Reklama

čtvrtek 10. září 2020

Ohlupování Havlem

Jan Žižka

10. 9. 2020 Outsidermedia

Stalo se politickou módou, že za Českou republiku dnes mluví (a jedná) vlastně kdokoli, kdo se cítí povolán. Jménem České republiky dnes vystupují lokální politici s psychiatrickou diagnózu, notoričtí alkoholici, absolventi plzeňských práv, či politici považující se za Tchajwance.


Všichni při tom mají aktivní podporu, nebo spíš krytí veřejnoprávními sdělovacími prostředky. Když se stane, že ani za cenu obvyklých podvodů a neobjektivního zpravodajství, není možné omluvit nějaké – často republiku poškozující jednání – nastává a přichází odkaz Václava Havla. A tak se, ve jménu demokratické pochodně, kterou Havel pozvedl, přepisují dějiny či nesmyslně poškozuje pověst republiky a ekonomické zájmy českých občanů a firem. Například v době, kdy se firmy doslova perou o každou sebemenší zakázku, se jménem Havlova étosu připravíme o odbyt nejlidnatější země světa. Samozřejmě, že naši západní sousedé takovou chybu neudělají.

Jakkoli byl Václav Havel kontroverzní osobností, domnívám se, že i on by byl nepříjemně překvapen, kdyby viděl, jak po tolika letech „ve svobodě“ vypadá zpravodajství České televize, nebo jak se opět bourají památníky, jak se lže o konci i průběhu 2. světové války, či jak se opět tiše jedná o možnosti umístit na našem území vojska cizí armády. Byl to on, kdo chtěl, jako jeden z prvních, rušit vojenské bloky – jak by se asi podivil, kdyby dnes viděl – jak se NATO neustále přibližuje hranicím Ruska a celý svět kvůli této politice stojí na prahu konfliktu, jak dnes posloucháme zahraničí mnohdy víc než před „listopadem“, jak ztrácíme lidské svobody (nikoli zprofanovaná lidská práva) atd.

Možná by už dnes konečně pochopil, že „Vašek nemá chodit s pány na led“.


78 komentářů :

 1. ČR bude opět svobodná, až se bude letiště bude jmenovat "Praha Ruzyně" anebo "Praha". Havlistán je totalita!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13.53 - též si to myslím, letiště bylo vždy Ruzyně. Jaký umělec byl Václav Havel, když měl projev, tak jen četl. Když měl něco říci z patra, bal vedle.
   A Tajvanec je něco podobného.

   Smazat
  2. Dámy a pánové, připoutejte se prosím, za několik minut budeme přistávat na letišti Praha-Ruzyně. Tak to zahlásil kapitán letadla, když jsem se vracel ze zahraničí. Nastal potlesk. Pro sluníčkářské přiblblíky: po přistání se kapitánovi tleskalo ještě jednou. Ferko Fenič, to jsou věci, co vejre.

   Smazat
  3. Pravdivě by se mělo jmenovat Letiště Drahomíry Dražské...

   Smazat
  4. To asi byl zájezd občanů Karviné do Itálie, Mikeši. Tak jim chudákům pilot udělal těsně před exekucí ještě radost.

   Smazat
  5. 16 56 Ve srovnání s Thajvancem byl Havel ještě génius.

   Smazat
  6. 13:56
   Presne jste to vystihl!

   Smazat
  7. Bohužel se domnívám, že autor je zcela mimo realitu. Václav Havel nenaplnil nic z toho, co hlásal a od většiny svých falešných slibů upustil už v roce 1990. Ještě za svého života viděl, jak se i jeho přičiněním NATO rozšiřuje k Rusku a fakticky podporoval i agresi proti Srbsku. V momentě, když zjistil, že jeho sponzoři a tvůrci mají jiné názory než ty jeho, bez skrupulí a definitivně je opustil.
   Toto

   Smazat
  8. Pro 20:12
   Občanům to radost udělalo. Proto kapitánovi tleskali. Také mám pocit, že Karvinští lítají do Itálie z letiště Ostarava-Mošnov, nebo z Katowic. Pravda, nevím zda i před exekucí. Jinak se proslýchá, že nám i tu Ostravu nějakej Slovák(Slovenka)snad prý Magda Vášáryová, přejmenuje na letiště Dagmar Veškernová.

   Smazat
  9. Ministr Hamáček se chlubí, pokud on bude ministrem vnitra, tak nikdo policajtům a hasičům peníze nesebere.
   On ale nezkusil z těch peněz vyžít, pak nebujde plkat kra..ny.

   Smazat
 2. Starou bačkoru.
  Havel všem lhal už od samého začátku: nezaměstnanost, socialismus x kapitalismus, majetky (Lucerna), žádný vojenský pakt, volební období.... je toho spousta, dokonce podváděl i osobu, která mu byla nejvěrnější. A ke všem špinavostem se i ten humanitární bombarďák i rád hlásil. Je dobře, že je tam, kde je... a všichni ti co se na něj odkazují, jsou stejní, neboť vrána k vráně.
  Tenhle článek je kontraproduktivní a nevystihl jeho nadpis.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havel, to byl největší válečný štváč. Uštěkaný jorkšír na vodítku krvavé Madly, který se freneticky rozštěkal na každého, na koho ukázala.

   Smazat
  2. Václav Havel si občas pletl pojmy, hlavně že byl středem zájmu, něco podobného je nyní ve SS.

   Smazat
  3. On to nebyl jen Havel.

   Smazat
  4. S Havlem je to stejný marasmus jako s tím slavným demoblokem. Na takovou opozici je opravdu radost se dívat. Taiwanec Vystrčil, nebo jak se ten ratlík jmenuje, vožralej Tibeťan Kalousek, ta brejlatá mrňavá filosofka (myslím od Pirátů), Spejbl ze Suché Lozi, pionýrskej vedoucí co vede ODS, chlapec od Pirátů co až v Parlamentu slibuje, že si bude platit vychovatele, který jej naučí slušnému chování (do teď asi drzé nevychované hovado) pak myslitelé s oduševnělým výrazem - Langšádlová, Stanjura, Němcová, vykulená blbka co vyšoupla Míru, od dětství lehkou idiocií stižený Schwarzenberg (knížecí noblesa, tak to dnes diagnostikuje moderní medicína), v Parlamentu snad od sedmé třídy sedící jeliman, zfetovanej Pirát ... a šaškovskou papachu s rolničkami celé té squadře napařil nemocnej Pavlík, kterej je všechny školí jak mají vystupovat na veřejnosti. To je panečku podívaná k uzoufání. Proti téhle opoziční sestavě, tady jako premier bude Babiš strašit ještě dvacet let. Někdy mám pocit jestli si celou takovouhle opozici ten Babiš sám nevybral a sám neplatí.

   Smazat
  5. To je naprosto přesné

   Smazat
  6. Z Havla udelali ikonu jeho kamosi, se kterymi chlastal a zapadni tajne sluzby. Bylo nutne dostat do cela Ceska oblibenou, malo vzdelanou figurku, ktera se necha tvarovat a ovladat. Dubceka nechteli, pro jistotu ho zlikvidovali pri autohavarii.
   Havel byl polozid, pochazel z kolaborantske rodiny za Protektoratu, kdy u Havlu byli SSaci castymi hosty.
   Havel byl bezcharakterni opilec a devkar, sve zene byl neverny, ona jemu ovsem taky. I Dasa mu zanasela. Havel zlikvidoval nas zbrojni prumysl a vyrobu tanku na Slovensku. nesmel se tam pak uz ukazat. O bombardovani Srbska prohlasil, ze bylo ciste humanitarni. Tenhle Venca Flaska a kulisak si uctu a obdiv lidi nezaslouzil. Zatahl nas na zapad, ktery zboznoval.

   Smazat
  7. Zapomnel jste socanskou 'smetanu', ktera je spoluzodpovedna, protoze ovlada policii, vnitro a soudy uz asi 30 let a tim i penezovody, korupci, prodala Lithium, tich po pesine. Vsude elektroautaky a my mame surovinu, na kterou jedou a nic. Zasantrovani zlta Tosovskym, Lithia Hamackem a jede se dal! Klidek, Babis ma nahrabano a ostatni taky.

   Smazat
 3. Ať se snažím sebevíc, tak si neumím představit že by Havel cokoliv namítal proti zpravodajství ČT a už vůbec ne, proti umístění přáteských vojsk z USA, na našem území.
  V tom závěru jste šlápl do H.... a to dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Oni jsou Havlové vlastně dva. Jednak je to propagandistické simulákrum, podobně jako Jára Cimrman a pak jeho fyzický nosič.
   Všimněte si i dalších podobností, třeba busta Járy Cimrmana je velice podobná Havlově bustě v americkém kongresu.
   Stejně jako Cimrman je i Havel univerzální génius.
   Stvořitel Cimrmana Svěrák také ve velké míře participuje na přifukování Havlova simulákra.

   Smazat
  2. Srovnani Vency s Cimermanem je omyl. Jsou to protipoly. Jedine co je spojuje je obdivovatel Havla a trouba Sverak, notoricky rusofob a proamericky ritolezec.

   Smazat
  3. Co se týká fyzického Havla, tak nejlépe ho znala manželka Olga. Když se dozvěděla, že Havla chtějí udělat prezidentem, tak řekla, že to musí být omyl, ten její na to určitě nemá. A to je přesně to, co je potřeba k tomu být fyzickým nosičem simulákra.
   Protože člověk s nějakými schopnostmi by fungování simulákra jenom komplikoval.

   Smazat
 4. Máme lidi v politice, kteří v ní nemají co dělat. Mnozí nemají ani co dělat mezi lidmi. Politika je umění kompromisu. Kdo to umí? Politika to není vyhrožování smrtí (komunálové Novotný a Lang, pistolník Kalousek,do politiky se matlající a smrt důchodcům přející alkoholem naprosto zjevně postižená hééérečka Holubová). Politika by měla být o slušnosti a respektování politického protivníka. My(!) volíme své zástupce. Po kolikáté už před volbama vykřikujem: Tenhle politický, mravní a lidský odpad už nikdy více! A jsou tam furt. Holubovou, když ji nechci vidět,tak ji vypnu ale co ti ostatní, kteří ovlivňují můj život? Osobně vím koho rozhodně v příštích volbách volit nebudu. Ale stále nevím, koho volit budu. Ono je to opravdu dilema...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kutnohorsky, já bych klidně založil nějakej dobročinej fond na nákup chlastu pro Holubici. Aspoň by se tak méně sr@la do politiky a více by se věnovala svému koníčku. :-DDDDD

   Smazat
  2. Naštěstí alkohol a věk se na Holubové podepsal, že je tak odporná vizáží, že by o ni neopřel bidlo ani ten africký násilník.

   Smazat
  3. Kdysi jsem četl od nějakého mladého divadelního kritika, že Holubová je lepší než Paní Medřická,protože v její oduševnělé(!) tváři se zračí těžce prožitý život v komunismu, zatím co Paní Medřická nikdy netrpěla..........Fakt!!!

   Smazat
  4. Nejenom Holubova, je jich tam vicero. Nesmime ovsem spojovat sympatie s tim, jak kdo vypada. To by musel Klaus ml. nosit stale rousku.

   Smazat
  5. 14:17
   A udavač Havel v potápěčskym obleku!!!!!!! 🤣🤣🤣

   Smazat
  6. 18:05
   Havel už má teď nafurt dřevěnej skafandr. :-DDDDDD

   Smazat
 5. Dost bylo Havla. Mám rád slogan "ostatně soudím" Tedy že MUDr.
  Ivan David for president! Odchod z EU a NATO, bez ohledu na
  následky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy odejít z EU, potažmo z NATO, bez ohledu na následky, můžete třeba hned. Nikdo vám nebrání. Tak sbohem.

   Smazat
  2. 16;06
   Genitální odpověď!!!!

   Smazat
 6. Tak adoraci VH jsem z titulku nečekal. Psát o tom, co by VH udělal je scestné, protože se jedná o tragikomickou figuru historie, která je lidsky, politicky i umělecky zdiskreditovaná v myslích lidí, kteří se umí kolem sebe aspoň trochu dívat a přemýšlet.

  OdpovědětSmazat
 7. Divím se, že ještě dnes je téma živé. Já mám právě jiný problém, např co s námi bude do Vánoc. Na Havla jsem už že slušnosti zapomněl i když nás babička učila, že o mrtvých se má vzpomínat jen v dobrém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ten výrok " o mrtvých jen dobře" také znám,ale plati to jen dočasně,někdo to dodržuje jen do pohřbu,někdo i déle, snad i rok.Ale pak je třeba mluvit i tom co se nepovedlo.Havlovi, velkému fabulatorovi se toho nepovedlo víc než dost,nejhorší bylo,že nepoznal,že lže i sám sobě. A lhát sám sobě, říkal už Platon,je příčina proč se věci nedaří posoudit reálně, proč se nedaří rozvázat gordicke uzly a jak víme,ty se nerozvazuji, ale roztinaji.

   Smazat
  2. O mrtvych jen dobre je stejna pitomost jako 'kdyz ti nekdo da facku, nastav mu druhou tvar.' A ze to rikali nejake autority! Ony ty autority ale vlastne neexistovali jako Cimrman. A tim to bude, ze se toho lide drzi. Tzv. pitoma usance.

   Smazat
 8. Havel byl špína a ze špíny povstal. Figurka, která skákala jak loutkovodič tahal špagát. Stydím se za takového "prezidenta", hluboce stydím.

  OdpovědětSmazat
 9. K té ČT.
  Dvořák s milionovými odměnami si v podstatě přivlastnil VP tv a protože Rada čt je připodělaná z agresívního chování Šarapatky, tak jakékoliv její jednání je již léta zakončováno stejným verdiktem - rada nepochybila.

  Podívejte se na mladou Lipovskou, na její snahu hospodaření ČT zprůhlednit a na zuřící média kolem toho - člověk rychle pochopí, že jejich vlastníci je buď stejná pražská banda. A nebo hůře - začerněné finance putují i k lidem, ze kterých mají i oni samotní profit.
  Toto je výsledek naší demokracie v přímém přenosu - po 30. letech zase v bleděmodrém.

  OdpovědětSmazat
 10. Zrovna nedávno jsem šel okolo jedné Lavičky Václava Havla a bylo okolo ní pěkně nablito. Tak teď nevím, jestli ty blitky byly součástí expozice nesmrtelného odkazu velkého kulisáka a nebo se tam někomu jen obyčejně udělalo blbě.;-)
  V prvním případě by bylo vhodné tuto expozici přejmenovat na "Šavlička Václava Havla".:-DDDDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lavička VH je každá, na které se válí bezdomovec nebo feťák.

   Smazat
  2. 18.43 Máte svatou pravbdu.

   Smazat
 11. S panem kutnohorskym souhlas...s těma volbama je to ale složitější...kdyby s Babišem nebyli socani ani komunisti tak současná vláda nebude tak sociálně vstřícná jako je ! Přesto volím SPD.

  OdpovědětSmazat
 12. Na Havlovi opravdu nebylo nic pozitivního. A to ani před pučem v 89´, ani po něm.
  20 roků 1969-1989 byl profesionálním rozvracečem, žijícím si v luxusu z peněz CIA a po puči se stal nejfanatičtějším válečným štváčem amerického impéria.

  OdpovědětSmazat
 13. Jak vidno pokaždé v diskusi, Havel, jako symbol roku 1989, tedy přechodu od totalitního, zadrátovaného socialismu ke svobodě a demokracii, symbol vítězství lidu nad vlastizrádnými komunisty, nedá ani po 31 letech mnohým stále spát. Svou prohru ani po této době stále neskousli a nepřijali. Smutné. Ale každý svého štěstí strůjcem, že ano.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad anonym 16:54 -Jste zoufalý hlupák, který svou zduřelou nenávistnou fantazií se marně snaží podsunovat místním diskutérům všelijaké hříchy z minula.

   Smazat
  2. 17:24
   Nevznesl jste jediný argument či myšlenku, jen urážky, potrefený ubožáku.

   Smazat
  3. 16:54
   Hahahaha.:-DDDDDDDD Už jsem se dlouho tak nenasmál. Vy byste člověče mohl psát vtipné články do nějakého humoristického časopisu.
   Nebo si rovnou založte vlastní blog na netu. S těmahle srandama o Havlovi budete mít fakt velkou návštěvnost. A když tam třeba ještě fláknete hrdinu Kocába, veksláka Horáčka, dvojdomka Pitharta nebo trockistu Uhla, tak se u vás lidi úplně umlátěj smíchy. ;-)

   Smazat
  4. 16;54
   Nech ty lži na apríla, ale jen v rodině, jinde je to k poblití, nikdo se nesměje!!!!!!

   Smazat
  5. Hlavně to vlastizrádní komunisti je dobrý! Když se podívám na těch 31 let svobody, omlouvání se sudeťákům, počmárání pomníku prezidenta osvoboditele Beneše, vlezdoprdelství německým revanšistům Herrmannem, Halíkem, Schwarzenbergem...Chtěl bych upřesnit v porovnání s dnešní dobou, v čem ti komunisti byli tak vlastizrádní? Hochu jsi zřejmě mlád...P.S. Jo a to symbol vítězství lidu je taky dobrý, jak únor 48! 16.54 zase nás někdy pobav nějakým moudrem.

   Smazat
  6. 16:54
   Ano, Havel je plným právem symbolem plyšáku a jeho následků, což vejde do dějin jako nová doba temna. To už mu nikdo neodpáře, navždy bude proklínán, přestože jeho role byla jen loutková.

   Smazat
  7. Myšlenkou v textu jest, že jste zaslepený zoufalec podsouvající neznámým lidem/diskutérům něco co nejsou.
   ostatní pochopili, omezenec nikoli.

   Smazat
  8. 16:54 slušně: jste velký žertéř
   vystihující skutečnost: jste idiot

   Smazat
 14. Havel alespon dokázal bouchnout do stolu a něco říct. Otevíral nám dveře světu a pomohl nám získat tamní investory kteří byli ochotni pomoci nám s transformací ekonomiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 17:06 Dovolím si přeložit nesrozumitelná skřek vašeho kmene do řeči české:

   Havel v opilosti mlátil do stolu flaškou,
   svými přiblblými nápady rozbil společný stát se Slováky,
   nečinně zíral, když nám cizáci rozkrádali republiku,
   podporoval muslimské zločince na Kosovu a v Bosně, štval do války proti Iráku,
   zahýbal své ženě,
   lhal, že nechce majetek,
   kamarádil se s týpky jako Bakala,
   nesetrval v názoru, že máme být neutrální stát
   a nakonec se ukouřil k smrti.

   Smazat
  2. 17;33
   Zkuste si dát do hodiny šest zmrlinových pohárů... s dvěma flaškami vodky v nich!!!!! 😂😂😂😂

   Smazat
  3. 17:06 Přesně si to dovedu vybavit. Havel praští rukou do stolu - jáááuuu,kurrrrrva, to je bolest ehhmmm ááááá ehmmm, ehmmmm.
   Otevřel dveře investorům - berrrrte rrrychle dokud je co ukrrrast. O zisk se podělíme, na nááárrrrod se vyserrrem. Váš Václav.

   Smazat
  4. Pěkně jadrné a čisté víno! Já ještě dodám, že jeho léčení stálo desítky milionů, no řekněte kdo z vás to má?Pán Bůch jej ale potrestal,byl suchou větví, zemřel bez potomků ,další trest za to,že zde byl" přesčas " bylo i to,že posledni měsíce zivota se podobal Moje a ne dědečku.

   Smazat
 15. Pokrytec Havel že by něco namítal? Ten už by vyznamenával Vystrčila řádem zlatého poskoka a plival by jedovatou slinu na ty, kteří čistili počmáraný pomník a protestovali proti jeho odstranění. Odvolávat se na panáčkujícího a po nekonformních Češích plivajícího Havla, je hodně naivní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také si myslím.

   Smazat
  2. Když tajwanec Pepek Vystrč dostával svůl šesták-medajli, vypadal jak pumprdlik, kterej kejchne, když se zmáčkne.

   Smazat
 16. Od majdanu si královsky platíme prolhanou a zlodějskou bandu v ČT. A nikdo s tím nic není schopen udělat - ABSURDISTÁN !
  https://www.arfa.cz/bojkot-do-ceske-televize-nejdu-protoze-lze-premier-babis-odmita-vystoupit-ve-verejnopravni-televizi-pridal-se-tak-k-prezidentovi-svetovy-unikat-a-obrovska-ostuda-moravec-zverejnil-sokujici-f/#.X1aR01Uza70

  OdpovědětSmazat
 17. No, myslet si, že by se Venda Havel divil jak dnes vypadá to, či ono, je naivní. Jmenovaný aktivně k danému stavu přispěl a byl za to zřejmě i placen ze zahraničí. Lze to vysledovat z jeho servilnosti vůči SRN a sudeťákům. O nějakém zrušení paktů uvažoval pouze ve vztahu k Varšavské smlouvě, stejně jako tu údajně nechtěl zavádět kapitalismus a pod.. Většina z toho, co nasliboval po roce 1989, byla VĚDOMÁ lež.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Autor se ještě evidentně nezbavil přímo nutkavé naivity. Jasně že by se Havel nedivil, naopak by celou tu šílenost podporoval.

   Smazat
 18. Proč by se měl Havel podivovat? O všem věděl.

  OdpovědětSmazat
 19. Toz to je óplne pochopitelné to je jev ze sionistického sociálismo toz to je ten zkosené pan "MISTR" zádné osobní rozvoj enem té zajeté mantre delej co te rekne at to nekam ´dotáhnes a povedsinou jak mozeme videt to opravdo nekam dotáhnó, orcite ne jako mamka Koráz ale majó vosópané kolena oleptané dlané a hadr na podlaho na hobe toz opet zkosené sódrozi z dohovou kravató a oranzovéma ponozkama....toz opatraj nás Nejvysssí pred tó pohromó.......slonce v srdci p.s.

  OdpovědětSmazat
 20. ...Havel nám pomohl získat tamní investory kteří byli ochotni pomoci nám s transformací ekonomiky... dobrej joke:-). Tamní investoři přeci nejdříve, ještě před převratem, získali Havla, a pak se zmocnili levné pracovní síly a hlavně nenasyceného trhu u nás. Na všech poradách západního managementu má dnes (nejen) celý bývalý východní blok zkratku LCC= Low Cost Country. Ekonomická výhodnost řídí tohle všechno. Takže asi tak.

  OdpovědětSmazat
 21. Přečtu si článek a jdu k diskusi. Dovolte mi, zcela upřímně, poděkovat všem diskutujícím za obrovskou dávku nadhledu, humoru a inteligentních poznámek. Pohladili jste mne na duši. Trochu Vám to oplatím.
  Baví se tři. První si přeje žít v pravěku. Zabiju mamuta, ženskou zatáhnu za vlasy do jeskyně, to by byl život. Druhý mu oponuje. Já bych chtěl žít v budoucnosti. Stisknu knoflík, dron přinese knedlo, vepřo zelo,piviště, zmáčknu podruhé přijede eskort blondýna... A třetí říká tragickým hlase. Já bych chtěl žít těď! A potichu dodá: Ale copak mě nechaj?
  Prima den pro Novou republiku!!!

  OdpovědětSmazat
 22. Jistě božský dramatik by se divil, např., že sudety stále ještě nejsou německé, i když se tak snažil. Dále by žasl, že tu stále ještě není americká základna, i když se opět tak snažil. Jediné čemu by se rozhodně nedivil je ten současný brajgl, který pomáhal vybudovat, dle zaslaných notiček.

  OdpovědětSmazat
 23. A nejlepší je na tom ti kteří si z něho dělají boha by mu za socialismu ani ruku nepodali.

  OdpovědětSmazat
 24. Muž obviněný z trestného činu z nenávisti křičel „Black Lives Matter“ než pobodal bílou oběť

  http://svobodnenoviny.eu/muz-obvineny-z-trestneho-cinu-z-nenavisti-kricel-black-lives-matter-nez-pobodal-bilou-obet/

  OdpovědětSmazat
 25. Tohle všechno bylo zřejmé už na začátku v 89. Jde jen o to přiznat si že nejsem tak schopný parazit abych vegetoval. Problémem je budoucnost a protože jsem před hrobem můžu vám jen doporučit: 1. Volební povinnost bez plenty. 2. Zákon oreferendu ale použitelný. 3. Volte ty co se pro samostatnost ČR chtějí obětovat a ne vyžírky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jmena tech, co mame volit! Mimo SPD kandidatu zadne neznam!

   Smazat
  2. Jmenujte cile a temi jsou Czexit a odchod z NATO. Kdo neni pro, nema v politice co pohledavat!
   NATO jako 'obranna aliance' ted podnika simulovane raketove utoky na ruske uzemi, prohlasil Sojgu. Media mlci a budou se divit, ze znenadani jsme zacali horet. Stoltenberg hrozi Rusku! Kdo tuhle kravu odpraskne zaslouzi dozivotni rentu.

   Smazat
 26. Může být charakterní, morální, citlivý, empatický, zásadový muž, který podvádí svoji ženu umírající na rakovinu?

  OdpovědětSmazat
 27. Proč bez plenty?

  OdpovědětSmazat
 28. Havel byl stejný vlastizrádce jako Vystrčil - oba pro prospěch cizích zemí neváhají poškodit ekonomické zájmy České republiky

  Pamatujete na Havla, jak v zájmu (a na výplatní listině) západních zbrojovek zlikvidoval náš zbrojní průmysl?

  OdpovědětSmazat
 29. Jakkoli byl Václav Havel kontroverzní osobností, domnívám se, že i on by byl nepříjemně překvapen, kdyby viděl, jak po tolika letech „ve svobodě“ vypadá zpravodajství České televize, nebo jak se opět bourají památníky, jak se lže o konci i průběhu 2. světové války, či jak se opět tiše jedná o možnosti umístit na našem území vojska cizí armády. Byl to on, kdo chtěl, jako jeden z prvních, rušit vojenské bloky – jak by se asi podivil, kdyby dnes viděl – jak se NATO neustále přibližuje hranicím Ruska a celý svět kvůli této politice stojí na prahu konfliktu, jak dnes posloucháme zahraničí mnohdy víc než před „listopadem“, jak ztrácíme lidské svobody (nikoli zprofanovaná lidská práva) atd.


  ----------

  Autore, autore, vy jste nuvěřitelně naivní, pokud si tohle opravdu myslíte.

  Havel nebyl proti vojenským paktům. Havel byl proti ne-americkým vojenským paktům. Ale samozřejmě to nemohl říci napřímo, tak hrál naivního snílka, který chce zrušit všechny vojenské pakty, ale ve skutečnosti mu šlo jen o prosazení zájmů USA a NATO

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.