Reklama

úterý 8. září 2020

Včera jsem byl hostem Svobodného rádia.

Ivan David

Milý Anonyme 0:01 Pořad poslouchalo přímo 12 000 posluchačů připojených na počítači, další se připojují na tabletu nebo přes mobil, další si pořad stahují dodatečně. Svobodné radio poslouchá 170 000 lidí týdně. 11000 lidí si pořad na Svobodném radiu otevřelo zde, 1100 na mém Fb, 79 ho odtud sdílelo..Ve čtvrtek jdu do "Radia Zet" (skupina Křetínského), podle jejich informací ho poslouchá 26 000 týdně. 

8. 9. 2020
 V souvislosti s Vystrčilovou cestou na Taiwan jsem hovořil o mezinárodních vztazích, dále zejména o zemědělství a inkluzi ve školství. Odpovídal jsem také na otázky posluchačů například o reformě psychiatrické péče.

https://www.facebook.com/MUdrIDavid/videos/327202598609961

10 komentářů :

 1. Jourová: Vystrčil nám pomohl narovnat hřbety. Naši partneři k nám musí přistupovat s respektem„ Když někdo připustí, že se s ním jedná jako s lokajem A nejedná s námi USA jako s podřízeným, také k nim narovnáme hřbety? Puchýř Pomeje poručil a pepek Vyskočil. V čem je Čína horší než USA. Nebo v čem je USA lepší než Ččína. V USA je zemí s autoritářskou vládou, kde neexistují demokratické volby. V USA jsou jakýsi volitelé. A koho si v této "demogratické" zemí mají vybrat za prezidenta, když jeden jak druhý jsou zločinci. Trump provádí genocidu amerických občanů nezvládnutím pandemie, no a Biden a jeho spolek se zasloužil o chaos, korupci a za převrat v Ukrajině........

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "V USA je zemí s autoritářskou vládou, kde neexistují demokratické volby. V USA jsou jakýsi volitelé. A koho si v této "demogratické" zemí mají vybrat za prezidenta, když jeden jak druhý jsou zločinci. Trump provádí genocidu amerických občanů nezvládnutím pandemie..."
   ===
   Melete úplné blbosti.

   Vymazat
  2. Babiš není Duch svatý. Uletěl mu Telička, teď Jourová, nemám mu to za zlé.
   Já jsem volil do EU SPD, perfektní volba, do parlamentu ANO, zbytek komunisty, včetně senátu.

   Vymazat
  3. AČ jsme ANONYSTÉ,do senátu budem volit také komunisty,a do komunálek u nás ano nemá zástupce ,tak taky komunisty..A to jsme byli za totáče předešlého komunistiy vězněni-a dehonestováni..Jo soudruzi z Bruselu nás přesvědčili že nikdy nemít nic za definitivní!!!!A do EU SPD bez diskuze!!!!!

   Vymazat
 2. VIDEO Nápady z Bruselu jsou stále hloupější a nebezpečnější. Co je to tam za lidi, chytal se za hlavu Okamura

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Napady-z-Bruselu-jsou-stale-hloupejsi-a-nebezpecnejsi-Co-je-to-tam-za-lidi-chytal-se-za-hlavu-Okamura-636379

  OdpovědětVymazat
 3. Svobodné rádio skoro nikdo neposlouchá. Navíc lze se k němu dostat jen po internetu.

  OdpovědětVymazat
 4. Pan David by měl jako psychiatr udělat profily našich i zahraničních politiků, zveřejnit je a myslím, že řada z nich by měla doporučení do ústavů pro duševně choré. Někteří možná s doživotním pobytem pro nebezpečnost sobě i okolí. Místo toho jsou ve vedoucích funkcích. Čemu se tedy divíme.

  OdpovědětVymazat
 5. Pane doktore, díky. Zoufalství je v tom, že se do všeho plete politika. I do psychiatrie, máme doma stejnou zkušenost s částečným omezením a se soudem povolenou útratou do 100 Kč i když pacientka nepozná stokoruny. Hrozím se představy, že to proniklo do všech oborů (železnic, stavby mostů a nedej bůh do atomových elektráren). Jak právě vidíme i politika určuje hygienikům postup v řešení pandemie. Když k tomu přidáme náklonnost médií máme zaděláno na velký průser.

  OdpovědětVymazat
 6. Milý Anonyme 0:01 Pořad poslouchalo přímo 12 000 posluchačů připojených na počítači, další se připojují na tabletu nebo přes mobil, další si pořad stahují dodatečně. Svobodné radio poslouchá 170 000 lidí týdně. Ve čtvrtek jdu do "Radia Zet" (skupina Křetínského), podle jejich informací ho poslouchá 26 000 týdně. 11000 lidí si ho otevřelo zde, 1100 na mém Fb, 79 ho odtud sdílelo...

  OdpovědětVymazat
 7. https://www.radiozet.cz/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.