Reklama

čtvrtek 24. září 2020

V Řecku dochází k průlomové obžalobě členů nevládních organizací, zaměřených na pašování lidí do Evropy.


Ivan David

24. 9. 2020


„Nelegální výdaje, problémy se spravováním peněz, problémy s nedostatečnou kvalitou služeb poskytovaných nezletilým, problémy s legálností používání prostor a dodržování pravidel veřejné hygieny týkající se COVID-19.“ To vše bylo zjištěno audity prováděnými od května do června u devíti nevládních organizací a 13 různých struktur, uvedl Greek City Times s odvoláním na web To Vima.
Audity byly provedeny Národním úřadem pro transparentnost na příkaz jeho šéfa Angelose Binise. Z těchto auditů vzešlo celkem 11 zpráv, které byly zaslány po jednotlivých případech státnímu zastupitelství a ministerstvu pro imigrační politiku.„Jedná se o důležitou součást vládního vyšetřování činností nevládních organizací. Podle dodaných důkazů se očekává, že bude stíháno nejméně 10–12 členů tří nevládních organizací. Mimo jiné budou stíháni za své nelegální činy na Lesbu, kde měli usnadnit obchodování s lidmi tím, že pomohli pašerákům vyhnout se plavidlům řecké pobřežní stráže a dalším kontrolám řeckých bezpečnostních orgánů. Tato konkrétní causa vznikla po tříměsíčním vyšetřování řecké policie a Národní zpravodajské služby, kterým se podařilo získat výpovědi nelegálních přistěhovalců, aby získali informace o způsobech, jak nevládní organizace usnadňují pašerákům obchodování s lidmi prostřednictvím aplikací pro zasílání zpráv.“


Dále řecká policie nadále zaměřuje své vyšetřování na žhářství migrantů ohledně tábora Moria. Odhaduje se, že se na vypálení tábora před dvěma týdny podílelo nejméně 20 lidí. Šest Afghánců je ve vazbě, dva z nich jsou tzv. „nezletilí bez doprovodu“. Je zdokumentováno, že uprchlíci opouštěli tábor spořádaně ještě předtím nebo zároveň s tím, jak požár vznikl. Proto také – díkybohu – nedošlo k úmrtím a škodám na zdraví. I tady se dle očitých svědků mluví zatím neoficiálně o podílu NGOs na organizaci „likvidace tábora Moria“.
„Policie také sleduje pohyby nelegálních přistěhovalců, kteří pokračují v násilných akcích na ostrovech v Egejském moři“, končí článek na Greek City Times.


Většina těchto nevládních organizací je německá. Bohatě je sponzorují například německé církve. Proč, to ví jen Bůh. Je ale jasné, proč zejména Německo tlačí na přerozdělování migrantů – je to prostě byznys jako každý jiný a ti, kdo v něm mají peníze, si chtějí přijít na své.

34 komentářů :

 1. Jo jo tak tady je odpověď skopčáků tak v pořádku když je chtěj tak ať si je vezmou všechny a neotravují nás. My jsme nikoho nezvali a máme platit výpalné?

  Máme tu místo! Němci vyšli do ulic, chtějí víc uprchlíků

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mame-tu-misto-Nemci-vysli-do-ulic-chteji-vic-uprchliku-638082

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tato doba je skutečně nanejvýš nebezpečná, schopná smést z povrchu zemského celé národy.
   Je třeba vypracovat strategii přežití národa našeho.
   Je tady spousta pronárodních skupin z celého politického spektra. Nejdůležitější je, aby vystupovaly jednotně a zbytečně na sebe neútočily. Např. o dva články vzad je článek o Klausovi starším. Samozřejmě, některé jeho názory jsou podivné, některé mimo, ale to není podstatné. Hlavní je, že je pronárodní a váže na sebe určitou sortu lidí, kteří se zase nebudou identifikovat s SPD. Respektujme se navzájem a opovrhujme globalisty.
   Podobně Aeronet, jeho podpásové útoky na SPD vůbec nechápu. U něčeho se dá ještě pozastavit, ale většinou je to jen válení z prdu kuličky. Skoro jako by se jednalo o nějakou osobní vendetu. Tak toto je naprosto kontraproduktivní a rozeštvává to lidi pronárodně smýšlející.
   Máme-li jako národ tuto tuto těžkou dobu přežít, musíme být pevní a jednotní jako skála. Žádné osobní ani názorové animozity si nemůžeme dovolit. Všichni máme jeden jediný cíl, přežít jako národ! To je priorita nadřazená nadevše.
   Věřím tomu, že dříve, nebo později současná destrukce národů a lidské identity skončí, podobně jako se kdysi zhroutil moloch římského impéria. Je třeba vytrvat a nevzdávat se.

   Vymazat
  2. Migrační apokalypsa v přímém přenosu!

   https://www.arfa.cz/allah-je-velky-a-my-jsme-z-lybie-italske-ostrovy-praskaji-ve-svech-pod-naporem-migrantu-video-rekordni-pocty-lodi-a-clunu-s-mladymi-muzi-v-plne-sile-neziskovky-jedou-paseractvi-lidi-na-plne/#.X2zvITrVLb0

   Vymazat
  3. 20:11 Jo pane máte pravdu aeronet už právě proto nečtu. A jednotní to asi nepůjde demožumpa a pyjáti jsou poskoci globalistů.

   Vymazat
 2. Byznys je až na druhém místě. Tlak Německa na přerozdělování migrantů je o něčem jiném, horším.

  OdpovědětVymazat
 3. cynické zločiny 4 Ríše proti ľudskosti, presne po 75 rokoch

  OdpovědětVymazat
 4. Německé církve, až na pár jednotlivců, neměly problém ani s působením A. Hitlera a jeho akty jako byl holokaust, euthanasie a pod.. Tamní církevní špičky tehdy sborem mlčely a promluvily leda tak na mši za vítězství německých zbraní. Nyní si zřejmě myslí, že získají nové ovečky, zatímco ve skutečnosti sem, s největší pravděpodostí, pomáhají pašovat vlky. A kdyby něco, tak nám zajistí vstup na nebesa, tomu se říká symbioza.

  OdpovědětVymazat
 5. Stratégové pro „novou“ Evropu:

  https://aftershock.news/sites/default/files/u41126/teasers/image%20%284%29_1.jpg

  OdpovědětVymazat
 6. Evropská unie nám zase vyhrožuje. Jak jinak, než kvůli migrujícím muslimům. Pokud je prý nepřijmeme, budeme muset zaplatit jejich zpětný návrat do původní vlasti. Sice je pozvali Skopčáci, resp. jejich Makrela, ale jejich návrat máme platit my. Chápete tu neuvěřitelnou drzost a aroganci ? EU se dostala do pozice veřejného nepřítele č. 1.

  OdpovědětVymazat
 7. Počínání takovýchto aktivistů - přesněji řečeno nadnárodních kriminálníků - je krajně nebezpečné, zrůdné a odporné.

  OdpovědětVymazat
 8. Další ideologie už zase žere Němce zaživa a Evropa za to už zase zaplatí krvavou daň.
  Ceterum autem censeo Senatum esse delebitur.

  OdpovědětVymazat
 9. Lidé bděte!! EU- je to hra slov, ale schováno je pod tím stále stejná věc. Zaplavení Evropy afričany,araby.
  Už se neříká kvóty, říká se solidarita-je to však stejný podvrh. Naše země nikdy neměla kolonie. My nemusíme splácet nikomu žádný dluh ani být v tomto solidární. Itálie měla mnoho kolonií v Africe, taktéž Francie/Maroko,Tunis/ a Německo/chtělo vládnout celému světu/, Anglie okupovala celou Indii. Tyto západní země nejsou bohaté ze své práce, ale z vysávání svých kolonií po celá desetiletí. Zatímco kolonizované země živořily v chudobě,pracovaly pro své kolonizátory, lidé těchto zemí umírali hlady,v nelidských pracovních podmínkách a žádnou tzv. západní zemi to nezajímalo-jen hrabali zlato,diamanty,a další přírodní bohatství. Jen vysávali bohatství těchto zemí. Teď si alespoň trochu toho bohatství chtějí vzít zpátky. Ani se jim nedivím. My jsme ale nikdy žádnou zemi nevykrádali!!!
  My nemáme povinnost jakékoli solidarity s kolonizátory, kteří teď ochutnávají svoji medicínu.
  Opakuji: po celou existenci našeho národa jsme nevykrádali žádnou zemi. Proto není naše povinnost jakákoli solidarita s odpornou EU, která dnes vysává i nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:14
   Vzpomínám si na začátky tzv. migrační krize. V DVTV měla redaktorka Drtinová jako hosta tuším že Kohlíčka a ten vysvětloval zcela srozumitelně, že Češi nikdy neměli žádné kolonie a proto není důvod přijímat jakékoliv migranty ze zemí bývalých kolonií Západu. Drtinová se na něj úkosem dívala s výrazem: "jen se vykecej ty komouši, my demokrati víme líp než ty jak je třeba postupovat".
   Stále kvákají o demokracii, ale upevňují svojí mediokracii.

   Vymazat
  2. 20:33

   Česko sprostě využívalo kolonie k vlastnímu blahobytu a vlastní nenažranosti. Všechno, co bylo ukradeno, se musí vrátit i s úroky.

   Vymazat
 10. Především od známých a z rodiny jsem jako kluk slýchal, že dobrý Nemec,je Němec 2m pod ...,a jsem zvědav zda to tu zůstane,když daleko agresivnější prohlášení npr. starosty z Ř. běžně procházejí..

  OdpovědětVymazat
 11. Jak je to s našimi lidskými právy, svobodou a demokracií? Můžeme se ještě vůbec bránit destrukci státu? Přece někdo způsobil tu situaci na středním východě a v Africe. Komouši nás šikanovaly a kapitalisti nás pro jistotu chtějí zlikvidovat. Co ovšem čekat od parazitů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, ti komouši byli opravdu hrozní. Oni chtěli, aby se doopravdy pracovalo. To je nesnesitelné.

   Vymazat
 12. V4 bude mít co dělat, aby se ubránila přívalu německé demokracie . I když té německé demokracie tu máme až příliš.

  OdpovědětVymazat
 13. Nemám strach ani tak z té německé Uršuly, jako z vlády ČR, která může jediným kývnutím způsobit zaplavení naší země arabsko-africkými hordami. Podobně se to desetiletí přemítalo s navrácením majetku katolíkům a stačila chvilka a najednou to bylo. Samozřejmě všichni byli proti - tedy asi zázrak.

  OdpovědětVymazat
 14. noviczech
  ...pane David, dnes jsem se dozvěděl od jednoho chorvata, který má příbuzné v Srbsku, že když tam v nějaké rodině umře člověk, přijdou k nim úředníci, pravděpodobně z EU poslaní a nabídnou rodině zemřelého, že když podepíše, že umřel na covid19, tak dostanou 1000,- euro, ale 500,- přijde rodině a 500,- jde do státní kasy!
  Nezlobte se, že je to mimo látku, ale takovými "MALIČKOSTMI" si může člověk i čtenář udělat obrázek kdo vlastně vládne Evropě, DOBRO A PRAVDA. a nebo. ZLO A LEŽ! Vím, vy proti těmto větrným mlýnům bojujete, ale asi to je zatím málo platné.

  OdpovědětVymazat
 15. Jen klid, přijde befel z Bruselu a bude se zachraňovat znovu.

  OdpovědětVymazat
 16. A znovu tu mame "Die Errichtung des „Reichsprotektorats“.

  OdpovědětVymazat
 17. Jste směšní, že průlom. Na co si Řekové hračkou? My ty lidi potřebujeme! Bez nich se neobejdeme a co nejdřív je potřeba jim se umožnit co nejsnadnější přístup. Česko nutně potřebuje okamžitě minimálně 100 tisíc nových lidí, nejlépe v kompletních rodinách. Samozřejmě, že žádný soud nebude.

  OdpovědětVymazat
 18. https://www.protiproud.cz/politika/5339-vime-kdy-skonci-koronablbno-jiny-termin-pro-nas-jiny-pro-svet-co-prinese-ruda-mikina-bude-se-vakcina-losovat-za-vsim-hledej-problemy-dolaru-cina-vi-sve-my-take-dob

  OdpovědětVymazat
 19. Tak zvaný COVID byl naplánován dlouho dopředu. Citace článku z Rockfellerovy nadace. https://www.youtube.com/watch?v=6dLsyKaKzLw

  http://v4novaevropa.cz/joe-biden-se-chce-stat-prezidentem-muslimu/

  OdpovědětVymazat
 20. Zdá se, že Řekové se nasr.li. A s tou koronobuzerací se nase.ou všichni. Tak dlouho bude Brusel buzerovat, až tu nasr.nost nezastaví. Zlaté prasácké bordely, ty aspoň mají řád. Brusel je taky bordel, ale neřád. A prasáctví ještě větší. Konečná. Konečná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic se nezastaví, jede se dál podle not.

   Vymazat
 21. Jste směšní, že průlom. Na co si Řekové hračkou? My ty lidi potřebujeme! Bez nich se neobejdeme a co nejdřív je potřeba jim se umožnit co nejsnadnější přístup. Česko nutně potřebuje okamžitě minimálně 100 tisíc nových lidí, nejlépe v kompletních rodinách. Samozřejmě, že žádný soud nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:14 Proč jste troškař, když tak alespoň ty 3 miliony co jsou v Turecku. Udělali bysme radost Merklové a EU by jsme ušetřili miliardy, které zatím platí Stroganov, protože my to budeme dělat zadarmo.

   Vymazat
 22. Nějak se zapomíná, kde se ten virus objevil poprvé a nebyla to Čína. Co jim přestat platit dluhy a naopak jim poslat účet za škody?

  OdpovědětVymazat
 23. Řekla von der Lejno
  že jich přijde hejno.
  My však nechcem lejna
  co jich přijdou hejna.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja som presvedčená že s tou pliagou k Nám prišli a s láskou priniesli migranti. Oni sú na ňu imunný, ale my nie.

   Vymazat
  2. 6:43 to je ale blbost.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.