Reklama

úterý 29. září 2020

Vive la France! Inšalláh


Lu Lina

29. 9. 2020   NonServiam

Jedna z mnoha Zemmourových karikatur od politicky uvědomělých autorů.
Pokaždé, když se už i v českých médiích objeví informace o problému, který je v nějaké západní zemi sice už dlouho, ví se o jeho existenci, ale média i politici ji ignorují nebo popírají, je jasné, že už je to fakt velký průser. Jako třeba problém s násilím proti ženám ve Francii, o kterém se tady teď překvapeně píše jako o něčem zcela nečekaném a nevysvětlitelném. Prostě záhada.


(Na snímku největší mešita ve Francii, nedávno otevřená ve Štrasburku)
Tento záhadný nový společenský fenomén bude potřeba podrobit důkladným sociologickým analýzám, které nepochybně potvrdí to, co každý slušný Evropan teď už jistě tuší. Může zato pravicový populismus a hlavně Marine Le Pen.

Jistě. To se nejspíš takhle jednou večer obyčejní francouzští mladíci ovlivnění nenávistnou rétorikou pravicových populistů na fejsbučku shodli, že už ty minisukně dál nesnesou a že moderní a emancipovaná mladá žena by se na francouzské ulici měla pohybovat jen řádně zahalená a výhradně s mužským doprovodem. A nemá-li hidžáb ani doprovod, nebo jsou jí dokonce trochu vidět kozy, je to určitě děvka. A tu lze ve jménu francouzského liberalismu a jeho tradiční křesťanské morálky klidně zmlátit, přejet autem, znásilnit, upálit či ukamenovat.

Tohle všechno se totiž ve Francii mladým ženám děje. Dlouhá léta a s čím dál větší intenzitou. A tenhle bizarní pohled – francouzští muži najednou kdovíproč páchají násilí na francouzských ženách kvůli příliš krátkým sukním – je standardní mediální formou. Když už se o tom tedy něco napíše.

A když už se napíše, protože dál tutlat to, co už každý ví fakt nejde, vypadá to asi jako popis koitu v románech z 19. století. Abyste pochopili, že ti dva asi právě souloží, musíte vládnout velkou imaginací, mít zkušenost a hlavně umět číst mezi řádky. Přes mediální filtr politické korektnosti neprojde nic, co by mohlo narušit ten tak pracně vytvářený obraz umělé reality.

Míchání kultur je úžasná věc, islám je nejtolerantnější náboženství světa, vůbec s ničím nesouvisí a přestěhování půlky Asie a celé Afriky do Evropy je naše budoucnost. Bez negramotných Nigerijců a Pákistánců, věřících, že Bůh je veliký, určitě vyhyneme. A všichni, ale fakt úplně všichni z toho musíte skákat metr vysoko radostí. A kdo neskáče, není Evropan.

Nefiltrovaná, syrová, nepředžvýkaná informace narušující tenhle obraz by taky mohla u snowflakes generací třeba vyvolat vlnu sebevražd a to by bylo hrozné.

Informace o tom, že v mnoha francouzských městech už nemůže jít mladá žena samotná po ulici, aniž by se nevystavila riziku brutálního napadení ze strany muslimských přistěhovalců nebo jejich potomků. Protože ti se odmítají přizpůsobit Francii a chtějí, aby se Francie přizpůsobila jim. A především jejich totalitnímu politickému a společenskému systému, jenž se od doby, kdy ho v sedmém století vymyslel nenávistný magor tvrdící, že mu to poradil archanděl Gabriel vůbec nezměnil a který proto jeho následovníci rafinovaně vydávají za náboženství.

A stala se tak stejně intolerantní, nenávistnou a středověkou jako samotný islám. Protože jen vyznavač intolerantního, nenávistného a ryze středověkého učení může na ulici mlátit ženy kvůli tomu, co mají na sobě se zdůvodněním, že jeho Bůh tomu chce.

A to jenom proto, že už jich je na to ve Francii dost. Nic jiného za tím nehledejme. Dokud je muslimů málo jsou zticha, na dívky v krátkých sukních se maximálně kření a jinak o nich nevíte. Jakmile ale jejich množství překročí kritickou hranici, přestanou být zticha, přestanou se křenit, začnou vřískat o rouhání, útisku a dožadovat se islámských práv. V další fázi pak začnou jejich radikálové podporovaní imámy, kteří přitom nedělají nic jiného, než že se přesně řídí Koránem, útočit na Židy, liberální muslimy nebo třeba na ženy, které se neoblékají a nechovají podle prorokových pravidel ze sedmého století.

Všude je to vždycky stejné. Nikdy a nikde se muslimové nepřizpůsobili a vždycky a všude v nějaké fázi existence požadují, aby se ostatní přizpůsobili jim a jejich společnosti sedmého století. A je starého čerta platné, že většina muslimů je opravdu „umírněná,“ Korán neberou doslovně a proto dívky v minisukních na ulici nemlátí. Protože ta umírněná většina je vždycky ovládnuta radikály, bojí se jich a vždycky nakonec udělá to, co jí řeknou.

Což nakonec není zas až tak nepodobné tomu, jak fungujeme my, moderní lidé, že.

V souvislosti s informacemi o násilí na ženách ve Francii, které páchají takřka výhradně muslimové, což se ale nesmí říkat ani psát, protože by to byla islamofobie, se ale objevil i jeden téměř zábavný prvek.

Eric Zemmour, Žid a syn alžírských přistěhovalců, spisovatel, novinář a komentátor, byl nedávno francouzským soudem definitivně odsouzen k pokutě 10 tisíc eur de facto za to, že přesně před tím, co nyní mainstreamová média tak opatrně naznačují, už loni na podzim veřejně varoval. Nikoliv poprvé. A nikoliv poprvé byl za svůj svobodně projevený názor v údajně svobodné zemi potrestán.

Jedna z mnoha Zemmourových karikatur od politicky uvědomělých autorů.
Jedna z mnoha Zemmourových karikatur od politicky uvědomělých autorů.


V rozsudku pochopitelně stojí, že se dopustil podněcování k nenávisti, diskriminaci, násilí, rasismu a všech těch dalších obvyklých činností, které se na západ od nás přišijí každému, kdo se odváží o jevu, který se mu nelíbí – třeba o islamizaci vlastní země – promluvit nahlas.

A co že tak strašného Eric Zemmour vlastně řekl? Že kvůli tomu dostal padáka z rádia RTL, důtku od šéfa v Le Figaro a po žalobách hejna neziskovek žijících z migrantů nakonec od soudu flastr. Jeho levicoví kolegové novináři dokonce kvůli tomu, co Zemmour opakovaně říká a píše, opakovaně žádají zákaz jeho přístupu do médií. Jednu petici k tomuto ryze liberálnímu požadavku podepsalo před časem přes 300 tisíc lidí. Liberté, égalité, fraternité. Vive la France.

Kriticky se vyjádřil k některým palčivým problémům, které do Francie vnesl islám, což se nesmí. Protože islám je náboženství míru, Francii velice prospívá a veřejné poukazování na jeho méně líbivé aspekty, jako třeba džihád, antisemitismus, terorismus, mlácení dívek, vraždění kritiků a šukání dětí, je proto ve Francii trestné:

Demografická dynamika našeho kontinentu v té době umožnila bílým kolonizovat svět. Vyhladili Indy a domorodce, zotročili Afričany. Dnes zažíváme demografickou inverzi, která vede k obrácení migračních proudů, což vede k obrácení kolonizace. Nechám vás hádat, kdo bude jejich indiány a otroky. Jste to vy.

Budou mladí Francouzi ochotní žít v zemi svých předků jako menšina? Pokud ano, zaslouží si být kolonizováni. Pokud ne, budou muset bojovat… ta stará republikánská hesla sekularismus, integrace a republikánský řád už nic neznamenají… Všechno bylo převráceno, zneužito a pojmově vyprázdněno.

Podle žalobce použil Zemmour „zákeřnou rétoriku.“ Hm. Se zemí, kde vás odsoudí za rétoriku, tedy zato, co říkáte, je to vždycky nahnuté. A jestli ta rétorika byla „zákeřná“ nebo dokonce lživá, tak proč fašistu Zemmoura prostě neutlouct rétorikou přímou a pravdivou? Rozbít jeho rasistické lži fakty o bezproblémové integraci muslimů ve Francii a jejich mírumilovném a tolerantním náboženství by přece mělo být dětsky prosté.

Zemmour přitom svou „odsouzeníhodnou a zákeřnou rétorikou“ fakticky jen popsal stav, který nyní i média, která ho považují za fašistu, popisují jako velký francouzský problém. Jen se prostě zatím tak úplně neshodli na jeho příčinách.

Abych nastínil, jak to v dnešní Francii vypadá a v čem tam Eric Zemmour a další nositelé kritických názorů nejen na islám žijí, přikládám ukázku z článku na Gatestone Institute:

Před nedávnem hovořil v televizi spisovatel Éric Zemmour o vysokém zastoupení mladých muslimů mezi francouzskými vězni a o růstu muslimského antisemitismu na francouzských předměstích. Francouzský regulátor televizního a rozhlasového vysílání Conseil supérieur de l’audiovisuel (CSA) oznámil televizní stanici, že Zemmour použil „stigmatizující poznámky o muslimech“ a že bude čelit vážným následkům, pokud je zopakuje. Jeden francouzský moderátor talk show dal do oběhu petici požadující, aby bylo Zemmourovi zabráněno v přístupu do všech francouzských médií. Během jediného týdne petici podepsalo přes 300 000 lidí.

Zemmour se ptal sám sebe, zda bude muset být speciálně pro něj znovuotevřen nějaký sovětský gulag nebo jestli si bude muset zvolit dobrovolný exil. Uvěřitelných výhružek smrtí obdržel tolik, že je nyní pod permanentní policejní ochranou.

Pokud máte pocit, že vám to něco připomíná, máte recht. Vlhký sen českých elit se vyplnil. Česko je evidentně definitivně západní země.

Eric Zemmour je autorem více než deseti knih, které bych si rád přečetl. Nemůžu. Francouzsky neumím a jeho díla se do češtiny z nějakého důvodu nepřekládají. Divné. Asi abychom se nenakazili kritickým myšlením, islamofobií a pravicovým populismem. Nevyšel tu ani jeho největší francouzský bestseller z roku 2014 Sebevražda Francie se zhruba 300 000 prodanými výtisky.

Sarrazin se svým Německo páchá sebevraždu, po kterém se tady jen zaprášilo, byl pro naše uvědomělé nakladatele asi víc než dost. Přiznám se, že to, jak důkladně jsme tady i po roce 1989 neustále ochraňováni před zhoubnými cizími myšlenkami mne někdy dost sere.
48 komentářů :

 1. ... Během jediného týdne petici podepsalo přes 300 000 lidí....

  Přiznám se, že proti tomuto hnusnému nenávistnému praseti bych podepsal nejen petici, ale investoval bych na výstavbu gulagu, kam by se tyto zrůdy zavírali.
  Přesně tak začínají války. Z davu povstanou rozeštvávači, většinou někým financovaní, zde Ruskem, a podobně jako A.H. na různých mítincích a v bavorských hospodách zblbnou lidí tak, že jsou ochotni se chovat násilně.

  Pro NR mám vzkaz. Už několikrát bylo na mnoha platformách zveřejněno, že váš web šíří nenávistnou propagandu a vy to každým dnem dokazujete. Nejen tímto článkem, ale i ostatními, kde mnohými z nich nechutně rusofilními, čímž oslavujete našeho největšího nepřítele. Tohle vše JE TRESTNÉ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kašpárku 7:35, máš štěstí, že být hlupákem není u nás trestné. Kdyby bylo, měl bys to na doživotí.

   Smazat
  2. Idiote 7:35, co to tu meleš, víš o čem je článek, rozumíš psanému textu? Proč sem teda lezeš, jsi snad úchyl? Táhni za zlodějem kufrů na novinky, tam budeš za soběrovného propagandistického kripla.

   Smazat
  3. 7:35 Moc tu nemektej a nevyhrožuj to jsou jen syrová fakta jak to je. A nemá s tím nic společného Rusko ale usa a eu. Čím dřív lidé kopnou šílené liberály do pozadí tím lépe.

   Smazat
  4. Nebejt Stalina, Rudé armády tak z nás většina tady neni.
   Nebejt francouzkého, anglického, holandského kolonialismu, tak by nebylo ani tolik muslimů v Evropě.
   Nebejt dobyvačné 2.sv. války pod vedením Hitlera, tak by ani v Německu nebylo tolik Turků-muslimů jako tam je.

   Smazat
  5. 7:35
   Co sem pleteš Rusko soudruhu, nespletl sis diskuzi ?
   Největším tvým nepřítelem je vlastní blbost a hysterická nenávist. Nebo snad zapomínáš kdo podporuje ve světě wahabbismus a státy kde šariát je zakotven v právním systemu ? Nebo snad Saudská Arabie není spojencem NATO ?

   Smazat
  6. A proč ještě nejsi někde v gulagu ty, anonyme 7.35? Protože tam ustájení pro prasata a zrůdy zatím nemají? Kým jsi placenej ty, rozeštvávači zápaďáckej, a proč lezeš na diskuze na NR? Nepleteš si to s americkým Seznamem.cz kde pravidelně žvatláš na novinkách? A tady peskuješ za rusofilství, a sám jsi celej pokrytej mázdrou z americkýho zadku -i na tom papíře smrdíš! Ale trestný to není, buď v klidu. Jen jsou ti smradlaví zápaďácký parchanti rozumnými a slušnými lidmi ignorováni. Hlavně že ti jde důchod - ne?

   Smazat
  7. Duševní zmetek 7:35 si dovoluje vyhrožovat gulagem a vulgárně nadávat (hrubé gramatické chyby nemá smysl tomu hovádku vyčítat) někomu, kdo vyjádřil fakty podložený názor. Prostě klasický "demokrat". Rusy dokonce označuje za největší nepřátele. No, odkopal se, není tak pochyb, kdo ho platí za to tupé žvatlání...

   Smazat
  8. Anonymní29. září 2020 7:35
   „Přesně tak začínají války. Z davu povstanou rozeštvávači, většinou někým financovaní, ..“

   Tak to je, jenže žádní nepovstávali, tak je sem začali navážet z Afrických a muslimských zemí. Ti nyní budou evropské státy rozkládat. Nic jim nebude vhod, dokud se neujmou vlády a nevytvoří evropský chalifát. P.K.

   Smazat
  9. 8.43 Bravo, pane doktore.

   7.35 Kterou neziskovku zastupujete?

   Jak by oficiální Francie a Vatikán opěvovali Charlie Hebdo, kdyby konečně pro vyrovnanost otiskl také kresbu Ukřižovaného, řvoucího z kříže:

   "Allah Akbar, pusťte mě konečně na káfira Duku! Bismilláh, Dalité, ukradněte i ty poslední tři hřebíky a budete mít zdarma mé odpustky do konce věků..."

   Smazat
 2. Rok 1989 - demonstrace za svobodné volby, 2019 - demonstrace proti výsledku svobodných voleb, tady je "veselo".

  OdpovědětSmazat
 3. Podle vás pane Dvořáku, budu asi Jouda, ale určitě nejsem Charlie. Přesto, že jsem ateista, neschvalují zesměšňování náboženských symbolů. Necitlivé urážení věřících, nikdy nepovede k mírovému soužití, ale vrací nás do středověku. Současně si myslím, že šária a podobné středověké nesmysly nemají v dnešní Evropě co dělat a těm se braňme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:57
   Šariat v Evropě přece máte tak dlouho jak dlouho zde žijí muslimové. Šariatem se řídí každý muslim od svého narození až do smrti, je to takový muslimský Katechismus, na tom nikdo nic nezmění. Otázkou je zda se může šariat dostat do zákonů EU, to může být potom velký problém.

   Smazat
  2. Anonymní29. září 2020 9:57
   Také neschvaluji zesměšňování, čehokoliv. Pokud ve zdravé, demokratické zemi někdo zesměšňuje, ostatní si ho zařadí a zřejmě nebude společensky přijatelný. Vzdáleně to ilustruje příklad Novotného.
   Ale považoval byste za přijatelné, jít mu vypálit barák, nebo vystřílet rodinu? Veřejně byste to jistě odmítnul, ale pro muslimy je podobná reakce naprosto běžná, společensky přijatelná. I pro toto, jsou pro nás muslimové nepřijatelní, neboť nás nutí stávat se jim podobnými. Jedinou alternativou je, přijmout osud jatečného zvířete. P.K.

   Smazat
  3. 9.57 Až budou věřící ctít ateisty a nebudou se do nich montovat a urážet je, dokonce v jejich zemích kam se drze vetřeli, či se drze vyvyšují údajnou boží vyvoleností... budou možná i tmáři všech tří levantských vyznání tolerováni jako lehkověrní lidé, budou-li své tmářství financovat ze svých, v zemi předtím řádně zdaněných výdělků... někdo chodí po práci na fotbal, jiní do synagog, kostelů či mešit... nebo do divadel či do hospod, jak propaguje Čt... aby komedianti a hospodští nemuseli jít dočasně dělat něco pro Otčinu a Národ v době krize skutečně potřebného...

   Smazat
 4. Orbán vyzývá místopředsedkyni Evropské komisi Jourovou k rezignaci. Vadí mu „opovržlivé“ výroky o Maďarsku

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020092912587125-orban-vyzyva-mistopredsedkyni-evropske-komisi-jourovou-k-rezignaci-vadi-mu-opovrzlive-vyroky-o/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měli bychom Maďary podpořit. Také si myslím, že je uráží.

   Smazat
  2. 12,49
   Jourová měla za prokázané šméčka dodnes sedět na hradě....MÍROV!!!!

   Smazat
 5. noviczech
  ...pane Dvořák, kdyby ten Kašpárek 7:35 viděl co já, jak mladý turek seřval staršího turka za to, že jedl salám s vepřovým masem. ...a co na to islám. a co na to alah, já bych mu dal přes hubu, ale turek mlčel, usmíval se a neodvažoval se moc mluvit, teprve pak by ten hlupák pochopil, jaké nebezpečí z nich hrozí! V nich se nic nezměnilo, když dokážou zabít svou sestru na příkaz otce, jen proto, že se obléká evropsky a chodí s mladým němcem, CO asi od nich čekáme???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se ten starý Turek neumí chovat podle pravidel, tak mu to právem patří. Já jsem zas zažil jak starý debil nadává své dceři, že si dovolila zamilovat se do Nigerijce. Tohle je podle mě čistý rasismus.

   Smazat
  2. 12:34 rozmlouvat své dceři, Turkyni, aby svůj život nespojovala s Nigerijcem nemusí být špatná rada. My bílí do toho mladým často mluvíme taky. A nemusí jít zrovna o Nigerijce. Stačí, že jde třeba o bílého nevzdělance, alkoholika či narkomana, nebo, i bigotního katolíka. Každý snad máme právo na nějaká ta svá kritéria, pokud svým jednáním neporušujeme práva toho druhého. Vás bych své teoretické dceři také nedoporučil v důsledku přesvědčení, že vám to dost nemyslí.

   Smazat
 6. 11:17 Nedokazuje právě ten slámový pojídač, že nejsou všichni stejní? Tak proč je házet do jednoho pytle. Ano dávejte "přes hubu" těm co se staví proti zákonům země, kde chtějí žít. Těm druhým umožněte zařadit se mezi řádné občany. Naši Vietnamci se docela snaží a funguje to.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - pravda anonyme 11.52 - co jen se tady v minulých letech toho mediálně nahulákalo kvůli zabaleným hubám muslimek! Řešila to i ombudsmanka a kde kdo. No a teď, když i nám naši vlastní političtí fašisti a teroristi zabalili huby pod hrozbou jisté smrti, najednou zabalené huby muslimek nevadí. A to ještě není všechno! Ještě je na řadě zavření kin a divadel, vysokých škol, barů a hospod, a zákaz vycházení - němečtí fašisti měli na vyhláškách "kdo neuposlechne bude zastřelen" a naši fašisti hrozí usmrcením "covidem" - tedy taky hrozba smrti - jaký je v tom rozdíl? Mešity, zákaz oslav vánoc a vánočních stromků, jakož i zabalené huby, tam, kde společnost ovládá totalita a teror, už nejsou vůbec podstatné.

   Smazat
  2. Anonymní29. září 2020 11:52
   Neobracejte věci vzhůru nohama. Zde nikdo nikdy nikomu nebránil se zařadit. Řekům, Ukrajincům, Bulharům, Mongolům, atd. Ti všichni sem přijížděli a přijíždí, vydělat si a neporušovat žádné zákony a zvyky naší země. Snad kromě těch pracovních zákonů, což je na pováženou, ale naši občané to přesto tolerují.
   Ale to, čeho jsme svědky v současnosti, je o něčem jiném. Jedná se o plánovaný rozvrat evropských národů a států, navážením nesourodých etnik. Arogantní a kriminální chování muslimů, kteří jsou přiváženi, je součástí tohoto plánu. Proti tomuto plánu, jako takovému je třeba se postavit a bránit jeho realizaci. Neboť těmito počátečními půtkami to neskončí, má to skončit až úplnou muslimizací Evropy. P.K.

   Smazat
  3. Banderovci sem přitáhli HIV a syfilis a Mongolové otevřenou tuberu,Čech z nich nemá nic,jen placení zdravotních závazků,které neplní,ledva zdrhnou z nemocnice!!!!

   Smazat
  4. Vy 12:21 jste dokonalou ukázkou hlouposti, když jste schopen ve vší vážnosti pomíchat věci, které spolu krom optického dojmu naprosto a vůbec, co do příčin a důsledků, nesouvisí. Hrůza pomyslet, že vy a vám podobní mají právo volit. Vždyť jste úplně mimo!

   Smazat
  5. 18;46
   Zahalování obličeje do čehokoliv NEPATŘÍ DO EVROPY, takže ať roušku nosí Prý měla a spol. a ostatní nechá volně dýchat!!!!!

   Smazat
  6. 18:46 + 12:21 Obdivuji vaší jasnozřivost. Já si nejsem tak 100% jíst, jak přínosem, tak nebezpečím roušek. Oni i experti se mezi sebou přou. Zrovna tak, je to s metodou promoření. Jedno už vím jistě, že to co tu řádí ten mrcha corvir není chřipečka. To mimochodem taky tvrdili profesoři i někteří prezidenti. Já nebudu čekat až polovina národa umře a já s nimi, proto roušku nosit budu. Jinak, chápu truc u středoškoláků u dospělých už ne.

   Smazat
 7. 7:35 Takhle vymýt kebuli, jako je ta tvoje, by nedokázalo ani savo. Ty musíš odbírat Respekt ve velkém a dívat se jen na ČT, jinak si to nedovedu vysvětlit.

  OdpovědětSmazat
 8. K Anonymu 7:35 h. Co to plácáte? Koho kádrujete? Fakta a vyvození logických závěrů z uvedeného článku by se měly trestně stíhat? Chováte se jak "stbák" sedmdesátých let. Takových lidí jako jste vy se děsím. Prožila jsem vládu komunistů a nyní mám obavy ze stran jako jsou Piráti, kteří přemýšlí o zabavování soukromého majetku (bytů, domů, v os. vlastnictví)jsou to svazáci dnešní doby. Takové "první vlaštovky", druhý krok je zavírání lidí za jejich názory. Ostatní demoblok si však s nimi moc nezadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale dožijete se ještě horších zážitků 12.40 - pod hrozbou smrti (covid) vyhlásí stanné právo, a nejen že vám zabalí hubu do hadru, ale zakážou divadla, kina, schůzky s přáteli, seberou vám co se jim zachce, protože to zabalí do "mimořádného opatření" a budete mrkat na drát! Čeho jsou schopny tyto loutky. A co -Piráti - vždyť je to jedno! Všechno jedna sebranka! Řeknete si "zlatí komunisti" Dovolili si snad zakázat v hospodách kuřákům kouřit? Ani náhodou! A to byly hospody státní! Tito šmejdi to zakázali hospodám soukromým!!! Zabalili nám komunisti huby do hadrů s pitomými výmysly v rámci "ochrany našeho zdraví?" - A to o naše zdraví pečovali jinak než tito šmejdi ve svých soukromých zařízeních! Zubař - zdarma - lékařské ošetření - zdarma - operace v nemocnici - zdarma - hospitalizace v nemocnici - zdarma! Právo na práci! Právo na vzdělání! Na bydlení! To se s tímhle terorem vůbec nedá srovnat. Slepice vyndali z klecí - aby tam mohli zavřít lidi!

   Smazat
  2. 12:40 moc toho o těch "stbácích" a zabavování majetků za minulého režimu zrovna nevíte, že? Říkám vám to jako ten, který onen režim v plném vědomí prožil od jeho začátku až do konce. V principu měřil ten režim všem stejně, věděl proč a až tak se nemýlil. Při dnešních zkušenostech jsem upustil od tehdejších svých námitek. Dovoluji si vyjádřit svůj osobní názor.

   Smazat
  3. 16:07 Pane kolego brzděte, existuje paragraf- Šíření poplašných zpráv. Dnes je sazba dvojnásobná.

   Smazat
 9. 11.52
  Salamový pojidač dokazuje,że má strach z vlastniho syna,že ho zabije za pohrdani koranem.

  Vy sám jste liný přečist si tu "svatou" knihu,stejně jako nedovzdělaná Makrela,která jde proti svým souvěrcúm s taktikou CHUCPE,tj smolit si do vlastniho hnizda,což se ji daři vnucovat i ČR ignorantům!.

  Přečtete si ohlupený majiteli ideologie boháčů neomarxismu, aspon jeden članek KORANU č.4 89,který pod trestem smrti( od ostatnich muslimů) nelze nikdy změnit!

  "Neberte si mezi nimi(tj námi všemi,kteři jsou tzv nevěřici),přatele ani pomocniky,dokud se nedaji na stezku Allaha.
  A jestliže se obráti zády pak je chyťte a ZABTE,kdekoli je naleznete!"

  Tak to je a bude pane nevěřici a nic na tom změněno nebude a proto si připravte krk k podřezáni,prý nebudete ve své viře v dobro hlupákem sám!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není třeba být tak slepě zfanatizovaný 13.31! Kdo našeptává našim holkám, aby zabíjely ( topily, škrtily, zapíchly, umučily)svoje novorozeňata a miminka a házely je do popelnic? Taky Korán? Nebo jaké náboženství? Ano - islám je jiný než křesťanství, jiný kraj, jiný mrav - ale je třeba být tak uboze nenávistní? Přečtěte si Bibli, co je tam zvráceností a násilí. Ve středověku byla páchána šílená zvěrstva ve jménu boha křesťany a katolíky. Takže - klídek.

   Smazat
  2. Píšete nesmysly. Stačí se ohlédnout, co dělali "hodní muslimové" za řezničinu v Bosně a na Kosovu! Stačí si přečíst Korán - návod na boj v prosřtedí uzavřené nehumánní sekty. Islám je čistý protofašizmus.

   A neotírejte se o Bibli. Ta má dvě tváře. Tu starší - oko za oko, zub za zub. Ale má i novou tvář v evangeliích - Nastav druhou tvář. Evangelia jsou navýsost humánní. Na to islám nemá ani omylem. Islám je nepřítel všeho pokroku, proto také muslimské země jsou většinou zaostalé. Boj za udržení aspoň nějaké demokracie, co nám tu zbyla, znamená nesmiřitelný a trvalý odpor proti islámu.

   Smazat
  3. 16:12
   Bože můj, to je šance o ničem?!!!

   Smazat
  4. 13:31 Ulevilo se vám ?

   Smazat

 10. Samotný Korán je jen jednou ze tří částí celého svatého textu. Navíc je Korán napsaný v Mekce a Korán psaný v Medině a obě části se značně liší ve svém výkladu! Ostatně neuvěřitelná část náboženských textů islámu se zabývá, hádejte čím? Vy to nevíte? Káfiry! To znamená nepřáteli islámu!! V žádném jiném náboženství toto není v jejich textech! Muslim se musí prostě chovat podle vzoru, jediného Alláhova proroka Mohameda. Ani jednu řádku nelze změnit, protože co Alláh řekl, dokonalé jest.
  Proto také je nebezpečí, jako za Zlatého věku Bagdádu, že islámští vědci, či spíše učenci, přijdou s tvrzením, že vše co se děje je vůle Alláhova, takže přírodní zákony nesmí a nemohou platit, protože Alláh by byl ve své vůli a všemoci omezen a to nelze. Ostatně ten Zlatý věk byl obdobím úpadku Evropy, protože značná část pracovní síly byla otroky, a ti otroci pocházeli ze značné části z Evropy!
  To vše také znamená, že jakákoliv urážka Alláha (z jejich hlediska) je nemyslitelná a je pro Muslima nejhorším činem, který může spáchat. To samé samozřejmě platí i pro nevěřící, jimž se to už nesmí odpouštět vůbec a nesmí se ani vykoupit z viny.
  Proto bych nebyl překvapen ničím. Ani teroristickým napadením (píšu to dost "korektně"?).
  Možná, že je ještě čas něco udělat, ale to si budou muset udělat především - bohužel - zmanipulovaní mladí sami. Je čeká boj o jejich budoucnost i budoucnost jejich dětí.
  Udělal bych jedno. Každý evropský politik by musel dokázat nade všechny pochyby, že nedostává žádné peníze ani dary od islámských organizací.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Docela bych si jich naopak vážil 19.54 - to my klidně v divadle čumíme, jak náš křesťanský Ježíš Kristus slézá z kříže aby znásilnil muslimku - urážky Krista a jeho matky Marie jsou u nás normální, i s naší křesťanskou Biblí. Jestli je v muslimském náboženství urážka Alláha nemyslitelná, co je na tom zlého? Zato my jsme takoví geroj geroj - urážíme sprostě naše prezidenty a premiéry - uráželi bychom i boha. Vsjo ravnó. My holt jsme úderníci.

   Smazat
  2. 21:00
   Mám podezření, že jde o následek výchovy. Výchova generace na principu nepodloženého hujerství, které ignoruje úroveň znalostí, nerespektuje jakýkoliv řád i hodnoty nám přinesla tyto plody. Vždyť oni sami se netají svými postoji a hlásají heslo "nevaž se a odvaž se". Žel bohu, není to jen puberta, lze doložit nejen v kultuře,ale i u dospělých politiků.

   Smazat
 11. 19:22 škoda, vás nenapadlo, že zaostalost může být živnou půdou islámu, nikoli její příčinou? Pokud ignorujete roli zdrojů nafty a do očí bijící výstavnosti těchto islámských zemí? Vy analytiku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1/ pište do vlákna a ne někam mimo proud diskuze. Vytváříte zmatek.

   2/ Mohamed nebyl chuďas, ale obchodník-loupežník, který živil velkou ozbrojenou skupinu svých lidí. A přesto bylo jeho bohatství a ne chudoba živnou půdou fanatického islámu. I bin Ládin pocházel z bohaté rodiny, a jaký to byl fanatik víry!
   Takže se mýlíte - jakékoli náboženství uplatňované jako totalita je brzdou rozvoje a zdrojem zaostávání.

   A posměšky si nechte. Do věcné diskuze nepatří.

   Smazat
  2. 21:56 pokud psát do vlákna znamená nejblíže pod příspěvkem kliknout "Odpovědět" a psát do otevřené ikonky, stalo se. Pokud takhle ne, poraďte jak jinak, rád se poučím.
   Živnou půdou lze rozumět… prostředí bohaté na potenciální příznivce určité ideologie. On i ten starozákonní Bůh se, z nějakých vnějších příčin, posunul Novým zákonem k onomu všeslitovnému, i s upalováním čarodějnic, nehledě na nějaké ty kacíře, to přecejen přestalo… Proč existuje robustní elektorát toho či onoho, to je to podstatné. Takových co se nabídku v dobré či špatné víře pokusí využít, je pak vždycky dost. Milý analytiku.

   Smazat
  3. Církevní texty jsou jedna věc a praxe oněch církví věc druhá. Myslíte si, že sekta, která vztyčila ten sloup na Staromáku by neváhala s upalováním oponentů? Ale naštěstí žijeme v době, kdy církev už nemá tu sílu a moc a věřících má také poskrovnu.
   Dokud islám neprojde reformací, dokud neprojde nějakou tou "francouzskou revolucí" s gilotinami pro papaláše, bude stále agresivním náboženstvím bez slitování ve jménu boha slitovného.

   Jo, mimochodem, analytiku, nahoře jste do vlákna nepsal, načal jste nové, tak se nevztekejte.

   Smazat
  4. 1:07 a 5:39, nemůžete porovnávat třeba Saúdskou Arábii a Francii a dokazovat to tom, že budete poukazovat na to, co se píše v Koránu a co v Bibli. Korán a Bible jsou svaté knihy, Saúdská Arábie a Francie jsou státy.

   Nás zajímají státy. Zásadním rozdílem mezi nimi je to, že ve státech jakými je Saúdská Arábie jsou všechny právní dokumenty odvíjeny od Koránu, zatímco základem Ústava. Ústava je občanská záležitost, Korán náboženská. Ústavu lze změnit dle podmínek vývoje, Korán je neměnný.

   V křesťanském světě byl jeho právní řád vždy založen na podobném principu. Bible a církev byla věc náboženství a věci světské se řešily podle římského právního řádu. Boží církvi, světské císaři.

   Smazat
  5. 9.14 Hmm, Římské právo se vyvinulo ještě v době, díky Alláhovi, budiž jeho jméno nastatisíckrát pochváleno, PŘEDKŘESŤANSKÉ... proto v něm třeba původně nebyly levantinské švindly.

   Smazat
  6. Nevím, jak to bylo s naftou ve středověku, ale předpokládám, že KarelIV se ještě nevozil v BMW, ale sedlal koně. Tak naftu do toho nepleťme. Přesto není tajemstvím, že většina panovníků měla arabské lékaře. Možná vás údiví, že číslice které dodnes používáme, jsou arabské. Tak já neohrnuji nos nad araby a respektuji, že jejich náboženství je islám. Má to jen jeden háček k nám do Evropy nepatří.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.