Reklama

neděle 6. září 2020

Trump nařizuje zastavit protibělošskou diskriminaci praktikovanou vládními úřady USA

Paul Craig Roberts

6. 9. 2020   paulcraigroberts
Tatáž rasová diskriminace proti příslušníkům americké bílé většiny a zvláště proti její mužské části je v jistých oblastech USA praktikovaná též v korporacích a na univerzitách. Tento proces, zbavující americké bělochy jejich sebeúcty, nabírá stále víc a víc na síle. Bílí Američané mají už dnes tak málo hrdosti, že se v rasovém smyslu nechávají ponižovat tak, jak by to má generace nikdy neunesla.
„Americký první černošský prezident“ inicioval protibělošskou rasistickou politiku utrácením peněz daňových poplatníků (což byly většinou peníze Američanů bílých), na přesvědčování všech bílých zaměstnanců federální vlády o tom, že jsou rasisté a musí proto platit odškodné. Dovedete si představit větší idiocii než byla ta, když američtí běloši zvolili rasistického Obamu prezidentem?

Udělají snad totéž i teď a zvolí viceprezidentkou Kamalu Harrisovou? To by si snad místo toho měli hned nechat proříznout hrdla.

Zde je Trumpův rozkaz anulující Obamovu rasistickou politiku:

https://www.whitehouse.gov/wp-content/uploads/2020/09/M-20-34.pdf

A další detaily jsou zde:
https://www.breitbart.com/tech/2020/09/04/partys-over-trump-orders-purge-of-critical-race-theory-from-federal-agencies/

https://sputniknews.com/us/202009051080373804-trump-reportedly-shuts-down-anti-american-trainings-based-on-idea-of-systemic-racism-in-us/

Překlad: Lubomír Man

33 komentářů :

 1. BLM = BÍLÍ LIDÉ, MYSLETE!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ia zero muzicant, tečky se prý nepíší co by výhružka v rámci výrazových prostředků ale jako formu projevu na rozdíl slabikářových beru

   Ale rasismus jsemzaznamenal před půl stoletím ti dva debilní blonďáci. Na škole cca 1000. postižených 500v pomocný kdysi :-))) talmudistkou děti nejsou lidé křivdy zapomenou. Dostatečné znalosti 4, všechny a zkoušely vybraně až někdo něco nevěděl zrůdičky za 5. Hrozná víra až kriticky s květy života, a nějak se mi se sociopaty státní správy už tenkrát protočili oči

   Smazat
  2. 3:20 No páni! To je sdělení. Buď jste tomu měl věnovat trochu víc času nebo vůbec žádný.

   Smazat
  3. Pro 9:33, připadá mi že se ten dotyčný vzbudil a neco ze sna zadrmolil. Také se snažím a nechápu. 6e jsem zaznamenal rasizmus i z druhé strany mne na začátku překvapilo a pak jsem také postřehl, že některá etnika mají snahu odpovědět na kritiku obviněním z rasizmu. No čož, lépe již bylo a za mých řadu desetiletí života je trend sestupný.

   Smazat
  4. Jo - ten duševně nemocný blábol, co nemůže v noci spát, se ve tři hodiny ráno vzbudil, a hurá k PC! Psát bláboly! Asi na něj ve snu vystrkovaly drápy nějaké obludy ( prášky, alkohol?) tak se z toho musí vypsat. Ona osamělost je hrozná. Jen TV - PC - vstát z postele, obléknout se, občas něco žvejkat, svléknout se, zase vlézt do postele a tak pořád dokola? V každým případě je ten vejžblecht (3.20) naprosto nesrozumitelnej.

   Smazat
  5. Díky uklidnily mne vaše reakce, taky jsem 3:22 četl 3x....

   Smazat
 2. USA způsobily ve světě spoustu utrpení a budou za to muset zaplatit !

  OdpovědětSmazat
 3. Jako předvolební trumf je to dost dobrej tah. Určitě si tím nažene nějaké další bodíky na toho dementního Bideta. ;-)
  Jen pevně doufám, že má Trump dost dobrou ochranku, protože za tohle ho budou fanatičtí levičáci nenávidět ještě víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fandit někomu z té degenerované vládnoucí "elity" USA vyžaduje dílem mentální postižení hraničící s nedostatkem pudu sebezáchovy !! Čím dříve skončí polofašistické USA, tém dříve bude na světě bezpečněji !!

   Smazat
  2. 1:51 Když jako "fanatické levičáky" označujete ty, kteří se snaží získat pro sebe výhody frázemi o boji za lidská práva, tak jak je to u nás? Kdo se pod praporem boje za svobodu, demokracii a lidská práva dostal k moci aby si privatizoval (=rozkradl) majetek, vytvořený předchozími odpornými "potlačovateli jejich práv"? Kdo u nás boří pomníky a znásilňuje historii? Není to zvláštní, že principiálně stejné chování je u nás ryze "pravicové", ale v USA je to prý "fanaticky levicové". Jsem z toho volajaký zmetený.

   Smazat
  3. 1:51 totální nepochopení situace a základních pojmů... to co probíhá v USA nemá s levicí vůbec nic společného. Levice v tomto vůbec nefiguruje. Je to od počátku bezskrupulozní boj mezi dvěma křídly pravice, ultrapravice,pro zájmy amerického Deep Statu, jeho korporace, bankstery a jejich sluhy a poskoky... kteří ve svém zájmu využívají všechno a všechny,včetně zneužívání části nevědomého davu... žádná levice, ale fašistická ultrapravice...

   Smazat
  4. Tonda 8:44
   Opravdu si myslíte, že Rotschildové, Rockefellerové, Soroš, Gates, Bezos a další budou svrženi? :-DDDDD
   To jsou totiž skuteční vládci nejen USA, ale celého světa. Odjakživa totiž platí, že ten kdo má kapitál, ten má moc. A politici jsou jen figurkami na šachovnici majitelů toho kapitálu.;-)
   Už od dob založení USA tam žádný prezident ve skutečnosti nikdy nevládl, jen plnil příkazy. A pokud je nechtěl nebo přestal plnit, tak ho zlikvidovali. Jako zastřelili třeba Kennedyho nebo politicky zlikvidovali Nixona. A nebo teď ženou do ulic levičácké a barevné bojůvky proti Trumpovi, protože ten není "jejich" a neposlouchá příkazy. ;-)

   Smazat
  5. Pro 08:52, předchozí systém byl ve srovnání s dneškem asi hodně pravicový, zásady jako "kdo nepracuje ať nejí" a případné hodnocení lidí, kteří nepracovali jako "příživníky" to potvrzuje. Ovšem dnešní systém není ani levicový, ani pravicový. Je to zmatení smyslů- když nesplácíte dluhy jdete do exekuce a přijdete o vše a na druhé straně se pěstují skupiny parazitů, kteří jsou podporováni a přímo vedeni k parazitování. Důvod té první skupiny chápu, jde o to zastrašit pracující většinu aby byla poslušná a hrála podle nastavených not a bezdomovci plní úlohu odstrašení. O účelu té druhé, pěstěné skupiny parazitů nemám jasno. A jak zde v diskusi již padlo, jenom dělají co jím je umožněno a já s tím plně souhlasím. Zde nejspíš ani systém nemá jasno.

   Smazat
  6. 12:54
   Já jsem ve svém komentáři ale nikde nepsal, že by v USA o moc nějak soupeřila levice s pravicí. Ti levičáci, kteří tam teď řádí v ulicích, jsou jen v roli užitečných idiotů jedné ze dvou soupeřících mocenských skupin.
   Přičemž původně pravicově se proklamující Demokraté se v posledních dekádách zaměřili na lov levicově orientovaných voličů, zatímco původně levicovější Republikáni dnes loví v pravicových vodách.
   Ale cíle obou skupin jsou stejné: Moc a zisk. V tom máte pravdu.

   Smazat
  7. Pane Kubrt a mnoho dalších, kdo jsou tam ti levičáci. To jsou přece zdegenerovaní parazité co jim dochází many. Tohle si tam vypěstovaly ti lidumilní liberálové. Levice přece vždy usilovala o sociální změny a ne o bezbřehé parazitování.

   Smazat
  8. 17:09
   V dnešní době se však bohužel mnoho lidí neorientuje v termínech a pletou si levici s levičáctvím.
   Dnešní tzv. "liberálové" však už vykazují víceméně znaky levičáctví.
   To je takovej dost výraznej posun, když se ze včerejších pravicových demokratů v rámci "společenské poptávky" a honbou za voliči prakticky stávají levičáci.
   Třeba v Německu už pravice prakticky přestala existovat, protože Angela z původně pravicové strany CDU udělala regulérní levicovou až levičáckou stranu, která je v mnoha směrech ještě levicovější než tamní komunisti ze strany Die Linke.

   Smazat
 4. Je to politika " od pangejtu k pangejtu" a nebude fungovat.
  P.S. Nerozumím názoru pana 3:20, snad šlo o školní šikanu a špatné známky.

  OdpovědětSmazat
 5. Biden: Nevim co je to za dohodu, ale mela by se zrusit. Creepy Joe je idealnim protivnikem Donalda. To se jeste pobavime!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, nevím, příjde na to kdo navleče toho maňáska na ruku. Možná se moc smíchy nedopopukáme.

   Smazat
 6. já myslím, že kritizované názory i ty v článku propagované jsou jasně rasistické a protiženské, kdopak se asi zajímal o ženské sebevědomí po celé staletí - bez ohledu na barvu kůže žen? všechno to jen prohlubuje rozpory ve společnosti,.

  jo a hloupost je i příběh o prvním černošském prezidentovi, Obama byl přece mulat se stejným podílem krve afrických černochů a amerických bělochů... jen ta kapka krve amerických barevných v něm nebyla. v jeho barvě to nebylo. byl posedlý protiruskou nenávistí ale snažil se udělat něco dobrého i pro své občany - zajistit zdravotní pojištění.

  Trump se snaží nerozpoutat válku,obchodům nesvědčí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomeňte, že paní Obamová byla neteří rabína... Obama tedy splnil přijímací podmínky; na IQ ani na poctivosti nezáleželo a nezáleží... záleží NA POSLUŠNOSTI - mysleli za něho jiní...

   Smazat
 7. Tak správně Trump musí vyhrát ten počuraný bidet prohlásil že žárovku vymyslel černoch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... a ČERNOCH taky vynalezl telefon. Jeden konec drátu si strčil do (_!_), druhý konec si zapíchl do ucha - A SLYŠEL LIDOVCE

   Smazat
 8. Tak dlouho USáci vyváželi nepokoje a války do jiných zemí, až dorazila barevná občanská válka k nim domů. Cítím obrovské zadostiučinění a nefalšovanou radost. Navíc nezapomenu, jak se jejich bývalý velvyslanec Schapiro pokoušel rozpoutat nepokoje i zde u nás.

  OdpovědětSmazat
 9. Šojgu promluvil o reakci NATO na návrh o omezení počtu cvičení

  Rusko navrhlo NATO snížit počet vojenských cvičení během pandemie, aby nedošlo k další komplikaci vztahů, avšak v Bruselu na tuto myšlenku Moskvy reagovali negativně, sdělil ministr obrany RF, armádní generál Sergej Šojgu.

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020090612477790-sojgu-promluvil-o-reakci-nato-na-navrh-o-omezeni-poctu-cviceni/

  OdpovědětSmazat
 10. Listopadové volby jsou o bělošství a o ničem jiném

  Ale pak najednou se tón jejich výpovědí změnil. Ano, jde o nepokoje, násilí a žhářství, ale to všechno je Trumpova vina. To rasističtí příznivci Trumpa rabují a zakládají ohně a vinu za ně pak svádějí na černochy.

  Útok proti bílým se neomezuje jen na USA. V Anglii např. vzniklo nové černošské hnutí, jehož vůdce prohlašuje, že cílem jeho hnutí je učinit z lidí bílých otroky.

  http://svobodnenoviny.eu/listopadove-volby-jsou-o-belosstvi-a-o-nicem-jinem/

  OdpovědětSmazat
 11. Volby vyhraje Tramp a to ne pro svůj program. To už jsem psal i tomu Honolulínovi. Všechno to tam je jen zastírání problému KAM S NÍM. Parta co se tím živí už si neví rady a tak novičok a covid řádí po celém světě. Tohle jen tak nekončí. Všechno se stále zdokonaluje jen paraziti se zvrhly a degenerují. Propusťte všechny blázny, zvrhlíky, zločince a uvidíte co se bude dít. Už schází jen to.

  OdpovědětSmazat
 12. To už jsme, bílí v Evropě tu různobarevnou havěť živí.

  OdpovědětSmazat
 13. HONOLULU HONOLULU HONOLULU....

  Ovsem problem je v tom , ze jen malo lidi pochopilo poctive sociologicky problemy Cernych v Americe.

  Cerni jsou maji trochu jine zivotni hodnoty a pozaduji jine psychologicke metody v vytvareni pracovnich schopnosti. A to od kolibky, mozna ze potrebuji system s jakou si socialni pakou sily, jenz je nenecha sklouznout zpatky do stavu lenosti a apatie.
  System je nenmuze nechat se flakat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proti lenosti a apatii funguje jedině bič. Potom nemůže nikdo nikam sklouznout. ;-)

   Smazat
  2. 3:04 Do oboru přijetí vašeho názoru nepatří příbuzní a známí mocnÿch a bohatých.

   Smazat
 14. Trumpa nemusím, ale když vidím, že i ho nahání a okopavá americký demoblok, začínám mu fandit. Hodně poučné je pozorovat, jak s ubívající preferencí hlasů, Trumpovu loď opouštějí krysyčky jeho bÿvalých politických kolegů. V politice se na morálku a kamarádství nehraje. Naštěstí Trump není nevinná, neposkvrněná panna. Tak ať si Amíci užijí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.