Reklama

středa 2. září 2020

Novotného Sorosov vyhlásí ekonomické sankce proti Číně


Martin Koller

2. 9. 2020
S opravdovým pobavením jsem si přečetl na Seznamu, že starosta Řeporyjí, které bychom měli podle jeho podlézavého posluhování a hrbení se před cizáckými zájmy nazývat spíše Sorosov poslal ultimátum Číně. V úterní relaci Svobodného rádia Beta Kladno jsem uvedl, že očekávám Novotného zapojení, když už si ho partajní kolega Vystrčil rovnou nevzal do reprezentativní delegace cizáckých slouhů. Čínský ministr zahraničí se má do 24 hodin omluvit za svoji reakci na návštěvu předsedy senátu Vystrčila, jinak bude Novotný reagovat.

Jen bych připomněl, že celá komedie války Sorosova s Čínou začala kolem zesnulého předsedy senátu Kubery, který měl letět na Tchaiwan. Kubera, známý svojí láskou k nikotinu a rovněž alkoholu se zdravotně zhroutil poté, co jej oslovil čínský zastupitelský úřad. Údajně se jednalo o strašné vyhrožování. Zajímavé je, že tento strašný dopis dodnes nebyl zveřejněn. Nakonec se objevily mediální fámy o tom, že Číňané Kuberu otrávili. Samozřejmě se to nepotvrdilo, otrávil se především sám svým životním stylem zámožného českého politika, který podpořil i prodej pozemků Arabům. 

Mrtvý Kubera posloužil stejně ubohé komedii, jako v následném případě dvojice ruských agentů s údajným ricinem, kde se předvedli jako šašci, mimo jiné sorosovský novinář Kundra, Koudelka a jeho komickou BIS a někteří přední politici v čele s Vystrčilem. Další komedie se odvíjely kolem opět ruských agentů s jedy. Poslední fází protiruské mediální travičské komedie jsou jakýsi čečenský terorista v Německu a Navalnyj v Rusku. Známá renesanční travička Lucrecia Borgia by ve srovnání s Putinem bledla závistí. Nicméně, Putin by musel být naprostý idiot, kdyby nechával stále někoho v zahraničí trávit známými prostředky a nahrával tak sorosovské propagandě. 

Jak americké, tak ruské a nepochybuji, že i čínské tajné služby disponují nezjistitelnými jedy. A jen ten blbec Purin stále používá ty, které se dají zjistit. Stačí si položit známou první otázku římského práva. Kdo má ze smrti otrávených prospěch. Putin to rozhodně není. Teď už jen zbývá, aby zlí Číňané otrávili Vystrčila a Novotného. Nedávno se objevila na internetu oficiálně nepotvrzená informace, že sorosovci organizující nový Majdan v Bělorusku, připravovali otrávení Tichanovské, či Cichanovské, aby vyrobili oběť, která podpoří rozvrat. Informaci zachytila běloruská rozvědka a přehrála záznam jmenované. Tichanovská poté utekla do Litvy.

Odkud vane vítr

Přední reprezentant Fialovské ODS a mediální poskok amerických zájmových skupin reprezentovaných veřejně především Sorosem a Allbrightovou, opakovaně stíhaný za porušování zákona se opět snaží zviditelnit. Novotný, poháněný podporou sorosovských médií, především Seznamem, a kupodivu i takovými Parlamentními listy a údajně (?) i kokainem se možná cítí jako Mel Gibson. Ten v slavném filmu Statečné srdce z roku 1995 komentoval názory svých spolubojovníků, že bude srážet nepřátele hromovými prdy (omlouvám se za citát). To bude asi jediné, co může, kromě svojí oblíbené primitivní sprostoty starosta Řeporyjí proti Číně nasadit v rámci svojí slibované reakce. Má k tomu evidentní fyzické i duševní předpoklady. Jako známý vítač afroislámských migrantů, může udržovat ráznost svojí palby fazolovým kebabem, nebo hrachovým šouletem.

Nicméně, je zde další možnost, a to vyhlášení hospodářských sankcí Řeporyjemi proti Číně. Základem bude zákaz používání čínské produkce, prosazovaný pomocí pokut udělovaných starostou. Lze se ovšem obávat, že v takovém případě zůstanou Novotného spoluobčané a voliči nazí, bez většiny spotřebního zboží, bez aut, počítačů, mobilů a budou trhat solární panely ze střech. Tak nějak by dopadla naše republika v případě ekonomického střetu s Čínou, díku poskokům cizáckých zájmů typu Vystrčila a Novotného. Jen bych zdůraznil, že slouhové cizáků rozhodně nejsou čeští vlastenci, i když by se tak rádi prezentovali. Zodpovědný vlastenec neškodí vlastní zemi, nebo zemi kde žije s cílem osobního prospěchu. U Novotného jsem si něčeho takového, jako vlastenectví rozhodně nikdy nevšiml, stačí připomenout jeho afroislámské vítačství a řeči o tom, kdo bude vládnout Čechům.

Novotný je z hlediska geopolitiky méně, než nula. Podpora, kterou dostává, a to i ze zahraničí je součástí americko-sorosovské strategie vyvolání tažení proti Číně, která poráží USA v mírovém ekonomickém souboji tržního hospodářství. Zde je mimochodem vidět, že poměrně dobré vztahy čínského vedení s americkými demokraty, kteří nejsou nic jiného, než prodloužená ruka zájmových skupin, reprezentovaných Sorosem a spol., byly velká chyba. Nelze rovněž přehlédnout, že bez ohledu na lítý předvolební boj, mezi Trumpovou republikánskou administrativou a Sorosovými demokraty, aktuálně ve formě odporné rasistické komedie Black Lives Matter se tyto skupiny dokážou shodnout v tažení proti Číně, která reálné ohrožuje americkou globální vládu.

Nicméně, panstvo v USA i EU jaksi zapomíná, že je to výsledek především jejich chamtivosti, který vedl k tomu, že Čína se stala dílnou světa. Neváhali zničit spotřební průmysl v USA i EU, což vedlo k nezaměstnanosti milionů lidí a celkovému poklesu životní úrovně, jen aby mohli vydělávat na levném zboží dováženém z Číny. Americké ozbrojené síly si tam dokonce nechávaly vyrábět díly pro svoji vojenskou techniku, včetně letecké. Občanům Evropy tito kšeftaři namlouvali, že budoucností jsou služby. Výsledek je vidět. A rozhodně za to nemůže Čína, na niž teď všemožně plivou. Nějak se totiž musí vylhat z toho, že ekonomické, či spíše hospodářské teorie, hlásané od počátku devadesátých let selhaly a jsou, kromě bezuzdné zlodějiny, doslova ideologickou komedií, která připomíná sovětský socialismus s jeho tupými byrokratickými elitami.

Celá západní takzvaná ekonomika je postavena pouze na snižování mezd a životní úrovně většiny občanů, zadlužování a nestydatém vysávání a okrádání kolonií, počínaje slovanskými státy střední, východní a jižní Evropy, s pokračováním do Asie a Afriky. Základními pilíři německé EU jsou lež a korupce. Stačí se podívat, kam jsme to dotáhli za třicet let, počínaje rozprodejem státu cizákům. Z hlediska životní úrovně jsme ve vztahu k Německu stejná žebrota jako kdysi, a pokud se rozdíl trochu zmenšuje, děje se tak díky poklesu životní úrovně v Německu, kde stále bezmyšlenkovitě pochodují v sebevražedném nadšení společně zeleně a afroislámsky multikulturně. Poměr mezd a důchodů máme snad nejhorší v celé EU, zato jsme krmelec cizáků, kterým posluhuje většina politiků. Proti tomu se hrdinové typu Vystrčila, nebo Novotného samozřejmě neozývají. 

Ideologicky řízené hospodářství slavného západu musí zaplatit především občané kolonií. K zakrývání katastrofy už pomalu nestačí ani komedie kolem coronaviru a lepení státních rozpočtů a zkrachovalých hospodářství stále většími půjčkami od komerčních bank. Jako nějaká africká diktatura, či fašistická totalita, postrádáme možnost celonárodního referenda o důležitých politických otázkách a Vystrčilův zbytečný a drahý senát je rozhodnut blokovat tuto nejvyšší formu demokracie všemi prostředky. Takže k odvedení a přesměrování pozornosti občanů od hospodářské katastrofy, byrokratické totality EU a posílení válečného štváčství k třetí světové válce proti Rusku a Číně, kterou zaplatí svými životy opět především obyvatelé střední a východní Evropy, nastupují za podpory médií figurky jako Vystrčil a Novotný.

50 komentářů :

 1. Prase z Řeporyjí dokazuje jaká demokracie v podstatě je , tedy hlavně sprostá a jednostranně orientovaná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řitolez z Řeporyjí je opravdu debil.

   Smazat
  2. Jeho otec se živil kravinama, protože minulý režim mu nedovolil tak vyniknout. No jeho sin využil vrozený parazitizmus a kreténizmus v plné míře. Perfektně se hodí jako maskot pro ODS.

   Smazat
  3. Že jeho otcovi "režim nedovolil tak vyniknout"? Konferovat Silvestra není nic moc, že?

   Smazat
  4. Fotr toho vyfetovanýho teplomila udával Michala Tučného až se mu od huby prášilo.....panchart to jen vyšperkoval!!!!!

   Smazat
  5. presne fotr konfident,synacek nakazen debilitou neni cas ho uz konecne uspat?

   Smazat
 2. Problém je v tom, že oni v té Číně nevědí co je to pravá americká demokracie. On jim tam nikdo nerabuje a nevykrádá obchody. Ti tmavší Číňané nevraždí děti těm světlejším a nenapadají je na ulicích. Tajné služby neobchodují s drogami. Bezdomovci tam nezabírají svými stany chodníky a nepíchají drogy přímo na ulici. No prostě takovej Číňan neví co je pravá svoboda.

  OdpovědětSmazat
 3. Novotný za tolik slov či dokonce vět nestojí.

  OdpovědětSmazat
 4. S potěšením zjišťuji, že neohrožený starosta Řeporyjí vyzval Čínu k bezpodmínečné kapitulaci, nebo že ji zničí zákazem prodeje a konzumace rýže v Řeporyjích.

  OdpovědětSmazat
 5. dík za článek.
  lada

  OdpovědětSmazat
 6. Tak pozoruji, že toto je už druhý původní článek po Bělorusku (vojensk), který doslova chválím. To se mi stává velice zřídka, také na NR velice zřídka. Prosím, pane doktore, už sem nedávejte žádné další původní články, nebo to poděláte. Napsat článek, kde souhlasím s každým slovem je skoro nemožné. Ty dva články stačí. A moc děkuji i panu Kollerovi. Jen poznámka: Jak jsem to četl, říkal jsem si, kdy začne čas, že starý Klaus začne hledat útěchu v koronaviru, aby nemusel přiznat, že to celé pos.al. Ale pak Koller mě doběhl: Správně, velice správně píše, že na ten bord.l ani výmluvy na koronavirus nebudou stačit. Takže co Klaus? Trochu se obrátil, káže proti multikultu, proti genderu, je za manželství muže a ženy (ovšem s křížkem po funuse, Putin to už má v ústavě), ale to hlavní, posra.á ekonomika nespraví. Už ho chudáčka nechám, nebo si hodí mašli dřív, než Vystrčil a blbec ze Sorosova. Ještě jednou díky!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký lid, tací politici a jaká strana, takový předseda...
   A tudíž, když v Řeporyjích žijí kreténi, mají za starostu idiota...
   Na tom není nic divného, to je ukázka síly demokracie...

   Smazat
  2. 22:16 Mám pro vás šokující zprávu. NR čte ještě spousta dalších lidí a jejich vnímání a požadavky nejsou vždy identické s vašimi. Proto kategoricky požadovat kolik a jakých článků má NR uveřejňovat, abyste byl spokojen právě vy, to je postoj opravdu dětinský. Může se však projevovat celý život a paradoxně udeřit největší silou ve stáří. Věřím, že MUDr. David bude vystavovat články tak, jak on sám uzná za vhodné. Možná, že byste si mohl otevřít vlastní server a provozovat ho k své úplné spokojenosti. Nikdo by vám to nemohl "podělat".

   Smazat
 7. Bohužel, u nás zahraniční politiku ovlivňuje kdejaké slepé střevo. Dělají z naší země blbečkov. Ale kritika tohoto stavu směřuje i do vlastních řad. Neumíme je potrestat ! Uvědomme si, že jsme ve válce a tam nesouhlasit s nepřítelem, nestačí !

  OdpovědětSmazat
 8. Jak se ukazuje na mnoha případech ( sochy, sloup,Tchaj-wan a další) politika začíná být pěkná trapárna.Normoš cirkus. Politická spřež by si měla vyznačit nějaký svůj vlastní stát, a tam se hádat, handrkovat, přelézat z místa na místo - a někde si na to, a na svoje vypasené mzdy, půjčovat peníze. Občané s tímhle přestávají mít cokoliv společného - občanů už se konání politiků nějakou dobu netýká, proto by se mělo okamžitě zastavit srážení daní z mezd - nač finančně vydržovat nějaké lidi, s kterými už nemáme nic společného? Ať politická spřež vedle takzvaného vládnutí začne v něčem podnikat, aby se uživili, současná praxe už je jenom bezdůvodné okrádání občanů ve prospěch svých soukromých šaškáren a divadýlek. A pak už nás ani media nebudou muset informovat, kam kdo letěl, a co kdo kde žvanil. Stejně je tu už dlouho bezvládí - každý si už dělá co chce. Režim "prasopes" jak to nazval kdysi expremiér Péťa Nečas. Takže - politiky už na nic nepotřebujeme, ať si každý "jede" za svoje. Pak to bude konečně spravedlivé, nebudeme muset nikoho finančně vydržovat. V podstatě už fungují jen s těmi hadry na hubě, pokud jde o občany - kde hadr jo, kde hadr ne.

  OdpovědětSmazat
 9. P.Koller,včetci pracujú za peniaze.A tie majú neuveriteľnú silu.Oni tomu čo hlásajú neveria,ale za peniaze klamú.

  OdpovědětSmazat
 10. Dík za článek. Čím víc vlastenci plivou, tím víc jsem rozhodnut volit ODS. I v EP je mi nejbližší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:29 Je potřeba aby Novotný zavedl v ODS školení na téma: Jak vyhrát volby. Takto namnožení aktivisté určitě konečně změní naši nedemokratickou politiku.

   Smazat
 11. Zasloužili by odsoudit za vlastizradu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Začíná se často používat pojem vlastizrada, jen by mne zajímalo, kdo ví co je pod pojmem vlast. Možná to mnozí ani netuší.

   Smazat
 12. Ciferník do toho tahat nebudu ale nějak se mi zdá že je u něj nezbytně nutné mu upravit z lékařských důvodů biochemii pokud se považuje rovným partnerem za autoritativní velmoc k číně. Host v cirkusu vyhazuje majitele. :-))))

  OdpovědětSmazat
 13. "Díky"pánům Novotného a Vystrčila, je naše zahraniční politika směsicí sprostoty a blbosti.

  OdpovědětSmazat
 14. Je tragedie býti příslušníkem tohoto stupidního a servilního národa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:57 O jakém národě to mluvíte? Vždyť jste snad taky jeho příslušníkem? To jenom hrstka křiklounů ví, že má dobré krytí. Národ mlčí, protože se bojí. A bojí se oprávněně. Spravedlnosti se nikdo nedovolá. Bude jenom hůř. Cituji: seberou nám důstojnost, pak majetek a nakonec život.

   Smazat
  2. Taky se mi zdá, že si jakési pofidérní osoby zprivatyzovaly naši vlast.

   Smazat
  3. Anonymní2. září 2020 23:57
   Který národ tedy považujete za nestupidní a neservilní? P.K.

   Smazat
 15. To by to vykrmené prase muselo odložit i ty slipy. Ať vezmu do ruky cokoliv, na všem najdu Made in China. Každou sobotu jezdím pro rohlíky a už se bojím kouknout na zemi původu.
  Tihle debilové mlátí držkami, ale uvalit dovozní cla na čínské zboží se bojí. To by jim nadnárodní korporace neschválili.
  Já bych byl první, kdo by proto zvedl ruku. Ano, uvalme cla a bojkotujme, nejenom čínskou, ale všechnu mimo unijní produkci. A začněme znovu šít hadry i boty. Vraťme výrobu zpátky do Evropy a dejme Evropanům znovu práci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to tak dlouho, co zde jeden čínský politik (mj. bývalý generál) vysvětloval mechanismus, jak došlo k tomu, že je Čína tam kde je a proč jsou USA a EU tam kde jsou. Asi víte, že rozhodující pro úspěch a růst bohatství je přidaná hodnota. A tu dodává výrobkům (obecně produktům) inovace, vývoj nových technologií a ve výsledku prodej. Samotná výroba (produkce) už tolik výnosná není. Navíc je velmi regulovaná zákony které si za sto - dvě stě let v průmyslových zemích vybojovali zaměstnanci. To celý proces ještě více prodražuje. A tak největší firmy, především americké, ale i evropské, se soustředily právě oblasti vývoje a modernizace a samotnou výroby přenesly do zemí s nejnižšími náklady na pracovní sílu. Nejen do Číny, ale i do Jižní Korey, Malajsie, na Tai-wan apod. Američtí manažeři pomáhali na nohy japonskému průmyslu tak efektivně, že se Japonsko stalo synonymem technologického pokroku a kvality. Ti, kdo celý systém vymysleli a zavedli v Japonsku byli Američané (Juran, Deming...). Největší korporace přenesly výrobu do Číny. Byla zde disciplinovaná pracovní síla ochotná dřít doslova za misku rýže pod přísným dohledem vedení. Že jsou to komunisté vůbec nevadilo. A tak si Čína vybudovala výrobní základnu se vším všudy: má prostory, má obrovskou základnu kvalifikovaných dělníků, systém výchovy vedoucích (od mistrů po inženýry), má perfektně zvládnutou logistiku. A aby mohli Číňané vyrábět špičkové výrobky, museli jim ovšem ze zámoří předat i minimálně technologickou dokumentaci a systém výroby. A odtud byl jen krůček k vlastnímu výzkumu a vývoji, inovací apod. Nejdříve to Číňané prostě okopírovali, ale později čím dál tím více dodávali vlastní myšlenky a nápady. Dokud si ty "obšlehnuté" výrobky prodávali doma, tak to tolik nevadilo. Ale oni s nimi začali obchodovat po světě a dnes vytlačují samotné "mateřské" země. A to už vadí. Trump vyhlásil, že vrátí výrobu do USA. Kolik výrobních závodů se vrátilo? Já nevím o žádném. Rozhodně ne o velkém (automobilky, spotřební elektronika, počítače...). USA a EU už nemá právě tu základnu. Nemá zkušené dělníky, mistry, výrobní inženýry. Fabriky spadly. Ze symbolů průmyslu (Detroit) jsou města duchů. A u nás? Blansko, Kladno, Ústí nad Labem? byl jste tam někdy? Když jedete přes Brno vlakem, tak celou trasu lemují rozpadlé a opuštěné továrny. Učňovské školství se rozpadlo, technické obory jsou v úpadku. Máme hodně skladníků, genderových specialistů, kulturních antropologů apod. Ale ne výrobních specialistů. Ani my, po třiceti letech už nejsme schopni obnovit výrobu např. bot, textilu, mlýnských strojů... Nemáme s kým. Čína ano. Ta už vymýšlí a ihned i produkuje. A prodává, samozřejmě. Výborný článek je na toto téma na cz24.news.

   Smazat
  2. Celkem dobré, ale abyste mohl obchodovat, musíte něco prostě vyrobit, podat k prodeji. S tím obchodem to bylo a stále je asi tak v principu, že v Číně vyrobili něco za dolar a u nás či ve Spojených státech se to prodalo za deset.Takže na "západě" jakoby rostl HDP mnohem lépe a "jednodušeji". Kdyby Čína měla "koule", tak by mohla zavřít obchod se "západem", stejně my k tomu neochvějně směřujeme díky Vystrčilovi, a ať si "západ" vyrábí třeba svoje ponožky sám. A kdyby to udělaly všechny ty Asijské země, tak se můžeme jít klouzat definitivně. Vždyť u nás způsobí obrovské krize doslova pár procent propadu ... A kdyby obchodovali mezi sebou, tak výsledek by byl předem znám.
   Jakže se popisovalo jedno období? V dobách, kdy ještě Londýn byl pouhou páchnoucí vesnicí ...

   Smazat
  3. danny3. září 2020 9:08
   Neviděl bych to tak fatálně, i když zlé to je. Ale horší je liberální vláda, která blokuje náš možný restart. To je podstata problému.
   Potřebujeme vlasteneckou vládu, která bude mít vůli, ten ekonomický rozvoj ve prospěch země, realizovat. Samozřejmě musí jít do stoupy současná liberální přikázání, jako že vláda nesmí podporovat rozvoj země, že nesmí blokovat rozprodej výrobních prostředků a surovin do zahraničí, atd. To jsou pouze nařízení platná pro kolonie a v této pozici nás „naši“ liberální politici udržují. Kolonialisté se tím samozřejmě neřídí. Např. rozprodej významných amerických fabrik Číně, americká vláda zatrhne, tedy již dříve zatrhnula. Volme SPD. P.K.

   Smazat
 16. Uvalme cla na všechno dotované z eu. Vyhlašují sankce na starostu Řeporyj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já již přes tři roky ani nepáchl do Řeporyjí! Nedám jim vydělat! A nedám! :)

   Smazat
 17. Za normální názory tu padají flastry všeho druhu, jenom řeporyjský exot má zřejmě diplomatickou imunitu. Ať plácá co chce, justici, lékaře, cenzory a pod., to nezajímá. Kdyby běžný občan plácal totoéž v opačném gardu tak už dávno sedí, nebo leží. Zjištění, že v ČR může v rámci "demokracie" vykonávat funkci starosty psychopat je drtivé. Současně to názorně ukazuje jak se k moci mohl dostat Adolf Hitler. Na začátku se mu taky většina smála, ovšem zasvěcení si ho hýčkali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bodejď by neměl tu specificky českou "diplomatickou imunitu" když dělá z toho Rypákova dělá zahraniční politiku a ještě tak, řek bych přímo příkladně "diplomaticky"...
   Do těch Řeporyj inkluze, popisovaná Baštou, z Bruselu přes Prahu už dorazila a udeřila vší silou...a ten blb Novotný a jeho voliči jsou toho výsledkem...

   Smazat
 18. Normálně a v normální společnosti by exot typu Novotného byl umístěn v v zařízení typu Dobřan nebo Bohnic. Dnešní doba takové idioty umísťuje do čela radnic a parlametů. Stejně tak jako rada starší byla nahrazena dnešními slabomyslními soudci kteří jsou doživotní.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnešní doba se dá parafrázovat slovy v textu písně Karla Kryla, Veličenstvo Novotný (Veličenstvo kat)

   Smazat
 19. Já mám za to, že ten Novotný otrávil novičokem trenéra Říhu. Někdo se zeptá jaké mám důkazy, já na to žádné nepotřebuji, já to vím. Taky si myslím, že Novotný chce poškodit náš hokej. A novičok mu poslal v diplomatickém kufru Putin. A ať to někdo zkusí vyvrátit.

  OdpovědětSmazat
 20. Vystrčil se pouze přidal k politikům, kteří odvážně vystoupí proti Rusku a Číně a po jejich reakci(stačí jakékoliv plácnutí nějakého jejich pobouřeného ministra) okamžitě, s hnědým kalikem, žádají o ochranu sebe a své rodiny na náklady státu. Ne desítky, ale stovky policistů, placených ze státní kasy, se pak zabývá těmito hrdiny.
  Vydávají prohlášení, provázená mohutnou publicitou hlavních médií s tím, že na to přeci mají právo svobodného vyjadřování. Pokud ale např. Čína poté po svém protestuje, potom se nejedná o svobodnou reakci ale o útok na naši suverenitu. Vyjádření jednoho velvyslance, či ministra se tak stává nenávistným vyjádřením 1,4 miliardy Číňanů a je řeba k tomu tak přistupovat. Média šíli nenávistí a politik má pocit člověka po 5. jointech.
  To, co jsme v roce 2014 sledovali na náměstích Ukrajiny, začínáme sledovat na náměstích v Americe. Pokud voliči dovolí, aby podobné politické kreatury uchopily v ČR moc, potom se dočkáme brzy toho samotného.
  Nejít k volbám jak vidno neznamená zrušení Senátu, nejít k volbám znamená šanci pro mnohé ideologiemi zdegenerované dementy. Národ by měl o tom popřemýšlet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buďme rádi. Policisté budou mít méně možností a času se zabývat námi. :)

   Smazat
 21. Ze Senátu se nám pomalu stává druhý ÚSTR. Naše ekonomika si to holt asi může dovolit. :-(

  OdpovědětSmazat
 22. Pobouření těch, kteří nechodí k volbám s falešným klišé, že "kdyby volby mohly něco změnit, tak by je dávno zrušily", je dojemná, ale nelze ji brát vážně, a měli by teď "držet pec". Nemají právo se rozčilovat, když do druhé nejdůležitější funkce i oni svou neúčastí ve volbách vystrčili někoho s minimálním počtem hlasů.

  OdpovědětSmazat
 23. Dvě volební období jsem byl starostou ve vesnici menší, než jsou Řeporyje. Od rána do večera jsem měl co dělat a to jsem se zabýval pouze komunální politikou. Rozhodně jsem neměl čas, zabývat se mezinárodními vztahy a problémy s Čínou naší obec netrápily. Navíc na to jsou tady jiní(i když stejně blbí jako Novotný). Určitě by mně asi lidi sjeli, že nevykonávám to, k čemu mně zvolili.Už jen mluvit sprostě a být hulvát ba dobytek před svými voliči navíc na poli celorepublikovém. To bych neustál, dělat vesnici takovou ostudu. Holt někdo dělá komunální politiku a někdo je komunální odpad. Kalousek, Schwarzenberg... jsou odfláknutí tak nastoupí jiný komediant, jiná mladá krev(Mádle, Minář,Janda...). Jen mám strach, že naše nevychovná mládež, nevážící si ničeho, ze škol zhloupělá, naznaje zdravého rozumu, bude tyhle idioty následovat a podporovat! M.R.

  OdpovědětSmazat
 24. Maestro Vystrčil oznámil, že je Tchaiwanec, takže nezbývá, nic než složit funkci a odstěhovat se mezi své. Určitě bude vystrkovat vše co bude potřebné.
  M.

  OdpovědětSmazat
 25. Je třeba prosadit celonárodní referendum především k zbytnosti - nezbytnosti Senatu, pak bude nasledovat další.

  OdpovědětSmazat
 26. Pan Koller opět skvěle bez servítků tak je to správné nemazat se s tou slouhovskou pakáží.

  OdpovědětSmazat
 27. POZOR !! Nedrážděte Novotného nebo bude reagovat - asi sublimovat !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až ho stovka přívrženců zvolí do Senátu, bude tam chodit nahý a se samopalem přes záda. To je jediný případ, kdy mu nevadí ruský výrobek - Kalašnikov.

   Smazat
 28. Vepřové mají v Číně obzvlášť rádi.

  OdpovědětSmazat
 29. proč se zlobit na Novotného, vždyť ten nahý inteligent udělal pro Putina tu nejlepší práci zdarma. Ukázal celé Rusi a okolí, že není proč litovat, že nejsou na západě, když tam mají u moci takové exoty.

  OdpovědětSmazat
 30. Proč marní pan Novotný čas v Řeporyjích, s jeho pevným zakotvením patří do Bruselu. Poďelme se o něj s celou Evropou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.