recipročně řezat strašidla v černých hábitech,to by se vám už ovšem asi tolik nelíbilo,že.

   Smazat
  2. 8:41 Co to, meleš normální chlap se rád podívá na holku v minisukni. Todle dělají islámský fanatici kvůli nenávistné víře. Teď se zase ve Francii bodalo nožem do lidí právě z nenávisti. Můžete si neziskovkáři a pyjáti lhát jak chcete normální lidi nezblbnete.

   Smazat
  3. Chudáci, moje stará by nikdy v podobných hadrech ven nevyšla, to bych ji pěkně naložil. Že vy máte doma štětky, to je mi líto, ale můžete si za to sami.

   Smazat
  4. 13:55 Svoji manželku jste pojmenoval "moje stará" a cenzurujete, co může a nemůže si obléknout. To vypovídá o vás že jste mačo, křupan a násilník. Chudák jste vy, a vaši paní je mi líto.

   Smazat
  5. 17:34

   o mojí ženskou se laskavě nestarejte. Narozdíl od vaší šlape jako hodinky a má mě v úctě.

   Smazat
  6. 18:03 - nepřemýšlel jste o koupi silikonové manželky? Stačí jednou za týden vylít do vany osprchovat a šlape jak hodinky. Pravda, neumí vyprat a uvařit, ale zase ušetříte za jídlo a popelnice. Můžete si s ní i popovídat a když ji naložíte, nehrozí vám trestní stíhání.

   Smazat
  7. Jsem zastáncem: Běda mužům kterým žena vládne a výjimka potvrzuje pravidlo. I když by bylo zajímavé jak by euroatlantická civilizace vypadala kdyby se ženy staraly jen o domácnost, děti a nechodily do práce.

   Smazat
  8. 18;03
   Šlape jako hodinky... sakra, ale Perlovku ji zavřeli a E55 už taky moc nefunguje, takže rozvod na obzoru???? 🤣🤣🤣🤣

   Smazat
 6. Jo četl jsem celý článek a nemám o ně zájem jestli to bakšiš udělá tak příští volby poslední šance něco změnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nestačí volby, je třeba rozjet demonstrace!

   Smazat
 7. Evropská komise je banda protinárodních kurev a hajzlů.
  Proto je nutné se těmto hajzlům postavit jako Maďaři a poslat je do hajzlu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:44 100%
   EU je něco jako kriminál, kde se hlavní kápa netají tím, že vás chtějí zlikvidovat!

   Smazat
  2. Prodejných kurev a halzlů, vědí moc dobře co dělají.

   Smazat
 8. Je třeba spustit projekt Trojmoří jako protiváhu šílené EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.53 To chcete , aby nám vládli polští bigotní katolíci a Američani ?

   Smazat
  2. Určitě lepší polský katolík, než hordy džihádistů. Polský katolík ale zůstane doma v Polsku, tohle se vám nasere přímo do ložnice.
   Iniciativa musí přijít především z V4, USA za nás nic neudělá.
   V konečné fázi by mohli vystoupit z EU všechny státy V4 současně.

   Smazat
  3. 17:50 To jste vzal ke: Polský katolík zůstane doma? Podívejte se do historie Polsky. Všude nasadily do správy Poláky a ve školách se učilo Polsky. Pokud by měly skutečnou podporu SS tak by je nikdo nezkrotil. To ještě uvidíte co se bude dít.

   Smazat
 9. Vy se tak pohrdavě vyjadřujete na adresu uprchlíků, jimž jste zničili jejich domovy a životy, že se z toho chce normálnímu člověku zvracet. Normální člověk je soucitný a stokrát se uskromní, aby poskytl podobným lidem azyl a pohodlí, jenže vy ne. Jste lidské bestie, které si zaslouží největšího pohrdání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediní kdo tady někomu zničil život vy havloidi! A zničili jste ho nám obyčejným Čechům. Nechali jste rozkrást českou ekonomiku a Čechy nahnali do jako otroky do cizích montoven.
   Takže držte hubu a zalezte sto metrů pod zem!
   Mimochodem v Sýrii, Afghánistánu, Libyi a vlastně všude jste to rozjebali zase vy zasraný havloidi! Tak hnusnou karmu neměli ani esesáci na konci války.

   Smazat
  2. Kdo zničil uprchlíkům domovy a životy ? V naší zemi nikdo. Proberte se z blouznění. Jste evidentně duševně nemocný člověk a patříte na psychiatrii.

   Smazat
  3. Takže Evropská komise, Německo a její neziskové organizace a to ještě za finanční podpory mezinárodního zločince G.Sorose budou dovážet migranty do italských, španělských a řeckých přístavů a když jich tam už bude přespříliš, tak si je budou muset povinně převzít státy EU, které určí EK. Když je nebudou chtít převzít, tak je na vlastní náklady budou muset repatriovat do zemí jejich původu. Což většinou nejde, protože pasy zahodily a jejich země je většinou zpět nevezmou. Takže jedna strana je bude za společné evropské peníze dovážet a pak ti, kteří s tím neměli nic společného, si je budou muset ponechat a pečovat o ně nebo za svoje finance vozit nazpět. Už v tom je to šílené. Ale úkolem tohoto plánu je přerozdělit migranty do celé EU, protože je jasné, že vracet je nepůjde. Zkušenosti z Německa jsou takové, že se jich podařilo vrátit jen mizivé procento.

   Smazat
  4. Hlavně by to měl zaplatit ten, kdo jim rozbombardoval jejich země. Podejte na ty "bestie" žalobu.

   Smazat
  5. 10:00 Vzhledem k tomu, že jsem nikdy nikomu nic nezničil, necítím se být vázán vaším moralizováním. Pokud jste na tom opačně, tak se zajděte napráskat, nejlépe do Haagu, a neuplatňujte princip kolektivní viny.

   Smazat
  6. 10:00
   Já jsem lidská bestie, moji předkové po generace otočili Afriku. Vozili si na Moravu černé otroky, kde na trhu v Kroměříži se dali koupit za babku. Ještě dodnes máme památku na stařéčka a na tuto dobu, máme devítiocasé důtky. Máte pravdu necítím žádnou povinnost se o migranty starat. Jsem prostě bestie. Jen se zeptám kolik migrantů jste vy přijal do rodiny a postaral se o ně.

   Smazat
  7. 10:00 Já nikomu život neničím, a nechci aby ho někdo ničil mně, nebo mým přátelům a rodině. Češi jsou mírumilovný a nevím, že by v Africe někomu ublížili. Stěžujte si na západní státy a Ameriku. Vy jste bestie v opačném gardu a na následek nemyslíte a nikým nepohrdejte moulo!

   Smazat
  8. Soucitný člověče, popiš jak jdeš příkladem a pochlub se kolik tedy těch ubohých lidiček z Afriky nebo odjinud živíš, ale ze svého podtrhuji svého příjmu a udej svou adresu, aby to bylo možno ověřit. Nic proti tomu nemám.

   Smazat
  9. Jestli to myslíte vážně , tak starat by se měl ten , kdo jim ty domovy zničil a to jsou západní kapitalisti !

   Smazat
  10. 10:00 Jo vy poskoci imperiálních usa jste jim zničili země a ne Češi kteří s tím nesouhlasí. A ty „lidumile" chceš zničit za prachy Český národ.

   Smazat
  11. Až vyrosteš a nabudeš rozumu, sluníčko, tedy pokud se to podaří, budeš se za ten blábol, kterým jsi tu oblažil diskutující, stydět.

   Smazat
  12. Pohrdavě se vyjadřujeme proti těm ing.fyzikům a doktorům s mobilními telefony, kteří jdou za ekonomickým prospěchem, zatímco opustí svou zem a nechávají tam staré a děti. Pomoci by měli především doma. Ti starší uprchlíci a děti tvoří pouze jejich clonu. Tak kdo je vychcaný????!!!!!

   Smazat
  13. Tolik nenávistných odpovědí, to je pro babišstán podobné. Pevně věřím, že ho v Bruselu skřípnou za koule a přinutí konečně k normálnímu a hlavně zodpovědnému chování. Nejvíc se mi líbí, že ještě skoro nikdo tady není. Žádná ghetta, žádní muezzini v každém městě ani nejsou muslimské hlídky, které jsou běžné v Západní Evropě ani soudy sharia, ale všichni už ječíte jako pomatení. Tím spíš to budu podporovat.

   Smazat
  14. Ty vohone z PYJátský TROPičky, Čechoslováci někoho okupovali, aby tady ten ksindl, kterej vraždí ve jménu pedofila Alláha museli živit a podporovat??!!!!!!

   Smazat
  15. 14:02 Až to všechno, co si vyjmenoval tady bude, bude pozdě škody napravovat. Když se ti tady nelíbí a posměšně nazýváš svoji vlast babišstánem, tak táhni někam do "istánů mezi své vyvolené a neopruzuj tady.

   Smazat
  16. 15:02

   nikdo migračního původu nezpůsobuje škody. Nejvíc škod způsobují lidé jako vy. Pro mě to je jasné. Čím víc migrantů tím lépe. Jestli to pomůže věci, klidně je ubytuju (4+1). Stejně mám stávajícího podnájemníka plné zuby.

   Smazat
  17. I ty Vietnamci jsem přišly po snaze SS jím tam zavést euroatlantické hodnoty a šířily samou pravdu a lásku.

   Smazat
  18. 17:58
   přestaňte kecat a psát a čiňte. Jak známo i US ne negroidní ale valastně příbuzný vyvraždil svojé příbuzné, kteří ho přijali. Takže Vám přeji mnoho úspěchů v přijímání a a osidlování vašeho 4.příbytku, a vašim sousedům mnoho radostí.

   Smazat
  19. Skoro dvě desítky blbců tu skočili na špek Dvořákovi, kterej aby tu "vybudil" diskusi, která po utužení cenzůry notně uvadla, nahodil provokační canc:-)

   Smazat
 10. Okamura burcuje Čechy: Není to Rusko, kdo ohrožuje českou bezpečnost, ale tento plán Babišovy vlády a Bruselu

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020092612574321-okamura-burcuje-cechy-neni-to-rusko-kdo-ohrozuje-ceskou-bezpecnost-ale-tento-plan-babisovy-vlady-a/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že nám EU nutí migranty víme min. 5-6 let. Co udělali naši poslanci v Bruselu, když se o tom rozhodovalo? Byli pro piráti, lidovci Šojdrová a další vítači, až na pár výjimek. Piráti i tady první vyřvávali, neziskovkáří, vzpomeňte na rodinu z Iráku jak je sem přepravovala naše neziskovka myslím Domov. Když Slovensko podalo žalobu kvůli kvótám, tak se Sobotka a tím ČR ke Slovensku nepřipojila. Bylo dost času se razantně postavit proti, a nestrkat hlavu do písku, že problém již není. Pan Orbán se nebál chránit Maďarsko a stavěl ploty, my jsme vyčkávali. Je dnes velmi laciné a populistické všechno házet na Babiše, když netáhneme za jeden provaz.

   Smazat
  2. 10;13
   A má pravdu!!!!

   Smazat
  3. Lidi se domluví i táhnou za jeden provaz, pak i zradí za blby groš. Lidstvo umí zničit sami sebe, natož obyvat tuto planetu. Člověk je nepoučitelny, vrasněni.

   Smazat
 11. Co dělá BIS a ten srandovní čulibrk, vrchní čučkař Koudelka, aby tomuto riziku Česká republika nemusela čelit ? Nic.Podpraporčík Koudelka pouze jednou za čas letí do USA, tam svým šéfům podá zprávu o činnosti a výdajích, dostane metál a zase se vrátí. K čemu a na co taková tajná služba je ?

  OdpovědětSmazat
 12. Je to neokolonializmus. EU (Merkelová a spol.) okrádá africké země o nejen o zdroje, ale také o jejich inteligenci (astrofyziky, lékaře, inženýry) a místní obyvatelstvo tak odsuzuje k živoření. Kdo je bude léčit? Bill Gates jen na nich dělá pokusy, aby je zredukoval.

  Za zatracovaného socialismu se u nás vzdělávali studenti z rozvojových zemí Afriky, Asie, Ameriky, studovali na lékaře a inženýry, aby pak rozvíjeli svoje země a pečovali o své spoluobčany. Posílali jsme jim i naše odborníky, aby zaučili místní, posílali jsme jim materiální pomoc.

  Ti mladí muži by měli usilovat o osvobození země svých předků a snažit se o její rozvoj.

  OdpovědětSmazat
 13. Musí tady vzniknout nový středoevropský politický útvar, který bude mít národní stát jako základní hodnotu.

  OdpovědětSmazat
 14. Rekove brani nekonecne privaly milionum ilegalnich uprchliku ,kteri zapaluji ,nici vsechno,pachaji vsemozne zlociny a nemaji duvod prchat do EU.
  Jsou oznacovani jako zlocinci ,protoze nevitaji uprchliky.
  Miliony lidi v EU ,kteri nemaji zrovna na ruzich ustlano,nikam neprchaji,nechteji parasitovat na jinych ale snazi se svoje pomery a zivoty zlepsit praci a usilim.
  EU neni vlada !!!,ale bezohledny,utocny Konglomerat zabyvajici se vydelecnou cinnosti dovazet JIHAD, Islamismus a miliony jich do EU!!!!!!
  Ma pobocky ve vetsine vlad sveta , NATO , OSN .
  Pouziva vsecky prostredky a taktiky monopolnich korporaci .
  Kdo nesouhlasi je brutalne osocovan,brutalne persekuovan a vyhrozuje se kazdemu vysokymi tresty, bez vyjimky.
  Obrovska Snaha je clenske narody a staty EU tez ekonomicky a po vsech strankach znicit.
  Svedsko a Nemecko napr.jiz vyhazuji sve obcany i s rodinami z jejich domovu..
  Stejne taktiky a stejna brutalni kolonizace EU, jako kdysi jine konglomeraty, korporace a banky provozovaly a pouzivaly k tomu zapadni vlady a vojska.
  Valky a okupace v Cine,v Asii a v Africe nemely koncu. Stejne taktiky domorodych nacelniku a vudcu kmenu , kteri s otroky svymi cile obchodovali. Dnes jsou to vlady,urady stedre placene organizace podlehajici zotroceni EU /NATO,OSN a spol./..
  Okupace jiz probiha a Evropa ma za sebou dalsi Lidice, Lezaky ,Oradour /, ktere staly Hitlerovi za to/s tisici obetmi evropanu ,zen a deti,a dalsi nekonecne individualni teroristicke utoky..
  Jako Merkel nelituje brutalne zavrazdenych v Evrope ani Albricht okolo 500 tisic zahynulych deti v Iraku teroristickou vladou Clintona a spol.
  Zavrazdeni a zmasakrovani zase stoji za to.
  A to vse v dobe svetove vlady Feminismu.
  Al Capone mel ruskeho zida Icika , ktery prisel do podniku,restaurace apod. a urcil cenu vypalneho /racketeering/,za ochranu.
  Erdogan v te same roli se ani neobtezoval. Merkel sama nadsene pribehla s miliardami /vypalneho/ Euro.
  "Dohoda" /nikdo se nepozastavuje nad takovym absurdnim nesmyslem/,ze E. neposle uprchliky v poctu 4-5 milionu do EU. I kdyby Erdogan chtel neco dodrzovat EU nema hranice,nema ani prostredky uprchliky uhlidat a prave Merkel a Konglomerat naopak vita a NATO a dalsi organizace uprchliky z celeho sveta dovazi ilegalne.
  Erdogan pouziva dodane miliardy EU na zbrojeni a vyvolani konfliktu s Reckem.
  Nejvetsi nepritel, at Erdogan udela cokoliv EU a NATO je ,musi byt za kazdou cenu a bude ale porad, Rusko. Neuveritelne ,ze?
  Navic zdaleka dalsi ,nejvice agresivni clen NATO , USA pouziva hrube nevybirave utoky,vlastne jiz obchodni, hospodarskou a ekonomickou valku take na EU s prinucenim kupovat drazsi plyn napr. a tak zahani Nemecko a EU do naruce nepritele , Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:55
   Myslím,že nemáte pravdu. V poslední době není agresivní ani NATO nebo USA, ale rusko, jen se stačí podívat kolik válek vyvolalo rusko ve svém okolí za deset let, potom nebudete tak hloupě psàt o USA

   Smazat
  2. 15:01 No kolik? Vyjmenujte je.

   Smazat
  3. 15:01
   Také čekám na ten počet válek vyvolaných Ruskem za deset let, tak se ukaž synku jak ti jde matematika !
   Co tak Libye, Afghanistan, Irak, Sýrie , ty státy nehraničí s NATO a stovky tisíc obyvatel tam asi spáchalo hromadnou sebevraždu z nudy a miliony uprchlíků přijeli do Německa na Oktoberfest.

   Smazat
  4. 15;01
   A kolik má za stejnou dobu na hřbitově ani okupant po celém světě bys nám raději ty amiprvoku neřekl, že?! 👎

   Smazat
  5. Ptáte se kolik??? Stačí jen Ukrajiny, kde Putin udržuje válečný stav ,Luhansko, Donbas plus další Čečensko,Náh.Karabach a nejhorší ruská prasárna Krym,kdy se Ukrajina vzdala atom. zbraní a rusko toho sprostě využilo k obsazení Krymu,na vaše referendum pod samopaly sééére čokl.

   Smazat
  6. 17:06 odpovím za něj. 10 let = Ukrajina, Sýrie, Lybie, Arménie, Ázerbájdžán, SAR, Bělorusko, Donbas, Venezuela, Kurdistán, Krym ... Co rok, to nová válka. Odporné.

   Smazat
  7. 17:54 Položte si otázku, kdo ty národy proti sobě poštval. Někdy stačilo pět miliard aby tekla krev...

   Smazat
  8. Zajímavé, na území Doněcké a Luhanské republiky válčí Rusko s Ukrajinou, a když si vyměňují zajatce, tak se mění Ukrajinec za Ukrajince.

   Smazat
  9. 17:54 + 17:54
   Chodíte oba dva do ZŠ a dnes vás pustili rodiče k PC ?
   Asi znáte válku jen z internetu když nemáte co dělat, vaše prarodiče by vám měli vypráskat kožich nebo poučit.

   Smazat
 15. Czexit je jistě žádoucí, ale je to běh na delší trať a tu nám nechce EU dopřát. Stále tu však je V4 + Rakousko, snad Itálie a další. Spoléhám i na Trumpovo vítězství, které by mohlo mít vliv na tristní složení evropských nevolených i volených údů. Že ve vedení EU stojí zločinci proti lidství zasluhující nejpřísnější tresty vůbec nepochybuju. Zatím ale mají iniciativu právě oni!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě. Ale není to jenom czexit. Pokud by se institucionalizovala V4, daly by se jí pravomoci a tento orgán by zastupoval středoevropské národní státy proti EU, byla by to dobrá cesta jak se bránit.

   Smazat
  2. Nebezpečím z EU není jenom migrace. Další věc je zrušení Benešových dekretů. Sudeťáci na to neustále tlačí.
   Setrvávat v EU je jako setrvávat ve spolku hrdlořezů.

   https://cz.sputniknews.com/politika/2020092712577347-marikova-od-nemcu-znovu-zaznelo-ze-by-benesovy-dekrety-mely-byt-zruseny-je-normalni-ze-se-o-tom/

   Smazat
  3. 17;56
   Klaus tenkrát věděl, proč to nechce podepsat!!!!

   Smazat
 16. Teď se ukáže, jestli ve Strakově akademii sedí vláda česká, nebo nepřítel. Připomněl bych slova prezidenta Zemana ,,s teroristy se nevyjednává" a to ani s těmi bruselskými.

  OdpovědětSmazat
 17. Chci připomenout bruselským komisařům a Merklové, že záleží i na životech obyvatelů malých států Evropy. A v Bruselu ani Berlíně nemají právo jim životy ohrožovat. Evropa celý svět nespasí. Obchodovat s lidmi je zločin. Otrokářství již skončilo i v Americe, pokud na to elity zapomněli. Nechte si je paní Merklová v Německu, nakonec jste je sama pozvala a zvládnete to. Naše země je naše, nenecháme si ji vzít!!!

  OdpovědětSmazat
 18. Co jste si v referendu v roce 2003 odhlasovali, to máte. Chtěli jste do EU, chtěli. Za blbost se platí a z EU se nedostanete stejně jako se nedostanete z NATO. Jste v kleci která se nedá zevnitř otevřít a z venku máte pěknou závoru. Přeji hezký den a příjemné sny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. já jsem hlasoval proti vstupu do eurosojuzu
   Vaska

   Smazat
  2. Vaska, omlouvám se !

   Smazat
  3. 15:26
   Tady těch lidí moc není, co to tenkrát podporovali, takže nepiš v plurálu!

   Smazat
  4. My jsme referendem v roce 2003 vstupovali do úplně jiné EU než je ta současná. EU svůj původní charakter ztratila Lisabonskou smlouvou, která záměrně a protiprávně nebyla odhlasována v občany v referendu, protože by neprošla. Do současné EU jsme byli vtaženi nelegálně a násilně proti naší vůli. Tento akt zvůle můžeme bez přehánění označit jako anexi našeho státu.
   Česká republika ani její občané se proto nemusí řídit žádnými nařízeními a diktáty z Bruselu.

   Smazat
 19. Sranda je, že za národ kope poloviční Čechomoravák kombinovaný Asií a nakonec i ten vámi proklínaný Babiš Slovák je o moc lepší než domorodci ala Bohouš. Snad jen Červená mikina se nakonec profiluje pozitivně, ale má smůlu, kope v dresu, který sestoupí do 2.ligy. O Demobloku nemá cenu vůbec mluvit, krom antibabišáctví nemají žádný program. Tak snad nás ochrání před migranty Maďaři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:54
   A Rusko, ovšem to bychom se přes třicet let nesměli chovat jako v počátcích Pleistocénu!!!!

   Smazat
  2. 17:23
   Jak nás může před migrací jakkoli zachránit Rusko? Ty jsi skutečně vylízaný fanatik.

   Smazat
  3. 17:52
   Nehodlám se přít s nedovtipným!!!!

   Smazat
  4. 17:52 blbínku,nepapouškuj,usilovně studuj a pak se tě snad povede na svoji otázku najít odpověď.Když to dokážeš,překonáš sám sebe.A uleví se tě.

   Smazat
  5. 22:22
   Asi patřím k nedovtipným, ale jen podle mne pro Rusko nejsme problém na stole. Tam mají balík problémů s Donbasem, Běloruskem,s Čečenci, Sýrií, s Polskem, Pobaltím, problémem je i Nord Stream či klesající cena Naty. Dokonce odhaduji, že mají větší zájem o Srbsko, než o nás. O počtu zaměstnanců ruské ambasády si myslím, že je seřadištěm pro cíle v jiných zemích. Tak představa, že Putin tady bude něco pro někoho zařizovat je mimo.

   Smazat
 20. To jsem se zase nasmál - novinkáři v akci. Na novinkách dnes není nic výživného, jenom jeden blábol o koronaviru, který sklidil - jako obvykle - půl tisíce žvástů jakožto diskuzí.A pak celá ta smečka přelezla na NR a tady píšou takový....!! No - prostě novinkáři. To nejhorší, co se denně slézá u PC. Je to okamžitě poznat podle těch úplně bezduchých blábolů. Čmoudi, kteří se rozlézají po světě, že jsou chudáčci? - jak píše ten ubohej provokatér ( na novinkách si na provokatéry potrpí) Jsou to většinou delikventi, jejich země je nechtějí, a nač je živit v kriminálech? Raději za ně zaplatí převaděčský havěti, a odešlou je na lodi do Evropy - ať je živí tam! Náhodou je to docela dobře vychcaný, kdybychom to takhle dělali my, že bychom naše šmejdy a recidivisty namísto výživy v kriminálech odeslali jinam -ať je živí tam? Pokud jde o čmoudy,je to samej chlap kolem dvacítky -kdepak mají matky, sestry, manželky? Ty zůstávají doma, v pohodě - šmejda pošlou do EU a vymalováno. Každý si bude moci šmejda vzít domů - doufám, že se přihlásíš, provokatére? Až se nepohodnete nad chlastem, podřízne tě jako kozu, ti si daleko pro to nejdou. Měj se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste sprostý a necitlivý. Pokud se uprchlík v EU nachází, samozřejmě má právo za ním přijet i jeho rodina, tj. manželka, děti, rodiče, rodiče manželky, sourozenci a jejich rodiny

   Smazat
  2. 17;49
   Má právo držet hubu a krok, dodržovat zákony a když se mu to nelíbí.... tady NENÍ AFRIKA!!!!!

   Smazat
  3. Divím se všem, kteří se se sluníčkovými provokatéry vůbec baví. Tyhle šmejdy je třeba totálně ignorovat a ne se snažit s nimi vést diskusi. Tohle je zbytečná ztráta času. Sluníčkové a obecně všechny fanatiky ke změně postoje nic nepřesvědčí a normální rozumný člověk, který se o to snaží, je spíš za idiota.

   Smazat
  4. 17:49 Spíše manželky. Jak budete prověřovat, zda jsou opravdu všichni rodina a doopravdy z které země pochází. Co trestní činnost? Jste naivní a všechny nespasíte. Jiní za spásu doplatí.

   Smazat
  5. 17:49 - proč se dovezený uprchlík nevrátí domů? Demokratické síly jim odstranily diktátory a mají demokracii? Problém je v tom, kdo bude pracovat?

   Smazat
  6. 17:49 To u těchto národů může být i 20 manželek a celý region. Je to skutečně nemožné.

   Smazat
  7. 20:44
   No tak nepřehánějte, dovedete si představit obhospodařovat 20 manželek, koupit 20 bytů, 20 aut, a sexualně uspokojit 20 žen ? Pane, nemáte ponětí o islámu, maximálně čtyři ženy a musíte se o ně starat jinak si budou stěžovat mulovi a ten vás pojebe jako kozu. Toto si může dovolit jen velmi majetný muslim, ale ten zase neemigruje.

   Smazat
  8. 22.13
   Asi jste naprosto nepochopil islám. A nebo jste recisista. Ty ženy jsou jen něco jako u našich miliardářů nebo zbohatliků jen takovým bysnismenským projektem. Za každou malou divčinu 1212dostane řádné peníze(výmrdné) A ty dívenky cca 12ti leté jsou jejich naprostým majetkem! -stejně jako jejich dcery. A takové že si nevezmou toho kdo je jim přidělen je trestáno mnohdy i smrtí.

   Smazat
  9. U tebe je pravděpodobně neschopnost postarqat se sám o sebe.
   Václav

   Smazat
  10. Proc jsou cmoudi s pytlikem plnym a nadrzeni jak vojaci po cviceni dovazeni EU do Evropy? Budou znasilnovat nase holky a bodat nozem ty, kdo jim v tom brani! Al Hamadi bude prohlasovat, ze je to jenom jejich folklor, ze jsou jenom zmateni z noveho prostredi.
   Cilem je islamizace spolecnosti, spory mezi domacimi a muslimy, nasili. Islamsky Kalifat, o ktey usiluje EU s Merkelovou, cestovkami Frontex, ktere platime, aby spolupracovaly s paseraky migrantu do Evropy. Nemuzeme nic delat, jenom jit na ulici. Ten cas prichazi, chystaji se na nas povinnou soldaritou pri prijimani cmoudu.

   Smazat
 21. Poslechl jsem si nedělního premiéra "Čau lidi". Mluvil pro mne srozumitelně. To co projednávali jako V4 v Bruselu má podle mne hlavu a patu. Snad už nikdo neskočí na pomluvy, že premiér sem potajmu láká migranty. Zato nedělní výstup paní straničky Adamové Pekarové potvrdil, že je dokonalou pokračovatelkou Kalouska. Její rýpání, podezřívání, vyhrožování soudy je prostě všechno co právě teď opravdu moc potřebujem. Máme kliku, že pod dvěma jmény existuje jen jedna osoba, kdyby byly dvě, bylo by to horší. Nedivím se, že i ODS se z ní dělá zle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mne se dela zle z namysleneho zvanila Fialy/ODS, ktery o sobe prohlasuje, ze by byl lepsim premierem. To snad neni pravda! Strana zlodeju a podvodniku stale jeste existuje?

   Smazat
 22. S newspeakem přišel už perestrojkový Gorbačov s jeho "novým myšlením". Ale, komu to myslelo, ten věděl, že myšlení buď je, nebo není. Dnes na ty, kdo myslí přilepili newspeak "předsudečná nenávist", aby nikoho ani nenapadlo označit "povinnou solidaritu" za fašismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nove mysleni Gorbyho spocivalo ve zrade CCCP a jeho darovani se zapadu za pomoci KP, KGB a CIA. Gorby a Jelcin zradili Rusko a vyvolali nejvetsi katastrofu pro Rusy od 2. svet. valky. Gorby byl duverivy hlupak, ktereho zapad vyuzil a za Rusko mu jenom poklepal na rameno a daval mu ceny. NATO hranici posunul az na hranice Ruska, ackoliv Gorbymu slibil, ze to delat nebude. Gorby si to nenechal dat pisemne! Takove vudce mel CCCP pred rozpadem! Diky Gorbymu jsme spadli pod protektorat USA se vsemi dusledky.

   Smazat
 23. Je nejvyssi cas, zvracene politiky EU a u nas odstranit. Vystoupit z EU a NATO. Volit SPD!

  OdpovědětSmazat
 24. Namisto projektu 3 mori, ktery slouzi USA proti Rusku se musi usilovat o neutralni zonu v Evrope bez zakladen a prislusnosti k vojenskym paktum a podrizenosti USA.
  Podari-li se, budeme az pak moci s uvolnenyma rukama myslet na lepsi budoucnost v miru bez nebezpeci valky, kterou provokuji NATO a USA.
  Behem posledniho mesice uskutecnilo NATO 30 letu k ruske hranici se simulovanymi nalety bombarderu na Krym a Kaliningrad.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.