Reklama

středa 9. září 2020

Vystrčil na Tchaj-wanu Čechům narovnával páteř. Narovná nám ji i v Bruselu a Washingtonu?

Tomáš Vyoral

9. 9. 2020  blog autora

Miloš Vystrčil nám Čechům na Tchaj-wanu prý narovnával páteř. A pojede se narovnat i do Bruselu, Berlína a Washingtonu? Nevím jak vy, já se na rozdíl od jeho krpaté postavy a nejisté ruky při podání s ministrem Pompeem nehrbím. 


"Co se týká jakéhosi návratu charakteru či narovnání páteře České republiky, to znamená důkazu toho, že je suverénní a samostatnou zemí, to si myslím, že rovněž rezonovalo mezi českými obyvateli," uvedl dle iDnes předseda údajně nejdemokratičtější (fakticky širokou veřejností - alespoň dle volebního zájmu - opovrhované) instituce senátu a novopečený Tchaj-wanec Miloš Vystrčil po návratu z výletu na Tchaj-wan, kam nakonec navzdory svým prohlášením nevytáhl vdovu po panu Kuberovi, ale nakonec "jen" svou ženu.

Nevím jak vy. Já se rozhodně shrbený necítím. A pokud samozvaný pozdní disident a levný hrdina ohánějící se svobodou a demokracií chce "jakýsi návrat charakteru a narovnání páteře České republiky", pak jsem zvědav, zda pojede Čechům, Moravanům a Slezanům tuto službu vykonat i do Bruselu, Berlína a Washingtonu. A zajede také do Katalánska, které rovněž touží po samostatnosti a svobodě, kde španělské represivní složky pozatýkaly tamní proseparativní politiky? Pak bude teprve kabrňák a ne lokaj a cvičená opička ministra Pompea, jehož podporou k výletu na Tchaj-wan se tolik chlubil, a dalších amerických přátel.

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří nám drželi palce a věřili v to, že naše mise bude úspěšná, což se také stalo. Jsem velmi rád, že jsme tu cestu realizovali a velmi si vážím podpory, které se nám od všech, i mimo Českou republiku, dostalo," uvedl dále Vystrčil na tiskové konferenci.

Tak doufám, že úspěch své mise, během které v cizině ventiloval své rozpory s prezidentem či premiérem a dělal propagaci pochybné (podobně jako PR Covid mainstreamem protežované) neziskovce Milion chvilek pro demokracii, vysvětlí třeba českému výrobci pián Petrof.


21 komentářů :

 1. Já mám taky rovnou páteř, ale navštívit zemi, která je vůči Česku dlouhodobě přátelská, a to i ekonomicky, je slušnost, která potěšila. Dneska už většina politiků leze jen tam, kde z toho jejich loutkovodičům něco kápne. Petrof už je passé, od plačky koupil piana za těch pár umrněných milionů pan Komárek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/nemci-pisou-o-otrocine-v-pardubicke-fabrice-foxconn.A131003_115931_ekoakcie_fih

   https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/po-sebevrazdach-ve-foxconnu-vzrostou-platy-o-30-procent.A100602_133338_eko-zahranicni_fih

   https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/foxconn-dostal-pokutu-nedaval-cas-na-odpocinek.A100708_184927_ekoakcie_abr

   Vymazat
  2. Chtělo by to nejen rovnou páteř,ale i mozek v hlavě a srdce na správném místě.Trolové v senátu reprezentují jen takovou část národa,kolika hlasy se do zbytečného senátu dostali.

   Vymazat
  3. Vystrčil pana Komárka jistě přiměje,aby skoupil veškerou produkci čínských filiálek Petrofu v Číně,což činí cca 5OO klavírů denně.Už je vidím,jak budou stát ti dva hrdinové v pozoru,neshrbeni a Petrof bankrot dozajista mine.

   Vymazat
  4. Pan Komárek koupil pouze jeden už zabalený kontejner za 5 milionů ( což je suma pod jeho rozlišovací schopnost) a tím si vykuk hned udělal pěkný píár. Jenže ztracený čínský trh pan Komárek Petrofům těžko nahradí. Tam jde o stovky milionů v budoucnu. Tak to je ty mudrlante ekonomickej...

   Vymazat
 2. CZExit pak chapu, jako dalsi logicky krok, takoveho "narovnani se". Doufam ze i ten "Pepek Vyskoc".

  OdpovědětVymazat
 3. „Kdo řídí prezidenta? Myslím, že by bylo nejlepší, kdyby ing. Zeman zval na schůzky nejvyšších ústavních činitelů ČR rovnou čínského velvyslance. To je trpká ironie! Považuji za naprosto nepřijatelné, aby prezident suverénní země takto podléhal cizí moci,“ napsal místopředseda TOP 09 Tomáš Czernin.

  A nebo rovnou ČR prohlásit za protektorát, to jsou názory "českých" politiků. Jen si vzpomeňme na Herrmanna či Bělobrádka (oba KDÚ-ČSL), ale i Marxovou (ČSSD). To jsou vlastenci nebo zrádci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nelze být čínským i německým protektorátem současně,....když po Stalingradu skončil protektorát německý,za nímž je 150 000 němci povražděných českých mrtvol a dnes, po třiceti letech opět německého ekonomického protektorátu,by soudruh Vystrčil mohl čechům u soudružky Anděly Hitlerové, CZEXITEM tu páteř zase narovnat.
   Jenže,pokud budeme v okupantském spolku NATO,který v cizích zemích vraždí domorodce,kteří se americké i české okupaci, např.v Afgánistánu brání,tak dokud budeme na povel USA okupanty v cizí zemi,rovně nikdy stát nebudeme,to snad soudruh Vystrčil na Taiwanu už pochopil.

   Vymazat
  2. 9;58
   360 000 mrtvých Čechoslováků.

   Vymazat
 4. To jo před západem se bude klanět až k zemi ten miliardář to koupil aby ochránil pověst slouhovské ods.

  OdpovědětVymazat
 5. Dovolte touto cestou poděkovat všem naším bojovníkům za "svobodu" , kteří pod praporem svobody, který Vystrčil zdvih jej následují. Poděkování patří všem bezrouškařům, brčkařům a kolektivům okolo Techtle Mechtle. Konečně jsme dokázali, že se nehrbíme ani před víry. Doufám, že Chvilky nepromeškají ani chvilku a svolají svůj lid na Letnou. Tak vpřed a zdar vašemu konání.

  OdpovědětVymazat
 6. 9. září 2020 8:28
  Prezident Zeman dělá stejnou politiku s Čínou jako ostátní členské státy EU. Dokonce identickou, protože v době návštěvy Vystrčila na Tchaiwanu Macron jednal s čínským velvyslancem o obchodních vztazích s EU.
  Najmutí, protinárodní parchanti, kteří toto ve své ideologické zběsilosti zuřivě odmítají, nás táhnou zcela viditelně na Ukrajinu. Ostatně není těžké si dohledat na tubku návštěvu čínského prezidenta v Británii, USA a rozječené Praze s davy pouličních demokratů s ultralevičáckým chováním i myšlením. Strhávání čínských vlajek pak zde doslova kontrastuje se slavnostním uvítáním ve vyspělém světě, do kterého nás ta pakáž odmítá svým chováním i konáním pustit.
  Jinak ta tlustá krysa už za to dostala německý záslužný kříž.

  OdpovědětVymazat
 7. Pr*ser: Vystrčil na Tchaj-wanu? Prý rovnou vyhodit fabriky do vzduchu. Zlé podezření

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Pr-ser-Vystrcil-na-Tchaj-wanu-Pry-rovnou-vyhodit-fabriky-do-vzduchu-Zle-podezreni-636414

  OdpovědětVymazat
 8. Nezabyvejte se nasimi zradci. Staci vedet o nich, kde pracuji, jejich ciny proti nasi zemi. Vyckejme casu k zuctovani s nimi.

  OdpovědětVymazat
 9. A že rovnat národu páteř?
  Je to vskutku ten pravý, kdo se po svém teatrálně lokajském předklonu, při němž předával US pompejovi klíč od Senátu PS, stylizuje do role muže s rovnou páteří.
  Ten, kdo ani páteř nemá, má nutkání cos narovnávat.

  OdpovědětVymazat
 10. Jaký je rozdíl mezi Vystrčilem a tzv. dělnickým kádrem ? Žádný, oba byli řízeni ze zahraničí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesouhlasím. Dělnický kádr byl politicky spolehlivý, ale vzděláním a přípravou často nedorostl nárokům funkce - do které byl často vyslán tzv. stranickým úkolem... kdy tratil peníze, protože dostal menší výplatu, než když makal u stroje.
   Vystrčil je politicky spolehlivý cizáckým zájmům, které se zavázal na náš úkor, zastávat za naše peníze. Kdyby se držel své profese, mohl by si ho někdo i vážit.
   Němci vždy podporovali zradu, ale hluboce opovrhují zrádci.
   Číňané od roku 2000 popravili přes DESET TISÍC politiků a úředníků za korupci! U nás je volíme a dokonce z nich dopustíme stvořit ústavní činitele...
   Každý kuli se nám musí s opovržením smát.

   Vymazat
 11. Všechna čest panu Komarkovi, ukázal Číně kde ma prddd díru, stejně tak, jako Pan Novotný Rusku, výborná práce panove,tak se chová správný vlastenec ČECH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:30 Zřejmě jste právě vrátil z Řeporyjí, takový vlastenec jako je pan Novotný by byl nejlepší zakopaný a vy byste se měl přidat, abt mu nebylo smutno.

   Vymazat
 12. Češi nepotřebují narovnávat páteř, to je existenční potřeba pana Vystrčila a jemu podobných kolaborantů diktatury totalitního kapitalismu. On a jemu podobní jsou ti praví týpkové na justiční vraždy i Kuciakování, vražd, jakých se dopustila katolická církev na M.J. Husovi a dalších hlasatelích pravdy. Tito vystrčcosi patří do kategorie masových vrahů z řad katolických inkvizitorů, týpkové, kteří vyhnali třetinu českých evangelíků po Bílé Hoře z Česka a ukradli jim jejich majetek a děti, týpokové, kteří rozbíjeli okna TGM pro jim hlásanou pravdu, jsou to ti, co cupují na státní standartě heslo Pravda vítězí, jsou to ti, co by za časů nacismu patřili k nejpilnějším kolaborantům a udavačům gestapu a vyznavačům ideologie A. Hitlera. Jsou to ti, kdož pomlouvají a nakonec zlikvidovali státníka E. Beneše. Ti co oplakávají odsun nacistů a neberou na vědomí, že ti nacisté nesli velký podíl s Francií a Británií na 60 milionech zavražděných za 2. světové války. A takový lidský paskvil by chtěl něco radit českému národu o páteři - zkorumpovaný politik nejreakčnějšími kruhy světa a zločinným kapitalismem.

  OdpovědětVymazat
 13. Řeporyjec Novotný a vůbec celá choromyslná ODS patří za katr. Někteří jedinci spíš do ústavu pro choromyslné a ne do veřejných nebo dokonce státních úřadů.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.