Reklama

pátek 11. září 2020

Spojeným státům a jejich ústavě zbývají už jen dva měsíce

Paul Craig Roberts

11. 9. 2020    paulcraigroberts
Bob Woodward píše, že Trumpův ministr obrany generál James Mattis hovořil s ředitelem Národní zpravodajské agentury (NSA), o potřebě zbavit prezidenta úřadu. Generál Mattis řekl, že Trump je „nebezpečný. Je nekompetentní“. ZDE Je to totéž, co generálové a CIA říkali o prezidentu Johnu F. Kennedyovi.
Když generálové a CIA řeknou, že prezident je nebezpečný a nekompetentní, míní tím, že je nebezpečný pro jejich rozpočet. Slovem „nekompetentní“ míní to, že není studenoválečníkem, který bude až do obludnosti zveličovat nepřátelé Ameriky s cílem udržet tok peněz do vojenskobezpečnostního rozpočtu. Tím, že tito lidé slouží dodavatelům zbraní místo toho, aby sloužili své vlasti, končí svou kariéru jako lidé velmi bohatí.

Oba Kennedyové i Trump chtěli normalizovat vztahy s Ruskem a přivést ze svévolně vyvolaných válek v zámoří americké vojáky zpět domů.

Bratry Kennedyovy zabili, aby je zastavili.

Aby zastavili Trumpa, zkonstruovali Russiagate, impeachgate a řadu dalších divokých a nepodložených obvinění. A presstitutky tato obvinění opakovaly, jako by šlo o svatou pravdu, a žádné z těchto falešných obvinění nikdy nevyšetřily.

Tyto pokusy odstranit Trumpa k úspěchu nevedly. Poté, co v řadě zemí vyvolali barevné revoluce, v nichž byly svrženy cizí vlády, pozornost se nyní přenáší na Trumpa. A listopadové volby nebudou volbami. Bude to barevná revoluce“

https://www.paulcraigroberts.org/2020/09/08/democrats-have-planned-a-coup-if-trump-wins-reelection/ and https://www.craigroberts.org/2020/09/10/the-democrats-are-fronting-for-the-cia-deep-states-color-revolution/ .

V procesu zániku naší země jsme dospěli k bodu, kdy prostá prohlášení a zřejmé pravdy se stávají neuvěřitelnými. Jak dokazuje řada pečlivě zdokumentovaných knih, jsou americká média už od roku 1950 řízena a kontrolována CIA. Takže tato média už nepřinášejí novinky a zprávy, přinášejí vysvětlení těchto zpráv a události, jak je podává Hluboký stát. Což zaručuje, že skutečné zprávy a události zvolenou agendu nenaruší.

Německý novinář Udo Ulfkotte napsal knihu Koupení žurnalisté, v níž dokazuje, že CIA kontroluje a řídí i tisk evropský.

Pro vysvětlení: Existují dvě organizace CIA. Jednou je agentura, která kontroluje světové události a snaží se tvůrcům politiky poskytovat více či méně přesné informace. Organizací druhou je pak ta, která má na starosti operace skryté. Ta popravuje lidi, včetně amerického prezidenta, a svrhává nespolupracující cizí vlády. Prezident Truman poté, co opustil svůj úřad prohlásil, že udělal velkou chybu, když když toto oddělení CIA pro skryté operace povolil. A dodal že šlo vlastně o druhou vládu, která ovšem nebyla nikomu zodpovědná.

Prezident Eisenhower s tímto názorem souhlasil a ve svém posledním projevu k americkému lidu varoval před rostoucí a nezodpovědnou mocí vojenskobezpečnostního komplexu.

Prezident Kennedy si tuto hrozbu uvědomoval a řekl, že „rozbije CIA na tisíc kousků“. Než tak ale mohl udělat, byl zavražděn.

Pro CIA by bylo hračkou zbavit se Trumpa, ale „osamělý zabiják“ byl použit už příliš často na to, aby v něj ještě někdo věřil. Jeví se tedy schůdnějším s dopomocí falešných obvinění, která CIA rozšíří do amerických i evropských médií, svrhnout Trumpovo znovuzvolení prezidentem. Nu a poté, co se tak stane, využije se Antify, hnutí Na životě černých záleží a presstitutek k podnícení rasové války. CIA pak do nastálé vřavy vjede na bílém koni a lidé se jí podrobí.

Velmi málo lidí takovémuto scénáři uvěří, dokud se nestane skutečností.

Vybral a přeložil Lubomír Man

19 komentářů :

 1. Pochopil jsem to tak, že majitelé FEDu "demokraticky" přebírají USA?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozumíte tomu špatně. Na podzim budou v Americe volby a vítěz bude v lednu inaugurován. Pan Roberts už se ve svých 81 letech regulérně zbláznil.

   Vymazat
  2. 7:39 Pan Roberts má naprostou pravdu to co se děje v usa je zatím jen předehra.

   23:51 Souhlas a zločinci co si říkají demokraté.

   Vymazat
  3. Ani jeden nemáte pravdu.
   Moc přebere kandidát CIA, takto hluboce zakonspirované pobočky FSB, dříve KGB. :)

   Vymazat
  4. 7:39
   To ovšem záleží na tom, kdo vyhraje? Pokud vyhraje dementní Bidet, tak to určitě proběhne podle vašich slov.
   Pokud ovšem vyhraje Trump, tak zřejmě nikoli, protože bestie Clintonová nedávno vyzvala Demokraty, aby v žádném případě neuznávali volební porážku.
   Co si pod tím máme představovat? Státní převrat? Revoluci? Svržení legálně zvoleného prezidenta?

   Vymazat
  5. 23:51
   FED nemusí nic přebírat, protože USA už dávno vlastní. ;-)

   Vymazat
 2. snaha prebrať celú Zem

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 4. Doba asi nazrála. V našem starém filmu, myslím že to bylo Smrt krásných srnců, také jako dnes rostlo mnoho hřibů a děti byli nadšené a nechápali maminku která plakala.
  Když takto rostou hřiby přijde zlá doba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:26
   S těma hřibama to asi bude pravda. Protože od té doby, co v Praze na radnici vyrostl Hřib, to s Prahou jde od desíti k pěti. :-DDDDD

   Vymazat
 5. Pánové, přece poslední slovo kdo bude prezidentem USA má Vláďa Putinů. Co tak udělat dotaz na administrativu Kremlu a máte to na 100% .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Putin odpoví něco v tom smyslu, abyste se podíval na film Byl jednou jeden král ... A kolik lidí to pochopí?

   Vymazat
 6. Vyvraždili původní obyvatelstvo (indiány), teď nastává jejich zkáza!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Však nebylo oč stát, ti ušmudlaní kočovníci by zašli dřív či pozdějc.

   Vymazat
 7. Trump nebyl ještě zavražděn nejspíš proto, že stojí na straně té tajné části CIA, pro kterou jsou vraždy denní chleba. P.K.

  OdpovědětVymazat
 8. Emericka VRSR prede dvermi. 100 let po te ruske. Ani tam nepotrebuji zadne Trocke a Leniny. Vystrileji se sami.

  OdpovědětVymazat
 9. S Paulem jsme (jen) 2 Americane, co maji zdravy rozum. Ale - podle Cechu KGB je to nejhorsi organizace na svete, zeptejte se treba Cibulky! A za ni hned STB.Takze proti celemu ceskemu narodu rikam: ZA VSEMI ZLOCINY VE SVETE HLEDEJ cia! Zadna KGB,STB,ale CIA!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:27
   Moudří Češi toto už dávno vědí a blbce o tom nikdo nepřesvědčí ani párem volů. ;-)

   Vymazat
 10. Roberts ma distanc v US mediich a boji se vycestovat, protoze by ho nemuseli pustit domu zpatky.
  Obraz zeme neomezenych moznosti, obdivovane omezenymi blby po celem svete!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.