Reklama

úterý 29. září 2020

Minář nastavil zrcadlo. A pěkně drsné

Jiří Vyvadil

29. 9. 2020 VašeVěc

Zcela nesporně byl Mikuláš Minář bezesporu možná největším politickým manipulátorem, které Česko zažilo posledních desetiletích. Připomínal středověkého krysaře s píšťalkou, za kterým se vinou desetitisíce fascinovaných souputníků spojovaných vidinou odstranění prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše z politického života, aby nakonec skončili na rozdíl od tragických výsledků starověké báje pádem na zem, kdy obraz jasného vítězství náhle vymizel. A oni zůstali neschopní a zoufalí zase sami.

Aby bylo jasno, vůbec zakladateli Chvilek pro miliónů nevyčítám jeho chování. Politika i v této vyhraněné poloze je samozřejmě určitá forma divadla a Minář ji zvládal dokonale. A pokud zároveň k tomu přidal zcela neobvyklé organizační schopnosti, jak dokonale dostat na Letnou 300 000 zfanatizovaného davu, klobouk dolů. To je umění.

Zatímco Minář svou roli velkého manipulátora dokonale zvládnul, opoziční vůdci typu Fialy, Bartoše a dalších úslužně naslouchali jeho rozkazům a ČT pořádala mnohahodinové besedy s privilegovanými politology a sociology, kteří rozvíjeli úvahy, že už Babiš zákonitě padne a někteří reportéři už i předtočili pasáže, ve kterých se o něm mluví v minulosti, pro ty, kteří patří k té mlčenlivé většině působilo doslova otřesně, jak se chovali demonstranti, jaká v nich byla nenávist a snad nejexpresivněji se vyjadřovali novodobí prorežimní umělci, počínaje Trojanem, Geislerovou, Dykem a oběma Svěráky konče… Hvězdy a hvězdičky se snažili dostat na pódium, aby si vedle Mináře zažili svou hvězdnou chvilku. Kdo nebyl na demonstraci, byl nepřítel a v lepším případě jakoby nebyl.

Děsivé byly pro normálních 60 % populace pohledy na tváře fanatického davu, které leckdy připomínali záběry ze setkání sudetoněmeckého landsmanschaftu. Nenávist z nich tekla…

A najednou nic. Vůdce odešel, ukázal všem těm opozičním politikům, novinářům, pracovníkům televize i statisícům přesvědčených soukmenovců, že byli jenom nástrojem jeho v podstatě vynikající režijní protibabišovské a protizemanovské propagandy, propagandy, která ho přestala bavit.

Nemají právo se zlobit na Mináře. On dělal jen skvěle svou práci. Měli by se zamyslet nad svou vlastní myšlenkovou jednoduchostí a manipulativností.

Mikuláš Minář chce založit novou stranu. Konečně proč ne. Za mých mladých let člověk mohl být jako já sociálním demokratem, mohl ostře v té době nesouhlasit s ekonomickým i úvahami Václava Klause, ale chápal, že to není ořezávátko. Dnes takové pocit těžko je možné k nějakému opozičnímu politikovi nalézt. Otevřeně řečeno vymýcení současného vedení TOP 09, KDU-ČSL, STAN a spojení v cosi většího a zbaveného všech starých a odpudivých tváří by jen mohlo kultivaci české politiky pomoci.

Mikuláš Minář probudil před rokem a půl k životu hnutí liberální politické nenávistné spodiny. A nyní seznal, že už se její čas naplnil. A to je dobře…64 komentářů :

 1. Minář je blb, hledá dobře placené místo. Hlavně se mu nechce dělat, umí je tlachat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepodceňujte kvalifikovanou škodnou... Ve vašem vlastním zájmu. Němečtí Židé tak kdysi podcenili jednoho výřečného poddůstojníka rakouského původu s vizí... který také hledal pro sebe důstojné uplatnění... až je nalezl, čimž obšťastnil desítky a desítky milionů lidí na delší dobu, než zatím dokázal Minář. Uvidíme cca za deset let...

   Vymazat
  2. Je to smutné, ale takových blbů je bohužel ve společnosti "něurekom". A těch krysaříků s píšťalkami rovněž. Teď se řadí do zástupu s odpírači roušek. Křičí cosi o svobodě, mají na mysli jen tu pro sebe. Empatie je pro ně sprosté slovo. Q.

   Vymazat
  3. Děkujte bohu,že se na jednom z vlasteneckých webů objevila ANNA.

   Je prý pobožná a chce zajit do kostelička,kde ma v plánu přemlouvat věřici,kteři přeci nebudou donekonečna volit znovu podrazáckou KDU,která prý patři Landsmanšaftu.
   Podle svého vyjadřeni chce SVOBODU a PŘIMOU DEMOKRACII a snad by mohla mit i úspěch s podobným Programem jako SPD,nebot SPD má v č.10 Programu požadavek RASANTNI změny systému a bez ni nepůjde vůbec nic!
   Domnivá se,že je třeba založit HKSH tj

   HUSITSKO KŘESŤANSKE SOCIALNI HNUTI,které by nahradilo nejen KDU ČSL,ale i VŠECHNY dalši v současné době občanům nepotřebné polit.subjekty!

   Byla pozvána na neutrálni web TERMITIŠTĚ U LETIŠTĚ,kde by mohla dělat reklamu panu Okamurovi,aby se stal předsedou, namisto pana Babiše,který zdá se k nam chce dopravit ty nejhorši bandy cizáckých antikristů!
   Co piše je pozoruhodné!

   "Děkuji za hezký odkaz visici na mě na Termitišti,který tam však zacházi za obzor.

   Nevadi,chtělo by to dalši odkaz pod č.2 kde by se mohly vyskytnout výňatky ze "svaté knihy koranu"a vyzva a voláni muezina,který volá a hlásá,že buh je jenom jeden a to ALLAH,čimž uráži všechy křesťany a jak se piše v suře 4 89 koranu vlastně vyzývá k jejich prý "zabijeni"!

   Pod touto pohrůžkou mirumilovné katolicke holubičky maji libat smradlave okované boty cizákum,namisto,aby je dali k soudu za předsudkovou nenávist!
   ANNA konci vzkazem pro pana Maroše:

   "Pane Maroši,pokud si myslite,že jsem Rudá volavka tak to ne!

   Brouku ja jsem Husita!"

   Kdo je proti ni,at to tu napiše proč ,demokracie je diskuse!
   Tož tak!


   Vymazat
  4. 14:32
   Husiti byli taky docela obstojní fanatici. A Jan Hus byl náboženský fundamentalista, který se v ničem moc nelišil od dnešních muslimských fundamentalistů. A jak tak koukám, tak v Husitech z toho "jediného správného učení" ještě dost zůstalo. Naštěstí je dnes Husitů asi tak pět a půl, tudíž žádné boření a rabování už asi nehrozí.😂😂

   Vymazat
  5. Minar je 'Pater vyklouz' jako vysitej. Teologie mu smrdela, tak ted chce kazat lidem jako civil. Nekteri lide v tom vidi sve poslani a nabaluji na sebe problemove, nenavistne, vyzirkove typy.

   Vymazat
  6. 14:32
   Pitomost! Demokracie není diskuze! Demokracie je vláda! A co s diskuzí? Ta k ní jen patří

   Vymazat
  7. Kubrte 16.42 měl by jste se stydět Žižka byl OK

   a je to prima ćeská historie!
   Vy chcete,aby misto obrany lidu typu Husita i když je jich málo,dovyrabovali zbidačelou ČR kohorty muslimanů a SA hnědokošiláčů typu chliváků,kteři si už narazili rypák na Letné,aby vám později poroučeli v ramci menšiny po neomarxisticku a to hned po demolici ČR demokracie a vy se na to budete trpně divat jako to dělate už 30 let,vždyt vy naprosto nic konkretně nenavrhujete, prázdná nádobo!
   Pokud je mi známo chtěl ten gumácký prý vlastenecký web,který mě ANNU maže o 106, po Serešovi 3,9 milionu eur na jeho podporu tamniho neomarxismu!
   Ten Sereš se na ty svoje podpindostniky vykašlal a nedal jim ani cent, nic i když se mu snaži dodnes lizat kaštany.
   Bylo by dobré,kdyby jste namisto keců požadal pana miliardáře Sereše,který očividne už nechce podporovat ani své neomarxisty,aby dal 3,9 milionů eur x 2 tj 7,8 milionů(je inflace a vše drahne),jako dar SPD na podporu SVOBODY a PŘIMÉ DEMOKRACIE a neplýtval na neziskovky a blbé chliváky z havarované Letné!
   Klidně by zažil,jak občané voliči udělaji převrat pod SPD o jakém se mu nikdy ani nesnilo a navic by jsme ho za to pochválili a ne jak na toho chliváka z Letné nadáváme,že žadný program nemá a jen se chce přiživovat, protože nic nedostudoval, nic neumi,jen nás tady chce ještě vice srát a s tim se tu ten sráč, nanucuje!

   Podpis A.

   Vymazat
  8. 20:36
   Já se začnu stydět, až to já sám uznám za vhodné. Ale rozhodně to nebude kvůli lapkovi Žižkovi, ani kvůli rabujícím Hnusitům.;-)

   Vymazat
  9. Pane Kubrt,svym prispevkem 2250 jste se katapultoval

   do mensiny prekrucovacu ceske historie,cili neomarxistu,ideologie zmaru a anarchie.
   Muzete vysvetlit proc to delate a pro koho?
   Samozrejme,ze vetsina vas nazor sdilet nebude, co myslite,je to pravda nebo ne?

   Vymazat
  10. Že se nestydíš za ten přiblblej, sprostej a zbytečnej blábol o Žižkovi, Kubrte! (22.50) Od kdy je pro tebe lapka? Kde ses o něm dočetl, když kromě blábolů na internetu jsi nepřečetl za celý svůj zbytečný život ani Ferdu mravence? Aha - z blábolů na internetu, právě jen z blábolů. Tam začíná a končí tvoje ubohá fantazie. Co na tom, že mediální průmysl lže a vyrábí zmetky, že je to oblbovací mašinerie, která běží na plné obrátky, a ovládá myšlení lidských trubců tak dobře, že dokážou štvát i proti vlastním zájmům. Ty rabující huso! Čus.

   Vymazat
  11. Kubrte,že tobě nepřišly gumičky..zavolej Staníka,třeba tě z toho dostane..

   Vymazat
 2. Mám neurčité tušení, že v Praze a jejím blízkém okolí se nacházejí velice zvláštní lidé, kteří svůj fištrón zbytku republiky ukázali svou přítomností na Letné v domnění že právě tam a teď tvoří dějiny. Je mi těch ubožáků upřímně líto. asym

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Praze vladnou burani z Moravy Hudecek, Hrib. K mestu nemaji zadny vztah. Proto to tady tak vypada.

   Vymazat
  2. 17:20 Ti "burani z Moravy" nespadli do svých seslí z nebe. Někdo je demokraticky zvolil. Nejspíš burani z Prahy... TOTO

   Vymazat
  3. Je pro mne celkem nepochopitelné jednání Pražáků. Moraváci či bratři Slováci vždy do Prahy pošlou nějakého člověka, jehož politické IQ limituje do pásma slabomyslnosti a lid pražský si je vždy zvolí do čela pražského magistrátu. No, komu není rady...

   Vymazat
  4. A burani z Moravy jim nastartovali kariéru. Takhle je toto.
   Pryč s Moravskou klikou u moci!

   Vymazat
  5. 19:57
   Jelikož se do Prahy za posledních třicet let nakýblovalo spoustu vidláků, tak ti celkem logicky volí taky vidláky. Což v případě Pirátů platí stoprocentně, protože ani jeden pirát v nejvyšším vedení strany nepochází z Prahy. Dredy v Praze už nosí akorát Bartoš a pár v pubertě zamrzlejch smažek, který do Prahy přivezli s vánočníma stromečkama.😃

   Vymazat
  6. 22:23
   Tak teď ještě vymyslet, proč "vidláci" mimo Prahu nevolí "vidláky"

   Vymazat
 3. Omyl to není blb, toť moderní politik. Nejdříve si udělal PR na principu nezávislé občanské jednoty. A když získal souhlas na Letné, ejhle přišel s originálním řešením, bude mít pod rukou obé. Uvidíme jak mu poroste chuť po vládnutí. Pane 12:00 nejde jen o peníze, ty přicházejí s mocí automaticky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peníze jsou moc. Moc jsou peníze. V tom dnešním světě.

   Vymazat
 4. At´ se dá dohromady s tou kolonialistkou tam z vesnice na Šumavě, a bude z toho dvojka jako Kalousek a Parkanová. Ještě nějakou tu písničku spolu nazpívají.

  OdpovědětVymazat
 5. Pokud jde o infantilního neonacistu a fašistu Mináře, domnívám se, že neodvedl žádnou skvělou práci, ani neprojevil žádné mimořádné schopnosti. 300 tis. prostoduchých, zběsilých a zmatených fanatiků naskočilo na výkřiky nastrčeného kašpárka zahraničních loutkovodičů, kteří už neví, co by vymysleli, aby odstranili Zemana a Babiše. Kašpárkovo divadlo nevyšlo a investované dolary byly vyhozeny nadarmo. A tak Mináře z postu revolučního a majdanovského führera loutkovodiči přešoupli na stranického lídra. V blízké budoucnosti uvidíme mejnstrýmovou hvězdu s naprosto neprůhledným financováním, která bude provokovat a zvát skutečné šéfy skutečných partají do diskusí v médiích, kde, za nepřehlédnutelné mediální podpory a aktivit všelijaké komediantské šmíry a špíny, budou vedeny obvyklé "debaty"/výslechy na gestapu/ á la Venca Moravec nebo nechutná Witowská. Nezbývá, než doufat, že tento odpudivý a obehraný tyjátr bude na občany působit stejně, jako dosud. Tedy přesně opačně, než by si financující loutkovodiči představovali. Když už stát není schopen těmto zločineckým záškodnickým aktivitám, na rozdíl od USA, RF, Maďarska ..., učinit ráznou a tvrdou přítrž.

  OdpovědětVymazat
 6. Poslouchejte, je mi jasný, že to sem tolik nepatří, ale nevíte někdo z vás, proč měl současný vrchní čučkař z BIS, podpraporčík Koudelka, na střední škole přezdívku "Buzík ?"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když má někdo přezdívku "Buzík", tak je to snad jasný, ne?😂😂

   Vymazat
  2. Co s tak citlivými věcmi vycházíte ven. Víte kolik je tady ruských a čínských špionů?

   Vymazat
 7. Jo aspoň odčerpá liberálům hlasy a pošle malé strany do kytek hlavně nesmíme dopustit aby nám tito šílenci vládli. Jak jsem viděl dvacetiletou pyjátskou poslankyni mám dost.

  OdpovědětVymazat
 8. Na tom je nejhorší, že mezi těmi zmanipulovanými fanatiky naprosto převládali mladí vysokoškoláci. Ale jak již kdosi napsal: ve třicátých letech přeběhli němečtí vysokoškoláci v přijetí nacistické ideologie o 2 až 3 roky ostatní Němce. V dnešních USA jsou to právě vysoké školy, které bez výjimky přijaly ideologii multikulturalismu a hlavně fanatického potlačování jakékoliv kritiky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to dano skolni vychovou. 'Chces-li zmenit spolecnost, vychovavej jeji deti'! Valachove 'inkluze', neustale zmeny ucebnich planu, bordel ve skolstvi, male platy ucitelu a spatna kvalifikace. Rozhodovani delaji politicti funkcionari. To vse pripravuje zivnou pudu pro volice Piratu a podobne strany. Korekce neni mozna, protoze media ovladaji ty same sily.
   Za komousu to byli aktiviste mezi studaky, duvernici a clenove KSC, kdo na Vysokych skolach kontroloval studaky, psal na ne posudky. Tihle lide negativne ovlivnili mnohym start v povolani. Sami ziskali ta nejlepsi mista po ukonceni studia. Zazil jsem to v 60 letech. Nektere tyhle svine dokonce ted navstevuji shledani absolventu . Beze studu. Ackoliv to byli praskaci a neskutecne svine.

   Vymazat
 9. Ale někdo ho přece najal, angažoval a zaplatil a platí. Je to novodobý Havel. (Taky zrzek, zajímavé.) Že by obyčejný kulisák, opilec, vzdělání nic moc, mohl rozhýbat národ až k pádu vlády a režimu, který trval čtyřicet let? To přece není normální. A také to není pravda! Byl dlouhodobě podporován ze západu, stejně jako je odněkud podporován Minář. A chráněn. Aby nedopadl jako Kuciak. Ale národ ovcí se zabalenými hubami a zavřený v domácích klecích u TV a internetu naletí znovu! Na všechno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy si vážně myslíte, že ten kulisák opravdu způsobil pád bolševického režimu?😄 Havel a ostatní, včetně lidí vyhnaných do ulic, byly jen figurkami na šachovnici mocností. Všechny ty "pády" režimů byly už dávno domluvené jinde a někým jiným.
   Havel měl jediný úkol, a tím bylo nenásilné převzetí moci, protože nikdo z těch vnějších organizátorů nechtěl, aby se tady nějak věšelo na kandelábrech.

   Vymazat
  2. 14:50
   Nezpůsobil, ale výrazně tomu svým dílem napomohl. Jinak byte ho přece už 31 let a ještě 9 let po jeho smrti tak moc nenáviděli.

   Vymazat
  3. 1,25
   Ty vole,ten tvůj canc je blbej i jako fór!!!!.-)))))
   Havel byl líná vožralá a udavačská svině,která se zasloužila o JEDINÉ....NEOPRÁVNĚNÉ PROLOMENÍ BENEŠOVÝCH DEKRETŮ a ukradení právoplatně zabaveného majetku svýho udavačskýho strejce teploMiloše!!!!!!.-/

   Vymazat
  4. Anonymní30. září 2020 1:25
   On totiž ten Havel více pomohl SS. Jinak by neměli jeho bustu na věčné časy v Senátu. Za práci pro Českou a slovenskou federativní republiku, to není. P.K.

   Vymazat
 10. Já si nemůžu pomoct, ale připadá mi jako velkej vychcanec. Domnívám se, že hnědou košili nosí záměrně, stejně jako kdysi jeden despota. Je to namistrovaný, přehnaně sebevědomý a z lidí si to dělá vyloženě prdel. Jediní to nechápou - jeho totálně zblblé ovce. M.T.

  OdpovědětVymazat
 11. Minář je alternativa nabízená zákulisím, za již okoukané tváře demobloku. P.K.

  OdpovědětVymazat
 12. Jenže právě to je typologie lidí, vedoucí k nacismu, rasismu, náboženské nesnášenlivosti a masovému vraždění, je to typologie hitlerů, himlerů, heydrichů. Pokud jsme se kdysi divili, jak mohl německý národ naletět Hitlerovi, český, kdyby měl svého Hitlera, by se "zachoval" stejně! Pozor na tento typ "politiků" demagogů, v popdstatě antihumkanistů a sadistů, destruujících vše, co je pozitivní!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ke svému Hitlerovi však musíte mít splněno několik podmínek. Na příchod Hitlera musí být de facto rozvrácená společnost, neustálé zmatky ve vládách, které se pokud možno často střídají, ekonomika musí být "na šoufku", atd.
   Fašismus v První republice, přes velkou touhu některých taky politiků neměl až tak živnou půdu. Prakticky jen mezi podnikateli, obchodníky, některými politiky a samozřejmě u německy mluvícího obyvatelstva. Jasně to ukázala doba okupace.

   Vymazat
  2. Poslouchám-li dnes mladší generaci, která papouškuje ty obecné a masové lži o naší minulosti nedávné i dávnější, šířené diktaturou kapitálu prostřednictvím tzv. opotzičních politiků a stran, jsem si jist, že by právě jejich sjednocením se český národ znacizoval a zfašizoval stejně, jako to mají ve své historii zapsáno nejen Němci, ale také Slováci, Maďaři, Poláci, Chorvaté, Taliáni, Španělé... . Myslím, že také o nic jiného různí fialoví, kalouskovití, bartošovití, pospišilovití a pod. neusilují. Zaprodat stát, rozkulačit národ a zapsat se jako Koniáš do českých dějin - ale ty pak už nebudou nikoho zajímat! Dnes u nás masově pěstovaný antirusismus je jen potencovaný antisemitismus Adolfa Hitlera!

   Vymazat
 13. Pane Vyvadil..vaše definice je výstižná " Minář probudil k životu hnutí liberální politické nenávistné spodiny "...já bych vynechal slovo "liberální" a nahradil slovem "fašistické" !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slovo liberalni (=neoliberalni) je vystiznejsi jak fasismus. U neho clovek vi o co se jedna, slovo liberalismus lide chybne chapou jako svobodu. Pro spolecnost je neoliberalismus likvidacni i bez koncentraku.

   Vymazat
 14. Nojo, Michprdi jsou asi bez peněz, protože nesplnili politická zadání svých štědrých chlebodárců a jejich kocábka jde ke dnu. A kapitán statečně opouští loď jako první.
  To vodňanský jelito si však v té své duté palici neuvědomuje, že jen na politickém programu Antibabiš se v politice už moc uživit nedá. O čemž už se přesvědčil i ostřílený politický matador Mirda Kalousek a flek ve vedení TOP 00 raději přepustil té nule s šílenýma očima.
  Program Antibabiš ještě tak trochu zabírá nanejvýš u zhulených voličů Pirátů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pirati jsou Antifa s indianem Bartosem. Je to smecka udavacu Ceska do Bruselu, chorobne nenavidejici vsechny a vsechno co obcane chteji. Podporuji jenom nenavist ve spolecnosti, rusofobii. Jejich lide organizovali demontaz sochy Koneva a burani z Moravy vladnou v Praze, ze ktere udelali bordel. Tuhle stranu mohou volit jenom pomatenci a mladi pitomci.

   Vymazat
 15. Není namístě chválit toho sorošovského floutka, "Grétu" v uniformě NSDAP, když měl za sebou celý zločinecký aparát tohoto státu.
  Např. veřejnoprávní media.
  To by dokázal každý člověk bez hanby a sebereflexe.

  Hlavní PRŮSER v českém kráteru je, že zloději a kapsáři z demobloku, za podpory justice, budou VŽDY táhnout za jeden provaz.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo. Nečetl jsem to, ale našel jsem titulek někde na seznamu - Chtěl vyhodit dům před exekutory do povětří, soud mu potvrdil 18 let.
   Tady jedni zloději, soudci, chrání druhé zloděje, exekutory. A je v podstatě fuk, co a jak. Protože jde o princip.
   18 let za to, že chudáci exekutoři se museli chvíli bát. Soud ukázal o co dneska jde. Když se kradou miliony a miliardy, říká se tomu podnikání a příležitost, ale mějte "normální" dluhy, tak na zaplacení dluhu pěti tisíc vám klidně zabaví třeba půlku vybavení domácnosti. A ještě vám hrozí prakticky stejné tresty jako za vraždu, když se budete "hádat".
   Chtěl bych vidět všechny ty parazity, kdyby se podařilo zrušit akcie. Kupovali by do zásoby poklad a symbol dneška toaleťák?

   Vymazat
  2. Tak to vůbec není anonyme 22.03 - oba aktéři ve věci exekuce rodinného domu, jsou manželé, invalidní důchodci. Ten exekutor byl soukromý exekutor - tedy nikoliv veřejný činitel. Nějaká svině. Co asi tak mohli dlužit a komu? Invalidní důchodci? Pán nic do povětří nevyhodil,ani žádný požár nevznikl, nic se nikomu nestalo -pouze se oba manželé nějak zoufale vzepřeli tomu současnému svinstvu, které je připravuje o střechu nad hlavou. Úplně v pohodě, jde přece jen o lidi - ne? Kdyby šlo o psy, tam by měli problém, protože zvířata mají zákon na ochranu proti týrání - lidi ne! Tak na jedné straně vyhazují invalidní důchodce na ulici, a na druhé straně zabalují lidem čumáky do hadrů, zavírají je doma, žvatlají o mimořádném stavu, omezují veřejné činnosti, divadla, kina, zábavy - prostě každý, kdo je starší a žije sám, musí být osamělý, a skončit život doma, jak ty slepice v klecích. Pod hanebnou záminkou, jak pečují o zdraví lidí - jak pečují? Zoufalý invalida dostal osmnáct let, že se "pokusil"...bla bla protože je šmejdi a hnusní lotři vyhazují na ulici - to je péče? Z toho by se člověk vzteky posral! Když čtu o žvanění toho lotra Prymuly a dalších současných vládních fašistů, je mi zle! Komedie - šaškárna - protektorátní praktiky. Současná demokracie už začíná být neslučitelná s normálním životem.

   Vymazat
 16. Od převratu v 89 je tady nová generace, která už byla oblbnutá "novým výkladem historie" a převážně k takovým, promlouvali minářové, trojanové, atd. a šéfové stávajících tzv.stran demo-opozice je chtěli použít jako zfašisované bojůvky SA. Ale covid-pandemie jim poněkud zašmodrchala plány.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak. Mají čas na přípravu a podle událostí v Bělorusku je vidět, že by je virus nezastavil.

   Vymazat
 17. On je mi fuk, ale důsledky jeho činnosti obzvláště dnes, kdy se ztěžuje jakákoliv snaha zmírnit dopad pandemie u nás, může být fatální. Dnes kdy opozice vymýšlí různá soudní udání a i alternativní spolky dodnes bojují proti roušám nevidím naši budoucnost moc růžově. Je to snaha dostat se ke korytům doslova přes mrtvoly. Až na to komparz z Letné přijde, bude už pozdě.

  OdpovědětVymazat
 18. Za roztrhanou ústavu měl skončit zbitý a zesraný v ústavu! A bylo by po náckovi.

  OdpovědětVymazat
 19. Já jen doufám, že Minář skutečně založí stranu (místopředsedkyní by mohla být ta bývalá majitelka koloniálu) a tato strana získá hlasy všech těch dobráků, co lezou do zádele sudeťákům, touží po kulturním obohacení od inženýrů a doktorů s koránem pod paží a nemohou se dočkat, až potáhnou na východní frontu...

  OdpovědětVymazat
 20. Politika se nám začíná červenat - Minář, Gajzlerová, Kolář, Štěpánová, Fiala (i když včera na Nově byl vypucovaný k nepoznání)

  OdpovědětVymazat
 21. Babiše nechat. Plní roli sběrného koše pro frustráty, kteří by jinak volili kdovíco. Svou skutečnou tvář hnutí ANO ukazuje účastí v evropské frakci Renew Europe, sdružující středové proevropské liberály.

  OdpovědětVymazat
 22. Minar je studak evangelicke teologie ktery nedokoncil studium. Temhle lidem se rika 'pater vyklouz'.
  Uspech Milionu sobe je dan tim, ze na sebe nabalil nespokojence vseho druhu, proti korupci, proti zlodejum, co tuto zemi rozkradli. Za to ovsem on nebyl placeny. Mel vyvolat nenavist a demonstrace proti zvolenym organum za pomoci Havloidu a opozicnich stran. Chlivkari ale nemeli program mimo nadavek a urazek Zemana a Babise. A to je dost malo, aby z toho neco vzklicilo. Stejne jako opozicni strany nemaji program mimo Antify, destruktivni kritiky prace a vsech opatreni vlady a programu 'Anti Babis'.
  Je to smecka proamerickych, prosudetskych, rusofobnich a neschopnych zvanilu, kterou vede radoby premier oberzvanil Fiala z ODS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Školství jako všechno bylo dle západních instrukcí kompletně zdegradováno na produkci poslušných nevzdělanců.
   https://www.email.cz/download/k/49zEbi04qJcanT5Lpqu7kWovSYz6TIWm2y8pEAtOlsbQg1An3NQ3tw-ikeSbrh3wFrqp_II/Kdo%20bude%20v%20%C4%8CR%20vlastn%C4%9B%20pracovat.pdf
   Kdo bude v ČR vlastně pracovat.pdf

   Vymazat
 23. Minář nemá šanci. Lidi už ho prokoukli.

  OdpovědětVymazat
 24. Už se těším na Duel Jaromíra Soukupa s Minářem. To bude mít TV Barrandov sledovanost

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cože? Ona je nějaká TV Barrandov? :)

   Vymazat
  2. 21,50
   Když může z našich daní fungovat NEčeská havlostka(Čt),tak pro ne třeba TV Vítkov?!.-)))

   Vymazat
 25. V takzvané demokracii se vždy budou vyskytovat takovi,protože je nikdo nemůže zavřet a většinou umi stáhnout množstvi stejně hloupého lidu a proto pozor na takové jedince,samo že byl placen a řízen západem ale víme proč ta nenávist k prezidentovi nebo Babišovi,proč ten tlak ze západu.

  OdpovědětVymazat
 26. Článek jsem nečetl, protože je to naprosto nenormální když idot tototo typu je nějak povznášen. Vždyt dnešní mocipáni se klaní mentálně postižené Grétě. Náš přitrobůý Mlnář je je slabým odvarem této výše uvedené kreatury, které tleskají zástupci států a pomalu ji uvádějí jako zachráce civilizace. Nejsem určitě nechytřejší, ale dříve se tito jedinci léčili a v žádném případě by je nikdo ze státníků nepřijimal s potleskem ve stoje. No doba se změnila. Dnes na místo rodiny se státníci věnují gentrovým problémům a perverzním vztahům.

  OdpovědětVymazat
 27. 18:02 Souhlasím, zobrazuje náš stav úrovně politiků a vkusu občanů. Z tohoto hlediska bude u nás brzy ministrem zdravotnictví šaman.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.