Reklama

sobota 5. září 2020

M. Vystrčil – bude po Tchai-wanu následovat Katalánsko?

Jiří Vaško

5. 9. 2020
Bude po oficiální návštěvě předsedy Senátu ČR Miloše Vystrčila, našeho neohroženého bojovníka za svobodu a nezávislost, následovat jeho rovněž oficiální cesta do Barcelony a Katalánska? Pokud ne, mohl by být považován za podobnou figurku, jako byl legendární Pepek Vyskoč, který vyskočil kdykoli se mu řeklo. Tak jako pan Vystrčil nyní vyskočil zřejmě v zájmu USA v rámci jejich hybridní války proti Číně.


(Na snímku: "Ich bin Thaiwner, aber klein")
Tchai-wan je i v Evropské unii uznáván jako součást jedné Číny a druhý náš ústavní činitel tak svou návštěvou podpořil jeho separatistické snahy o vytvoření samostatného státu. Totéž přece chce i Katalánsko, které je součástí Španělska. A tak by se měl jako zásadový muž co nejdříve vypravit i tam a podpořit snahu o jeho svobodu a nezávislost.

A odsoudit policejní násilí proti demonstrujícím Kataláncům a uvěznění jejich politiků.

A měl by se tam vypravit opět s celou delegací včetně šedé eminence Senátu, pana senátora Pavla Fischera nebo česko-amerického občana Jiřího Dienstbiera, o kterém i v sociálně-demokratickém v zákulisí kolují zvěsti, že mj. z prospěchářských důvodů hájí spíše zájmy USA než ty opravdu české…..

A v Katalánsku by měl pan Vystrčil vystupovat rozumněji než na Tchai-wanu. Jeho věta, převzatá od prezidenta USA J. F. Kennedyho „Já jsem Tchaiwanec“, je diskutabilní, protože tchaiwanština neexistuje, i tam žijí Číňané a on to přece řekl čínsky. Naproti tomu pokud stejnou větu vysloví v Barceloně, měl by ji kvůli autenticitě (Kennedy to v Berlíně řekl německy) říci katalánsky. Protože katalánština se liší od čisté španělštiny a Katalánci mají tedy větší právo na sebeurčení než Číňané na Tchai-wanu.

Možná, že i Katalánci by dali panu Vystrčilovi nějaké vyznamenání a možná i čestné občanství. Nebo by ho španělský král a vláda na oficiální návštěvu Katalánska nepustili a znemožnili mu tak dále rozvíjet jeho boj za svobodu a nezávislost ve světě. Což předseda Senátu možná dělá i proto, aby se někomu zavděčil a v příštích prezidentských volbách v Česku mohl kandidovat i na tuto funkci.

A protože je M. Vystrčil i jedním z čelných představitelů Občanské demokratické strany, si v souvislosti s jeho cestou na Tchai-wan jistě mnou ruce hnutí Ano, SPD i jiné politické subjekty v ČR. A připomínají si možná dva příznačné citáty prezidenta Miloše Zemana, že „Inteligence politických představitelů se měří délkou horizontu, do kterého jsou schopni dohlédnout důsledky svých rozhodnutí“ a „Nejlepší způsob, jak znemožnit protivníka, je umožnit mu, aby se znemožnil sám“.

A pokud se chtěl M. Vystrčil vystrčit a prezentovat jako velevýznamný státník, měl by si přečíst díla Jaroslava Haška (1883-1923) a jeho slavný citát: „Člověk by chtěl bejt gigantem – a je hovno, kamaráde“.

66 komentářů :

 1. Tento zamindrákovaný mrzáček vystihuje přesně dobu ve které žijem. K tomu není co dodat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:43
   Chvíli jsem se pokoušel váš výrok zpochybnit, připadá mi pesimistický.Nějak to nejde. Hergot, aby to nakonec nebyla pravda...

   Smazat
  2. Když poslouchám ČT24 tak jsem došel k závěru:
   "Když se premiér Babiš posere, tak naši novináři budou tvrdit, že to neumí, že ví o lidech kteří to umí lépe".
   Co si o tom myslí předseda zbytečného Senátu nevím.
   Jen vím, že svou cestou toho po... hodně. To si nedovolil ani US ministr Pompeo, který Vystrčila jen naváděl.

   Smazat
  3. Trefné, taky se snažím, zatím se nedaří. Snad nepřijede pro nás černé auto "man in black a nedovysvětlí nám to. Pardon Černé a man in Black.

   Smazat
  4. Slejska, vlastizradce. Ritolezec USA. Za vlastizradu a poskozeni firem pujde sedet. Jenom vyckejte!

   Smazat
 2. Pan vystrčil nebude opruzovat nikde na západě tzn. ani ve Francii, ani ve Španělsku. Řádně zvolené poslance nechá shnít v kriminále, hrdina. Takže zbývá Rusko a Čína, ovšem kdyby mu odvezli z domova výrobky s označením Made in PRC, tak čumí jako puk. Je to hnedle na všech výrobcích renomovaných západoevropských firem. Jejich vlády ovšem nepouští do světa blby typu vystrčila. Jsem taky zvědav, kdo zaplatí Petrofu ty Čínou neodebrané klavíry, zmíněný idiot to zřejmě nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petrof je jenom gójská firmička... jaký je její globální význam? Vždyť nevyrábí ani ŠOFARY!

   Smazat
  2. Jeho sláva - https://www.forum24.cz/prestizni-americky-casopis-zvolil-novotneho-dopis-cine-dokumentem-tydne/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=yPQTM0eDY0U-202009060450&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

   hvězd a pruhů se dotýká! Zatímco putlerpschouk ve své márniční kryptě jen závistí skřeká a hýká!

   Smazat
  3. 6:53 V USA ocení každého,kdo jde proti zájmům ČR. Začalo to už Havlem.

   Smazat
  4. Blbeček trolíček 6:53 V 1933 sa čiasi sláva dotýkala "hviezd a pruhov" a o pár rokov sa mlátil s tými "hviezdami a pruhmi", potom zahynul biednou smrťou a dne je opovrhovaný celým svetom. Takému "inteligentovi" je iste známe, o kom bola reč v New York Times, že?

   Smazat
  5. 21.50 - to je ta svoboda a demokracie pobruselsku

   Smazat
  6. 06:53 Takových slavných magorů jsou plné dějiny,ale nikdo z nich si nehrál v cizině na papouška. Někteří nekladou na své zaměstnance ani ty minimální nároky, stačí, že přečtou dodaný text.

   Smazat
  7. Petrof je skvela znacka, exportujici stovky klaviru do Ciny. Ted ma starost z upadku. Vystrcile, ze bys jim tam sel pomoc? Ja vim, jsi jenom povalec a nic neumis. Ani kecat ne jako jini. Hruza, kdo nam vsechno skodi jenom svou pritomnosti!

   Smazat
  8. 9:24 Třeba bude mít také bustu v Kongresu.

   Smazat
 3. Země, která uznala Thaciho Kosovo, poučuje o lidských právech? http://czech.cri.cn/communication/3888/20200903/537541.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to ráj odporných duševních exotů, jako Schwarzenberg (Kosovo), Havel, Vystrčil, ... a davu dalších zednářů a šábesgójim o originálů... jimž podobné jinde mluvit za cizí Národ nepustí.

   Smazat
  2. Ano, Venca Havel a všichni jeho poskoci z vlády i okolí, lezdoprdelkové východu i západu si toto vzali za vzor.
   To co se děje jinde, v jiné zemi to je nezajímá proto u nás není jednotný názor A PROTO Můžou vládnout u nás takový politici jako Bureš, Babiš, ANO, ODS, PIRÁTI, JAPONSKÁ ODNOŽ O KAMŮRŮ a Kalousků.
   Pokud je lidi nebudete volit tak bude možná LÍP.Jen musí být při ztrátě cesty, nebo ideje pro kterou jsou voleni také odvolatelní. To patří také k demokracii.

   Smazat
  3. 14:43
   Co to mělo být???? Střelba ze zastavky????!!!!! 😂

   Smazat
 4. To je dost trapný titulek. Oni se mu jen ušklíbnou, a postupují rázně vpřed. Slizký Slová nahoře jen kibicuje, jakože on nemůže nic. Vystrčil na něj vystrčil pozadí a teď zase Petříček: "Pevně věřím, že Vladimír Dlouhý je se svými znalostmi a jedinečnou zkušeností z transformace české ekonomiky tím pravým lídrem (kozlem zahradníkem), uvedl ministr Petříček." A slizoun: "Já nic, já muzikant." Každý den další úder republice od nacistů. Jen tady nějaký naivka brumlá o Katalánsku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:03
   Hm,pan Vladimír Dlouhý je jeden z aktivovaných recyklovaných politiků. Vypadá to na nedostatek nových, nevidím budoucnost moc růžovou, zatím "úspěchy" můžeme svádět na pandemii.

   Smazat
  2. Nemá co brumlat je to idiot

   Smazat
 5. Navrhoval bych Krym, začala podzimní sezona, sice jsou hotely beznadějně vyprodány ale pro tak vzácnou návštěnu byse místo našlo. Premir Sergej Aksjonov by mu určitě ukázal co bylo vybudováno v Krymu od referenda, třeba dva Krymské mosty za tři roky, čtyřproudou dálnici Krymský most - Simferopol, 250 km s kompletním servisem za čtyři roky. Třeba by tam chlapec Vystrčilů pochopil jak se dá stavět rychle,levně a kvalitně a určitě by se styděl za naši D1.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, prosím vás, to by jste chtěl po Krysínkovi Vystrčkovi příliš mnoho. Tenhle neumí rozpoznat státní systém velké Říše středu od Protektorátu Bohmen und Mahren !!

   Smazat
 6. Do Katalánska jen s Novotným z Řeporyjí. A pak hurá na hrad. Zatím se ale neví na který.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji na hrad TROSKY - ale i tam napáchá škody...

   Smazat
  2. Pro ty dva hajzlíky bych doporučoval buď hrad (Mírov)nebo klášter (Valdice).

   Smazat
  3. Mírov a doživotně!!!!!!

   Smazat
  4. 22.17 - a Miroslava Němcová by mu mohla dělat "tajomničku" a Hřib jezdit na koloběžce pro pivo.

   Smazat
  5. Špilberk by taky nebyl špatnej...

   Smazat
  6. Do hladomorny neznameho hradu, aby po tom praseti nezbyl ani knoflik.

   Smazat
  7. 14:39
   Prase je zvíře inteligentní a užitečné, teplofetka Novotný je dobrá """ potrava """" leda pro kafilerku 😂

   Smazat
 7. Pane Vaško, vy byste našeho hrdinu uštval! Kdyby chtěl pomáhat alespoň tam, kde je to mediálně ventilované, tak by se musel rozkrájet! Musel by zajet třeba do Abcházie a Jižní Osetie a podpořit jejich samostatnost na Gruzii, která si je přisvojila zcela neprávem. Naopak navštívit Krym a podpořit jeho připojení k Ruské federaci, protože k němu došlo na základě referenda, tedy nejdemokratičtější formou rozhodnutí lidu. Ale jsou i místa, kde by prokázal opravdové hrdinství - třeba na Náhorním Karabachu, nebo na Donbasu. Tam se to řeže a proti obyvatelstvu je vedena regulérní válka vlastními vládami. Když se mu líbí v exotických zemích, mohl by jet podpořit obyvatele Východního Timoru. Ti jsou doslova masakrováni. To by byl počin! Jak vidíte, prostoru pro svoji bohulibou činnost má tento hrdina dost a dost. Ale on je skromný. Vystačí si s tím Tai-wanem. Minimálně do prezidentských voleb. Má náskok před soupeři. Ti jen omílají staré fráze o nutnosti setrvat v EU, podporovat NATO, transatlantickou družbu, plazit se před Berlínem ... (eh čo to táram), před Bruselem. Ale postavit se Číně a dostat medaili! To nemá ani Pavka Novotný a ten na multikáře vyhlásil válku samotnému Rusku a rozhodl se pověsit jeho MZV. Máme Václava Havla dnešních dnů! Už mu to z kavárny někdo vzkázal. zastupuje celou Českou republiku a ministr zahraničí nebo premiér či prezident si mohou plkat co chtějí! A fakt, že ho volilo do Senátu celých 8 000 (OSM TISÍC!) občanů tato sláva suverénně překryje. Kdo by se nad takou drobností pozastavil. Václav Havel byl také zvolen rozdílem jednoho hlasu a to ještě jednoho poslance museli zavřít, aby nemohl volit. A točí se o něm filmy. Vystrčil je náš hrdina, a to mu nikdo nevezme.

  OdpovědětSmazat
 8. Grošák Vystrčil poběží Velkou Tchaiwanskou o cenu strýčka Sama.Konec legrace,Vystrčil je sebestředný hlupák,kterému 4 poradci řešili,jaký výrok světového politika zopakovat na konci svého projevu.On totiž žádného svého výroku,není schopen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JFK rekl ze je Berlinan. Nemecky! Ve Svycarsku znamena Berliner koblihu. Ze tam byl zase Babis uz tenkrat!
   Lidi jenom humorem prekoname nase Cimrmany a voly!!!!

   Smazat
 9. Článek o ničem. Katalánsko žádnou návštěvu nepotřebuje a tzv. vlastenci stejně ODS volit nebudou. Skoro to vypadá na bezmocnou hysterii soudruhů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Španělsko žádnou návštěvu Katalánska (stejně tak jako Baskicka) nepřipustí. A to je rozdíl. Vlastenci nemohou volit ODS, která tuto zemi zplundrovala a plundruje dodnes, kdekoliv k tomu má příležitost. Na celostátní (senátní) úrovni tak i na komunální (třeba Jesenice nebo Řeporyje). Ale na své si přichází třeba v Brně, kde jede ve všech všivárnách nejen ti současní ODS-áci, ale i ti, kteří přesedlali k ANO, když si mysleli, že budou mít blíž ke korytům. Jak ukazují současné události. Takže o hysterii by mohli mluvit na Jánském vršku (jestli tam ještě sídlí). ODS mohou volit pouze lidi s úrovní řeporyjského starosty. Slušný člověk rozhodně nikoliv.

   Smazat
 10. V Baskicku by mohl říct baskicky: Jsem Bask! V Quebecu quebeckou francouzštinou: Jsem Quebečan! V Doněcku rusky: Jsem Donětčan! V Severním Irsku irsky: Jsem Severní Ir! Když už právo na sebeurčení a svébytnost, tak pro všechny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:49 A po těchto sděleních by dodal "Jsem seřezán" a všichni by pochopili, kým vším již byl.

   Smazat
 11. Je s podivem ,že policie včele s ministrem vnitra tohoto lumpa ihned od letadla při příletu ihned nezatkla i s celou jeho
  tlupou kumpánů,za rozvracení České republiky .Už by tento ..... neměl opustit kriminál.Je nutné také okamžitě zrušit celý Senát .Je to hnízdo povalečů a příživníků.Doufám ,že tomuto Vystrčilovi budou moci poděkovat osobně všichni lidé,které svým hnusným chováních připravil o práci.Možná ,že budou bandu ODS i volit.Můžou si i vybrat ,třeba směsku Piráti,kteří lidem navrhují za odměnu .... Druhá nejsilnější strana, vyhraje volby? Dobré si je přečíst pozorně návrhy Pirátských poslanců

  a udělat si vlastní úsudek:


  - Starším lidem nad 70 let odebrat řidičské průkazy pro lepší bezpečnost na silnici.
  - Starším lidem nad 70 let odebrat volební právo pro neschopnost správné volby.
  - Starším lidem nad 70 let doporučit nechat ve svém bytě bydlet mladé lidi. a odejít do domova důchodců.

  - Staré lidi kteří zemřou a nikoho nemají a jsou nemajetní, ukládat do společných hrobů.

  Stát by ušetřil za pohřby.

  - Stát by měl přijmout migranty postarat se o ně a dát jim byty.
  - Starším lidem nad 70 let aby nebylo zdravotnictví tak zatížené dát jen základní zdravotní péči.

  Návrhy Pirátů a jejich jména lze dohledat ve sněmovním archivu .....

  Bartoš, Ferjenčík, Michálek, Peksa, Richterová, Pikal a další – nenechte se opít rohlíkem.

  Věnujte prosím nadstandardní pozornost této společnosti v každých volbách,

  neboť nevědí co činí ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, za informaci.

   Smazat
  2. O tom media lidem nic nereknou, proto ty preference Piratu! Ani ze je to Antifa. Nic!
   Pro mne je to skodlivy odpad spolecnosti a kdo je voli k nim patri taky. Vyzivat se na duchodcich muze jenom zoufalec, ubozak.

   Smazat
  3. Ubožáku, také se jednou možná dočkáš stáří a prožiješ svůj názor osobně.

   Smazat
 12. Pokud si pamatuji, tak i Skotsko uvažovalo o osamocení, v Kanadě jedna část. Také Kaliformie oddělení od USA... Pán předseda senátu toho má před sebou. Nesmí zapomenout na Kurdy .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže třeba Skotsko bylo v jiné situaci, stejně jako Wales a Irsko. To jsou, jak se k nim Angličané v minulosti chovali, v podstatě obsazená území jiných států, nebo chcete-li panovníků. Těch mrtvých, co stálo porobení těchto zemí Anglií nebylo málo, stejně jako byla velmi početná emigrace z těchto zemí, kdy třeba "navíc" neposlušní a chudí Irové "startovali" otroctví v Americe. Byli levní. Levnější než černoši. Byli první.
   Ale myslím si, že kdyby navštívil oficiálně některou z těchto zemí, stal by se naopak ve svém vlastním prostředí Personou non grata. Tam by nebojoval o Rusko a ani o Čínu!

   Smazat
  2. Ona dříve byla Kalifornie ruská

   Smazat
  3. Jenom pro pořádek, O svobodu marně usilovaly i KONFEDEROVANÉ STÁTY AMERICKÉ... JEJICH TOUHA PO SAMOSTARTNOSTI USA UTOPILY V KRVI A DODNES JE ANEKTUJÍ...

   Smazat
 13. Něco v gruntu trošku podobného.

  Narazil jsem při čištění počítače na zajímavou úsměvnou informaci, kterou jsem si tehdy uložil a pak na ni zapomněl. Svou podstatou je ale i dnes velmi interesantní.

  Ještě před začátkem mistrovství světa ve fotbale v Rusku 2018 švýcarská mega-banka UBS uskutečnila 100 tisíc počítačových simulací a předpověděla, že Německo vyhraje mistrovství světa ve fotbale.
  Německá Commerzbank a její megaanalitici také udělali tisíce počítačových simulací a také předpověděli, že Německo vyhraje mistrovství světa ve fotbale.
  Legendární, veliká a hrozivá banka Goldman Sachs (je to ta stejná "Banka, která ovládá svět") prováděla počítačové simulace a předpověděla, že ve finále bude hrát Anglie a Belgie.
  Seznam by mohl pokračovat.

  Jak víte, Anglie a Belgie, nedošli do finále, a Německo vypadlo ještě dříve.

  To nejsměšnější je, že ty modely které byly použity pro odhady těmi nejlepšími mezinárodními bankami, - tak to jsou v podstatě stejné modely, které tyto banky s biliony dolarů používají pro práci na finančních trzích, hodnocení nákladů na komplexní deriváty a řízení rizik. Byla to velmi názorná ukázka toho, jak tyto modely jsou... no jak to říci co nejjemněji ... řekněme, že u "u modelů existují určitá omezení" :)

  https://crimsonalter.livejournal.com/145713.html

  No a vidíte, chudáci super analytici si museli přivydělávat sázením ... :)

  OdpovědětSmazat
 14. Myslím že první komentář řekl vše.

  OdpovědětSmazat
 15. Přestože s článkem souhlasím, musím poukázat na jednu nepřesnost - narozdíl od Taiwanu či Taiwanské republiky taiwanština jako jazyk existuje. Je tedy velmi příznačné pro našeho giganta, že větu že je taiwanec pravděpodobně pronesl v tzv. "Mandarínštině", což je oficiální jazyk nejen pevninské Číny, ale i vojenské chunty generála Čankajšeka, která ostrov obsadila v roce 1949. Takže je to asi tak, jako kdyby nám zahraniční delegace blahoskloně sdělila Ich bin Tscheche...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste si jist, že to nebylo Kantonštinou? U toho vystčeného truhlíka jeden nikdy neví... I tou se vedle Mandarínštiny v Číně mluví...

   Smazat
 16. Politici všeho druhu by měli povinně absolvovat psychotesty, alespoň trochu by to omezilo počet psychopatů, debilů a pod. v jejich řadách. Musí je mít policajti a lidi co rozhodují o druhých, o miliónech a miliardách ne ? Zatím to budí dojem, že čím větší pošuk tím větší jistota zvolení. Vystrčil, Němcová, Novotný a zdravotnictví nereaguje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správný nápad - politici by měli povinně absolvovat psychotesty!Pošuků na volebních lístcích jak nastláno

   Smazat
 17. Dívám se na toho gigante rád. Nedovedu si totiž představit lepšího představitele pro figurku Kulíška z románu Zvonokosy od Gabriela Chevalliera. Jenom o ten zápach z úst mě televize připravuje.

  OdpovědětSmazat
 18. Když je ten slouha slouhů Tchaiwanec tak nemůže politicky působit v České republice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (08:11):
   Ano, také mám pocit, že smlouvu o dvojím občanství s tím Tchaj-wanem nemáme.
   Ten šedivý "gigant" však politicky nepůsobí. Pouze jen škodí. O ničem jiném se nemůžete dovědět, pokud vám o něm řeknou pravdu.

   Smazat
 19. Jen malinko k tématu. Vystrčil bude jistě vystrkovat své poznatky z Tchaiwanu. Jedním z nich bude určitě poznatek, že tam roušky nosí i psi. Jistě ho překvapilo, že tam žijí samí Číňané, kteří mají s Číňany nadstandartní vztahy, především v oblasti hospodářské, zdravotní ap., jsou skoro jak jak jedna Číná. Číňané na Tchajwanu netrpí blokádou ostrova Číňany, tak že tam není hlad a netřeba tam posílat potraviny atd. Rozhodně se těším na nával ostrovních tchaiwanských Číňanů - turistů, kteří vystřídají ty pevninské. A na závěr, někdo tu napsal, že teď pojede na Krétu a prohlásí jsem Kretén! To mně opravdu pobavilo. M.R.

  OdpovědětSmazat
 20. Vystrčil je jen zmrd z mnoha dalších kolaborantů a zrádců českého národa.

  OdpovědětSmazat
 21. "Ich bin Thaiwner, aber klein"
  :-)))
  To mě opravdu pobavilo

  OdpovědětSmazat
 22. Vystrčil je jen zmrd z mnoha dalších kolaborantů a zrádců českého národa.

  OdpovědětSmazat
 23. Vystrcil ma na krku vlastizradu. Jako Hrib, Novotny, Kolar. Jenom vyckejte casu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:32
   A kdo je bude za tu vlastizradu soudit???!!!! Protektorátní sOUDY nebo rovnou sOUD v Haagu???!!!!!

   Smazat
 24. Takže celý svět uznává identitu a vládu jedné Číny a ČR navenek to neuznává?Uvědomují si čeští vládní činitelé, s kým si to chtějí na politické a ekonomické úrovni rozdat???Čína s miliardou a čtyřistamiliony obyvatel je světová ekonomická 1???

  OdpovědětSmazat
 25. Takže se lze domnívat, že navenek Česká republika jako jediný stát na světě neuznává pravidlo jedné Číny???To si nedovolil zatím nikdo.Výborně!

  OdpovědětSmazat
 26. Je jasné, že ten zkutr chce vejš. Ta stovka vítačů co jej čekala na flughafen, mu dodala sílu.

  OdpovědětSmazat
 27. Jemu podobných tu máme, bohužel, více. A co je platné, že s nimi nesouhlasíme, že se od nich distancujeme, že je nazýváme magory, nebo říkáme, že zahraniční politiku dělá vláda, když: socha Koněva byla odstraněna, náměstí Pod kaštany bylo přejmenováno, pomník Vlasovcům byl odhalen, návštěva Tchai-wanu se uskutečnila a tvor, který není ani párou z výkalu pana starosty, píše výhružné dopisy velvyslancům. A našly by se i další pirátské události. Jaký Hitler za nimi stojí, že se je bojíme potrestat ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.