Reklama

sobota 19. září 2020

Poslankyně Radka Maxová (ANO) má velké trápení


Ivan David
19. 9. 2020


Proto se svěřila ostatním poslancům Evropského parlamentu:

Drazí kolegové,
ráda bych se s Vámi podělila o tento dopis, který mám v úmyslu zaslat vysokému představiteli a místopředsedovi Josepu Borrellovi Fontellesovi ohledně stále se zhoršující situace LGBTI komunity v Rusku. 

V Rusku není strategie odvrácení veřejné frustrace nad domácími politickými, ekonomickými a sociálními problémy podporou nenávisti vůči menšinám nic nového. V poslední době je ve světle současných komunálních voleb jako obětní beránek používána LGBTI komunita v Rusku.

Poslední tlak proti LGBTI společnosti přišel v podobě dodatků k rodinnému zákonu, které by výslovně zakazovaly manželství osob stejného pohlaví a zaváděly povinnost mít ve svém rodném listu potvrzeno „pohlaví při narození“, které transsexuální a intersexuální lidi diskriminuje a odnímá jim jakoukoli možnost uzavřít manželství a mít rodičovská práva.
Byla bych velmi ráda, kdybych získala vaši podporu. Pokud se chcete podepsat, dejte mi prosím vědět do pátku 18.9. V poledne.
S pozdravem
Radka Maxová

Hlas statečné poslankyně nezůstane osamocen. Přihlásil se jí Sergey Lagodinsky, že bude šťasten, že bude moci dopis panu Borrellovi spolupodepsat. 

Poslanec Lagodinsky je německý poslanec za Stranu zelených, emigrant z Ruska (za Jelcinovy demokracie), právník se specializací za lidská práva. Pan Borrell, je ten dobrý muž, který projevil pochopení pro zájem Turecka těžit uhlovodíky ve výsostných vodách Řecka. Jistě tedy bude mít pochopení pro LGBT. 

Radka Maxová jako inženýrka chemie možná neví, že uznávat manželství osob stejného pohlaví není povinnost žádného státu a že nemusí být projevem nenávisti a odvrácením frustrace. Také možná neví, že za homosexuální styk v mnoha zemích hrozí vysoké tresty. Například v muslimských zemích, ze kterých jsou imigranti lidmi pokrokovými, jako je Maxová nebo Lagodinsky, tak vítání, protože oni to zvládnou. Asi by se divila, že také v těchto zemích nejsou manželství LGBT uznávána. Kdyby to věděla, určitě by se obrátila na pana Borrella, a ten by jistě zjednal nápravu. „Veřejnou frustraci“ jsem v Rusku nepozoroval. Naprostá většina lidí se tam totiž dovede se svými problémy vyrovnat bez pocitů frustrace, ačkoli jejich potřeby nejsou zcela naplněny.

I v Rusku osoby LGBT manželství uzavřít mohou, avšak nikoli s osobami stejného pohlaví. Paní Ing. Maxová asi neví, že rodičovská práva mají i osoby nesezdané, a to i v Rusku. 

Porodníci určit pohlaví novorozence dovedou a novorozenci nemohou určovat své pohlaví podle aktuálních pocitů, tak daleko jsme ještě nedošli. Nelze to tedy označit jako diskriminaci. Transexuální osoby také při narození nevědí, že jsou transsexuální, uvědomí si to zpravidla nejasně v dětství, jasně během dospívání. Určení pohlaví při narození tomu nezabrání. Ale to jsou detaily.

71 komentářů :

 1. Velice rád bych připojil do pátku svůj podpis k petici, že tato, naprosto zbytečná osoba, je nesvéprávná a je na dvě věci.
  Volil bych mnohem peprnější a výstižnější výraz, ale plním přání redakce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krava ani nevi ze LGBT se prejmenovala na LGBTQ+ jiz davno aby tato spolecnost uchylu zahrnovala perverty vseho druhu Vsak take maji byt na co pysni.

   Smazat
 2. RF přijala v referendu změny ústavy ke kterým se vyjádřila většina obyvatel RF. Doporučoval bych Maxové aby se seznámila se změnami ruské ústavy, její tvrzení už snad smrdí porušováním mezinárodního práva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten kdo nic neumí, takto blouzní. Přináší jim to prospěch a jejich "hloupost" je povznáší.
   V Rusku platí zásada, že většina národa jsou Rusové a pro ně vše, menšiny se přizpůsobí a nebo musí odejít, kde je respektují.
   Když si budu "válet šunky" doma, jako to dělají nepřizpůsobivý, jak se na mě stát vys.... Když to dělá výše jmenovaný, tak dostane peníze, a ten jen se množí a nebo plní školy inkluzí.

   Smazat
  2. Hmm, Vystrčil, Řeporyjec, teď Maxová,... to EU nebo Deep State přišly se soutěží kdo příjde s větší úchylkou a nehorázností, hovadinou zatímco se ve světě dějí závažné horrory jako Invaze vetřelců, jako JED zaslaný prezidentu TRUMPOVI (zdroj dnes večer zprávy CNN Prima)...?

   Smazat
 3. Slušně se vůči té paní vyjádřit neumím, takže nic.

  OdpovědětSmazat
 4. HYBRID Maxová.....nebo stvůra bez pohlaví.Personální politika Babiše je na vysoké úrovni,Telička....Zlatuška...sebevražedkyně Jourová.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Beran.
   Hybrid,nebo mix,ono je to jedno,co to ale v Bruselu zasedá.nelze nazvat jinak,než pošahanci,škoda,že neordinuje dr.Chocholoušek.

   Smazat
  2. Pavle Berane 14:43, vy nevíte, že v případech Jourové, Maxové a všech podobných provedly v rozhodující míře personální politiku volby? Že předseda partaje může volební kandidátky ovlivňovat jen okrajově, že tou dobou nedisponuje křišťálovou koulí? On by ten Babiš, a nejen on, tu svou stranu stejně jako stát, moc rád řídil jako svůj soukromý podnik. Kam by najímal a odkud propouštěl podle toho, jak by se kdo, podle něj, rentoval. Jenže, ono to takhle, v politice, tak docela nebo dokonce vůbec, nejde. Vy to opravdu nevíte? Co s vámi, co s vámi? Je mi líto, máte za pět.

   Smazat
  3. Ale jestli má paní Maxová nějaký problém, pak v Bruselu má kolegu europoslance MUDr Davida, ten v ČR léčil řadu úchylů a jistě jí rád poradí s jejím příslušným pohlavím. Po dlouholeté praxi v Bohnicích, v parlamentu ČR a nyní po zkušenostech s Evropskou komisí je plně kvalifikovaným odborníkem na jakékoliv duševní poruchy.

   Smazat
 5. Naštěstí někdo má ještě rozum v tomto vypatlaném eurohurském sojuzu, chce se mi blít......Do hazlu s .....-( bo mě zavřou ti svobodní dekomkrati...)

  OdpovědětSmazat
 6. To asymetrické ( tj. 1m x 1m x 1m ) dámské přirození si z nás dělá asi cypa, volejte Mudr. Chocholouška...-..

  OdpovědětSmazat
 7. Odpovědi
  1. tak to dopadne vždy, když se chamntivá kravá dostane k napajedlu.
   Václav

   Smazat
 8. To je ta Babákova cirkusová maRINGotka. A ještě ke všemu v eurokolchozu. Nestačí jedna DOURA... Venku řádí jejich Covid a oni mají starosti o interní vybavení nepřátelského státu. Mě by docela zajímalo, kam budou zavírat třetí pahlaví , až se dopustí trestného činu? Třeba do akvária? Nebo do studia české jejich TV kraksny?
  A jak to bude s češtinou? On, ona, ono. Ono je dítě, to je mimo, a dál? Ten generátor kapopokroku by se mohl nazývat třeba Trismegistos. Ten měl údajně oboje. Ale je to dneska oukej, čili košer, že?
  A vůbec ... zajímalo by mě, jak to mají v Izraeli? Co NATO třeba chasidští Židé. Na LGBT.

  orinoko

  OdpovědětSmazat
 9. ...a v muslimských zemích se budou prý moci ženit muži s kozami, osly...Maxová, proč jim to taky neumožnit? Tam se stejná pohlaví zřejmě nikdy nebudou moci sezdat a homoušství je tam mnohde trestný čin!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:59
   To je pravda - i ti osli a kozy jsou inteligentější než některé naše rádoby ženy(nebo snad jiné pohlaví)

   Smazat
 10. Paní Maxová, co kdyby jste se starala o věci týkající se ANO a způsobu jeho vládnutí a šikanování lidí rouškami. V Rusku jsem byl opakovaně a mohu prohlásit že je to krajina kde je větší pořádek jako u nás pod vedením ANO. Rodinu tvoří muž, žena a děti. Nesnažte se nám vnucovat Vaše nesmysly. Rusko je na rozdíl od ČR suverejní země, která si dokáže udělat ve své zemi pořádek. Je to národ vlastenců. Když SPD převezme v naší zemi vládnutí, bude mít hodně práce aby napravilo chyby které dělá současná vládní garnitura na čele s hnutím kterého Vy jste členem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste 15:02 skutečně tak hloupý, že vám uniká kdo že šikanuje rouškami? Vždyť je to evidentně Covid 19! Jen se zdravotní omezení, to za podpory ANO uvolnila, nemocnost roste tempem jak za letošního jara. Chcete tvrdit že ne? Chcete tvrdit, že pracovní neschopnosti, už i při obyčejné chřipkové epidemii hospodářství nepoškodí a zdravotní systém nezatíží? Chcete tvrdit, že virus vyvolávající Covid 19 není mnohonásobně víc virulentní? Chcete tvrdit, že Japonci, když za obyčejné chřipkové epidemie nosí z vlastní iniciativy roušky, že ti Japonci jsou idioti? O vás si dovolím tvrdit, že jste osoba bez rozhledu, že když takhle reagujete, že jste omezenec.

   Smazat
 11. Takhle prznit vlastní rasu může jen nějaká ubožačka , zachování lidstva je podmíněno existencí funkční tradiční rodiny , žena , muž , děti !

  OdpovědětSmazat
 12. Poslat na ni tak pět šest Romů nebo imigrantů z Německa ... Když už se potřebuje zviditelňovat, pak by mohla líčit, jaké to bylo skvělé.

  Co na to vlastně říct, že je to kráva nebeská? Nebo ji urazit nazváním feministka, což stejně bude a je nejspíš na to ještě hrdá? Nemá dvacáté čtvrté pohlaví? A jak ji oslovovat, ononikat tykaje?
  Kde jsou ty doby , kdy sexuální výchova probíhala na dobře skrytém paloučku nebo tak někde ...hlavně mimo školu, kde by z toho ti totalitáři udělali ještě navíc skandál s trojkou z chování!! Fuj, to nedokáži pochopit.
  Je to paradox. My jsme měli celkem, pokud si pamatuji, dvě hodiny sexuální výchovy, vysmívali jsme se tomu, celkem a snad každý nějaké to dítě má. Dnes to možná mají každý měsíc, ty dvě hodiny, ale dětí je nějak méně ... Stačí zavést sexuální výchovu v Africe a třetina problému s přelidňováním bude vyřešena! Další dvě třetiny vyřeší zavedení liberalismu v Africe.

  OdpovědětSmazat
 13. podle mého názoru to je užitečná (ale pro koho?) idiotka

  OdpovědětSmazat
 14. Ta poslankyńa,to je ľudsky odpad.Je to svoloč,služiaca aj diablovi,za peniaze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Její šéfka zvaná "Flinten-Uschi" než nastoupila na toto místo v EU byla šest let ministryní obrany SRN. Za tu dobu zrychtovala Bundeswehr tak, jak by to nedokázala ani ruská armáda i s čínskou dohromady. Ale vymýšlela polní uniformu pro těhotné tankistky a požadovala pro ně uzpůsobit interiér tanku! Když tohle vede EP, tak co můžete očekávat o kmánů. Jak vy Slováci říkáte "Aká matka - taká Katka".

   Smazat
 15. Tak to se urodila shnilá hruška i na větvičce ANO . Jourová ,Maxová dvě hrušky s červem blbožerem ! Zatřeste s tím stromem pane premiére nebo nebude dobrá sklizeň !

  OdpovědětSmazat
 16. Kdybych měl paní poslankyni napsat svůj postoj, na 100% by mně blokli a asi na pořád. Sledoval jsem na ruském webu setkání lidí s prezidentem Putinem. Bylo to v době, kdy se připravovalo referendum o úpravách Ústavy. O tuto úpravu asi paní poslankyni jde. A právě tam z pléna zaznělo, že rodinu tvoří manželé, muž a žena + děti. Prezident se proti tomu ohradil, a řekl, že toto nikdy netvrdil. Rodinu mohou tvořit nesezdaní, samoživitelé (obou pohlaví), bezdětní.... On tvrdí, že MANŽELSTVÍ je svazek mezi mužem a ženou. A co se týče té frustrace, tak frustrovaná je paní poslankyně. Podpora nenávisti k jakékoliv menšině, většině, i jednotlivci z důvodů náboženství, národa apod. tedy i sexuálnímu zaměření je v Rusku trestná. LGBT se nesmí veřejně propagovat a vydávat za normu. Tak jsou v Rusku ušetřeni pochodů úchylů všeho druhu, kteří svoji sexuální orientaci každému strkají pod nos a pořád něco vyžadují: tu lásku, tu respekt a hlavně důkazy té lásky. Pohlaví je dáno přírodou a smyčec! A pohlavní preference je výhradně věcí každého jednotlivce. Nikomu do něj nic není. A státu už vůbec ne! Ale paní poslankyně trpí utkvělou představou, že v Rusku každý chce vědět, jakou sexuální preferenci každý, s kým přijdou nebo mohou přijít do styku zaujímá. A zdali ten či ona jsou nebo naopak nejsou LGBT. A pouze podle toho k němu zaujmou postoj. K LGBT samozřejmě nepřátelský! Ale poradil bych paní poslankyni, aby si udělala pořádek doma, v EU. Evropská komise vydala nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních dat (známou pod zkratkou GDPR). Tam se zakazuje vůbec se zeptat na sexuální orientaci (ale i národnost, náboženství, zdravotní stav,...). Za porušení jsou drakonické tresty (povinnost uložit pokutu 40 miliónů EUR v první rundě!). Všichni jsme na to šílené nařízení narazili. Stálo to podnikatele bezesné noci a statisíce i milióny korun. A teď pozor! Připravuje se nařízení té samé komise, které zaváže každou instituci, státní, veřejně právní i soukromou, aby zajistila ve vedoucích a řídících orgánech stanovený počet zastoupení těchto menšin. Zejména LGBT. A jak majitelé nebo odpovědní vedoucí těchto institucí zjistí, jakou sexuální preferenci mám, když se mně nesmí ani zeptat? Jestliže se zeptá, poruší zákon. Když se nezeptá, poruší jiný zákon. A dále - podle "vědců" v oblasti genderu je pohlaví něco mezi 30 - 150. Aby zajistili tu proporcionalitu, budou muset udělat šetření - plošnou anketu, kde každý bude MUSET uvést svoji orientaci a závazně ji potvrdit. Jinak nezajistí ony kvóty. A aby to bylo ještě veselejší, podle těchto myslitelů můžete svoje pohlaví(a tedy orientaci) kdykoliv změnit. Podle toho jak se budete cítit. Aby byla zajištěna ta proporcionalita, bude muset každý tuto změnu nahlásit, aby mohly být provedeny personální změny a byly dodrženy zákonem nařízené kvóty. A prováděny kontrolní ankety. A aby právní norma byla vymahatelná, za nedodržení budou muset být uloženy sankce. Ale to se motáme pořád pouze okolo buzerantů a leseb. Ale jsou tu ještě barevní všech odstínů. Dále věřící ve všechny možné bohy. Od Hospodina, přes Alláha až po Krišnu a i mezi nimi jsou další menšiny. A máme i satanisty (a není jich zrovna málo). Co s těmito menšinami? Nebo budeme preferovat pouze některé menšiny a jiné nikoliv? Jen na tomto příkladu je vidět, co za exoty vede EU. A ta paní je inženýrka. tedy vysokoškolsky vzdělaná. Měl jsem z to, že vysokoškolské vzdělání je zárukou určitého společenského přehledu. Rád bych věděl čeho je inženýrkou a kdo jí ten diplom dal. Ale nic není nemožné. Pokud si chcete udělat obrázek, kam naše akademická obec přivedla Univerzitu Karlovu, nejstarší ve střední Evropě a sever od Alp, tak si vygůglete "Genderové stereotypy v Knížce Ferdy Mravence". Něco ta neskonale pitomého, idiotského jsem nikdy nečetl. A uvidíte, za co se dávají akademické tituly. Ale pan rektor má přehled o povinnostech prezidenta republiky a ví zcela přesně, jak by to měl dělat Miloš Zeman.

  OdpovědětSmazat
 17. Tak to je, když si skot poplete kravín a europarlament. Nebo že by spíš prostitutka, prodávající se bez váhání komukoli, zaměnila europarlament a bordel?

  OdpovědětSmazat
 18. Jelikož už podle Maxové neplatí základní biologické pravidlo, že "kluci mají penis a holky mají vagínu", tak si troufnu o paní Maxové prohlásit, že je pořádnej kokot.;-)
  Tím samozřejmě nemám na mysli původní staroslovanské označení pro kohouta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je příznačné, že ten neskutečně principiální problém Putinovského Ruska řeší jakási morka z Bakšišova slePičince a bere si na pomoc zhrzeného ruského židovského právnického emigranta, který pochopitelně neví zač se považovat, neb se sám stal osmý den po narození obětí šíleného rituálu, při kterém mu zřejmě ožralý rabín svými zkaženými zuby nechtíc ubral trochu víc, než měl v plánu a proto se v rozkroku Maxová i on podobají...jinak by zcela jistě takový problém neřešil...

   Smazat
  2. Tak nechutné a sprosté komentáře se zde nečtou každý den.
   Co na to cenzore, nevadí, pokud mohu nahàzet špínu na ANO, snad tím SPD trochu z toho srabu posílí že.

   Smazat
  3. ANO si v házení špíny na sebe vystačí i bez pomoci okolí.
   Za všechny excesy a své posrance sněmovny i prdlamentu EU a ASPEN-ministry i koaliční, nebo spíš kloakyční partnery, řízené ze sionistických USA zodpovídá Babiš a ta tlupa tupých hovádek, která ten spolek zvolila.
   Na znemožnění se SPD je teprve potřeba vytvořit podmínky a zvolit Okamuru, zatím si vede přijatelně, ale teprve až se dostane k moci ukáže, co v něm opravdu je...

   Smazat
  4. 21;25
   Jestliže se Blbiš obklopuje takovým odpadem jako Telička, Jourová a tahle pozdě.... je určen k likvidaci=NEVOLITELNÝ!!!!!

   Smazat
 19. To je tak, když se mozek přestěhuje z hlavy do míst, kde ho má většina europoslanců! Chce se mi zvracet velebnosti!

  OdpovědětSmazat
 20. Můj názor, na hloupost paní ministryně nereaguje narážkami, lepší je jí i premiéra upozornit, že buď bude pracovat pro občany této země, nebo ať abdikuje a založí si neziskovou.

  OdpovědětSmazat
 21. I Maxová (z ANO! - bude líp!!)?, svatá prostoto!
  Já ji Babišovi ale vůbec nazávidím ...

  OdpovědětSmazat
 22. Propadám se do depresí když vidím, čím se na kraji propasti zabývají mnozí europoslanci za své neskromné platy.

  OdpovědětSmazat
 23. Snad se ještě někdy vrátí doba, kdy lidstvo dojde k poznání, že k sobě patří samec a samice. Co je smyslem manželství dvou bab, nebo chlapů, nechápu. Navíc se obávám, že nikdo nezohledňuje zájmy případných dětí, které budou jakoukoliv formou "přiděleny" těmto párům. Už od kolébky někoho nutit sledovat cicmámí dvou lepých vousáčů... Co si to dítě asi odnese do života.

  OdpovědětSmazat
 24. Vůbec bych se nedivil kdyby ještě v EU oživily nacistický experiment třídění lidí podle rasy.Nadlidé tmavší pleti podlidé bílé pleti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už se stalo! A nyní to bude i uzákoněno. Paní Jourová, Maxová, Flinten-Uschi a spol. už na tom usilovně pracují. Tato rasová teorie už je uplatňována v praxi. Říká se jí "pozitivní diskriminace". Plně odpovídá obvyklým rasovým teoriím a vede ke stejným důsledkům. I Árijců byla (a měla zůstat) menšina. A ti měli vládnout většině. Ale k tomu z té většiny měli udělat beztvarou masu, bez vnitřních pravidel, bez vzdělání, bez majetku, bez systému hodnot, bez perspektivy a tedy i bez ambic a tedy velmi snadno ovladatelnou. Tato masa měla umět počítat max. do 50, a měla umět rozeznávat dopravní značky. Měla být shromážděná v lágrech na okrajích ekonomických zón k potřebě panské rasy. Jediný zákon, který měl být vštěpován byla bezvýhradná podřízenost panské rase. Na IT lze nalézt proslov R. Heydricha k vyšším úředníkům Protektorátu ze září 1941. Tam to nalinkoval jasně. H. Himmler to také specifikoval v projevu k vyšším vůdcům SS v r. 1942 o využití "východních území". Děti soustřeďovat na okrajích kaučukových plantáží... Ostatní "regulovat" (= vyvražďovat), aby je ani nenapadla myšlenka na odpor. A přesně to plánuje EK. Násilím (zákon je násilí) donutit evropské země k přijímání miliónů emigrantů především z Afriky, dále v rámci "boje proti xenofobii a rasismu" prosadit jejich zapojení do vedoucích pozic. Přizpůsobit školství jejich úrovni, tedy ho zlikvidovat ... Už i naši akademici se zapojili svojí výzvou k omluvě a vyrovnání se s kolonialismem, i když Češi nikdy ve své historii žádné kolonie neměli a ani po nich netoužili. Ale nějaká klička se najde nebo vymyslí. "Vlast" je sprosté slovo, "rodina" je vysmívaný relikt středověku, vše se poměřuje pouze hmotnými statky, hlavní je konzum... V 70. letech jsme na vesnici sobotu co sobotu chodili jako parta po zábavách. Byly plesy, zahrádkáři, hasiči, chovatelé drobného zvířectva, rybáři a nejslavnější byl vždycky myslivecký! A kde jsou všichni ti zahrádkáři, hasiči neb myslivci? Pomalu z nás tu tupou masu dělají.

   Smazat
  2. 18:24
   Ondroušek, tohle není nàzor, ale totální hloupost.

   Smazat
 25. Tak další úlet paní poslankyně. Tihle lidi patří na uzavřené oddělení u Chocholouška.

  OdpovědětSmazat
 26. Dopis téhle tresky
  vůbec nezní hezky.
  Naštěstí má váhu prdu
  lidí těch, co neznaj studu.

  OdpovědětSmazat
 27. Přátelé, nevím jak je to možné, spoustě lidí to prostě nedochází, TO JE PROSTĚ BABIŠova politika. On sám jako že já nic, já muzikant, ale jak se udržuje u "moci"? Jedině takovouto devotní politikou vůči EUsojuzu a taktéž Fašiktounu, přičemž svými keci se od toho, jakože distancuje. Tu špínu, za kterou jako lídr nese stoprocentní odpovědnost a proto si je také hýčká, za něho dělají tyto kuchtičky. Proboha, proberte se! ANO prý 30%? Jdu se vyblejt, velebnosti.

  OdpovědětSmazat
 28. Dalsi duvod proc ANO a tuhle pomatenou k.avu nevolit. Pratele, Rusko je a zustava jeste jedina zeme, kde buzerant je buzerant a lesba je lesba. Tohle je podpora uchylnych mensin, uchylnych pruvodu Prague pride!
  Provokujici uchylne mensiny jsou vsude na zapade podporovany a uprednostnovany pred heterosexualy. Skonceme tuto prasarnu rodic 1. a rodic 2. misto taty a mamy, spolecne hajzly pro muze a zeny, 60 pohlavi, zmenu pohlavi u deti tolerovane rodici, atd. Sodoma a Gomora v bibli nebyli nic proti temto zvrhlostem! To neni nase budoucnost co chcete!

  OdpovědětSmazat
 29. Jsem gay, ale to, co předvádí LGTB komunita v Praze při pochodu hrdosti či jak se vlastně ten průvod jmenuje, se mi hnusí. Je to prezentace nestoudností a nechutností. A nejen vlastní pochod je pěkný humáč, ale i ty navazující přednášky jako např. ta, která vyzývala naše jazykovědce, aby český jazyk bral v potaz vývoj ve světě a zrušil, jako to má angličtina, rody, aby nikdo nebyl frustrován označením ten, ta či to, pokud se cítí být úplně jiným. LGTB komunita se stala pátou kolonou, jejímž úkolem je rozvrátit naši společnost. Rusové to vědí, proto jim držím palce, aby nepodlehli nátlaku "moudrého" západu a udrželi si svou svébytnost a hrdost a nedovolili ubožákům všeho druhu, aby opanovali řízení své země, jako se tomu stalo ve všech tzv. demokratických zemích. Nebo snad o nějaké osvícené vládě někdo z čtenářů NR ví??? Já ne. Mými favority jsou Putin a Lavrov. To jsou opravdoví chlapi na svých místech a ne slizcí hadi, kterých je plná nejen naše vláda, ale i vlády ostatních zemí v EU.
  A na závěr chci říci, že i homosexuálové by se měli snažit žít pro svou rodnou zem, bránit ji a pracovat ve prospěch všech podobně smýšlejících lidí, kterým jde o budoucnost naši drahé vlasti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20;07
   Vy ovšem nebude mladý debil a když jste mladý byl, tak jste se jako debil neprojevoval., bohužel, dneska je to módní. Přeji Vám hezký den a vězte, že takových se stejným názorem je nás hodně.

   Smazat
  2. 20:07 Dík za sympatický postoj. Do Ruska často jezdím z osobních důvodů a dlouhodobě tam pobývám. Homosexuálně orientovaných lidi je tam procentuálně zřejmě asi stejně jako u nás. Oni se s tím vůbec netají! Je tam jenom zakázána propagace tohoto způsobu sexuálního života pro děti a mládež. Což já osobně pokládám za rozumné, protože dítě je snadno ovlivnitelné a mělo by být všestranně chráněné. Mluvím za Moskvu, kterou znám a která co do počtu obyvatel přesahuje celou naší republiku. Madam Maxová by si měla dělat starosti tam, kde se snad alespoň trochu orientuje, to jest doma. A v oblastech, které jsou pro nás bolavé. Např. dotace v zemědělství, nebo horší kvalita dovážených potravin, než v zemích, kde se produkují. Myslím, že v Rusku její péči opravdu nepotřebují a ani o ní nestojí.

   Smazat
  3. 12:36
   Velmi dobře napsáno, souhlasím,díky !

   Smazat
  4. 20:07
   Díky za příspěvek, takových lidí jako jste Vy si vážím.

   Smazat
 30. Jeden z důvodů proč jsem nevolil Babišboys jsou ty hověziny,
  Bů Jourová a Bů Maxová.

  OdpovědětSmazat
 31. Jen bych rád věděl kolik takových idiotů jako je Maxová bere naše prachy za hovnodělání a blití v EP.

  OdpovědětSmazat
 32. Jak se k něčemu takovému postavit bez frustrace? Samozřejmě, nevolit ANO! V tom mám jasno (a nejde zdaleka jen o Maxovou), ale kde je konec tomu lidskému svrabu? Té idiocii či naprosté bezcharakternosti?! Sprostý být nechci a smát se nemůžu.

  OdpovědětSmazat
 33. Tato paní je nahoře žena a dole muž. To je potom problém. Kdy začne vrtat do Polsky a Maďarska. Pokud je paní normální tak většina z nás je nenormální. Je to tak, nemá to být naopak.

  OdpovědětSmazat
 34. Tak ono se už i v ANO pěkně urodilo! Nejsou sami...

  OdpovědětSmazat
 35. Oni tam ziji ve sve bubline,naprosto odtrzeni od reality.A lepsi to nikdy nebude

  OdpovědětSmazat
 36. Mám rád Rusko a Rusz. A stydím se čím dál víc za zemi,kde jsem se narodil.Bohužel, po přečtení článku ještě víc.Naštěstí je pod ním diskuse a z ní vyplývá, že to ještě nějaký čas vydržím já i další,obdaření selským rozumem. Národ má takovou vládu, jakou si zvolil. A začalo to Havlem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Národ má takovou vládu, jakou si zvolil. A začalo to Havlem."

   Tomu se říká "demokracie". Pro tebe sprosté slovo, rudý vole.

   Smazat
  2. 11:29
   Demokracie = možnost volit jako užitečný idiot a také se tak vyjadřovat.
   ABC

   Smazat
 37. Tak zastupuje ta bába českou republiku, nebo ruské úchyly? Za tohle je placená? To, co se dnes děje, nemá v historii obdoby.
  Snad jenom dochovaná zpráva z doby husitství - sekta Adamitů a naložení s ní. Jenom ten Jan nám tu dnes chybí...

  OdpovědětSmazat
 38. Maxova z ANO je asi lesba. A ze se vandruje do Ruska je vrchol hlouposti. Dalsi duvod proc volit SPD.

  OdpovědětSmazat
 39. Zlatý socík, chce se mi říct. Kde ty všechny hříčky přírody
  si to dělaly doma, nebo někde šeru. Málo kdo to o nich věděl
  a bylo to pro všechny v poho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokonce jsme měli i říkánky: "Za stodolou něco chrastí, z křoví lezou pederasti..."

   Smazat
 40. Zviditelnit se dá na všem na klecích pro slepice, jako na problémech Východu a LGBT...

  OdpovědětSmazat
 41. Přiznàm se, že patřím do podle většinových názorů do skupiny o které je diskuze. Nevím proč, takové soukromé intimní vztahy se musí tak vulgárně manifestovat. V kulturní společnosti, našeho státu jsem se cítil dobře a u sousedů i na pracovišti jsem byl přijat s pochopením a nikdy jsem neměl pocit diskriminace. Navíc jsem uvítal i některé právní nároky partnerství. Nechápu proč se občané z naší party vlámávají do otevřených dveří, proč trvají na formě manželství (vždyť obsah je důležitější), nechápu, proč jsou nutné manifestace typu Prag Pride. Takové chování se mi protiví a chápu,že u části většinové společnosti nevzbuzuje sympatie. Dokonce začínám mít pocit, že nejde o snahu vylepšit vzájemné soužití, ale o politický program a to mi dokazuje i paní poslankyně. Je mi to líto.

  OdpovědětSmazat
 42. Já jsem ho nevolil, zvolili ho rudí voli jako Ty. Jednohlasně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7;09
   Koho, Hříba, Kokotláře nebo teplofetku Novotnýho????!!!!

   Smazat
  2. To je sranda, po návratu rovnání spiny v Taiwanu, si pan Hřib vyhrnul rukávy a zavládnul Praze. Přikazuje univerzitám, jak právě informoval prorektor KU Konvalinka. Asi pan primátor narazil, univerzity si budou hájit svou akademickou svobodu a půdu. To bude větší odpor, než pomníková válka. Praha je nemocná aktivitou neschopných mocných.

   Smazat
 43. může mi někdo sdělit,co má Babiš doma,když si k sobě nechá přiblížit typy bab,blbky,které jsou extrémně pro českou společnost nebezpečné.Je snad Babišova Monika,lesba,úchylná LGBT zrůdka,nebo konverktitka k islámu?
  Jak je možné,že se Babiš obklopil a do politických pozic vyslal semetriky,co našemu národu jen škodí?
  Umí mi to někdo vysvětlit?

  OdpovědětSmazat
 44. 19:17 Taky mi to vrtá v hlavě, jako zdatný obchodník by měl mít šanci poznat hlupáky. Nebo to udělal schválně, protože se nechce dělit o moc, ale pak neodhadnul situaci a podřezal si větev.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.