Reklama

pátek 25. září 2020

Opět nám pod hrozbami vnucují ilegální migranty. Situace je vážná!

Tomio Okamura a Ivan David
24. 9. 2020  stránky SPD a stránky europoslance Ivana Davida

Rychlá reakce předsedy strany Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury a europoslance za SPD MUDr. Ivana Davida na nový nebezpečný pokus vnutit ilegální migranty všem členským zemím EU. 
(Rozbor nového návrhu Evropské komise jak vnutit členským zemím ilegální migranty pod heslem "povinné solidarity" a to pod pohrůžkou pokut a sankcí najdete pod tímto příspěvkem v článku spisovatele Mariana Kechlibara.)

78 komentářů :

 1. Opět otázka. Budou chtít ti migranti nám? Už vidím jak vybraná skupina Mohamedánů z Německa, kterému solidárně vypomůžeme, že je budeme chtít přestěhovat k nám, je z toho u vytržení. Proboha, udělejte někdo průzkum, kolik jich k nám bude chtít jít a kolik jich po přestěhování(přistěhování) k nám okamžitě uteče okamžitě zpět. Hlavně ti černí z Afriky nevědí co Česko vůbec je a chtějí jen do Německa, Francie, Anglie. A knám? Když sem budou násilně přesunuti, budou tady dělat ještě větší bordel aby se vrátili zpět na Západ. A pod to se podepisuju M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. M.R. To nemá cenu, protože až se to tam v těch ukázkových demokratických státech sesype půjdou dál a jsou jich nekonečné zástupy. Přece je známo o co jde a je to jak v té pohádce o Smolíčkovi. Co schází doma Ukrajincům, Rumunům, Bulharům atd že za prací cestují do celého světa a z toho světa se k nim domů vozí jejich výrobky. Rozděl a panuj.

   Smazat
  2. M.R. To už tady bylo donutí vládu aby jim dala západní sociální dávky a je vymalováno. Pokud vláda povolí tak u voleb bude poslední šance něco změnit. Bakšiš to neudělá moc dobře ví že z 30% by bylo rázem 5% ale al hamáček by o tom chtěl jednat pryč s čssd.

   Smazat
  3. Eu jim zajistí příkazem stejné dávky, jako mají v Německu, na úkor našich lidí, to nevíte? To proto, aby se jim nevraceli zpět. Z toho přebraného "obohacení" zbyl jen póvl, kterého se potřebují zbavit. Tady dostane dávky a přijede zase za měsíc, pro další atd.

   Smazat
  4. Západní sociální dávky? Tak jako důchodce rovnám kosu. Už nemám co ztratit. Nebo zažádám o liberíjské občanství a stanovím se uprchlíkem...M.R.

   Smazat
  5. Co je coronavirus? Je to hospodářská krize, kterou sanuje stát, dokud budou západní banky ochotný dávat půjčky.
   Pak se vše zastaví.
   Proč v současném "bordelu" kupujeme protiletadlové rakety a hlavně z Izraele?
   ČR je nepotřebuje, pokud nebude bránit výdobytky Západu po celém světě.

   Smazat
  6. 10:16 Oni neví ani kde je to zaslíbené Německo a stejně tam trefí, včetně tzv. nezletilců bez doprovodu. Protože jim každý rád ukáže cestu. Ovšem jak již bylo řečeno až se jim sjednotí zdejší dávky se západem, tak bude vymalováno, neboť to je ten podstatný rozdíl, který je drží zpátky.

   Smazat
  7. Tohle nám vnucují taktéž...video pro rodiče odhaluje, že děti nosící roušky jsou plánovaně tráveny obrovskými objemy CO2, což vede u menších dětí k poruchám vývoje mozku a k neurální hypoxii!

   https://www.arfa.cz/pomoc-me-dite-se-dusi-zoufaly-otec-zmeril-skodlivost-rousek-na-zdravi-sveho-syna-11-se-sokujicim-vysledkem-desive-video-z-testu-proc-jsou-deti-traveny-obrovskym-mnozstvi-co2/#.X248VD9xfIU

   https://www.arfa.cz/vyznamna-ceska-lekarka-uz-toho-ma-dost-okamzite-rousky-dolu-nosite-na-oblicejich-prilepene-petriho-misky-covid-19-nikdy-nebyl-zadna-epidemie-druha-vlna-jen-kdyz-to-bude-nekdo-chtit-je-to-obrov/#.X2480D9xfIU


   Smazat
  8. Je to ještě horší. Už je zde návrh, že migranti budou dostávat sociální dávky jen v té zemi, kam byli přiděleni. A je vymalováno.

   Smazat
  9. 31:01 vy spojujete nošení roušky s nanucenou masovou imigrací neznámých a nekompatibilních individuí? Tak to potom ano. Nenosme roušky, nechráňme se a vpusťme sem to stádo.

   Smazat
  10. Víte co je na tom nejhorší? Lidi už jsou otupělí z toho neustále se aktivizovat při pokusu Bruselu nacpat nám sem migranty. Těch pokusů už bylo x. A oni to znovu a znovu zkoušej.
   Ale musíme vydržet, znovu se zaktivizovat a řvát. Nesmíme polevit. Jakmile budeme pasivní, je s námi ámen.
   Je to na vůli. Pokud nebudeme mít vůli, je s náma šmytec.

   Smazat
  11. 12:06
   Díky Tuberovi jich máme haldy v Teplicích už 23let a zbavit se jich NELZE,leda fasovat AK47 i s náboji ve velkém!!!!!!

   Smazat
 2. Prinz Eugen von Savoyen, který bránil před muslimskou invazí barevných i naše země, navzdory Francii která se s Osmany paktovala, by to slušně komentoval slovy "Es ist eine Schweinerei!" a asi by přidal nepublikovatelné výrazivo z vojenských táborů sedmnáctého a počátku osmnáctého století.

  Já také nenalézám publikovatelných slov na tu chucpe... jak by to asi nazval Švandrlíkův "Sálés"...

  OdpovědětSmazat
 3. Uvědomte si všichni toto:Evropská komise je skupina protinárodních hajzlů a kurev,kteří jsou podřízeni takovým nadnárodním hajzlům jako je Soroš,Bakala a jim podobní,prostě ti o kterých hlásné trouby jako Seznam HN a další mlčí.Jediným nenásilným krokem jak toto změnit jsou volby, jiný násilný nezákonný je pak střelba a atentáty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že jsou Soros a Bakala "ošklivá káčátka" se ví, nemusíte používat vulgarismy.

   Smazat
 4. Je ta lejno slabomyslná, a nebo navedená. Pane bože, do čeho jsme to vlezli. Hlavní otázka bude jak rychle z té totality ven. A myslím že za každou cenu, jinak z našeho státu a národa nezůstane nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejrychleji je to takto:
   1) volby v roce 2025 musí vyhrát strany, které chtějí referendum, protože příští vládu bude sestavovat Babiš, buď se socany nebo ODS.
   2) do roku 2026 schválit zákon o referendu
   3) 2027 referendum
   4) 2027-2028 vyjednávání výstupní dohody
   5) 1.1.2029 Česko vystupuje z EU

   Smazat
  2. 11:23 Má to logiku co jste napsal, ale má to také ale. Všichni ti, co jsou již teď zaháčkovaný v různých neziskovkách a dobře placený se jen tak nevzdají svého jidášského groše. A "mimovládky" hlavně z ciziny se také svého ovlivňování nevzdají. Všechny think tankové, člověk v plísní a jim podobné uskupení co by dělali? Museli by jít do práce a to si odvykli. Nevolit strany jim nakloněné jako Piráti- Antifáci, STOP09 a podobné protinárodné kreatury. Máme povinnost zemi uchovat pro další generace a být neústupný. V minulosti máme dost hrdinů, nenechme si republiku ukrást.

   Smazat
  3. 11:23 Móóóc pozdě. Spojit se V4+ a jít hned!

   Smazat
  4. 11:23!
   Pokud se nějakým zázrakem (kterému je třeba silně pomoci) jeuropejský sojuz nerozpadne do května 2021 tak nastane v jevropeji to co se nyní děje v emerice, chaos, násilí, bezvládí, nájezdy, teror a zotročování. Takže váš scénář je hodně naivní a tudíž nerealizovatelný (pokud víte co je okno overtona a šest priorit řízení na globální úrovni).

   Smazat
  5. 11:23 Rychlejší by bylo kdyby krize eu příští rok rozemlela pokud jim padne jeden zadlužený stát tak se to sesype a bude od nich pokoj.

   Smazat
  6. 10:54 Ano. To je cíl.

   Smazat
  7. Jen dva prsíčka, ohřejeme, už vás nikdy nepustime a když tak vás jadernými bombami zničime. Amicka ideologie! Boží trest vrasněni!!!!!

   Smazat
  8. 14:54 ...a poslední ať zhasne...

   Smazat
 5. Dokud budeme účastníky toho bordelu, nikdy nás nic dobrého čekat nebude. Samozřejmě až na pár vyvolených.

  OdpovědětSmazat
 6. Nenacházím slov, co je EU za diktátorský spolek. Tlačme na naše politiky, ať v žádném případě nepodlehnou tomuto hnusnému nátlaku, kategorický ho odmítnou a zachovají zemi pro budoucnost našich dětí. Teď mají v rukou budoucnost České republiky. Německé neziskovky tahají migranty do Evropy, vydělávají na nich jako paraziti a ještě je budou vnucovat jiným státům. Proč si je sakra nenechají v Německu? Němci nesmí znovu zničit Evropu. Pamatuji jak Štěpán v Listopadu 89 při shromáždění lidu řekl "budete otroci ve vlastní zemi". Nenapadlo mně, že se to splní, to nesmíme dopustit. Vystoupit z tohoto šíleného zlodějského spolku, již nás ožebračil dost. Hůř nemůže být. Nic dobrého v něm nás nečeká.

  OdpovědětSmazat
 7. Celou dobu bylo jasné, že to ti bruselští pomatenci nikdy nevzdají. Vždyť ten jejich Frontex, což měla být údajná ostraha vnějších hranic EU, nedělá nic jiného, že sem ty migranty fedruje pod tlakem. Teď si vymysleli pohádku o údajném zpřísnění ostrahy hranice, rychlejším vracení odmítnutých žadatelů a údajné dobrovolnosti výběru, jak se na tom zvěrstvu podílet. Když se mi něco nelíbí tak to nepodporuji!. Z koho dělají blbce ? Takový vyhoštěný žadatel si změní identitu a bude žádat znovu a jinde, jednou to vyjde. Nehledě na institut strpění, kdy se neposkytne asyl, ale osoba se jaksi nevyhostí. Kvóty se nařídí jen ve výjimečných případech, přičemž z celé věty budou platit pouze ta tři první slova. Stačí si vzpomenout do jaké EU jsme vstupovali a v jaké se aktuálně nacházíme. Celé to budí dojem, že nemají nic jiného na práci, než podporu migrace a potlačování odporu proti ní. Nakonec si uvědomíme, že v časech RVHP a pod.,to byla selanka,kdy se nám nařizovalo ledacos, ale lidi nám sem přes náš odpor nikdo nerval a už vůbec nám nevyhrožoval pokutami. EU ohrožuje existeni nejenom našeho státu, ale i národa. Příprava na invazi na všech frotách, včetně televizních reklam, už ne vložky, toaletní papír, ale černoši a asiati,aby jsme si zvykli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Frontex to je nějaká opičárna, od nás tam brání Evropu 16 policajtů.

   Smazat
 8. Nebude asi žádná diskuse, nás se nikdo nebude ptát, co chceme nebo ne, zrovna tak se nebudou ptát migrantů. Je to totáč, zum Befel i když Andrej si myslí, že je ukecá, tak je na omylu. Tak se netrapme, pěkně poděkujme a rozejděme se, když nás půjde víc, tím líp. Včera pozdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nyní jde o to, aby to čeští voliči byli schopni pochopit, kdo hájí jejich zájmy a kdo plní funkci trojského koně. Není spolehnutí ani na Babiše. Ten v Bruselu říká něco jiného než v Praze.

   Smazat
 9. Fašistický moloch slintá jednu zvrhlost za druhou. A hranice jsou i tak řešetem pro ilegální gynekology:

  https://www.novinky.cz/krimi/clanek/muz-ve-varech-osahaval-divku-se-sluchatky-policie-hleda-svedka-40337453

  OdpovědětSmazat
 10. Od počátku bylo jasné, že Evropská unie od svého záměru nacpat nám migrující muslimy neustoupí, že se pouze budou měnit formy a způsoby. Je jedině na nás, zdali chceme, aby byl zde u nás stejný bordel jako na Západě, kde islámský chalífát mocně zvedá hlavu. Před pár dny muslimové ve Štrasburku zmlátili ženskou za to, že měla krátkou sukni. Tohle chceme ?

  OdpovědětSmazat
 11. Zde na jiném místě kritizovaný (a právem) Aeronet upozorňuje na souvislost vyplývající údajně z uniklé zprávy BND. Zda to je opravdu od BND, nikdo neumíme říci, ale určitou logiku to má. Se non è vero, è ben trovato, jak říkával pradědeček karbonář:

  1. Eskalace donutí Řecko k žádosti NATO o aktivaci článku 5 proti Turecku, nečinnost hrozí až rozpadem aliance - nelze dopustit.

  2. Jakýkoli citelný zásah Západu proti Erdoganovi ale znamená vypuštění migrantů na EU.

  3. Riziko vypuštění migrantů na EU je za stávající situace přímo rizikem rozpadu EU.

  4. "Novaja migrační politika" je tudíž i pokusem nastavit podmínky tak, aby se kvůli vypuštění migrantů Eu nerozpadla, nebo ne hned.

  OdpovědětSmazat
 12. Já bych zbytečně nepředvídal to, co udělá Babiš? I tyhle předpovědi jsou jenom způsob, jak se ho zbavit a dosadit "vítací" vládu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vítací vláda pod vedením ODS:
   předseda vlády Fiala, ministr zahraničí Novotný, ministr vnitra Kolář (TOP09), ministr kultury Hrušínský, ministr školství a inkluze Baxa, ministr pro sjednocení s Taiwanem Vystrčil, ministr zemědělství a králíků Drahoš, ministr pro navrácení majetku sudetským Němcům Bělobrádek, ministr pro rozhlas a televizi Rakušan, atd.

   Smazat
 13. K volbám určitě přijdeme, ale zrovna vás, kteří opěvujete předlistopadovou totalitu a diktátorské režimy po celém světě a slova jako "svoboda" a "demokracie" užíváte podvodně jen jako zástěrku, volit určitě nebudeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:51 K jakým kandidátům zde hovoříte prosím? Jenom abychom jmenovitě věděli KOHO máme volit a KOHO nevolit. Samozřejmě že mluvíte za nás za všechny. To dá zdravý rozum.
   Možná by bylo i vhodnější, kdybyste tu působil úplně sám, protože my tu občas plácneme nějakou blbost. Děkujeme vám. Žijeme tu ve svobodné a bohaté zemi, viďte? A my všichni, kdo jsme nebyli líní a hloupí jsme se uplatnili ve svém profesním životě a jsme teď do smrti zajištěni. Že? Vy jste studnice poznání. Děkujeme vám, že tu držíte nějakou úroveň. Hlavně sem choďte co nejčastěji. Děkujeme vám, že s námi máte takovou trpělivost. Bez vás bychom si tu mysleli strašné nesmysly.

   Smazat
  2. 16:51
   A koho navrhujete ? Prezidenta podnikatelů dříve člena KSČ ? Možná jsou pro vás volitelní i děti dříve vhodně politicky etablovaných rodin ? Těch recyklovaných politických překabátníků je fůra a aktivitou přímo hýří určitě se budou nabízet.

   Smazat
  3. 16:51 Vy si onikáte ? To už jsem dlouho neviděl, neslyšel.

   Smazat
  4. 10:53 😂😆😁😀😄

   Smazat
  5. 10:53
   Čtu 16:51 podruhé a onikání tam nenalézám. Asi máte v hlavě informační šum.

   Smazat
 14. https://cz24.news/negro-proc-je-pravda-o-cernych-zakazana-pravda-neni-rasismus-jsou-to-fakta-bili-a-cerni-100-faktu-a-jedna-lez/?fbclid=IwAR1pwicPmyz2Nswpt2leqMTECpjNEfr8FF7V7hJSmuYTigSz7izILUgGaUOdpov%C4%9Bd%C4%9Bt
  https://tadesco.org/japonsky-premier-abe-spustil-dominovy-efekt-macron-moon-jae-in-a-dalsi-smeruji-na-spalek/

  OdpovědětSmazat
 15. Nesmírně nebezpečná situace! Jakmile nás načnou, už to nikdo nezastaví!

  OdpovědětSmazat
 16. Tak nevím, ale pokud se tu začnou roztahovat afroarabové, ČR už nebude mým domovem. Co pak? Zbývá jediné! Z EU se nedostaneme, protože většina lidí si to stejně nepřeje, ovšem zůstat zde a zažít náš hořký konec nechci. Takže? Emigrace směr Rusko... Jediné řešení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ahoj. Všichni tam na tebe čekají. A tady nikomu chybět nebudeš.

   Smazat
  2. 19:25 Pane, a kdo si myslíte, že na vás v RF čeká? Myslíte si, že je to sběrna pro frustrované občany jiných zemí, kteří před třiceti lety někomu skočili na špek?

   Smazat
  3. Rusko v tuto chvíli není imigraci nijak zvlášť otevřeno. Výjimkou jsou Ukrajinci, kteří jsou vnímáni jako Rusové. Jinak chtít začít žít v Rusku je pěkně složité. Jestli to myslíte vážně, tak se začněte připravovat. Neočekávejte, že by vám někdo dával sociální dávky. Musíte se postarat sám o sebe. Ale současně vám nikdo nebude tvrdit, že existuje sedmdesát dva pohlaví a nutit vás klekat si před "černým životem". Muslimů tam mají také poměrně dost, ale ti se musejí absolutně přizpůsobit občanské společnosti.

   Smazat
  4. 19:25!
   Jediné řešení emigrace? Kdeže jsem to už slyšel? Asi v pretorii , somársku, libyi a teď od vás i v česku). Je jedno kam emigrovat, vždy je to opuštění vlasti a vlastizrada, raději umřít proti přesile grázlů než jim odevzdat zemi a zdroje bez boje!! Přesně to po nás nosatí chtějí, když je tlak či hrozba utéci a schovat se za záda jiných, FUJ TY CHUJ!

   Smazat
 17. Česká republika má 78 866km² a cca: 10mil. obyvatel.
  Kolik je chudých a nebo chudobou ohrožených lidí na světě? Pod hranicí chudoby žije podle některých zdrojů cca: 1 miliarda lidí. Pomůžeme všem a nebo jen několika z nich, vybraným losovaním?
  Problém těch, co si neuvědomují význam slovního spojení "ochrana území státu", je v tom, že náklady na uprchlíky požadují hradit státem a případné problémy se opět nebudou týkat pouze jich, ale nás všech. Jedná se o egoistický způsob prosazovaní vlastních názorů a zájmů.
  Demokracie = možnost mít názor a volit jako užitečný idiot a také se tak vyjadřovat.
  Migrace je řízený proces vytvoření zcela jiné populace v Evropě. Promísením různých kultur musí v brzké budoucnosti vzniknout konfliktní situace a napětí ve společnosti. Poučme se z historie ....
  ABC

  Problém těch, co si neuvědomují význam slovního spojení "ochrana území státu", je v tom, že náklady na uprchlíky požadují hradit státem a případné problémy se opět nebudou týkat pouze jich, ale nás všech. Jedná se o egoistický způzob prosazovaní vlastních zájmů.
  Bez referenda se nic nepohne, bez osvěty obyvatel rovněž ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Požadavky na změnu kulturních zvyklostí už probíhají v různých oblastech Západní Evropy. V těchto oblastech se již uplatňuje islámské právo a tyto oblasti se rozšiřují. Nad spoustou lidí není dohled. Stát už nemá dosah na lidi, kteří se ztratí v tamních ghettech, kde funguje paralelní jurisdikce. Není ani dohled epidemiologický. Jediné, co tyto oblasti požadují, jsou finanční zdroje. EU nyní usiluje o rozšíření pojmu slučování rodin. Už se nebude jednat o manželku a děti, ale také o rodiče a sourozence. Jenže sourozenci mají také své rodiny. Stejně tak manželka má svoji rodinu i svoje sourozence s rodinami. A tito jejich rodiny mají další blízké příbuzné. Bude potřeba peníze na nové sociální dávky, starobní důchody a lékařskou péči. Zcela vážně se začíná uvažovat, že většinové (bílé) populaci bude potřeba tyto peníze odebrat a použít na krytí potřeb "utiskovaných" menšin. Přičemž většinová populace by pochopitelně stále do systému přispívala, možná by se poplatky ještě zvedly.

   Smazat
 18. Naše politická reprezentace je zkorumpovaná a v případě rozhodování nekonzistentní v jednotlivých stranách, natož napříč polickým spektrem. Okamura se dobře poslouchá, ale má pod kontrolou celou stranu a nebo v rámci demokracie mohou v SPD být lidé naklonění nasouvání uprchlíků do ČR?
  Přijde čas, a to brzy, kdy bude potřeba razantně sdělit názor a stát si za svým. Občas nastanou v životě státu chvíle, kdy končí politikaření a začíná politika. Bohužel, ČR je plná korupčníků a prospěchářů a celý systém státní správy je korupcí silně promořen. O tom si snad běžný občan stihne udělat obrázek i ze správ ve "lži televizi". Ideálním materiálem jsou hádky ve sněmovně, kdy se poslanci navzájem z korupce přímo osočují, aby na tiskovkách krčili rameny, že nic takového naše státní správa nezná a když, tak v ojedinělých případech. Vždyť odsouzených za korupci je přeci málo ....
  My voliči máme spoléhat na systém politických firem a doufat, že se probudí dříve, než zahřmí?
  ABC

  OdpovědětSmazat
 19. Mám tuto poznámku:Pokuid budou občané ve volbách volit strany jejichž členové jsou v bakalově stáji Aspen a například v radě ČT nový člen Kysilka zvolený poslanci tak se situace nezmění.Viz informace na adrese: https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=EAIaIQobChMIkNv3m5OG7AIVidCyCh1DZwF3EAAYASABEgKhXfD_BwE

  OdpovědětSmazat
 20. https://www.aspeninstitutece.org/people/?gclid=EAIaIQobChMIkNv3m5OG7AIVidCyCh1DZwF3EAAYASABEgKhXfD_BwE

  tady jsou jména kolaborantů působící v bakalově stáji Aspen

  OdpovědětSmazat
 21. Naši solidaritu si představuji jinak, než jak ji přikazuje dámský klub z Bruselu. Např umožnit u nás studium chytrých Afričanů na našich středních a vysokých školách. Další možnost je spoluinvestovat s EU instalaci solárů na pouštích včetně řešení energetiky, výrobu pitné vody z mořské, tam kde je to trochu možné podpořit zemědělství a výrobu potravin a rozjet a zajistit jednoduché výrobny... Zisky zanechávat v zemi vzniku, aby to nedopadlo, jako se zisky z turistiky. Určitě by to bylo levnější,než náklady na 1-2 miliony Afričanů migrujících do Evropy. Stejně z nákladů profitují jen pašeráci lidí a Turecko. Pro Evropu, Afriku a migranty to žádný benefit nepřináší a natož v budoucnosti. Dovolávat se soucitu a solidarity je v tomto případě falešné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:34 ale to už tady přece bylo, viz Mireček v Básnících. V současnosti jde o úplně něco jiného. Teď se jedná o rozrušení tradiční národní společnosti a vytvoření něčeho nového, co by spojili celou Evropu. Samozřejmě už nebude třeba ani národních jazyků, už vůbec ne těch z východní Evropy, ale dohodnout se na dvou třech, jelikož pochybuju, že se Němci vzdají němčiny v prospěch francouzštiny. Ale kdoví. Možná se jednou všichni dohodnou na angličtině. Ono nudné čtení Goetha v originále stejně za chvíli nikoho zajímat nebude.

   Smazat
 22. Nalejme si čistého vína, soudruzi, tak zní replika předsedy JZD ve filmu Vesnička má středisková. Má zakrýt drobnou faleš v jeho jednání.

  Nuže, nalejme si trochu čistého vína ohledně migrace. Být proti ilegální migraci je naprosto v pořádku, jenže použité sousloví zahrnuje drobný trik: mezi migranty byli nenápadně zasunuti i uprchlíci. Tedy lidé, kteří utíkají ze zemí, které jsme rozjebali, jak říká Jaroslav Foldyna. Uprchlíků ze Sýrie je asi 6 nebo 8 milionů. To nejsou migranti. Jsou to lidé utíkající před válkou, která poničila tamní ekonomiku.

  Uprchlíci byli vítáni, když se hodili západní propagandě. Opuštěli komunistické peklo. V USA byli vítáni uprchlíci z Kuby. Dokonce pro ně existovalo zvláštní pravidlo: Který se dotkne americké půdy, dostane automaticky politický asyl. Současně ale Američané přísun Kubánců kontrolovali a tak proti nim vyjížděla pobřežní stráž a odháněla čluny s uprchlíky vodními děly. O tom se málo ví, stejně jako o dohodě mezi Kubou a USA, která následovala po Castrově prohlášení, že z Kuby může odejít každý, kdo bude chtít.
  Zmíněná dohoda omezila roční kvotu na 20000 Kubánců. To bylo číslo srovnatelné s ostatními státy v Karibiku.

  Uprchlíci ze Sýrie se stali problémem, protože jich bylo příliš mnoho. Svět je musel vzít na vědomí, protože přicházeli ze země, kterou rozjebaly geopolitické zájmy Západu. Neutíkali před domácím diktátorem, ale před bombami a raketami.

  Jejich počet rozvrátil původní systém tedy Dublinskou dohodu o nakládání s uprchlíky. Ten pracoval s konceptem první svobodné země, která prostřednictvím Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, rozhodovala o tom, kdo dostane podporu a s ní možnost žádat o politický asyl v té které cílové zemi.

  Ne každá země je považována za svobodnou. Není jí z hlediska EU Turecko a nebyla jí, alespoň z kanadského hlediska ani ČR. Turecko tedy nebylo první svobodnou zemí na "balkánské trase" a nemělo povinnost uprchlíky zpracovat. První svobodnou zemí bylo Řecko. Problém byl, že úměrně přibývajícím uprchlíkům ubývaly cílové země.

  K obratu došlo, když si Maďarsko, první svobodná země na jedné z tras, uvědomilo, že mu uprchlíci zůstanou, protože zmizely cílově země. A tak bylo Maďarsko oploceno. Z počátku to vypadalo blbě, ale posléze došlo k významovému posunu termínu "chráni (naši) hranici" na "chránit vnější hranici EU." Slovo člověk bylo zapomenuto a uprchlíci splynuli s migranty.

  Migrace je prý řízena odkudsi ze zákulisí, aby zničila naši civilizaci. To je nesmysl. Řízená migrace vždy existovala. Bohaté státy vždy vysávaly ty chudé. Proto se za penězi posouvají třeba lékaři a zdravotní sestry. Proto je povolen vstup migrantům, kteří vykonávají práce nad nimiž "místní" ohrnují nos. Problém vznikne, když
  migranti chtějí kousek bohatství (vzdělání a zdravotní péči) pro sebe. V podstatě jdou za penězi, které z jejich zemí odtékají.

  Ilegální migranti představují jen část těch, kteří jdou "za lepším." Ilegální migrace je výsledkem nerovnoměrného rozdělení bohatství ve světě. Pašeráctví lidí je jen formou kapitalistického podnikání. Poptávka vede k rozvoji pašerácké živnosti (sem je možné zařadit i korupci na zastupitelsých úřadech).

  Proti migraci je v podstatě celá česká politická scéna, protože problém EU se mění na náš vnitropolitický, protože staví migranty proti našim chudým.

  Napsal jsem, že z našeho slovníku zmizela slova lidství a člověk. Nezajímá nás jak žijí chudí a přežívají bezdomovci. O těch řekla jistá místostarostka "ať si žijí, jak chtějí." Jenže to je dvousečné, migranti nakonec nic jiného nedělají. "Nuzota z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad." To zpívali V+W. Možná k tomu nedojde, protože dřív bude válka (jen co dostaneme těch 6 bitevních helikopter, které si Američané utrhli od úst).

  Jiří Jírovec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sice chápu, že Francie, Británie atd. rozjebali třeba Čad, Kongo a vůbec celou Afriku, ale vůbec nechápu, proč bychom se měli stát útočištěm tamních lidí. Ono to ani moc nejde. Přiložte mapu Česka na africký kontinent a hned uvidíte ten nepoměr. Promiňte, že argumentuju tak blbě, jenže na váš příspěvek se mi nějak jinak nedá. On je totiž rozdíl uprchlík a uprchlík. Z vás měla Kanada bezesporu přínos, jenže co my si počneme s půlmilionem Afričanů, z nichž mnozí mají krvavé bojové zkušenosti a živí se jako díleři drog, to opravdu nevím. Zvlášť, když k nim budeme přistupovat s naším humanistickým právem. Tito lidé námi opovrhují.

   Smazat
  2. "Možná k tomu nedojde, protože dřív bude válka"
   Nejste moc daleko od pravdy. Pro lidi nakonec bude lepší válka, než civilní migrantské peklo. Tohle je vaření národů zaživa.

   Smazat
  3. Tady měla okamžitě zasednout V4 a postavit se proti!

   Smazat
  4. Pane Jírovec, my příliš o tohle nestojíme (posunout na 1:00). Tohle je z Hamburku r.2011. Od té doby je v Hamburku šestinásobek podobných staveb. Pětkrát denně obyvatelé Hamburku poslouchají tento řev, který začíná 4:30 a končí někdy po desáté večer. Přitom jsou stížnosti na provoz zvonů, konkrétně na Velikonoce, protože jinak jsou kostely prázdné po celý rok a v podstatě se nezvoní. To totiž strašně vadilo a nejen muslimům, už vadí i Velikonoce. Ovšem Islám už podobným způsobem ignorovat nelze, takže Hamburk je město muezzinů přez reproduktory.

   Smazat
  5. Pane Jírovče, já si pamatuji jen krásnou větu " To není zem, to je zahrádka". A byl bych rád aby to tak zůstalo.

   Smazat
 23. No, pane Okamuro, jestli opravdu tyto nadcházející volby považujete za jakousi formu referenda o našem vystoupení z EU, pak si tedy rád počkám na výsledek.
  Petr

  OdpovědětSmazat
 24. Německo se po odchodu Británie odhodlalo k vydírání a euroteroru - tak, jak to ostatně mnoho lidí předpovídalo. Toto ideologické běsnění je pouhým začátkem a bude na českých vládách, zda se tomu dokážeme postavit stejně, jako v roce 1938 Československá armáda plnou mobilizací - tentokrát mobilizací odzbrojených občanů, kterým však poroba a útlak nejsou lhostejné.
  Začne to tím, že budeme vydíráni Němci pod hlavičkou EU, budou nám házeny klacky pod nohy a budeme osočováni z xenofobie a rasismu.
  Následovat bude ekonomické vydírání, které bude doprovázet i vydírání politické těch českých stran, které už dnes s Němci kolaborují, jezdí k nim na žranice k nejtvrdšímu sudeťáckému jádru a obnovují u nás symboly poroby a bývalého německého područí.
  Pak se bude čekat na první vládu, která jim dá jeden jediný podpis, který rozhodne, že jako česká republika končíme a vrátíme se do období roku 1939.
  Pokud se tak stane, jako počáteční efekt bude následovat okamžitý příliv miliard z EU a oslavné ódy na vládu se jenom pohrnou.
  Pak ale davy tisíců arabsko-afrických běženců začnou, nejprve prostřednictvím záchytných táborů, zaplavovat naši zemi, aby se po "proškolení" vypustili do našich měst a ulic.
  Pak začnou vznikat ghetta, kde díky jiné jurisdikci, než je česká, nebudou platit naše české zákony, tedy každý vyvrhel bude mít nadnárodní právní ochranu, vše dozorováno tisícovkami neziskových, nestátních organizací s dobře placenými právníky EU.
  Násilí, vraždy, zapalování aut, loupeže, útoky na ženy a hlavně - mešity, imáni a islám!!!
  Vznikne tak uměle podružná,cizí a nepřátelská společnost v naší krásné, české vlasti! S vlastními prioritami, vlastní ideologií a vlastní kulturou. Jak to dnes vypadá jinde a i v našem novém vzoru USA, dnes dobře vidíme.
  Jeví se mi to, jako předzvěst nových, těžkých časů Čech, Moravy a Slezka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel. Režim se tím ani netají. Počítají že zhnědneme o 20% během 40 let.

   https://ekonom.cz/c1-65239710-cesi-prestanou-vymirat-zmeni-jen-barvu-pleti-eurostat-predpovida-milionovou-imigraci

   Všimněte si té hnusné propagandy na fotce. Všichni víme jak vypadá realita.

   shorturl.at/bgmMN

   Smazat
 25. Prozatím je v Řecku zavřeno 623 Rusů a Ukrajinců za pašování lidí do EU. Osobně jsem si mnohokrát četl v jejich diskusích, že se tím hodně lidí přivydělává. Narozdíl od Rakety Caroly, která byla naopak za pašování lidí navržena na Nobelovku. A taky narozdíl od francouzského konzulátu někde v Turecku, jehož osazenstvo to nerušeně dělá dodnes. Možná to jsou právě oni, kdo najímají ty Rusy a Ukrajince.

  OdpovědětSmazat
 26. "Nikdy neustupujte, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, v maličkostech ani velkých věcech, o kus ani o kousek, ledaže byste ustoupili cti a dobrému mravu. Nikdy neustupujte před nátlakem, nikdy se nepoddejte zdánlivě zdrcující převaze nepřítele."
  Winston Churchill

  Musíme vymyslet techniky, jak s tím bojovat. Říkejte migrantům z očí do očí "My vás tady nechceme!". Zastavujete je na ulici, ptejte se jich, odkud jsou a co tady chtěj? Oni musí vědět, že tady nejsou žádoucí! Musí se tady cítit jako kočky na rozpálené střeše.
  Demonstrujme před azylovými středisky, přímo pod jejich okny, ať vidí, co si o nich myslíme.

  OdpovědětSmazat
 27. Jsem rozezlen doběla!!! Mám plný invalidní důchod 5000Kč. A teď nám tady budou dojit sociální systém hordy mamrdů z Afriky dovezené sorošovými neziskovkami?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je přesně to, o co panu Okamurovi jde. Abyste byl rozezlen doběla. A samozřejmě u voleb hlasoval pro jeho partaj, protože on jediný nás všechny spasí a takovou zkázu nedopustí.

   Smazat
  2. http://www.skrytapravda.cz/domaci/3491-babisi-nejsou-penize-legalni-rozkradacka-za-13-mega-clovek-v-tisni-a-ticho-po-pesine
   https://www.youtube.com/watch?v=sdEjxwDiZgw KDO JE KDO 17.,18. a 19. část Jsme vězni zmanipulované mysli .závěr.

   Smazat
  3. 12:07 - píšeš z cesty! Která jiná partaj má v programu obranu státní suverenity a odpor k umisťování migrantů na našem území? Která jiná partaj chce do rozhodování o naší společnosti přizvat široké vrstvy v lidovém hlasování o důležitých věcech?

   Všechny dosavadní strany zklamaly, propadly korupci nebo se podvolily tlaku různých zájmových skupin, korporací, tlaku eurohujerů, tlaku "přátelských" velmocí či jejich místních zástupců - amerických a německých čípků!

   Smazat
  4. 12:45 - a pak přijdou volby a v nich se ukáže, kolik lidí ten jejich program zaujal, resp. kolik procent voličů tomu jejich programu uvěřilo.

   Smazat
 28. Já tomu vůbec nerozumím. Jak si mám vysvětlit to, že mě předseda vlády neustále ujišťuje, že nepřipustí žádné přidělení migrantů do ČR a že o tom, kdo bude žít v ČR si rozhodneme sami?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba aby nastoupili TOP, ODS, KDU, Starostové a Piráti a bude jasno, hned tomu budete rozumět, pochyby zmizí.

   Smazat
 29. Imigranti zahazují doklady, jsou neidentifikovatelní.

  Když budete chtít cestovat v EU, třeba do Německa :-), s domácím mazlíčkem (pes, kočka, fretka), tak musí mít: platný evropský pas zvířete, mikročip, očkování proti vzteklině, potvrzení o odčervení.
  https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/carry/animal-plant/index_cs.htm

  My máme přijímat lidi bez možné identifikace, bez znalosti jejich zdravotního stavu, kteří k nám nechtějí, nemají rádi naši zem, ani nás, vadí jim naše křesťanské náboženství, naše národní jídlo, ...
  Je naprosto absurdní je přijímat, když se ani neví, kam je vracet.

  Bez řádných dokladů to jsou pro nás potencionální teroristi, zločinci a vrazi.

  Vzpomeňte a nezapomeňte, jak naši zemi, naše daně, nadační fond, naši důvěru, zneužili iráčtí křesťané, několik rodin, pro které letěl vládní speciál. O zrekonstruovaném bytě v Jihlavě se vyjádřili, že v takovém přemalovaném kravíně bydlet nebudou, že měli lepší bydlení v Iráku, že chtějí do Německa nebo domů do Iráku.

  A to byli lidé s identifikací a ještě k tomu "křesťané"! Křesťan nezneužívá, křesťan je vděčný, skromný a děkuje.

  Co by mladé české rodiny daly za to, kdyby dostaly zrekonstruovaný byt!

  https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/iracti-krestansti-uprchlici-nejsou-u-jihlavy-spokojeni.A160331_171725_jihlava-zpravy_mv

  http://svobodnenoviny.eu/iracti-uprchlici-oznacili-byty-v-jihlave-za-premalovany-kravin-a-chteji-lepsi-byty/

  OdpovědětSmazat
 30. ...,,jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme"...Velký kulový! Nikdo už je odsud nedostane. Bohužel. Nepíše se totiž rok 1945. Ne my, ale západ žil celá léta na úkor budoucích generací a teď neví co s tím fekálem dělat. A protože se bojí přiznat chybu, chce, jakožto dobrý soused a pomocník ,,hnojit i naše pole". Nedovolme to, není to nic jiného, než zničující úder !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačilo, že nám sem vozí němčtí tyráci léta komunální odpad, teď sem budou vozit autobusy s migranty. To snad opravdu neprojde.

   Smazat
 31. No taky je možnost, že se tu sami navzájem utlučeme a praotec Migrant, bude stát na hoře Říp a osidlovat zem, kdysi s mlékem a strdím.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.