Reklama

neděle 13. září 2020

Listopadové volby jsou o bělošství, o ničem jiném

Paul Craig Roberts

13. 9. 2020  blog autora, překlad Zvědavec

Tucker Carlson poukázal na několik obludných lží, které demokraté a presstituti vyslovují s vážnou tváří - https://video.foxnews.com/v/6186424701001#sp=show-clips. Tyto neskutečné lži odhalují velkou míru kolapsu v morální struktuře naší společnosti. Takové do očí bijící lži ukazují, že moc je pro demokraty jedinou politickou ctností, a že moc vytlačila morální zásadovost, z níž dnes nenajdeme v demokratické straně ani špetku, kromě Tulsi Gabbardové, k jejíž poctivosti se demokraté staví odmítavě. 

Politici mají neustále sklony k přehánění, nadměrným slibům a odchylování se od pravdy, ale v současnosti se lži staly tak fantastickými, že silně pochybuji o tom, že by jim uvěřili i přihlouplí Američané. Například před pár dny demokraté a presstituti, stojící před hořícími budovami, tvrdili, že neexistují žádné důkazy o násilí nebo výtržnostech, že jde jen o mírové protesty. Tvrdě kritizovali prezidenta Trumpa za lži a za to, že označuje pokojné protesty za veřejné nepokoje. Poté náhle změnili tón. Ano, dochází k násilí, nepokojům a žhářství, ale to všechno je Trumpova chyba. To jsou přeci Trumpovi příznivci, kteří drancují a zapalují obchody, a rasističtí Trumpovi příznivci pak svádí vinu na černochy.

Demokraté vědí, že polovina americké populace je hloupá. A právě na tyto hloupé voliče demokraté spoléhají, že je přivedou k vítězství. Presstituti si zase myslí, že jsou hloupí všichni. To je důvod, proč je nikdy nenapadne, že když všichni do jednoho tvrdí totéž na všech televizních a rozhlasových stanicích a ve všech novinách, hodinu po hodině, den za dnem, tak se provalí, že jsou ministerstvem propagandy, a nikoli zpravodajskými médii.

Presstituty nenapadne ani to, že když strávili čtyři roky vznášením jednoho absurdního obvinění vůči Trumpovi za druhým, nevypadá špatně Trump, ale oni. Každodenní urážky, jimiž presstitutní média častují Američany, kteří volili Trumpa, jsou ukázkou toho, že presstituti jsou nepřátelé amerického lidu. A oni jsou. Nejhorší nepřátelé Ameriky nejsou v Teheránu, Moskvě, ani v Pekingu. Nejhoršími nepřáteli Ameriky jsou CNN, MSNBC, Fox News s výjimkou Tuckera Carlsona, americký veřejnoprávní rozhlas, New York Times, Washington Post a zbytek tiskových prostitutů.

Americká média jsou rasistická vůči bělochům, a to je v každém případě protiamerické. Média tvrdí, že je rasistické nebýt proti bílým lidem, protože bílí lidé jsou rasisté. Presstituti nově vymezili, co je protiamerické - to jsou všichni, kteří se staví proti vyvlastňování majetku bílým Američanům, zbavování jejich práv a sebeúcty. A ohledně jejich požadavku, že „bělošství musí být zlikvidováno“, nelze vyjednávat.

Pokud jste Američan bílé pleti, jste součástí většiny, která se stále zmenšuje. Opravdu, ztratili jste velkou část své síly v Američanech s vymytými mozky, kteří věří, že jste pro společnost rasistický mor. Někteří z vašich bílých spoluobčanů si nejen přejí, aby vám byl zabaven majetek v zájmu „barevných lidí“, ale přejí si také vaši smrt a neváhají tento názor vyjádřit. Jelikož je namířen proti bělochům, nelze jej považovat za projev nenávisti nebo trestný čin z nenávisti.

Útoky proti bílým lidem se neomezují pouze na USA. Například v Anglii vzniklo nové černošské hnutí, jehož vůdce tvrdí, že cílem je udělat z bílých lidí jejich otroky. Zkuste si představit to pozdvižení, kdyby vzniklo podobné bílé hnutí, které by tvrdilo, že barbarské chování černých plenitelů znamená, že černoši musí být opět uvrženi do otroctví.

Listopadové volby budou o bělošství. Trump hájí bílé Američany, což je důvod, proč ho demokraté a presstituti nenávidí. Nenávidí také ty, kteří ho volili. Demokratická strana je protibělošská strana. Demokraté a presstituti dotáhli tento postoj až tak daleko, že odmítají odsuzovat výtržnosti, rabování a vypalování měst, a stejně tak odmítají bránit podnikatele a firmy před rabováním a ničením, nežalují jedince, kteří jsou zodpovědní za hromadné ničení majetku, a dokonce je odmítají i kritizovat. Místo toho jsme slyšeli ospravedlňování rabování, výtržnictví a zapalování, a dokonce vyšla i kniha - Na obranu rabování (In Defense of Looting) - kterou americký veřejnoprávní rozhlas (NPR) vychválil - https://www.paulcraigroberts.org/2020/08/31/npr-supports-looting/. Na straně obžalovaných jsou bílí Američané, kteří musí bránit svůj majetek a životy, nikoli ti, kdo rabují nebo dělají výtržnosti.

Jste-li bílí Američané a volíte demokraty, kteří budou špatně spravovat vaše město, jste příliš hloupí na to, abyste se ospravedlnili. Jste tak stupidní, že jste přímou hrozbou pro bělošské etnikum.

Dnes jsou bílí Američané démonizováni mnohem hůře, než Židé v nacistickém Německu. Ale situace v Americe je mnohem výjimečnější, než byla v Německu před 80 nebo 90 lety. V nacistickém Německu Židé nedémonizovali sami sebe, ale v USA jsou dnes bílí Američané démonizováni svými bílými spoluobčany. Lidé, kteří démonizují vlastenecké bílé Američany, jsou bílí liberálové, volící demokraty.

Tito bílí liberálové jsou zřejmě příliš hloupí na to, aby pochopili důsledky démonizování bílých Američanů. Vražda kvůli hlouposti je však stále vražda.

Amerika zašla až tak daleko, že v dnešní době není možné vést na amerických univerzitách jinou debatu, než o tom, „kdo nejvíce nenávidí bělochy s největším ospravedlněním“. Ani na takových univerzitách, jako je Harvard, Princeton, Yale, Stanford, Berkeley, nebo v místních vysokých školách není možné o těchto problémech debatovat, není povolen dokonce ani umírněný projev uznávaných Američanů. Liberálně progresivní levice zaujímá dnes takovou pozici, že buď musíte s nimi souhlasit, nebo vás „zruší“.

Nezruší vám jen přednášku na vysoké škole, ale také váš přístup na Facebook, Twitter, Google a Apple. Váš web se přestane zobrazovat ve vyhledávači Google. Pokud je vaše živobytí závislé na zaměstnavateli, budete propuštěni. Před vaším domem nebo školou, kam chodí vaše dítě, se může objevit rabující dav. V některých případech přijde o práci i manžel či manželka, neboť gang odsoudí i je. Dokud bílí Američané neuvedou své protibělošské postoje, nemají svobodu projevu. Jedinou svobodu, kterou mají, je odsuzování a kritika bílých. Zločinecká banda se zatím bezúspěšně pokusila ukončit i program Tuckera Carlsona na televizní stanici Fox News. Opravdu, dokonce došlo k tomu, že známé bílé korporace stáhly svou reklamu z Carlsonova pořadu. Tak mocné je hnutí proti bílým. Ukazuje se, jak slabá je pozice bílých Američanů, kteří nejsou sebenenávistnými bělochy. Hloupí bílí Američané nadále podporují korporace, popírající svobodu projevu. To je neuvěřitelná stupidita a sebedestrukce.

Výraz „být zrušen“ dnes získal nový význam. Pokud jste podporovatelem Trumpa, zruší vás tím, že vás zabijí. Na takovou popravu se můžete podívat zde:.

Pokud se bílí Američané neprobudí, nebudou realisté, a nenajdou dostatečnou důvěru, aby se začali bránit, budou zničeni. To platí pro všechna bílá etnika v Evropě, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu a v Jižní Africe. Bílí lidé tvoří malé procento světové populace. Jsou v menšině.

Choromyslná vláda ve Švédsku přivedla na své území obrovské množství nebílých lidí, aby předvedla, jak moc podporuje multikulturalismus. Jedním z důsledků je, že velké procento etnických švédských žen, tedy bílých žen, se bojí vycházet ven ze svých domovů. Proč? Protože jsou znásilňovány na veřejnosti. Švédští muži jsou zcela zastrašeni nebo se bojí, že by byli zatčeni za zločin z nenávisti, kdyby napadli černého sexuálního násilníka, takže do ničeho nezasahují. Švédští policisté, kteří poukázali na to, že švédské ženy nemají žádnou ochranu ze strany vlády, a že 90% všech znásilnění spáchali černoši, byli postaveni mimo službu a poté propuštěni kvůli rasismu. Ženy, které byly znásilněny, se bojí ohlásit znásilnění, protože mohou být obviněny, nebo dokonce zatčeny, za projev nenávisti. Když si ve Švédsku bílý Švéd stěžuje na nevhodné chování černochů, demonstruje tím rasismus a dostane vyšší trest, než zločinec, který je černoch. Samozřejmě, že to švédská vláda popře, ale fakta, která uvádím, jsou publikována v jejich tisku.

Stejná situace, jen v menší míře, je v Norsku, Německu, Itálii a ve Spojeném království, a prakticky v celé Evropě, s výjimkou Maďarska a Ruska. V Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandě je také prakticky nemožné, aby bílý občan řekl něco nevhodného o preferované menšině a nedostal se do potíží.

Pokud by Spojené státy a evropské země měly vzdělanou a uvědomělou populaci, nikoli indoktrinovanou s vymytými mozky, okamžitě by vznikla opozice, která by zabránila decimování bílé civilizace. Není však nic, co by ubránilo západní bílou civilizaci, kromě zmačkaných papírových sáčků, po nichž šlapou i nevzdělaní hloupí barbaři.

Pád Západu bude mít mnohem větší důsledky, než měl pád Říma.


35 komentářů :

 1. Myslím, že je to panem Robertsem zbytečně ,,vědecky" rozebráno. Ono nejde v USA ani tak o bělošství, jako spíše o to, že to tam je prostě v pr.eli! Docílili ve své zemi vrcholu té ,,své" demokracie a svobody, kterou rozváželi se zbraní v ruce po celém světě. No nevím jak teď slezou z toho lustru McDonalde. Howgh!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pád zkorumpovaného režimu v USA bude naopak požehnáním pro svět !! Cožpak je normální odstřelit v New Yorku tři mrakodrapy, aby měli důvod pro terorizování celého světa ?? Pokud nedojde ke zveřejnění tohoto megazločinu, nic se v USA nezmění !! Tato řízená demolice tří mrakodrapů (prý pomocí dvou letadel) daleko přesahuje to, co vymysleli nacisté zapálením Reichstagu v Berlíně !!

   Vymazat
  2. Ale kdepak pan Roberts ví moc dobře co se u nich děje pád usa je neodvratný když má někdo dluhy že tolik peněz ani na světě není tak je to ztracené. Jinak zpráva na seznamu mladý miliardář dá 30 milionu pro politiky co půjdou proti Babišovi a komunistům. Politiky si koupit může ale voliče ne.

   Vymazat
  3. Miliony korun proti ANO, SPD a KSČM! A miliardář už má problém

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Miliony-korun-proti-ANO-SPD-a-KSCM-A-miliardar-uz-ma-problem-636919

   Vymazat
  4. Pro 22:40 to je tedy pěkný škudlil. Takovou směšnou sumičku, když je miliardář má dát alespoň miliardu nebo půl pokud má jenom jednu miliardu, je to směšný ubožák (pozn: jak takoví lidé mohou přijít k takovým majetkům je zcela jasné, absencí morálních zabrán a potlačením vlastní hrdosti).

   Vymazat
  5. Už konečně máme dokonalou svobodu, nepotřebujeme lobisty, stačí si koupit přímo Sněmovnu a je vymalováno...

   Vymazat
 2. Po několika podivuhodných kampaních a hnutích dospěli zřejmě k bodu, kdy už tam málokdo tuší, co je normální. Po obavách co bude s jadernými zbraněmi SSSR po jeho rozpadu, nastal čas zamyslet se, co bude s jadernými zbraněmi USA, při tomtéž. Představa, že někde existuje černý muž, nebo sympatizant, s rukou na spoušti této "hračky" je děsivá.

  OdpovědětVymazat
 3. Bělošství je tak jako tak už v prheli, protože bílá rasa zpohodlněla, zdegenerovala, ztratila pud sebezáchovy a přestala se rozmnožovat. Proto podle přírodních zákonů celkem logicky zanikne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mladé již ani sex nebaví. Žijí virtuální život.

   Vymazat
  2. 19:50
   Rusko v budoucnosti bohužel čeká to samé, co západní země. Porodnost etnických Rusů stále klesá, zatímco neruské muslimské obyvatelstvo si stále udržuje vysokou porodnost. Již dnes tvoří tito muslimové zhruba šestinu populace RF. Což je mnohem více, než v kterékoliv západní zemi.
   Jen s tím rozdílem, že v Rusku je zatím drží na uzdě. Ale i tam je to logicky jen otázkou času, než bílá populace zmizí v propadlišti dějin.-)

   Vymazat
 4. Listopadové volby jsou o bělošství a o ničem jiném sděluje P. C. Roberts, aby všichni věděli (i na Východě).
  Doplňuje informační pole také u nás, přes nás(?), ale "nezná své lidi" v USA, nevidí do globální politiky a řízení procesů mu nic neříká.

  Listopadové volby (Trump - USA) budou mít zcela jiný scénář než o bělošství nebo černošství - co do protikladů.

  Budou tak trochu do žluta, jak je již přichystáno a globálně neskrývaně oznámeno do informačního pole S.Bannonem:

  "Americké volby jsou o Číně".

  Všechny fakta a souvislosti tomu nasvědčují, jakož i to, že na říjen už je nachystán start ... "Řekni, že to tak není, Steve"

  OdpovědětVymazat
 5. Největší chybu udělali bílí v tom, že nezabránili indoktrinaci svých dětí. Dnes už jdou bílé děti proti svým rodičům a bojují za negry. Obrovský průser a nakonec budou zničeni všichni bílí, protože bojovat nikdo nebude-rasizmus vnucený bílým černými rasisty, je hrůza č.1 hrůza č.2 je pseudohumanita a tzv.lidská práva. Čím déle budou bílí otálet, tím dřív spadnou do propasti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To co probïhá v USA, není jen jejich specialita, podstatou je vítězství negatyvizmu, které v různých odstínech najdete na všech kontinentech. Snad na samém počátku je pocit zklamání, že jsme se probudili ze snu, který se nerealizoval. Představa, že jsme pány přírody, dostala na frak. Sen o spravedlivé společnosti se nekoná. Technika se nám vymkla z kontroly a dokáže rychle ničit přírodu i nás. Jsme nenasytní a někteří z nás nenasytnější, proto jsme ovládatelní a představa že nejsme otroky je mylná. Každý den se prodáváme za pár krámů, které nás nakonec neuspokojí a asi proto závidíme a začínáme být zlí. Záminka se vždy najde (nebo nám ji dobroďějové vsugerují) a viník je pak jasný. Jednou jsou to rasy, náboženství, podruhé národy, nebo třídy, taky pohlaví, či stáří, prostě vždy se něco a někdo najde. Aby to nevypadalo moc primitivně, tak nám to zabalí do filozofie a máme to stravitelnější. Přesto věřím, že existují lidí, kteří se ještě nenechali zblbnout, zůstanou svobodní a pokusí se o lepší restart civilizace.
   Dopředu hážu ručník do zdejšího ringu a půjde-li to nevolte podle stran, ale slušné lidi.

   Vymazat
  2. V jednu hodinu v noci bych se určitě nezmohl na napsání názorového příspěvku, proto hodnotím anonyma 1.26 - a navíc - velmi dobře, aktuálně a perfektně napsané.Přesně tak to je. Neobyčejně se mi líbí věta... "záminka se vždy najde, nebo nám ji dobrodějové vsugerují"... ve vsugerovaných záminkách už žijeme třicet let, ovšem posledních cca deset let to nabralo mohutně na decibelech.Proč? Protože se přišlo na to, že lidi jsou mentálně na úrovni ovcí. Neustále podělaní strachy - nejdřív o práci, pak o domov, pak z exekutorů, pak z vlastních sousedů, pak jeden z druhého, a teď to všechno přebil strach z "covidu" neznámý, velice dobře vymyšlený duch na lidstvo. Asi se počítá s tím, že začneme umírat hlady - obyčejní lidi dříve, elity a politici později, ale nebude to hlad - bude to "covid" a všichni šmejdi co to mají na triku, jsou tím pádem nejen z obliga, ale ještě na tom vydělají obrovské prachy. Pachatelé "testů" - za balík - výrobci roušek - další balík - pachatelé dezinfekcí - balík - pachatelé různých "léčiv" zas balík. Lidi, kteří se ještě "nenechali zblbnout" budou automaticky ubývat, současnou civilizaci žádný restart nečeká. Celý svět převálcuje hnědo- černá barva pleti - bílá zanikne. A rozhodně to nebude "současná civilizace". Když se v mediích zas už pravidelně denně přilévá olej do ohně brebtáním o "počtu nakažených" a v souvislosti s tím o záměru "zas všechno zavřít a omezit" - snad všichni venkovští balíci, kteří se zmohli na PC, a nikam stejně nechodí, protože na vesnicích vymřela už veškerá aktivita kromě zalézt do baráku a čumět do bedny nebo dřepět u PC - "zavařují" klávesnice jak řvou, že je to dobře,jen ať se všechno zavře! Ryčí za urychlenou zkázu měststkého života, protože jsou škodolibí - když nemám já, ať nemá nikdo! To je dnes typický přístup člověka k člověku. A pochybuju, že na procházku k slepicím nebo ke králíkům nosí roušky - na vesnicích se roušky nenosí, o to víc balíci na diskuzích doporučují obří pokuty za "roušky". Za normální okolností je snad normální, aby si lidi navzájem přáli jen to nejhorší? To sotva. Proto se tak třeseme o své zdraví? Každý si v podstatě přeje.. aby kromě něho (a snad jeho rodiny) všichni ostatní chcípli... To je typicky české, a odjakživa. Strašné - obrovské - nebetyčné - pokrytectví! A volby? Čím dál směšnější fraška.

   Vymazat
  3. Další 1:26 a s ním 11:07, kteří naletěli na hovadinu, že za všechny problémy světa může "přirozená lidská povaha", která je nenasytná a ne nekompetentní řízení nemorálních elit (Mnozí, ale mluví o opaku, že je přirozeně dobrá, ale uměle tlačena do nepřirozenosti). Je to pro ty co uvěřili, že člověk je zrozen z opice. Zatímco důkazy ukazují, že opice je zdivočelý člověk. Nebo pro ty co uvěřili v právo silnějšího, což je jenom maskování parazitismu vedoucího k rozkladu společnosti a ve skutečnosti ubohost a zbabělost zcela cizí člověku (mnozí se lidmi, ale nestali to je pravda, ale proto že nebyli vytvořeny vhodné podmínky i když zdroje jsou).

   Vymazat
 6. V takové Ruské federaci romskou národnost vůbec neznají,Cikánům a dalším občanům z asi 200 národností to nevadí.
  Slovo negr se běžně používá v mediích. Je to tím že občané Ruské federace jsou rasisté nebo je tam svět ještě v pořádku ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, to je prostě jazyk. Негр znamená rusky černoch, nemá to nijak negativní zabarvení.

   Vymazat
 7. Vcera v v 19 00 zastrelil v trpaslik v casti Los Angelec Compton (kde zije pouze barevna luza) 2 policisty sedici v aute u zastavky metra vse je na tapu Negri nenavidi: bile zidy mexikany a vse co neni cerne .Jsou to primitivove s IQ prumerne nizsi o 20 % nezli arijci . Jsou perverti uchylove a buzeranti ,sve zeny v doupatech nakazuji aids a pohlavnimi nemocemi Zaplat buh umiraji brzy a nedozivaji se vysokeho veku . Znicili Jizni Afriku Haiti a vsechny zeme kde ziji a vladnou ci ovlivnuji vladnuti . Je to pohroma neb jsou chraneni jako lesni zver pred dobou povoleneho odtsrelu

  OdpovědětVymazat
 8. Dopadne to jako JAR, nechce se jim pracocvat.

  OdpovědětVymazat
 9. U nás je potřeba volit Piráty, Starosty, KDU, TOP a ODS, jenom ti nám zajistí kulturní obohacení a demokracii. Jako vedlejší produkt bude zabránit blbcům se rozmnožovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Hlavně to kulturní obohacení...

   Vymazat
 10. https://www.arfa.cz/agent-cia-priznava-na-smrtelne-posteli-11-zari-jsme-mrakodrapy-vyhodili-do-vzduchu-my-z-prikazu-z-vyssich-kruhu-mel-to-byt-akt-vlastenectvi/#.X16Cf9Tgqrz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajimave video a clanek. Ovsem z hlediska komplexity americke politiky se neda tvrdit to ci ono.
   Ze je na vaze je Bila rasa< proti> Globalismu je faktem. !!!!!!
   Cili jinak :
   jedno polarni svet ci vice polarni svet.

   Bily Nezmizi!! ale zmeni se na neco jako Spanely!!!

   Pak bude opet Vice polarni svet , to je Novo-Spanelove , Cina , Indie, Osmanie, Afrika.
   A nevidim ze by se dosahlo nejake reseni nukleárneho Nebezpeci!! a zmizi vetsina malych narodu a statu. Jen globalisticti Bankári na tom udelaji mnoho penez!!! plus se zvedne zivotni j istota!! mnoha lidem a potencialne se zvedne zivotni!! uroven. Bude vice penez na vyzkum vesmiru a velke projekty!!

   Brouk Pytlik

   Vymazat
 11. Video: Muž v USA postřelil dva policisty. Trump slíbil trest smrti útočníkovi

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020091312512100-video-muz-v-usa-postrelil-dva-policisty-trump-slibil-trest-smrti-utocnikovi/

  OdpovědětVymazat
 12. Mám za to, že po volbách to v Americe vypukne. Nicméně věřím, že Ameriku nakonec zachrání ti obyčejní venkovští a maloměstští rednekové a patrioti, kteří stojí za Trumpem. Jde ale o to, jestli se podaří eliminovat ty, kteří ten záměrný rozklad inscenují a řídí.

  OdpovědětVymazat
 13. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vybuchy-vzteku-Rousky-v-marketech-vyvolaly-valku-Uz-to-zacina-byt-zle-636936

  OdpovědětVymazat
 14. Takovej nápad....co si na roušku natisknout třeba: Nová republika, nebo tadesco, první zprávy, nwoo, rukojmí, ac24 a jiné alternativy, at se ovce rychleji proberou....

  OdpovědětVymazat
 15. noviczech
  ...amerika, když začali válku v Iráku, šel německý reportér a ptal se američanů na názor. Všichni souhlasili, jedna starší žena dokonce byla pyšná na to, že její dcera šla bojovat do Iráku, protože Sadám by prý raketama mohl zničit USA. Jen jeden student. potetovaný, náušnice jak indián, ten nesouhlasil a mluvil tak rozumně, že bych mu dal Nobelovku. Tak hloupá, doslova plná zem demagogů, ta si to co se v ní děje plně zaslouží. Horší problém je, že toto přichází do Evropy, tak Němci, ti byli vždy "hloupí",ale když vám řekne 55letý čech, že by šel bojovat proti Rusku, že se roztahuje, tak nejsme ani my daleko od toho, co se děje v americe, i když v trochu jiném směru! "Příroda vytluče debilní tvory"!!! A těma se stáváme, chemickými potravinami a trvalým vymýváním mozků našimi médii!

  OdpovědětVymazat
 16. A copak taková COVID-19 agenda?
  Řízena stejnými lidmi. Způsoby proti těm co něco namítají proti tomu COVID nesmyslu, jako přes kopírák - udávání, zesměšňování, s plnou podporou hlavních médií...

  Kdypak si lidi uvědomí, že Irák, Lybie, 11.9.2001, CO2 stupidita, zelený úděl, black lives matter, Covid-19, atd....... je dílem stejné skupiny?


  Ovce bojující za svoji likvidaci.

  OdpovědětVymazat
 17. Zajímavé. Tak Google a FB likviduje všechny nepohodlné statusy a výsledky vyhledávání. Řekl bych, že PCR je dostatečně příkrý a velice kritický v náhledu na neoliberály, přesto ho v poho najdu. Jeho webovky, na Amazonu najdu jeho knihy, na YT jeho přednášky... Myslím, že je kritický k situaci v USA až přehnaně.

  A taky vím, co říkají mojí kamarádi tam žijící. V novinách a TV je vždy všechno přehnané, včetně těch Robertsových. Narozdíl od Británie, v USA se můžeš porvat s černochem, aniž by tě označili za zločince, zvlášť když jsi byl jím napaden.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:03
   Špatně sis text přečetl, ty jeden pouliční rváči s černochy. Nepíše se, že "likviduje", ale že je omezuje v příjmech z reklam. Vyhladoví, ale demokraticky, hezky neoliberálně a korporátně. Už chápeš, ty jedno Tlustopísmo.

   Vymazat
  2. 16:59

   Ale vůbec né, brouku, píšu správně - likviduje. PCR píše dokonce o zabíjení, takže s tou reklamou musíš na jiný článek. Tam se hovoří o příjmech z reklam, tohle je o neg... černých lidech

   PS. To "tlustopísmo" se mi líbí.

   Vymazat
 18. A u nás se řeší roušky

  OdpovědětVymazat
 19. Dokud se řeší roušky, tak ještě pořád nejsme na dně.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.