Reklama

pátek 25. září 2020

Podpořte nominaci Juliana Assange na Nobelovu cenu míru!

 25. 9. 2020

Petice je ZDE

42 komentářů :

 1. výzva zpožděná o 4 roky!

  Už v roce 2016 někteří na těchto stránkách vyzývali tak postupovat- navrhnout výboru NC do Osla - zaslat tam návrh ve prospěch J. Assangeho.

  Doporučuji nyní vytvořit internetový formulář a vyzvat občany k podpisu!
  Kdo se takové bohulibé práce ujme?

  OdpovědětVymazat
 2. Petici jsem podepsal nejhorší je nedělat nic a tvářit se že je vše v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 3. vytvořte internetový formulář k podepisování návrhu k Výboru NC za mír do Osla pro J. Assange.

  OdpovědětVymazat
 4. Stale su ludia, ktori sa dokazu obetovat pre slobodu druhych. Ti 'druhi' ale na tychto hrdinov bud uplne kaslu, alebo su zbabeli vyjadrit im co i len svoju podporu. Assange je jednym z tychto nefalsovanych hrdinov dneska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/assange-pry-ve-vazbe-pomysli-na-sebevrazdu-ma-halucinace-a-slysi-hlasy-40337295

   No to je tedy hrdina, jen co je pravda.

   Na ty co vám skutečně výraznou měrou přispěli k vaší svobodě, jako Havel, Gorbačov,...tady neustále zvracíte. Styďte se.

   Vymazat
  2. K 9:08 - Spravedlivého soudu se mu nedostane. Nechtějí, aby veřejně vypovídal. Postupně ho otráví jako S. Miloševiče. Pracují na tom, to jsou průvodní znaky. Nikdo nekontroluje, co mu dávají jíst a pít.

   Nedávají možnost obhajoby, rovnou je zavraždí (Kaddafi, Husajn, Bin Ladin, ...), aby nemohli mluvit. Např. dlužník Sarkozy nechal zavraždit svého věřitele
   Kaddafiho, který sponzoroval jeho prezidentskou kampaň. Rodina Bushova obchodovala s rodinou Bin Ladina, ...

   Dověděli bychom se, kdo a jak manipuluje se světovým děním.
   Assange to hrdinně poodhalil, není možné jeho důkazy zpochybnit a jsou to otřesná zjištění o zločinech USA. Proto je třeba ho ukřižovat, zničit duševně i fyzicky.

   Vy jste na straně humanitárního bombardéra, masového vraha Hashima Thaçiho a jejich kamarádky krvavé řeznice.

   Vymazat
  3. 9:08, co ty jsi za magora?

   Vymazat
  4. 23:29
   Svede jen tři křížky místo podpisu, to je nyní poznávací znamení všech z havlolejnolahváreskýho campu😂

   Vymazat
  5. Doktore Davide 23:29, tady se lze podepsat libovolně a pokud nejste veřejně známou osobností, nic to neříká, do svých aktivit zatahujete jmenovce i příbuzné. Petici jsem se všemi náležitostmi podepsal, ovšem u Googlu, na facebooku atd., si účet nezřídím. Dokonce mi je nemilé, na jaké platformě a s jakou "editací" provozujete stránky Nové republiky. Což je samozřejmě vaše věc.

   Vymazat
 5. Těch mučedníků nějak přibívá: Skripalští, Němcov, Navalnyj, Black, Assange...Osobně nevím, čím a jak byli jmenovaní opravdu vini. Co když se u soudu potvrdí, že Assange porušil zákon a bude mu to dokázáno? Pak se asi právem zařadí vedle Obamy. Kdo má tak dobře nastudovány americké zákony a Assangeho činnost, žu tu může na plno říci: Chudák Assange? A že trpí? Jinde trpí národy. Trochu mi to připadá jako takový truc podnik. Můj názor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:38 i zákony mohou být zločinné. Třeba tehdy, kdy kryjí zločin. Proti zločinu je nutné bojovat. Kteří bojují s nasazením života, jsou hrdinové. Assange je hrdina. Vy byste za Protektorátu B. u. M. pravděpodobně snaživě respektoval zákony Velkoněmecké říše. Co ještě vysvětlovat?

   Vymazat
  2. Zákony mohou být v každé zemi odlišné a nám se nemusí líbit. Dělají je většinou volení zástupci lidu, v USA zcela určitě. Doba pokročila a nikdo už nedělá zákony na úrovni B und M. Ono nejde ani tak o to co vyzradil ale jestli postupoval v souladu s tamním zákonem a nějaký neporušil. Každopádně se do toho nehodlám nějakým podpisem na podporu obžalovaného vměšovat a provokovat takto náš zpřátelený stát!!!(???)

   Vymazat
  3. Zákony mohou být i dobré a ten zločin mohou krýt také. Což třeba u nás v B u M to tak není? Zákony se u soudu řešit nebudou ale trestný skutek obžalovaného. M.R.

   Vymazat
  4. 10:24 Assange není občanem USA, takže co si "demokraticky" odsouhlasili občané USA, se ho netýká. Zločinnou činnost nelze tolerovat nikomu, ani "přátelům". Znamená to křivou páteř. Tomu říkáte "život v pravdě"? Trapný pokrytče.

   Vymazat
  5. To, že ten Australan není Američan ho neomlouvá za porušení zákona v USA! Prostě se k těm informacím dostal nezákonně a tím to hasne! Každý stát si své tajnosti chrání,byť jsou sebehnusnější! Ale za ty informace přeci souzen nebude!

   Vymazat
  6. 15;03
   Jako cizí státní příslušník NESPADÁ OD JURISDIKCI AMIOKUPANTA, hlavou dutá!!!! A to, že jen potvrdil, že ten Best off Best demokrat je VRAH, ZLODĚJ A MANIPULACE No. 1.jen potvrdil PRAVDU!!!!

   Vymazat
 6. Konec svobody pro Čechy? Petr Žantovský rozebral nenápadně tlačenou změnu zákona. Mrazí

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Konec-svobody-pro-Cechy-Petr-Zantovsky-rozebral-nenapadne-tlacenou-zmenu-zakona-Mrazi-638354

  OdpovědětVymazat
 7. Foldyna líčí hrozivý obraz naší země: Stát podporuje udavače a agresivní devianty, lidé jsou jen bezprávnými nevolníky

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020092512572294-foldyna-lici-hrozivy-obraz-nasi-zeme-stat-podporuje-udavace-a-agresivni-devianty-lide-jsou-jen/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10;20
   Bohužel, tak demokracie podle vzoru Soroš odpadu a fašoEU!!!!

   Vymazat
 8. Nobelova cena za mír je zprofanovaný hnus. Pyšní se jí váleční zločinci. Raději se zabývejme stavem západní "demokracie, svobody a morálky". Dvojí metr na vše... Katalánsko versus Bělorusko, Kosovo versus Krym, kolonizace východních zemí západem který se nemůže vymanit z mravního úpadku. Rozhodující jsou zisky ne lidé, ostatně lidí je na světě jako sraček řekl poručík Hamáček.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Západní demokracii ohrožují především ultralevičáčtí, progresivističtí dementi, takoví novodobí svazáci kteří nenávidí kapitalismus, Západ jako takový, jeho historii. Tomu byste mohl rozumět.

   Vymazat
  2. 11.47 Západní " demokracii " ohrožují hlavně západní kapitalisti , kteří agresí do Iráku , Afganistánu , Libye , Syrii spustili migrační vlnu a následně islamizaci EU ! Kapitalisti na uprchlících slušně vydělávají , za peníze státu zásobují migranty potravinami , oblečením , mobily , ubytováním , atd. Neházejte zločiny kapitalizmu na někoho jiného !

   Vymazat
  3. No konečně! - https://www.reflex.cz/clanek/kultura/102990/bojovnici-za-slavu-reichu-aneb-kniha-zajimava-lec-jaksi-pologramotna.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=436510&dop_req_id=1MvUWeqoARv-202009261523&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

   vychází v češtině kniha o skutečných hrdinech Naší rasy a ne jak dosud za ně se vydávajících poksočů londýnských nosatých kramářů či dokonce moskevských židobolševiků! Snad se už začíná blejskat na ty Naše časy ... viď Hofi?

   Vymazat
  4. Re (10:28):
   Ano, s vaším ohodnocením významu té Nobelovky nebudete daleko od pravdy, ale!
   Ta má i na pokryteckém Západě stále svou váhu, a těžko pak mohou někoho poslat na zamřížované doživotí či na injekci s kreditem novopečeného držitele NP.
   Nic než pragmatickou snahu o odvrácení toho nejhoršího, totiž justičního zločinu spáchaného na Assange(ovi), v té petici ani nehledejte.

   Vymazat
  5. Re František Opluštil... v tomto s Vámi souhlasím.

   Vymazat
 9. PROSÍM O INFORMACI..nelze někde koupit trička s nápisem na obranu nebo osvobození ASSSANGE ? Byl by to nejjednoduší způsob jak na veřejnosti prezentovat bezpráví na této úctyhodné osobnosti páchané .

  OdpovědětVymazat
 10. Už aby přišla Bouře i k nám a smetla všechny vlastizrádce a jejich dobře placené přisluhovače.
  https://www.arfa.cz/globalni-tyranie-covid-19-probudte-se-ovce-covid-je-nastroj-zla-corona-podvod-tisice-lidi-po-celem-svete-se-bouri-proti-nejvetsimu-podvodu-vsech-dob-video-vzpoura-matek-strety-s/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli na mě podobný blb jako ty začne někde mluvit bez roušky tak tu bouři instantně zažiješ.

   Btw. chybí ti tam Čínští a Ruští protestující.

   Vymazat
 11. Pravidelně sleduji v sobotu v poledne jihomoravský zpravodaj na ČT 1. Vždycky vyberou namátkou nějakou obec z JM kraje a její památky. Tentokát padl los na obec Salaš. Tato obec je nechvalně známá masakrem dvaceti civilistů, kteří byli 20.4.1945 zavražděni Vlasovci. Ve zcela a naprosto "VYVÁŽENÉM" pořadu však pouze zaznělo, že tito občané byli zabiti. Kým ??? To není vůbec důležité, obzvlášť v době, kdy se těmto sviním staví pomníky ! My jsme opravdu prazvláštní národ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:37
   Se divím, že na tohle téma nepromluvili v tom pořadu vlastizrádci Novotný a Železný?! ;!!

   Vymazat
  2. Taky mohli prostě říct, že byli zavražděni Rusy. A byla by to pravda. Byl bys potom spokojenější?

   Vymazat
  3. 13:41
   Vlasovci byli dezertéři a podporovatelé německých vrahů,co je na tom k nepochopení!!!?

   Vymazat
  4. "Tento masakr bývá někdy chybně přičítán jednotkám ROA, ale jednalo se o příslušníky protipartyzánského ZbV-Kommanda 43 pod velením SS-Sturmbannführera Wernera Brandta"

   https://www.valka.cz/Oddil-ke-zvlastnimu-pouziti-43-t29231
   ==========================
   12:37,13:33,14:10

   No jenom jestli zase nešíříte fake news.

   Vymazat
  5. 15:19
   Naziverbež velela vlasoveckým dezertérům vždycky, krom Pražského povstání, verstehen herr fake new?!

   Vymazat
  6. 15:19 Omlouvám se za fake news. Nestalo se to 20. ale 29 dubna 1945.

   Vymazat
  7. 16:27 a 16:38

   To je na vás, šiřitelích fake news, nejkouzelnější. I když jsou vaše ničím nepodložené bludy jednoznačně vyvráceny i s kořeny tak nejenom že se neomluvíte nebo aspoň nezmlknete. Ale kvákáte ty vaše nesmysly dál a navíc o to agresivněji. Asi nějaká mentální porucha.

   Vymazat
  8. 20:08
   Takže vrahům z ROA neveleli Naziokupnti až do poslední chvíle?!!! Tys viděl dějepis z Šinkanzenu a ten byl ještě pro pomocný školy! 😂
   Jdu mi z dílny exerte!

   Vymazat
 12. zde nevolitelni:
  https://m.facebook.com/photo.php?fbid=187538066224038&id=100049035370506&set=p.187538066224038&source=47&refid=18&__tn__=R

  OdpovědětVymazat
 13. Podepsal jsem!! Tečka! M.T.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už včera. Manželka s synové dnes.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.