Reklama

sobota 26. září 2020

Muži ve Francii napadají ženy za nevhodné oblečení


Ivan David

26. 9. 2020 


Jak píše server Idnes: „Soud ve východofrancouzském Mulhouse vyměřil dvouměsíční podmíněný trest mladíkovi, který napadl dvě ženy za to, že podle něj neměly vhodné oblečení. Jedna z nich na sobě měla šortky, uvedl server franceinfo. Policie vyšetřuje také podobný případ z minulého týdne. Tři muži napadli ve Štrasburku studentku kvůli tomu, že měla krátkou sukni.“
Nepoučený člověk by řekl: „To se ti Francouzi zbláznili?“ Poučený člověk ví, že to byli „noví Francouzi“, jejichž „cudnost“ krátké sukně urážejí. V článku, který na násilí vůči ženám poukazuje, si opravdu někdo dal značnou práci, aby za žádnou cenu nepoužil slovo „muslim“.


Před týdnem se do ještě horší situace dostala dívka ve Štrasburku. 22letá studentka Elisabeth potkala na cestě domů tři muže a jeden z nich vykřikl „podívejte na tu děvku v sukni“, řekla Elisabeth rozhlasové stanici France Bleu Alsace. Dva z trojice ji pak chytili a třetí tloukl do obličeje. Po útoku jí zůstalo nateklé oko. Žena také řekla, že bití přihlíželo více než deset lidí a nikdo z nich nezasáhl. Vláda považuje incident za vážný a policie ho začala vyšetřovat. „Jde o velmi vážnou věc. Ve Francii musí být možné vyjít na ulici v tom, v čem chceme. Nemůžeme přijmout, aby byla ve Francii žena ohrožena nebo dokonce napadena či zbita za to, jak se oblékla,“ řekl vládní mluvčí Gabriel Attal.“
Opět – tři muži. Tři Francouzi, jaké vídáváme ve filmech s Delonem či Belmondem? Asi těžko. Politická korektnost nám naprosto zavádějícím způsobem sugeruje, že francouzští muži zničehonic, po staletích opěvujících ženu a lásku, najednou začnou ženy kárat, a když to nejde po dobrém, tak bít, aby ochránili jejich a svou cudnost.


Další příběh ze Štrasburku - 18letá Luane. Ji a její kamarádku Claire napadl 16letý mladík. "Incident se stal 26. srpna. Obě dívky se chystaly strávit odpoledne u jezera. Po cestě se na ně nalepil mladík, který je začal obtěžovat. Když ho dívky požádaly, aby je nechal na pokoji, jen své chování vystupňoval.
A tak se jedna z nich rozhodla situaci vyřešit rázně. Dala mu facku. „Byla to chyba. Začal mě mlátit. Dostala jsem tři údery do hlavy a když jsem spadla na zem, tak další,“ popsala Luane. Po útoku skončila v nemocnici, kde podstoupila operaci, protože utrpěla zlomeninu spodiny očnice. Rány do obličeje a zad utrpěla také Claire", píší pro změnu Novinky.


Islámu lze vyčítat mnohé, jako každé ideologii, například povinnost šířit jej ohněm a mečem, ale co je snad nejodpudivější, je extrémně nepřátelský postoj vůči ženám. Žena je muži podřízena, má v poměru k němu poloviční hodnotu, je v podstatě jen nádoba na rození dětí, hlavně synů, vzdělání nepotřebuje, poslouchat musí, je dobré ji bít. Čest muže je pak mezi nohama ženy a prohřešky proti cti se trestají smrtí dotyčné.


I v Německu jsou to desítky případů ročně. Ne všichni muslimové takový islám chtějí a propagují, mnozí před ním ze své vlasti utekli do Evropy, ale v okamžiku, kdy se prostředí začne zahušťovat a příchozích z islámských zemí přibývat, nutně vítězí fundamentální podoba islámu se vším, co Evropa díky své osvícenecké tradici už dávno zavrhla. A objevuje se fenomén do nedávna nepředstavitelný – napadání žen za „nemravné“ oblečení, o kterém jsme dříve četli ve zprávách z Afghánistánu pod vládou Talibánu, ze Saúdské Arábie a Íránu.


Představa, že za sexuální zločiny si žena „může sama“, by měla být pro Evropu neakceptovatelná! Nebojovaly snad feministky i za to? A najednou většina z nich, těch nejhlasitějších, hájí „právo ženy na zahalování“. Zvláštní právo, které když žena odmítne, je v lepším případě bita, v horším zabita „z důvodu cti“. A jak se zdá, už se toto násilí netýká jen žen z muslimských komunit.
Však také byl zmíněný útočník z Mulhouse potrestán přímo exemplárně. Považte – dvouměsíční podmíněný trest, 75 hodin obecně prospěšné práce a povinnost absolvovat stáž o povinnostech občana. Ne, to není vtip, ale realita. Smutná. Podruhé si jistě rozmyslí bít ženu, když ví, že ho čeká školení. Člověka maně napadá, co je větší zločin – jestli bití ženy nebo shovívavé „trestání“ a zohledňování „kulturní odlišnosti.“


Do Štrasburku tento týden odjela zmocněnkyně pro záležitosti občanství Marlene Schiappaová k jednání o bezpečnosti žen na veřejnosti“, píše se v článku na Idnes, který o událostech poněkud zavádějícím způsobem informuje. To se tamní útočníci teprve řádně vyděsí a možná i týden dají pokoj. Pokud si paní Schiappaová tedy nevezme minisukni. 


Je možné považovat člověka, který na ulici napadne ženu, za plně integrovaného? Jistě, mnozí namítnou, že to dělají i „evropští“ muži. Rozhodně ale při tom nemají oporu ve vlastních zákonech, jako mají muslimové v právu šaríja, které mnozí z nich považují za nadřazené zákonům "nevěřících". Podivná interpretace sexuálního pudu, v němž agresor může kdykoli tvrdit, že byl vyprovokován "děvkou v necudném oblečení", nás vede hluboko do středověku.

71 komentářů :

 1. Tento článek na Novinky.cz mě taky překvapil, jak důsledně je vynechané, že to byli muslimští junáci. Kdyby nebyli, předpokládám, že by to v tom článku alespoň desetkrát zdůraznili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co si zvolili, to mají! Za trest jsou kulturně obohacováni.
   Je chyba mstít se na těch, co to udělali, ale na těch, co je tam nacpali.

   Smazat
  2. 22;15
   Omyl, je třeba pořádat hon na oboje bez rozdílu!!!!

   Smazat
  3. V dobe svetove vlady muzem dobre videt a porovnat vztah k zenam ,divkam a detem ,nekterych populaci k tomu ucelu dovezenych hlavne ze Stredniho Vychodu a z Afriky.
   Take skandaly v USA se siri s odhalovanim zlocincu a jejich metod prevazne z rad bohacu a jejich posluhu...
   Srovnej s utoky a oblehanim stovek tezkoodencu, obrnenych aut, kulometu,helikopter atd. na jednoho muze, na ktereho si zena telefonicky postezuje.
   Podminka musi byt bilej.
   Jinak soudy nesoudi ,policie nezadrzuje a toleruje temer vse..A media vychvaluji...Ale taky predevsim lzou a zapiraji..

   Smazat
  4. Hlavne ze je zase pustili, aby mohli vse a jeste horsi co nejdrive zopakovat. V Tr. pustili vraha manzelky, aby mohl v kavarne zase brzy zavrazdit dve dalsi obeti..

   Smazat
  5. nevím jak to půjde dál když pan Křeček je kritizován za to co řekl a napsal je ombusmanem v naší zemi tak ho nechte milá paní napokoji

   Smazat
 2. A co jim pozornost oplácet deštěm z AK-47?!!!!
  Téhle odpovědi by ty z pravěku dovezený🙈 určitě rozuměli!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo ale těm ženskejm,co si myslí,že budou terorizovat chlapy. Ať se nedivěj,že je chlapy trestaj na ulicích.

   Smazat
  2. 20:02
   Proč AK-47? Jsou i jiné a velice dobré!

   Smazat
  3. Ale pozor ,dle zakonu Sharia je zena ,divka ,holcicka Zlocinec a vetsinou odsouzena k smrti ukamenovanim,ukrizovanim a nebo pohrbenim za ziva , protoze se nechala jednim nebo az dvaceti, triceti nevinnymi znasilnit.

   Smazat
 3. Připadá mi to nějaké nedůsledné. Na jedné straně vyžadujeme pro sebe svobodu nenosit roušky a kašlat (doslova) na důchodce, chlastat do rána v hospodě, řvát na fotbalu a na druhé straně upíráme migrantům svobodu zmlátit ženské, které se jim nelíbí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. J H,jste normální,chodit do hospody, vykřikovat na fotbale přirovnáváte k mlácení ženy,tak to je na palici

   Smazat
  2. každý člověk (tzv.muž), který sáhne na ženu, je zmetek a patří za mříže anebo přinejmenším dostat např. nakládačku od boxera, aby poznal na vlastní kůži jaké to je, když ho mlátí silnější, kterému se nemůže dostatečně bránit! Ona ta dívčí válka dávné hystorii měla něco do sebe!!!!

   Smazat
  3. 20:24 Vaše stará, pokud nějakou máte, je zřejmě víc na JIPce, než doma. Salámu nachtbar.

   Smazat
  4. Vidíte, a přece jde o dva projevy stejného úpadku. Kdybychom byli zdraví a silní, nemudrovali bychom, jaké náboženství je islám. Pokud by tu uprchlíci našli místo a poctivý zdroj obživy, ať přijdou. Budou se samozřejmě chovat podle našich zákonů a zvyklostí. Jestliže něco z toho nebude, odejdou. Když to nepůjde jinak, tak ve dřevěném kabátě.
   Stejně bychom si rychle poradili s vřešťany, kterým je zatěžko dodržovat potřebná opatření proti epidemii.

   Smazat
  5. Anonymní:Ty asi toužíš po nocích,aby ti tví kámoši z Afriky a blízkého východu narvali pořádně prdel.Co by jiného takový zmrd, který nemá úctu k druhému pohlaví,jinak chtěl.

   Smazat
 4. Historie zná množství případů, kdy vlády té které země nedokázaly naplnit právo na ochranu vlastních obyvatel. Výsledkem bylo a je množství vzpour, revolucí a občanských válek. Ovšem stále přitom platí, ono známé: "Každý diktátor byl neomylný!". To by si vládci všech možných systémů měli připomínat častěji.

  OdpovědětSmazat
 5. 10 lidí přihlíželo. Já bych se připojil k těm muslimům, protože současný coury si nic jinýho nezaslouží. Pokud na sebe navleče sukni, pod kterou nemá nic a je jí vidět až do kuchyně, pak si koleduje. Podobně jako starý báby, co si dají šaty na ramínka a nutí ostatní, aby čuměli na jejich scvrklou kůži. Fuj hnus. V tomhle jsem s islámem zajedno. Na ženskou musí být přísnost, jinak to chlapovi přeroste přez hlavu a je problém to srovnat zpět. Osobně jsem proti, aby ženský couraly po ulicích. Ženská má sedět doma nebo být v práci. Ty kurvičky co se honí po krámech a utrácí chlapovy prachy a vysedávají po vinárnách, tohle bych kosil. Jsem pro mravnostní policii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21.02
   Bože můj, co Ty seš za kripla křivýho?

   Smazat
  2. 21:02
   Tebe nemá cenu ani vykleštit, ty seš impotentní a duševně chorý trotl od svýho výskytu.... 🤮🤮🤮🤮

   Smazat
  3. Vždyť má pravdu ty dnešní ženské si myslí že můžou chlapa urážet a dirigovat a ještě to na sebe navleče kdejakou hruzu.

   Smazat
  4. 21:02 To pobavilo, neschopný sameček, tiše slintající s pravou rukou v kapse a flekem na poklopci. Pro vás by se, jako součást oblečení, nejspíš hodil pytel na hlavu. Celkově by vás to zklidnilo.

   Smazat
  5. 11:37

   má pravdu. Když vidím ty staré fuchtle, co chodí v krátkých sukních s mejkapem na starých ksichtech, mám sto chutí tomu vrazit do toho ksichtu pěstí. Ještě mladá holka jako tak, i když by měla být slušně oblečena, ale stará žena by měla sedět doma anebo bejt zahrabaná 2 metry pod zemí. Nad 40 bych to na ulici nevypouštěl anebo jen v těch pytlích. Muslimové vědí, co dělají a to bude první věc, ke které se připojím. Vysloveně se mi hnusí staré ženské.

   Smazat
  6. Bože můj, vy to tady jste jeden trotl vedle druhého.Staří Češi, no....jeden pokrytec za druhým...

   Smazat
  7. Ad 19:51 - co se navážíš do lidí neadresně. Kdo je tu pokrytec, kdo je tu trol? Ženy jsou různé, generalizovat je nesmysl. Kdo je buzík, ať si všímá své poruchy a neplete se mezi heteráky. Kdo je zakomplexovaný, ať si jde za terapeutem. Ale hlavně negeneralizovat.

   Smazat
  8. To je ale blbec

   Smazat
  9. Některé příliš emancipované feministky by si výchovnou lekci zasloužily, ale nesouhlasím s ublížení na zdraví. Jde o to, aby zvítězil zdravý rozum, respekt, spravedlnost, rodina, stát.

   Smazat
 6. Havel toho nasliboval a nic z toho nebyla pravda, pravdou bylo jenom to o cem tvrdil ,ze se nemuze nikdy stat....Nevim jestli byl jenom navedenej , nebo i blbej? Z toho plyne ,ze dnesni havloidi jeste byli u tatika v pytliku, nebo jim nekdo vymazal pamet nebo neco v restituci “ daroval”...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co ti Havel nasliboval? Že ti budou pečení holubi létat rovnou do úst? Že budeš socialisticky (ne)pracovat, ale kapitalisticky žít?
   No to asi těžko.
   A co ty jsi udělal proto aby jsi se měl dobře???
   Jenom kňučíš a nadáváš na všechny okolo, krom sebe. Jsi takový bílý cikán. Styď se.

   Smazat
  2. Kulisák Venca byl obojí. Blbej i navedenej.😄

   Smazat
  3. 23:18
   A jaký skutečný přínos ten z lihu vzešlý udavač pro Československé obyvatelstvo měl?!!!!! Nicotné je hodně slušně řečeno!!!!!

   Smazat
  4. Havel lhal. Že prý mu nejde o majetek, že zrušíme všechny pakty, že nejsme jako oni...
   . atd. atd.

   Smazat
  5. Kdyby fungovala justice a ne jen sOUDY, tak za prolomení Benešových dekretů sedí ten zrzavej zmrd na hradě Mírov, doživotně!!!!

   Smazat
  6. 23:18 Havel sliboval vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí, život v pravdě, žádnou nezaměstnanost, namísto „králikáren“ lepší byty, kamenné obchůdky, rodinné farmičky, nejedovaté potraviny, jakýsi „západní“ blahobyt, žádné vojenské pakty a mnoho, mnoho dalšího.
   Sice nejsem tím, kterému odpovídáte, ale napište, kde a jak jste získal informace, že on je takovým, jak vypisujete? Falešně, po Havlovsku podsouváte a obviňujete. S podstatným z toho co onen 21:20 napsal, plně souhlasím.
   Za svou osobu vám, vy natvrdlý propagandisto sděluji, že žádné „pečené holuby létající do huby“ jsem od žádného režimu nečekal ani nechtěl. Připadal bych si uboze a nudil se. V zaměstnání jsem se realizoval, práce byla tvůrčí a parta skvělá. Svou (!) fabriku jsme měli rádi, ale byla nám ukradena, do jejích objektů si dnes, na práci, vozí firma Mogolce. Je z ní montovna z cizích komponent.
   Já jsem zbohatnul tak, jak by komunistický režim ani nepřipustil. Nekňučím, materiálně zdaleka nestrádám. Konstatuji, že současný režim zničil mezilidské vztahy, že je z principu nejen nemravný ale prolhanější, než ten komunistický. Ten současný režim je jen tolik svobodný, že pochválit si onen předchozí nelze, z trestních důvodů, ani dovolit.
   Něco z toho mi, natvrdlíku či upocený Elfe z 23:18, vyvraťte.

   Smazat
  7. Venca Flaška a vekslák

   Smazat
 7. Zjednodušeně řečeno, je to důsledek života na úkor budoucích generací. Tak jak jej západ žil celá desetiletí. Hitler už léta opět zbrojí a místo, kterému jsme kdysi říkali hranice zeje prázdnotou. Beneš tu armádu na hranice alespoň poslal. Blíží se chvíle, kdy bude opět příležitost projevit odvahu. Národ to potřebuje jako sůl !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi jen blbý nebo navedený? Kde vidíš toho Hitlera, který údajně "léta zbrojí".
   Bundeswehr je už 20 let v rozkladu, Německo vydává na zbrojení pouhé 1% HDP a nechává se vychcaně chránit od USA. Jsi úplně mimo zato o to větší fanatik.

   Smazat
  2. Myslíte si, že tahle generace vymaštěných a zhýčkaných idiotů s nejasnou pohlavní orientací by mohla tento národ nějak zachránit?

   Smazat
  3. 23:25
   Z tebe mluví jeneralisimus Pavel!!!! 🤣🤣🤣🤣

   Smazat
  4. 23:25
   "vychcaně bránit od USA"
   Otázka zní, co symbolizuje armáda USA v Německu či jiné zemi? Pokud se nepletu, Německo je ve vztahu k USA jako poražený už od doby kapitulace v roce 1945. Armáda USA je v Německu jako okupační armáda. Jedná se o symbol existence jisté podřízenosti Německa vůči USA. Německé referendum milý pane, pouze uznané referendum o přítomnosti či vypovězení amerických vojáků by potvrdilo suverenitu Německa na mezinárodní politické scéně.
   Rok 2019 u Německa celková suma 49,3 miliardy dolarů (1,2 bilionu korun).
   Rusko v roce 2019 zaplatilo za armádu 65,1 miliardy dolarů (1,6 bilionu korun).
   Státy NATO 25bil. korun dohromady

   PS: Proti komu mají USA Němce chránit?

   ABC

   Smazat
  5. 0:34 Němci Američany ve své zemi chtějí a klidně je budou královsky platit. Stejně tak i Poláci, Litevci, Lotyši, my, Estonci, Finové, Gruzínci, Arméni, Ukrajinci, Bělorusové, Slováci, Rumuni, Albánci, Ázerbájdžánci, Bulhaři, Turci, Japonci, Pákistánci, Kazachové, Kyrgizi, Uzbeci, Chorvati, Slovinci, Italové, Maďaři ... Jen ne každémý má to štěstí, že se mu to podaří a US Army skutečně v jeho zemi zakotví. Je to výsada být chráněn někým podobným. Státy jsou ochotné vydávat za tuto svou obranu obrovské peníze. Takže otázku proti komu se všechny tyto státy mající neblahou zkušenost s útoky nebo okupací jisté země chrání, si už zajisté zodpovíte sám. Je to lehké.

   Smazat
  6. 5:57
   Pokud nahlédnu do historie, přirovnal bych Vaše tvrzení k událostem mezi lety 1938 - 1945 v Československu, kdy u silnic stáli jásající davy s Německými vlaječkami a nebyli to pouze Němci .... Někteří nesli v poválečném období důsledky své činnosti, která se obvykle hodnotí jako vlastizrada či spolupráce s nepřítelem.
   To, že politické vedení ( obvykle ne občané ) některých zemí povoluje vybudování základny USA je opět pouze známkou podřízenosti. V případě, kdy víte že agresor má příliš silný politický vliv a mocnou armádu, může být jedním ze způsobů vlastní ochrany spolupráce s agresorem. Jen musíte doufat, že Vás agresor nevyužije jako užitečného idiota v boji za své zájmy.
   Váš seznam zemí je poměrně dlouhý a já zcela oprávněně pochybuji o pravdivosti Vašeho tvrzení. Jak jsem zmínil výše, o tom zda ano či ne rozhoduje objektivně pouze referendum. Jinak se pohybujeme v rovině "dnes vítají, zítra mohou viset", jelikož mezinárodní situace má v posledních letech poměrně velkou dynamiku.
   Zmíněné Japonsko je ve stejné pozici jako Německo, má na svém území symbol okupační moci.
   Napište, proti které zemi se chrání, mě to není zcela jasné ....
   ABC

   Smazat
  7. 5:57
   Na rozdíl od Vás vidím Irák, Libyi, Afgánistán, jihoamerické státy a násilné změny režimů, Vietnam, Koreu .. atd.
   Západní touha po získání vlivu v zemích středního východu stála za čtyřicet let zhruba 1,5 mil obětí.
   Vy jste člověk, který propadl nechutné západní propagandě.
   Ať žije svoboda.
   ABC

   Smazat
 8. Není Vasil, jako Vasil, každý sklízí to co zasil... Nelze si hrát na multikulti a potom se diviti. Dnes tekla krev za Charlie Hebdo (i když ta znovu ptisknutá karikatura byla podle mne zbytečná pitomost), ale málem to nepřežili dva nevinní občané. Pomatený migrant si určitě myslí, že je v právu. Nejhorší na tom je, že tito možná už občané Francie tvoří 12% tamních obyvatel. Paní Jourová nám chystá podobnou budoucnost. Příchozí budou mít větší práva,protože budeme muset respektovat menšiny. Zákony akce a reakce, příčiny a důsledku se neukecají, důsledkem válcování národů bude logicky posilování vladtenectvím. Bojím se jen stavu, aby jedno násilí nevyvolalo revanš, potom tu lavinu nechci vidět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby jenom Jourová, i Piráti se snaží: https://uprchlici-vitejte.cz

   Smazat
  2. v tomto vám výjimečně dávám zapravdu!

   Smazat
 9. A bude ještě hůř. Co si tam Frantíci natahali, to tam holt mají. V Paříži už to teď stejně vypadá pomalu jako někde v Africe. Už jen chybí, aby tam lezly opice po Eiffelovce.
  Měly jste si raději zvolit Le Penovou, vy mladý kravky. Macron vám nepomůže, protože ten je na starý báby.😉
  Ale docela bych se nasmál, kdyby tu Schiappaovou na cestě do Štrasburku nějaký kozomr.di pořádně obtáhli.😄

  OdpovědětSmazat
 10. Ha, ha. Teď jsem se dočetl, že tahle Schiappaová se identifikuje jako "sapiosexuál". Což prý znamená, že ji sexuálně nejvíce přitahuje mozek. Tak aby ji náhodou nechytli na pitevně, jak si to rozdává s mozkem nějakýho nebožtíka.😄
  A nebo aby nevystartovala po Paroubkovi, ten prej má dost sexymozek.😄

  OdpovědětSmazat
 11. je to zrůdnost co se v Evropě děje.Vraťme se však o pár století nazpět, nejednala podobně ta naše svatá církev v procesech s čarodějnicemi a černokněžníky? Nemusí i dnes řádové sestry mít zakryté vlasy a sukně až na zem? Kde si asi zrůdný islám vzal svůj vzor.

  OdpovědětSmazat
 12. Islám je netolerantní náboženství i politický nástroj nelze je pustit k nám to by byl konec s Čechy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za tohle bývá basa!

   Smazat
  2. 16;59
   Jooo, Al-Hamajda jde proti vlastním, ale aby vyhnal bičem ty 🙈 zpátky do Afriky na to koule nemá!!!! 😡👎👎👎

   Smazat
 13. Skutečně nechápu, některá hnutí se zakážou z malicherných důvodů, avšak stačí se přeorientovat na náboženství a je vám tolerováno cokoliv. Takže příslušníky různých sexuálních orientací čekají vskutku veselé časy. Nějaké pochody asi ještě budou, ale zřejmě jenom do výškových budov, spojené se skokem. Za krátkou sukni udělují drazí integrovaní "Francouzi" zatím jenom průplesk, záleží však, jak se pravý věřící rozhodne. Z "exemplárního" trestu je zřejmé, že původně francouzský stát, bude jenom tlachat a ne skutečně řešit.

  OdpovědětSmazat
 14. Planeta zešílela, asi stačí, když se zoosexualové prohlásí za náboženství uctívající krávu matku a bude vymalováno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:08
   Krávu uctívali už ve starém Egyptě a dodnes je posvátná v Indii, to není novinka!

   Smazat
 15. Klasika, zase blbnout lidi. Dokonce i tím, že vymýšlejí pseudoproblémy.

  OdpovědětSmazat
 16. Zde se mnoho mužů rozhořčuje, jak muslimové ubližují ženám. Ale jste si jistí, že to i ženy tak vidí? Zeptejte se novinářky Petry Procházkové, nebo zpěvačky Raduzy, které se vdaly za muslimy, zeptejte se těch desítek aktivistek z Evropy, které odjížděly z Evropy i přímo z Čech, na Střední východ podpořit ISIL.
  Ženy se dokáží spojit, z roztodivných důvodů, viz např. Matky země, sportovní spolky, odpůrkyně přechylování, bojovnice za ženské pisoáry, atd. atd. Ale ještě jsem nikde nezaznamenal, že by se ženy spojily v odporu, proti zavádění islámu v Evropě. Přitom o politicky aktivní ženy, nemáme nouzi.
  Ale pro ty, kterým se to opravdu nelíbí, mám recept. Volte SPD, která odmítá navážení cizorodých etnik do naší země i jejich další privilegování. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Procházková je muslimomstrace a Radůza je dávno za zenitem, takže pokud se chce někdo množit s muslimoODPADEM, nechť táhne do Afriky, ale sem ty 🙈z pravěku NEPATŘÍ!!!!!

   Smazat
  2. Nebudu nikomu přikazovat jakého partnera (partnerku) si má vybrat, ale zrovna to velebit u nerovnosti kultur nepokládám za vhodné. Znám realitu jednoho vztahu končícího sňatkem a pokud žili v Evropě nebyl problém. Vše se změnilo a bylo nesnesitelné po přestěhování do Iráku. Kamarádka prchala i s dítětem ilegálně s pomocí ambasády zpět. Možná to je jen jeden případ a možná taky ne, ale vlivu kultury ve které jsme vyrostli se jen tak nezbavíme.

   Smazat
 17. Víte o islámu a šariatu houno pánové a děláte ze sebe na diskuzi blbce .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na ně, kdo nejvíc křičí, od toho to fičí.

   Smazat
  2. 15:13
   Do Evropy to neváhejte, jasný?!!!!

   Smazat
  3. Opraca:netahej

   Smazat
 18. Dotaz. Co by se mi stalo kdybych z Muslimkyně ztrhnul ten její hábit? No nahá pod nim určitě není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jde o to kde byste to udělal, u nás maximálně pokuta, v muslimské zemi byste skončil v prostěradle dva metry pod zemí a to se zárukou.
   Ale zase byste uviděl pořádnou babu na sklonku života.

   Smazat
  2. 15:14 To by byl projev nenávisti, téměř hraničící s terorismem. Takže radši bych z nikoho nic nestrhával.

   Smazat
  3. 15:14
   Ty smrdí jak kurvy kufr, kdy se to obnažilo, vliv byste velebnosti ještě na Vanoce 🤮😠

   Smazat
 19. 18:08 Pane jste asi přepracován.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0;08
   Máme jich 23let plný Teplice, z lázeňského města udělali ty smraďoši nemytý město duchů, takže mlč, když nevíš oč jde!

   Smazat
 20. SPD opět straší �� ...co je vubec nezajima je opravdová situace v CR s kterou nema Islam ani pristehovalci nic spolecneho : Ženy v Česku nahlásily nejvíc případů znásilnění za posledních 10 let. (2019)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21,30
   Tebe vystrašili řádně,NEználku!!!!.-)

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.