Reklama

čtvrtek 24. září 2020

V Evropě začínají platit muslimské zákony

Petr Hampl
24. 9. 2020   Přednáška v Litoměřicích 22. 9. 2020

22 komentářů :

 1. To bylo jen otázkou času. Když doplním část populace o tak vysoce invazivní a agresivní prvek jako jsou muslimové, tak se nemůžu divit, že si vymáhají své zákony a privilegia. V podstatě se jedná o novodobé árijce, tudíž jedny zákony pro ně a druhé pro nás. Lépe tak dají na jevo svou nadřazenost nad bezvěrci,už jenom tím, že si na území cizího státu, kde zatím jsou minoritou, prosadí dvé zákony odvozené od náboženství.To nemá chybu.

  OdpovědětSmazat
 2. A proto nesmíme brát žádné slimáky k nám pyjáti mají volební heslo čas na změnu tak tohle si můžou strčit někam.

  OdpovědětSmazat
 3. Uprchlíci zůstanou u nás, nebudeme je moci ani zavřít. Zmizí v ghettu! Publicista odhalil „špeky“ v bruselském plánu

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlici-zustanou-u-nas-nebudeme-je-moci-ani-zavrit-Zmizi-v-ghettu-Publicista-odhalil-speky-v-bruselskem-planu-638209

  OdpovědětSmazat
 4. Česko, Maďarsko, Polsko a Slovensko budou bojovat proti novému migračnímu plánu EU

  http://svobodnenoviny.eu/cesko-madarsko-polsko-a-slovensko-budou-bojovat-proti-novemu-migracnimu-planu-eu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:23 Má to vůbec cenu ? Vždyť zase na nás vynaleznout nějakou krávovinu.

   Smazat
  2. Možná by se přidalo i Rakousko.

   Smazat
 5. Pan Hampl mi vždycky naleje trochu optimizmu. Myslím že by to byl výborný ministr vnitra, jen je otázkou zda by o to stál. Na NoHovínkách je článek ze kterého je jasně poznat jak je celý státní systém v rozkladu. Krystýna Bašná obdržela podporu od nějakého fondu z SS na prosazení zákona o zveřejňování platů státních zaměstnanců které zveřejňuje na webu platyuredniku.cz a je z toho komedie. Právníci hejtmanky Jermanové jako důvod nezveřejňování k soudu zaslaly že by to ohrozilo rodinné příslušníky těch zaměstnanců a právníci Správy státních hmotných rezerv dokonce uvedly že by se tito pracovníci staly ovlivnitelnými cizí /míněno SS/mocností a vměšováním do svrchovanosti ČR. Už nás ohrožují i přátelé v ekonomice a ochraně státu. Možná by se dozvěděly, že ve skladech SSHR je h...o. EU je Spolek padlých holek a NATO je na co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže - anonyme 10.54 .-jestli se někdo usilovně zasazuje o to, aby v téhle současné naší české zprofanované senkrůvně zveřejňovaly platy státních úředníků, a všech těch krys, a parazitů, kteří se nechávají vyživovat od pracujících občanů částkami několikanásobně překračujícími jejich platy, je to špatně? Ono je špatně, že se konečně někdo nasral, využívá možností, které dal občanům zákon, a jde do toho? Protože Jermanová -... a zase to obvyklé bla bla blaf... (píšou novinky.cz - vaše americká modla -co?) Zkrátka a dobře, političtí a další parazitičtí šmejdi si musí zvyknout, že jejich šmejdovost a pobírání obřích platů bude občanům známé! Aby pochopili, až dojde k nějakým občanským nepokojům, proč k nim dochází. Aby si někdo - kdokoliv - z mých peněz za mou práci plnil svůj nenažraný pupek, a dopřával si děvky, večírky, a extravagance, mě sere oprávněně! V každém případě nestačí jenom dřepět každý den u PC, číst bláboly novinek a nadávat ve stylu.."to by se mělo - to bysme měli"... jako většina diskutujících zde, a měl byste být rád, že se našel někdo, kdo dokáže do těch sraček šlápnout - ne jenom kritizovat jejich smrad a chodit okolo.

   Smazat
  2. Anonyme 11:37 nevím kde jste získal dojem, že s tím nesouhlasím. Naopak píši, že je to známka jak je celý státní systém v rozkladu. Nesedím jen u počítače a nechodím jen okolo. Nebo podle sebe soudím tebe.

   Smazat
  3. 10:54
   Taky jsem si prohlédnul platy úředníků, jestli se nemýlim tak senátoři ji neodpověděli. Což platy jsou uvedeny asi podle pravdy. Jen mne překvapilo kolik mají ministři náměstků, někde až devět...

   Smazat
 6. Pan Hampl předvídá rozklad státní moci a ve vzniklém chaosu, že se ujmou vlastenecké strany moci a bude dobře. Bylo by to hezké, ale nejspíš se mýlí, tedy pokud budeme vývoj pouze nečinně sledovat. Probíhající „migrační vlna“, není ďábelský plán muslimů na dobytí Evropy. Je to ďábelský plán evropských mocenských struktur, na rozvrácení evropských států a národů. Ti muslimové a černoši jsou ve svých státech verbováni, převáženi přes moře, ubytováváni a zásobováni evropskými strukturami. Zločineckými, neziskovkovými, oficiálními státními i eurounijními. Tuto součinnost státních, unijních a zločineckých struktur, jednajících proti vůli občanů Evropy, nelze ani náhodou nazvat demokratickou. Jde o totalitní systém, ve kterém žijeme. Pokud se tato totalita rozpadne, jak předpokládá pan Hampl, tak moc převezmou vznikající muslimské struktury, které mají přirozenou soudržnost a jednotnost, něco jako havlova parta. Ale spíš nepůjde o nějaký rozpad, ale o plynulý přechod k muslimské moci. Ani o ni nebudou muset příliš usilovat, bude jim vnucena autory toho ďábelského plánu a všemi služebníky, kteří z toho nějak profitují.
  Takže neočekávejme, že příchod vlasteneckých stran k moci nějak „vysedíme“. To bychom se opravdu nedočkali. Budou volby, ukažme svou vůli. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak docela precizní úvaha, která je jistě již delší dobu zřejmá UVAŽUJÍCÍM lidem.
   Až na závěr. Vy se z nějakého důvodu domníváte, že budou zveřejněny relevantní výsledky?

   Smazat
  2. Domnívám se, že nepůjde o převzetí moci muslimy takovým nebo jiným způsobem, protože ti jsou jenom
   nástrojem v rukou těch co je platí a řídí. Tato řídící klika může ale muslimy tímto úkolem pověřit
   a jejich činnost řídit. Dělali by tak špinavou práci
   za tyto naše "elity" s cílem nás ovládnout.

   Smazat
  3. Pan Hampl tam v jedné části cituje jak jim za vlády Islámu bylo dobře. Je to perfektní narážka.

   Smazat
  4. Anonymní25. září 2020 14:02
   Na Vaši otázku musím odpovědět, že neznám lepší demokratické řešení. Znáte-li ho Vy, dejte vědět.
   Možná je dobře upozornit, že každá kandidující strana, má zákonné právo mít v každé volební komisi svého člověka. Ten si může místní výsledek zaznamenat a po zveřejnění Statistickým úřadem, zkontrolovat shodu. Neshodu může hlásit své straně a vedení podle přijatých hlášek, se může rozhodnout, zda bude někde žádat přepočítání lístků. P.K.

   Smazat
  5. Oldřich25. září 2020 16:05
   Muslimové a Afričané jsou do Evropy naváženi, aby rozložili evropské národy a státy. Jejich proniknutí, či nasazení do politických funkcí, samozřejmě ten proces umocní, proto se domnívám, že se tak bude dít. Např. ve Velké Británii již v politických funkcích jsou. Ale i v jiných západoevropských státech. My bychom se měli od západní Evropy oddělit a nenásledovat její osud. Snad se V4 dokáže na tom dohodnout. Volme SPD. P.K.

   Smazat
  6. 23:09 " ... každá kandidující strana, má zákonné právo mít v každé volební komisi svého člověka" - sám víte, že to ekonomicky není možné. Např. takové SPD by to finančně neutáhlo.
   Ale optám se: "Co na současném zřízení vidíte demokratického?" Možná je čas opustit setrvačnost a rozhlédnout se kolem.

   Smazat
  7. Anonymní26. září 2020 10:53
   V ekonomice to není. Ty volební komisaře platí přímo stát, něco kolem patnáctiset Kč,-. Ale přes to, je dost volebních okrsků, neobsazených příznivci SPD.
   Na současném zřízení vidím spíš prvky totality, než demokracie. Ale ta demokracie, podle mého názoru, by měla být cílem. P.K.

   Smazat
  8. Když šetřit, tak šetřit. Tomio navrhuje omezit výdaje na armádu a to se mi líbí,navíc jsou zbytečně živeny neziskovky a možná i pánům ministrům by postačili 3-4 náměstci a pojistku v Senátu pokládám za přebytečnou.

   Smazat
 7. Mělo by platit toto tvrzení: Protože dnešní EU již není ta EU, do které jsme vstupovali, nejsme tedy jejím členem !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hokarc25. září 2020 16:34
   Tak jednoduché to není. „Naši“ politici také hlasovali pro změny, které činí EU pro většinu občanů nepřijatelnou. Ale je tu možnost vystoupit. K tomu je třeba se zbavit „našich“ politiků a zvolit naše, pronárodní politiky. P.K.

   Smazat
 8. A zase to Německo ! Společnost i Evropská se vyvíjí , ale proč se germáni takto chovají ? Zase extrém ? V naší domovině se něco podobného zrodilo pod pláštěm Pirátů . Totální rozklad dosud vybudovaného společenství ! Smějící se bestie ,byl označen náš národ za Hitlera a již se zase naplňuje za zhuleným ksichtem debila v podobě VETŘELCE .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.