Reklama

středa 9. září 2020

Pro případ Trumpovy volební výhry naplánovali demokraté puč

Paul Craig Roberts

9. 9. 2020 paulcraigroberts
Pod záminkou, že prezident Trump v případě své volební porážky odmítne opusit svůj úřad, vypracovali Demokraté společně s vojenskobezpečnostním komplexem tzv. Projekt pro zachování integrity (Transition Integrity Project). Tento plán předpokládá, že Demokraté uchopí moc ve státě – a to bez ohledu na výsledek voleb. Trumpovo případné vítězství bude prohlášeno za volební podvod a Biden a Kamala Harrisová mají zakázáno svoji případnou porážku uznat. Namísto toho spustí za údajný volební podvod presstitutky proti Trumpovi propagační kampaň, jejímž cílem bude Trumpovo znovuzvolení zpochybnit.

Tato propagační kampaň využije protitrumpovská vymyšlená tvrzení a falešné zprávy stejně tak, jak jich bylo využito v aférách Russiagate, Impeachgate a v dalších útocích proti Trumpovi. Demokraté velmi dobře vědí, že stejně jako v předchozích jejích kampaních měli vždy média na své straně, bude tomu tak i tentokrát, a mnozí nonšalantní a naivní Američané jejich nabízené a lživé zboží spolknou.

Americká poštovní unie, která je veřejným sektorem Demokratů, nebude doručovat hlasy pro Trumpa posílané ze známých rudých oblastí poštou. A jestliže to nepostačí, objeví se obvinění Trumpa z toho, že nedovolil Americké poštovní službě doručit miliony hlasů pro Bidena a Kamalu, čímž absurdita těchto obvinění - při všeobecné známosti o tom, že tato služba je demokratickou baštou – vyvrcholí. Budou vyhlašována pátrání po „chybějících hlasovacích lístcích“ a až se objeví, budou Biden a Kamala vítězi voleb. Pamatujte si tedy, že jediným hlasem těchto voleb bude protitrumpovský hlas presstitutek a Trump bude na na twitteru, v televizi i v rozhlase od styku s Američany odřiznut.

Dalším krokem bude rozpoutání násilností Antify a hnutí Na černých lidech záleží (BLM) v amerických městech. Presstitutky totiž představí násilí jako americké odmítnutí Trumpem ukradených voleb a jeho odmítnutí opustit úřad a nakonec bude obviněn i ze snahy zničit americkou demokracii. Zatímco Demokraté, kteří právě tohle činí, budou zobrazeni jako lidé zachraňující demokracii před mocí šíleného tyrana,

Překlad: Lubomír Man

9 komentářů :

 1. Nevěřím! Že by se američtí demokrati(!!!)uchýlili k něčemu tak nedemokratickému? Amerika náš vzor! No jestli bude náš vzor i nadále tak se naši nepohodlní kandidáti na prezidenta těšte! Nemáte šanci. Vystrčil fór prezident! M.R.

  OdpovědětSmazat
 2. Jo a president Trump nasadí armádu sesadí ty rádoby demokraty a zavře vedoucí výtržníků. A bude budovat lepší ameriku takhle se na tu pakáž musí:

  Proud Boys vs. BLM

  USA: Chlapci z pravicové skupiny Proud Boys (vyzbrojení baseballovými pálkami, airsoftovými puškami, pepřáky) napadli v Portlandu pár příznivců hnutí Black Lives Matter.

  https://navratdoreality.cz/proud-boys-vs-blm-11820.html

  OdpovědětSmazat
 3. Zlaté demokratické volby Mugabeho v Zimbabwe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na ja, to i Hitler a komunisté se v Evropě dostali k moci legálně, podle demokratického právního řádu v té které době platnému.
   Ale američtí "demokraté" se shlíží v Augustu Pinochetovi a podobných, také amerických "libertádorech - demokratech".

   Smazat
 4. Z rudých oblastí? Čili z Karviné a Ústí? :o)

  OdpovědětSmazat
 5. Trump zaváhal,když na ty zloděje a vrahy z BLM nepovolal Národní gardu a nedal jim rozkaz k eliminaci těch ksindů....!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Tak mám takový dojem,že to americké hnutí Karel,Kája,Karlík v 19 století a 20tých letech v USA mělo něco do sebe.

  OdpovědětSmazat
 7. USA vraždí už několik generací po celém světě , konečně snad dojde i na ně !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://beforeitsnews.com/tea-party/2020/08/americans-war-slow-learners-2638788.
   html - 200 let am. válčení NESARA, GESARA a QFS - konec globální chudoby Přecházíme na zcela nový globální finanční systém, kde budou odpuštěny VŠECHNY bankovní dluhy, hypotéky a zůstatky kreditních karet a daň z příjmu bude zrušena. Zní to příliš dobře, aby to byla pravda? Dobře, pak poslouchejte. ;)Na naší planetě dochází k mnoha velkolepým a pozitivním změnám, kde futuristické technologie změní náš život k lepšímu. A to vše se odehrává dříve, než si dokážeme představit! https://beforeitsnews.com/prophecy/2020/08/nesara-gesara-the-qfs-the-end-of-global-poverty-2513393.html

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.