Reklama

středa 16. září 2020

Rusové jsou nejhloupější idioti na planetě!

The Saker

16. 9. 2020 Saker, překlad Zvědavec

Rusové jsou tupí. 
Beznadějně hloupí. 
Jsou to amatéři nejhoršího druhu. 
Ignoranti na steroidech. Proč?

Nu, přeci kvůli jejich tzv. super biologické bojové látce „novičok“, která není schopna nikoho zabít. To si Rusové už museli uvědomit. Když se snažili zabít Skripala (poté, co ho pustili z vězení), dali tuto látku novičok úplně všude: na lavičku poblíž Salisbury, na kliku u dveří Skripalova domu, dokonce i do nějaké lahvičky parfému, kterou našel místní narkoman v odpadkovém koši. Pravděpodobně po celém domě Skripala, načež Britové původně tvrdili, že tak extrémně toxické místo zboří (přesto tam přežila Skripalova kočka a jejich křeček - což vypovídá o tom, jak naprosto nepoužitelná ta jakoby biologická látka ve skutečnosti byla...).

Člověk by si pomyslel, že se po tomto celkovém nezdaru Rusové poučí.

Ale oni ne. Jsou na to zjevně příliš hloupí.

Tak se rozhodli, že otráví Alexeje Navalného, známého to „disidenta“.

A opět se jim to nepodařilo.

Znovu!

Nejen, že použili přesně stejný „novičok“ (neboť tak to tvrdí německá média), ale dokonce umožnili letadlu, kterým letěl Navalnyj, nouzově přistát a ruská Federální služba bezpečnosti FSB neudělala nic pro to, aby zabránila převozu Navalného sanitkou do nemocnice. Jak je vidět, FSB nemá dokonce ani žádnou pravomoc zabránit takové urgentní léčbě muže, kterého chtějí zabít. Sakra, přeci mohli nějak vytvořit dopravní zácpu, aby se Navalnyj nedostal do nemocnice včas.

Jsou naprosto neschopní!

Co je ještě horší, že tito zpropadení ruští lékaři dali Navalnému atropin, přesně stejnou látku, jakou mu dali Němci. Zajímalo by mě, jestli tito lékaři nebyli náhodou všichni agenti CIA/BND (Spolková zpravodajská služba), kteří se snažili zachránit Navalnému život.

Je zcela zřejmé, že ruská FSB je pěkně tupá: vždyť oni ani neumí přimět pilota letadla nebo lékaře, aby je uposlechli...

Ale je to ještě horší. Navzdory tomu, že Navalnyj porušil podmínky svého podmíněného trestu, a navzdory faktu, že takový člověk nemůže opustit zemi, ruští imbecilové mu umožnili odletět do Německa, zatímco jeho tělo bylo stále plné novičoku, který z něj cákal kolem.

K zabití Navalného by Rusům přeci stačila jediná věc - mohli použít kteroukoli z mnoha nevystopovatelných látek (například chlorid draselný) a přivodit mu infarkt.

V zoufalství mohla také zcela bezradná FSB zařídit, aby Navalnyj zemřel třeba při „autonehodě“.

Ale oni neumí ani tohle. Hanba vám, FSB!

Jelikož Navalnyj je diabetik, jeho zabití by mělo být úžasně jednoduché: stačilo by dát mu špatnou dávku léků a, voilà, sbohem Navalnyj. Ale ne, tito idioti se rozhodli opět použít nechvalně známý novičok.

Je zřejmé, že Rusové jsou nejtupější a nejneschopnější idioti na planetě! Ruské speciální služby a biologické výzkumné ústavy jsou obzvláště známé svou nehoráznou nekompetentností. Důkaz:

Ukradli Britům vakcínu na covid-19, POTOM ji učinili nebezpečnou.

Idioti!

Že ano?!

Stejně jako takzvaní ruští hackeři (další kategorie Rusů, známá svým extrémně nízkým IQ!), kteří se ani nesnažili utajit hacknutí počítačů amerického Demokratického národního výboru nebo zmanipulování voleb v roce 2016. Všude po sobě zanechali rusky znějící pseudonymy. Sakra, vždyť tito hackeři snad pracovali jen během doby, kdy jsou v Moskvě úřední hodiny.

Říkám vám - Rusové jsou nesmírně tupí, nejhloupější lidé na planetě.

Zejména agenti jejich rozvědky a bezpečnostních složek, specialisté na biologické zbraně a hackeři. Pitomci. Všichni do jednoho!

Zopakujme si to společně ještě jednou: Rusové jsou hloupí! Rusové jsou hloupí! Rusové jsou hloupí!

To je velmi „vysoce pravděpodobné“!

75 komentářů :

 1. Trolové to stejně nepochopí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Petrohradská Prigožinova trollfarma to pochopí zcela jistě.

   Vymazat
  2. Vidím to krapet jinak. Putin asi nebude žádnej velkej blbec. Zachránit ho za každou cenu zkrátka musí. Považte, kdyby mu pošel nejznámější opoziční politik, který ve volbách urval neskutečné necelé 3% !!! No kdo by si nepřál tak těžkého soupeře ? Obvzlášť když horko těžko dosahujete ušmudlaných 80% jako Putin.

   Vymazat
  3. Skúsim im napovedať, možno to pomôže. Saker má ruský pôvod.

   Vymazat
 2. Skripalova kočka chcípla. Putin se nezastaví ani před němou tváří, tak nějak vyzněla původní zpráva. Pak do ní vhodil vidle jakýsi spolek pro ochranu zvířat, který prohlásil, že pošla hladem.

  To vede k otázce: jak chtěli mužíci otrávit Skripala, když neumějí zprovodit ze světa kočku?

  Jiří Jírovec

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kočku jen tak sprovodit ze světa nelze - má sedm životů!

   Vymazat
  2. Ale Novičok 2.0 je jinej a nemusí se zdemolovat Aeroflot letadlo, ani ten privátní Leerjet, tak jako museli zdemolovat ten dům Skřípalovic (kdo by pak v tom domě chtěl bydlet?).

   A navíc ten Novičok 2.0 je velmi hlučný (jak jsme slyšeli řvát Novalného ze záchodu letadla), Skřípalovic jen tiše se sesunuli na lavičce v parku...

   Vymazat
  3. Asi mám mylné informace, měl jsem za to, že Julii Skřípalové pošlo morče.

   Vymazat
  4. Putin by měl do budoucna zvážit použití Novička, dyť i ten prošlý jogurt z Lídla mé větší smrtnost

   Vymazat
  5. 8:56
   Ano ten Novičok je jiný. Byl syntetizován právě na odstranění Navalného.

   Vymazat
 3. Ano, Rusové jsou poměrně hloupí. Proč? Ne kvůli rádoby vtipným blábolům jakéhosi anonymního Sakera, ale proto, že i přesto, že pouhých 147 milionů lidí obývá největší plochu planety, přesto, že mají obrovské přírodní bohatství, ropu, plyn, dřevo, zemědělské plochy, moře.... tak jsou poměrně chudí. Na rozdíl od nás, kteří nemáme nic z toho čím disponují Rusové.
  Nemluvě o starých zemích Západu.

  Přesto se u nás najde spousta hlupáků, kteří, namísto toho aby byli na naši zem právem hrdí, závidí Rusům a chtěli by dosáhnout jejich úrovně. Co dodat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hahaha, tomuhle vtipu (7:49) se musím zasmát. "bohatý" otrok z kolonie si léčí mindrák zakomplexovaného sluhy.
   LOL

   Vymazat
  2. 7:53
   Nejsem ani otrok, ani sluha, ani zakomplexovaný, ani nežiji v žádné kolonii. Mám to štěstí, že žiji v bohaté, svobodné, krásné zemi, bez váhání by se mnou měnilo 80% obyvatel planety.
   Ostatně jen u nás, v malé ČR, dlouhodobě legálně žije cca 40.000 občanů RF, o nelegálních ani nemluvě. A ročně jich přibude cca 3.000. Kolik Čechů žije v RF? To svědčí o všem.

   Jestli vy máte nějaké mindráky, které popisujete, měl byste s tím místo přihlouplého smíchu něco dělat.

   Vymazat
  3. Ty už nejsi ani vtipný 7:49, zřejmě tě zachránili jako potrat nebo jsi po lobotomii. Třeba ti pomůže zpráva, že největší prodej aut Mercedes-Benz je právě v tom chudém a zaostalém Rusku. Neztrapňuj se zbytečně, tvůj přehled je sice ohromující, jen ti vidle trčí ze zad.

   Vymazat
  4. Dodávat není třeba nic. Jinými slovy jsi o sobě napsal, že jsi úplný vůl, nebo zpráskaný troll, popř. něco mezi tím.

   Vymazat
  5. 7:49 To je opravdu strašný blábol a proto by zadlužené usa chtěli Rusko dobít rozkrást a národ zničit. To obrovské přírodní bohatství nikdy nedostanete.

   Vymazat
  6. 7,49
   IQ menší než 40 má pořád potřebu se zviditelňovat....inu,komu není shůry dáno,zůstává obecním megablbem!!!!!!.-)))))

   Vymazat
  7. A navíc ty Rusové nemaj pro ty své chudé ani ty Food Stamps (dnes zvané SNAP, doplňková výživa - neříkalo se u nás za 1.republiky Žebračenky"?), co v Americe to bere 40 milionů, každý měsíc $120 na osobu, to se rozšoupnou, že...

   Vymazat
  8. 7:49-Poměrně chudí? Jako kdo? Stát? (Bez dluhů, s krytou měnou). Lidi? (Dojeď se tam podívat a budeš jim závidět). A že to tam místy nemají úplně vymazlené jako ve "starých zemích západu", který zbohatnul na drancování kolonií... Dodnes jsou tam stopy války. Jenom na Ukraině zmizelo z povrchu země nějakých 2.600 vesnic, prosťáčku.

   Vymazat
  9. 7.49 Rusové přežili dvě světové války , občanskou válku , Jelcinovu likvidaci hospodářství a opět jsou světovou velmocí ! Do toho Ruska si zajeďte , já tam jezdil služebně po celém Svazu a žádnou bídu jsem tam neviděl !

   Vymazat
  10. 7:49

   Pobavil jste, vy náš malý boháči. A teď hybaj zpátky k pásu, ať odvod výpalného roste ku spokojenosti kolonizátorů. Když budeme poslušně plnit plány, třeba nám příliš nezdraží "naši" vodu.

   Vymazat
  11. 7:49 Pane jo, vy máte ale ukrutně těžkej život. Závist, to je sviňa, co? Jeden má a druhej píská kudlu. A popíjet denně koktejl závisti s nenávisti... bacha, mohlo by se vám z toho.... zplošťovat oční pozadí.

   Vymazat
  12. A víš, kdo se má na světě vůbec nejlíp? Ten, kdo vykrade banku. První, druhý a možná i třetí den, než ho chytěj. Měnil by jsi s ním podle stejné logiky?

   Vymazat
  13. To ze se ty mas dobre, a celej svet se toci okolo toho ze zrovna ted, zrovna tobe je nejlip....ne znamena ze tvoje deti, vnoucata neci otroci. Myslet si ze malej stat jako je ČR, uprostred Evropy, bude na veky veku stejny....je prinejmensim hloupe.
   Je vam dobre kolik vam panickove dovoli. Pomer platu ČR vs Zapad 1:4. Uplne super.

   Vymazat
  14. Ad 8:12 - Tvůj rozhled i myšlení mi připomnělo prase ve chlívku. Hlavně že se mi daří dobře, že mi do hospodář pravidelně nažrat, žiji si jak v ráji a na nic nemusím myslet. Chrocht, chrocht ... v lednu přijde kamarád v zástěře a se zmijovkou na hlavě a pochválí mne, jak jsme pěkný a vykrmený...

   Vymazat
  15. K 7:49 - Bože, ale proč se ho dovolávat, svatá prostota čiší z Vašeho hodnocení "Rusů" a naší krásné, malé, chtělo by se říci "střediskové" ČR. V jednom s Vámi naprosto souhlasím, že naše země je krásná. Jinak na naši "svobodnou republiku" opravdu hrdý nejsem, nevím čím to bude. Asi tím, že jsem buď podle pisatele hlupák a nebo hodnotím stav a postavení naší republiky zřejmě jiným pohledem, myslím, že kritickým myšlením a vše posuzuji v širších souvislostech. Ale je to jen můj názor.

   Vymazat
  16. Fakt dobry for posluchace ceskych medii. Ani ti tu blbost nemohu zazlivat!

   Vymazat
  17. Na anonyma z 10:28.
   Jste to vystihnul. Az na to, ze tomu praseti stale kradou to co ma dostat co si zaslouzi. A tak na vaze ani tak nepribyva, i kdyz mu to stale media rikaji, jak se ma dobre. Anebo spatne, podle toho jaka huba z ktereho tabora o tom mluvi.
   Normalni clovek je politicky negramota a tak spadne vzdy tam, kam nechce.

   Vymazat
  18. Rusům stačí jeden člověk, který umí vládnout a to je Putin. Když jsem tam byl před 2 roky, na Stalina a Putina nenechají dopustit. To jsou jejich a zdůrazňuji jejich vůdci. O Gorbačovi nechtějí slyšet a dokonce jeden si odplivl.

   Vymazat
  19. 8:19
   Typický prolhaný ruský troll.
   Takže trocha faktů místo pohádek:

   Mercedes Rusko 2019......42.000 prodaných vozů
   Mercedes Německo 2019...319.000 prodaných vozů
   Mercedes ČR 2019..........7.300 prodaných vozů (podle poměru počtu obyvatel by to mělo být jen 3.000 vozů.)

   zdroje:
   https://www.marklines.com/en/statistics/flash_sales/salesfig_russia_2019

   https://www.best-selling-cars.com/germany/2019-full-year-germany-best-selling-car-brands/

   http://portal.sda-cia.cz/stat.php?m#rok=2019&mesic=12&kat=OA&vyb=ktg&upr=&obd=r&jine=false&lang=CZ&str=nova

   Jdi se bodnout, podvodníku.

   Vymazat
  20. Pouze urážky a dehonestace na komentář v;8:12, žádné argumenty jen nadávky ubohých ruskokomoušské chytry

   Vymazat
  21. 7:49 pokud by životní úroveň byla dána hustotou obydlení území, bylo by pořadí v míře hlouposti docela zajímavé. Vy jste tak hloupý, že mechanizmy vývoje světových civilizací nechápete a chápat nemůžete také proto, že o historii lidstva nic ani netušíte. Každému standardně vzdělanému, pokud myslí, musíte být směšný.

   Vymazat
  22. 8:12
   Počet občanů západních států, kteří se přestěhovali k trvalému bydlení do Ruska: Statistika k 15.11.2014
   Novější statistku si můžeš vyhledat sám.
   Německo 244662, USA 142405, VB 111275, Finsko 77665, Itálie 53649, Francie 53382, Španělsko 45935, Kanada 32107, ČR 8492, SK 4521. Půlroční přírůstek z Německa v průměru 10500, z USA 3400.
   Takže kolego, k počtům z r.2014 si za Německo přidej cca 120000, za USA 42000.
   Počítám, že to bude z Německa i více, vzhledem k ovládnutí Německa migranty. Tobě vzkazuji, aby ses nedožil doby, až sám budeš chtít do Ruska, a rusové ti řeknou akorát, sorry. Řeknou ti to jazykem, který v současné době preferuješ, abys jim porozuměl a necpal se do jejich krásné a bohaté země. BLM Amerika tě přivítá s otevřenou náručí. Budeš dobrá přísada do kompostu.

   Vymazat
  23. 12:06
   Kolego, myslím že se pleteš. Na co by rusové složitě dováželi hotové mercedesy do Ruska? Oni jim tam nemčouři rovnou postavili celou fabriku. Postaraly se o to sankce. Skutečně, kdyby nebyly, Putin by si je musel vymyslet. Víš, jaký to má dopad? Kromě aut Rusové těží i z DPH a ostatních daní, které v Rusku zůstávají. Víš co to znamená ekonomicky? Že konečně západ krmí Rusy a ne naopak. Není to jediná fabrika na auta, je jich více. Putin jen dal několik hektarů půdy, a západ ZA SVÉ vše postavil a ještě tam platí daně. Ne, kámo, nemají žádné daňové prázdniny, platí a rádi. Takže, bravo Putine.

   Vymazat
  24. 7:49
   Na rozdíl od západu si Rusové netisknou pardon kvantitativně neuvolňují dolary nebo eura. Rusové žijí z toho, co si vydělají. Nemají také žádné dluhy zato hromady zlata a jiných drahých kovů. Západ již vše prožral. Teď by rád sežral i to, co patří rusům, ale narazil. Rus jen tak nic nedá. Tady by museli kluci američtí bojovat. Ale jim se nechce umírat. Tak místo sebe pošlou za ně bojovat tebe. Doufám, že jsi dost mladý ročník a ještě to stihneš a užiješ si ruské pohostinství, jak němčouři u Stalingradu. Zatím co si tvého bytu a ostatních věcí tvé vysoké životní úrovně budou užívat migranti. Ale co bys pro své západní kamarády neudělal, že?

   Vymazat
 4. S titulkem lze jen souhlasit a to do písmene.
  Konečně tady padla pravda o Rusku

  OdpovědětVymazat
 5. 7:53
  Proč zakomplexovaný, vždyť napsal o Rusku pravdu,to vy jen zběsile reagujete na jakoukoliv kritiku Ruska podobě tak jak všichni tady.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale ty to pleteš. To přece není pravda, ale propagandou vygenerovaná pomluva a lež. A ty ji tu šíříš, věřím, že ve svém volném čase, místo toho, aby ses věnoval něčemu užitečnějšímu. Například sebevzdělávání, studiu moderní historie, studiu politologie či studiu obrany proti manipulačním technikám a pod. Potřebuješ to, věř mi.

   Vymazat
 6. Kdo si vzpomene na zasedání G8 v Austrálii, tam už se Rusko dělilo. Proto Putin nevěří Západu.

  OdpovědětVymazat
 7. Nejchytřejší jsou západní poskoci USA , když jistý Áda šel hledat štěstí do Sovětského svazu . Ono okrádat celou zeměkouli a pak se chlubit jak jsou bohatí a kulturní nikam nevede , snad ano, jen nazpátek odkud přišli.

  OdpovědětVymazat
 8. 7:49- no a to je právě to. My ani staré země západu tohle všechno nemáme. Kde to potom teda asi bereme? Proto jek píše 7:53

  OdpovědětVymazat
 9. „Jedna lež každých 30 vteřin.“ Hampl upozornil na video popisující likvidační praktiky redaktorů České televize

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020091612522721-jedna-lez-kazdych-30-vterin-hampl-upozornil-na-video-popisujici-likvidacni-praktiky-redaktoru-ceske/

  „Směřujeme k totalitnímu pohodlí.“ Advokátka Hamplová bije na poplach
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020091512521125-smerujeme-k-totalitnimu-pohodli-advokatka-hamplova-bije-na-poplach/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:30
   A zase ČT, další pokus promluvit jediný pravdivý subjekt u nás, máte to marny, marný,marnÿ.

   Vymazat
  2. 12:45
   Čeština je tvůj nepřítel a slovosled je peklo!!!!! 🤣🤣🤣🤣

   Vymazat
 10. A to jste ještě zapomněl na ty tři skoro otrávené ricinovým olejem: Novotný - Hřib - Kolář, ti jsou také ještě pořád na živu.

  OdpovědětVymazat
 11. A coz takhle chytre vylejt se spinavou vodou z vanicky i dite.
  Pristihli ze kandidatka na vicepres. USA, K.Harris mluvila o Sve aministrative po zvoleni.
  Coz neni nic noveho pro mne ,ze Biden odstoupi,/neco penez to bude stat/, co nejdrive po zvoleni.
  Uz samo zvoleni Bidena ukazuje na americany a lecos.
  A kam je povede vlada bohacu, kteri plati v stovkach milionu jeho "zvoleni"..A vlastne koho.
  Ale to neni zdaleka vsechno.
  Budouci presidentka je udajne pro zruseni hranic , spolu s nastolenim pouze vlady korporaci,bank a Wall St.
  Pujde tedy o zruseni vlady uplne jako priklad pro
  ostatni svet ? Mluvi se o tom jiz dlouho.
  Tak treba kazdej z Mexika a neni jich malo ,si odejde do USA..Z cele J.Ameriky,potom dalsi a dalsi a budou hned obcani..
  A co se stane s celym ditetem vylitym na podlahu ? Nebo jinam ?/ Tedy ditetem USA/.

  OdpovědětVymazat
 12. Ano otrok vysněného západu, študovany otrok neví co je kladivo, ani hřebík který by si před deštěm ani neschova,a čuči co to na něj pada.Rusi mají aspoň zemlianku

  OdpovědětVymazat
 13. Když se někdo vykadí na ulici v Rusku, tak to je znak barbarství a zaostalosti. Ale když se někdo vykadí na ulici v USA, tak to je sexy a in. A Havloidi potom už nekadí nikde jinde než na ulici.

  OdpovědětVymazat
 14. bohaté a svobodné zemi, která je vykradená v područí EU. Co to je za klauni tohleto? Souvislosti mu unikají, jak malému děcku, protože si vůbec neuvědomí, že RUsové jezdí dělat do zahraničí stejně, jako naši do Německa. Vyplatí se jim to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za prací nebo studovat vycestovalo v roce 2019 z RF 75.000 občanů, nejvíce do :
   Kazachstan
   Uzbekistan
   SAE
   Čína
   Německo
   Turecko

   Do RF přijelo za prací nebo studovat v roce 2019 údaj FSB/ 2.500 000 osob, nejvíce z :
   Uzbekistan 900. 000
   Tadžikistan 500.000
   Kyrgyzstan 250.000
   Ukrajina 160.000
   Kazachstan 100.000
   Čína 50.000
   Německo 10.000
   Turecko 10.000
   Itálie 10.000
   USA 4.000
   Británie 4.000


   Vymazat
 15. Ale přece všichni víme, že například Navalnyj a další supercloumáky prezentované v mediích je přitroublé divadlo. Řada scén se možná i vyrábí v Hollywoodu na politickou zakázku, a pak se pouští do medií v podobě šílených videí. Lidi dnes zblafnou všechno, už je nadlidi a media mají na úrovni ovcí, akorát jazyk, jako dorozumívací prostředek nám zatím zůstal -ještě nebyl nahrazen bečením. Nějaký Navalný - měsíc předtím se žvanilo o ricinu, který měl otrávit pitomce Koláře - vždyť už je to fraška tak pitomá, že na divadle by na to nikdo nešel, škoda vstupného. To jen ten internetový blafuňk se tím uživí. Přestane se žvanit o Navalném, vynoří se jiný extra žvást - a zas se kolem toho budou hemžit nadržení čtenáři. Dokolečka -dokola.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně připomenutí - ricin z Caricynu. Ten prostředek blb z Rep konzumuje každý den ve velkem. Proto tak skvěle pripomina prase na krmniku.

   Orinoko

   Vymazat
 16. Autor clanku se uz ze zoufalstvi ukaji v ironii, kterou prispevatele zde zcasti nepochopili.
  Nejakeho Sakera mame na haku. Jeste chybi, aby o buzerantech, pedofilech a deviantech v USA prohlasil, ze jsou ze vsech nejchytrejsi.
  Jsou jenom nejmocnejsi, pokud si ve svete nenakradou na suroviny a zbrane. Zatim jim to slo. Bude to ale stale tezsi ostatni donutit, aby jim vydali penezenku.

  OdpovědětVymazat
 17. O tom, jak je ruský národ hloupý nám napsal dvoudílné dílo TGM - Rusko a Evropa. Nevím, proč se TGM naučil rusky, proč se stýkial s popředními ruskými spisovgateli ( na filmy podle jejich románů často čumíme na ČT). Ano, nebyl příznivcem carského režimu ani listopadové revoluce, ale byl to on, který napomenul a usměrňoval válečnické choutky velení českých legionářů, když se skoro po 3 roky "odsouvali" přes Sibíř z Ruska domů - pro ně neskopnčila válka jako ostatním na ruské frontě v r. 1917, ale některým až v r. 1920. A že s českými legionáři se ztratil i ruský zlatý poklad a že se pak stal základem pro zřízení jejich banky - Legiobanky - u nás, je obecně známo. A že také většina mužstva nesouhlasila s válkou proti popřevratovému Rusku také víme a že pro vzpouru mužstva proti takové špinavé válce spáchal sebevraždu "plukovník" Švec. Víme také, že na stranu revoluce se přidal i Jaroslav Hašek, ale nevíme, co bylo se Švejkem.

  OdpovědětVymazat
 18. Saker sám sobe. Už delší dobu je vcelku nezajimavy. A neplatí to jen o nem.

  Orinoko

  OdpovědětVymazat
 19. Pokud bych měl hodnotit ruský národ, tak je dětinsky naivní a líný pracovat, rozhodně není hloupý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusové nejsou ani naivní a už vůbec ne líní! Byl jste teď někdy v Rusku? Jen to co je prezentováno u nás: Krymský most za tři roky, dálnice Petrohrad Moskva, dálnice Tavrida, zcela nová síť silnic a dálnic v centrálním Rusku, Tatarstánská města, jako Ufa.... naivní jsme byli my a když jsme procitli, bylo už pozdě. tak si tam zajeďte a pak hodnoťte, vy rozšafný tatíku z IV. cenové..

   Vymazat
  2. Danny omyl, nehodnotím co postavil stát, hodnotím lenost obyvatel kteří opravdu dělají jen co musí a stojí s nataženou rukou a čekají co jim stát dá, nakonec je to vidět ve městech a vesnicích kde nejsou schopni ani v nejmenším kultivovaně žít a starat se o své okolí, zahrady ,pozemky. Kdyby nebylo milionů zahraničních dělníků kteří pozvedli RF z bahna, nebylo by se čím chlubit ani v rámci státních zakázek. Znám RF velmi dobře, pracuji tam více jak 30 let zejména od Uralu do Vladivostoku.

   Vymazat
  3. Snad jim to tam nezvelebuji ukroboti... To by bylo poněkud kach.

   Orinoko

   Vymazat
  4. To povídejte babičce. Když je tak nenávidíte, pak peníze nesmrdí? Nebo jste ve funkci rezidenta?

   Vymazat
  5. Pro 15:24 Co postavil stát? Nic. Všechno postavili lidé. Ruští lidé. A jestli něco zahraniční dělníci, tak nikoliv zadarmo, ale za peníze ruských lidí. Blábolíte nesmysly! Rusové si žijí po svém. A jsou spokojení. Ve městech i vesnicích. nejen vy, ale i já byl v Rusku. A na rozdíl od vás třeba i v Gruzii. To je teprve bída. Ono nemusíte nikam daleko. Stačí vyjet pár kilometrů za slovenskou hranici na Ukrajinu. Tak nechte Rusy v klidu. Pracují pro stát a od státu tedy něco očekávají. To je v pořádku. ne? My máme etnikum+ statisíce dalších, co vůbec nepracují a stojí s nataženou rukou a "státe dej." Fotografie Chanova jsou na IT a to je ráj proti Předlicím v Ústí nad Labem. Takže klídek. Znáte to biblické o té třísce v oku a trámu ve svém?

   Vymazat
  6. 15:24 Víte není pro každého důležité stále mít spousty pitomostí a předvádět se jak komedianti. Mít všechno zančkové a super za cenu zničení přírody.

   Vymazat
 20. Nadpis článku s vykřičníkem je stupidní, možná v originálu je OTAZNÍK,pak by to byla ironie,kterou je třeba umět pochopit.Ale spíše je to fakt jen stupidní a tomu až na výjimky odpovídá diskuse "telat,jalovic a mladých volů ".Ono bude všechno jinak,jak říkal rabín L "o w i ,že to je největší moudrost k jaké v životě dospěl.V ří dicich strukturach RF je dost diletantismu,to bezpochyby ale ještě více je tam tzv.zradců,kteří v cizím žoldu připravují změnu poměru ve prospěch demokracie a svobody ale jen pro ty co budou u lizu.No nic nového,takových pokusů už bylo a ještě bude...Sionisti přitvrzuji

  OdpovědětVymazat
 21. A který národ je nejchytřejší? Američané ani nejsou národ je to směsice neidentifikovatelných ras, která na úkor celého světa zbohatla na všech válkách, které probíhali mimo území USA, vykradli světu nejlepší mozky a nyní machrují. Naštěstí je zde Čína, její historie nás poučila, že Číňané jsou nejchytřejší národ. Kde byla ČÍNA před 50 lety? A nyní předstihuje ty hloupé Američany po všech stránkách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amerika -jistá v zádech dýka, hrobařka míru, a světový rozesírač - tatrane.

   Vymazat
 22. https://beforeitsnews.com/weather/2020/09/greg-hunter-man-made-weather-engineering-killing-us-all-bill-gates-cv19-tied-to-destructive-climate-engineering-dane-wigington-2447427.html Středa 16. září 2020 0:21
  „Lidé se musí sjednotit v boji proti klimatickému inženýrství, protože nás všechny zabíjí , ničí ozonovou vrstvu. To uvolňuje obrovské sluneční záření, a to zabíjí stromy shora dolů. Tyto částice jsou elektricky vodivé a vytvářejí mnohem více suchého blesku, který zapaluje více požárů. Tyto materiály, částice hliníku, baria a stroncia, jsou zápalné, což znamená, že jsou hořlavé. To znamená, že pokrývají lesy ze všech myslitelných směrů. Klimatické inženýrství je problém, který je třeba uznat, pokud jde o dravost, kterou tyto požáry hoří. “ Prošli jsme recenzovanými studiemi, že CV19 byl nalezen na atmosférických částicích. Když se podíváte na uniformitu toho, jak se to šíří po celém světě, muselo se jednat o aerosolovou disperzi. Bylo to příliš uniformní a šířilo se to příliš rychle. . . . Nemůžete se skrýt před nutností dýchat vzduch. Pokud se to rozptýlí, jak se před tím schováme? Máme tyto postavy spolupracovat, a jaký obrázek to maľuje? Toto je válka o počasí. Je to biologická válka a je to totální útok. . . . Ti, kteří jsou u moci, již dlouho uváděli, že na planetě je příliš mnoho lidí. . .

  OdpovědětVymazat
 23. Pane Bože náš na nebesích,
  tolik lidí ztratilo smysl pochopit čistou křišťálovou ironii ...

  OdpovědětVymazat
 24. Saker nikomu timto clankem neposlouzi, i kdyz je to ironie. Nadavat Rusum, kteri zachranili Evropu a budou ji muset zase zachranovat je padousstvi.
  Tentokrat zustanou, aby se nemuseli znovu branit Adum, Stoltenbergum, Mattisum, Macronum, megere z DDR Merkelove, co jim lezla do rite za CCCP a ted do nich kope.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak je možné, že existuje někdo, kdo nepozná průzračně čistou ironii. Asi je pravda, že dobrá sranda je jen pro inteligentní.

   Vymazat
 25. posledný odstavec mal vyzerať takto:
  Zopakujme si to společně ještě jednou: Rusové jsou hloupí! Rusové jsou hloupí! Rusové jsou hloupí!
  Alebo je to presne naopak? A hloupí sme my čo veríme bájkám o novičoku?
  To je velmi „vysoce pravděpodobné“!

  OdpovědětVymazat
 26. Kdyby to nebylo k vzteku a k pláči, výborně bych se pobavil. Děkuji autorovi za nádhernou ironii

  OdpovědětVymazat
 27. Na nás nikdo nemá, jsme ochotni za svobodu a lidská práva bojovat do poslední kapky krve, proto jsme odhodili to rouškové mámení a svobodně bumbáme jedním brčkem. Nás nikdo nezotročí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20.47 A dáte si potom také "grupáč", frajeři?

   Vymazat
  2. 23:37 Je mi líto, že jste nepochopil ironií. Příště se polepším 20:47.

   Vymazat
 28. Viry jsou Kamarádi, neboť provádí detoxikaci našich buněk a omlazují tělo!!! Navíc nejsou infekční!!! Kolik vědátorů provedlo tzv. Kochův test??? Chytrý ví, blb papouškuje nesmysly... To stejné platí o Rusku!!! Ruská vakcína obsahuje modifikovaný vir, který posiluje imunitu!!!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.