Reklama

neděle 27. září 2020

Po krůčcích ke svobodě: Noví šéfové pro BBC a tamní "radu". Už balí Ruml spacák? Nová soudkyně pro Spojené státy. Bude Kalousek držet hladovku? Kdy udělá Babiš to co Johnson? Právě v tuto chvíli jsou na tahu voliči

Petr Hájek

27. 9. 2020  ProtiProud

PETR HÁJEK zaznamenal, že slavná BBC – odevždy prý vzor ČT – dostane nové vedení a vidí nejen v tom naději na normálnější časy, pokud té inspirace využijeme.


Havlistická levice by měla hned po svátcích vystartovat a demonstrovat proti porušování základních evropských hodnot ve Velké Británii (než za pár dnů zmizí z EU a bude si pěstovat své vlastní). Právě se tam totiž chystá něco velmi podobného, co mají v Polsku a v Maďarsku. Nenáviděné takořka totalitní režimy – jimž dala opakovaně ve volbách kredit absolutní většina veřejnosti – prý svými novináři obsadily média, na něž tato absolutní většina z daní povinně přispívá.

V Británii došlo k něčemu podobnému. Nejprve dala absolutní většina zelenou odchodu z EU a v následujících volbách ještě větší většina zvolila vládu, která slíbila, že se od Bruselu opravdu trhne. Ne, že to bude jenom stínovat a skutečný Brexit přitom tunelovat jako jistá paní Mayová, co ani není Indiánka. Vítězný premiér Boris Johnson je už nyní jenom krok od osvobození své země z německo-francouzského područí, a proto začíná stále více jednat jako v suverénní zemi vlády jednají. Kéž bychom se toho dožili také u nás.

Kromě jiného se totiž rozhodl vyměnit šéfy „veřejnoprávní“ BBC a regulátora médií Ofcom (něco jako ty naše rozhlasové a televizní rady) za osobnosti, které Brexit podporovaly a netajily se svou kritikou veřejnoprávních médií sabotujících většinovou vůli veřejnosti. Místní Deep State (bažiny, kavárna, Pátá kolona Bruselu) jsou v absolutním šoku. Zrovna tak jako jejich soudruzi na druhé straně Atlantiku, kde prezident Trump právě navrhl do Nejvyššího soudu normální ženskou (normálnosti se už dnes říká „konzervativní“).


Kdepak ideje, prachy!


Pokud ke jmenování nového šéfa BBC dojde a bude-li jím opravdu bývalý šéfredaktor „probrexitového“ The Daily Telegraph Charles Moore (je to v podstatě jisté), pak aby si zástupy „bruselských celebrit“ snad hledaly nějakou poctivou práci. Zdaleka totiž nejde jen o politický vliv, a manipulace veřejným míněním, které po desetiletí skrze tuto instituci provozovaly – v podstatě jako (lidem nevolení) politici. Jde ale hlavně o peníze.

Kdo těm nesčetným levičáckým vyžírkům bude nyní posílat stamilióny z peněz daňových poplatníků na jejich luxusní živobytí, pokud nebude penězovod řídit jeden z nich? Nemluvě o tom, že i jejich „radu“ – zmíněný Ofcom – má řídit Paul Dacre, dosavadní šéfredaktor (rovněž probrexitového) Daily Mailu. Kam to budou mít okna? To se také může stát, že veřejnoprávní televize a rozhlas začnou nakonec snad plnit svou funkci normálního pluralitního média, které není primárně pro to, aby prosazovalo globalistickou agendu levičáckých revolucionářů?

Boris Johnson je bývalý novinář, a tak přesně ví, co musí v této oblasti udělat, nemá-li se nechat postupně uvařit jako žába. Nemá-li současně nechat významnou část veřejnosti pod vlivem nikým nekontrolovaných lží, a manipulací nejbohatšího média – které navíc samo ostatní nálepkuje jako „dezinformátory a výrobce fake news“. Nejde ale jenom o Británii. Ta už je nejspíš pro pařáty bruselských diktátorů ztracená. Je to nebezpečný precedens také směrem k nám – a proto by havlisté měli okamžitě vyrazit na zteč. Nepochybně to udělají.Kdo příkladem?


Havlistická levice je ještě širší pojem než Kavárna, neboť zahrnuje i ultraradikální proudy našich revolucionářů. Ti vytvářejí se soudruhy „všech zemí“ tradičně „Internacionály“. Při přípravách a provedeních revolucí (zatím nejčastěji „jen“ barevných) se propojují a navzájem podporují. Finančně (Sorosové a spol.) prostřednictvím takzvaných neziskovek. Mediálně – tam hrají roli centrál Páté kolony především ona takzvaná veřejnoprávní média, která mají totálně obšlápnutá. Buď „pochodem institucemi“, nebo revolucemi – jako u nás při „televizní krizi“ z přelomu století. Od té doby zní z České televize a rozhlasu jednohlasé Kupředu euro-levá!

Pomocí této hlásné trouby havlistická levice již od převratu (a po televizní revoluci zcela nezakrytě) indoktrinuje veřejnost, jak by měla myslet, co či koho volit, co jíst a pít, jak mluvit, jak vychovávat děti a tak dále. Základní mantrou, která jim k tomu slouží, je „příklad vyspělých západních demokracií“ – na prvním místě Spojené státy, Velká Británie – a od okamžiku naší ztráty státní suverenity v německém protektorátu samozřejmě Brusel. Jako bychom v devětaosmdesátém právě slezli ze stromů.

Co nebylo jako na „vyspělém demokratickém“ Západě (předtím v Sovětském svazu, což jsme netušili, že je totéž), nemělo nárok na život. Cokoli domácího, autentického? Pryč s tím! Tak to chodilo čtvrt století. Teď už mají nějaký čas Kalouskové, Fialové, Bartošové a další „demoblokaři“ ovšem docela problém. Koho dávat za vzor? Krachující Itálii, Řecko či Španělsko? Severské země rozpadající se pod náporem migrační invaze muslimů? Francii, která obě tragédie spojuje v jedinou? Německo s bouřící se bývalou NDR a sílící opozicí AfD? O Americe raději ani nemluvě. 


Šance


Tam právě vrcholí předvolební kampaň. Protože ještě nebyli tím pravým socialistickým státem, tamní clintonovští a obamovští revolucionáři nestačili ustanovit veřejnoprávní média. Je to ovšem jedno, protože devadesát procent těch soukromých mají přímo či přeneseně v rukou korporace, které touží po totalitním a monopolním bolševismu. Říkají mu Nový světový řád, což může zmást ale jenom ty, kteří nevědí, že jde o reinkarnaci staré známé diktatury, protože v ní po desetiletí nežili. Proto jsou také občané středoevropských zemí (V4) takovými průkopníky v odporu proti jejímu opětovnému nastolení – a proto taková nenávist globalistického Bruselu.

A přesto nedokázali zabránit zvolení Donalda Trumpa – a nejspíš nedokáží zabránit ani jeho pokračování po čtyřech letech. Udělají pro to samozřejmě cokoli: volebními podvody počínaje – s korespondenčním hlasováním, placením za kriminálníky na Floridě a umožněním hlasování miliónům imigrantů bez občanství – až k vyvolání občanské války, na niž všechny ty Antify a BLM právě trénují ve městech, která ovládají „Demokraté“.

Proto je tak důležité, že prozřetelnost uvolnila místo v Nejvyšším soudu, který má v americkém systému někdy i větší důležitost než prezident či Kongres. Včera prezident navrhl Amy Conneyovou Barrettovou. Maminku šesti dětí a veskrze normální ženu, která je kromě všeho ostatního také toho názoru, že vraždění dětí v mateřském lůně je zločin proti lidské přirozenosti. (V tomto bodu se redakce Nové republiky se stanoviskem Petra Hájka, resp. soudkyně Amy Conneyové Barrettové rozchází.)  A protože má k přirozenému (stvořenému) světu vůbec veskrze pozitivní vztah, stala se okamžitě předmětem nenávistných útoků „liberálů“, kteří jsou sice nesmírně tolerantní – ale jen ke všemu nepřirozenému. Nicméně Senát ji do prezidentských voleb 3. listopadu ve funkci potvrdí.Těžké časy


Vypadá to, jako by na revolucionáře doléhaly těžké časy. Užuž měli vládu nad světem konečně ve svých drápech – jen se tentokrát bolševismus nejmenoval revoluční násilí, ale liberální ráj (ráj na zemi, to je pro ně základ, koncentráky pro odpůrce počínaje či konče). A najednou jako by se všechno hroutilo. Tak zkusili zařadit vyšší rychlost: koronu. A ono vlastně také nic. Zatím.

Takže bychom si konečně přece jen mohli z těch nemnoha západních zemí nějaký příklad vzít. Třeba ten, který teď provede Boris Johnson: Bude mít Babiš odvahu dostat zpátky do rukou veřejnosti „veřejnoprávní“ média? To by měl být nepodkročitelný začátek. Jmenovat na místa soudců rozumné lidi je v rukou prezidenta bohužel jen zčásti. Václav Klaus se o to v době prezidentování pokoušel několikrát, ale vždycky mu jeho návrhy „havlistický“ Senát zardousil. Svět leží na ulici


I z toho je vidět, že bychom měli přistoupit k nadcházející volbě třetiny senátorů s mnohem větší pozorností – a tyto volby neignorovat. Jinak tam „demoblokaři“ budou pokračovat v záškodnické práci proti zájmům naší země ještě dramatičtěji, než naposledy předvedl jistý Vystrčil z ODS. Také v našem obvodu (Praha 1) půjdu za týden volit, abych se pokusil zabránit Vystrčilově kolegyni M. Němcové (ODS) dostat nebezpečnou „trafiku“. Mimochodem: volební lístky mi dala Česká pošta do schránky současně s jediným „plakátem“ – Volte Němcovou! Kdo z vás na to má, řekl by socialistický klasik Jiří Paroubek.

Jenže ty těžké časy bohužel neminou ani „mlčící většinu“ – zůstane-li mlčet. Nechá-li se totiž zastrašit intenzívní ČT-korona-kampaní a zůstane doma. Jen pár dnů po státním svátku, který v podobě svatého Václava připomíná, že naše státnost je třeba proti té americké více než dvakrát tak dlouhá – a že za ni naši předkové museli mnohokrát zaplatit životem.

Ostatně soudím, že smysl má volit pouze ty strany, které chtějí naši suverénní státnost obnovit – tedy odchod z EU (czexit). Moc jich zatím není. Vlastně jen jedna. Mnozí se jí posmívají. Angličanům dlouho také. Ale nakonec to byli právě Britové, kteří nám všem ukázali, že to jde. Jako třešničku na dortu teď díky tomu budou mít i normálnější televizi. A Američané normálnější soudkyni.

Normální svět ještě určitě někde existuje. Možná už znovu leží na ulici. Jen ho zvednout a oprášit. Což ovšem předpokládá zvednout se z kanape.51 komentářů :

 1. Jo tak správně pryč s liberálním šílenstvím a návrat k normálnímu životu vlast národ rodina. Už mám lístky od SPD nachystané a také dokonce do senátu také kandidát SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na ja, ale jak z EU odejít, když jsme obklíčení jejími součástmi a nenáme přeshraniční přístup k volnému moři... nebo alespoň ke státům s USA a s EU nespojenými vazalstvím?

   GB, jakožto ostrov s bývalými koloniemi v Commonwealthu, má oproti nám reálné možnosti svoji svobodu realizovat.

   My máme hrdla v mepřerušené, pevné oprátce složené vazalů Deep State.

   Smazat

  2. Milion chvilek pro demokracii
   @milionchvilek
   Mikuláš Minář v roli předsedy končí. Novým předsedou se stal Benjamin Roll. Role Milionu chvilek ale zůstává stejná. Hnutí Milion chvilek pro demokracii totiž zdaleka není tvořeno jen předsedou. Tvoří ho všichni aktivní lidé, kteří věří společné myšlence.

   Co ještě nevymyslí, aby se někde chytil.
   Nic neumí, je jako Fiala/ODS/, který povídá, povídá, půl hodiny jsem si při ČT24 OVM dříml a pan Fiala/ODS/ pořád povídá a ... Ať již jde do ....
   Nic neumí jen okolo sebe plivat.

   Smazat
  3. 10:44 Nebojte vše jde západ by tady nezrušil levné montovny a jde se připojit do uskupení volného obchodu.

   Smazat
 2. Maříková: Od Němců znovu zaznělo, že by Benešovy dekrety měly být zrušeny. Je normální, že se o tom stále diskutuje?

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020092712577347-marikova-od-nemcu-znovu-zaznelo-ze-by-benesovy-dekrety-mely-byt-zruseny-je-normalni-ze-se-o-tom/

  Okamura varuje před ohrožením svobody slova: Ze Západu dnes přichází sluníčkářská totalita

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020092712577369-okamura-varuje-pred-ohrozenim-svobody-slova-ze-zapadu-dnes-prichazi-slunickarska-totalita/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rakouská FPÖ to má přímo napsané ve svém programu.

   Smazat
 3. Zahraniční politiku řídí komunální politici, boj proti epidemii zase zubaři":

  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-proc-nejen-nas-stat-kolabuje/

  "...v plné nahotě se ukázalo, že náš politický systém vede k destrukci českého státu a následně i české společnosti."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ministr Petříček nemá ani na komunální politiku, jen mu chybí oranžová bundička. A "žluťácké" odbory pod vedením pan Středuli, to je jen děs.

   Smazat
 4. Petr Hájek je už opravdu postižený..... ideologicky... používat termín havlistická levice, a vůbec řadit havlistickou kavárnu k levici, to už je na diagnózu... obsedantní porucha?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro Anonymní28. září 2020 8:13 Petr Hájek vše nazval dle skutečnosti.

   Smazat
  2. Na diagnózu jsi reprezentant ty.
   lada

   Smazat
  3. Na to schválení mého příspěvku musí až do ušácka?

   Smazat
  4. 8.13 Dnes je móda , házet kapitalistické zločiny na jakousi levici , Havel byl jen poskok západních kapitalistů !

   Smazat
  5. Pojem havlistická levice sice nevystihuje zcela přesně zařazení tohoto politického proudu, ale on to je vlastně takový kočkopes, který usiluje o takové uspořádání, které ve svém důsledku poškozuje téměř všechny občany ČR. Je to vlastně "Trojský kůň" oligarchů, kteří ovládají téměř celý Západ. Ti usilují i o ovládnutí Ruska, kde vládnou jejich protivníci prostřednictvím Putina.
   VIZ

   Smazat
  6. Správně je:havlolejnolahvárenská stoupa, pan Hájek je moc slušný k těm vlastízrádcům!

   Smazat
  7. 8:54
   Ubohý-á nějaký argument by nebyl,to vypadá, že máš trochu vymeteno v hlavě.

   Smazat
  8. 8:13 Máte pravdu v tom že to levice není ty co dělají bordel v usa jsou to anarchisté. Kteří podporují miliardáře z usa. A že jsou havlisté demožumpa a pyjáti jejich poskoci je též pravda. Vrchní pyjátský dreďák je starý antifák.

   Smazat
  9. Bohužel, dnešní zmatení pojmů zasahuje velice mnoho lidí. I pana Hájka.
   "Chudák Obama, ani nevěděl, že je to levičák."
   Jakmile tohle levičáctví a pravičáctví dneska vsune do svých vyjádření, ztrácí jeho myšlenky sílu.
   Když už, pak ať to tihle lidi nazývají mnohem přesněji - trockismus. To je do "marxistických a socialistických termínů" zabalená nejpravicovitější možná politika.

   Smazat
 5. Havlistická levice!? A potom tedy i komunistická pravice?

  OdpovědětSmazat
 6. Výraz "Havlistická levice" je dostatečně vystihující tuto skupinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je tam chyba... Havel nebyl nikdy levičák ... byl jenom "levý" na poctivou práci.

   Navíc, když mu došlo že alkohol vadí v práci, "rozumně" přestal pokoušet pracovat. Kavárna a disent s povděkem ocenili jeho "SPRÁVNOU" VOLBU...

   Smazat
  2. 19:20
   Pokud by jste vy vykonal pro národ tolik jako pan Havel,mohl jste se také " válet " v kavárně

   Smazat
 7. Západ a jejich no-go zóny

  https://zvraceny.cz/content/86671-zapad-a-jejich-no-go-zony

  OdpovědětSmazat
 8. Ať SPD jede
  ať havlisti maj trenky hnědé.
  Ať pošlem k čertu komisi
  ať dáme v EU ,,demisi".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:26
   Jsem Havlista a jsem na to pyšný a trenky taky hnědé nemám.
   Pouze vy z SPD si musíte neustále něco dokazovat.
   Pouze jedno a to samé, EU a migranti,nic jiného váš šikmooký vůdce nemá

   Smazat
  2. To dělení na levici a pravici už v současnosti neplatí a jak už jsem mnohokrát tady psal: Komunizmus je možný, ale ne pro všechny. V tom je klíč pro Hájkovo Halistická levice. Tím vražděním v mateřském lůně započalo povyšování člověka nad přírodou, která vyústila v poručíme dešti větru až do degenerace všech vůdců na světě včetně papeže. Všemohoucí je jenom příroda a vesmír, nelze si to zhmotňovat. To bylo důvodem vytvoření někoho aby se s ním dalo strašit podřízené. Vládci se tím nikdy neřídily. V některých případech se dokonce považovaly za bohy.

   Smazat
  3. 10;16
   Bodejť bys nebyl havlistivká vlastizradná mrcha, když tvoje familie zdviženou pravicí zdravila K. H. Franka a dědek za odměnu dostal Svatováclavskou orlici!!!!🤮🤮🤮🤮

   Smazat
  4. 10:16 slyšel jsem, že postavili Havlovu lavičku na severním pólu, tak se tam odštěhuj !!!

   Smazat
 9. Ruml, Kalousek a ti druzí, nějak jste pozapomněl na hrdinu z hradu.Jak jezevec v posledním tažení, zalezlej bez jediné informace,k čemu tam takový prezident je ??? Ty které jmenujete,byli nebo jsou užiteční.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:26 Tak vy jste to taky chytl ? Chudáku, četl jsem že to postihuje i mozek, moc jsem tomu nevěřil, teď už to ale vím. Držím palce, snad se z toho někdy dostanete.

   Smazat
  2. 10:03
   Není nejlepší být sám postižen, vlastní zkušenost nadevše co. Vy už s tímto nic nenadělàte.

   Smazat
 10. Pan Volny nekolikrat nazval Havla nejvetsim nepratelem nasi zeme a to v primem prenosu CT za moderace zida Zelezneho.
  Takovych statecnych je pomalu. Vetsina drzi hubu, any neprisli o koryto, o zivobiti.
  Nechme ale Vencu Flasku stranou. Pry zijeme ve svobodne zemi? Nezijeme. Media ovladaji sily, ktere pracuji proti nasi zemi a nam uz 30 let. Vysmivaji se nam, lzou nam a my je za to platime. Co proti nim chcete zmoci? Cely system se musi zhroutit, ktery tato media a politiky ridi! Pockejme si na volby u policajta v Juesej!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:38
   Co nebo kdo je Volný, bezvýznamná figurka která si dovolí lhát o našem nejlepším prezidentovi panu Havlovi, velice dobře ho pan Železný uzemnil.
   Ani Okamura nemohl toho troubu vystát,to je co říct.

   Smazat
  2. 10;44
   O udavači, vlastizrádci, vožralovi a rektálním alpinistovi amianálu NIKDO NELŽE!!!!! Ono to totiž ani nejde!!!! A kdybychom po hadráku měli JUSTICI A NE sOUDY, tak za prolomení Benešových dekretů ten zasran vylitej sedí na zdechnutí na hradě Mírov!!!!!!! A teď zmiz žalovat Miliónu havlochc@nek, že velebit toho zrzavý ho ksindla bude BRZY TRESTNÉ!!!! 👎👎👎👎

   Smazat
  3. 10.44 - a co jste vy? Bezvýznamná figurka presidenta Havla, který názorně předvedl, jak lze jednoduše zrušit stát. Předvedl to Gorbačov s Jelcinem v Rusku, nyní to předvádí president USA Trump.
   Jak někdo začne radit druhým, tak to je cesta do pekel.

   Smazat
  4. 12:26
   Co ty hňupe màš v hlavě, nic, jen amiookupanta a ubohé prolhanané pomluvy pana Havla, nic zásadního z tebe blbe nevypadne.

   Smazat
 11. Říkám to už delší čas,Svět se v p.del obrací.Upozorňuji,že jsem již starší ročník,dle "mladých" bych měl být již zbaven možnosti volebního práva,taky ještě PRACUJI,takže vlastně lůza.No,ale něco jsem už zažil,vyděl a hlavně pro tuto zemičku vytvořil a to i vlastníma rukama a né hubou. A protože nechci já a ani moje děti a snad i vnuci(u dsvých dětí jsem si jistý u vnuků nevím) přijít o svou rodnou zemičku,tak SPD to má u nás jisté.Tož tak,zdravím z Moravy elitu v Práglu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vím jak vystoupit EU! Vystupme že svazku Česká. Morava neni v EU a v Bruselu se poserou.

   Smazat
 12. Dočetl jsem jen k "Kdo těm nesčetným levičáckým vyžírkům bude nyní posílat stamilióny..." Levičáckým?... Řekněme důrazné NE hájkovským demagogům!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já za levičáky počítám i ty rádoby kapitalisty, kteří zisk raději daní v daňovém ráji a ztráty chladnokrevně přenášejí na stát. V tom jim vehementně napomáhají sionisti a jim přisluhující ti co neví že slouží. Dnes jich je plno takových v ČSSD.

   Smazat
 13. 23:33 Ano je to "normální" postup nastavování Overtonova okna od přízemí do vyšších pater.

  OdpovědětSmazat
 14. Sleduji pečlivě reakce nejen zde, ale i ve svém okolí a začínám mít podezření, že corvir opravdu není jen chřipečka, ale že zasahuje i mozek.

  OdpovědětSmazat
 15. Pane Hájek, mnohdy s vámi souhlasím a věřím, že jste upřimný demokrat, ale dnešní maistremové pojmy "levice nebo neomarxismus" , kterými označují blbosti současného světa je odvádění pozornosti od skutečnosti, že současný kapitál se obává, že už neobhájí své pozice a pomalu se salámovou metodou přeměňuje v nejdřív skrytou a někdy už otevřený agresivní korporátní-fašismus pod záminkou ochrany demokracie.

  OdpovědětSmazat
 16. Můj názor je, že to co se dnes ve světě děje, není levicové ani pravicové, ale je to mnohem horší, je to debilní plán, který se salámovou metodou už bohužel daří. Výměna papeže, inkluze, podpora poblázněných feministek, odzbrojení občanů, duhové pochody, gender výchova atd, to vše je součástí plánu.Nasírají nejen domácí, ale i podprahově migranty a čekají, až se lidé neslučitelných kultur do sebe pustí a pomohou tak k plánu snížení populace lidí. Vítěz už je předem znám. Možná se to zdá být konspirací, ale musíte uznat, že logiku to má.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s 13:59. Jen se musím moc usmívat "politické" terminologii, která je užívána jak pro neexistující levici tak i pravici, liberály, bolševiky, neoliberály. (My máme na vysvětlení politiky přes 300 stran a politických hnutí. Kolik je tam darmošlapů a nenažranců - budou ton asi statisíce. Jsme v blázinci? Asi ano.) A přitom je to vše naprosto jednoduché, pokud jde o EU a NATO: jde o jen novou pokročilejší podobu čistokrevného nacismu, který pěstuje nefalšovaný rasismus, který pěstuje dobyvačné války, vyvolává stěhování národů, provádí nejbezohlednější tunelování států, jejich drancování, okupace cizích států a hlavně mordování lidí, kteří by snad tomuto antihumanismu těch "nejcivilizovanějších" bránili. Roní nejfalešnější krokodýlí slzy na úpadkem hospod a ožralosti vlivem pandemie, volají po vyhubení důchodců v domovech a cití se okrádání už tím, že důchodci berou za celoživotní práci důchdy. Jo, eutanáuie, zdá se, že Hitler nebyl jen vzorem, ale že bude brzo předstiženým vzorem. Ve Švédsku si libují, jak zlikvidovali domovy pro nemocné s Alzjeimrem či jinými chorobami stáří a zdá se, že se za covid 19 tam modlí. Kam se vytratila z té "nejcivilizovanější" části světa lidskost. Nač Dachau, Auschwitz, Treblinka, nač Pankrác a Kaunicovy koleje, Covid to zařídí, aby EU/NATO neonacismus vyšel z toho vítězně. Děkujete také snad nějakému Bohu, že vám naplnil portmonku? Také s radostí šíříte infekci Covid 19, zabíjíte své rodiče či prarodiče, prý to dělali staří Sparťané, že nepotřebné lidi zhazovali ze skály. Macocha je dost hluboká i prostorná.

   Smazat
 17. 10:40
  No nevím, ale většinou ti co byli idioti, tak zůstávají idioty. A ti co mozek mají těm tento virus na mozek určitě neútočí.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 18. Nepodlehnu tendencím zařadit se k soudcům nad ismy, ani nad Vašky a Miloši.Nechám to na další generaci,až se naše současnost stane historií. Co si dovolím posoudit je role masmédií a souhlasím s autorem. Skutečně jsou to média, která drží opratě a kočírují podle toho jaký směr jim určují nadnárodní korporace. Kdo je nad korporacemi, už jen odhaduji, asi to budou nejsilnější banky a jejich majitelé. Na samém vrchol to bude jen pár rodin. Tento systém nám sugeruje jakési pseudovidění reality. Je na každém z nás, zda jsme už oslepli a zblbli. Nakonec jen maličkost, BBC zveřejňuje příjmy zaměstnanců, detailně i s proplaceným jízdním, to je vše o vzoru naší "veřejnoprávní". No comment.

  OdpovědětSmazat
 19. A co když duhové pochody a jejich propagace, grétina slaboduchá vystoupení, gender rošády s počtem pohlaví a podobné očividné -provokující blbiny jsou mimo jiné jen pokusy o odlákání pozornost od skutečných problémů..????... ZAMYSLEME SE !

  OdpovědětSmazat
 20. Já se bojím, že když se zamyslím, tak zjistím, že těm šikulům platím za to, aby mne oblbovali. Ergo kladîvko, že vůl jsem tady já.

  OdpovědětSmazat
 21. Už chybí maličkost, do ruky mávátko a jásat, možná to dokáže Minářova nová strana z Letné.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.