Reklama

sobota 26. září 2020

Nový evropský pakt o migraci: Tentokrát k nám odsunou kriminálníky a teroristy

Maru

25. 9. 2020   Zvědavec

Konečně je jasné, proč Babišova vláda staví nová imigrační centra.
Evropská komise totiž ve středu odhalila svůj návrh nového evropského paktu o migraci a azylu.
Pakt za úzké spolupráce s globalistickými organizacemi (OSN UNHCR, IOM) a mezinárodními i lokálními migračními neziskovkami akceleruje příjem migrantů do EU. Např. zde od str. 8
ukázka doporučení Evropské komise:

(Na snímku detenční středisko Vyšní Lhoty u Ostravy)
„Ad 5.

V letech 2020 a 2021 by členské státy měly pokračovat s přesídlováním, jak je jen maximálně možné v době pandemie koronavirů a naplnit své sliby:

a) pokračovat s přesídlováním syrských občanů, státních příslušníků třetích zemí a osob bez státní příslušnosti z Turecka, kteří byli vysídlení syrským konfliktem ...

b) zajistit pokračující přesídlování z Libanonu a Jordánska;

c) přispět k pokračující stabilizaci situace ve středním Středomoří přesídlením osob, které potřebují ochranu z Libye, Nigeru, Čadu, Egypta, Etiopie a Súdánu, mimo jiné podporou dočasných mechanismů OSN UNHCR pro nouzovou evakuaci nejzranitelnějších skupin migrantů z Libye, nacházejících se v Nigeru a Rwandě.

Ad 6.

Členské státy se vyzývají, aby pružně reagovaly na potřeby nouzového přesídlení po celém světě. Jsou vyzvány, aby provedly co nejvíce příslibů v oblasti znovuusídlení a řádně využily rozpočet, který mají k dispozici. Měly by zavádět přesídlovací programy v úzké spolupráci s OSN UNHCR.

Ad 7.

V zájmu zajištění kontinuity a obnoveného růstu přesídlovacích operací po narušení způsobených pandemií koronavirů se členské státy vyzývají, aby přispěly k budoucím programům EU pro znovuusídlování. Jsou vyzvány, aby rozšířily své stávající programy znovuusídlování, obnovily své předchozí programy znovuusídlování nebo vytvořily nové programy pro znovuusídlení s cílem rozšířit počet přijímacích míst ...“


A co země, které nechtějí přijímat migranty?

Podle tohoto paktu se budou muset země, které nechtějí přijímat migranty, podílet na repatriaci odmítnutých migrantů - tedy zločinců a teroristů, kteří zůstanou v imigračních centrech na hranicích EU.

A pokud se těmto státům nepodaří navrátit zločince a teroristy do zemí původu do osmi měsíců, budou si je muset povinně vzít na své území.

Tuto skutečnost nám však mainstreamový tisk úspěšně zamlčuje. Uvedu např. Lidovky, které

píší:

„Návrh komise nicméně nepočítá s tím, že by státy vracely nelegální migranty ze svého území, měly by zajistit repatriaci těch, kteří byli odmítnuti už v zemích na vnější hranici EU.“

A TO JE LEŽ JAKO VĚŽ – UKÁZKOVÁ FAKE NEWS.

Protože podle Euroobserveru by si státy, kterým by se nepodařilo do 8 měsíců vrátit ilegály ze středisek na hranicích EU, MUSELY TYTO MIGRANTY PŘEVZÍT NA SVÉ ÚZEMÍ.

V paktu se tato praxe označuje jako „return sponsorships“ (sponzorování návratů).

Stát, který bude mít návrat odmítnutých migrantů na starosti, nebude moci dělat nic, pokud nebude znát zemi jejich původu. A i kdyby ji zjistil, musel by mít s touto zemí platné dohody o zpětném přebírání migrantů – tzv. readmission agreements. A i kdyby měl s dotčenými zeměmi readmisní dohody, současná realita nás přesvědčuje, že jsou to jen cáry papíru.

Jistě si všichni vzpomínáte na Afričana, který u nás dostal nejdříve 2 a posléze 4 roky vězení za znásilnění nezletilé dívky. Tohoto Afričana nelze vyhostit, protože neznáme jeho zemi původu.

Takových migrantů se např. v Itálii potuluje na 500.000. A v roce 2019 uvedla zpráva Pew Research Center report, že jen v Německu jich je 1-1,2 milionu.

I když připustíme možnost, že bychom znali zemi původu ilegálního imigranta, nebude vůbec snadné ho vyhostit. Země původu ho totiž nemusí přijmout – a to ani v případě, že s touto zemí podepsala Česká republika „readmission agreement“ - smlouvu o zpětném přebírání nepřijatých migrantů.

Důkazem budiž současná situace v EU, kdy EU má podepsané „readmission agreements“ s následujícími státy:

Hong Kong, Macao, Srí Lanka, Albánie, Rusko, Ukrajina, Makedonie, Bosna a Hercegovina, Černá hora, Srbsko, Moldavsko, Pákistán, Gruzie, Arménie, Ázerbajdžán, Turecko, Kapverdy.

Jak vidíme, zcela zde chybí smlouvy se státy, z nichž se rekrutuje největší množství ilegálních migrantů – tedy s africkými a arabskými státy, s Bangladéší apod. (Je to záměr?)

Jak tyto smlouvy ve skutečnosti fungují, můžeme vidět na smlouvě s Tureckem, přes jehož hranice proudí do Řecka nejenom Turci, ale i migranti z celého světa. A jaká je účinnost readmisní smlouvy mezi EU a Pákistánem? Vždyť právě nyní z Morie odebírá Německo přes 1 tisíc ilegálních migrantů – převážně z Pákistánu.

Pro úplnost uveďme ještě země, se kterými má platné readmisní smlouvy uzavřeny Česká republika:

Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Chorvatsko, Moldavsko, Kanada, Vietnam.

To je také velmi „užitečné“ složení zemí. A to po letech masové migrace do EU. Od naší vlády – včetně předchozích vlád – je to neomluvitelná neschopnost či vlastizrádný záměr.

Na webu českého Ministerstva vnitra (Hamáček, ČSSD)) se rovněž můžeme dočíst, že (ve shodě s požadavky OSN a Globálního kompaktu pro migraci, který naše vláda nepodepsala) Ministerstvo dává přednost DOBROVOLNÝM návratům ilegálních migrantů ...

Takže nyní už nám EU necpe na naše území azylanty, ale rovnou odmítnuté žadatele o azyl – tedy lidi, kteří mohou znamenat značné bezpečnostní riziko a kterých se státy, masově přijímající migraci, nedokážou zbavit.

Úžasné – a Hamáček, který je spoluzodpovědný za zoufalý nedostatek readmisních dohod mezi ČR a třetími státy, je o tomto návrhu ochoten jednat!

Babiš návrh Evropské komise sice zatím odmítl, ale nejásejte. Hrají na nás jen hru hodného a zlého policajta - Babiš si přece sám vybral, že bude vládnout s ČSSD a komunisty.

Proč myslíte, že tato vláda (ANO, KSČM, ČSSD) staví čtyři nová imigrační střediska za 95 milionů korun?


31 komentářů :

 1. Likvidace českého národa , započatá v listopadu 89. rychle pokračuje !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Národ by měl vyjít do ulic! Nejsme žádný protektorát, aby nám někdo nařizoval takovéhle prasárny.

   Smazat
  2. 20;39
   Stačí jít k volbám a NEvolit havlolejnolahváreský kurvy!

   Smazat
 2. Jak moc silné je tvrzení, že lidské právo je nesmysl?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Lidské právo" je produkt egoistického myšlení. Kde je společnost, která je okolo a ke které má každý z nás své povinnosti?! Lépe je sledovat "občanská práva". Při nich si nikdo nemůže vymýšlet povrchní blbosti a plytké fráze.

   Smazat
  2. 19;07
   Lidské právo je přes 30 let jen slovo na toaletním papíře🤮👎

   Smazat
  3. Lidská práva jsou propagandistický konstrukt CIA, která si ho vypůjčila od amerických černochů a používala ho jako ideologický bič proti socialistickému bloku. Později se z nich stal univerzální otvírák a beranidlo na státy, které nebyly ještě v područí amerického impéria.
   Východní blok udělal zásadní strategickou chybu, když podepsal pakt Helsinské konference, čímž se v podstatě zavázal, že bude dodržovat ideologii protivníka. Zprvu nevinná záležitost se ukázala být Achillovou patou.
   Porušení zásady "západu nikdy nevěř ani slovo" pak stálo východní blok existenci.

   Smazat
 3. Evropská komise je banda protinárodních kurev a hajzlů.
  Proto je nutné se těmto hajzlům postavit jako Maďaři a poslat je do hajzlu.

  OdpovědětSmazat
 4. "Babiš návrh Evropské komise sice zatím odmítl, ale nejásejte. Hrají na nás jen hru hodného a zlého policajta - Babiš si přece sám vybral, že bude vládnout s ČSSD a komunisty."

  Co tohle dělá na NR? Nebude pan Mitrofanov angažován jako redaktor?

  OdpovědětSmazat
 5. Snad jediné přijatelné stanovisko vlády ČR (kterého se ale zřejmě nedočkáme), je prosté odmítnutí jakékoliv účasti ČR na projektu masové migrace do EU.
  A také i odmítnutí jakékoliv voj. účasti jednotek armády ČR ve všech operacích vedených USA (s jejich vazaly) po světě, které nemají oporu v mezinárodním právu. A které jen vedou k rozvratu cílových států (vč. ekonomik a společnosti), narůstání chaosu a nekončící migraci. Kdepak, že k šíření jakýchsi hodnot! ...
  Řešením tedy není podpora migrantů, ale návrat k normalitě, která má svůj základ v respektu k mezinár. právu.

  OdpovědětSmazat
 6. Havel toho nasliboval a nic z toho nebyla pravda, pravdou bylo jenom to o cem tvrdil ,ze se nemuze nikdy stat....Nevim jestli byl jenom navedenej , nebo i blbej? Z toho plyne ,ze dnesni havloidi jeste byli u tatika v pytliku, nebo jim nekdo vymazal pamet nebo neco v restituci “ daroval”...

  OdpovědětSmazat
 7. https://www.reformy.cz/rada-evropy-od-ceska-chce-aby-ve-skolach-rozsirilo-vyuku-romstiny/

  Ha. A co cikánština, ta se učit nebude? Není to diskriminace?

  OdpovědětSmazat
 8. Cožpak my nemáme prezidenta, vládu, parlament, armádu a policii ??? Cožpak jsme už definitivně ztratili odvahu a pud sebezáchovy ??? Cožpak máme již vydlabané mozky, jako na západě ???

  OdpovědětSmazat
 9. "Stát, který bude mít návrat odmítnutých migrantů na starosti, nebude moci dělat nic, pokud nebude znát zemi jejich původu. A i kdyby ji zjistil, musel by mít s touto zemí platné dohody o zpětném přebírání migrantů – tzv. readmission agreements. A i kdyby měl s dotčenými zeměmi readmisní dohody, současná realita nás přesvědčuje, že jsou to jen cáry papíru."

  Přesně! V tom je celý fígl! Ti migranti jsou nevratitelní. Jakmile nám je sem jednou nasadí, už se jich nezbavíme!
  Musíme proti tomu bojovat všemi silami!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud si odmyslíme ty kecy okolo v podobě pouze hypotetického vrácení, tak se jedná o diktaturu tvrdého přerozdělování.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento článek by měl vyjít na prvních stranách všech celostátních deníků!

  "Česká republika má uzavřeny readmisní smlouvy s:
  Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Chorvatsko, Moldavsko, Kanada, Vietnam."

  To je opravdu směšné. Pokud vláda přistoupí k migračnímu paktu, tak to budou úplný debilové! A vstoupí do dějin jako historičtí likvidátoři Českého národa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:31
   Máme v vládě a parlametech zvláštní druh lidí. Naše lidi mutí nosti roušky, nechodit do práce a školy(protože jsou prý plné nemocnice a covid nás naprosto ovládá) a otvíráme dveře naprosto neprověřeným příprchlíkům a ještě je budeme živit a léčit. Zvláštní doba.
   Václav

   Smazat
 12. Nemáte jinou fotografii, než kasárna Ministerstva vnitra, která stojí ve Vyšních Lhotách asi 50 let? Něco nového, co buduje vláda a Babiš?
  Copak NR již patří pod Soroše?

  OdpovědětSmazat
 13. Babiš rozdal rouškovné, teď nám asi na dva roky (některým) razantně sníží daně o několik tisíc měsíčně, zvýšil - byť dle zákona - důchody. Příští volby má v kapse a bude si vybírat, jestli půjde dál s komoušema nebo s ODS. Referenda se odkládají o čtyři roky. To je holá realita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:32
   Blbiš už ví, že jede z kopce jako loutka amiokupanta a fašoEU jinak dopadnout nemohl!

   Smazat
 14. S přemisťováním ilegálních migrantů z Turecka apod. plně souhlasím. Pokud budou přemístěni do Saudské Arábie, Spojených arabských emirátů, Kataru, Ománu, Kuvajtu... a nebo prostě domů. Rovněž plně souhlasím s tím, aby byla ihned a v plném rozsahu přemístěna turecká armáda. Jak z Libye, tak ze Sýrie a Iráku domů do Turecka.
  Viki L.

  OdpovědětSmazat
 15. Lidi neblázněte, copak si opravdu myslíte, že toto žvanění třeba na těchto stránkách může něco změnit? Já tedy ne. Je tu jediná možnost zvolit lidi, kteří tomu zabrání. Bohužel, havloidní masmédia a lidi, kteří jim stále věří, nám naši islámskou budoucnost nepochybně v dohledné době zajistí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 04:21 No vidíte a i přes vámi popsaný dojem jste nemohl dospat.

   Smazat
  2. Máte pravdu,diskuzí na NR skutečně nic nezměníme, jde jen o to, aby lidé si o tom řekli a při volbách nevolili hajzle,kteří nás zradí.

   Smazat
 16. Pro české, zrádce, kolaboranty jsme lidská havěď, odpad! Vždyť si jen svami hrají!!!! a vy jím to žerete. Otevřete oči, co vám lžou, vždyť důkazy vám předkládají oni sami každý den. Co nás čeká, to co teď v Americe, rabovani, žhařstvi, kriminalita až občanská válka. To jsou jen slova, ale ostatní prožijete jen vy. Od ekonomiky až po migraci a covid 19. to byl úmysl, to je začátek!

  OdpovědětSmazat
 17. Ty peníze bych věnoval na leteckou přepravu, kde by každý dostal cestující dostal Kalouskův padák a obsluha letadla by to nad předem zvoleným územím vystrčila z letadla.

  OdpovědětSmazat
 18. Jako vždycky, bránit se nebudeme. Najít v novodobých dějinách toho státu jednu jedinou vládu, která by se bránila okupaci je nemožné. Tato vláda je ovšem raritou, tím, že si sem okupanty bude sama dopravovat. To tu ještě nebylo a je to vlastizrada jako když vyšije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:15
   Máte pravdu, a za vlastizradu je podle platných zákonů trest smrti!!!!

   Smazat
 19. Lidská práva jsou klacek, kterým jsou mláceni po hlavách ti, kteří v těch hlavách mají ještě myslící mozek.

  OdpovědětSmazat
 20. Tak tady je ta žába na prameni. Někdo hleda svobodu ve volbě užití roušek, já tento problém nemám, moje ukradená svoboda je v neexistenci občanského referenda. Protože o přijímání migrantů k nám nemá rozhodovat Brusel, ani naše vláda či Parlament, to jen naši občané mají to právo. Nevím proč,ale jaksi se na to zapomnělo a blbne se a bude se blbnout pouze okolo důsledků.

  OdpovědětSmazat
 21. Maru lže, když píše "Babiš si přece sám vybral, že bude vládnout s ČSSD a komunisty". Babiš si nevybral, Babišovi nic jiného nezbylo, pokud vůbec měla tato republika mít funkceschopnou vládu.
  Jinak má článek dobrou informační hodnotu, ale v tom co namítám, Maru ze Zvědavce fuj!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.