Reklama

středa 9. září 2020

Pozvánka pro ty, komu není lhostejná naše příroda

 

3 komentáře :

 1. Akce Z už skončili před 30ti lety zároveň s hadrákem.

  OdpovědětSmazat
 2. Osobně jsem požádal MF, aby na místo nehoráznému rozdávání miliard kč jako příspěvky kde komu ohledně neexistující pandemie covid 19, pomohlo vlastníkům lesů řešit skutečnou katastrofu. Pokud nebudou lesy, nastane velký ekologický šok a skutečné klimatické problémy.
  Odezva žádná, pokračuje trapná hra na neexistující pandemii.
  Globální a veřejné vyhlášení celosvětového Svátku -Jubilea odpuštění všech dluhů a univerzální Reset planety Země a celého lidstva zpět do úrovně univerzálního systému společné správy v transparentním dobrém vztahu s ostatními členskými bytostmi celé Galaktické federace.
  Implementace GESARA jako univerzálního ústavního rámce pro globální správu ve všech 209 suverénních státech světa podle podepsané tajné dohody, která byla podepsána na Pařížském summitu o změně klimatu v roce 2015, počínaje obnovením Republiky Spojených států (a zároveň ukončení Korporace Spojených Států).
  Hromadné odhalení ne-humanoidního (mimozemského) života na povrchu, pod povrchem této planety a v celé naší sdílené galaxii.
  “http://www.theeventchronicle.com/study/what-is-gesara/

  OdpovědětSmazat
 3. Dotaz,
  též vám zde končí starší témata, nebo je to nějaký trest jen pro mne ?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.